Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 10:22   #61
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez Bartolomea Pokaż wiadomość
Ja radzę zainwestowac w spiralę (kobiety, które nie rodziły tez mogą), sama mam od roku i jestem zadowolona. Kosz wynosi ok 250zł o ile sie nie mylę i masz ją przez 5lat. Masz 17lat wiec możesz mieć problem bo nie każdy ginekolog podejmie się założenia spirali nieletniej, (mój ginekolog chwalił się że zakładał kilka razy nieletnim). Naprawdę polecam. Jeśli chodzi o tabletki to są niewygode bo trzeba pilnować i ja tyłam po Cilescie.

tylko co do spirali to trzeba jeździć na badania kontrolne. Moja siostra urodziła troje dzieci po trzecim dziecku ginekolog założył jej spirale. Po nie całych czterech latach siostra znalazła się w szpitalu z krwotokiem i nikłymi szansami na przeżycie. Przeszła 3 operacje. mając 30 lat nie ma okresu i połowy narządów kobiecych. ale na szczęście przeżyła. Ja wiem nie kazdej kobiecie się to zdarza, i to przypadek jeden na milion... ale jednak się zdarza.oczywiście nie odradzam zakładania spirali bo dużo kobiet je ma i nic się z nimi nie dzieje. ja jednak wolę inne środki antykoncepcji np plastry i prezerwatywa - dla lepszego procentu bezpieczeństwa
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 10:45   #62
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
Pigułka, spirala, aborcja - morderstwo w majestacie prawa
Wprowadźmy jeszcze eutanazję.
A co ma aborcja i eutanazja do antykoncepcji??
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:56   #63
apophis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A co ma aborcja i eutanazja do antykoncepcji??
A to, że efektem jest zabicie człowieka.
apophis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:03   #64
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
A to, że efektem jest zabicie człowieka.
boże, czemu nie grzmisz
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:13   #65
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
A to, że efektem jest zabicie człowieka.
O czym Ty w ogóle mówisz?
Proponuję zapoznać się najpierw dokładnie z działaniem tabletek antykoncepcyjnych,a potem się wypowiadać.
I odsyłam do źródeł naukowych - najlepiej zagranicznych (np."The European Journal of Contraception and Reproductive Health Care",albo bazy NCBI - PubMed,gdzie wiele artykułów jest dostępnych za darmo).
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:18   #66
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
A to, że efektem jest zabicie człowieka.
Gratuluję wiedzy. Myślałam, że ja mało wiem o niektórych sprawach, ale widzę, że są osoby, które wiedzą jeszcze mniej i głupoty rozprzestrzeniają.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:26   #67
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Gratuluję wiedzy. Myślałam, że ja mało wiem o niektórych sprawach, ale widzę, że są osoby, które wiedzą jeszcze mniej i głupoty rozprzestrzeniają.
to jeszcze mało wiesz...
tu na wizazu spotkałam się z rożnymi przypadkami "TEJ JEDYNEJ PRAWDY" uczonej w szkole i ponoć zasłyszanej u ginekologa.wystarczy wejść na wątek o ILE KOSZTUJE ABORCJA I POCZYTACV WSTECZ od 330 -tego postu do końca
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 14:34   #68
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to jeszcze mało wiesz...
tu na wizazu spotkałam się z rożnymi przypadkami "TEJ JEDYNEJ PRAWDY" uczonej w szkole i ponoć zasłyszanej u ginekologa.wystarczy wejść na wątek o ILE KOSZTUJE ABORCJA I POCZYTACV WSTECZ od 330 -tego postu do końca
Wystarczająco długo siedzę na wizażu, żeby wiedzieć jakie głupoty się tu wypisuje :P I jeśli od tej głupoty nie padne to przeczytam wątek o którym mówisz ;]
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:57   #69
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Wystarczająco długo siedzę na wizażu, żeby wiedzieć jakie głupoty się tu wypisuje :P I jeśli od tej głupoty nie padne to przeczytam wątek o którym mówisz ;]
napij się meliski
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:18   #70
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
tylko co do spirali to trzeba jeździć na badania kontrolne.]



a stosujac inne srodki lub nie stosujac wcale to jezdzi sie na kotrole ?cytologie ?

kazda rozsadna kobieta raz w roku idzie do gina i poodbni ejest ze spirala raz w roku wystarczy przy okazji robisz cytologię.

biorac pigulki część kobiet chodzi po recepte co 3 miesiace to nie jest wymagajaca metoda ?

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
Moja siostra urodziła troje dzieci po trzecim dziecku ginekolog założył jej spirale. Po nie całych czterech latach siostra znalazła się w szpitalu z krwotokiem i nikłymi szansami na przeżycie. Przeszła 3 operacje. mając 30 lat nie ma okresu i połowy narządów kobiecych. ale na szczęście przeżyła. Ja wiem nie kazdej kobiecie się to zdarza, i to przypadek jeden na milion... ale jednak się zdarza.oczywiście nie odradzam zakładania spirali bo dużo kobiet je ma i nic się z nimi nie dzieje. ]
pytanie co bylo przyczyna krwotoku ,czy chodzila na usg,jak wygladaly wyniki cytologi itp



Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
ja jednak wolę inne środki antykoncepcji np plastry i prezerwatywa - dla lepszego procentu bezpieczeństwa
jakiego bzpieczenstwa ?czytalas skutki uboczne srodków hormonalnych ?pierwsze z brzegu zakrzepica ?
pigulki dzialaja na caly organizm (waga,nastrój,wyglad skóry) a spirala dzialaja miejscowo to kolejny plus.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
Pigułka, spirala, aborcja - morderstwo w majestacie prawa
Wprowadźmy jeszcze eutanazję....
Mnie takie prawo odpowiada a dodatkowo dobiję cie i napisze ,że załozenie spirali jest refundowane z twoich skladek !!!

A co ma eutanazja do tematu ale rozumiem ,ze jak nie ma argumentow to trzeba zmienic temat.


Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
Jak żyrafę nazwiesz słoniem, to nie przestanie być żyrafą.......

zapewniam cie ,że żyrafie wisi jak ja nazwiesz podobnie zarodkowi wisi czy sie urodzi czy nie.



Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
tak sobie to tłumacz...
Na szczescie jestem juz dorosła i nie muszę sie nikomu z niczego tłumaczyć.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:23   #71
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

no to mi się humor poprawił.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 15:29   #72
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Kiedyś podczas spowiedzi ksiądz mnie w tym temacie "przycisnął" i czemu nie stosuję NPR, a tak w ogóle to seks przed ślubem. Więc mu mówię, że seks z człowiekiem, który zostanie moim mężem, i jest to dla mnie jeden z najpiękniejszych sposobów okazywania miłości, a nie czysta prokreacja, a zabezpieczam się bo na utrzymanie dzieci mnie nie stać i jak kościół tak bardzo moich dzieci chce niech sam na to utrzymanie wyłoży, wtedy nie widzę przeszkód przed stosowaniem NPR. Wiesz jaka była odpowiedź księdza? Żadna. Rozgrzeszenie dostałam, wprost mówiąc, że jednego i drugiego za grzech nie uznaję.
Myślę tak samo, jak Ty, jednak muszę tu coś wtrącić. Jeśli pozwalasz sobie sama ustanawiać, co jest grzechem, a co nie, to przykro mi, ale nie jesteś katoliczką. Będąc katoliczką godzisz się przyjąć zasady obowiązujące w Kościele, więc uznajesz także m.in. 10 przykazań, wg których seks przedmałżeński i antykoncepcja to grzechy. Możesz te grzechy popełniać, ale musisz się do nich przyznać i za nie żałować. Nie możesz ustanawiać swojego prawa, chyba że zakładasz własny kościół Bo równie dobrze ktoś mógłby zabić człowieka, który był np. złodziejem, i powiedzieć, że wg niego to nie grzech. Należy wybrać: albo jestem katolikiem i przestrzegam zasad, albo nie jestem i żyję według własnych.
Jeszcze raz podkreślam: myślę to samo, co Ty, na temat seksu i antykoncepcji, ale prawo (nawet katolickie) to prawo. Bo jeśli ktoś ustanawia własne prawo i to usprawiedliwia "bo ja uważam", to się różne cuda dzieją...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:43   #73
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Myślę tak samo, jak Ty, jednak muszę tu coś wtrącić. Jeśli pozwalasz sobie sama ustanawiać, co jest grzechem, a co nie, to przykro mi, ale nie jesteś katoliczką. Będąc katoliczką godzisz się przyjąć zasady obowiązujące w Kościele, więc uznajesz także m.in. 10 przykazań, wg których seks przedmałżeński i antykoncepcja to grzechy. Możesz te grzechy popełniać, ale musisz się do nich przyznać i za nie żałować. Nie możesz ustanawiać swojego prawa, chyba że zakładasz własny kościół Bo równie dobrze ktoś mógłby zabić człowieka, który był np. złodziejem, i powiedzieć, że wg niego to nie grzech. Należy wybrać: albo jestem katolikiem i przestrzegam zasad, albo nie jestem i żyję według własnych.
Jeszcze raz podkreślam: myślę to samo, co Ty, na temat seksu i antykoncepcji, ale prawo (nawet katolickie) to prawo. Bo jeśli ktoś ustanawia własne prawo i to usprawiedliwia "bo ja uważam", to się różne cuda dzieją...
Powiem tak. Wierzę w Boga, a do kościoła uczęszczam ze względu na tradycję. Nie jestem zagorzałą katoliczką.

Kościół katolicki to najbardziej zakłamana instytucja jaka kiedykolwiek powstała, dopuszczająca do swojej doktryny tylko to co wygodne i prokościołowe. Na przestrzeni wieków zmieniająca się i jak to mój ksiądz kiedyś powiedział: kościół się stanie liberalny jak zmieni się kadra w watykanie (czytaj stara wymrze).

Kiedyś kobiety były przez kościół uważane za zło wcielone, źródło grzechu i służyły tylko do reprodukcji. Wtedy gdy ktoś myślał inaczej sprzeciwiał się doktrynie kościoła.

Osobiście rozgraniczam wiarę w Boga i religię do której należę. To pierwsze traktuję całkiem serio i postępuję w życiu tak jak dyktuje mi sumienie, tak jak czuję, że jest dobrze. To drugie traktuję jako przynależność do pewnej grupy, jako tradycję w pewnym sensie, a nie jako najwyższą prawdę objawioną, która mi nakaże i zakaże co w życiu mam robić i co jest dobre za co złe.

Może to jakiś rodzaj "swojej religii", nie wiem, nie wgłębiam się w to. Grunt, że ja z takim podejściem czuję się w porządku i w stosunku do siebie i do Boga, w którego wierzę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:49   #74
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

[QUOTE=paula78;16373093]a stosujac inne srodki lub nie stosujac wcale to jezdzi sie na kotrole ?cytologie ?

kazda rozsadna kobieta raz w roku idzie do gina i poodbni ejest ze spirala raz w roku wystarczy przy okazji robisz cytologię.

biorac pigulki część kobiet chodzi po recepte co 3 miesiace to nie jest wymagajaca metoda ?



pytanie co bylo przyczyna krwotoku ,czy chodzila na usg,jak wygladaly wyniki cytologi itp

krwotok miała 3 miesiące po wizycie u ginekologa, lekarz który prowadził operację stwierdził że to przez spiralę... Ja dokładnie nie wiem jak to było bo nigdy się tym nie interesowałam. Ale ostatnio przeczytałam artykuł że dziecko urodziło się ze spiralą w głowie, czyli to aż takie 100% zabezpieczenie nie jest .




jakiego bzpieczenstwa ?czytalas skutki uboczne srodków hormonalnych ?pierwsze z brzegu zakrzepica ?
pigulki dzialaja na caly organizm (waga,nastrój,wyglad skóry) a spirala dzialaja miejscowo to kolejny plus.

nic nie pisałam o pigułkach ponieważ nie stosowałam nigdy tego rodzaju antykoncepcji. używam plastrów a chłopak prezerwatywy. Mi się nic nie dzieje i żadnych skutków ubocznych nie odczułam:)

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:01   #75
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość

krwotok miała 3 miesiące po wizycie u ginekologa, lekarz który prowadził operację stwierdził że to przez spiralę... Ja dokładnie nie wiem jak to było bo nigdy się tym nie interesowałam. Ale ostatnio przeczytałam artykuł że dziecko urodziło się ze spiralą w głowie, czyli to aż takie 100% zabezpieczenie nie jest . ]



no wlasnie nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj.

tak, a po pigulkach rodza sie dzieci z 2 głowami. Nie czytaj takich bzdur.

trudno jest dyskutowac jesli rozmówca przytacza takie "arguementy"


[QUOTE=tofaniutka;1639639]

nic nie pisałam o pigułkach ponieważ nie stosowałam nigdy tego rodzaju antykoncepcji. używam plastrów a chłopak prezerwatywy. Mi się nic nie dzieje i żadnych skutków ubocznych nie odczułam:[/COLOR])



a wiesz ze plastry to tez hormony ,czytalas na ulotce ew. skutki uboczne ?

to ,ze teraz tych skutków nie ma nie znaczy ,że za rok,5 czy 10 lat nie wyjdą.

Kazda metoda ma swoje plusy i minusy ,wszytsko zalezy od indywidualnych odczuć.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-01-11 o 19:03
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:15   #76
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

[QUOTE=paula78;16400127]no wlasnie nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj.

tak, a po pigulkach rodza sie dzieci z 2 głowami. Nie czytaj takich bzdur.

trudno jest dyskutowac jesli rozmówca przytacza takie "arguementy"


Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość

nic nie pisałam o pigułkach ponieważ nie stosowałam nigdy tego rodzaju antykoncepcji. używam plastrów a chłopak prezerwatywy. Mi się nic nie dzieje i żadnych skutków ubocznych nie odczułam:[/COLOR])[/B]


a wiesz ze plastry to tez hormony ,czytalas na ulotce ew. skutki uboczne ?

to ,ze teraz tych skutków nie ma nie znaczy ,że za rok,5 czy 10 lat nie wyjdą.

Kazda metoda ma swoje plusy i minusy ,wszytsko zalezy od indywidualnych odczuć.
wystarczy że wiem od czego mogła umrzeć żebym mogła się wypowiedzieć... Zupełnie nie rozumiem tych złośliwości na niektóre wypowiedzi po to jest forum żeby się wypowiadać a nie kwestionować to co ktoś wie bądź to co ktoś myśli na ten temat...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:23   #77
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

tofaniutka, postaram Ci się przedstawić mój punkt widzenia (bo za paulę się nie wypowiem siłą rzeczy)

Spirala, plastry, pigułki i inne środki mogą mieć takie a nie inne skutki uboczne. I powinno się mieć ich świadomość i zrobić wszystko by do ich wystąpienia nie dopuścić.

Mianowicie. Siostra mogła dostać krwotoku spowodowanego spiralą. Pytania: kiedy była porządnie badana przez ginekologa? Kiedy miała robioną cytologię? Jeśli to była spiralka hormonalna to kiedy miała robione badania (nawet jak nie była hormonalna to badania i tak powinny być tylko, że mniejszy zakres). Nic się z organizmem nie dzieje z dnia na dzień. I o to głównie chodzi. Nie o spieranie się czy spirala wywołała krwotok, może wywołała. Raczej pytanie jak Twoja siostra dbała o swoje zdrowie i profilaktykę badań, że do tego doszło.

Mówisz, że masz plastry to się o pigułkach nie wypowiadasz. A masz świadomość, że zarówno to i to jest hormonami tylko podawanymi w inny sposób? Z tego co kojarzę wywołuje takie same skutki uboczne. takie same badania należy robić. Jak nie daj Boże, zrobi Ci się zakrzep to nie będzie to wina tylko i wyłącznie plastrów, a tego, że się regularnie nie badałaś, nie kontrolowałaś swojego organizmu i temu nie zapobiegałaś.

I mówienie: nie mam skutków ubocznych jest ekstra jest bardzo nieodpowiedzialne. Bo uszkodzoną wątrobę, ewentualne zakrzepy poczujesz po czasie. Tylko, że wtedy jak już zacznie boleć i źle się dziać może być późnawo.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2010-01-11 o 20:25
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:48   #78
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

ja
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2012-08-21 o 18:58
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 17:43   #79
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
tofaniutka, postaram Ci się przedstawić mój punkt widzenia (bo za paulę się nie wypowiem siłą rzeczy)

Spirala, plastry, pigułki i inne środki mogą mieć takie a nie inne skutki uboczne. I powinno się mieć ich świadomość i zrobić wszystko by do ich wystąpienia nie dopuścić.

Mianowicie. Siostra mogła dostać krwotoku spowodowanego spiralą. Pytania: kiedy była porządnie badana przez ginekologa? Kiedy miała robioną cytologię? Jeśli to była spiralka hormonalna to kiedy miała robione badania (nawet jak nie była hormonalna to badania i tak powinny być tylko, że mniejszy zakres). Nic się z organizmem nie dzieje z dnia na dzień. I o to głównie chodzi. Nie o spieranie się czy spirala wywołała krwotok, może wywołała. Raczej pytanie jak Twoja siostra dbała o swoje zdrowie i profilaktykę badań, że do tego doszło.

Mówisz, że masz plastry to się o pigułkach nie wypowiadasz. A masz świadomość, że zarówno to i to jest hormonami tylko podawanymi w inny sposób? Z tego co kojarzę wywołuje takie same skutki uboczne. takie same badania należy robić. Jak nie daj Boże, zrobi Ci się zakrzep to nie będzie to wina tylko i wyłącznie plastrów, a tego, że się regularnie nie badałaś, nie kontrolowałaś swojego organizmu i temu nie zapobiegałaś.

I mówienie: nie mam skutków ubocznych jest ekstra jest bardzo nieodpowiedzialne. Bo uszkodzoną wątrobę, ewentualne zakrzepy poczujesz po czasie. Tylko, że wtedy jak już zacznie boleć i źle się dziać może być późnawo.

napisałam że 3 miesiące po wizycie u ginekologa Faktycznie 2 dni wcześniej bolał ją brzuch, ale stwierdziła że to normalne bo zawsze ją boli jak ma okres. A wtedy dostała 12 dni po poprzednim. Ale kiedy wróciłam ze szkoły leżała w łazience w kałuży krwi zwinięta w kłębek i nie mogła się ruszyc.

dziwne żebym wypowiadała się o pigułkach skoro ich nigdy nie używałam, jakoś nie mam zwyczaju dawać opinii czemuś o czym nie mam bladego pojecia, poza tym każde hormony na każdego wpływają inaczej.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 17:56   #80
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Może i ja sie wypowiem: często spotykam się z opiniami,że kuracja hormonalna jest bardzo w porządku.
Osobiscie też stosuje i póki co jestem zadowolona,ale słuszne jest stwierdzenie że na każdego hormony działają inaczej. Mam nadzieje,że u mnie wszystko bedzie dobrze.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:32   #81
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
napisałam że 3 miesiące po wizycie u ginekologa Faktycznie 2 dni wcześniej bolał ją brzuch, ale stwierdziła że to normalne bo zawsze ją boli jak ma okres. A wtedy dostała 12 dni po poprzednim. Ale kiedy wróciłam ze szkoły leżała w łazience w kałuży krwi zwinięta w kłębek i nie mogła się ruszyc.

dziwne żebym wypowiadała się o pigułkach skoro ich nigdy nie używałam, jakoś nie mam zwyczaju dawać opinii czemuś o czym nie mam bladego pojecia, poza tym każde hormony na każdego wpływają inaczej.

To, że była u ginekologa to nie znaczy, że zadbała o profilaktykę. O to mi chodzi. Istnieje szereg badań, które powinna mieć wykonane i pewnie ich nie było.

Nie ma co roztrząsać sprawy, ważne, że żyje, ale spirala nie była jedyną "winną", ale także brak profilaktyki i jej niedopatrzenie.

A co do plastrów chodziło mi o to, że kwestia skutków ubocznych niemal taka sama jak przy tabletkach. A badania przy stosowaniu hormonów są jednakowe. Stąd co nieco na ten temat powinnaś wiedzieć.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 11:59   #82
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:09
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:26   #83
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
A to, że efektem jest zabicie człowieka.
PADŁEM! Czy idąc dalej Twoim tokiem rozumowania (przypominam - działanie tabletek antykoncepcyjnych morduje człowieka), jeśli chłopak kończy np. na brzuchu partnerki, a plemniki po czasie obumierają, jest to również perfidne morderstwo? Nie wspomnę tu już o masturbacji, w takim wypadku seryjnymi mordercami byłaby zdecydowana większość facetów

Cytat:
Napisane przez apophis Pokaż wiadomość
Owszem jestem na nie, bo istnieje metoda naturalna regulacji poczęć (tu zaraz dostanę pewnie komentarze o "oszołomstwie"), która ma skuteczność równie dobrą jak terapia hormonalna. I żeby nie było znam to z własnego doświadczenia
Wątpię, żebyś znała NPR z własnego doświadczenia. Kobieta stosująca antykoncepcję hormonalną musi być odpowiedzialna i mieć sporą wiedzę na temat swojego ciała i procesów w nim zachodzących, kobieta stosująca NPR musi zarówno tę odpowiedzialność jak i wiedzę mieć o wiele większe. Ty o antykoncepcji nie masz jak widać zielonego pojęcia, więc wątpię, byś była w stanie efektywnie stosować NPR.

Edytowane przez mParis
Czas edycji: 2010-01-21 o 08:32
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:00   #84
limomanka
Raczkowanie
 
Avatar limomanka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 334
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
No w każdym razie nie słyszałam jeszcze o przypadku braku zgody na wydanie recepty, bo pacjentka za młoda.
Poza tym, jak lekarz nie chce przepisać mi tabletek (też trafiłam raz na takiego oszołoma - zwyzywał mnie, że jestem niemoralna i biorę tabletki pewnie dlatego, że moje koleżanki biorą. Dodam, że miałam wtedy już 20 lat) - zwyczajnie idę do innego.
limomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:13   #85
follee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 63
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

miałam dokładnie taką samą sytuacje, on miał 19 lat ja 17,byliśmy razem dwa lata ja chciałam się kochać on ciągle odmawiał za jedyny argument podając obawy przed ciążą. Dziś już nie jesteśmy razem, nie doszło do niczego. wiem, że to nie był facet a zwykła ciota. Zwyczajnie brakowało mu charakteru i tu już nawet nie chodzi o brak sexu ale o wiele innych spraw, nie mogłam nigdy na nim polegać, taka życiowa ciamajda. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale przemyśl postawę swojego partnera także pod kątem innych sytuacji, oceń jego charakter.
follee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:26   #86
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez follee Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale przemyśl postawę swojego partnera także pod kątem innych sytuacji, oceń jego charakter.
Popieram
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:30   #87
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Masz bardzo odpowiedzialnego chłopaka. Ciesz się z tego powodu a nie dramatyzuj. Wolałabyś kolesia, który tylko za przeproszeniem fiutkiem myśli, a jak zdarzy się wpadka to Ci powie: Sorry mała radź sobie sama. ?

Ginekolog przepisze Ci tabletki, a jeśli zamierzacie uprawiać seks minimum 2 razy w tygodniu to prezerwatywy wyjdą Cię nawet drożej niż tabletki.

Jednak jeśli decydujesz się na tabletki upewnij się, że nie ma przeciwwskazań do brania i pamiętaj o badaniach.

Acha i jeszcze jedno. Czasami nie warto spowiadać się rodzicom ze swojego życia intymnego. Mama nie MUSI wiedzieć bo to Twoja prywatna sprawa.
Dokładnie.
Zagubiona dobrze mówi.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 07:45   #88
akciwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Mój chłopak nie chce się zgodzic na seks

mam ten sam problem co emam17, tylko że jesteśmy znacznie starsi. Od tygodnia biorę tabletki- bo tak ustaliliśmy- i nadal nic czuję się poprostu fatalnie z tym. Ni działają rozmowy- nie mam pomysłu co robić. Jestem załamana
akciwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.