Wymienię NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 23:22   #1
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.

NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC


witam, korzystajac z tego ze jestem w Krakowie i robie generalne porzadki zdecydowalam sie wymienic kilka kosmetykow. Przepraszam za jakosc zdjec, ale taki mam sprzet. Na zyczenie zainteresowanych powalcze z aparatem w telefonie i zrobie dodatkowe fotki.

1. cien bourjois ombre stretch, kolor bialy (02 maxi blanc), ladne opakowanie z pedzelkiem i lusterkiem, tylko testowany wiec prawie caly, cien kupiony w Paryzu. te - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ek.html&next=1

2. cien bourjois, nr 05 kolor lososiowy roz, do naturalnego dziennego makijazu, ten odcien usuwa optycznie oznaki zmeczenia, zuzycie 10% czyli wiekszosc zostalo, bardzo wydajny wiec starczy uzytkowniccze na dlugo. Kupiony w Paryzu. Niestety troche starl sie napis mimo ze kupowalam go w tym roku. Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...re.html&next=1

3. cien sypki bourjois kolor bialy wpadajacy w fiolet bardzo swietlisty, perlowy, zuzycie ok polowa, kupiony w Krakowie w drogerii. Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ek.html&next=1

4. cien boots, kolor czarny, wersja mini ale 1,5 g wiec starczy na dlugo, tylko testowany, niestety nie uzywam cieni w tym kolorze, a to byl nietrafiony prezent, nie znalazlam recenzji na kwc. Kupiony w Anglii.

Cienie wymieniam bo mam ich za duzo i tych nie uzywam.
Lakiery do paznokci

5.gosh pekajacy czarny, tylko testowany, niestety nie ma go na kwc, kupiony w drogerii w Krakowie

6. mavala, rozowy idealny na codzien z uwagi na neutralny lekko cielisty odcien. To marka szwajcarska zakupiona w aptece w Paryzu (tylko do kupienia w aptekach), nieznana w Polsce. Kosztowal ok 5 euro co czyni go cenowo sredniopolkowcem.

7. eveline bezbarwny kupiony w drogerii w Krakowie.


Lakiery wymieniam bo i tak paznokcie maluja niemal wylacznie na... czerwono i inne kolory nie uzywam.

Blyszczyki do ust

8. maxfactor max effect gloss cube, kolor 01, cielisty roz - zuzycie ok 15%, kupiony w rossmanie w galerii krakowskiej, ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...st.html&next=1

9, eveline fruit garden - tez z galerii krak. tylko testowany, ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...st.html&next=1

10. Podklad ISADORA hydralight na bazie wody, kolor 62 natural beige dla mnie troche za ciemny (jestem bardzo blada) zuzycie male glownie testowe, mozna mowic ze zostalo jeszcze 90%. Podklad ma dobre opinie i ogolnie fajnie sie zachowuje na twarzy, ze az zaluje ze nie moj kolor. Kupiony w douglasie w galerii krakowskiej - ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1

11. zapach zielona herbata od yves rocher, bardzo swiezy zapach idealny na lato. Zostalo 75%. Nie moje klimaty bo ja lubie slodkie owocowe zapachy, a ten dostalam gratis do zakupow w paryskim yves rocher na slynnym champs elysees. Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-vert-edt.html

12. peseta z ladnie zdobiona (widoczna na zdjeciu zbiorczym) le comptoir coutellerie, kupiona w paryskiej aptece (chyba za jakies 5 euro), nie uzywam bo mam inna.

beda dokladki m.in lokowka braun i kosmetyczka rimmel dzinsowa.

Szukam - tuszu do rzes, kremow do twarzy suchej, pudru brazujacego, odzywek do farbowanych wlosow i ogolnie pielegnacji do wlosow dlugich i suchych, rozwaze tez depilator (akurat mi sie popsul) ale jestem otwarta tez na inne propozycje.

Mozliwa wymiana osobista w Krakowie (nawet preferowana z uwagi na szybkosc transakcji), wysylam tylko listy polecone bo inne nie wydaja mi sie wystarczajaco zabezpieczone (poczta polska i tak jest lepsza od franc), wymiana w Paryzu tez mozliwa ale bede tam najwczesniej za 2 tygodnie.

Na szaro zaznaczam kosmetyki wymienione, na czerwono rezerwacja wraz z nickiem.

do udanych transakcji dodam jako gratis probke dezodorantu nivea antistress, ok 35 ml nie licza testowych psikniec (to deo w sprayu), mam takie dwa testerki
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosmetyki.jpg
Wyświetleń: 49
Rozmiar:  142,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2013-06-01 o 09:49
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 10:46   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Przekupka: 158 pkt / 99% pozyt.
Dot.: bourjois, yves rocher i inne

cien bourjois, nr 05 kolor

cos za? mam krem psyhogiel na przetestowanie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:01   #3
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Przekupka: 163 pkt / 100% pozyt.
Dot.: bourjois, yves rocher i inne

znajdziesz coś u mnie za podkład Isadory oraz łososiowo-różowy cień Bourjois?
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 13:25   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: bourjois, yves rocher i inne

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
cien bourjois, nr 05 kolor

cos za? mam krem psyhogiel na przetestowanie
Twoj watek kosmetyczny to ten w podpisie i kosmetyki sa w 2 pierwszych postach czy jeszcze gdzies? Bo nie widze tam ani psyhogielu ani czesci kosmetykow na fotkach.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
znajdziesz coś u mnie za podkład Isadory oraz łososiowo-różowy cień Bourjois?
spodobal mi sie u Ciebie blyszczyk guerlain, czy myslisz ze te dwie rzeczy za ten blyszczyk ok? Czy tez chcesz cos dobrac?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 16:08   #5
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC

Coś u mnie za:
11. zapach zielona herbata od yves rocher, bardzo swiezy zapach idealny na lato. Zostalo 75%. Nie moje klimaty bo ja lubie slodkie owocowe zapachy, a ten dostalam gratis do zakupow w paryskim yves rocher na slynnym champs elysees. Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-vert-edt.html
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:08   #6
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Przekupka: 163 pkt / 100% pozyt.
Dot.: NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC

akurat ten błyszczyk chcę wymienić na inne mazidło do ust

ale jeśli szukasz cielisto-różowych błyszczyków to mam w wątku 3- Mariza, Catrice oraz Douglas Absolu
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:44   #7
takmijaczas
Wtajemniczenie
 
Avatar takmijaczas
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 797
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: bourjois, yves rocher i inne

tak, to czerwień, (jak dla mnie) lekko połyskująca, ale niestety nic dla siebie nie widzę
__________________
wszystkowątek
poszukiwania

przypomnij się proszę jeśli nie odpiszę
takmijaczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 14:12   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC

WIEM, ZE NIC NE WIEM

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
Coś u mnie za:
11. zapach zielona herbata od yves rocher, bardzo swiezy zapach idealny na lato. Zostalo 75%. Nie moje klimaty bo ja lubie slodkie owocowe zapachy, a ten dostalam gratis do zakupow w paryskim yves rocher na slynnym champs elysees. Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-vert-edt.html
na kosmetycznym nic nie znalazlam, a ksiazki raczej pozyczam. Ta bizuteria z czego jest wykonana?

We Francji w yves rocher normalnie mozna kupic wode mango, ktora szukasz - http://www.yves-rocher.fr/control/dy...?goto=mangpass
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 00:27   #9
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC

Byłabym zainteresowana tymi książkami Merde, tylko napisz mi proszę, w jakim one są stanie? I czy widzialabys cos u mnie za nie?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:59   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: NE ZNAM REGULAMINU bourjois, yves rocher i inne CZERWIEC

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Byłabym zainteresowana tymi książkami Merde, tylko napisz mi proszę, w jakim one są stanie? I czy widzialabys cos u mnie za nie?
ksiazki kupilam kilka miesiecy temu i po prostu przeczytalam ale lubie czytac np w metrze czy w parku wiec widac czeste otwieranie i noszenie ich w torebce, jednak nie ma plam czy przedarc mozna rzec normalnie slady uzywania. Juz patrze na Twoja liste. Co do ksiazek do francuskiego, to dopiero robie porzadki w szafie u rodzicow wiec wtedy podam dokladnie jakie mam tytuly do wydania. Beschrelle na pewno nie mam bo pozyczylam kolezance i mi nie oddala, a slownik jest bardzo zniszczony i niezbyt dobry, wiec tego nie bede proponowac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.