Mamy Kwiecień 2021 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-24, 19:10   #1801
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Ja na szczęście już nie będę mieć tej krzywej bo podobno jak się robi raz na początku to nie ma już potrzeby robić to 20tc. I dobrze. Nic fajnego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 19:40   #1802
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Ja na szczęście już nie będę mieć tej krzywej bo podobno jak się robi raz na początku to nie ma już potrzeby robić to 20tc. I dobrze. Nic fajnego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe porobie Ci jutro zdjęcia z tej książeczki jeśli chcesz. Mam jeszcze aplikacje sweet pregna zsynchronizowana z glukometrem i Pani doktor mi poleciła stronę słodka mama. Może to Ci pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 19:48   #1803
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi w którym tyg bedziecie miały prenatalne? Mi wypada 13+0 .. nie za pozno,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, spokojnie, jest ok ja też będę mieć 13+0 (12 października). Ale już odliczam każdy dzień. Najpierw do najbliższej środy na wizytę u mojego gina, a potem prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:07   #1804
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
drzewosandalowe porobie Ci jutro zdjęcia z tej książeczki jeśli chcesz. Mam jeszcze aplikacje sweet pregna zsynchronizowana z glukometrem i Pani doktor mi poleciła stronę słodka mama. Może to Ci pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak możesz to bym chętnie zobaczyła. Bo moje menu...to same widziałyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:11   #1805
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Dziś np zjadłam na kolację 2 kromki zwykłego chleba z masłem i szynką i pomidorem i po godzinie miałam 113 , więc w porządku.
Jutro muszę zrobić zapasy spożywcze, poszukać jakiegoś chleba dla diabetyków. Ułożyć sobie jadlospis na najbliższe dni i będę działać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:13   #1806
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Ja na szczęście już nie będę mieć tej krzywej bo podobno jak się robi raz na początku to nie ma już potrzeby robić to 20tc. I dobrze. Nic fajnego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli komus wyjdzie to nie trzeba robic, bo jak na poczatku nie wyjdzie to potem trzeba znowu robic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
drzewosandalowe porobie Ci jutro zdjęcia z tej książeczki jeśli chcesz. Mam jeszcze aplikacje sweet pregna zsynchronizowana z glukometrem i Pani doktor mi poleciła stronę słodka mama. Może to Ci pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki masz glukometr ze paruje z tą apką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:18   #1807
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
Dziś np zjadłam na kolację 2 kromki zwykłego chleba z masłem i szynką i pomidorem i po godzinie miałam 113 , więc w porządku.
Jutro muszę zrobić zapasy spożywcze, poszukać jakiegoś chleba dla diabetyków. Ułożyć sobie jadlospis na najbliższe dni i będę działać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przeszłam kilka sklepów i niestety nie mogę znaleźć chleba z mąki żytniej 100%. W tym momencie jem 95%żytni i 5% pewnie pszenna. Cukier po takich kanapkach mam 95-98.
Nie będę też jeździć po 50km żeby szukać takiego chleba...No po prostu nie wszystko się da.
Może mama zrobi mi zakwas i będę piec ,ale póki co muszę korzystać z tego,co jest.


A w ogóle dziś nie mogłam wieczorem przebić palca! Nic nie leciało,ani kropla krwi. Nie wiem czemu tak bo rano jest normalnie:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 20:29   #1808
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Ja przeszłam kilka sklepów i niestety nie mogę znaleźć chleba z mąki żytniej 100%. W tym momencie jem 95%żytni i 5% pewnie pszenna. Cukier po takich kanapkach mam 95-98.
Nie będę też jeździć po 50km żeby szukać takiego chleba...No po prostu nie wszystko się da.
Może mama zrobi mi zakwas i będę piec ,ale póki co muszę korzystać z tego,co jest.


A w ogóle dziś nie mogłam wieczorem przebić palca! Nic nie leciało,ani kropla krwi. Nie wiem czemu tak bo rano jest normalnie:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wieczorem mozesz mieć podpuchnięte palce i trzeba przestawić na wyższy poziom ten wkuwacz. Najlepiej wbijać w bok opuszka i wziąć rekę w dół by krew lepiej spływała. I myj rece w troche cieplejszej wodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:35   #1809
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Wieczorem mozesz mieć podpuchnięte palce i trzeba przestawić na wyższy poziom ten wkuwacz. Najlepiej wbijać w bok opuszka i wziąć rekę w dół by krew lepiej spływała. I myj rece w troche cieplejszej wodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam na wyższy i też nic nie było,więc zmieniłam palec,bo szkoda mi było tej igły. Też przecież powinno się wymieniać po 1 użyciu,no ale wiadomo jak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:48   #1810
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Wzięłam na wyższy i też nic nie było,więc zmieniłam palec,bo szkoda mi było tej igły. Też przecież powinno się wymieniać po 1 użyciu,no ale wiadomo jak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raz dziennie wymieniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 07:40   #1811
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja raz dziennie wymieniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym mówię. Raz dziennie. Ale 4 strzały to Max. A jak mi się nie udaje to nagle się robi 6 czy 7 więc też nie wiem czy tak dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Ehh. Znów mam problemy z żołądkiem i znów mi niedobrze.
Nie dość,że dieta cukrzyków,to jeszcze takie coś...strasznie mi pulsuje głowa,nie wiem czy z głodu?
Ja się załamie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 08:43   #1812
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
O tym mówię. Raz dziennie. Ale 4 strzały to Max. A jak mi się nie udaje to nagle się robi 6 czy 7 więc też nie wiem czy tak dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Ehh. Znów mam problemy z żołądkiem i znów mi niedobrze.
Nie dość,że dieta cukrzyków,to jeszcze takie coś...strasznie mi pulsuje głowa,nie wiem czy z głodu?
Ja się załamie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie załamuj się kochana mocy przesyłam. Trzeba przetrwać te "uroki".
Ja w pierwszej ciąży od 3 mca non stop leżałam w szpitalu. Byłam już tak pokłuta od kroplówek, że wbijali się w nogi, bo w rękach już żyły pękały. Wszystko da się przetrwać. A i miałam totalny zakaz wstawania z łóżka, pielęgniarki przychodziły mnie myć, bo nie mogłam się ruszać żeby nie poronić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 09:15   #1813
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Nie załamuj się kochana mocy przesyłam. Trzeba przetrwać te "uroki".
Ja w pierwszej ciąży od 3 mca non stop leżałam w szpitalu. Byłam już tak pokłuta od kroplówek, że wbijali się w nogi, bo w rękach już żyły pękały. Wszystko da się przetrwać. A i miałam totalny zakaz wstawania z łóżka, pielęgniarki przychodziły mnie myć, bo nie mogłam się ruszać żeby nie poronić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuję.


Nie będę się porównywać do twojej sytuacji, bo jest całkiem inna,ale ja mam wrażenie,że jestem "żywa" ale "martwa". W tym sensie,że niby jestem w domu, niby OK,ale w ogóle nie mam siły CZEGOKOLWIEK zrobić, ciągle coś mi jest...
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 09:27   #1814
Martimam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Przepraszam jeśli urazę Cię ... ale widzę ze same negatywne emocje w Tobie ... czy Ty widzisz co kolwiek

Pozytywnego związanego z ciąża ? Może spróbuj pomyśleć ile jest tych pozytywów może ci to pomoże ... bo jak będziesz tylko narzekała to nic dobrego dla Ciebie i dzidziusia nie będzie ...potem jak urodzisz to już Ci mówię tez noe będzie super kolorowo tez się zaczną cięższe dni ale wtedy właśnie trzeba sobie pomyśleć pozytywnie ... Bo zwariujesz
Martimam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 09:37   #1815
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

No jest ciężko, nie będę udawać.
Tyle objawów to nie miałam przed ciąża i tylu zakazów, tyle wizyt lekarskich.


No jest to przytłaczające, no i negatywne myśli są.
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 11:32   #1816
Lejla28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Ja w pierwszej ciaży mialam samopoczucie ok.
Ale po urodzeniu.. oj ciezko bylo. Ten slodko pierdzacy obraz medialny o macierzynstwie..

Rana bolala, cycki bolaly, dziecko sie darło.. a ja marzyłam zeby ktoś mnie dobił. Płakalam w wannie jak patrzylam na swoj pociety brzuch.
Kiedy zasypialam marzyłam zeby nie wstac. 3 miesiace.. moj maz byl mama tata wszystkim. Ogarniał tak perfekt, ze mi do tej pory wstyd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lejla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:04   #1817
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Podczytuję Was czasem więc się wtrącę bo cukrzyca to bardzo mój temat
Co do chleba to 100% chlebów w piekarniach z oznaczeniem dla diabetyków się NIE NADAJE. Mówię poważnie. Najważniejszy w chlebie jest niski indeks glikemiczny, a żeby taki był to chleb musi być zrobiony z mąki o przemiale minimum 1850. Jest bardzo ciężko kupić taki chleb w piekarni ale da się znaleźć. A paradoksalnie najwygodniej to upiec samemu. Ja to już od długiego czasu praktykuję, cała robota to 10 minut, reszta to godzina czy dwie wyrastania i 50 min pieczenia.
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:19   #1818
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciaży mialam samopoczucie ok.
Ale po urodzeniu.. oj ciezko bylo. Ten slodko pierdzacy obraz medialny o macierzynstwie..

Rana bolala, cycki bolaly, dziecko sie darło.. a ja marzyłam zeby ktoś mnie dobił. Płakalam w wannie jak patrzylam na swoj pociety brzuch.
Kiedy zasypialam marzyłam zeby nie wstac. 3 miesiace.. moj maz byl mama tata wszystkim. Ogarniał tak perfekt, ze mi do tej pory wstyd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialas depresje poporodowa? Tak to brzmi.

A ja wam powiem ze polog i IV trymestr minał mi cudownie, czułam sie super, byly jakies male problemy z laktacja ale nic specjalnego sie nie dzialo wysypialam sie, mlody nie plakal za duzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:35   #1819
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Ktoś wczoraj pytał jaki mam glukometr że paruje z aplikacją.
Mam contour plus one. Wszystko fajnie tylko dziś byłam po paski i na recepcie miałam źle wypisane i nie pasują do niego a 200 zł zostało, tak że no.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

dzrzewosandalowe chciałam podesłać te jadlospisy ale korzystam z apki i nie mogę załączyć zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 12:35   #1820
Lejla28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Mialas depresje poporodowa? Tak to brzmi.

A ja wam powiem ze polog i IV trymestr minał mi cudownie, czułam sie super, byly jakies male problemy z laktacja ale nic specjalnego sie nie dzialo wysypialam sie, mlody nie plakal za duzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byc może tak, ale raczej bezsilnosc taka. Uporałam sie z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lejla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:45   #1821
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
Ktoś wczoraj pytał jaki mam glukometr że paruje z aplikacją.
Mam contour plus one. Wszystko fajnie tylko dziś byłam po paski i na recepcie miałam źle wypisane i nie pasują do niego a 200 zł zostało, tak że no.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

dzrzewosandalowe chciałam podesłać te jadlospisy ale korzystam z apki i nie mogę załączyć zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to nie wiedzialam ze on sie synchronizuje ze sweet pragna ja mam tylko te apke podstawowa do niego
Nie da rady zadzwonic do lekarza i poprosic o ponowne wystawienie e recepty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez madz88
Czas edycji: 2020-09-25 o 12:46
madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:49   #1822
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

U mnie dziewczyny dzisiaj 10+6 i musze przyznać że jest coraz lepiej! nudności zdecydowanie osłabły, nadal mnie odrzuca od wielu rzeczy, ale to jest już bez porównania do tego co było 2 tygodnie temu. Czekam jeszcze aż zmęczenie i senność odpuszczą po śpie po 8-9 godzin w nocy + popołudniowa dżemka ok 1,5 h no i z nastrojem niestety nadal od skrajoności w skrajność. Ale najważniejsze! Widać mi już brzuch mega się tym jaram i oglądam się po 10 razy w ciągu dnia w lustrze. Pewnie za pare miesięcy będe się śmiać z tego mojego aktualnego "brzucha", ale teraz daje mi to na prawde dużą radoche
plu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:52   #1823
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Dzwonili właśnie do mnie z pracy, że moje L4 nie doszło. Wystawione tydzień temu, sprawdziłam w pue zus i u mnie normalnie jest. Czy któraś z was tak miała, czy to możliwe, żeby nie doszedł do firmy ??
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 12:54   #1824
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
Ktoś wczoraj pytał jaki mam glukometr że paruje z aplikacją.
Mam contour plus one. Wszystko fajnie tylko dziś byłam po paski i na recepcie miałam źle wypisane i nie pasują do niego a 200 zł zostało, tak że no.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

dzrzewosandalowe chciałam podesłać te jadlospisy ale korzystam z apki i nie mogę załączyć zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisałam priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 13:11   #1825
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
Dzwonili właśnie do mnie z pracy, że moje L4 nie doszło. Wystawione tydzień temu, sprawdziłam w pue zus i u mnie normalnie jest. Czy któraś z was tak miała, czy to możliwe, żeby nie doszedł do firmy ??
Chyba zostanie tylko zadzwonienie do zus i zapytanie. Jesli chodzi o infolinie najlepiej dzwonic o 7.30, wtedy szybko da sie wbic. Jesli chodzi o zus to w poprzedniej ciazy i na macierzynskim mialam z nimi troche przejść i dzwonilam juz bezposrednio do Pan od zasiłków a nie na infolinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 13:19   #1826
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
Dzwonili właśnie do mnie z pracy, że moje L4 nie doszło. Wystawione tydzień temu, sprawdziłam w pue zus i u mnie normalnie jest. Czy któraś z was tak miała, czy to możliwe, żeby nie doszedł do firmy ??
Sprawdzałaś w pue czy jest dobry nip firmy wpisany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 14:01   #1827
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
O to nie wiedzialam ze on sie synchronizuje ze sweet pragna ja mam tylko te apke podstawowa do niego
Nie da rady zadzwonic do lekarza i poprosic o ponowne wystawienie e recepty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw musiałam zsynchronizować z ta podstawową apka i potem się dało z ta sweet pregna dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 14:48   #1828
Lejla28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Sprawdzałaś w pue czy jest dobry nip firmy wpisany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze dziwne. Bo ja mialam raz tak ze nie doszlo l4, ale ja w moim pue zus tez go nie widzialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lejla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 14:50   #1829
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
U mnie dziewczyny dzisiaj 10+6 i musze przyznać że jest coraz lepiej! nudności zdecydowanie osłabły, nadal mnie odrzuca od wielu rzeczy, ale to jest już bez porównania do tego co było 2 tygodnie temu. Czekam jeszcze aż zmęczenie i senność odpuszczą po śpie po 8-9 godzin w nocy + popołudniowa dżemka ok 1,5 h no i z nastrojem niestety nadal od skrajoności w skrajność. Ale najważniejsze! Widać mi już brzuch mega się tym jaram i oglądam się po 10 razy w ciągu dnia w lustrze. Pewnie za pare miesięcy będe się śmiać z tego mojego aktualnego "brzucha", ale teraz daje mi to na prawde dużą radoche
U mnie 10+2 i też poprawa jeżeli chodzi o mdłości, coraz więcej rzeczy mogę jeść Gdyby nie to że dopadło mnie jakieś przeziębienie to byłoby całkiem nieźle
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 14:58   #1830
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

U mnie dziś 12+0, a cały poprzedni weekend wymiotowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-01 18:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.