Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 20:04   #811
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziękuje za porady będę musiała chyba w poniedziałek wybrać się do jakiegoś sklepu
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 11:40   #812
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, która firma ma podobne/prawie takie same rozmiary jak Dalia ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 08:59   #813
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która firma ma podobne/prawie takie same rozmiary jak Dalia ?
Teoretycznie każda, która ma w ofercie biustonosze w polskiej rozmiarówce, ale sugerowanie się tym nie zawsze się sprawdzi.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 14:33   #814
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która firma ma podobne/prawie takie same rozmiary jak Dalia ?
Ava..ale zależy od modelu
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:48   #815
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dziewczyny chcialabym jutro wreszcie skoczyc do jakiegos sklepu, gdzie moge skorzystac z uslug brafitterki - Wroclaw, z polecanych znalazlam OnlyHer, mozecie podpowiedziec cos jeszcze ? zwlaszcza fajnie by bylo, gdyby byly tam polskie/tansze marki, ale zalezy mi tez na dobrej obsludze - z gory dzieki !
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:02   #816
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dziewczyny chcialabym jutro wreszcie skoczyc do jakiegos sklepu, gdzie moge skorzystac z uslug brafitterki - Wroclaw, z polecanych znalazlam OnlyHer, mozecie podpowiedziec cos jeszcze ? zwlaszcza fajnie by bylo, gdyby byly tam polskie/tansze marki, ale zalezy mi tez na dobrej obsludze - z gory dzieki !
BraShop na Hubskiej, Sekrety Kobiety na św. Wincentego mają polskie marki, inne sklepy bazują głównie na brytyjskich.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:36   #817
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dzieki Elessar : )
powiem szczerze, ze ceny na stronce OnlyHer mnie troche zniechecily, chociaz i tak sie przejde z ciekawosci, za to weszlam na Kontri, chyba zreszta sama mi polecalas stronke i ceny sa super, widze tez ze wysylka jest teraz za free i zwracac tez mozna w paczkomatach za darmo, wiec mam od razu pytanie, czy na Wincentego / Sekrety Kobiety tez znajde tyle polskich marek w dobrych cenach ?
Z gory dzieki za pomoc
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 22:06   #818
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dzieki Elessar : )
powiem szczerze, ze ceny na stronce OnlyHer mnie troche zniechecily, chociaz i tak sie przejde z ciekawosci, za to weszlam na Kontri, chyba zreszta sama mi polecalas stronke i ceny sa super, widze tez ze wysylka jest teraz za free i zwracac tez mozna w paczkomatach za darmo, wiec mam od razu pytanie, czy na Wincentego / Sekrety Kobiety tez znajde tyle polskich marek w dobrych cenach ?
Z gory dzieki za pomoc
Kontri ma ogólnie bardzo niskie ceny. BraShop miał część marek koło 100 zł, w Sekretach jest sporo Samanty a ta jest droższa. Jak byś chciała towarzystwo zakupowe to mogłabym się z Tobą wybrać np. czwartek-piątek a wcześniej ustalić trasę sklepową (bo to trochę zależy od tego czego będziesz szukać).
A Kontri aż mnie skusiłaś z tą darmową wysyłką i zwrotem
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:21   #819
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

wlasnie niestety jutro mam jedyny dzien w najblizszym czasie kiedy nie pracuje i w miare moge pochodzic po sklepach, ale slicznie Ci dziekuje, niewykluczone, ze jak jutrzejsze zakupy skoncza sie katastrofa, to sie chetnie do Ciebie zwroce : )
Chyba w takim razie zajrze tylko na wincentego, w onlyher ceny sa dla mnie jednak za wysokie, wiec bez sensu, zebym tam zawracala glowe, na hubska mi jutro nie jest po drodze, bo zalatwiam jeszcze inne sprawy, zreszta prawde mowiac te ceny na Kontri sa tak niskie, a wybor naprawde spory, ze zastaanwiam sie, czy sobie tam nie zamowic jakiejs wiekszej ilosci i po prostu nie odeslac czesci jak pomierze...
Jakis czas temu dziewczyny w watku i chyba Ty rowniez, dobralyscie mi 65B/65C przy wymiarach:
Obwód pod biustem 72cm
Obwód w najszerszym miejscu biustu 80cm

Myslisz, ze ktorys z tych rozmiarow jest bardziej prawdopodobny ? Bo jakbym zamawiala z Kontri to zamowilabym kilka i potem zwrocila, tylko nie wiem w jakich okolicach rozmiarowych mam szukac - z gory Ci dziekuje : )
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:39   #820
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej dziewczyny.
Podczytuje Was od jakiegoś czasu, dobrze dobrany biustonosz noszę od niedawna. W moim województwie znalazłam tylko jeden salon z brafittingiem, więc nie miałam za dużego wyboru. Skusiłam się na Ewę Bień, model Tetyda i jestem w szoku, że noszenie biustonosza to teraz dla mnie przyjemność. Nic nie wyłazi bokami ani dołem. Pani dobrała mi rozmiar 70E przy wymiarach 77cm pod biustem i 95cm w biuście. Ostatnio skusiłam się też na biustonosz Kingi. Wiem, że są skrajne opinie, ale najlepiej wypróbować na sobie i się przekonać. Się rozpisałam.
Piszę do Was, bo znacie więcej marek i sklepów niż ja i wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć biustonosz, który od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. Szukam bardotki lub plunge, która posiada ozdobne tasiemki/paseczki nad miseczkami. Coś podobnego do tego w załącznikach. Jeśli któraś kojarzy chociaż w których markach mam szukać, będę bardzo wdzięczna.
Widziałam tylko podobne w intimissimi, ale tamta rozmiarówka, to dla mnie porażka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biustonosz-stanik-z-paskami.jpg (61,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Elegancki-stanik-z-koronka-_27350_aeb824bc47432e0f665dae8f448d5b1b_b.jpg (15,3 KB, 24 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2015-01-07 o 08:41
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:41   #821
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Szukam bardotki lub plunge, która posiada ozdobne tasiemki/paseczki nad miseczkami. Coś podobnego do tego w załącznikach. Jeśli któraś kojarzy chociaż w których markach mam szukać, będę bardzo wdzięczna.
Widziałam tylko podobne w intimissimi, ale tamta rozmiarówka, to dla mnie porażka.
Anemone z kolekcji Britney spears dla Gatty i Change. Może być ciężko z rozmiarem ale podobno nie jest najgorszy konstrukcyjnie.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 09:50   #822
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Anemone z kolekcji Britney spears dla Gatty i Change. Może być ciężko z rozmiarem ale podobno nie jest najgorszy konstrukcyjnie.
Ooo, dziękuję! Widzę też, że na stronie Gatty jest przeceniony.
Ale nie mogę się połapać w tabeli rozmiarów Britnej.

Edit. W Zielonej Górze znalazłam salon Gatty, mam nadzieje, że będzie tam też i ten biustonosz. A jak nie, to pewnie kupię coś na pocieszenie w KAROline.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2015-01-07 o 10:22
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:18   #823
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
wlasnie niestety jutro mam jedyny dzien w najblizszym czasie kiedy nie pracuje i w miare moge pochodzic po sklepach, ale slicznie Ci dziekuje, niewykluczone, ze jak jutrzejsze zakupy skoncza sie katastrofa, to sie chetnie do Ciebie zwroce : )
Chyba w takim razie zajrze tylko na wincentego, w onlyher ceny sa dla mnie jednak za wysokie, wiec bez sensu, zebym tam zawracala glowe, na hubska mi jutro nie jest po drodze, bo zalatwiam jeszcze inne sprawy, zreszta prawde mowiac te ceny na Kontri sa tak niskie, a wybor naprawde spory, ze zastaanwiam sie, czy sobie tam nie zamowic jakiejs wiekszej ilosci i po prostu nie odeslac czesci jak pomierze...
Jakis czas temu dziewczyny w watku i chyba Ty rowniez, dobralyscie mi 65B/65C przy wymiarach:
Obwód pod biustem 72cm
Obwód w najszerszym miejscu biustu 80cm

Myslisz, ze ktorys z tych rozmiarow jest bardziej prawdopodobny ? Bo jakbym zamawiala z Kontri to zamowilabym kilka i potem zwrocila, tylko nie wiem w jakich okolicach rozmiarowych mam szukac - z gory Ci dziekuje : )
Zostałabym przy tych rozmiarach, które podałaś, kilka krojów.
W OnlyHer to tylko ich własny OnlyHerek byłby dla Ciebie, ewentualnie Agio (ale to push upy).

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Podczytuje Was od jakiegoś czasu, dobrze dobrany biustonosz noszę od niedawna. W moim województwie znalazłam tylko jeden salon z brafittingiem, więc nie miałam za dużego wyboru. Skusiłam się na Ewę Bień, model Tetyda i jestem w szoku, że noszenie biustonosza to teraz dla mnie przyjemność. Nic nie wyłazi bokami ani dołem. Pani dobrała mi rozmiar 70E przy wymiarach 77cm pod biustem i 95cm w biuście. Ostatnio skusiłam się też na biustonosz Kingi. Wiem, że są skrajne opinie, ale najlepiej wypróbować na sobie i się przekonać. Się rozpisałam.
Piszę do Was, bo znacie więcej marek i sklepów niż ja i wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć biustonosz, który od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. Szukam bardotki lub plunge, która posiada ozdobne tasiemki/paseczki nad miseczkami. Coś podobnego do tego w załącznikach. Jeśli któraś kojarzy chociaż w których markach mam szukać, będę bardzo wdzięczna.
Widziałam tylko podobne w intimissimi, ale tamta rozmiarówka, to dla mnie porażka.
Jedną z firm jest Marlies Dekkers, ale tu rozmiary były ograniczone. Wiem, że niektóre dziewczyny wszywały tasiemki by uzyskać taki efekt. O kolekcji Britney nie słyszałam, ale dobrze wiedzieć.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:30   #824
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zostałabym przy tych rozmiarach, które podałaś, kilka krojów.
W OnlyHer to tylko ich własny OnlyHerek byłby dla Ciebie, ewentualnie Agio (ale to push upy).

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Dzieki ! Dzisiaj zmierzylam nipplex 65D, miseczka nieznacznie za duza, wiec bede celowala w 65B i 65C... co do obwodu to 65 jest ok, ale zapiety na najciasniejsza haftke, wiec pewnie 60 bylby idealny, niestety widze, ze na kontri nie ma obwodow 60... kojarzysz moze jakies polskie marki z takim obwodem ?
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:05   #825
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
Dzieki ! Dzisiaj zmierzylam nipplex 65D, miseczka nieznacznie za duza, wiec bede celowala w 65B i 65C... co do obwodu to 65 jest ok, ale zapiety na najciasniejsza haftke, wiec pewnie 60 bylby idealny, niestety widze, ze na kontri nie ma obwodow 60... kojarzysz moze jakies polskie marki z takim obwodem ?
Ewa Michalak (ma ciasne obwody), Comexim, OnlyHer, Agio (ich 65 w ostatnich czasach są bardzo ciasne), Ewa Bień, KrisLine, Ava. Tyle że cenowo są ponad 100 zł. Niektóre modele wypadają węższe w obwodzie, ale i tak trzeba mierzyć, bo inaczej się nie da (ja noszę brytyjskie 30F a kupiłam 32E - obwód luźniejsze o mniejszej misce - bo był ciasny i w swoim rozmiarze mogłabym czuć się źle).
BTW Nipplex ma opinię luźnego w obwodzie.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna

Edytowane przez Elessar
Czas edycji: 2015-01-07 o 20:06 Powód: skleroza
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:21   #826
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dzieki Elessar !
jestes super-pomocna : ) zobacze w takim razie podane przez Ciebie marki, ale skoro nipplex ma opinie luznego, to moze w takim razie jednak ten obwod 65 w Kindze bedzie ok...zamowie kilka i najwyzej oddam, bo ta darmowa wysylka na kontri tylko do 11.01 a do tego czasu stacjonarnie nie dam rady niestety pomierzyc ; /
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:46   #827
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dzieki Elessar !
jestes super-pomocna : ) zobacze w takim razie podane przez Ciebie marki, ale skoro nipplex ma opinie luznego, to moze w takim razie jednak ten obwod 65 w Kindze bedzie ok...zamowie kilka i najwyzej oddam, bo ta darmowa wysylka na kontri tylko do 11.01 a do tego czasu stacjonarnie nie dam rady niestety pomierzyc ; /
Może być dobry, bez mierzenia nie dowiesz się, a modele bywają różne. Pochwal się później tym co kupiłaś
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:49   #828
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

pochwale sie na 100%, a Ty sie na cos skusilas z kontri w koncu ?
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 21:07   #829
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
pochwale sie na 100%, a Ty sie na cos skusilas z kontri w koncu ?
Kusi mnie biustonosz Mileny model Toffino, ale jakoś nie mogę się zebrać i go zamówić...
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 21:33   #830
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ladny : ) mnie kusi okolo 5 modeli, niestety wszystkie to pushupy, jak zreszta wiekszosc w 65B ; /
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 05:33   #831
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
dzieki Elessar !
jestes super-pomocna : ) zobacze w takim razie podane przez Ciebie marki, ale skoro nipplex ma opinie luznego, to moze w takim razie jednak ten obwod 65 w Kindze bedzie ok...zamowie kilka i najwyzej oddam, bo ta darmowa wysylka na kontri tylko do 11.01 a do tego czasu stacjonarnie nie dam rady niestety pomierzyc ; /
Mam dwa modele Kingi i o ile od razu po zalozeniu mam ciasny obwod, tak po kilku h noszenia rozciagaja sie tak, ze moge sobie 3 palce wsunac.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 09:16   #832
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Kusi mnie biustonosz Mileny model Toffino, ale jakoś nie mogę się zebrać i go zamówić...
Jestem zakochana w tym modelu Mileny mam toffino, magnolie i flamenco (oba kolory). Kupilam wiele lat tamu jak byly po 80 zl i sluza mi do dzis Swietnie leza, naprawde to najbardziej dobrane staniki jakie mam Szkoda, ze Milena tak malo nowosci wypuszcza:-(
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 09:29   #833
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w tym modelu Mileny mam toffino, magnolie i flamenco (oba kolory). Kupilam wiele lat tamu jak byly po 80 zl i sluza mi do dzis Swietnie leza, naprawde to najbardziej dobrane staniki jakie mam Szkoda, ze Milena tak malo nowosci wypuszcza:-(
Masz je wszystkie w tym samym rozmiarze? Flamenco też mi się podoba, ale jakoś Toffino bardziej kusi
A Milena jeszcze istnieje?
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:00   #834
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Ewa Michalak (ma ciasne obwody), Comexim, OnlyHer, Agio (ich 65 w ostatnich czasach są bardzo ciasne), Ewa Bień, KrisLine, Ava. Tyle że cenowo są ponad 100 zł. Niektóre modele wypadają węższe w obwodzie, ale i tak trzeba mierzyć, bo inaczej się nie da (ja noszę brytyjskie 30F a kupiłam 32E - obwód luźniejsze o mniejszej misce - bo był ciasny i w swoim rozmiarze mogłabym czuć się źle).
BTW Nipplex ma opinię luźnego w obwodzie.
Ava ma taniutkie biustonosze

tylko u nich polecam brać 60 a nie 65 bo dość szybko się rozciągają
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 11:41   #835
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Masz je wszystkie w tym samym rozmiarze? Flamenco też mi się podoba, ale jakoś Toffino bardziej kusi
A Milena jeszcze istnieje?
A właśnie, może po prostu już nie istnieje.. jakiś czas temu strona jeszcze działała, ale nic tam nie było nowego, później to już chyba zupełnie nic. Myślałam, że to chwilowy przestój, ale pewnie faktycznie koniec, szkoda..
Tak, mam ten sam rozmiar: 70E. Mają ścisłe obwody: mam 72cm pod biustem i w 65 nijak nie mogłam chodzic.. Bo najpierw miałam 65F toffino, ale skończyło się na tym, że nosiłam z przedłużką, a później kupiłam 70E, i kolejne sztuki też 70tki.
To moje pierwsze dobrze dobrane staniki, nie znalazłam dotąd lepszych, choc niektóre są podobne, ale inny komfort noszenia i ładniejszy kształt biustu w Milenie zdecydowanie
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:40   #836
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Byłam w Gattcie i skusiłam się na ten model Anemone z kolekcji Britney Spears. Wzięłam rozmiar 70F, bo 70E był za mały w misce i te paseczki za bardzo się wżynały. Przymierzałam jeszcze kilka rozmiarów i modeli, ale Anemone skradł moje serce.
Marzy mi się jeszcze Sophia albo Femme Fatale od Gossarda i Patsy od Freyi(?) i będę (póki co) spełniona.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:31   #837
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Ava ma taniutkie biustonosze

tylko u nich polecam brać 60 a nie 65 bo dość szybko się rozciągają
W porównaniu do marek brytyjskich tak, ale stacjonarnie nie zawsze to widać.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A właśnie, może po prostu już nie istnieje.. jakiś czas temu strona jeszcze działała, ale nic tam nie było nowego, później to już chyba zupełnie nic. Myślałam, że to chwilowy przestój, ale pewnie faktycznie koniec, szkoda..
Tak, mam ten sam rozmiar: 70E. Mają ścisłe obwody: mam 72cm pod biustem i w 65 nijak nie mogłam chodzic.. Bo najpierw miałam 65F toffino, ale skończyło się na tym, że nosiłam z przedłużką, a później kupiłam 70E, i kolejne sztuki też 70tki.
To moje pierwsze dobrze dobrane staniki, nie znalazłam dotąd lepszych, choc niektóre są podobne, ale inny komfort noszenia i ładniejszy kształt biustu w Milenie zdecydowanie
No właśnie przez tą nieaktualizowaną stronę też mi się tak zdaje.
A teraz dałaś mi zagwostkę, muszę się ponownie pomierzyć i zobaczyć co mi wychodzi. Do Effuniaków nie masz porównania może?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Byłam w Gattcie i skusiłam się na ten model Anemone z kolekcji Britney Spears. Wzięłam rozmiar 70F, bo 70E był za mały w misce i te paseczki za bardzo się wżynały. Przymierzałam jeszcze kilka rozmiarów i modeli, ale Anemone skradł moje serce.
Marzy mi się jeszcze Sophia albo Femme Fatale od Gossarda i Patsy od Freyi(?) i będę (póki co) spełniona.
Chyba trzeba się przyjrzeć kolekcji Britney Jak cenowo?
Z Gossarda to Retrolution albo Glossies
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:08   #838
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Chyba trzeba się przyjrzeć kolekcji Britney Jak cenowo?
Z Gossarda to Retrolution albo Glossies
Akurat jest promocja -30% w Gattcie, nie wiem czy na wszystko, ale na pewno na kolekcje Britnej. I takim sposobem zamiast 160zł zapłaciłam 110zł.
Retrolution.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:50   #839
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej!



Dalia sportowa jest o wiele gorsza od sportowego Panache? W sklepie akurat nie mieli mojego rozmiaru z Panache i wzielam Dalie, a teraz nie wiem czy nie powinnam zalowac...?



Co do Avy - moze i jest stosunkowo tania, ale ja strasznie nie lubie jej biustonoszy... Miseczki sa tak badziewnie wyprofilowane, ze kazdy stanik jaki mialam musialam przerabiac, bo nie dalo sie w nim chodzic. Teraz omijam szerokim lukiem
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2015-01-14 o 21:30
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:51   #840
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
No właśnie przez tą nieaktualizowaną stronę też mi się tak zdaje.
A teraz dałaś mi zagwostkę, muszę się ponownie pomierzyć i zobaczyć co mi wychodzi. Do Effuniaków nie masz porównania może?
Nie, nie mam.
Pomierz sie, tabelki rozmiarow Mileny sa chyba z tego co pamietam ok
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.