Anastasia Beverly Hills - kolorówka - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-18, 19:03   #511
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Czyli za jakiś miesiąc można spodziewać się swatchy na wizażu
A po co na wizazu? Tutaj swatchy nikt nei wrzuca w sumie. Na yt, insta i w necie juz ich pelno i to dobrych, nei wspominajac o ciagle rosnacej ilosci makijazy nią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 19:15   #512
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A po co na wizazu? Tutaj swatchy nikt nei wrzuca w sumie. Na yt, insta i w necie juz ich pelno i to dobrych, nei wspominajac o ciagle rosnacej ilosci makijazy nią
OK. Są - widziałam. I póki co - opinie oraz opisy są dość lakoniczne.
Myślałam, że na wizażu też można spodziewać się swatchy i opinii, jak to jest np. na wątku podkładów dla jasnej cery. . Zwłaszcza, że wizażowe są jednak dla mnie bardziej miarodajne.

Pozdrawiam
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 19:18   #513
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
OK. Są - widziałam. I póki co - opinie oraz opisy są dość lakoniczne.
Myślałam, że na wizażu też można spodziewać się swatchy i opinii, jak to jest np. na wątku podkładów dla jasnej cery. . Zwłaszcza, że wizażowe są jednak dla mnie bardziej miarodajne.

Pozdrawiam
Poogladaj filmiki na yt, tam duzo o niej gadaja
Eee, ja nie pamietam juz dawno aby ktos swatche jakiejs palety wrzucal tutaj Opinie i owszem, ale swatche gorzej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 19:38   #514
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Poogladaj filmiki na yt, tam duzo o niej gadaja
Eee, ja nie pamietam juz dawno aby ktos swatche jakiejs palety wrzucal tutaj Opinie i owszem, ale swatche gorzej
Ja czekam, aż Ty (przepraszam że tak bezpośrednio) wrzucisz swatche swoich wszystkich podkładów (czytam bardzo regularnie wątki o podkładach - bardzo mi pomogły, zwłaszcza w uszczuplaniu konta )

A wracając do Norviny - bardzo ciekawi mnie jak ta paleta będzie "układała" się na bardzo jasnych, neutralnych, w kierunku lekko ciepłym, cerach. Poszukam jeszcze na YT, pewnie codziennie będzie ciut więcej.
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 19:54   #515
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Ja czekam, aż Ty (przepraszam że tak bezpośrednio) wrzucisz swatche swoich wszystkich podkładów (czytam bardzo regularnie wątki o podkładach - bardzo mi pomogły, zwłaszcza w uszczuplaniu konta )

A wracając do Norviny - bardzo ciekawi mnie jak ta paleta będzie "układała" się na bardzo jasnych, neutralnych, w kierunku lekko ciepłym, cerach. Poszukam jeszcze na YT, pewnie codziennie będzie ciut więcej.
Ależ nie ma za co przepraszać, wszystkie jestesmy tutaj na Ty
Ja wrzucałam już prawie wszystkie, to tez pewno wiesz, ale wrzucić wszystkie to niegłupi pomysł, postaram sie zrobić i wrzucić na podkładowy do jasnych cer
Tylko czy mi się na ręce zmieszcza to jest pytanie

Jak pisałam wyżej palety abh w ciemno biorę, poprzednie palety ABH mam wszystkie i zadna mnie nie rozczarowała, a wrecz przeciwnie, nawet Subculture, na która byl hejt na necie, to wiem, ze kupno ich palety bedzie dobrym wydaniem kasy
Myślę, ze na jasnych cerach tez będzie sie dobrze komponowała, chociaz moze troche cukierkowo, bo kolorystyka Norviny to takie barbiowe odcienie Wiele makijazy na Instagramie i YT z nia tez własnie tak cukierkowo wygląda. np tutaj https://www.youtube.com/watch?v=BMP57jHQZNY&t=735s
Jak ktos to lubi i mi pasuje, to bedzie zadowolony.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 20:17   #516
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ależ nie ma za co przepraszać, wszystkie jestesmy tutaj na Ty
Ja wrzucałam już prawie wszystkie, to tez pewno wiesz, ale wrzucić wszystkie to niegłupi pomysł, postaram sie zrobić i wrzucić na podkładowy do jasnych cer
Tylko czy mi się na ręce zmieszcza to jest pytanie

Jak pisałam wyżej palety abh w ciemno biorę, poprzednie palety ABH mam wszystkie i zadna mnie nie rozczarowała, a wrecz przeciwnie, nawet Subculture, na która byl hejt na necie, to wiem, ze kupno ich palety bedzie dobrym wydaniem kasy
Myślę, ze na jasnych cerach tez będzie sie dobrze komponowała, chociaz moze troche cukierkowo, bo kolorystyka Norviny to takie barbiowe odcienie Wiele makijazy na Instagramie i YT z nia tez własnie tak cukierkowo wygląda. np tutaj https://www.youtube.com/watch?v=BMP57jHQZNY&t=735s
Jak ktos to lubi i mi pasuje, to bedzie zadowolony.
Haha, to zrobisz od nadgarstków do ramion na obu rękach :.
A poważnie - czekam cierpliwie, bo kolorystykę podkładów mam prawie taka samą - może ciut bardziej neutralną. I niestety, mam słabą dostępność próbek (przeważnie kupuję na podstawie zdjęć i porównań), więc takie swatche dobrych podkładów z wyższej półki to skarb.

Ta cukierkowość i błysk Norviny troszkę mnie stopuje. Bo nie jestem , niestety, już dłużej w wieku, kiedy błysk na powiece zawsze wygląda dobrze . A właśnie te kolory, które mi się najbardziej podobają, sa bardzo błyszczące. Bardzo dobre maty z kolei mam w Viseart. No, ale Norvina kusi. I pewnie wstyd się przyznać, ale byłaby to moja pierwsza paleta ABH ...Pozostałe są przepiękne, ale dla mnie zdecydowanie zbyt ciepłe.

Mam dylemat, czy bardziej różnorodna Norvina czy spokojniejszy i chłodniejszy Viseart Amethyst.

Przepraszam za off top
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 20:30   #517
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Haha, to zrobisz od nadgarstków do ramion na obu rękach :.
A poważnie - czekam cierpliwie, bo kolorystykę podkładów mam prawie taka samą - może ciut bardziej neutralną. I niestety, mam słabą dostępność próbek (przeważnie kupuję na podstawie zdjęć i porównań), więc takie swatche dobrych podkładów z wyższej półki to skarb.

Ta cukierkowość i błysk Norviny troszkę mnie stopuje. Bo nie jestem , niestety, już dłużej w wieku, kiedy błysk na powiece zawsze wygląda dobrze . A właśnie te kolory, które mi się najbardziej podobają, sa bardzo błyszczące. Bardzo dobre maty z kolei mam w Viseart. No, ale Norvina kusi. I pewnie wstyd się przyznać, ale byłaby to moja pierwsza paleta ABH ...Pozostałe są przepiękne, ale dla mnie zdecydowanie zbyt ciepłe.

Mam dylemat, czy bardziej różnorodna Norvina czy spokojniejszy i chłodniejszy Viseart Amethyst.

Przepraszam za off top
Ha ha No w ostatecznosci mozna i tak sobie poradzić
To zrobię, tylko poczekam na lepszą pogode, bo od paru dni leje i ciemnawo, a chciałabys tez swatche zrobić w naturalnym świetle, bo co innego przy takim a co innego z fleszem aparatu. Chociaż zdaje sobie sprawę, że jednak aparat/monitor, etc nie oddadza nigdy w 100% realnych kolorów.
No ja niby zołtawa, ale neutralne w odcieniu tez mam i noszę podklady Bo nie zawsze da sie znaleźć jasne zóltki
Chociaż w mocno zoltym tez nie będę wygladac optymalnie

Wiekiem bym sie nie przejmowała Ważne co Tobie się podoba
Zawsze możesz łaczyc Norvinę z innymi cienami
Zaraz tam wstyd, niby czemu? Jak czytałas wyżej nie tylko dla Ciebie byłaby to pierwsza abh. Ja sama ledwo rok temu tez zaczełam kupowac palety ABH
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 19:17   #518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Kurcze, im wiecej filmików Norviny i makijazy nią, tym mniej mi sie efekt podoba Bo makijaze wychodzą mega cukierkowo i mdło ... nie to, ze nie kupię jej, bo kupie, ale będę raczej łaczyć z innymi cieniami, zeby nie było tak słodko-pierdząco
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 09:12   #519
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

A zauważyłaś, że większość makijaży Norviną jest na jedno kopyto? Zupełnie nie rozumiem o co chodzi
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 09:32   #520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
A zauważyłaś, że większość makijaży Norviną jest na jedno kopyto? Zupełnie nie rozumiem o co chodzi
No własnie o to mi chodzi, z takich noszalnych to znalazałam moze z 2-3 filmiki, cała reszta to nie do noszenia
I tez nie wiem o co cho
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 10:27   #521
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, im wiecej filmików Norviny i makijazy nią, tym mniej mi sie efekt podoba Bo makijaze wychodzą mega cukierkowo i mdło ... nie to, ze nie kupię jej, bo kupie, ale będę raczej łaczyć z innymi cieniami, zeby nie było tak słodko-pierdząco
Nie dość, ze mdło i cukierkowo to coraz bardziej ciepło. A już miałam nadzieję, że będzie trochę chłodniejsza. Ja odpuszczam. Dla mnie kolejna paleta, jakich wiele
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-11, 10:15   #522
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Ja jednak zamowilam Norvine. Chociaz na początku w ogóle mi nie podeszła. Nie moja kolorystyka, nigdy nie tykałam fioletów. Ale zlamalam sie, bo kocham cienie ABH. Paleta jest strasznie mdla ale mam nadzieje, ze bedzie super uzupelnieniem Soft Glam. Szkoda tylko, ze nie ma ciemniejszych odcieni albo chociaz Noir, bo tak dobry czarny cień to zawsze mega plus
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 12:56   #523
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

za kilka dni powinna dojśc do mnie norvina z cult
uwielbiam soft glam, MR jest ok a prism.. no coż namniej lubię
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 14:28   #524
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Jak ktoś chce Norvine to lepiej nie zwlekać, bo to limitka. W sensie na pewno troche poleży na stronie, ale docelowo zniknie, jak Prism.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 10:33   #525
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Nie wiem czy ktoś pisał, ale ABH pojawi się w Sephorze jeszcze w tym roku Info z facebooka S.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 11:40   #526
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś pisał, ale ABH pojawi się w Sephorze jeszcze w tym roku Info z facebooka S.
Pisali na promo watku tylko nikt nie właśnie kiedy dokładnie
Fenty od 7 września, to ABH na pewno później. Obstawiam październik :-]
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-08-20 o 11:41
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 15:51   #527
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisali na promo watku tylko nikt nie właśnie kiedy dokładnie
Fenty od 7 września, to ABH na pewno później. Obstawiam październik :-]
Czytałam gdzieś (chyba na wp.pl), że ma wejść od października
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 15:58   #528
Cheryl_Blossom
Przyczajenie
 
Avatar Cheryl_Blossom
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Z całą pewnością była mowa o październiku, jeśli chodzi o ABH w Polsce. Jakaś Polka dopytywała na instagramie ABH w komentarzu, kiedy do nas zawitają i dostała odpowiedź od marki, że widzimy się już w październiku
Cheryl_Blossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 16:43   #529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś (chyba na wp.pl), że ma wejść od października
Czyli dobrze obstawiałam
Generalnie nie mam jakiś chciejstw, bo wsio co chciałam to na Cult sobie pokupowałam, jak ostatnio Norvinę, ale na pewno dokupię kolejna już pomadę do brwi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-21, 16:46   #530
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

A ja już sama nie wiem co z Norviną zrobić: brać czy nie. Ale chyba ze względu na braki w budżecie odpuszczę. Opinie ma jednak takie sobie, więc poczekam na inne paletowe chciejstwa
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 16:50   #531
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
A ja już sama nie wiem co z Norviną zrobić: brać czy nie. Ale chyba ze względu na braki w budżecie odpuszczę. Opinie ma jednak takie sobie, więc poczekam na inne paletowe chciejstwa
Ja wziełam, bo przeczytałam, ze to limitka, więc chciałam sie przekonać. Ale siedzenia mi nie urwała póki co, chociaż kolory ładne i łatwe w obsłudze. Generalnie to nie żałuję wydanej kasy. Ale cud miód to nie jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:20   #532
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Norvinę muszę obadać organoleptycznie. Czyli wsadzić paluch i pomacać oraz uważnie obejrzeć kolory. Na swatchach wygląda pięknie oraz stanowi niezłą odskocznię od ciepłych palet, niemniej w realu może wypadać po prostu... dobrze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:37   #533
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Wstawiam dzisiejszy makijaż nią. Na zywo oczywiście kolory mocniejsze, jak zwykle aparat rozjanił zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (16,3 KB, 39 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 07:48   #534
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Bardzo ładny ten fiolet A jak metaliki transferują na pędzel? Bo nie lubię jak wszystko trzeba nakładać paluchem albo na glitter primer, bo cień samodzielnie nie trzyma się skóry
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 10:36   #535
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bardzo ładny ten fiolet A jak metaliki transferują na pędzel? Bo nie lubię jak wszystko trzeba nakładać paluchem albo na glitter primer, bo cień samodzielnie nie trzyma się skóry

No trzeba nieco bardziej pomiziać niektóre pędzlem, zeby sie przyczepiły i pare razy na powiece. To na sucho. Bo na mokro sprawę ułatwia spryskanie mgiełką pędzla, albo uzycie bazy Nyxowej do glitterów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 11:50   #536
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Ehh, miałam nadzieję, że będzie gorzej... A teraz chyba ją przytulę. W ogóle ostatnio wyszło sporo pięknych palet... Norvina, Morroccan z Fenty, piękne nudziaki od Bobbi Brown, śliczne palety z Colour Pop...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 12:25   #537
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ehh, miałam nadzieję, że będzie gorzej... A teraz chyba ją przytulę. W ogóle ostatnio wyszło sporo pięknych palet... Norvina, Morroccan z Fenty, piękne nudziaki od Bobbi Brown, śliczne palety z Colour Pop...
Dzisiaj wyszedł mi makijaż w złoto-rózach, całkiem noszalnie. Ja nie wiem, jak sie te laski malowały na YT, ale w wiekszosci to mdło i na jedno kopyto, a się okazuję, ze da się pomalować całkiem ok nią.
Jedyne co wkurza mnie w niej bardzo to masakryczne osypywanie sie satynowych cieni w zadnej innej palecie (rowniez z abh) nie miałam tego na taka skalę Trzeba baking pod oczami robić

Z Bobbi nigdy mnie nie wołaly cienie. Z Fenty jakoś prócz podkładu i jednego błyszczola też nic nie woła. A z CP mam już tyle, ze dobrze, ze ostatnie palety nie są w moim typie
Za to kusić mnie zaczeły całkiem inne, typu Denona, Jeffre, McGrath(nie powiem przez kogo), Coloured Raine - same drogie jednym słowem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 13:37   #538
Cheryl_Blossom
Przyczajenie
 
Avatar Cheryl_Blossom
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Dziewczyny, a wiecie coś może na temat cen produktów z Anastasii w Polsce? Bo planuję przytulić Norvinę i może jeszcze kilka innych perełek i zastanawiam się, czy zamówić z UK czy może jest sens się wstrzymać.
Cheryl_Blossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 14:04   #539
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

A skąd niby miałby ktoś znac ceny abh w Pl, skoro dopiero w pażdzierniku ma wejsc na rynek i nawet bloggerki nie miały jeszcze zaproszeń na spotkanie z marka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 15:07   #540
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam dzisiejszy makijaż nią. Na zywo oczywiście kolory mocniejsze, jak zwykle aparat rozjanił zdjęcia

No muszę przyznać, że pięknie to wygląda A tak z innej beczki jaki masz eyeliner? On daje taki lekko "mokry" efekt, czy zdjęcie przekłamuje?
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 19:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.