Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 12:09   #1711
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Karolina233233 Pokaż wiadomość
Mam twardy brzuch w okolicach pępka, znacznie powiększony. Biorę antykoncepcje drugi miesiąc, ale zabezpieczamy się też prezerwatywą. 8 października miałam bardzo obfity okres, trwał 6 dni. Co może być z tym brzuchem? Zaczynam się martwić, że może ciąża bo za nim zaczęłam brać tabletki stosowaliśmy tylko prezerwatywe, ale z drugiej strony ten okres..
Wiesz co, to może mama Twojego chłopaka miała rację chcąc z wami porozmawiać na temat tych prezerwatyw, skoro macie zerową wiedzę o możliwości zajścia w ciążę...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 16:43   #1712
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Wiesz co, to może mama Twojego chłopaka miała rację chcąc z wami porozmawiać na temat tych prezerwatyw, skoro macie zerową wiedzę o możliwości zajścia w ciążę...
Rozmowa zdecydowanie by się przydała w tym przypadku
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 15:27   #1713
Chanko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Szybszy okres po stosunku

Witam, uprawiałam seks z moim chłopakiem, jesteśmy w tym nowi, ale wszystko poszło bez problemu, gumka nie pękła i robiliśmy to w dni niepłodne. 3 dni po stosunku zauważyłam jasnobrązowe plamienie. Do przewidzianego okresu pozostało 3 dni. Cykl zawsze miałam regularny. Czy to jest normalne? Mogłabym być w ciąży? Dodam, że to plamienie nie wygląda na początek miesiączki.
Chanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:07   #1714
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Szybszy okres po stosunku

Cytat:
Napisane przez Chanko Pokaż wiadomość
Witam, uprawiałam seks z moim chłopakiem, jesteśmy w tym nowi, ale wszystko poszło bez problemu, gumka nie pękła i robiliśmy to w dni niepłodne. 3 dni po stosunku zauważyłam jasnobrązowe plamienie. Do przewidzianego okresu pozostało 3 dni. Cykl zawsze miałam regularny. Czy to jest normalne? Mogłabym być w ciąży? Dodam, że to plamienie nie wygląda na początek miesiączki.
kolor może swiadczyć o jakiejś infekcji, jeśli jest brązowy
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:10   #1715
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Szybszy okres po stosunku

Cytat:
Napisane przez Chanko Pokaż wiadomość
Witam, uprawiałam seks z moim chłopakiem, jesteśmy w tym nowi, ale wszystko poszło bez problemu, gumka nie pękła i robiliśmy to w dni niepłodne. 3 dni po stosunku zauważyłam jasnobrązowe plamienie. Do przewidzianego okresu pozostało 3 dni. Cykl zawsze miałam regularny. Czy to jest normalne? Mogłabym być w ciąży? Dodam, że to plamienie nie wygląda na początek miesiączki.
Jakby każdy stosunek w dni niepłodne z użyciem prezerwatywy miałby zakończyć się ciążą to Ziemianie zasiedliliby pewnie pół wszechświata

Okres zawsze może się przesunąć i wyglądać inaczej.
Nie stresuj się. Dzidzi nie będzie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 20:49   #1716
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Szybszy okres po stosunku

Cytat:
Napisane przez Chanko Pokaż wiadomość
Witam, uprawiałam seks z moim chłopakiem, jesteśmy w tym nowi, ale wszystko poszło bez problemu, gumka nie pękła i robiliśmy to w dni niepłodne. 3 dni po stosunku zauważyłam jasnobrązowe plamienie. Do przewidzianego okresu pozostało 3 dni. Cykl zawsze miałam regularny. Czy to jest normalne? Mogłabym być w ciąży? Dodam, że to plamienie nie wygląda na początek miesiączki.
A może coś Ci delikatnie naruszył i to takie "minikrwawienie". Jak bardzo nowi w tym jesteście?
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:08   #1717
Sarusiek6561
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Pomoc

Witam. Od kilku dni mam obfity sluz z pochwy, dzisiaj zauwazylam, ze jest ona cala spuchnieta, ze ciezko palec wlozyc. Zazywam antykoncepcje, ale czasami zdaza mi sie zapomniec. Zrobilam dzisiaj test ciazowy 20miu/ml po 18 dniach po stosunku i wyszedl negatywny. Czy wiecie cos na ten temat? Czy faktycznie daje mi ten test 99% pewnosci? Licze na wszelka pomoc, bo jestem cala zestresowana. Wizyte u ginekologa mam dopiero na 12 list
Sarusiek6561 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 21:13   #1718
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Pomoc

Cytat:
Napisane przez Sarusiek6561 Pokaż wiadomość
Witam. Od kilku dni mam obfity sluz z pochwy, dzisiaj zauwazylam, ze jest ona cala spuchnieta, ze ciezko palec wlozyc. Zazywam antykoncepcje, ale czasami zdaza mi sie zapomniec. Zrobilam dzisiaj test ciazowy 20miu/ml po 18 dniach po stosunku i wyszedl negatywny. Czy wiecie cos na ten temat? Czy faktycznie daje mi ten test 99% pewnosci? Licze na wszelka pomoc, bo jestem cala zestresowana. Wizyte u ginekologa mam dopiero na 12 list
Jaki kolor ma ten sluz? Naprawde robisz testy ciazowe majac objawy infekcji?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 11:26   #1719
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Czy jeśli facet dotykał swojego członka a potem dotykał mnie i robił palcowke to jest możliwość ciąży? Nie miał palcy w spermie, chodzi mi jedynie o preejakulat... Sam mówił,że ręki w plynach nie miał, ale i tak się stresuje.
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 11:46   #1720
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez truskawe_czka Pokaż wiadomość
Czy jeśli facet dotykał swojego członka a potem dotykał mnie i robił palcowke to jest możliwość ciąży? Nie miał palcy w spermie, chodzi mi jedynie o preejakulat... Sam mówił,że ręki w plynach nie miał, ale i tak się stresuje.
Nie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 11:50   #1721
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dzięki za szybką odpowiedź, kamień serca i nauczka na przyszłość by myśleć głową nie tyłkiem
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 15:53   #1722
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez truskawe_czka Pokaż wiadomość
Czy jeśli facet dotykał swojego członka a potem dotykał mnie i robił palcowke to jest możliwość ciąży? Nie miał palcy w spermie, chodzi mi jedynie o preejakulat... Sam mówił,że ręki w plynach nie miał, ale i tak się stresuje.
palców!
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 15:58   #1723
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Wybacz, szybkie pisanie spowodowało ze zapomniałam o poprawnej odmianie :-D
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 05:40   #1724
marlush_marayke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć dziewczyny

Czuję się jak nastolatka zadając to pytanie, ale jestem w kompletnej kropce.

Mam regularne cykle - 26 dni. Od jakiegoś czasu rozmawiamy z mężem o dzieciach i uznaliśmy, że w sumie to chyba już nadszedł ten moment, kiedy powinniśmy się zacząć starać (ponad 6 lat po ślubie, ja już po 30stce).

31.10 powinnam dostać miesiączkę, jednak nie dostałam. 01.11 się kochaliśmy bez zabezpieczenia. Nadal nie mam okresu.

Zwykle na dzień, dwa przed miesiączką jestem rozdrażniona, bolą mnie plecy i piersi. Od dnia spodziewanej miesiączki lekko pobolewa mnie krzyż, ale nie tak jak zwykle.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła testu (tak, wiem, zdecydowanie za wcześnie, ale jak tu być cierpliwą???), który oczywiście wyszedł negatywny.

Powiedzcie mi proszę, czy w takim przypadku jest choć cień szansy na ciążę? Jeżeli miesiączka się nie pojawi to jak nie zwariować do soboty, kiedy test mógłby już coś wykazać?
__________________

marlush_marayke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 05:58   #1725
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marlush_marayke Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Czuję się jak nastolatka zadając to pytanie, ale jestem w kompletnej kropce.

Mam regularne cykle - 26 dni. Od jakiegoś czasu rozmawiamy z mężem o dzieciach i uznaliśmy, że w sumie to chyba już nadszedł ten moment, kiedy powinniśmy się zacząć starać (ponad 6 lat po ślubie, ja już po 30stce).

31.10 powinnam dostać miesiączkę, jednak nie dostałam. 01.11 się kochaliśmy bez zabezpieczenia. Nadal nie mam okresu.

Zwykle na dzień, dwa przed miesiączką jestem rozdrażniona, bolą mnie plecy i piersi. Od dnia spodziewanej miesiączki lekko pobolewa mnie krzyż, ale nie tak jak zwykle.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła testu (tak, wiem, zdecydowanie za wcześnie, ale jak tu być cierpliwą???), który oczywiście wyszedł negatywny.

Powiedzcie mi proszę, czy w takim przypadku jest choć cień szansy na ciążę? Jeżeli miesiączka się nie pojawi to jak nie zwariować do soboty, kiedy test mógłby już coś wykazać?
Nie napisałaś, czy kochaliście się bez zabezpieczenia również wcześniej, w płodnej fazie cyklu. Ciężko więc zgadywać.

A cień szansy na ciążę jest zawsze . Szczególnie przy stosunku bez zabezpieczenia.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:16   #1726
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Aby mieć bobaska to seks bez zabezpieczenia trzeba uprawiać po okresie a nie dzień po spodziewanym terminie. Kup sobie testy owulacyjne.
A test powtarzałaś? Najlepiej zrobić betę.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 09:10   #1727
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Biore tabletki antykoncepcyjne Sylvie20 od roku. Ostatnio mialam troche zmartwien i po 7-dniowej przerwie(pookresie) w poniedzialek mialam zaczac brac kolejny blister, ale zapomnialam w poniedzialek o tej tabletce, ktora zazywam o 22:00. Wzięlam ja dopiero we wtorek o 9:20 rano, czyli juz prawie 12 godzin minelo. No i we wtorek wieczorem o 22 juz kolejna wedlug schematu.

Sęk w tym, ze we wtorek ponioslo mnie i mojego TŻ. Kochalismy sie bez prezerwatywy i w dodatku skonczyl we mnie(nie zdazylam mu powiedziec o tej tabletce co wzielam ja za pozno)

Moje pytanie:czy jest duze prawdopodobienstwo bym byla w ciazy?


Czytalam w ulotce tabletek ze szanse na ciaze sa duze, a ja jej nie planuje na razie.

Wiem, ze to moja wina, ale mam sporo problemow ostatnio i zupelnie nie wiem jak moglam zapomniec o tej tabletce ehh ale bez oceny. Prosze o zdania doswiadczonych wizazanek ktore znaja sie na rzeczy.
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 13:03   #1728
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pysia07 Pokaż wiadomość
Biore tabletki antykoncepcyjne Sylvie20 od roku. Ostatnio mialam troche zmartwien i po 7-dniowej przerwie(pookresie) w poniedzialek mialam zaczac brac kolejny blister, ale zapomnialam w poniedzialek o tej tabletce, ktora zazywam o 22:00. Wzięlam ja dopiero we wtorek o 9:20 rano, czyli juz prawie 12 godzin minelo. No i we wtorek wieczorem o 22 juz kolejna wedlug schematu.

Sęk w tym, ze we wtorek ponioslo mnie i mojego TŻ. Kochalismy sie bez prezerwatywy i w dodatku skonczyl we mnie(nie zdazylam mu powiedziec o tej tabletce co wzielam ja za pozno)

Moje pytanie:czy jest duze prawdopodobienstwo bym byla w ciazy?


Czytalam w ulotce tabletek ze szanse na ciaze sa duze, a ja jej nie planuje na razie.

Wiem, ze to moja wina, ale mam sporo problemow ostatnio i zupelnie nie wiem jak moglam zapomniec o tej tabletce ehh ale bez oceny. Prosze o zdania doswiadczonych wizazanek ktore znaja sie na rzeczy.
Z jednej strony te hormony i tak działają, tabletkę może z opóźnieniem ale wzielas. Wydaje mi sie ze ciazy byc nie powinno. Jednak patrzac z drugiej strony to powinnaś sie dodatkowo zabezpieczac przez tydzień (nie pamiętam jak to jest napisane na ulotce).
Ja np gdy kiedyś bralam tabletki często zapominalam i bralam godzine, dwie, trzy później. Zdążyło mi sie też tak jak i Tobie wziąć na drugi dzień i w ciążę nie zaszłam. Jednak mam znajomą, która w ten sposób jaki ty opisałaś zaszla w ciążę i ma juz córeczkę.
Chyba nic ci nie pozostaje, tylko poczekac.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:11   #1729
ShowNaGoraco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Po perwsze przeczytaj ulotkę tam jest napisane co zrobić gdy pominie się tabletkę Jeśli mnie pamięć nie myli to wystarczy wziąć zaległą tabletkę. Inaczej jest w 3 tygodniu wtedy nie robi się przerwy. Przynajmniej przy moich tabletkach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ShowNaGoraco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 15:54   #1730
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Pierwsze co zrobilam, to wlasnie przecytalam ulotke. Wyraznie pisze ze trzeba wziac zapomniana tabletke ale nalezy sie zabezpieczac przez 7 dni, ja niestety tego nie zrobilam. Za szybko sie wszystko dzialo. Ale nie bede sie tlumaczyc, moja wina.
I boje sie, bo raczej prawdopodobienstwo ciazy jest duze.
Wlasnie nie pozostaje mi chyba nic innego jak poczekac chociaz dwa tygodnie i zrobic test ehh
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:23   #1731
marlush_marayke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Nie napisałaś, czy kochaliście się bez zabezpieczenia również wcześniej, w płodnej fazie cyklu. Ciężko więc zgadywać.

A cień szansy na ciążę jest zawsze . Szczególnie przy stosunku bez zabezpieczenia.
Masz rację - nie napisałam, ale to tak z rozpędu. Dopiero teraz postanowiliśmy się za to w ogóle zabrać, wcześniej zawsze z prezerwatywą. Choć nie cały czas - tzn. kochaliśmy się bez zabezpieczenia, a dopiero kiedy robiło się hmmm "naprawdę gorąco" to mąż zakładał

Kupiłam dzisiaj bardziej czuły test - 10, bo wcześniej miałam 25. Planuję zrobić go jutro rano. Jak do weekendu nie dostanę miesiączki to w poniedziałek lecę na betę.

Ależ bym się cieszyła, gdyby się udało
__________________

marlush_marayke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:51   #1732
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez marlush_marayke Pokaż wiadomość
Masz rację - nie napisałam, ale to tak z rozpędu. Dopiero teraz postanowiliśmy się za to w ogóle zabrać, wcześniej zawsze z prezerwatywą. Choć nie cały czas - tzn. kochaliśmy się bez zabezpieczenia, a dopiero kiedy robiło się hmmm "naprawdę gorąco" to mąż zakładał

Kupiłam dzisiaj bardziej czuły test - 10, bo wcześniej miałam 25. Planuję zrobić go jutro rano. Jak do weekendu nie dostanę miesiączki to w poniedziałek lecę na betę.

Ależ bym się cieszyła, gdyby się udało
Daj znać powodzenia
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:16   #1733
Avotain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam, mam 16 lat, i miewam niewielkie wątpliwości.

Nigdy nie uprawialam stosunku, jednak w niedzielę sperma spłynąwszy między moimi pośladkami znalazła się w okolicach pochwy.

Pierwsze pytanie: czy płyn do higieny intymnej podtrzymuje plemniki przy życiu czy jest raczej neutralny?

Parę minut po podmyciu się, jak to bywa podczas okresu, wydzieliłam to co zwykle.

Pytanie drugie: czy w 2 dni przed końcem okresu jest możliwe zapłodnienie?

Dzisiaj, w czwartek, od samego rana nie czułam się dobrze. Po śniadaniu (o ile nie leżałam) chciałam wymiotować, boli mnie kręgosłup, i było mi okropnie zimno. Czuję duże osłabienie, po wzięciu prawie wrzącego prysznica zwymiotowałam i czułam się jakbym miała stracić przytomność.

Jako że mieszkam w internacie, napisałam o tym do mamy. Jedyne co przychodziło mi na myśl to przeziębienie, tym bardziej że wczoraj wracałam rozgrzana po treningu w krótkim rękawie jakieś 200 metrów. Jednak mama, pielęgniarka z 30 letnim doświadczeniem, napisała, że może zaczynać się tak przeziębienie, albo... ciąża.
Jestem w stanie ponieść odpowiedzialność za uniesienia, tym bardziej że mam cudownego i odpowiedzialnego chłopaka, który zawsze szanował moje dziewictwo i nadal je szanuje, więc chciałabym je z nim stracić za parę lat, a nie przez "niepokalane poczęcie" które nie było nawet skutkiem stosunkiem.
Avotain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:46   #1734
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Avotain Pokaż wiadomość
Witam, mam 16 lat, i miewam niewielkie wątpliwości.

Nigdy nie uprawialam stosunku, jednak w niedzielę sperma spłynąwszy między moimi pośladkami znalazła się w okolicach pochwy.

Pierwsze pytanie: czy płyn do higieny intymnej podtrzymuje plemniki przy życiu czy jest raczej neutralny?

Parę minut po podmyciu się, jak to bywa podczas okresu, wydzieliłam to co zwykle.

Pytanie drugie: czy w 2 dni przed końcem okresu jest możliwe zapłodnienie?

Dzisiaj, w czwartek, od samego rana nie czułam się dobrze. Po śniadaniu (o ile nie leżałam) chciałam wymiotować, boli mnie kręgosłup, i było mi okropnie zimno. Czuję duże osłabienie, po wzięciu prawie wrzącego prysznica zwymiotowałam i czułam się jakbym miała stracić przytomność.

Jako że mieszkam w internacie, napisałam o tym do mamy. Jedyne co przychodziło mi na myśl to przeziębienie, tym bardziej że wczoraj wracałam rozgrzana po treningu w krótkim rękawie jakieś 200 metrów. Jednak mama, pielęgniarka z 30 letnim doświadczeniem, napisała, że może zaczynać się tak przeziębienie, albo... ciąża.
Jestem w stanie ponieść odpowiedzialność za uniesienia, tym bardziej że mam cudownego i odpowiedzialnego chłopaka, który zawsze szanował moje dziewictwo i nadal je szanuje, więc chciałabym je z nim stracić za parę lat, a nie przez "niepokalane poczęcie" które nie było nawet skutkiem stosunkiem.
Cześć Trollu
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:48   #1735
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Avotain Pokaż wiadomość
Witam, mam 16 lat, i miewam niewielkie wątpliwości.

Nigdy nie uprawialam stosunku, jednak w niedzielę sperma spłynąwszy między moimi pośladkami znalazła się w okolicach pochwy.

Pierwsze pytanie: czy płyn do higieny intymnej podtrzymuje plemniki przy życiu czy jest raczej neutralny?

Parę minut po podmyciu się, jak to bywa podczas okresu, wydzieliłam to co zwykle.

Pytanie drugie: czy w 2 dni przed końcem okresu jest możliwe zapłodnienie?

Dzisiaj, w czwartek, od samego rana nie czułam się dobrze. Po śniadaniu (o ile nie leżałam) chciałam wymiotować, boli mnie kręgosłup, i było mi okropnie zimno. Czuję duże osłabienie, po wzięciu prawie wrzącego prysznica zwymiotowałam i czułam się jakbym miała stracić przytomność.

Jako że mieszkam w internacie, napisałam o tym do mamy. Jedyne co przychodziło mi na myśl to przeziębienie, tym bardziej że wczoraj wracałam rozgrzana po treningu w krótkim rękawie jakieś 200 metrów. Jednak mama, pielęgniarka z 30 letnim doświadczeniem, napisała, że może zaczynać się tak przeziębienie, albo... ciąża.
Jestem w stanie ponieść odpowiedzialność za uniesienia, tym bardziej że mam cudownego i odpowiedzialnego chłopaka, który zawsze szanował moje dziewictwo i nadal je szanuje, więc chciałabym je z nim stracić za parę lat, a nie przez "niepokalane poczęcie" które nie było nawet skutkiem stosunkiem.
Niepokalane poczęcie to właśnie poczęcie bez stosunku, bez kontaktu, na odległość, niczym online
Dla mnie dziewictwo wiąże się z brakiem kontaktów seksualnych, a nie jedynie z niewłożeniem penisa do pochwy, ale podejścia możemy mieć różne

Widzę, że mama Ci namieszała w głowie Pewnie by tak nie napisała, gdyby wiedziała, że to waszych zabaw doszło w niedzielę. Nie ma szans, aby tyle objawów domniemanej ciąży wystąpiło 4 dni po stosunku

Co do seksu podczas okresu - zapoznaj się lepiej z tą kwestią zanim zaczniecie kolejne igraszki. Niekoniecznie wiedzy szukaj na forach internetowych, bo tam ludzie piszą wszystko. Ale są portale medyczne lub zwykłe poczciwe książki.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:12   #1736
Avotain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ślicznie dziękuję za szybką odpowiedź i ukojenie nerwów mówiąc o dziewictwie miałam na myśli czysto biologiczną kwestię, bo jeśli chodzi o moje zdanie, to jest ono bardzo podobne. I cieszę się, że zrobiłam to właśnie z nim, bo nigdy nie spotkałam bardziej odpowiedzialnego, troskliwego, i godnego zaufania człowieka tak czy inaczej - dziękuję jeszcze raz, miłego wieczoru!

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Cześć Trollu
Taki ze mnie troll, że aż żaden po prostu chciałam być pewna.
Avotain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:19   #1737
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Ostatni stosunek jakieś 3 tygodnie temu (stosunek przerywany), biorę tabletki anty regularnie. W zeszłym tygodniu miałam normalne krwawienie. Jednak niepokoi mnie fakt, że tydzień temu miałam moment w którym strasznie mnie zemdliło, nie wymiotowałam jednak odruch wymiotny się pojawił. 2 dni temu również taka sama sytuacja. Od tego czasu boli mnie brzuch. Czy mimo wystąpienia krwawienia mogę być w ciąży? Przepraszam, że może zadałam durne pytanie, ale te mdłości i ból brzucha trochę mnie martwi, być może jest to zatrucie, za pierwszym razem podejrzewam, że może skórka pomidora mi się gdzieś przykleiła i stąd taki odruch. A i jeszcze jedna kwestia, odrzuca mnie od papierosów( może nie tak że na widok papierosa mam mdłości, ale po prostu nie chce mi się palić ) , fakt faktem jeden dzień...

Jak przesadzam i wymyślam możecie mnie ustawić do pionu
_basia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:20   #1738
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jeśli bierzesz tabletki regularnie to nie ma możliwości zajęcia w ciążę, musiałby zdarzyć się cud.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:39   #1739
bakinorew
Przyczajenie
 
Avatar bakinorew
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Pierwszy raz piszę tutaj, mimo że znam to forum od dawna.

Nie ma takiej możliwości, nie jesteś w ciąży. Sam odruch wymiotny bez zwrócenia treści nie spowoduje usunięcia pigułki z organizmu.

Ps. Skórka z pomidora się nigdzie nie przykleja.
bakinorew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 18:13   #1740
1Madmax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej. Ostatnio trochę wariuje. Otóż jakiś czas temu uprawialiśmy pieszczoty z dziewczyną. Było to w 1. dzień jej dni płodnych (wg. aplikacji na telefonie). No i leżeliśmy prawie że nago. Ja pieściłem ją a ona mnie i doszlo do wytrysku. Stało się to poza pochwa(wieksza czesc znalazła sie na moich bokserkach). Niczym bym się nie martwił gdyby nie fakt iż miała ona dostać okres we wtorek a nadal go nie ma. Widac u niej objawy (apetyt, bol w podbrzuszu). Czy jest jakakolwiek szansa, że może być ona w ciąży? Jak wczesniej pisałem wytrysk był poza pochwa i większość spermy znalazła siedzi na mnie. (leżeliśmy bokiem, ona była niżej). Proszę o odpowiedź. Ps. Ma ona nieregularną miesiączkę.
1Madmax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.