Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-05, 09:55   #1141
xxys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A co w przypadku, gdy plemniki zostaną przeniesione na dłoniach?
xxys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 10:09   #1142
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez xxys Pokaż wiadomość
A co w przypadku, gdy plemniki zostaną przeniesione na dłoniach?
Ale gdzie? Do herbaty? Jeśli duża ilość to może zepsuć smak, ale kaloriami się nie przejmuj
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 10:27   #1143
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez xxys Pokaż wiadomość
A co w przypadku, gdy plemniki zostaną przeniesione na dłoniach?
Nie ma takiej możliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 09:01   #1144
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne vines już 3 miesiąc. Do końca opakowania zostało mi 7 tabletek, czyli 6 tabletek do krwawienia. W tym miesiącu na początku opakowania pierwszy raz uprawialam pełny stosunek z wytryskiem wewnątrz. Tabletki przyjmuje regularnie, nie przyjmuje innych leków, ziół itd. Jednak od 2 tygodnia tabletek bolały mnie jajniki, co kilka dni miałam przezroczysty, rozciagliwy śluz, a ostatnio mam zawroty głowy i jest mi niedobrze, nie wiem czy wmawiam to sobie czy co.. Ale chciałam spytać czy istnieje ryzyko ciazy? Czy ten śluz i ciagle bóle jajników moga swiadczyc o owulacji/zagniezdzeniu sie? ok. 10 dni po pierwssym stosunku miałam plamienie, jednak wcześniej również odbył się stosunek i takze byl on pelny, trwało to ok godzinę od zakończenia stosunku. Czy moglo to byc plamienie implantacyjne? Lub na owulacje? Trochę się boję
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 10:05   #1145
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne vines już 3 miesiąc. Do końca opakowania zostało mi 7 tabletek, czyli 6 tabletek do krwawienia. W tym miesiącu na początku opakowania pierwszy raz uprawialam pełny stosunek z wytryskiem wewnątrz. Tabletki przyjmuje regularnie, nie przyjmuje innych leków, ziół itd. Jednak od 2 tygodnia tabletek bolały mnie jajniki, co kilka dni miałam przezroczysty, rozciagliwy śluz, a ostatnio mam zawroty głowy i jest mi niedobrze, nie wiem czy wmawiam to sobie czy co.. Ale chciałam spytać czy istnieje ryzyko ciazy? Czy ten śluz i ciagle bóle jajników moga swiadczyc o owulacji/zagniezdzeniu sie? ok. 10 dni po pierwssym stosunku miałam plamienie, jednak wcześniej również odbył się stosunek i takze byl on pelny, trwało to ok godzinę od zakończenia stosunku. Czy moglo to byc plamienie implantacyjne? Lub na owulacje? Trochę się boję
Przy regularnym braniu tabletek nie dochodzi do owulacji.

Śluz w czasie brania tabletek może być różny. Czasem wyglądający jak płody, czasem jak niepłodny. Nie wskazuje to jednak na to, że tabletki nie działają. Biorąc tabletki, jesteśmy pod wpływem hormonów, które mogą działać na śluz i zmieniać go.

Co do krwawienia i plamienia - jestes na początku swojej przygody z tabletkami i takie sytuacje mogą się zdarzać. Jeśli plamienia będą się dalej pojawiać, udaj się do ginekologa. Być może te tabletki Ci nie służą. Nawet jeśli Ci nie będą służyć i będziesz plamić, to dalej jesteś zabezpieczona. Nie zaistnieje sytuacja taka, że bierzesz tabletki regularnie i dojdzie do owulacji, więc głowa do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 10:14   #1146
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Przy regularnym braniu tabletek nie dochodzi do owulacji.

Śluz w czasie brania tabletek może być różny. Czasem wyglądający jak płody, czasem jak niepłodny. Nie wskazuje to jednak na to, że tabletki nie działają. Biorąc tabletki, jesteśmy pod wpływem hormonów, które mogą działać na śluz i zmieniać go.

Co do krwawienia i plamienia - jestes na początku swojej przygody z tabletkami i takie sytuacje mogą się zdarzać. Jeśli plamienia będą się dalej pojawiać, udaj się do ginekologa. Być może te tabletki Ci nie służą. Nawet jeśli Ci nie będą służyć i będziesz plamić, to dalej jesteś zabezpieczona. Nie zaistnieje sytuacja taka, że bierzesz tabletki regularnie i dojdzie do owulacji, więc głowa do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za odpowiedź, juz nawet myslalam, zeby zrobic test ciazowy, ale z drugiej strony w poniedzialek wieczorem mam dostac krwawienia... eh, jeszcze sie zdenerwowalam bo podobno przestali produkowac te tabletki i juz mysle ze to cos nie tak ze skutecznoscia
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 10:27   #1147
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź, juz nawet myslalam, zeby zrobic test ciazowy, ale z drugiej strony w poniedzialek wieczorem mam dostac krwawienia... eh, jeszcze sie zdenerwowalam bo podobno przestali produkowac te tabletki i juz mysle ze to cos nie tak ze skutecznoscia
Na skuteczność wpływają hormony, które te tabletki na pewno zawierają . To są dwa główne składniki używane w każdych tabletkach. Reszta to "zapychacze", które nie wpływają na antykoncepcje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 10:39   #1148
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Na skuteczność wpływają hormony, które te tabletki na pewno zawierają . To są dwa główne składniki używane w każdych tabletkach. Reszta to "zapychacze", które nie wpływają na antykoncepcje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Substancjami czynnymi leku Vines są gestoden (60 mikrogramów) i etynyloestradiol (15 mikrogramów) w każdej żółtej tabletce." to wystarczająca dawka, żeby zatrzymać owulację itd? Gdyby nie działały miałabym jakieś plamienia często? Bo miałam tylko raz na godzinę jakoś, więc to chyba nie ma związku z tabletkami?
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 12:29   #1149
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
"Substancjami czynnymi leku Vines są gestoden (60 mikrogramów) i etynyloestradiol (15 mikrogramów) w każdej żółtej tabletce." to wystarczająca dawka, żeby zatrzymać owulację itd? Gdyby nie działały miałabym jakieś plamienia często? Bo miałam tylko raz na godzinę jakoś, więc to chyba nie ma związku z tabletkami?
Myślisz że jakikolwiek producent wypuściłby na rynek tabletki które nie działają?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 12:54   #1150
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
"Substancjami czynnymi leku Vines są gestoden (60 mikrogramów) i etynyloestradiol (15 mikrogramów) w każdej żółtej tabletce." to wystarczająca dawka, żeby zatrzymać owulację itd? Gdyby nie działały miałabym jakieś plamienia często? Bo miałam tylko raz na godzinę jakoś, więc to chyba nie ma związku z tabletkami?
Wycofują vines?
Dopiero co na nie zmieniłam
Jeślli to Cię pocieszy, to dodam, że dzialają - kończę drugie opakowanie i nie zaszłam w ciążę To jest zdecydowanie wystarczająca dawka, żeby nie zajść w ciążę. Jedynie dla niektórych kobiet zbyt mała, by utrzymać "w ryzach" krwawienia i plamienia. Ja tylko w polowie drugiego opakowanie mialam kilkugodzinne plamienie. Poza tym wszystko ok.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 12:57   #1151
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
"Substancjami czynnymi leku Vines są gestoden (60 mikrogramów) i etynyloestradiol (15 mikrogramów) w każdej żółtej tabletce." to wystarczająca dawka, żeby zatrzymać owulację itd? Gdyby nie działały miałabym jakieś plamienia często? Bo miałam tylko raz na godzinę jakoś, więc to chyba nie ma związku z tabletkami?
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Myślisz że jakikolwiek producent wypuściłby na rynek tabletki które nie działają?
No właśnie 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 13:07   #1152
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie wiem czy wycofują, ale w aptece dziś usłyszałam, że nie ma w hurtowni żadnej, więc może to chwilowe będzie.



Dziękuję wam bardzo za wszystkie odpowiedzi Uspokoiłyście mnie, teraz tylko czekam na to krwawienie w poniedziałek
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 13:41   #1153
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wycofują, ale w aptece dziś usłyszałam, że nie ma w hurtowni żadnej, więc może to chwilowe będzie.



Dziękuję wam bardzo za wszystkie odpowiedzi Uspokoiłyście mnie, teraz tylko czekam na to krwawienie w poniedziałek
To nie wprowadzaj nikogo w błąd... To, że nie ma ich w hurtowni, to nie znaczy, że je wycofują. Apteki mają hurtownie, nie ma jednej na całą Polskę :P.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 17:54   #1154
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wycofują, ale w aptece dziś usłyszałam, że nie ma w hurtowni żadnej, więc może to chwilowe będzie.



Dziękuję wam bardzo za wszystkie odpowiedzi Uspokoiłyście mnie, teraz tylko czekam na to krwawienie w poniedziałek
Nie czekaj na krwawienie w określonym dniu, bo na tabletkach może wystąpić w dowolnym dniu przerwy jak również może nie wystąpić wcale i jest to zupełnie normalne.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 13:19   #1155
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie czekaj na krwawienie w określonym dniu, bo na tabletkach może wystąpić w dowolnym dniu przerwy jak również może nie wystąpić wcale i jest to zupełnie normalne.
wiem, wiem tylko na tych 2 opakowaniach dostawałam na trzeciej tabletce o równo 19, więc mam nadzieję, że teraz będzie tak samo
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 20:18   #1156
MBPN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny. Ja z innej beczki, 13 grudnia miałam ostatnią miesiączkę, trwała 1 dzień i bardziej przypominała plamienie, ale była i to równo po 28 dniach.
Nigdy nie miałam nieregularnych cykli, więc nie przejmowałam się za bardzo. Ale jakiś czas temu powiększyły mi się piersi, nie mam okresu i w ogóle jakoś tak się źle czułam. Wczoraj zrobiłam wieczorem test wyszedł pozytywny, dzisiaj jeszcze 3 i wszystkie również pozytywne.
Czy może się zdarzyć, że testy mogą wyjść pozytywnie fałszywe.
Dodam, że we wtorek jestem umówiona, do ginekologa, tylko też nie wiem, czy nie za wcześnie, ale po 5 latach starań myślę, że nie.
Pomóżcie
MBPN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 07:11   #1157
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez MBPN Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja z innej beczki, 13 grudnia miałam ostatnią miesiączkę, trwała 1 dzień i bardziej przypominała plamienie, ale była i to równo po 28 dniach.
Nigdy nie miałam nieregularnych cykli, więc nie przejmowałam się za bardzo. Ale jakiś czas temu powiększyły mi się piersi, nie mam okresu i w ogóle jakoś tak się źle czułam. Wczoraj zrobiłam wieczorem test wyszedł pozytywny, dzisiaj jeszcze 3 i wszystkie również pozytywne.
Czy może się zdarzyć, że testy mogą wyjść pozytywnie fałszywe.
Dodam, że we wtorek jestem umówiona, do ginekologa, tylko też nie wiem, czy nie za wcześnie, ale po 5 latach starań myślę, że nie.
Pomóżcie
Zrób betę, a po dwóch dniach powtórz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:41   #1158
marzennow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej mam pytanie, od 3 miesiecy chlopak konczy we mnie i regularnie mam okres, mam 22 lata, czy moge byc bezplodna?
marzennow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:57   #1159
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez marzennow Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie, od 3 miesiecy chlopak konczy we mnie i regularnie mam okres, mam 22 lata, czy moge byc bezplodna?
Za krótki okres czasu, aby wysuwać takie stwierdzenia, poza tym równie dobrze problem mógłby leżeć po stronie partnera, jeśli się staracie o dziecko, to jeśli po roku się nie uda, wtedy należy się zgłosić do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 16:07   #1160
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

I pytanie jak często uprawiacie seks. Różnica czy raz w miesiącu czy co drugi dzień.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:31   #1161
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez marzennow Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie, od 3 miesiecy chlopak konczy we mnie i regularnie mam okres, mam 22 lata, czy moge byc bezplodna?
Niepłodność rozpoznaje się gdy po roku starań z częstotliwością 3-4 stosunków w tygodniu, bez stosowania jakichkolwiek metod antykoncepcyjnych para nie może zajść w ciążę. Tak więc te 3 miesiące to za mało żeby zacząć cokolwiek diagnozować. Dodatkowo statystycznie jeśli już występują problemy z płodnością to w 35% przyczyna niepłodności leży po stronie kobiety i w tylu samo po stronie mężczyzny, a za 10% odpowiadają oboje. W 20% przypadków nie da się określić jednoznacznej przyczyn. Także tym bardziej nie można z góry zakładać, że ty, a nie partner albo, że tylko jedno z was ma problem.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 21:26   #1162
ola330
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam jestem nowa mój cykl23 dni krwawienia 4-5dni kochałam się z mężem nie staram się o dziecko ale temperatura u trzymuje się już dwa tygodnie po raz pierwszy tak mam 37.1-37.7 wgl nie spada mierzona rano i południu i tak samo jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ola330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 10:17   #1163
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ola330 Pokaż wiadomość
Witam jestem nowa mój cykl23 dni krwawienia 4-5dni kochałam się z mężem nie staram się o dziecko ale temperatura u trzymuje się już dwa tygodnie po raz pierwszy tak mam 37.1-37.7 wgl nie spada mierzona rano i południu i tak samo jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób test i tyle. Nic innego nie mogę Ci polecić, bo nie podałaś żadnych szczegółów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:21   #1164
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, to znowu ja... Dzisiaj wzięłam 3 tabletkę placebo... i nic. Akurat teraz, kiedy najbardziej się stresuje. Jedynie co to od czasu do czasu boli mnie brzuch jak na okres i czuje ciagniecie w dół. Boję się bardzo, na dodatek mój chłopak zaczął panikowac... Nie wiem co mam o tym myśleć już kompletnie ☹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:22   #1165
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Hej, to znowu ja... Dzisiaj wzięłam 3 tabletkę placebo... i nic. Akurat teraz, kiedy najbardziej się stresuje. Jedynie co to od czasu do czasu boli mnie brzuch jak na okres i czuje ciagniecie w dół. Boję się bardzo, na dodatek mój chłopak zaczął panikowac... Nie wiem co mam o tym myśleć już kompletnie ☹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekaj na krwawienie. Nie ma szans na ciąże w Twoim przypadku. Krwawienie nie musi pojawiać się 1 dnia, może się pojawić 6 i też będzie ok. Może też nie pojawić się wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:33   #1166
klaudiawp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, dzisiaj z chłopakiem uprawialiśmy seks. Wszystko poszło po naszej myśli i poszliśmy spać. Gdy wstaliśmy nabrałam ochotę na powtórkę, lecz tu już nie było tak kolorowo. W pewnym momencie mój partner zorientował się, że gumka została przebita. Od razu wyjął ze mnie, nie było wytrysku.
On jest spokojny, ale ja nie mogę przestać o tym myśleć. Czytałam na internecie są różne teorie, można czy nie można.
Dodam, że współżyję dopiero od niedawna ~ miesiąc i brak mi doświadczenia. Miałam niedługo się wybierać do ginekologa, żeby prosić po tabletki... Jestem dopiero co po owulacji (15 dzień cyklu wychodzi).
Nie wiem, oczekuję, że ktoś mnie uspokoi, żebym mogła normalnie funkcjonować, a nie czekać 11-13 dni do miesiączki, lub jej braku... Czy to, że odbyło to się 2h po wcześniejszym stosunku zmniejsza prawdopodobieństwo i to, że nie było wytrysku? Proszę o pomoc.

*i przepraszam za próbę dodania nowego postu, nie zauważyłam tego

Edytowane przez klaudiawp
Czas edycji: 2018-01-15 o 19:35
klaudiawp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:56   #1167
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ola330 Pokaż wiadomość
Witam jestem nowa mój cykl23 dni krwawienia 4-5dni kochałam się z mężem nie staram się o dziecko ale temperatura u trzymuje się już dwa tygodnie po raz pierwszy tak mam 37.1-37.7 wgl nie spada mierzona rano i południu i tak samo jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli bez zabezpieczenia to tak, możesz być w ciąży.

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Witam, dzisiaj z chłopakiem uprawialiśmy seks. Wszystko poszło po naszej myśli i poszliśmy spać. Gdy wstaliśmy nabrałam ochotę na powtórkę, lecz tu już nie było tak kolorowo. W pewnym momencie mój partner zorientował się, że gumka została przebita. Od razu wyjął ze mnie, nie było wytrysku.
On jest spokojny, ale ja nie mogę przestać o tym myśleć. Czytałam na internecie są różne teorie, można czy nie można.
Dodam, że współżyję dopiero od niedawna ~ miesiąc i brak mi doświadczenia. Miałam niedługo się wybierać do ginekologa, żeby prosić po tabletki... Jestem dopiero co po owulacji (15 dzień cyklu wychodzi).
Nie wiem, oczekuję, że ktoś mnie uspokoi, żebym mogła normalnie funkcjonować, a nie czekać 11-13 dni do miesiączki, lub jej braku... Czy to, że odbyło to się 2h po wcześniejszym stosunku zmniejsza prawdopodobieństwo i to, że nie było wytrysku? Proszę o pomoc.

*i przepraszam za próbę dodania nowego postu, nie zauważyłam tego
Jak dla mnie szanse na ciążę = 0.

Co do pogrubionego - udowodnij. Albo inaczej, nie opieraj się na kalendarzu.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 20:08   #1168
klaudiawp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

2 dni temu miałam bardzo intensywne upławy i z reguły czuję, bo bolą mnie jajniki. Przynajmniej tak mi się wydaje i akurat pokrywa mi się to mniej więcej z kalendarzykiem. Okres też mam regularny, nie spóźnia się, jak już coś to zaskakuje mnie wcześniej i mam nadzieję, że tym razem mnie nie zawiedzie, bo zeschizuję.
Dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję, że szanse faktycznie zerowe.
klaudiawp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 20:12   #1169
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Jeżeli bez zabezpieczenia to tak, możesz być w ciąży.



Jak dla mnie szanse na ciążę = 0.

Co do pogrubionego - udowodnij. Albo inaczej, nie opieraj się na kalendarzu.
Ja np też wiedziałam kiedy mam owulację, moje objawy pokrywały się z monitoringiem lekarza jak akurat byłam, plus z kalendarzem. Nie rozumiem co w tym dziwnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Selina_
Czas edycji: 2018-01-15 o 20:17
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 20:16   #1170
klaudiawp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jeszcze chciałabym wiedzieć co przekonuje o tych zerowych szansach? Bo co jak co ale w preejakulacie mogą się znajdywać plemniki.
klaudiawp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.