Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 18:38   #3961
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Marjolka- ten nie potrzebuje lampy, której ja nie mam
https://drogerium.pl/dlonie-i-paznok...RoC8WoQAvD_BwE
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:37   #3962
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Marjolka- ten nie potrzebuje lampy, której ja nie mam
https://drogerium.pl/dlonie-i-paznok...RoC8WoQAvD_BwE

Kupilam. I przy okazji odzywke do paznokci tez Sally Hansen. Gdzies w zakamarkach szuflady lezy mi puder tej samej firmy- moze go wydobede i zaczne uzywac
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:40   #3963
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Marjolka, również polecam żelowy toap coat Sally Hansen.
Super przedłuża trwałość każdego lakieru i ładnie wygląda na paznokciach. Nie wymaga lampy.

Kochane, mam pytanko odnośnie tego serum z witaminą C https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...n-c-boost.html, pamiętam, że używałyście, czy też miałyście zaczerwienioną i mega wrażliwą skórę po jakimś czasie stosowania. Najbardziej to widać po umyciu twarzy wodą.

La Mary, podobają mi się Twoje zakupy. Nie rozumiem Twojego męża , kłócić się w Walentynki.

Kama, na problemy z dłońmi polecam krem barierowy firmy Uriage https://www.uriage.com/PL/pl/produkt...rem-ochronny-1. Poleciła mi go dermatolog i zimą zawsze ratuje moje mega wysuszone dłonie.
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:13   #3964
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Maskotka, nie chcę Cię martwić - ale to bardzo niepokojący objaw, masz naruszoną warstwę ochronną naskórka.

Co jeszcze stosujesz oprócz serum? Czym myjesz twarz?
Należałoby odstawić winowajcę.
Witamina C to kwas, są jej bardziej i mniej drażniące postacie (nie mówię tu o stężeniu) więc serum też jest podejrzane... nie znam go więc na 100% nie mogę powiedzieć.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Jeśli chodzi o Walentynki i kłótnie... dziś przeczytałam w kafejce artykuł o tym, że dzień po Walentynkach jest najczęstszym dniem kiedy... składa się pozew rozwodowy.
Generalnie na tym święcie najlepiej zarabiają ...adwokaci. W lutym jest 20% więcej pozwów rozwodowych niż średnio w innych miesiącach.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 07:37   #3965
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kawa i zaraz lecę na fitnes jak ja lubię sobotę

Maskotka coś jest nie tak. Może coś ciebie podrażnia. Co prawda tego serum nie stosowałam, ale miałam serum z 20% wit c i żadnego czerwienienia czy mega wrażliwości nie miałam. Przyjrzyj się innym kosmetykom które stosujesz, albo spróbuj stosować to z wit c co drugi dzień.

Miszka- przyszły wcierki
Wczoraj już użyłam tą Lady Banfi. Zapach obu ok. Taki ziołowo- kosmetyczny. Lubię. Trochę kiepska butelka do aplikacji. Muszę pomyśleć i może przelać do innej zakończonej czymś w rodzaju zakraplacza. Pomyślę.
Z otrzymanych zaleceń- dla skóry wrażliwej stosować na 30 min przed myciem głowy. Ja nie mam skóry wrażliwej, więc będę ją stosować wg zaleceń- po każdym umyciu głowy i na przemian z wcierką łopianową


Miłego dnia!
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 07:54   #3966
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez m@skotka Pokaż wiadomość
Marjolka, również polecam żelowy toap coat Sally Hansen.
Super przedłuża trwałość każdego lakieru i ładnie wygląda na paznokciach. Nie wymaga lampy.

Kochane, mam pytanko odnośnie tego serum z witaminą C https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...n-c-boost.html, pamiętam, że używałyście, czy też miałyście zaczerwienioną i mega wrażliwą skórę po jakimś czasie stosowania. Najbardziej to widać po umyciu twarzy wodą.

La Mary, podobają mi się Twoje zakupy. Nie rozumiem Twojego męża , kłócić się w Walentynki.

Kama, na problemy z dłońmi polecam krem barierowy firmy Uriage https://www.uriage.com/PL/pl/produkt...rem-ochronny-1. Poleciła mi go dermatolog i zimą zawsze ratuje moje mega wysuszone dłonie.
Witam, zapraszam na poranną kawę

nareszcie skończył się dla mnie męczący tydzień, wszystkiego miałam w nadmiarze, roboty, dodatkowych zajęć i nauki ( coraz mniej się chce a trzeba w jakiś skuteczny sposób i przyjemny wiedzę zapakować do głowy
No ale finalnie mamy' łikend ' i odpoczynek

M@skotka, nie pisałam, że się pokłóciłam z Tż w Walentynki ale obraziłam
Jesteśmy już tyle lat razem, że ta nasza wymiana zdań to pewna powiedzmy konstruktywnie przeprowadzona rozmowa
Ale żeby móc później "normalnie" rozmawiać potrezbuję odnaleźć pewien balans

tak... zakup bielizny był przemyślany i zakupiony na ten dzień ( cieszę się, że się spodobał ) ale że uwielbiam kupować sobie bieliznę to każdy pretekst jest dobry czyli walentynki, za moment 8 marca itd.

Caffe, to moje body to może leżało przy bawełnie, może się nawet otarło o bawełniany materiał ale tylko robi za bawełnę
fakt, te "sztuczności" przepięknie naśladują bawełnę organiczną

[QUOTE=caffeine;81456666]
[/COLOR]Jeśli chodzi o Walentynki i kłótnie... dziś przeczytałam w kafejce artykuł o tym, że dzień po Walentynkach jest najczęstszym dniem kiedy... składa się pozew rozwodowy.
Generalnie na tym święcie najlepiej zarabiają ...adwokaci. W lutym jest 20% więcej pozwów rozwodowych niż średnio w innych miesiącach.[
/QUOTE]

To chyba jakiś sondaż czy badanie społeczne amerykańskiej instytucji
Bo w przełożeniu na na nasz kraj to ma się raczej nijak no chyba, że dzień po walentynkach mamy podobno Dzień Singla i rozstajemy się dla zasady
Żartuję
Badania, chociaż nie tylko u nas w kraju przeprowadzane pokazują, ze to wkraczanie w nowy rok, wraz z nowymi postanowieniami noworocznymi ludzie decydują się na zakończenie związku...
Cóż, c'est la vie ...

a... przypomniało mi się M@skotka, że na mnie najlepiej działa witamina c w formie tetraizopalmitynianu bo zwyczajnie nie uczula mnie po dłuższym stosowaniu.
Bardzo sobie chwalę tę formę witaminy w serum Medik8, zresztą poniżej tego produktu dodałam jakiś czas temu króciutką 'recenzję'
https://www.sklepestetyka.pl/medik8-...na-c-30ml.html

mam zarówno liq cc rich i liq cr i uważam, że są dobre ale...
Miałam już zdecydowanie lepsze. A najgorsze co mnie drażni w tych produktach to termin ważności po otwarciu czyli 3 miesiące, nie daję rady zużyć... oraz że produkt należy dokładnie wstrząsnąć przed otwarciem... jak za słabo machasz ręką z buteleczką to z buteleczki wypłynie... glut smark coś na podobę
Składy ciekawe, produkty niedrogie, chociaż osobiście do produktów juz nie powrócę. Testuję inne

Miłego dnia,

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-02-17 o 08:14
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:22   #3967
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

La Mary sliczny ten peniuar
Trzyma rozmiarowkę?
Faktycznie ma taki połyskujący pasek?
Co do wcierki,nie wiem czy przetłuszcza,bo ja i tak rano myję głowę.
Ma sens jesli uzywa sie jej systematycznie i przez dłuższy czas.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 14:17   #3968
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Maskotka, dzięki za polecenie teraz dostał ten z mumio i zobaczymy, co dalej. u niego dokłada swoje łuszczyca, wiec jak się przesusza to mega...
Serum z wit C miałam, nie było zadnych negatywnych objawów, ale moja skora pyszczy się tylko przy wyższych dawkach retinolu, nie ejst wrazliwa.
Wcierki, obie, jak u Aussie - stoja na wannie. wczoraj była łopianowa, jutro będzie ta od Miszki
Ostatnio byłam w Hebe i podobało mi się bardziej, niż w Douglasie, szkoda, ze mało czasu było. kosmetyki koreańskie mnie zastopowały na chwile, musiałam się przekonywać, ze wszystko ale to wszystko mam...
laMary, po takiej "konstruktywnej wymianie zdan" zawsze można oczekiwać jakiegoś prezentu na złagodzenie napiętych relacji. Na przykład cos takiego - jak tz nie padnie na miejscu - to na drugi raz na pewno się ugryzie w język...
https://www.iperfumy.pl/house-of-sil...SAHEgIjwvD_BwE
https://www.iperfumy.pl/house-of-sil...SAFEgJhYPD_BwE

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-02-17 o 14:24
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:44   #3969
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

fiu fiu jakie ceny

dziś wspaniała sobota
poranna kawa wypita w łóżku
manicure
trening
a zaraz pakuję się i jadę do Rowów na ognisko, kapuśniak i wódkę
może w nocy wyruszymy na poszukiwanie bursztynów

LaMary bielizna ładna
czy wszystkie macie taką bieliznę ?
przyznam, że ja nie

co vit C
nie stosuję nic co ma vit C
źle na mnie działa, mam właśnie bardzo duże zaczerwienienie naskórka z opuchnięciem
nawet jak robię mezo to preparaty są bez vit C

Caffe zainteresował mnie ten krem

muszę się zdrzemnąć kilka minut, zjadłam i widocznie spadł mi cukier
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 14:58   #3970
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Dzień dobry, ból głowy

Zakupy internetowe mnie wykończą
Korzystam z wyprzedaży i nabywam nadmierne ilości letnich ubranek dla Małej.

Ostatnio w domu faza „księżniczka”. Widzę, że jest to wpływ koleżanek z przedszkola - bardziej niż autentyczne zainteresowanie.
No ok - niech nosi te tiulowe spódniczki... słodko to wygląda, ale pewnie zaraz pójdą w kąt.

W przedszkolu - ekologicznie, sami tworzą przebrania ze starych ubrań które rodzice wyszperali na dnie szafy. I co? Moje dziecko zażyczyło sobie zostać... nietoperzem!
(bardzo mnie to ucieszyło, jeszcze ma swoje zdanie!!!)

Znacie ubranka Mayoral? Dziwna rozmiarówka...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 15:02   #3971
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

ładna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg A9A5093A-66E0-4CFD-8247-AA49C721CFC5.jpeg (63,0 KB, 24 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 15:03   #3972
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kama...
można by oczekiwać...
Chociaż delikatnie zasugerowałam, że nadal marzy mi się czerwony iphone

Miszka, peniuar i body kupiłam z wyprzedaży, "stara " kolekcja
Zresztą i tak to tylko kilka razy do założenia, bo zwyczajnie się opatrzy A w przezroczystym peniuarze po domu, czy ogrodzie raczej mi nie wypada chodzić z uwagi na dzieci i sąsiadów
Rozmiarówka chyba standardowa, bo to co mam jest na mnie dobre.
zaraz zrobię fotkę... chociaż juz rozpakowane
I może przy okazji bo chyba nie dawałam zdjęcie serum Esthederm... nie pamiętam, która z dziewczyn kupowała krem... warto? Sera dla mnie bez rewelacji, parafrazując: vide, vidi, vici czyli haha... kupiłam, sprawdziłam, zapomniałam...
No, jeszcze mam kilka... bo zaoszczędziłam kupując małe pojemności czyli 5 ml x po 6 sztuk x 2 sera= 30+30

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-02-17 o 15:05
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 15:08   #3973
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

LaMary, a Ty gdzie kupujesz ubranka dziecięce?

...a propos rozwodów i Walentynek - artykuł był w norweskiej gazecie, nie dotyczył badania społecznego tylko statystyki pozwów. No i oczywiście nie miałam na myśli Ciebie i nic tu nie sugeruję , tak jakoś się wszystko ułożyło po poście maskotki.
Sama nie przepadam za Walentynkami, moim zdaniem nastroju romantycznego wymusić się nie da. To przychodzi spontanicznie ...albo i nie
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 15:10   #3974
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Przy okazji sera z Liq ��

Caffe, wiem, że nie sugerowałaś
Ubranka dla córki ( bo również masz córeczkę, tyle, ze Twoja chyba młodsza... moja skończyła 8 lat ) kupuję najczęściej w Cocodrillo, wcześniej w Wójciku, bo ich ubranka były takie słodkie No ale dzidzia dorasta i powoli wyrabia jej się gust Chociaż na razie jest zgoła inny od mojego haha...
A poza tym to sieciówka, HM, KappAhl i inne. Obuwie sportowe, a zimówka ecco albo geox. Geox ma również bardzo dobre obuwie letnie czyli sandały.
Jeśli chciałabyś to mogę zostawiać Tobie rzeczy po dziecku, czasami to aż mi szkoda wydawać Ostatnio sprzedałam wózek sportowy maclarena, naprawdę małe, niezniszczone cacuszko. Niedługo będziemy zmieniać mebelki ( ma kolekcje z polskiej firmy Meblik...łóżeczko i część mebelków już niestety sprzedana...) Może coś potrzebujesz? Pytaj śmiało
https://www.meblik.pl/kolekcja/happy-animals/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3FC5AB6E-F630-49C3-BBAB-1774E8998C84.jpg (90,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A441DEFC-92EE-4C76-A986-189492F18EA5.jpg (101,1 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-02-17 o 15:27
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 15:15   #3975
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Anyż, a u Ciebie jak - w życiu singielki chyba bardziej romantycznie?

Bieliznę koronkową mam w ilościach przerażających - ale głównie w rozmiarze s i to s sprzed ciąży... szkoda, bo chociaż biust zdecydowanie zyskał, to w te śliczne staniki go już nigdy nie wcisnę
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 15:27   #3976
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Seksowna bielizna nocna...ja mam pare egzemplarzy tego typu...ale sa nowe albo raz włożone. nie lubie, nie czuje się dobrze, w sumie to do włożenia i zaraz jest sciagane/zdzierane Spac bym w tym nie spała, nie ma mowy. Seksowne ale wygodne majtki z victoria secret - owszem.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 15:38   #3977
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

U mnie bielizna ( koronkowa, bo taką najbardziej lubię ) jest dopiero na drugim miejscu, bo kocham kupować torebki
Chociaż od jakiegoś czasu jestem na odwyku, ostatnia torebka była kupowana to ta Korsa, pikowana...którą Wam pokazywałam. Mam szlaban na torebki, jest ciężko ale leczenie zamknięte na razie nie jest mi potrzebne
Mój biust po drugiej ciąży zyskał, mniej więcej z rozmiaru minus jeden, czyli brak miseczki na miseczkę B
Ale to dla mnie wybrzmiało optymistycznie

Anyż, narobiłaś mi smaka na kapuśniak mniam... jeszcze jak dla mnie w wakacyjnym entourage'u morza, piasku, ogniska i wódeczki

O o. Rydzyku nie wspominając

za moment przyjeżdża do mnie siostra z familią

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-02-17 o 16:14
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:13   #3978
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

LaMary, ja właśnie urządzam pokoik córki, dzięki za ofertę ale chybaby trudno było przetransportować meble do Norwegii.
Kupiliśmy jej od razu łóżko w rozmiarze pełnym, to znaczy pojedyńcze 200cm. Wcześniej miała takie dla maluchów, prawie nieużywane bo i tak z nami spała...
...a w pudle leżą półki, jeszcze nierozpakowane. Takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg E4BBED6C-E8D0-45BC-9194-26AAD26CA37D.jpeg (163,0 KB, 34 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:17   #3979
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Anyż, tak, bardzo polecam ten krem Sukin
Dobrze nawilża, jest dosyć mokry jak na bogaty, odżywczy krem.
Można go dostać na lookfantastic, Sukin jest często w ofercie 3za2.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 16:19   #3980
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kama, poszłam do drogerii po próbkę serum Clarins...
no i ...ha, ha - wróciłam z taką:
Znacie to serum?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg B2592F54-5F2F-44D1-A3F4-4ECC289ECDCD.jpeg (27,4 KB, 24 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:23   #3981
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

...aha - dziewczyny - polećcie swoje ulubione serum. Bardzo liczę na rekomendacje
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:24   #3982
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe, rozumiem, że z meblami byłby problem, ale już ciuszki czy obuwie możesz przemyśleć

Bardzo ładny pokoik dla dziecka

My jeszcze nie mamy pomysłu na urządzenie pokoju

Podoba mi się coś takiego:
https://www.homebook.pl/inspiracje/p...tyl-nowoczesny

Ma być koniecznie jakiś dominujący kolor, niekoniecznie fiolet... tak sobie zażyczyła.
Pożyjemy...zobaczymy

Caffe, miałam to serum, jest koloru ( jeśli mnie pamięć nie myli ...) herbaty lekko zaparzonej. Niestety kleił się trochę...
Zresztą Clarins to marka którą b. dobrze znam. Używałam od lat...kiedyś wszystkie produkty miały taki charakterystyczny zapach, dla mnie piękny. Bardzo długo ten zapach był w kremie do rąk...

Dobre serum jeśli chodzi o Clarinsa to double... chociaż opinie ma różne...
Caffe, najlepsze sera to z wit. c/peptydami/ retinolem. Bo widać efekty

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-02-17 o 16:31
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:28   #3983
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

LaMary, a co masz z ubranek fajnego?

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Pokoik to nie nasz, zdjęcie półek z netu. U nas są bladoróżowe ściany

Tak, księżniczka sobie zażyczyła

Meble białe z czarnymi detalami, całkiem niechcący tak wyszło, ale w sumie bardzo fajnie - taki efekt trochę Chanel słodki pastelowy róż + czerń.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:51   #3984
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ale Wam dobrze. Mnie po zadnej ciazy biust nie urosl. Jak A 75 bylo za duze to raptem zrobilo sie tylko dobre. Z tym ze raczej to wynik zmiany wagi calego ciala.. niestety..

Brafitterka powiedziala za mam nosic 70C. Ale niestety jest ciut za duze. Najczesciej smigam bez dodtkowiego odziewania tych moich damskich atrybutow

La Mary te sera ktore opisujesz to takie z linku? za 230 zeta?

Dzis zrobilam sobie serum- wsadzilam w niego co mi sie tam wydalo fajne- wiec dalam koenzym Q10 w liposomach, kwas alfa-liponowy tez w liposomach.Olejowa witamine C. Olej avocado , jojoba, olej z pestek malin, karagen, kwas hialuronowy. Emulcod Eco zeby to sie zemulgowalo ( ale sie troche rozwarstwia bo chyba dalam za malo). Posmarowalam sie i jak na razie jestem zadowolona. Nawet sie wchlania choc dodatkow rozpuszczalnych w wodzie jest najwyzej 15%. Jeszcze (jak troche zuzyje bo buteleczka pelna) to dodam olej z rokitnika. W planach jeszcze do zrobienia krem nawilzajacy. Ale na razie mi sie nie bardzo chce go robic.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 18:33   #3985
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Body to jednorazowe turne ha ha..
I na mała chwilę -tyle szykowania i wydatków
No powiedzcie same-gdzie sens
No jest..
Karamba!
Amplituda musi rosnąć

Anyz na co dzien nosze zwykłe bawełniane gacie i stanik ze strapsami,więc z góry jest sexowniej

Kam co to za drogie perfumy
Matuchno

Iphone dostałam na walentynki
Nowiutki,piękniutki,dołac zył do mojej stajni -nadgryzionych jabłek
Taki mąż kochany

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-02-19 o 17:22
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 18:39   #3986
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Miszka, to teraz możesz wysłać Tżtowi zdjęcie koronek... plus zawartość oczywiście

Ja polecam wam bawełniane figi Julimex. Z koronkami
Czyli - da się połączyć praktyczne barchany z wymogiem bycia sexi
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 20:10   #3987
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffeine, jeśli chodzi o moją pielęgnację, to do mycia twarzy używam http://www.laroche-posay.pl/produkty...CY-p14653.aspx. Poza serum to mam głównie krem nawilżający Slow Age z Vichy i tonik. Spróbuję używać tego serum co drugi dzień i zobaczymy.

Spódniczka śliczna. Figi też mi się podobają. Nie widziałam wcześniej produktów tej firmy. Najbardziej lubię gatki od Gatty, ale one nie są seksowne .

LaMary, rozumiem Twoje szaleństwo zakupowe z torebkami .
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 20:52   #3988
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Maskotka, radzę zupełnie odstawić to serum. Narobi więcej szkód niż pożytku, skóra którą pozbawiamy warstwy ochronnej zaczyna się po prostu starzeć w przyśpieszonym tempie.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Gatty lubię bawełniane mini bikini. Bardzo wygodne i wyglądają niezgorzej.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 21:20   #3989
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Co do bielizny to ja z kolei najbardxiej lubie cos nawelnianego bez dodatku syntetyku i tylko biale lub czarne. Innych kolorow prawie nie znosze. I niestety czysto bawelnianej bielizny chyba nie ma. A ja lubie biel taka zeby w oczy kuła. A z syntetykiem to po czasie wszystko szare..i mam tylko ochote wywalic taka bielizne do kosza.

Gatty uzywalam dosc dlugo..ale z powyzszego powodu ( syntetyk) znielubilam ta bielizne.

A moze podrzucicie linki do fajnej bielizny bez syntetyku?

Jeszczs jedyna ktora jest jakos mozliwa to sloggi. Ale odtatnio tez zauwazam ze juz nie jest snieznej bialosci. Wygotuje jeszcze ja. Wytrzyma ta operacje to ok. A jak nie to w kosz pojdzie...

Dzis wrocilam do mydlenia. Robie mydelko 70% oliwy ktora jest maceratem z rozmarynu i mniszka i to mydlo bedzie na mleku kozim i na jogurcie. Dla piany dodalam alkoholu cetylowego. LaMary uzywala mydelka z oliwy na mniszku i mowila ze fajne. A ze mi juz wyszlo to postanowilam zrobic nowe.

A jeszcze sie pochwale-olejek moj odzywczo witaminowy nie rozwarstwia sie. Jednak sie poddal i ulegl moim sugestiom

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 21:27   #3990
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe
Barchanów to może nie noszę,ale te od kompletu,są stringami i delikatnie mówiąc- nie zbyt komfortowo tak cały dzień,ze sznurkiem ..

Kama używałaś już wcierek?
Dajcie znać jak ta łopianowa
Czy pachnie bardziej intensywnie od Lady?

Caffe serum Pauli Choice?
Patrzyłaś na jej asortyment?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 10:34:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.