Clare Blanc - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 17:30   #631
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Przyszły moje różyki i korektory tak patrze na ten korkektor 71 i kurcze musze sprawdzić czy nie będzie lepszy
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 20:45   #632
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Bitedelite, chciałabym Ci podziękować.
Przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś o tym, że mieszasz podkład clare z ich eye flashem. No i jak mi się przypomniało to postanowiłam spróbować.
Efekt mi się podoba jeszcze bardziej, od kilku dni go "testuję" i za każdym razem słyszę komentarze, że wyglądam jakoś tak inaczej, promiennie, młodziej, no same superlatywy.
Moja cera po samym podkładzie clare nie była matowa jakoś, ale z eyeflashem zmieszany ten podkład daje taki specyficzny efekt... zdrowej, jędrnej wręcz skóry. Więc na lekko mieszanej cerze (bardziej normalnej) sprawdza się ta kombinacja.
Świetnie przy tym zestawie sprawdza mi się też mgiełka z inglota różowa, choć szukam dla niej bardziej naturalnego zamiennika

ps. koniec męki, obroniłam magistra sztuki na wyróżnienie, juhu!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:02   #633
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Bitedelite, chciałabym Ci podziękować.
Przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś o tym, że mieszasz podkład clare z ich eye flashem. No i jak mi się przypomniało to postanowiłam spróbować.
Efekt mi się podoba jeszcze bardziej, od kilku dni go "testuję" i za każdym razem słyszę komentarze, że wyglądam jakoś tak inaczej, promiennie, młodziej, no same superlatywy.
Moja cera po samym podkładzie clare nie była matowa jakoś, ale z eyeflashem zmieszany ten podkład daje taki specyficzny efekt... zdrowej, jędrnej wręcz skóry. Więc na lekko mieszanej cerze (bardziej normalnej) sprawdza się ta kombinacja.
Świetnie przy tym zestawie sprawdza mi się też mgiełka z inglota różowa, choć szukam dla niej bardziej naturalnego zamiennika

ps. koniec męki, obroniłam magistra sztuki na wyróżnienie, juhu!
gratulacje

kusisz tym eye flashem
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 22:28   #634
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
gratulacje

kusisz tym eye flashem
nie dziękuję, w końcu się wyśpię!
co do eyeflasha to cieszę się że przypomniałam sobie o tym sposobie.
bo tak to miałabym go na wieki wieków, bo minimalną ilość używałam do makijażu oka głównie, a teraz mogę odrobinę więcej dodać do podkładu
spróbuj z miniaturą kiedyś!
tylko myślę, że ten sposób do cery tłustej i trądzikowej nie będzie w porządku. do cery mieszanej świecącej się mocno w strefie T to może z jakąś bazą hamującą wydzielanie sebum?
ja mam delikatne świecenie strefy T ale generalnie to normalność, bardzo dobrze sobie cerę wyprowadziłam <juhu>
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 13:32   #635
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Bitedelite, chciałabym Ci podziękować.
Przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś o tym, że mieszasz podkład clare z ich eye flashem. No i jak mi się przypomniało to postanowiłam spróbować.
Efekt mi się podoba jeszcze bardziej, od kilku dni go "testuję" i za każdym razem słyszę komentarze, że wyglądam jakoś tak inaczej, promiennie, młodziej, no same superlatywy.
Moja cera po samym podkładzie clare nie była matowa jakoś, ale z eyeflashem zmieszany ten podkład daje taki specyficzny efekt... zdrowej, jędrnej wręcz skóry. Więc na lekko mieszanej cerze (bardziej normalnej) sprawdza się ta kombinacja.
Świetnie przy tym zestawie sprawdza mi się też mgiełka z inglota różowa, choć szukam dla niej bardziej naturalnego zamiennika

ps. koniec męki, obroniłam magistra sztuki na wyróżnienie, juhu!
GRATULACJE!!! To teraz weekend świętowania!

Bardzo się cieszę, że spodobał się ten patent z eyeflashem z całym Twoim opisem efektu się zgadzam! U mnie jest dokładnie tak samo Nie ma widocznych drobinek a efekt rozświetlenia jest zauważalny.

Cytat:
Napisane przez _dorotka_ Pokaż wiadomość
bitedelite, a czy mogłabyś wrzucić swatch porównujący wykończenie wersji sypkiej i prasowanej? Kusi mnie strasznie kompakt, ale boję się klejącej mazi
Wrzucam w załączniku ale ciężko to na zdjęciach ująć
Niepotrzebnie się obawiasz! Nic się nie klei, rzeczywiście kompakt jest bardziej kryjący i cięższy, może podkreślać odstające suche skórki i jest mniej wydajny ale wygodniejszy w użytkowaniu. Ja zdecydowanie bardziej wolę puder sypki. Jego lżejsze wykończenie bardziej mi odpowiada...

*na swatchach niżej jest puder, wyżej kompakt BEIGE 350
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare_blanc-powders-4629.jpg (104,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare_blanc-powders-4630.jpg (114,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare_blanc-powders-4634.jpg (89,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare_blanc-powders-4636.jpg (118,7 KB, 63 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 10:11   #636
_dorotka_
Przyczajenie
 
Avatar _dorotka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Clare Blanc

Linka, myślę, że eye flash sprawdzi się na każdej jasnej karnacji, bez znaczenia jakiego typu kolorystycznego. Pigmenty są na tyle wyważone, że po roztarciu na twarzy trudno określić jednoznacznie jego własny kolor - wydaje się po prostu jasny i transparentny.

Co mi się nie podoba:
- w mocnym świetle słonecznym i w białym jarzeniowym świetle wychodzą na jaw jego brokatowe drobinki. Jest ich naprawdę mało (be mine to przy tym bożonarodzeniowa bombka wykąpana w brokacie), ale trzeba przyznać że są. W przeciętnych warunkach oświetleniowych nie będziesz mogła się ich doszukać na twarzy.
- absolutnie nie nadaje się solo pod oczy. Clare chyba trochę na wyrost kwalifikuje go do korektorów, bo po pierwsze jest bardzo transparentny (co mi akurat nie przeszkadza) a po drugie bezlitośnie podkreśli gdy skóra nie będzie odpowiednio nawilżona (testowałam ostatnio nowy krem pod oczy, który niestety mnie przesuszył i korektor przepięknie to uwidocznił).
- ogólnie dobry rozświetlacz (bez znaczenia czy w wersji kremowej czy suchej) powinien dać na twarzy efekt tafli. Eye flash daje na twarzy takie raczej "suche" rozświetlenie. Wygląda bardzo ładnie, owszem, ale nie daje efektu tej nawilżonej promiennej cery.

Pomimo tych minusów, uważam że to bardzo dobry kosmetyk i warto go mieć. Biorąc pod uwagę jego wielofunkcyjność a także jego wydajność, to jest wręcz tani. Da radę jako lekki rozświetlacz do twarzy, fajnie wygląda nałożony na kremowy korektor pod oczy i świetnie mi się sprawdził, kiedy zapomniałam spakować cieni do powiek. Wystarczyło dodać tusz do rzęs i można było wychodzić do ludzi i jeszcze kobiety mnie zaczepiały pytając jakich cieni do powiek używam.

Zdecydowanie wolę Aucoina, ale ponieważ staram sie eliminować z użycia wszystkie kosmetyki o brzydkich składach, eye flash dostaje ode mnie mocną czwórkę. Teraz chcę wypróbować master mixer z rms i rozświetlacz od Ere Perez.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Wrzucam w załączniku ale ciężko to na zdjęciach ująć
Niepotrzebnie się obawiasz! Nic się nie klei, rzeczywiście kompakt jest bardziej kryjący i cięższy, może podkreślać odstające suche skórki i jest mniej wydajny ale wygodniejszy w użytkowaniu. Ja zdecydowanie bardziej wolę puder sypki. Jego lżejsze wykończenie bardziej mi odpowiada...

*na swatchach niżej jest puder, wyżej kompakt BEIGE 350
Ojej, sypki też jest w kolorze Beige 350? Wygląda na jaśniejszy. Sypki faktycznie daje ładniejsze wykończenie na skórze.
_dorotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 10:56   #637
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez _dorotka_ Pokaż wiadomość

Zdecydowanie wolę Aucoina, ale ponieważ staram sie eliminować z użycia wszystkie kosmetyki o brzydkich składach, eye flash dostaje ode mnie mocną czwórkę. Teraz chcę wypróbować master mixer z rms i rozświetlacz od Ere Perez.
Ja też już nie kupuję żadnych kosmetyków o brzydkich składach
Dziękuję Ci za obszerną opinię o Eye flash. Wpisuję go na moją wish listę
Z RMS mam podkłady un cover up, mam też rozświetlacz w kremie (lepszy jest bliżniaczy Tata Harper), i kusi mnie bardzo róż w kolorze demure
Dasz linka do tego master mixer?
Ere Perez do kupienia tylko na zagranicznych stronach?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 11:19   #638
_dorotka_
Przyczajenie
 
Avatar _dorotka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Z RMS mam podkłady un cover up, mam też rozświetlacz w kremie (lepszy jest bliżniaczy Tata Harper), i kusi mnie bardzo róż w kolorze demure
Dasz linka do tego master mixer?
Ere Perez do kupienia tylko na zagranicznych stronach?
Tata Harper mnie potwornie kusi! Ale nie znalazłam wielu opinii w polskiej blogosferze, a kosmetyki TH należą do jednych z droższych marek organicznych, więc jeszcze nic sobie nie zamówiłam. Polecasz?

Master mixer z wideo:
http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...ter_mixer.html

Ere Perez kupisz na Naturisimo (wysyłają również do Polski)
http://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=epe
Dawno u nich nie zamawiałam (częściej za granicą robię zakupy na feelunique albo cult beauty), ale poprzednie doświadczenia miałam dobre, przesyłka dotarła bez przygód. Mają rewelacyjny wybór ekologicznych marek, sprzedają też próbki, co uważam to za ich duży plus.

Podobno mascara z EP jest b. dobra. Akurat jestem na etapie poszukiwania sensownego tuszu do rzęs żeby pozbyć się benefita.

Słońce coś dzisiaj nie chce wyjść a wrzuciłabym swatche ef i goldenów 610 i 640.
_dorotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 12:12   #639
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez _dorotka_ Pokaż wiadomość

Ojej, sypki też jest w kolorze Beige 350? Wygląda na jaśniejszy. Sypki faktycznie daje ładniejsze wykończenie na skórze.
Tak, oba są Beige 350 a na skórze wydaje mi się, że właśnie kompakt jest nieco jaśniejszy, ale może to złudzenie przez to, że sypki jest mniej widoczny na skórze, lepiej się z nią stapia.. gdy kompaktem przypudrowuję tylko nosek w ciągu dnia, na nałożony rano podkład sypki, to kolorystycznie nic się nie odcina, może to złudzenie, może te kwestia formurlacji lub na zdjęciu proszek inaczej wygląda niż zbity w jedną formę kompakt..
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 08:52   #640
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Siedzę sobie spokojnie i pracuję i nagle słyszę powiadomienie na fb. Patrzę, a tam Clare Blanc. Ale nie byle co! Patrzcie na fotkę! Będą nowości! PRASOWANE! Clare wysłuchało moich próśb
Nie wiem kiedy, ale czaję się. Róże, bronzery i cienie <3

edit: tu więcej fot: https://www.facebook.com/ClareBlancC...77939112406009
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 972112_477935855739668_2568913307443858731_n.jpg (70,0 KB, 75 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-03-22 o 08:53
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:00   #641
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Clare Blanc

dziewczyny, czy te pudry sa OK dla cer z dużą tendencja do zapychania ???
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 11:35   #642
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Clare Blanc

Ja też powoli przymierzam się co CB. Wiosną i latem przeważnie używam minerałów bo lepiej zgrywają mi się ze skórą niż tradycyjne podkłady. W tamtym roku używałam Pixie, ale mam problem z kolorem (jaśniejsze kolory nie chcą współpracować ze skórą, ciemniejsze są za ciemne;/) Annabelle i Amilie się warzą;/
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 08:20   #643
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy te pudry sa OK dla cer z dużą tendencja do zapychania ???
te w proszku zdecydowanie
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 13:20   #644
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Obcykałam moje róże i było Clare, w sumie moje ostatnie zakupy
ps: jak coś to zapraszam do swatchowego wątku różów, gdzie dałam kilka porównań Calre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02296.jpg (58,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02297.jpg (50,4 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2016-04-02 o 14:11
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 20:10   #645
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

mój ulubiony ostatnio cień LAVENDER ICE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-cb_lavender_ice-4813.jpg (86,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-cb_lavender_ice-4814.jpg (103,6 KB, 48 załadowań)
__________________
wymiana

instagram

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2016-04-04 o 22:41
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 12:04   #646
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
mój ulubiony ostatnio cień LAVENDER ICE
ale ładny! myślałam, że to róż:P

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2016-04-09 o 12:05
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 22:23   #647
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
mój ulubiony ostatnio cień LAVENDER ICE
Bardzo ladny cien, uwielbiam takie I chyba sie skusze


Diewczyny i padlo na mnie Powyciagalam wczoraj swoje probki z Clare Blanc i chyba chcialabym kupic jakis podklad.

Czy orientujecie sie w ktore odcienie najlepiej powinnam celowac jezeli z LL odpowiada mi Warm Peach, Lucy Minerals Cream, Clair Golden 03/02?

Mam probke - golden 640. Podklad pieknie stapia sie z cera, wyglada bardzo ladnie, ALE odnosze wrazenie, ze jest troszke za jasny. Widze, ze na stronie gama goldenow konczy sie wlasnie na 640.

Wiec moze powinnam celowac w Warm albo beige? Macie jakies sugestie kolorystyczne?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 18:35   #648
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Hej podpowiedzcie proszę jeśli macie porównanie - czy poziom jasności Warm jest taki sam jak Beige? Mam biga Warm 540 i chciałabym wypróbować Beige ale odrobinę ciemniejszy, 350 . Czy to dobry strzał czy celować w inny numerek? Dzięki za opinie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 06:47   #649
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Clare Blanc

Sand niestety nie umiem Ci pomóc bo od Warm wole Goldeny.

Ale sama się zastanawiam czy nie kupić na lato ciemnjejszego od Golden 620 czyli 640.

W ogóle opakowania Big to 14g Jak to zużyć?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 09:47   #650
anxann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Sand niestety nie umiem Ci pomóc bo od Warm wole Goldeny.

Ale sama się zastanawiam czy nie kupić na lato ciemnjejszego od Golden 620 czyli 640.
Ooo, masz 620? Mogłabyś porównać ten odcień do AM lub Pixie?
Dobrze zgaduję, że będzie blisko Sunny Fair lub Butter Cream?
anxann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:46   #651
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez anxann Pokaż wiadomość
Ooo, masz 620? Mogłabyś porównać ten odcień do AM lub Pixie?
Dobrze zgaduję, że będzie blisko Sunny Fair lub Butter Cream?
Z Pixie nie miałam żadnego żółtka. Więc nie jestem w stanie porównać. Ale Golden jest żółty w opakowaniu nawet.

Jak pasuje Ci z Annabelle Golden Fairest to z Clare Golden 620 będzie ok mam Golden Fairest z Annabelle. Jest troszkę chlodniejszy od Clare ale na skórze naprawdę wielkiej różnicy nie ma.

Edytowane przez candeline
Czas edycji: 2016-05-24 o 11:47
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 15:40   #652
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Sand niestety nie umiem Ci pomóc bo od Warm wole Goldeny.

Ale sama się zastanawiam czy nie kupić na lato ciemnjejszego od Golden 620 czyli 640.

W ogóle opakowania Big to 14g Jak to zużyć?
To ja mam półbiga to mniejsze opakowanie za ok 60zł. I tak wszystko powoli ubywa, zwłaszcza jak jest kilka podkładów w użyciu
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 15:47   #653
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Clare Blanc

Cześć dziewczyny

Dopiero zaczynam minerałową przygodę, przetestowałam tylko AM, mój odcień to Sunny Fairest, Golden Fairest też może być, ale jest bardziej ziemisty. Szukam dalej, bo nie trafiłam od razu na ideał Czy możecie mi przybliżyć, który z odcieni CB byłby odpowiednikiem Sunny Fairest AM? Warm 520/530 czy bardziej Golden 620?

Szkoda, że od marca CB nie miało i nie ma żadnej promocji
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 17:10   #654
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Dopiero zaczynam minerałową przygodę, przetestowałam tylko AM, mój odcień to Sunny Fairest, Golden Fairest też może być, ale jest bardziej ziemisty. Szukam dalej, bo nie trafiłam od razu na ideał Czy możecie mi przybliżyć, który z odcieni CB byłby odpowiednikiem Sunny Fairest AM? Warm 520/530 czy bardziej Golden 620?

Szkoda, że od marca CB nie miało i nie ma żadnej promocji
Z odcieniem nie pomogę ale jeśli chodzi o promocję to na kosmetyki-mineralne.com do 26.05 jest -10% z kodem mother10. Na telefonie nie wchodzi mi strona sklepu i nie mam jak sprawdzić czy CB jest objęte promo.
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 06:44   #655
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Dziś wypróbowałam podkład z eye flashem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 07:48   #656
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dziś wypróbowałam podkład z eye flashem
I jak? :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 08:41   #657
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
I jak? :-D
Bardzi fajnie efekt podobny ulubionego do Pixie Amazon gold
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:53   #658
pelota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Clare Blanc

Hej dziewczyny, używam próbek CB i u mnie niestety bardzo mało wydajne, używam różnych pędzli m.in Sigma 80 i Glambrush T2 ale bez różnicy. Czy u Was też jest podobnie? Mam wrażenie, że Ecolore i AM wypadają dużo lepiej, a efekt CB najbardziej mi odpowiada :-(
pelota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 20:18   #659
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Siedzę sobie spokojnie i pracuję i nagle słyszę powiadomienie na fb. Patrzę, a tam Clare Blanc. Ale nie byle co! Patrzcie na fotkę! Będą nowości! PRASOWANE! Clare wysłuchało moich próśb
Nie wiem kiedy, ale czaję się. Róże, bronzery i cienie <3

edit: tu więcej fot: https://www.facebook.com/ClareBlancC...77939112406009
Śliczne pudełeczka i kolorki

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Tych róży w kamieniu nie ma dostępnych na stronie do kupienia ktoś wie dlaczego?
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 21:09   #660
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Śliczne pudełeczka i kolorki

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Tych róży w kamieniu nie ma dostępnych na stronie do kupienia ktoś wie dlaczego?
Bo jeszcze ich nie wprowadzili :-(
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.