Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 13:45   #4981
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Część sklepów będzie w weekend otwartych do 13:00. Tylko nie wiem których..Bez sensu żeby zamkniete cały dzień skoro uroczystosci pogrzebowe zarówno w sobote jak i niedziele zaczynają się późnym popołudniem/wczesnym wieczorem.

http://www.epoznan.pl/index.php?sect...=news&id=18924
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2010-04-15 o 16:02
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:29   #4982
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

byłam sobie dziś pojeździć konno ze szwagierką i kuzynką w lesie
Ale było fajnie. Troszkę wymęczyłyśmy konie, a konie nas, bo ciągły w las (rymuje sie nawet...)
było bardzo miło.
któraś z Was jeździ?

rzeczy konne wyprane, ja umyta, więc czas iść po jedzonko na wieczór do sklepu. dziś planuje tortille :P Mniam
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:37   #4983
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
byłam sobie dziś pojeździć konno ze szwagierką i kuzynką w lesie
Ale było fajnie. Troszkę wymęczyłyśmy konie, a konie nas, bo ciągły w las (rymuje sie nawet...)
było bardzo miło.
któraś z Was jeździ?
ja kiedyś jeździłam chcialabym znowu się zapisać, bo marzy mi się regularny kontakt z końmi nawet chciałąm zapisać się do swarzędzkiego atrium polecasz?
ale Ci zazdroszczę, że jeździsz
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:06   #4984
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam nowe Dziewczyny

co do sklepów to ja dzisiaj przypadkowo zawitałam do Pestki i będzie w niedzielę otwarta do 13 ale Plaza chyba będzie zamknięta.

wrr musiałam reklamować kolejne buty, mam nadzieję że tym razem nie będę czekała jak rok temu od kwietnia do sierpnia

wczoraj oglądałam chwilę ceremonię żałobną i się poryczałam, widok takiej liczby trumien w jednym miejscu jest szokujący

ale dzisiaj zrobiło się pięknie aż miło się spacerowało w promieniach słońca
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 19:07   #4985
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja kiedyś jeździłam chcialabym znowu się zapisać, bo marzy mi się regularny kontakt z końmi nawet chciałąm zapisać się do swarzędzkiego atrium polecasz?
ale Ci zazdroszczę, że jeździsz
ja jeżdżę u wuja, który ma stadninę w Gruszczynie (obok Swarzędza).
W atrium kiedyś byłam, ale tylko oblookać jak to wygląda i co i jak.
chodziłam i chodziłam, i nikt nawet nie przyszedł ze mną porozmawiać... zdziwiłam się, że nie było tam nikogo (godzina 16...)
tak więc niczego się nie dowiedziałam.

ja u wuja jeżdżę tylko w teren. mamy 50 metrów od stajni las, pełno padoków do jeżdżenia, dwie kryte ujeżdżalnie, agroturystykę z pokojami do wynajęcia. jest fajnie.
nie wiem jak to jest w atrium, ale Podkowę w Gruszczynie mogę Ci polecić
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 09:13   #4986
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
ja jeżdżę u wuja, który ma stadninę w Gruszczynie (obok Swarzędza).
nie wiem jak to jest w atrium, ale Podkowę w Gruszczynie mogę Ci polecić
a udzielają tam lekcji? bo nie jeździłam od wielu lat i czasami, gdy wypożyczamy z siostrą konie, ona jeździ dobrze a ja zupełnie tyłka oderwać z siodła nie mogę
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 09:35   #4987
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Witam nową Wizażankę-Poznaniankę - tak jak i ja :P Coś ciężko mi się zacząć udzielać w wątku więc odkąd się ujawniłam tylko podglądam po cichu... Ja również jestem bardzo chętna na wszelkie wypady jakby co Kiiciku może napiszesz coś o sobie?
Rownież Ciebie witam Wizażanko i dziekuję za powitanie innym
Trochę ciężko przebrnąć przez ten caly watek, by dowiedzieć się czegos o kazdej z Was, ale bede starała się byc na bieząco

Cos o mnie, prosze bardzo
Mieszkam sobie w Poznaniu, a wlasciwie na codzien troszke od centrum. Studiuje zaocznie na Iroku SUM, czyli ogolnie 4 rok na UE. Mam 24 lata, obecnie szukam pracy Poki co mam duzo czasu i chetnie wchodze na wizaz, by zaczerpnac tu informacji co robic, by być ładniejsza hehe Lubie mieć na sobie makijaż, malować paznokcie, dbac o wloski itd Obecnie robie porzadek z moja buzka Mam też chlopaka, ale ostatnio mnie wkurzył i sie posprzeczaliśmy, nie ma to jak kobietki-one zawsze sie zrozumieja
To tak w skrocie,
Pozdrawiam
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 09:45   #4988
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

kiciiik, chłopak przyjdzie z podkulonym ogonkiem Nie martw się


Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a udzielają tam lekcji? bo nie jeździłam od wielu lat i czasami, gdy wypożyczamy z siostrą konie, ona jeździ dobrze a ja zupełnie tyłka oderwać z siodła nie mogę
no jasne, że tak. są sekcje dla dzieci i dla dorosłych Jak będziesz kiedyś w pobliżu to wjedź sobie zobaczyć jak to wygląda. prawdziwe konne życie zaczyna się tam po południu Bo od rana to koniki się pasą, no i też wszyscy w pracy siedzą do którejś tam godziny
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:01   #4989
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość

no jasne, że tak. są sekcje dla dzieci i dla dorosłych Jak będziesz kiedyś w pobliżu to wjedź sobie zobaczyć jak to wygląda. prawdziwe konne życie zaczyna się tam po południu Bo od rana to koniki się pasą, no i też wszyscy w pracy siedzą do którejś tam godziny
brzmi super, a ile jest to km od swarzędza? orientujesz się w cenniku?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:05   #4990
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Rownież Ciebie witam Wizażanko i dziekuję za powitanie innym
Trochę ciężko przebrnąć przez ten caly watek, by dowiedzieć się czegos o kazdej z Was, ale bede starała się byc na bieząco

Cos o mnie, prosze bardzo
Mieszkam sobie w Poznaniu, a wlasciwie na codzien troszke od centrum. Studiuje zaocznie na Iroku SUM, czyli ogolnie 4 rok na UE. Mam 24 lata, obecnie szukam pracy Poki co mam duzo czasu i chetnie wchodze na wizaz, by zaczerpnac tu informacji co robic, by być ładniejsza hehe Lubie mieć na sobie makijaż, malować paznokcie, dbac o wloski itd Obecnie robie porzadek z moja buzka Mam też chlopaka, ale ostatnio mnie wkurzył i sie posprzeczaliśmy, nie ma to jak kobietki-one zawsze sie zrozumieja
To tak w skrocie,
Pozdrawiam
No to tym bardziej witam koleżankę w niedoli - też szukam pracy... Jestem w Poznaniu już drugi miesiąc i nie wiem, czy źle szukam czy co robię nie tak - bo jakoś nawet na rozmowy mnie nie chcą zapraszać :/ Ja na Wizażu przesiaduję bo brak mi w realu takiego zwyczajnego babskiego gadania o ciuchach i kosmetykach - mieszkam obecnie z czterema chłopami więc nawet maseczki sobie człowiek spokojnie zrobić nie może
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:04   #4991
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

malaDarunia dziękuję za pocieszenie, chociaz przyznam, ze kiedys lepiej i szybciej podkulal ten ogonek, teraz coraz cięzej mu przepowiedziec niektore rzeczy, chyba troche sie wycwanił

lipcowa87 z pracą to tak jest wyśle się 30 cv jednego dnia, a odpowiedza gora z 3 firm A gdzie chciałabys pracowac, studiujesz tez? Bo nic nie wiem
W realu to tez mi coraz bardziej brakuje gadania z kolezankami, prawie wszystkie juz sluby, dzieci i tak sie wykruszaja, bo maja inne obowiazki i priorytety. Dobrze, ze jest ten wizaz
Jak Ty wytrzymujesz z tymi czterema chlopami? z jednym to jest przeciez ciezko
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 12:38   #4992
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć i witam nowe wizażanki .

Fajnie że nasze grono się powiększa.

U mnie nic nowego dzień jak co dzień .
Zakupy na weekend właśnie z mężulem zrobiliśmy więc tyle mam za sobą(bo nie cierpię tego robić ).

Dzisiaj strasznie mnie głowa boli i właśnie przy kompie wypijam mocną kawę.
Niby rano fajna pogoda się zapowiadała, a tu teraz wiatr i chłodno się zrobiło brrr... Słyszałyście jaka pogoda ma być w przyszłym tygodniu ziąb i mokro deszcz ze śniegiem w niektórych regionach zapowiadają.

Ja może pytam nie w porę , macie już plany na wakacje ?
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:14   #4993
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Ja może pytam nie w porę , macie już plany na wakacje ?
nie o wakacjach to jeszcze nie myślę zastanawiam się co robić w weekend majowy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:24   #4994
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kiiciku: do mnie to raczej na 30 wysłanych/zaniesionych cv dzwonią z jednego :/ ale może muszę jeszcze poczekać, bo zanosiłam dużo do sklepów odzieżowych - może dopiero będą dzwonić... Ja teraz studiuję na podyplomowych (mam skończony licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej i opiekuńczo-wychowawczej) trochę z przymusu, nie chcę pracować w zawodzie, więc szukam pracy najchętniej w sklepie odzieżowym, ewentualnie jakaś recepcja czy coś. Tylko że problemem jest mój brak doświadczenia bo do tej pory pracowałam jedynie jako hostessa... A Ty jakiej pracy szukasz?
A z chłopami nie jest ciężko, bo akurat tacy mi się trafili że nie ma problemów ze sprzątaniem itd, jedynie o pranie są konflikty bo to przecież tak ciężko rozwiesić pranie od razu jak się skończy prać i ściągnąć z suszarki jak tylko wyschnie Tyle że mi dokuczają jak się szykuję gdzieś do wyjścia albo krzyczą że im śmierdzi jak maluję paznokcie - dobrze że tylko jeden z tej czwórki jest "mój" i resztą tak naprawdę nie muszę się przejmować :P

A co do wakacji to u mnie wszystko zależy od tego czy znajdę pracę - bardzo bym chciała razem z TŻ pojechać chociaż na parę dni w Bieszczady albo inne góry... Ale to jeszcze odleeegłe plany
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48

Edytowane przez lipcowa87
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:28
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 18:32   #4995
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

brrr pogoda się zepsuła, zimno i nieprzyjemnie a jeszcze wczoraj było tak pięknie

widziałyście materiały o pyle wulkanicznym, dzisiaj podobno ma objąć całą Polskę, podobno ostatnio ten wulkan był tak aktywny w 19 wieku a pył utrzymywał się przez rok, aż strach pomyśleć co będzie jeśli taka sytuacja się powtórzy.

Dziewczyny być może Was to zainteresuje w Intimissimi jest promocja bielizny, a dokładnie majteczek za 9,90 szt bez szwów, w różnych kolorach ja kupiłam sobie 4 pary bo żal było nie skorzystać

oglądałyście może "Kwiat pustyni" ? ja wczoraj sobie obejrzałam i po prostu nie mogę w to uwierzyć, że nadal okalecza sie tak małe dziewczynki film ogólnie fajny choć może nie koniecznie trzeba się wybrać na niego do kina.

Ewa tak się nazywa szampon i odżywka o którym Ci wspominałam

http://www.schwarzkopf-professional....dex.php?id=106

miłego wieczoru
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:56   #4996
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Dzisiaj nad Poznaniem piękna pogoda, żadnego pyłu wulkanicznego nie widać

Oglądam własnie końcówkę mszy w intencji ofiar katastrofy. Juz w ogóle mam dość wysłuchiwania marszów pogrzebowych (widziałam transmisje z uroczystosciami na okeciu zarówno Prezydenta Kaczynskiego jak i reszty ofiar które dotychczas przywieziono) i ogólnie ta sytuacja co sie dzieje w Polsce, protesty p-ko pochówkowi pierwszej pary na Wawelu( nawet w CNN o tym mówili ), to juz mnie wszystko męczy.

Wczoraj byłam na szkoleniu w obsłudze lasera, rodzice M. otwierają w przychodni gabinet medycyny estetycznej, póki co będzie można laserowo usuwać owłosienie i zamykać naczynka. Ma też być fotoodmładzanie i zakupiona aparatura do walki z cellulitem i rozstepami Ja w sumie tylko sie wszystkiemu przyglądałam, zabiegi będą wykonywac dziewczyny po kosmetologii po konsultacji z Panią Dermatolog tak wiec wszystko będzie tak jak być powinno. Jakbyście były dziewczyny zainteresowane to piszcie do mnie na PW
W ogóle sama zastanawiam się nad kosmetologią. Bardziej mnie to interesuje niż praca biurowa która ostatnio wychodzi mi bokiem....

W sprawie wakacji to mam wykupiony wyjazd od mniej wiecej połowy lutego Lecimy do Egiptu i 7 dni zwiedzania rejsem po Nilu i 7 dni na miejscu. Lecimy 27 sierpnia i wracamy 10 września.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:30   #4997
apple91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc dziewczynki!
sa tu jakieś Leszczyniańki?
apple91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:35   #4998
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczynki powiedzcie mi gdzie ja mogę oddać telefon do naprawy???. No niby mogę sobie to wygooglować ale wole jakieś sprawdzone miejsca, gdzie mnie nie oskubią
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:08   #4999
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

może to głupio zabrzmi ale cieszę się, że dzisiaj kończy się żałoba, może w końcu będą w tv także inne informacje a nie tylko te dotyczące Smoleńska.

kolejny piękny, słoneczny i ciepły dzień

cc_chanel niestety nie pomogę Ci

Kamila a możemy liczyć na jakieś rabaty ? hmm co powiesz na jakąś kawę w tygodniu albo w weekend??

miłej niedzieli
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 11:57   #5000
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej .

Ale niedziela nas powitała piękną pogodą ja już właśnie zaliczyłam Strzeszynek z Kubusiem wybawił się na całego i sam stwierdził że już nie ma siły, przynajmniej bez bólu wyszedł z placu zabaw .

Moje dziecko i ja bankowo mamy alergię na jakieś pyłki (prawdopodobnie brzoza dużo tu wszędzie tych drzew) Kuba ma ciągle wydzielinę lecącą z nosa i kicha,a mi łzawią oczy i też mam ciągle mokro w nosie będę musiała zrobić nam testy niestety .

Teraz kawka, trzeba zobaczyć pogrzeb i tak pożegnać parę Prezydencką, no i życie toczy się dalej.

Miłej niedzieli.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:25   #5001
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

a ja właśnie wrociłam z weekendu jestem padnięta, bo wstaliśmy o czwartej nad ranem ale ma to wielkie plusy, bo już jesteśmy w domu teraz odpoczywam i relaksuje się nadrabiając wizażowe zaległości

ależ dziś piękny dzionek
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:09   #5002
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

nio dzisiaj jest ładnie można isc na spacerek...

lece, bo muszę skorzystać troszkę z tego dzionka
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:22   #5003
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magdzia co do kawki to pewnie, mozemy sie spotkac.
A cennika na usługi jeszcze nie znam, jak bede znac to moge przesłac na pw lub gg
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:42   #5004
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny wątek przekroczył już 5000 postów i pora rozpocząć kolejną część Spotkań Wielkopolanek
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:35   #5005
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej Dziewczynki
Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Ja może pytam nie w porę , macie już plany na wakacje ?
Póki co nie, wszystko przez moje problemy ze zdrowiem wzięło w łeb Terminy mi nie pasują.


Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Ewa tak się nazywa szampon i odżywka o którym Ci wspominałam

http://www.schwarzkopf-professional....dex.php?id=106
Mówisz, że dobre to?

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Kamila a możemy liczyć na jakieś rabaty ?
No właśnie

Czy znacie jakieś fajne SPA? Nie w Poznaniu, mam ochotę wyskoczyć z koleżankami na weekend. Moje nerwy po tym wszystkim co ostatnio ledwo zipią. Potrzeuję relaksu i snucia się w szlafroku
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:48   #5006
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś fajne SPA? Nie w Poznaniu, mam ochotę wyskoczyć z koleżankami na weekend. Moje nerwy po tym wszystkim co ostatnio ledwo zipią. Potrzeuję relaksu i snucia się w szlafroku
ja nigdy w SPA nie byłam, więc polecić nic nie mogę choć bardzo chętnie bym się wybrała
teraz w kobiecej prasie pełno jest różnych propozycji SPA, w końcu wiosna to pora odnowy tyle się tych ośrodków porobiło, że problem będziecie miały z wyborem
zazdroszczę
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:12   #5007
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

Ewa ja najpierw używałam tylko odżywki nawilżającej, ułatwiającej układanie, nakłada się ja na umyte , osuszone włosy i po ok 5-10 min spłukuje. od jakiegoś czasu mam także szampon. preparaty z tej serii doskonale nawilżają włosy, dodają im świeżości i połysku. Moje włosy po zwykłej piance się przetłuszczają a ta pianko-odżywka spisuje się rewelacyjnie teraz trochę ograniczyłam jej stosowanie (brak czasu) i widzę, że włosy stały się mniej miękkie.
Co do SPA to ja mogę polecić tylko to zlokalizowane na Mazurach, Dr. Ireny Eris, osobiście tam nie byłam ale od znajomych słyszałam dużo pozytywnych opinii, weekend kiedyś kosztował tam ok 1200 (noclegi, posiłki + zabiegi)

kolejny piękny dzień jakiś czas temu zapowiadali pogorszenie...hmmm jakoś się nie zapowiada na to i oby tak pozostało
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:35   #5008
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magdzia remont wiaduktu w Antoninku rusza na początku maja

Dziewczyny apropo cenników to jeszcze nic nie wiem dokładnie, ale na pewno ten gabinte medycyny estetycznej będzie tańszy niż te które są w Poznaniu
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:42   #5009
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

kolejna data... ja chyba uwierzę dopiero jak zaczną coś z nim faktycznie robić, do tej pory wykopali jakiś dół
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:21   #5010
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie

Daruniu, ja jeździłam kiedyś konno 3 razy w tygodniu, potem już raz a od dwóch lat wcale - ciąża i mała Gabi, ale muszę do tego wrócić

Iguś, mój Kubuś też ma alergię na brzozę, trawy i jeszcze trochę tego jest. Też musimy zrobić testy.. .ponownie

Co do planów wakacyjnych, to my mamy tak wiele, że nie wiem nawet jak to wszystko zorganizować i pogodzić, pewnie będziemy musieli z czegoś zrezygnować.

A Ty już coś zaplanowałaś?

Ewuś, ja bardzo lubię spalarnię w Puszczykowie

http://spalarnia.com.pl/

I muszę się pochwalić, że w niedzielę Gabi skończyła roczek, ale ten czas szybko leci
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919

Edytowane przez babessa
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:28
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.