I wanna be made :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 07:49   #1
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224

I wanna be made :)


Proszę was Wizażanki o pomoc w sprawie mojego wyglądu. Już od jakiegoś czasu chciałam poprosić Was o metamorfozę, ale dopiero teraz się na to zdobyłam Mój zasadniczy problem polega na tym, że mam 18 lat, a wyglądam na 12. Praktycznie się nie zmieniam. W ogóle nie wiem jak mam się malować, ubierać, a nad moimi cienkimi włosami można tylko płakać


1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Na całym ciele opalam się średnio szybko, na ładny brązowawy kolor (na twarzy zaś najpierw opalam się na czerwono, a kolor dopiero potem zmienia się na normalny)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor oczu niebiesko-szary, czasami granatowy Oprawa oczu ciemna

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Zero piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera raczej ma chłodny odcień, po prostu jestem blada. Rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny kolor to ciemny blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Wydaje mi się, że koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w brązowym, chabrowym, fioletowym. Fatalnie wyglądam w mdłych kolorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaczucha.JPG (18,6 KB, 320 załadowań)
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:38   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: I wanna be made :)

Proponuje odswierzyc fryzure troszke skrocic,moze cos ala bob,lekko w pazurki(zeby nabraly lekkosci) na calych wlosach,mysle ze asymetryczna grzywka bedzie pasowac do Twojej twarzy.Moze poproboj zakrecic na walki,papiloty,czy lokowka,zeby otrzymac ladne fale .
Rowniez widze cie w odcieniach kasztana bez rudosci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f6864bf0000cbfbc4727eead.JPG (39,7 KB, 43 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:02   #3
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: I wanna be made :)

oj na pewno nie wyglądasz na 12 lat, przynajmniej na tym zdjęciu z reszta lepiej wyglądać młodziej niż staro Ładną fryzurkę zaproponowała kaśka222, myślę, ze bedzie Ci pasowac. Co do makijażu to nie znam sie za bardzo, ale stawiałabym na podkreslenie oczu i kosci policzkowych. Nie podoba mi się taka ciemna pomadka, raczej lepszy byłby jasny blyszczyk - wyglada tak "świeżo" i delikatnie
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:29   #4
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: I wanna be made :)

Według mnie to powinnaś przede wszstkim pomyśleć nad tymi odpowiedziami co do analizy kolorystycznej, bo podajesz sprzeczne informacje Masz ciepły odcień ust i dobrze czujesz się w mocnych barwach, ale masz zimny odcień cery Jeżeli chodzi o kolor skóry - ja też jestem blada, wręcz biała, ale moja skóra zdecydowanie wpada w żółty, czyli ciepły odcień i dlatego dobrze czuję się w mocnych barwach, które są charakterystyczne dla wiosny. Dla zimnej cery Lata dobre byłyby kolory przydymione i zgaszone.

A teraz zdjecie Przede wszystkim makijaż - kompletnie nie pasują ci te kolory. Wcale nie wyglądasz na 12 lat, nie musisz się postarzać, a ta czerwona szminka i ciemny cień sprawiają, że wydajesz się zmęczona. Podobnie jak kissable postawiłabym na oczy i policzki - rzęsy ciemnym tuszem, na policzki ładny odcień różu ( zimny albo ciepła brzoskwinia, w zalezności od odcienia skóry).
Fryzura - ta zaproponowana przez kaske222 jest bardzo fajna. Przede wzystkim zrobiłabym na twoim miejscu grzywkę na bok, ta prosta cię trochę przytłacza. Nic się nie stanie też, jeśli zostawić taką długość włosów, jaką msz - ja bym ich nie fabowała, mozesz tylko w razie czego dodać do nich jakiś jaśniejsze refleksy (ale to najlepiej u fryzjerki)
Ubiór - ta czerń i kolor korali w ogóle ci nie pasują. Ja skłaniam się ku ciepłej Wiośnie, więc ponawiam prośbę o sprawdzenie jeszcze raz koloru cery, bo na zdjeciu masz taką jak ja. Ładnie ci chyba bedzie w mocnych kolorach - właśnie chabrowym, żółtym, zielonym (soczystym, ale nie żarówiastym ), nawet w czerwieni, ale takiej bardziej radosnej, a nie przytłaczającej.

I załączam moje zdjecie, zebyś mogła przyjrzeć się cerze - i od razu mówię, nie kupuj ciuchów w takim kolorze, jak mój zakiet, bo ten kolor kompletnie mi nie pasuje, kupiłam go zanim odkrylam wizaż.pl :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.JPG (155,3 KB, 155 załadowań)
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:04   #5
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: I wanna be made :)

Odpowiem jednym tchem
kaska222: podoba mi się ta fryzura jednak ja osobiście chciałabym mieć coś dłuższego (zawsze miałam króciutkie włoski, obecnie pierwszy raz w życiu sięgają mi do ramion ).
kissable: możesz polecić mi jakieś konkretne kosmetyki?
joyka: Ty masz bardzo ładna cerę, taką promienną Ja bardziej a'la świt żywych trupów. Jak Ty to robisz? Dzięki za rady ubraniowe. Musze uporządkować swoją szafę, bo w sumie ja się cały czas ubieram na czarno.

Tak myślałam, żeby zrobić sobie jasne pasemka. Całkiem niedawno popełniłam błąd i od spodu pofarbowałam sobie włosy na czarno. Teraz w ogóle wyglądam jakoś tak mdło.
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:20   #6
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: I wanna be made :)

Spód włosów na czarno to chyba rzeczywiscie byl zły pomysł Moze fryzjerce uda sie coś z tym jeszcze zrobić?

A co do cery - niestety ja też mam rankiem coś bardziej w stylu świtu żywych trupów, więc maluję się, bo co mam robić. Tzn. malowałam, bo staram się przestać i nawet mi to wychodzi, teraz używam tylko korektora - moja cera to niestety wposmnienie po trądziku i jeszcze przez jakiś czas muszę ją delikatnie tuszować, poza tym mam sińce pod oczami. Na tym zdjęciu mam chyba krem tonujacy nuno z ziai ( jest ciemniejszy od mojej cery, choć najjaśniejszy odcień, dlatego trzeba go dobrze rozsmarować i wtopić, bardzo cieniutką warstwą, uzyskiwałam wtedy efekt takiego zdrowego, złotawego kolorytu cery. Aktualnie go nie używam, bo podobno źle służy cerze problemowej, a ja taką mam. Jeśli ty nie masz problemów z cerą to mogłabyś spróbować, efekt jest naprawdę ładny, a krem kosztuje 7 zł. Pod oczami i na niedoskonałości mam nałożony korektor maybelline everfresh. Jednak pod oczy lepiej wybrać coś innego, bo ten korektor wysusza skórę, a ja tymczasowo czekam na wypłatę No i przy takiej cerze oprócz delikatnego krycia ważny jest jezcze róż - zdrowe rumieńce naprawde robią cuda z cerą, z bladej zamienia się w promienną. Ja mam kuleczki vollare, które kupiłam za 4 zł i dobrze mi służą, teraz chcę przerzucić ię na L'oreal Delicieux, bo podoba mi się odcień brzoskwiniowy.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 18:11   #7
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: I wanna be made :)

Joyka postaram się wykorzystać twoje rady makijażowe w praktyce . Tylko trochę obawiam się kłaść cokolwiek na twarz, żeby sobie nie popsuć cery (po roku używania pudru wyraźnie się popsuła, ale najdziwniejsze jest że tylko po prawej stronie twarzy Ale mam pytanie z innej beczki, co zrobić żeby bardziej kobieco wyglądać? Bo ze mnie to taki wieczny dzieciak
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 20:39   #8
gregoria
Raczkowanie
 
Avatar gregoria
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 97
Smile Dot.: I wanna be made :)

Bawilam sie troche twoim zdjeciem... moze jakas fryzurka albo makijaz ci sie spodoba
ladnemu we wszystkim ladnie, i wszystkie kolorki ci pasuja
pozdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (203,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (186,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (206,1 KB, 8 załadowań)
gregoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 20:46   #9
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: I wanna be made :)

Najładniej w 2.
Ale.. w 1. słonecznie, wakacyjnie, w 2. słodko, ale jednocześnie interesująco a w 3. dziewczęco
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 20:58   #10
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: I wanna be made :)

To nie moje zdjęcie
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 21:14   #11
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: I wanna be made :)

Hej Trafilam na ten watek troche przypadkiem, ale milo zobaczyc jakas mroczna pania na Wizazu. Domyslam sie, ze ciezko Ci bedzie zrezygnowac z czarnych ciuchow i oczywiscie nie pozbywaj sie wszystkich. Po dluuugich obserwacjach kolezanek z delikatniejsza uroda (sama jestem typem krolewny Sniezki i moge nawet na kacu wskoczyc w czarne ciuchy) zauwazylam, ze jesli przy twarzy masz cos nie-czarnego, to reszta moze ewentualnie byc czarna, a jesli absolutnie musisz ubrac sie przy twarzy na czarno - zrob staranny makijaz i zaloz jakas twarzowa dla Ciebie, widoczna bizuterie. A jak wygladac kobieco? Przede wszystkim dobrze poczuc sie w spodnicy, to chyba najprostszy srodek Do spodniczki chocby minimalny obcas albo cos typu baletki. Oprocz tego wlasnie bizuteria (nie ma nic bardziej kobiecego niz kilka cieniutkich, brzeczacych bransoletek albo wiszace kolczyki), no i bluzki podkreslajace figure (nie opiete, ale pokazujace, ze posiadasz talie i biust).
Jesli chodzi o wlosy, to mysle, ze byloby Ci do twarzy w jakims chlodnym brazie, kasztanowym. Skoro zapuszczasz wlosy, to zycze wytrwalosci, ale grzywke mozesz zostawic, fajnie Ci w niej.
Z makijazem nie ma co przesadzac, bo zbyt gruba tapeta=zmeczony wyglad. Wystarczy korektor pod oczy (polecam L'oreala w pedzelku), puder sypki, troszke rozu na policzki (kultowe juz kulki Vollare, kulki APC, "paskowy" roz Sephory) i juz cera wyglada inaczej. Ladny kolor bedzie miala, kiedy oprocz codziennego nawilzania bedziesz robic regularny peeling, np. co tydzien. Jak masz duzo czasu, to polecam Mikrodermabrazje Ziaja Anno d'oro, a "na szybko" z rana - peeling Avon Clearskin.
Nie katuj sie takmi mocnymi kolorami, bo Cie zza nich nie widac Szminke mozesz zastap ic blyszczykiem, np. w odcieniu malinowego rozu, a ciemnie cienie zostaw na imprezy - w ciagu dnia wystarczy cienka kreska grafitowa kredka i tusz do rzes.
Powiedzialam, co wiedzialam
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 11:48   #12
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: I wanna be made :)

ŁoŁ..widze przeróbki mojego zdjęcia Niestety to nie ja jestem bohaterką wątku aczkolwiek doceniam przemiany
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.