Kolorowe włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 14:26   #1
SheerioKarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Kolorowe włosy


Hej dziewczyny Od jakiegoś czasu marzy mi się szalony kolor na włosach np. jasny niebieski, pudrowy róż, lawendowy itp. Marzy mi się, ale jestem bardzo niepewna. Tak, wiem, że moje włosy na tym ucierpią i jestem w stanie to znieść. Tylko... Jaki kolor? Czy na pewno dobrze robię? Załączam swoje zdjęcia to może mi coś podpowiecie. Jeden kolor na całą głowę? Nie wiem

Ps

Mam 19 lat i wiem co robię :S
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (110,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (214,8 KB, 74 załadowań)
SheerioKarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 14:09   #2
elka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 77
Dot.: Kolorowe włosy

Wyglądasz bardzo młodziutko i ładnie Ci w takich włosach.
Nie radziłabym eksperymentować z kolorami, ale jeśli koniecznie chcesz to może same końcówki?
elka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:14   #3
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Kolorowe włosy

niestety, ale kolor na włosach jest ładny przez tydzień, potem się spłukuje, blednie, trzeba często farbować odrosty... Przemyślałaś to? Jasne, wygląda to fajnie na zdjęciach, ale jest trudne w utrzymaniu. Może na początek zrób sobie kolorowe końcówki?
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 17:44   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kolorowe włosy

pytasz jaki kolor? żaden. Bo żaden taki nie występuje w naturze, więc bądź pewna, że urody to on Ci na pewno nie doda.
Chcesz to rób, taki wiek.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:03   #5
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kolorowe włosy

Ja bardziej martwiłabym się stanem włosów, bo żeby uzyskać taki kolor trzeba je wcześniej bardzo rozjaśnić. Twoje włosy wyglądają na dość delikatne, ale mogę się mylić. Jeśli jednak są to takie rozjaśnianie może sprawić, że będą suche, matowe, sianowate i w dodatku będą się łamać i to w takim stopniu, że mogą wydawać się wcale nie rosnąć.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:57   #6
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Kolorowe włosy

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Ja bardziej martwiłabym się stanem włosów, bo żeby uzyskać taki kolor trzeba je wcześniej bardzo rozjaśnić. Twoje włosy wyglądają na dość delikatne, ale mogę się mylić. Jeśli jednak są to takie rozjaśnianie może sprawić, że będą suche, matowe, sianowate i w dodatku będą się łamać i to w takim stopniu, że mogą wydawać się wcale nie rosnąć.
to też racja, bez mocnego rozjaśnienia żadnego koloru nie uzyskasz
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 22:22   #7
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Kolorowe włosy

szkoda włosów, a już na pewno odpada farbowanie całych włosów. Jeśli już, to pokusiłabym się na lazurowe końcówki tylko czy nie będziesz miała przez to problemów w szkole?
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 23:26   #8
kredkapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Kolorowe włosy

Przez ponad pół roku miałam kolorowe włosy ->zielone->lazurowe->niebieskie.
Powiem tyle: uważaj. Wiele zależy od kondycji Twoich włosów. Niestety, tak wyrazisty kolor wymaga rozjaśniania (u mnie było to rozjaśnianie wielokrotne, bo z czerni). Nie jest to bez znaczenia dla kondycji włosa - moje na końcu były w strasznym stanie... Na krótkie włosy to super pomysł, bo wiele nie stracisz. Na tak długie - nie polecam. Zgadzam się z poprzedniczkami, że warto spróbować zabawy z kolorowymi końcówkami. A co do schodzenia koloru - tutaj też bywa różnie. Mój nie schodził WCALE (a robiłam tonerem La Riche, teoretycznie mocno zmywalnym...). Żadna normalna farba nie była w stanie go wyeliminować w całości... (czarna też)
__________________
"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

https://wizaz.pl/Mikroreklama

Ostrożercy - blog dla pasjonatów ostrej kuchni
kredkapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:44   #9
raspberry_r
Raczkowanie
 
Avatar raspberry_r
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Szczecin/ Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Kolorowe włosy

Pewnie zasugerowałaś się pięknymi zdjęciami, ale pamiętaj, że dziewczyny na nich są bardzo wystylizowane, a dodatkowo zdjęcia są przerabiane. W naturze nie widziałam, żeby ktoś miał ładne i w dobrym stanie (1) kolorowe włosy. Wiadomo, że Twoje prawo, jesteś młoda, szalej, tylko jak masz potem żałować swoich naturalnych i bardzo ładnych włosów to ja bym nie ryzykowała. Zawsze, np. na jakąś imprezę, możesz wypróbować kolorowy spray, który się spłucze po myciu
__________________
raspberry_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 14:43   #10
kropeczka112
Przyczajenie
 
Avatar kropeczka112
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kolorowe włosy

Ja odradzam - tak jak napisała koleżanka powyżej to wygląda pięknie jedynie na początku, później tylko kłopoty z ponownym farbowaniem i zakrywaniem odrostów.
kropeczka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 15:56   #11
basiazo
Przyczajenie
 
Avatar basiazo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe włosy

masz śliczny naturalny kolor! żeby położyć trwale jakiś toner będą Ci musieli robić dekoloryzację pewnie albo rozjaśnianie, a to ci tylko zniszczy włosy.
Prawda jest taka, że wszystkie te niebieskie, różowe i pomarańczowe wyglądają ok tylko na super zdjęciach po photoshopie i na bardzo wystylizowanych laskach.
basiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 20:51   #12
Kocipella
Przyczajenie
 
Avatar Kocipella
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 8
Dot.: Kolorowe włosy

Przy Twoich włosach nie widzę żadnego "szalonego" koloru. Ewentualnie niebieski, ale do Twojej twarzy nie pasuje, nie uznaj tego za obelgę. W zasadzie to takie szalone kolory do nikogo nie pasują.
Kocipella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 16:53   #13
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Kolorowe włosy

A ja uważam, że to świetny pomysł!

Tak, włosy zrobią się strasznie tępe, mogą kruszyć się w dłoniach, potrzebne będzie rozjaśnianie, to wszystko prawda. Ale... kiedy szaleć jak nie właśnie będąc nastolatką? Potem będzie dorosłe życie i wymóg dostosowania się do standardów miejsca pracy.

Co do koloru to osoby z ciepłą karnacją powinny lepiej wyglądać w ciepłych kolorach (zimne w zimnych), kolory delikatniejsze powinny bardziej pasować zgaszonym typom urody (jesień, lato), bardziej wyraźne - czystym typom urody (zima, wiosna).

Niestety w określaniu typu urody nie jestem zbyt dobra, ale obstawiałabym w twoim przypadku delikatniejszy, pastelowy, zgaszony kolor, raczej chłodny. Myślę, że lawendowy to dobry pomysł.

Na zdjęciu nie widać abyś miała problemy z cerą, ale warto wiedzieć, że kolory ciepłe będą je podkreślać.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:48   #14
Lucy_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe włosy

Są takie farbki w słoiczkach, nakładasz na włosy, trzymasz kwadrans i masz szalony kolor w intensywnym odcieniu na jakiś tydzień. Potem stopniowo się zmywa. Robiłam to kilka razy i wyszło całkiem nieźle, ale ja mam jasne włosy, a w przypadku brunetek trzeba najpierw naturalne włosy rozjaśnić, żeby kolor był widoczny, a to już jest dosyć niszczący zabieg.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
A ja uważam, że to świetny pomysł!

Tak, włosy zrobią się strasznie tępe, mogą kruszyć się w dłoniach, potrzebne będzie rozjaśnianie, to wszystko prawda. Ale... kiedy szaleć jak nie właśnie będąc nastolatką? Potem będzie dorosłe życie i wymóg dostosowania się do standardów miejsca pracy.

Co do koloru to osoby z ciepłą karnacją powinny lepiej wyglądać w ciepłych kolorach (zimne w zimnych), kolory delikatniejsze powinny bardziej pasować zgaszonym typom urody (jesień, lato), bardziej wyraźne - czystym typom urody (zima, wiosna).

Niestety w określaniu typu urody nie jestem zbyt dobra, ale obstawiałabym w twoim przypadku delikatniejszy, pastelowy, zgaszony kolor, raczej chłodny. Myślę, że lawendowy to dobry pomysł.

Na zdjęciu nie widać abyś miała problemy z cerą, ale warto wiedzieć, że kolory ciepłe będą je podkreślać.
Moje włosy wcale się od tego nie zniszczyły (trwała spowodowała na nich znacznie większe spustoszenie ). A używałaś farby takiej prawdziwej czy szamponetki albo innego koloryzatora?
Lucy_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 10:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.