Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 12:11   #2551
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Yoriko 96 Pokaż wiadomość
Wyglada jak ombre, bardzo ladne wlosy, nie ma takiej roznicy w kolorach.
Ile miesiecy juz nie farbujesz?
W maju minie rok.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 12:35   #2552
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
W maju minie rok.
To podobnie jak u mnie, ale moje naturalsy sa chyba krotsze
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 13:53   #2553
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A może u Ciebie pomogłoby przestawienie się na jakieś lekkie kondycjonery, które nie muszą mieć zbytnio protein, ani humektantów ani nie są typowymi emolientowymi odżywkami?
Kupiłam ten, chyba jest świetny Nie obciąża, nie ma siana, a jak pachnie! Jak majowe pole

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:10
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:06   #2554
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Yoriko 96 Pokaż wiadomość
To podobnie jak u mnie, ale moje naturalsy sa chyba krotsze
Bo mi bardzo szybko rosną włosy. Bez wspomagaczy.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:32   #2555
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Długo naszukałam sie szwarcarskiej maści końskiej, nie ma jej w żadnej biedronce, mówią że wycofana z oferty, znalazłam dopiero w zielarskim za 25 zł, no trudno

Jestem bardzo ciekawa efektów, zrobie teraz próbe a wieczorem nałoże na głowę

Dolczi - zazdroszczę

Wolha wRedna - dlaczego ja to czytam PO wizycie w zielarskim, tez bym ją kupiła :/
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:37   #2556
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Długo naszukałam sie szwarcarskiej maści końskiej, nie ma jej w żadnej biedronce, mówią że wycofana z oferty, znalazłam dopiero w zielarskim za 25 zł, no trudno

Jestem bardzo ciekawa efektów, zrobie teraz próbe a wieczorem nałoże na głowę

Dolczi - zazdroszczę

Wolha wRedna - dlaczego ja to czytam PO wizycie w zielarskim, tez bym ją kupiła :/
Ja miałam tę maskę i szampon jakiś rok temu. Zużyłam po 2 opakowania Nie zauważyłam spektakularnych efektów.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:55   #2557
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziwne, po próbie maści końskiej na zgięciu łokcia mam rumień który po jakis 30 minutach blednie, natomiast użyta przy skroniach i czole nie spowodowała rumienia ... Nie czuję też pieczenia ale ja nie czuje pieczenia nawet przy 12% kwasu glikolowego, więc mnie to nie dziwi.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 17:28   #2558
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kupiłam ten, chyba jest świetny Nie obciąża, nie ma siana, a jak pachnie! Jak majowe pole
też mam tą odżywkę ciekawa jestem jak się sprawdzi u mnie
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:17   #2559
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
też mam tą odżywkę ciekawa jestem jak się sprawdzi u mnie

A gdzie to dostałyście?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:35   #2560
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
A gdzie to dostałyście?
Znajomy ktory pracuje w niemczech kupił w dm
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 10:02   #2561
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kupiłam ten, chyba jest świetny Nie obciąża, nie ma siana, a jak pachnie! Jak majowe pole
Przymierzam sie do niej ale na razie mam dwa inne Garniery, rumiankowy i AiK, wiec jeszcze tej miodowej nie kupuje.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 15:02   #2562
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny, mam problem... 3 tygodnie temu podcielam wlosy, po zimie. Ogolnie nie byly zniszczone więc chcialam 2 cm. Poszło 5 cm. No nie ważne, mozna powiedziec ze pozbylam sie rozjasnianych i mam praktycznie cale swoje. Ale dzisiaj zauwazylam ze mam OKROPNIE zniszczone wlosy - pelno bialych koncowek, przed podcieciem tyle nie mialam....i pelno rozdwojen. Jestem na 99% pewna ze to przez fryzjerke. Nie dosc ze nie byla zbyt delikatna w czesaniu to musiala miec tepe nozyczki i nie wiem, podciac je sama, isc znowu? Boje sie ze cale moje zapuszczanie znowu pojdzie marne
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:06   #2563
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem... 3 tygodnie temu podcielam wlosy, po zimie. Ogolnie nie byly zniszczone więc chcialam 2 cm. Poszło 5 cm. No nie ważne, mozna powiedziec ze pozbylam sie rozjasnianych i mam praktycznie cale swoje. Ale dzisiaj zauwazylam ze mam OKROPNIE zniszczone wlosy - pelno bialych koncowek, przed podcieciem tyle nie mialam....i pelno rozdwojen. Jestem na 99% pewna ze to przez fryzjerke. Nie dosc ze nie byla zbyt delikatna w czesaniu to musiala miec tepe nozyczki i nie wiem, podciac je sama, isc znowu? Boje sie ze cale moje zapuszczanie znowu pojdzie marne
chyba najlepiej by było pójśc podciąć je u innej fryzjerki, chociaż o pół centymetra. Szkoda jakby rozdwojenia miały pójść w górę
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 00:03   #2564
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Chyba sama jutro podetne bo kupilam ostre nozyczki
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:23   #2565
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Znajomy ktory pracuje w niemczech kupił w dm
Od pol roku widze tylko te reklamy tych garnierow
Jest wersja z rumiankiem, arganem, miodem, zurawina i cos jeszcze ale nie pamietam

A jesli ktoras z was uyzwala/uzywa (tak jak ja, jedna z moich ulubionych ) maski garnier oleo 3, to wczoraj buszowalam po dm i znalazlam nowa wersje tej maski (kokos, macadamia, jojoba), bo ta stara ma oliwe, awokado i chyba pestki granatu, wiec jak ktoras z was sie lubi z kokosem, moze byc to milosc dozgonna, bo ten tytulowy olej jest bardzo wysoko w skladzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 159777_1.jpg (144,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier-fructis-oil-repair-3-wunder-butter-3-in-1-creme-kur--10023629_B_P.jpg (67,2 KB, 4 załadowań)
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:55   #2566
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Yoriko 96 Pokaż wiadomość
Od pol roku widze tylko te reklamy tych garnierow
Jest wersja z rumiankiem, arganem, miodem, zurawina i cos jeszcze ale nie pamietam

A jesli ktoras z was uyzwala/uzywa (tak jak ja, jedna z moich ulubionych ) maski garnier oleo 3, to wczoraj buszowalam po dm i znalazlam nowa wersje tej maski (kokos, macadamia, jojoba), bo ta stara ma oliwe, awokado i chyba pestki granatu, wiec jak ktoras z was sie lubi z kokosem, moze byc to milosc dozgonna, bo ten tytulowy olej jest bardzo wysoko w skladzie
ten nowy oleo brzmi bardzo ciekawie czuję się skuszona
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:37   #2567
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Od kiedy zaczęłam sama robić ziołowe wcierki, zaczął mnie zastanawiać kolor kupnych ziołowych wcierek które w składzie są rzekomo naładowane ekstraktami a w kolorze są zupełnie przeźroczyste, np ostatnio oglądałam Joanne Power Hair.

Ja robię sama mieszanki wywarów ziół i dodaję do tego alkoholu, zazwyczaj uzyskuję kolor ciemnobrązowy do czarnego...

Skoro te kupne są przeźroczyste to może oznacza ze tych ekstraktów jest tam na prawdę tylko co kot napłakał? Przecież większość ziołowych ekstraktów ma choćby delikatną barwę, a dużo jest na prawde ciemnych
Co na ten temat sądzicie?
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 13:42   #2568
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Od kiedy zaczęłam sama robić ziołowe wcierki, zaczął mnie zastanawiać kolor kupnych ziołowych wcierek które w składzie są rzekomo naładowane ekstraktami a w kolorze są zupełnie przeźroczyste, np ostatnio oglądałam Joanne Power Hair.

Ja robię sama mieszanki wywarów ziół i dodaję do tego alkoholu, zazwyczaj uzyskuję kolor ciemnobrązowy do czarnego...

Skoro te kupne są przeźroczyste to może oznacza ze tych ekstraktów jest tam na prawdę tylko co kot napłakał? Przecież większość ziołowych ekstraktów ma choćby delikatną barwę, a dużo jest na prawde ciemnych
Co na ten temat sądzicie?
Ekstrakt to zbiór różnych substancji - często oczyszcza się go z barwników lub uzyskuje metodą, w której barwniki roślinne są od razu oddzielane - by uzyskać bardziej wszechstronny w zastosowaniach (nie tylko kosmetycznych: chociażby medycznych, biotechnologicznych, mikrobiologicznych) surowiec. Takie, pozbawione barwników ekstrakty są zwykle po rozpuszczeniu w odpowiednim rozpuszczalniku bezbarwne bądź lekko żółte, więc ciężko na podstawie koloru wnioskować o stężeniu.

Z drugiej strony nieoczyszczonego z barwników ekstraktu może być dosłownie kryształek, a już zabarwi całość na mocno intensywny kolor. Trudne sprawy
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 13:49   #2569
Erishkigal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 367
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A odnośnie Joanny Power, gdzie można ją dostać? Jest w Rossmannie?
Erishkigal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 13:50   #2570
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

kascysko dzięki za sensowne wyjaśnienie tak myślałam że chodzić tu może o sposób pozyskiwania w warunkach przemysłowych

Erishkigal w rossmanach widziałam tylko ampułki power hair, a 100 ml wcierkę oglądałam w Auchanie

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2016-04-01 o 13:51
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 13:53   #2571
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Od kiedy zaczęłam sama robić ziołowe wcierki, zaczął mnie zastanawiać kolor kupnych ziołowych wcierek które w składzie są rzekomo naładowane ekstraktami a w kolorze są zupełnie przeźroczyste, np ostatnio oglądałam Joanne Power Hair.

Ja robię sama mieszanki wywarów ziół i dodaję do tego alkoholu, zazwyczaj uzyskuję kolor ciemnobrązowy do czarnego...

Skoro te kupne są przeźroczyste to może oznacza ze tych ekstraktów jest tam na prawdę tylko co kot napłakał? Przecież większość ziołowych ekstraktów ma choćby delikatną barwę, a dużo jest na prawde ciemnych
Co na ten temat sądzicie?
U mnie ziółka powodują szopę, więc po prostu unikam, już nie mówiąc o tych naturalnych mieszankach...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 13:56   #2572
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
U mnie ziółka powodują szopę, więc po prostu unikam, już nie mówiąc o tych naturalnych mieszankach...
Ja też nie używam zazwyczaj ziół na długość włosów, tylko na skórę głowy.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 13:57   #2573
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
ten nowy oleo brzmi bardzo ciekawie czuję się skuszona
Ale jak mowilam, widzialam go wczoraj na polce w dmie, nawet zadnej reklamy w tv jeszcze nie widzialam, pewnie przed paroma dniami dopiero wyszedl.
To oznacza, ze zanim dotrze do Polski, mina miesiace

Tak samo bylo z tymi nowymi niveami i teraz z tymi garnierami teraz ktos tu cos wspomnial, chociaz w niemczech sa tu na polkach od miesiecy.

Ja za to mam spory problem z polskimi produktami, i do wlosow i do twarzy, a wiele jest naprawde godnych uwagi (Ziaja, Lirene) szkoda, no ale nie mozna miec wszystkiego. Pozostaje niestety internet, ale ta przyjemnosc buszowania bezcelowo po sklepie i ogladanie bez namyslu produktow zostala mi odebrana. A to jest dla mnie jak terapia odprezajaca
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 17:11   #2574
blackdaffodil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Część wszystkim. Postanowiłam sie dołączyć do watku. Podczytuje juz od jakiegoś czasu, jest on jednak niestety ograniczony (matura za miesiąc, ale szybko zleci więc powinnam nadrobić)ni jestem ok. 50 strony. Decyzję o zapuszczaniu podjęłam jakoś na początku tego roku. W duzym skrócie moja włosowa historia wygląda tak, że z blond warkocza prawie do pępka w wieku ok. 10 lat przeszłam do ciemnobrazowego pixie we wrześniu 2015. Po drodze niestety były cięcia, jakos od konca gimnazjum farbowania na ciemne brązy, czerwienie, rudości, rozjaśniania do żółtek, potem czerń, rude, znów rozjaśniane do koloru którego blondem nazywać nie śmiem. jak tak teraz patrzę na to z perspektywy czasu to nie wiem gdzie ja miałam rozum. No ale okres buntu mam na szczęście za sobą w styczniu podjęłam decyzję o powrocie do naturalnego koloru (który przed farbowaniami był ślicznym ciemnym (?) blondem, w słońcu złocisty. ) i powrocie do zdrowych, długich włosów. Podczytywanie anwen i innych włosowych blogów, no i wizaz, dodają mi motywacji. Pół roku temu me wlosieta po bokach i z tyłu miały długość wręcz zerowa, tata jak się strzyże na 1 to ma chyba dłuższe haha. Obecnie, czyli trochę ponad pół roku, po jednym podcieciu tyłu (który stworzył piórka przy odrastaniu) mam dł. Ok 2-3 cm pod ucho. Nie są one jednak jednej długości, w końcu to pixie było. Zaczęłam przygodę z kallosem, olejkiem arganowym, wcześniej był biovax kawiorowo algowy, na wyprobowanie czeka john frieda, szampony head&shoulders zmieniłam na ziołowe, a teraz używam Joanny fioletowego bo wracam do naturalnych, co sprawiło że pofarbowalam je na taki jakoś miodowy(?) blond, ale tylko tę część która była farbowana. Odrosty miału kontakt z rozjasniaczem i farbą tylko przy spłukiwaniu. Stosuje też Jantar drugi raz, od wczoraj wcinam siemię lniane.

Mam nadzieję że się nie poddam i wytrwam w postanowieniu, bo półdługie włosy miałam ostatnio chyba na początku liceum, o długich już nie wspominając. Stesknilam się krótko mówiąc zdjęcie postaram się dodać jutro, ponieważ teraz siedzę już z maską przed myciem.

A no i oczywiście odstawilam suszarkę i prostownice, które służyły mi niemal co dzień przez okres prawie pięciu lat. Rozstalysmy się w grudniu, z jednym wyjątkiem (studniówka, ale wtedy też ograniczyłam to do minimum, kochana fryzjerka kręciła mi te krótkie kudly na palcach, efekt mi się bardzo podobał ). Jak tak teraz na to patrzę, to te włosy mam chyba z tytanu, o dziwo nie wypadły ani nie odpadły.
blackdaffodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 17:45   #2575
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mi też zioła na długość wysuszają włosy. Jak używałam Babydream non stop to też się wysuszyły.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:40   #2576
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

blackdaffodil witamy i czekamy na zdjęcie Widać, że przerobiłaś sporą część wątku, bo masz ładnie opracowany plan działania Oby tak dalej. Co do pancerności. Włosy można łatwo zniszczyć, ale jeśli nie podrażni się skalpu zawsze odrosną, potrzeba jedynie cierpliwości.

Muszę pochwalić zachowanie sklepu Pole Henny. Ostatnio pisałam z nimi na temat mojego niezrealizowanego zamówienia. Nie dość, że szybko sprawę wyjaśnili to jeszcze dostałam 2 paczuszki henny zamiast jednej, która zamówłam i opłaciłam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:10   #2577
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kiedys mialam podobna sytuacje i tez paczke dostalam z gratisem, tyle ze ja dostalam wtedy reethe do mycia wlosow
Przy ubiegłorocznych opoznieniach z zamowieniami przedsprzedazowymi tez kazda dostala po 100g wybranego gratisu. Takze jak cos sie dzieje, to zawsze jest rekompensata.

Ja za to czekam na moja testowa mieszanke, burgund jestem bardzo ciekawa efektu i trwalosci koloru. Nie wiem, czy nie doplacic i nie wziac od razu indygo, bo kusi mnie przyciemnienie wlosow, ale chyba poczekam, co wyjdzie z tego burgundu poki co.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 22:06   #2578
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ech, muszę się pożalić, mam włosowy kryzys Ciągle oglądam zdjęcia moich włosów sprzed roku i tak mi się teraz podobają, miały ładny kształt i było ich o tyle więcej Teraz nie mogę patrzeć na to, jakie są przerzedzone. Nie wypada mi jakoś dużo na co dzień. Stosuję dużo kuracji wewnętrznych, wcieram też coś cały czas, i tak, zauważam efekty w zagęszczeniu włosów u nasady, mnóstwo baby hair, ale mój związany kucyk to cienka nitka
Na dodatek mam coraz więcej siwych włosów mimo młodego wieku...

Podłamałam się dzisiaj, bo zawsze chciałam zapuścić ładne, zdrowe włosy do talii, a widzę, że nie uda się tego zrealizować. A jak już jakimś cudem zapuszczę, to będą siwe, super. Tyle robię dla tych włosów, a one mają to w dupie

To się wyżaliłam
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 08:36   #2579
blackdaffodil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Okej, dodaję wkupne. Wybaczcie za jakość zdjęcia i formę, ale to najlepiej oddaje rzeczywisty kolor (choć i tak nie do końca, ale może mi się wydaje ) włosy wyschły naturalnie, umyte wczoraj wieczorem Joanna fioletową i odżywka John Frieda lawendowa colour correcting , a przed myciem był kallos kawiorowy na pół godzinki. I ja w sumie jestem jakaś niekumata, przepraszam z góry za pytanie, ale czy ja mam tendencję do kręcenia się włosów? Bo jak są pocieniowane (teraz tam gdzie jest grzywka ) to się podkręcają , ale tył tylko dół mi sie wywija
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160403_091001.JPG (34,7 KB, 31 załadowań)
blackdaffodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 08:49   #2580
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Ech, muszę się pożalić, mam włosowy kryzys Ciągle oglądam zdjęcia moich włosów sprzed roku i tak mi się teraz podobają, miały ładny kształt i było ich o tyle więcej Teraz nie mogę patrzeć na to, jakie są przerzedzone. Nie wypada mi jakoś dużo na co dzień. Stosuję dużo kuracji wewnętrznych, wcieram też coś cały czas, i tak, zauważam efekty w zagęszczeniu włosów u nasady, mnóstwo baby hair, ale mój związany kucyk to cienka nitka
Na dodatek mam coraz więcej siwych włosów mimo młodego wieku...

Podłamałam się dzisiaj, bo zawsze chciałam zapuścić ładne, zdrowe włosy do talii, a widzę, że nie uda się tego zrealizować. A jak już jakimś cudem zapuszczę, to będą siwe, super. Tyle robię dla tych włosów, a one mają to w dupie

To się wyżaliłam
Mam dokładnie tak samo jak Ty. Dużo włosów u nasady,które do pewnej długości się pięknie zapowiadają, a na swój kucyk wole nie patrzeć bo jest tak cienki. Tak samo z warkoczem. Trzeba to zaakceptować, i to wcale nie znaczy że nie można takich włosów zapuścić z dobrym efektem. Jeśli spinam włosy to robię kok, zaakceptowałam to że na gruby warkocz marne mam szanse. Moje po wyprostowaniu są już do talii, ale nadal uważam że są króciutkie, nie ma "tego" efektu bo nie są niesamowicie gęste.
Do tego mam bardzo dużo siwych włosów, również jestem młodą osobą, szczególnie przy skroniach jest ich sporo, postanowiłam kupić hennę khadi ciemny brąż i spróbować zrobić parę pasemek przy twarzy, żeby te siwki zakryć.
Także nie jestes z tym sama, nei ma się co dołować, to bez sensu też sie tak kiedyś dołowałam ale to do niczego nie prowadzi.

Jestem już po dwóch zastosowaniach maści końskiej przed myciem i stwierdzam że jak narazie jest to najwygodniejszy "przedmyciowy" sposób na porost. Żelowa konsystencja ładnie sie wchłania, jest praktycznie niewidoczna na włosach, po związaniu można nawet do sklepu wyjść z nią na skórze. Po kilkumiesięcznych męczarniach z sypiącymi się drożdżami i tłustym hełmie z oleju rycynowego, nafty czy żółtka, to prawdziwa wygoda

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2016-04-03 o 08:53
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.