spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 07:41   #1
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477

spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów


Witajcie...

Moje życie od początku roku wywróciło się do góry nogami... na dzień dzisiejszy nie potrafię ocenić czy zmiany są na + czy na -
czas pokaże....

Nigdy nie korzystałam z usług wróżek... ( do dziś mam obawy ) ale czuję, że potrzebuję takiej wizyty... czy któraś z Was miała styczność z wróżka? Czy te " przepowiednie " się sprawdzają? Warto iść? co zrobić żeby nie trafić na naciągaczkę??
A może znacie i możecie polecić sprawdzoną osobę z terenu Katowic, Bytomia, Chorzowa lub okolic

dzięki za odpowiedzi
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:11   #2
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Od pewnego czasu też się zastanawiam nad pojściem do wróżki...
podobno do banalne jest, ale niektórym moim koleżankom się sprawdziło i to wcale nie były błache rzeczy tylko poważne sprawy...
Tak więc planuje też iść
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:13   #3
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Ja bylam pare razy u pewnej wrozki, tyle ze nie tam gdzie dokladnie szukasz, ale jak bardzo ci zalezy to mozesz jechac do Lublinca, wielu osobom sie sprawdza, z czego rozmawialam przed wizyta u niej itd. Moge ci podac namiary jak jestes zainteresowana Tez planuje sie wybrac do niej , z Tarnowskich Gor nie ma az tak daleko do Lublinca
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 11:58   #4
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

W Chorzowie przy ul. Wolności chyba jest wróżka, ale nie jestem pewna.
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 14:03   #5
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Ja bylam pare razy u pewnej wrozki, tyle ze nie tam gdzie dokladnie szukasz, ale jak bardzo ci zalezy to mozesz jechac do Lublinca, wielu osobom sie sprawdza, z czego rozmawialam przed wizyta u niej itd. Moge ci podac namiary jak jestes zainteresowana Tez planuje sie wybrac do niej , z Tarnowskich Gor nie ma az tak daleko do Lublinca

i pomogło Ci to coś w życiu?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:14   #6
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

http://magia.onet.pl/1555456,poczytaj.html


o ironio...
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:33   #7
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

po co wróżki? Nie lepiej samemu sobie kreować rzeczywistość??
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 00:10   #8
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

A jeśli się samemu nie umie albo jest to chwilami niewykonalne z przyczyn od nas niezależnych? To może być pewna forma terapii - jedni chodzą do psychologów, inni do wróżek I jedni, i drudzy zaspokajają potrzebę uwagi i wygadania się przed kimś
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.

Edytowane przez stargazer
Czas edycji: 2009-05-06 o 00:12
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 01:41   #9
mgp89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Gdyby ich przepowiednie działały to każda z tych "wróżek" żyła by w luksusowym domu z złotymi tapetami, a ich głównym zajęciem było by przewidywanie numerów lotto lub chociaż trafne inwestycje. Niestety jakimś cudem, muszą wciskać ogólnikowe bzdety za 100zł, które do niczego dobrego się nie przydadzą. Będziesz siedziała i czekała aż łaskawie nadejdą wypatrzone przez wróżkę wydarzenia, a pierwsza lepszą podobną sytuację tego typu uznasz za sukces wróżki. Nie dajcie się na to nabrać...
mgp89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 08:05   #10
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
A jeśli się samemu nie umie albo jest to chwilami niewykonalne z przyczyn od nas niezależnych? To może być pewna forma terapii - jedni chodzą do psychologów, inni do wróżek I jedni, i drudzy zaspokajają potrzebę uwagi i wygadania się przed kimś

Umiesz I to jest wykonalne Trzeba tylko wiary
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:03   #11
m4jkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

witam
Bardzo polecam wrozbe przez skype u pani Beaty Kalinowskiej bardzo mila ciepla osoba świetna rozmowa bardzo mi pomogla w wyjasnieniu niektorych spraw i rozwiaja moje watpliowsci i wiele podpowiedziana
I duzo wyczytywala z kart wszystko sie zgadzalo z moja obecna sytuacja (tz,praca,przyjaciele)
Bardzo bardzo bardzo polecam godzina rozmowy na skypie limit pytan nie ograniczony cena 50 zl
Za pare miesiecy znowu skorzystam z jej wrożby polecam jeszcze raz!!!!
Podaje linka zebys miala namiar na nia http://wrozby-online.blog.onet.pl/2,...408,index.html
m4jkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 11:04   #12
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Cytat:
Napisane przez m4jkaa Pokaż wiadomość
witam
Bardzo polecam wrozbe przez skype u pani Beaty Kalinowskiej bardzo mila ciepla osoba świetna rozmowa bardzo mi pomogla w wyjasnieniu niektorych spraw i rozwiaja moje watpliowsci i wiele podpowiedziana
I duzo wyczytywala z kart wszystko sie zgadzalo z moja obecna sytuacja (tz,praca,przyjaciele)
Bardzo bardzo bardzo polecam godzina rozmowy na skypie limit pytan nie ograniczony cena 50 zl
Za pare miesiecy znowu skorzystam z jej wrożby polecam jeszcze raz!!!!
Podaje linka zebys miala namiar na nia http://wrozby-online.blog.onet.pl/2,...408,index.html
A nie lepiej jest wziąć odpowiedzialność za swoje życie?
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:35   #13
m4jkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

ja tylko mopwie z wlasnego dosiwadczenia co i jak
polecam pania Beate i tyle a autorka postu zrobi z tym co zechce kazdy zyje swoim zyciem i moze robi co mu sie podoba
Ja skorzystalam z jej uslug z czystej ciekawosci i jestem bardzo zadowolona
m4jkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 09:34   #14
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Cytat:
Napisane przez mgp89 Pokaż wiadomość
Gdyby ich przepowiednie działały to każda z tych "wróżek" żyła by w luksusowym domu z złotymi tapetami, a ich głównym zajęciem było by przewidywanie numerów lotto lub chociaż trafne inwestycje. Niestety jakimś cudem, muszą wciskać ogólnikowe bzdety za 100zł, które do niczego dobrego się nie przydadzą. Będziesz siedziała i czekała aż łaskawie nadejdą wypatrzone przez wróżkę wydarzenia, a pierwsza lepszą podobną sytuację tego typu uznasz za sukces wróżki. Nie dajcie się na to nabrać...
Witaj, ja bylam u wrozki, u starszej kobiety, ktora jak wiekszosc osob mysli nie byla ubrana w dlugie suknie, wielkie i nie miala szklanej kuli Po prostu starsza kobieta, w domowym fartuchu mieszkajaca z opiekunka tak jakby i syn ktory wygania tych co chca by im powrozono.
I nie placi sie 100zl , po prostu ile dasz to weznie, od mlodych ludzi uczniow, studentow zazwyczaj nie bierze kasy albo symbolicznie bo wie ze nie pracuja. Płaci sie po skonczonej wrozbie.


Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
i pomogło Ci to coś w życiu?
Owszem pomoglo. Chocby dlatego ze podnioslo mnie na duchu i pozwolilo uwierzyc w siebie i sie spelnilo Czesto rowniez ostrzega przed czyms złym. Czasem sie myli, to tylko czlowiek, przyszlosc czesto jest dosc odległa ale wielu ludziom ktorych tam spotkalam i z nimi rozmawialam sie sprawdzilo i wiedziala co sie dzieje teraz w obecnym zyciu.

Kolezance powiedziala ze jej chlopak moze miec wypadek jak nie bedzie uwazał na drodze, jechali od wrozki omało by nie uczestniczyliw wypadku, cudem unikli, auto przed nimi mialo wypadek. Powiedziala tez ze chlopak ma naprawic hamulce (a dzialaly) wiec wystraszyli sie i pojechali do mechanika, i co sie okazalo ? Trzeba bylo wymienic na nowe bo zle sie to moglo skonczyc.

Ostatnio tam u niej rozmawialam z kobieta z Warszawy bodajze, wiec dosc kawalek. Miala tam jakies problemy i dlatego 1 raz do niej przyjechala, wrozka powiedziala ze bedzie miec zawał, koieta zaczela dbac o siebie i cudem unikla smierci, zawał miala ale slaby.
Powiedziala tez ze jej syn kupil mieszkanie nie dawno (babka nic nie wiedziala) zapytala syna czy ma mieszkanie a on na to " Mamo skad ty to wiesz?" i powiedziala ze w piatek sie do niego wprowadzi, faktycznie.
Ta babka miala dobrze ulozone zycie, firme itd. Wrozka powiedziala ze jej dzieci beda jej pomagac jeszcze bo to straci wszystko, i tak bylo, maz odszedl, wzial jej wszystko i musiala siegac po pomoc dzieci ktorej nigdy by sie nie spodziewała.

Mamie kolezanki dawno dawno temu powiedziala ze bedzie miala dziecko z innym mezczyzna a z tamtym 1 mezem nie bedzie. I tak jest, pierwszy maz zginal w wypadku, ma drugiego i tym dzieckiem jest moja kolezanka.

Mam wiecej takich roznych opowiesci, wiadomo nie wszystko slowo w slowo sie sprawdzi, ale b.duzo sie sprawdza u niej. Wiec ja polecam
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:12   #15
brunetka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Ja tam nie wierzę we wróżby i przepowiednie. Wolę coś poszperać sama w necie, np lubię czytać teorie o końcu świata:
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂com/koniecswiata/ko...iata-2036.html
brunetka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:19   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Już to widzę, jak wróżka poukłada ci życie, pozwoli być szczęśliwą.No ale ktoś za tę naiwność musi płacić, na dodatek ani trochę nie przybliży się do rozwiązania problemu. Jeśli już jest źle i nie potrafisz spojrzeć na swoje życie z dystansem, to idź do psychologa, terapeuty- więcej skorzystasz.

Chodzenie do wróżki to chora naiwność.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:53   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Za 200 zł mogę się zgodzić, tylko karty kupię.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 00:12   #18
Kiki van Goth
Raczkowanie
 
Avatar Kiki van Goth
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 495
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Wróżki...

Poczytaj sobie, autorko, o technice zimnego odczytu i czymże ta technika w zasadzie jest.
Wróżka rzuca ogólnikami, które pozornie wyglądają na sprawę związaną z Twoją osobą. Wystarczy powiedzieć, że 'pomimo tego, że zazwyczaj jesteś pewna siebie, to czasem masz chwile słabości'. A KTO NIE MA?
Takimi banałami można wybrukować całą historię Twojego życia, a resztę istotnych faktów dopowiesz wróżce sama. Jak jest dobrą obserwatorką, to wyjdziesz zdziwiona, jak to się jej trafnie zgadło. To tak, jak z horoskopami - masz ustęp o 'dziwnym zdarzeniu w tym tygodniu' albo 'spotkaniu kogoś ważnego' i co by się nie działo - znajdziesz zapchajdziurę dla danego stwierdzenia. Pod ogólniki da się podciągnąć wszystko.

Pisałam o tym swego czasu reportaż, byłam u jednej takiej delikwentki i rzeczywiście, stek bzdur, sterowałam trochę rozmową i nieco zmieniłam sobie tożsamość.
Jeśli sama się chcesz o tym przekonać, to powiedz jej, że np. jesteś mężatką, jeżeli nie jesteś; uśmierć rodzica albo dorób sobie chorobę. I zobacz, w jak drastycznym kierunku pójdzie rozmowa. Wtedy trochę mniej będzie Cię dotyczyć.

Inna sprawa, że nie potępiam ludzi chadzających do wróżek, niech sobie chadzają. Tak samo psycholog rozwiązuje sprawę, jak i wróżka. No, psycholog może nieco profesjonalniej ale mechanizm ten sam.
I tu i tu znajdziesz jakieś pocieszenie, drogę, cokolwiek.
Dodać jeszcze trzeba, że wróżki, szczególnie te starej daty, nasłuchały się już tego i owego i zwyczajnie 'wiedzą coś o życiu', dlatego dla osób na rozdrożu mogą nieco pomóc.
Ja tam wolę liczyć na siebie. I mieć pełny portfel.
__________________
Nie mówię, żem geniusz
Lecz i nie dupa.
Też bym napisał 'Dziady',
Gdybym się uparł.

Edytowane przez Kiki van Goth
Czas edycji: 2011-06-22 o 00:14
Kiki van Goth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 12:05   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Dwa ostatnie posty zgłaszam - przepraszam, ale pachnie nie opłaconą reklamą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 12:43   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Ciachnięte.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:33   #21
klaudia168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

ja znam bardzo dobra wrozke, przyjmuje w olkuszu. Bardzo mi pomogla jakis czas temu jak mialm naprawde cieszki moment. Naszczescie wszystko powiodlo sie dobrze ale dalej chodze do pani Juli.
klaudia168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:08   #22
ania_korbacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Witam,

mnie rowniez pani Julia duzo pomogla i dalej pomaga, jest naprawde cudowna osoba. Jak tylko jest wolna i mozna sie do niej zapisac to jada z kolezankami. Naprawde warto!
ania_korbacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:21   #23
andzia72
Przyczajenie
 
Avatar andzia72
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 17
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Witam, ja mogę ostrzec koleżanki przed wróżka hanną która przyjmuje ponoć w Tarnowskich Górach, ale działa też na Allegro. To cwana oszustka, zakupiłam dwa pytania na Allegro, obie wrózby były kompletnie trefne o czym w ciagu tygodnia przekonałam się, napisałam zapytanie do tej pani (w aukcji zapewnia o poważnym podejściu, szacunku, że duzo czasu poświęca itp., mozna dopytywac ). W odpowiedzi pani pisze aby "uszanować jej czas" ?! i że ona już swoją pracę wykonała i nie będzie znowu czytała tego (czyli pytań zawartych w dwóch zdaniach). Szczęka mi opadła, bezczelna zadziwiająco. Przez lata bywałam u róznych wróżek, ale ta mnie zadziwiła.
Natomiast mogę poleciś panią która przyjmuje w Gliwicach na Kozielskiej, nie pamiętam jak się nazywa, ale koleżanki chwalą, dużo czasu poświeca, nie patrzy tylko ile skasować.

Edytowane przez andzia72
Czas edycji: 2015-01-12 o 15:22 Powód: błąd
andzia72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:33   #24
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Nie wiem jak to jest u "normalnej" wróżki, ale kiedyś cyganka życzyła mi, żebym dostała raka mózgu, i żeby moja głowa roztrzaskała się na kawałki. Zasłużyłam sobie tym, że nie chciałam, aby mi powróżyła, a tym samym nie dałam paru złotych "biednej" cygance. Od tamtej pory trochę się zraziłam i do wróżenia, i do cyganów
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 17:06   #25
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Byłam raz u wrózki dawno temu. Oczywiście opłaconej. I wiem, że nigdy więcej nie pójdę. Opowiedziała parę ogólników, przepowiedziała mi parę katastrof i tragedii zyciowych i powiedziała do widzenia. Nic z tego się nie spełniło (Bogu dzięki).

Dla mnie to zwykli naciągacze, którzy guzik wiedzą. Nie wiem jak to ma niby komuś pomóc w czymkolwiek.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:21   #26
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Ja pierdzielę...i wy tak na serio z tymi wróżkami? Przecież nie można tak myśleć! Ludzie! Naprawdę myślicie, że ktoś z pieniądze powie wam prawdę o waszej przyszłości? Gdyby to było możliwe, to ogół świata by o tym wiedział. Nie ma żadnego dowodu, że można poznać przyszłość, poza"mteściowa mojej sąsiadki był i jej się sprawdziło. Naciągają głupich, a oni szczęśliwi, że "się sprawdz". No ludzie, kiedy my żyjemy? Jeśli to byłoby możliwe, to byłoby stwierdzone naukowo. Nie jest. Dajecie się nabierać.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 11:27   #27
Olaggg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Cytat:
Napisane przez klaudia168 Pokaż wiadomość
ja znam bardzo dobra wrozke, przyjmuje w olkuszu. Bardzo mi pomogla jakis czas temu jak mialm naprawde cieszki moment. Naszczescie wszystko powiodlo sie dobrze ale dalej chodze do pani Juli.
Hej,
Dziewczyny, czy mogłybyście dac namiar na tą panią?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Witaj, ja bylam u wrozki, u starszej kobiety, ktora jak wiekszosc osob mysli nie byla ubrana w dlugie suknie, wielkie i nie miala szklanej kuli Po prostu starsza kobieta, w domowym fartuchu mieszkajaca z opiekunka tak jakby i syn ktory wygania tych co chca by im powrozono.
I nie placi sie 100zl , po prostu ile dasz to weznie, od mlodych ludzi uczniow, studentow zazwyczaj nie bierze kasy albo symbolicznie bo wie ze nie pracuja. Płaci sie po skonczonej wrozbie.




Owszem pomoglo. Chocby dlatego ze podnioslo mnie na duchu i pozwolilo uwierzyc w siebie i sie spelnilo Czesto rowniez ostrzega przed czyms złym. Czasem sie myli, to tylko czlowiek, przyszlosc czesto jest dosc odległa ale wielu ludziom ktorych tam spotkalam i z nimi rozmawialam sie sprawdzilo i wiedziala co sie dzieje teraz w obecnym zyciu.

Kolezance powiedziala ze jej chlopak moze miec wypadek jak nie bedzie uwazał na drodze, jechali od wrozki omało by nie uczestniczyliw wypadku, cudem unikli, auto przed nimi mialo wypadek. Powiedziala tez ze chlopak ma naprawic hamulce (a dzialaly) wiec wystraszyli sie i pojechali do mechanika, i co sie okazalo ? Trzeba bylo wymienic na nowe bo zle sie to moglo skonczyc.

Ostatnio tam u niej rozmawialam z kobieta z Warszawy bodajze, wiec dosc kawalek. Miala tam jakies problemy i dlatego 1 raz do niej przyjechala, wrozka powiedziala ze bedzie miec zawał, koieta zaczela dbac o siebie i cudem unikla smierci, zawał miala ale slaby.
Powiedziala tez ze jej syn kupil mieszkanie nie dawno (babka nic nie wiedziala) zapytala syna czy ma mieszkanie a on na to " Mamo skad ty to wiesz?" i powiedziala ze w piatek sie do niego wprowadzi, faktycznie.
Ta babka miala dobrze ulozone zycie, firme itd. Wrozka powiedziala ze jej dzieci beda jej pomagac jeszcze bo to straci wszystko, i tak bylo, maz odszedl, wzial jej wszystko i musiala siegac po pomoc dzieci ktorej nigdy by sie nie spodziewała.

Mamie kolezanki dawno dawno temu powiedziala ze bedzie miala dziecko z innym mezczyzna a z tamtym 1 mezem nie bedzie. I tak jest, pierwszy maz zginal w wypadku, ma drugiego i tym dzieckiem jest moja kolezanka.

Mam wiecej takich roznych opowiesci, wiadomo nie wszystko slowo w slowo sie sprawdzi, ale b.duzo sie sprawdza u niej. Wiec ja polecam
Hej,
Podeślij jakis namiar na tą Panią. Z góry dziękuję.
Olaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 12:39   #28
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Cytat:
Napisane przez m4jkaa Pokaż wiadomość
witam
Bardzo polecam wrozbe przez skype u pani Beaty Kalinowskiej bardzo mila ciepla osoba świetna rozmowa bardzo mi pomogla w wyjasnieniu niektorych spraw i rozwiaja moje watpliowsci i wiele podpowiedziana
I duzo wyczytywala z kart wszystko sie zgadzalo z moja obecna sytuacja (tz,praca,przyjaciele)
Bardzo bardzo bardzo polecam godzina rozmowy na skypie limit pytan nie ograniczony cena 50 zl
Za pare miesiecy znowu skorzystam z jej wrożby polecam jeszcze raz!!!!
Podaje linka zebys miala namiar na nia http://wrozby-online.blog.onet.pl/2,...408,index.html
Ty tak serio???
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 18:32   #29
agi76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Witam,
posiada Pani może numer telefonu do wróżki z ul. Kozielskiej. Bardzo dużo o Niej słyszałam i czytałam i chciałam też skorzystać ale mam trochę kilometrów do Gliwic o boje się, że przyjadę na darmo.
Proszę o pomoc
ankas133@gmail.com

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez andzia72 Pokaż wiadomość
Witam, ja mogę ostrzec koleżanki przed wróżka hanną która przyjmuje ponoć w Tarnowskich Górach, ale działa też na Allegro. To cwana oszustka, zakupiłam dwa pytania na Allegro, obie wrózby były kompletnie trefne o czym w ciagu tygodnia przekonałam się, napisałam zapytanie do tej pani (w aukcji zapewnia o poważnym podejściu, szacunku, że duzo czasu poświęca itp., mozna dopytywac ). W odpowiedzi pani pisze aby "uszanować jej czas" ?! i że ona już swoją pracę wykonała i nie będzie znowu czytała tego (czyli pytań zawartych w dwóch zdaniach). Szczęka mi opadła, bezczelna zadziwiająco. Przez lata bywałam u róznych wróżek, ale ta mnie zadziwiła.
Natomiast mogę poleciś panią która przyjmuje w Gliwicach na Kozielskiej, nie pamiętam jak się nazywa, ale koleżanki chwalą, dużo czasu poświeca, nie patrzy tylko ile skasować.

agi76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 09:39   #30
kingka
Przyczajenie
 
Avatar kingka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: spotkanie z wróżką...szukam - katowice, bytom, chorzów

Zastanawiam się dlaczego tak dużo osób nie wierzy we wróżby. Ja kiedyś też sceptycznie podchodziłam do tego typu spraw Chociaż namówiłam się kiedyś na wizytę u wróżki.

W moim życiu bardzo dużo się działo, ale podczas spotkania nie za wiele mówiłam, szczególnie o sobie. Dowiedziałam się trochę i mogę powiedzieć, że dużo rzeczy z tego się sprawdziło. [link]

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-09-28 o 18:24 Powód: reklama
kingka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 11:04:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.