Filmiki urodowe na you tube, część XI - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 22:51   #451
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
No tak, tak. Mnie też nie. Ale..
Już było o tym wiele razy. Sama powtarza ciągle o tym, że jej waga jest skutkiem choroby, ma problemy z tarczycą. Wystarczy jednak spojrzeć na jej bloga czy instagram, ciągle foty kawuni z bitą śmietaną i ciasteczek. A jak omawiała dietę 3d chilli to opowiadała, że to takie wielkie odkrycie, niektóre przyprawy (podstawowe!), bo zawsze korzytsała z gotowych sosów i mieszanek. Tak, są osoby ze skłonnościami do tycia, ale po prostu wystarczy włożyć trochę więcej wysiłku w utrzymanie formy. Usprawiedliwianie się, że to niemożliwe jest dla mnie ŻAŁOSNE. Tak samo, jak wstawianie na bloga tekstu o samoakceptacji z wyretuszowanymi, odchudzonymi zdjęciami (co zrobiła Marzena). Cóż.
BigBeautifulLulu, xBebe bardzo lubię, w ogóle mi ich waga nie przeszkadza, nawet się nad tym nie zastanawiam, ale one w przeciwieństwie do SióstrGlam nie mówią ciągle o swoich "krągłościach", nie usprawiedliwiają się, nie wrzucają 100 filmów o samoakceptacji, itd.
Nawet wystarczy na wizażu poczytać, że dziewczyny chudną mimo problemów hormonalnych Po prostu Princesska ma słodkie życie, naprawdę, nie wiem jak można codziennie robić dupie bal, wiedząc, że nie ma się błyskawicznej przemiany materii, a potem zwalać to na tarczycę.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 22:59   #452
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

bo tak najłatwiej
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 23:00   #453
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Kolejna masakra ubraniowa u liendoesji http://www.youtube.com/watch?v=i0Y_3N_DIlk
A tu kolory na odwrót.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 23:01   #454
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A to nie wiedziałam. Ale w sumie to dobrze, choć jedna dziewczyna nie ma kompleksów z powodu tego, że czasem coś tak skomentujemy

Ps. zapomniałam jeszcze dodać do moich najulubieńszych megilounge (właśnie obejrzałam filmik). Bardzo lubię ją słuchać i to chyba 3 czy 4 dziewczyna, od której zaczęłam przygodę (razem z nią w sumie) z youtube i filmikami.

Kajmanowa też się udziela.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 23:34   #455
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

http://www.youtube.com/watch?v=TWeFdVAiG6U
3:50 i zbliżenie na czoło. to też wina kamery? nie mam pytań.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 23:50   #456
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=TWeFdVAiG6U
3:50 i zbliżenie na czoło. to też wina kamery? nie mam pytań.
a jak szybko się skończyło to ujęcie ale ten korektor Synergen jest naprawdę beznadziejny, nawet najjaśniejszy jest strasznie ciemny i żółty
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 00:00   #457
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Kajmanowa też się udziela.
no ba! bo szybko "wciągam się" w fora
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 00:01   #458
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=TWeFdVAiG6U
3:50 i zbliżenie na czoło. to też wina kamery? nie mam pytań.

Może Szuszek nie powiedział Karolinie jak nie mieć kejki fejs.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 00:08   #459
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Faktycznie pomarańcz aż kłuje w oczy, nie wiem czy Karolina tego nie widzi czy po prostu jej to nie przeszkadza. Nie zgadzam się absolutnie że to wina kamery, ani to ciasto z tego filmu ani paski na szyi przy poprzednich. Jak ktoś ma możliwość oglądania jego filmów w HD to sorry, raczej gównianą cyfrówką nie nagrywa, więc nie wierzę że porządna kamera tak przekłamuje kolory i dodaje cokolwiek na twarzy Nie ma takiej opcji. Wiem, że Karolina ma trądzik i że to jej kompleks, sama mam i wiem jak ciężko to przykryć makijażem. Ale niedobrane kosmetyki + ślady trądziku to wyjątkowo nieapetyczny obraz...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-04-16 o 00:09
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 00:09   #460
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Może Szuszek nie powiedział Karolinie jak nie mieć kejki fejs.
Jesteście okrutne


ja Karolinę lubię za te testy na żywo, przynajmniej powiedziała dokładnie ceny ze sklepu, zamiat ' nie pamiętam ile ot kosztuje coś między 10 a 100zł łoteva dali za darmo to kij tam '''
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 00:12   #461
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jesteście okrutne


ja Karolinę lubię za te testy na żywo, przynajmniej powiedziała dokładnie ceny ze sklepu, zamiat ' nie pamiętam ile ot kosztuje coś między 10 a 100zł łoteva dali za darmo to kij tam '''

Ja też Karolinę lubię, ale robi sobie wielką krzywdę.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 06:33   #462
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
No tak, tak. Mnie też nie. Ale..
Już było o tym wiele razy. Sama powtarza ciągle o tym, że jej waga jest skutkiem choroby, ma problemy z tarczycą. Wystarczy jednak spojrzeć na jej bloga czy instagram, ciągle foty kawuni z bitą śmietaną i ciasteczek. A jak omawiała dietę 3d chilli to opowiadała, że to takie wielkie odkrycie, niektóre przyprawy (podstawowe!), bo zawsze korzytsała z gotowych sosów i mieszanek. Tak, są osoby ze skłonnościami do tycia, ale po prostu wystarczy włożyć trochę więcej wysiłku w utrzymanie formy. Usprawiedliwianie się, że to niemożliwe jest dla mnie ŻAŁOSNE. Tak samo, jak wstawianie na bloga tekstu o samoakceptacji z wyretuszowanymi, odchudzonymi zdjęciami (co zrobiła Marzena). Cóż.
BigBeautifulLulu, xBebe bardzo lubię, w ogóle mi ich waga nie przeszkadza, nawet się nad tym nie zastanawiam, ale one w przeciwieństwie do SióstrGlam nie mówią ciągle o swoich "krągłościach", nie usprawiedliwiają się, nie wrzucają 100 filmów o samoakceptacji, itd.[COLOR="Silver"]
Problemy z tarczyca oznaczaja że nigdy nie będzie sie ważyć 45 czy 50 pare kilo. Natomiast przy rozsądnej diecie 60 kg jest wykonalne.
Dobicie do 90 bo coś koło tego waży księżniczka to efekt braku sportu i ciągłaego przyjmowania cukru w rożnych forach czy to pączki czy słodzone kawy (kawa potrafi mieć do 600-700 kalorii, czyli tyle ile porządny mięsny obiad, a kawą sie nie najemy)

A xbebe to oddzielny temat, jest gruba bo jest tłumaczy to nadmiernym jedzeniem, a jakoś przez to ze jest naturalna i miła nikomu jej tusza nie przeszkadza. I oczywiście nie robi filmików o samoakceptacji czy nie retuszuję się.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 06:51   #463
punk_lady
Raczkowanie
 
Avatar punk_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 313
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Karolina ma ewidentnie różową tonację skóry, a używa zawsze produktów z żółtą tonacją i stąd efekt pomarańczy.

Co do RGP i LS to one są jakie są, bo nie dbają o siebie. Zero ruchu, masa słodkości i takie efekty. Co chwilę na fb chwalą się co to one słodkiego nie zjadły/nie wypiły. Potem takie efekty. Najgorzej, że promują takie niezdrowe życie, a wiele młodych dziewczyn bierze z nich przykład i pije słodkie kawki i zajada mufinkami z kremem, bo przecież to takie modne i na czasie.
__________________
Uśmiechnął się do niego los- niestety był to uśmiech IRONICZNY...
punk_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 06:54   #464
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jesteście okrutne


ja Karolinę lubię za te testy na żywo, przynajmniej powiedziała dokładnie ceny ze sklepu, zamiat ' nie pamiętam ile ot kosztuje coś między 10 a 100zł łoteva dali za darmo to kij tam '''


Ale piękne kolory ma ta paletka ze Sleeka. Szkoda, że źle się czuję w takiej pstrokaciźnie, bo po filmie Karoliny z chęcią bym ją kupiła .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 06:57   #465
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Problemy z tarczyca oznaczaja że nigdy nie będzie sie ważyć 45 czy 50 pare kilo. Natomiast przy rozsądnej diecie 60 kg jest wykonalne.
Dobicie do 90 bo coś koło tego waży księżniczka to efekt braku sportu i ciągłaego przyjmowania cukru w rożnych forach czy to pączki czy słodzone kawy (kawa potrafi mieć do 600-700 kalorii, czyli tyle ile porządny mięsny obiad, a kawą sie nie najemy)

A xbebe to oddzielny temat, jest gruba bo jest tłumaczy to nadmiernym jedzeniem, a jakoś przez to ze jest naturalna i miła nikomu jej tusza nie przeszkadza. I oczywiście nie robi filmików o samoakceptacji czy nie retuszuję się.
Się wtrącę (jak zawsze) mam niedoczynność (wciąż niewyregulowane tsh, baardzo wysokie) i wzięłam się za siebie- trochę ruchu plus zdrowe odżywianie i spadło 5 kilo. Chora tarczyca to zawsze świetna wymówka. Co nie oznacza, że niedoczynność+starbaks= RPG
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:03   #466
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
Się wtrącę (jak zawsze) mam niedoczynność (wciąż niewyregulowane tsh, baardzo wysokie) i wzięłam się za siebie- trochę ruchu plus zdrowe odżywianie i spadło 5 kilo. Chora tarczyca to zawsze świetna wymówka. Co nie oznacza, że niedoczynność+starbaks= RPG
Ja również mam niedoczynność, przy wzroście 170 cm. ważę 53 kg. i nic się u mnie nie zmienia, choć choruję ~3 lata (?). Nie ma się czym chwalić, nigdy nie miałam problemu z wagą, ale gdy tylko widzę, że coś drgnęło na wadze to zastanawiam się co zmieniłam i biorę się za siebie, podejrzewam, że gdybym przegapiła odpowiedni moment, to byłoby mi strasznie trudno schudnąć. Ale może ja nie jestem dobrym przykładem...
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:06   #467
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
Się wtrącę (jak zawsze) mam niedoczynność (wciąż niewyregulowane tsh, baardzo wysokie) i wzięłam się za siebie- trochę ruchu plus zdrowe odżywianie i spadło 5 kilo. Chora tarczyca to zawsze świetna wymówka. Co nie oznacza, że niedoczynność+starbaks= RPG
Też sie wtrącę, bo moim zadaniem to jest układ niedoczynność+ CUKIER= RGP, bo najgorzej sie tyje od cukru ( i syropu glukozowo-fruktozowego), właśnie tak na galaretowato.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:09   #468
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Problemy z tarczyca oznaczaja że nigdy nie będzie sie ważyć 45 czy 50 pare kilo. Natomiast przy rozsądnej diecie 60 kg jest wykonalne.
Dobicie do 90 bo coś koło tego waży księżniczka to efekt braku sportu i ciągłaego przyjmowania cukru w rożnych forach czy to pączki czy słodzone kawy (kawa potrafi mieć do 600-700 kalorii, czyli tyle ile porządny mięsny obiad, a kawą sie nie najemy)

A xbebe to oddzielny temat, jest gruba bo jest tłumaczy to nadmiernym jedzeniem, a jakoś przez to ze jest naturalna i miła nikomu jej tusza nie przeszkadza. I oczywiście nie robi filmików o samoakceptacji czy nie retuszuję się.
może bez takich jednoznacznych sądów,jak w pierwszym zdaniu,bo jest to jest to jak najbardziej możliwe
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:11   #469
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Problemy z tarczyca oznaczaja że nigdy nie będzie sie ważyć 45 czy 50 pare kilo. Natomiast przy rozsądnej diecie 60 kg jest wykonalne.
Dobicie do 90 bo coś koło tego waży księżniczka to efekt braku sportu i ciągłaego przyjmowania cukru w rożnych forach czy to pączki czy słodzone kawy (kawa potrafi mieć do 600-700 kalorii, czyli tyle ile porządny mięsny obiad, a kawą sie nie najemy)
Nie rozumiem tego toku myślenia, dzięki takiemu rozumowaniu obżarstwo niektórych ma usprawiedliwienie. Na pewno niektórym jest bardzo trudno schudnąć, dlatego jestem za UTRZYMYWANIEM odpowiedniej wagi, żeby potem nie było biadolenia pt. "biorę hormony tarczycy, dlatego mam nadwagę". Pomijam oczywisty fakt, że lewotyroksyna pomaga schudnąć, a nie tuczy jak niektórzy sobie wmawiają.
Problemy z tarczycą to także nadczynność, moja siostra w najgorszym momencie ważyła ok. 55 kg. przy 178 cm. wyglądała tragicznie, przyjęła jod i przytyła, ale nie automatycznie, metabolizm jej zwolnił, wzrósł apetyt do tego lenistwo i obżeranie słodyczami, ale nie stało się to za sprawą magii, dajcie ludzie spokój. Z resztą nawet moja siostra nie przytyła tak jak RGP, waży aktualnie ok. 70 kg.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 07:17   #470
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
może bez takich jednoznacznych sądów,jak w pierwszym zdaniu,bo jest to jest to jak najbardziej możliwe
Jest mozliwe ale często okupione bardzo restrykcyjną dieta i dużym wysiłkiem. A aż tak walczyć o 50 kilo niekoniecznie warto. Pewnie tez piszę ze swojej perspektywy, kiedy po 30, ciążach i niedoczynności po prostu nie chce mi się walczyć o 50 kilo i pozostaję przy moich 60.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:45   #471
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jest mozliwe ale często okupione bardzo restrykcyjną dieta i dużym wysiłkiem. A aż tak walczyć o 50 kilo niekoniecznie warto. Pewnie tez piszę ze swojej perspektywy, kiedy po 30, ciążach i niedoczynności po prostu nie chce mi się walczyć o 50 kilo i pozostaję przy moich 60.
Ja mam niedoczynność, jestem po ciążach i przy różnych innych problemach (toczeń) moja waga przy 175 cm to 76 kilo. A było 86! I nie mogę napisać że jadłam muffiny z kremem, piłam kawki ze śmietanką. Naprawde uważałam na to co jadłam.
W końcu nie wytrzymałam i wylądowałam u dietetyka a on po wysłuchaniu mojego wywodu rozpisał mi dietę i w moim przypadku 90% spadku wagi to zasługa regularnego jedzenia. Małe porcje co 3-4 godziny. Wcześniej nie miałam czasu, jadłam 2 max 3 posiłki i to spore. Dietetyczne ale spore. A jak się zje 5 małych to się rozchula metabolizm i kilogramy lecą. Powoli, ale lecą.
Tylko że ja mam wrażenie że LS i RGP ich tusza/waga nie przeszkadza, bo w mojej opinii gdyby przeszkadzała to by coś z tym robiły.
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:55   #472
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Amerie Pokaż wiadomość
Ja mam niedoczynność, jestem po ciążach i przy różnych innych problemach (toczeń) moja waga przy 175 cm to 76 kilo. A było 86! I nie mogę napisać że jadłam muffiny z kremem, piłam kawki ze śmietanką. Naprawde uważałam na to co jadłam.
W końcu nie wytrzymałam i wylądowałam u dietetyka a on po wysłuchaniu mojego wywodu rozpisał mi dietę i w moim przypadku 90% spadku wagi to zasługa regularnego jedzenia. Małe porcje co 3-4 godziny. Wcześniej nie miałam czasu, jadłam 2 max 3 posiłki i to spore. Dietetyczne ale spore. A jak się zje 5 małych to się rozchula metabolizm i kilogramy lecą. Powoli, ale lecą.
Tylko że ja mam wrażenie że LS i RGP ich tusza/waga nie przeszkadza, bo w mojej opinii gdyby przeszkadzała to by coś z tym robiły.
U mnie małe posiłki czy diety od dietetyka nie działają, niestety taki organizm. mogę byc na diecie 1000 i nie dzieje się nic. Jedyne co działa u mnie to jedzenie potraw o niskim indeksie glikemicznym i jedząc produkty ze wszystkich grup ( zbożowe, owoce, warzywa, mięso i nabiał) , jedząc dośc dużo i nie robiąc sobie niedoborów oraz bez uczucia głodu oscyluję sobie koło 60 kg. Natomiast po okresie świątecznym czy po większym zjedzeniu słodyczy to mam co najmniej 2 kilo na plusie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:15   #473
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jesteście okrutne


ja Karolinę lubię za te testy na żywo, przynajmniej powiedziała dokładnie ceny ze sklepu, zamiat ' nie pamiętam ile ot kosztuje coś między 10 a 100zł łoteva dali za darmo to kij tam '''


Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Dr. Quinn?



Lubie tutejsze poczucie humoru
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:24   #474
izqu
Raczkowanie
 
Avatar izqu
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 94
GG do izqu Send a message via Skype™ to izqu
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
No tak, tak. Mnie też nie. Ale..
Już było o tym wiele razy. Sama powtarza ciągle o tym, że jej waga jest skutkiem choroby, ma problemy z tarczycą. Wystarczy jednak spojrzeć na jej bloga czy instagram, ciągle foty kawuni z bitą śmietaną i ciasteczek. A jak omawiała dietę 3d chilli to opowiadała, że to takie wielkie odkrycie, niektóre przyprawy (podstawowe!), bo zawsze korzytsała z gotowych sosów i mieszanek. Tak, są osoby ze skłonnościami do tycia, ale po prostu wystarczy włożyć trochę więcej wysiłku w utrzymanie formy. Usprawiedliwianie się, że to niemożliwe jest dla mnie ŻAŁOSNE. Tak samo, jak wstawianie na bloga tekstu o samoakceptacji z wyretuszowanymi, odchudzonymi zdjęciami (co zrobiła Marzena). Cóż.
BigBeautifulLulu, xBebe bardzo lubię, w ogóle mi ich waga nie przeszkadza, nawet się nad tym nie zastanawiam, ale one w przeciwieństwie do SióstrGlam nie mówią ciągle o swoich "krągłościach", nie usprawiedliwiają się, nie wrzucają 100 filmów o samoakceptacji, itd.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------




Ahaha, tak!
Wiem, śledzę wątek na bieżąco od 8 części bodajże ale nie udzielałam się do tej pory tylko tak mi przyszło do głowy po zobaczeniu tego zdjęcia a co do reszty wypowiedzi to jestem podobnego zdania. jak ktoś chce to potrafi.
izqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:37   #475
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez punk_lady Pokaż wiadomość
Karolina ma ewidentnie różową tonację skóry, a używa zawsze produktów z żółtą tonacją i stąd efekt pomarańczy.

Przepraszam, za OT, ale poruszyłaś temat, który mnie interesuje. Ja wiem, że to jest bazowa sprawa, jeśli chodzi o makijaż, ale nie używam podkładów, jedynie krem tonujący, który się wtapia w skórę. Jednak być może sobie coś kupię i mam pytanko - podkładu w jakim tonie powinna używać osoba o różowej tonacji? Żółty (dla neutralizacji) czy różowy (tak harmonijnie:P)? Ja mam bardzo ewidentnie różową...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:42   #476
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Używaj z różowymi tonami, jak nałożysz sobie żółć na twarz, będzie to wyglądać mega neinaturalnie, niezdrowo i mogą pojawiać się żółto-pomarańczowe paskudne plamiska.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:56   #477
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;40332452]
Przepraszam, za OT, ale poruszyłaś temat, który mnie interesuje. Ja wiem, że to jest bazowa sprawa, jeśli chodzi o makijaż, ale nie używam podkładów, jedynie krem tonujący, który się wtapia w skórę. Jednak być może sobie coś kupię i mam pytanko - podkładu w jakim tonie powinna używać osoba o różowej tonacji? Żółty (dla neutralizacji) czy różowy (tak harmonijnie:P)? Ja mam bardzo ewidentnie różową...
[/QUOTE]

Zależy jaki masz kolor szyi i reszty ciała. Jeżeli masz żółtawy odcień skóry, a tylko twarz różowawą to jak nałożysz wiecej różowego fluidu to będziesz świnką Piggy z żółtą szyją. Ja staram sie tak dobierać podkład by twarz była jaśniejsza od szyi (albo ten sam level)- mam płytko unaczynioną skórę, więc łatwo sie czerwienie pod wpływem wiatru/ mrozu/ gorąca- stąd podkład dobieram w tonacji żółtawej, tak aby dawała neutralny kolor (mój odcień skóry na ciele to taki neutralny, chłodny)- jak się opalę to poniżej głowy jestem beżowa, a twarz mam nadal różową. W różowawych odcieniach wyglądam na przypieczoną przez słońce/ jak z gorączką/ a w beżowych tak jakoś zmęczona.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:07   #478
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Reszta jest blada. W ogóle chyba najgorszy typ kolorystyczny, opalam się na różowo, po wysiłku jestem czerwona, no tragedia :/ Dlatego rzadko np. maluję oczy, bo jak mam czerwoną twarz to z pomalowanymi oczami wyglądam komicznie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:07   #479
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Ja z kolei mam taki problem, że jestem posiadaczką piegów na twarzy, co sprawia, że twarz zawsze wydaje się ciemniejsza od szyi i zawsze muszę z bronzerem jechać, żeby wyrównać koloryt, nie lubię tego.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:12   #480
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez punk_lady
Karolina ma ewidentnie różową tonację skóry, a używa zawsze produktów z żółtą tonacją i stąd efekt pomarańczy.
To dlaczego ten puder dedykowany jest osobom które mają zaczerwienienia i popękane naczynka i jest koloru żółtego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ed-powder.html

Dla większości kobiet to właśnie żółto beżowe tony w podkładach będą najlepsze. Te różowe polecane są bodajże osobom z ziemistym odcieniem skóry.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.