Pragnę się zmienić, pomóżcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 19:50   #31
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Masz piękne piegi i fajny kształt ust Myślę, że delikatne kocie oko i muśnięcie policzków brzoskwiniowym różem dałoby fajny efekt.

Nie myślałaś może nad jakimiś bardziej wyrazistymi oprawkami okularów?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:52   #32
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Właśnie niedługo wybieram się do okulisty, zamierzam właśnie zmienić okulary, ale nie wiem co teraz jest w modzie i co będzie mi ewentualnie pasować, zastanawiam się również nad soczewkami.
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:58   #33
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

A co konkretnie chciałabyś zmienić w swojej cerze? Jaką masz, jaką byś chciała mieć? Ja nie widzę nic niepokojącego... Ale może Ty mi podpowiesz i wtedy coś wymyślimy
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:03   #34
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez eweliron Pokaż wiadomość
Właśnie niedługo wybieram się do okulisty, zamierzam właśnie zmienić okulary, ale nie wiem co teraz jest w modzie i co będzie mi ewentualnie pasować, zastanawiam się również nad soczewkami.
Pod względem oprawek chyba nie warto patrzeć na modę, ale jeśli okaże się, że pasuje Ci więcej modeli, to wtedy można zaszaleć

Wydaje mi się, że w okularach wyglądasz intrygująco.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:05   #35
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

ostatnio zauważyłam, że jest trochę sucha.. a na czole pojawiają mi się chyba potówki, czy coś do tego podobnego.. mam dużo małych krostek, zwłaszcza pod grzywką
stosuję żele do twarzy, ale to nie pomaga..

drugim moim problemem są moje dłonie, jak byłam młodsza.. zawsze gdy się denerwowałam obgryzywałam paznokcie, teraz wyglądają okropnie i nie wiem jak mam nadać im jakikolwiek porządny kształt..
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:15   #36
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Ja mam akurat odwrotny problem, więc nie do końca jestem w temacie. Ja mam cerę tłustą i stosuję aloes na twarz, poprawia koloryt i przyspiesza gojenie się ran a także szybciej usuwa wypryski, ale dość wysusza. Gdybyś się decydowała musiałabyś się smarować po prostu kremem nawilzającym.
Żel to chyba niezbyt dobra inwestycja, nie znam żelu który by nie wysuszał. Krem nawilżający to podstawa. Najlepiej na dzień i na noc, jakiś delikatny.
Kupiłam sobie kiedyś z ziai maskę do rąk z koziego mleka, niedroga i naprawde bardzo fajna. Ma neisamowicie przyjemny zapach i powoduje że ręce wyglądają na delikatniejsze, ujednolica ich koloryt. Tez obgryzalam skórki. Musisz przestać i czekać na efekty
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:18   #37
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

uff.. czyli coś da się jeszcze zrobić.. ulżyło mi.. tylko ja nie skórki, a bardziej paznokcie.. faktycznie, może przestanę używać tego żelu.. a w jaki sposób stosujesz aloes? bierzesz ten sok z kwiatka czy kupujesz coś gotowego?
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 20:32   #38
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Mam wyhodowany aloes leczniczy. Biorę cały jeden liść, z którego systematycznie kroję sobie małe kawałki. Moja metoda na aloes to ukroić mały kawałek, przekroić wzdłuż skórkę, następnie odchylam tę skórkę i tą "zagluconą" powierzchnią smaruję sobie twarz Ja osobiscie zostawiam to jako maskę na mojej twarzy i nie zmywam ani nie smaruje zadnym kremem. Natomiast nie wiem, jak podziałałoby to na Twoją buźkę. Musiałabyś spróbować... Ew dobry jest też sok z aloesu, też można sobie smarować nim twarz, polac na wacik i przetrzeć, czuje się po nim bardzo świeża, nie wysusza aż tak skóry (dla mnie osobiscie lepszy świeży aloes, miąższ, dla Ciebie - musisz sama ocenić) i można go jak najbardziej pić, działając nim od wewnątrz. Ja stosuję, bo mam problemy z jelitami, ale picie działa też dobrze na skórę od wewnątrz. I to przecieraniu sokiem prędzej można dać jakiś krem
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:37   #39
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Jeśli chodzi o te małe krostki to stosuj kilka razy w tygodniu maske Ziaji z zieloną glinką i mikrodermabrazją.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rmabrazja.html

Czasem ciężko ją znaleźć, ale ja kupuję na allegro. I starczy na na rok jak nie dłużej! Maska działa lepiej niż kremy, przy regularnym stosowaniu pozbędziesz się tych zanieczyszczeń z twarzy.

A jeśli chodzi o nawilżenie o jakiś lekki kremik i już. Ja używam żelu Mizon Snail Repair, moim zdaniem jest najlepszy. Ale ja mam cerę dosyć problematyczną, Ty widze nie masz jakichś szczególnych problemów, więc poszukaj po prostu lekkiego(!) kremu nawilżającego, nawet niedrogiego drogeryjnego i poczytaj recenzje na KWC. To wszystko.


A jeśli chodzi o kreski - tu naprawdę potrzeba wprawy. Ja nauczyłam się robić porządną kreskę po roku! Ale to też dlatego, ze nie mogłam znaleźć linera który by mi odpowiadał. Teraz mam ten i jest super.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22221,eye-liner.html

Można go kupić w każdym rossmannie i naprawdę poćwicz, bo warto. Pamiętaj, ustawiasz pędzelek pod odpowiednim kątem i robisz kręskę jak najbliżej linii rzęs. Potem stopniowo pogrubiasz. Jeśli na początku nie będzie wychodzić to po prostu zrób grubszą kreskę, a potem weź wacik i zmaż nadmiar tak, żeby stworzyć równą kreskę. Bardzo prosty sposób, na początku bardzo pomaga.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Ach, i jeszcze coś dodam.

Nie używaj tych wszystkich wysuszających żeli do twarzy. Lepiej kup coś bardzo delikatnego na przykład micele.

Najlepiej idź do biedronki i znajdź tam na kosmetykach żel micelarny do cery suchej i wrażliwej z bebeauty. Dobrze oczyszcza i nawilża, polecam z czystym sercem. I kosztuje tylko 4.99. A jest dużo lepszy niż te od Vichy.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:17   #40
jasmine23
Rozeznanie
 
Avatar jasmine23
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 814
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Jesteś bardzo ładną dziewczyną wystarczy zmienić detale, zadbać o swoją skórę, włosy, styl ubierania, makijaż, ale wszystko stopniowo i powoli nabierając wprawy i szukając w tym wszystkim przyjemności i swojego własnego stylu.
Eksperymentuj i nie bój się. Co do ubioru zaczęłabym od klasycznych ciuchów i powoli dobierała do nich dodatki. Takie typowe ciuchy jak: jeansy rurki, botki (na koturnie, oficerskie, sznurowane itd...), sweterek w jednolitym kolorze np. pastelowym lub modnym na teraz bordo, granacie wystarczy wzbogacić szalem, torebką o fajnym kroju - i uniwersalny, a za razem modny strój na co dzień gotowy. Kombinacji jest naprawdę wiele. Ja stawiam na prostotę, bo nie trzeba dużo by stworzyć ciekawy strój.
__________________
Mój blog [/CENTER]
jasmine23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.