Winietki czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 21:07   #1
Olawer
Raczkowanie
 
Avatar Olawer
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 374

Winietki czy nie?


Cześć dziewczyny!!!
Chciałam zapytać czy miałyście lub będziecie miały winietki na swoim weselu. My z TŻ nie możemy się ciągle zdecydować. Jak to my, zawsze niezdecydowani Myślałam żeby goście sobie usiedli gdzie im pasuje, a jak gdzieś kogoś źle posadzisz, bo nie jego towarzystwo itd. to potem już jeden gość niezadowolony Mój TŻ mówi, że może weźmiemy te winietki, bo nie będzie takiego zamieszania itp. ale z drugiej strony mówi, że dużo roboty, a ja czekam na jego decyzje i też nie mogę się sama zdecydować. Tak mi się wydaje, że ja wezmę sprawy w swoje ręce i to ja powiem ostatnie decydujące słowo.
Więc dziewczyny miałyście winietki na swoim weselu lub będziecie miały czy jednak zrezygnowałyście?
Olawer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:40   #2
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Winietki czy nie?

Tak miałam na swoim, a że zajmuję się tym też na co dzień, to wiem, ile par jest zadowolonych z tego, że jednak goście zostali przypisani.
Alternatywą dla winietek jest plan stołu plus tylko numery stolików na stołach, bez winietek i stricte przypisywania do konkretnego miejsca.
Przypisujesz do stołu gości, a oni już sami siadają wg własnych "upodobań".

Ale są też tacy, którzy uważają plan stołu i winietki za zbędne.

Takie proste pytanie postaw sobie, czy wesele na sali, gdzie stoły są podzielone np na dwie sale, czy też część jest na dole, część na antresolach czy innych balkonach etc. w tedy warto tych gości przydzielić, ale z doświadczenia wiem, że nawet duże wesela, gdzie stoliki porozrzucane po różnych kątach sali, bez winietek i planu stołu były udane i nikt nie narzekał. Tutaj przykład, wesele na 340 osób, wesel w karczmie, dużo "zakrętów" ścian, pół salek etc, i winietek i tego typu nie było bo u nich się nie robi. ( wesele stricte góralskie).
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:49   #3
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Winietki czy nie?

Ja będę miała winietki i nie wyobrażam sobie inaczej. Byłam zarówno na weselu gdzie winietki były i na takim gdzie nie było więc mogę porównać. Na tym weselu, gdzie winietek nie było, było troszkę zamieszanie, bo gdy goście stali w kolejce do składania życzeń Młodej Parze, inni w tym czasie zajmowali sobie krzesła pozostawiając tam marynarki czy torebki. My z narzeczonym siedzieliśmy jeszcze w miarę fajnym towarzystwie, ale sytuacja była też taka, że pewna grupka kuzynostwa siedziała z dala od nas i poprosili kelnerów o przeniesienie swoich nakryć do naszego stołu i przestawienie ich stolika faktycznie dzięki temu zrobiło się weselej na resztę imprezy, ale jakbym ja jako Panna Młoda zobaczyła coś takiego na swoim weselu to bym chyba zawału dostała
Także wolę podpytać gości mniej więcej kto koło kogo chce siedzieć, ładnie wszystko rozplanować i mieć porządek a nie stado bydła pędzące do krzeseł
Bo spójrzmy prawdzie w oczy - te winietki są tylko potrzebne na sam początek, żeby jakoś tłum okiełznać, a potem i tak każdy może się dosiąść gdzie indziej jak chce jak już impreza nabiera rozpędu
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:00   #4
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Winietki czy nie?

my bierzemy winietki chociażby dlatego, że często zdarza się tak (właścicielka sali nam o tym mówiła), że jak młodzi wchodzą, to mało kto z gości jest tym zainteresowany, bo bardziej interesuje go to żeby upatrzeć sobie dobre miejsce i na nim jak najszybciej położyć np. torebkę w celu zajęcia ów miejsca. drugi powód jest taki, że chcemy uniknąć sytuacji, że ktoś nie będzie miał gdzie siedzieć, bo goście siądą np. tak: para, para, wolne miejsce, para para, wolne miejsce itd.... jak takich miejsc pojedynczych zrobi się kilka to będzie masakra.. także winietki to dobre rozwiązanie
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:20   #5
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Winietki czy nie?

We wrześniu idę pierwszy raz na wesele bezwinietkowe i boję się, że to będzie masakra. Niby kumpela, która jest świadkową powiedziała, że wcześniej zajmie nam miejsca koło siebie, ale...
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 06:27   #6
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Winietki czy nie?

my mieliśmy winietki. Inaczej sobie nie wyobrażam. Dwa razy bylam na weselach bez winietek- na pierwszym trafiliśmy na stolik, gdzie siedziały same ciotki i niezbyt rozmowne, też każda chyba z innej parafii, więc było trochę sztywno. Na drugim też każdy zaczął biec żeby znaleźć dobry stolik, a później Pan Młody chodził i pzresadzał gości "bo ten stolik chciał dla wujków, a tamten dla kogoś innego" i nas też przesadził. Chwilę to trwało o goście czuli się conajmniej dziwnie.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:50   #7
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Winietki czy nie?

My będziemy mieć winietki

Dla mnie to konieczność, bo jak widzę na weselu 'bieg po miejsce', to mi się odechciewa. Poza tym potem wiecznie problem, że po 1 miejscu wolnym zostaje w środku, czy na końcu stołu, a nie będę latać po sali i 'ciociu Krysiu, może się ciocia przesiąść o jedno miejsce? Tak, tak dziękuję, bo Hania nie ma gdzie siedzieć'.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 07:59   #8
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Winietki czy nie?

Przyznam, że ja do tej pory nie byłam na weselu bez winietek (byłam łącznie na sześciu, więc próba w sumie niewielka) i z tego powodu u nas też będą - są dobrze przyjmowane, a i tak po kilku pierwszych tańcach goście się przesiadają (bo np. tylko połowa grupy tańczy, a pozostali mają ochotę pogadać między sobą).
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:47   #9
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Winietki czy nie?

U nas będą. Byłam raz na weselu bezwinietkowym i praktycznie od progu zaczynało się polowanie na miejsca, upatrywanie najlepszych i wręcz galop po toaście. Ludzie są tylko ludźmi, a wolałabym jednak uniknąć cyrku.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:21   #10
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Winietki czy nie?

u mnie na pewno będą winietki
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:59   #11
Agaczok
wredna wizażanka
 
Avatar Agaczok
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 751
Dot.: Winietki czy nie?

Ja jestem za winietkami, u nas też na pewno będą, ale tylko jeśli rozsadzenie gości jest dobrze przemyślane i rozplanowane bo co mi po tym, że będę miała winietki i goście nie będą urządzać dzikich wyścigów żeby zająć sobie miejsce, skoro będą one porozmieszczane totalnie bez pomysłu? Chyba sami najlepiej znamy swoich gości i wiemy kogo usadzić razem, a kogo lepiej nie a jeśli mamy problem, to można poprosić o pomoc kogoś z rodziny. Dobrym pomysłem jest też plan stołów, fajnie się to sprawdza szczególnie przy okrągłych stołach - wypisuje się tylko listę gości siedzących przy konkretnym stole, a oni już się sami tam rozsadzają
__________________
<3 01.01.2011 <3
<3 13.02.2017 <3
<3 30.06.2018 <3
Agaczok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 12:13   #12
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Winietki czy nie?

U nas miało nie być, bo mieliśmy zamiar przyporządkować gości tylko do stołów, ale stwierdziliśmy jednak, że lepiej będzie, jeśli każdy dostanie własne miejsce. Bezwinietkowe wesela, szczególnie z dużą ilością osób mogą okazać się organizacyjną porażką, a wejście do lokalu może przypominać bieg dzikich zwierząt do wodopoju, więc oszczędzę sobie tego widoku
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 13:57   #13
Olawer
Raczkowanie
 
Avatar Olawer
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 374
Dot.: Winietki czy nie?

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. My z TŻ będziemy mieli jeden długi stół. Podjęłam decyzje, że jednak będziemy mieli winietki i TŻ się zgodził (powiedziałam to takim poważnym tonem, że chyba się trochę przestraszył w tamtym momencie ) Chyba nawet lepiej, bo posadzę sobie koło mnie (oprócz świadków) kogoś z bliższej rodziny, a nie ciocię Helę z innej parafii, bo ona chciała sobie siedzieć koło mnie. Tylko boję się, że ktoś będzie niezadowolony z miejsca na jakim siedzi, ale może jakiejś innej osobie też nie będzie odpowiadało to się zamienią A czy nie miałyście czegoś takiego, że wszyscy goście zamiast usiąść gdzie chcą to chodzą wokół stołu i szukają miejsca dla siebie? A ktoś w oddali krzyczy " Krysiu tu, tu masz miejsce! Siedzimy koło siebie!" Takich sytuacji też się obawiam.
Olawer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:33   #14
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Winietki czy nie?

Przeważnie siada się tak do obiadu, a potem goście krążą, bo np chcą porozmawiać z kimś sobie, to siadają obok kogoś. Tym się już nie przejmuj A pewnie zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony u mnie tak było, ale mnie to tam że tak powiem, powiewało )) bo nie da się każdemu dogodzić niestety.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:31   #15
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Winietki czy nie?

Ja jestem za winietkami. U mojego brata były i fajnie nas usadzili - siedziałam z młodymi, na przeciwko mojego drugiego brata pośród różnych znajomych młodego - ale z racji tego, że z rodziny naszej było raptem kilka osób, a tamtych chociaż kojarzyłam to było wesoło i nie żałuję. Sama pewnie usadowiłabym się gdzieś w miarę blisko rodziców, skoro mało kogo znam, a tak było całkiem spoko

Sama chciałabym mieć winietki
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 23:38   #16
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Winietki czy nie?

Ja miałam wesele msc temu i winietek nie było. Powód?
Znam doskonale swoją rodzinę, znam też znajomych i wiedzieliśmy, że żadnej walki o miejsc czy rzucania torebkami nie będzie.
Mieliśmy 3 stoły i zrobiliśmy tak, że podzieliśmy je na stoły dla mojej rodziny, dla rodziny męża i dla znajomych. Przy każdym stole siedziało około 30-stu osób i każdy grzecznie wiedział gdzie ma usiąść.

Myślę, że dużo zależy od Waszych gości, powinnaś wiedzieć czy umieją się zachować czy są burakami.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:05   #17
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Winietki czy nie?

U Nas winietek raczej nie będzie. Jeśli już to przypisany osoby do stołów, dlaczego ?
Wizażanka powyżej wszystko pięknie wyjaściła
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:34   #18
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Ja miałam wesele msc temu i winietek nie było. Powód?
Znam doskonale swoją rodzinę, znam też znajomych i wiedzieliśmy, że żadnej walki o miejsc czy rzucania torebkami nie będzie.
Mieliśmy 3 stoły i zrobiliśmy tak, że podzieliśmy je na stoły dla mojej rodziny, dla rodziny męża i dla znajomych. Przy każdym stole siedziało około 30-stu osób i każdy grzecznie wiedział gdzie ma usiąść.

Myślę, że dużo zależy od Waszych gości, powinnaś wiedzieć czy umieją się zachować czy są burakami.
Jak ktoś ma jasnowidzów w rodzinie to inna sprawa.

To już nawet nie chodzi o to, że ktoś będzie jak burak leciał żeby zająć miejsca - tylko ludzie się tak podzielą, że często zostaną pojedyncze miejsca, przez co niektórzy siadają pośród ludzi, których nie znają. I potem jest cyrk z przesiadaniem itp.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:39   #19
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Winietki czy nie?

wg mnie winietki to obecnie konieczność
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 14:01   #20
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Winietki czy nie?

Jak sie robi biesiade -popijawe pt " a jakosi to bedzie" i "ważne żeby ino co jeść mieli i duzo wódki" to nie trzeba .Jak sie robi wesele na jakims poziomie to to wyznaczanie miejsca dla gosci to podstawowy OBOWIĄZEK gospodarzy.Kiedyś sie to zostawiało starośocie dzis sie robi winietki ale tak jest to przyjęte i to że przez ostatnie kilkadziesiat lat mielismy biesiady-popijawy robione bylejak i ludzie sie do tego przyzwyczaili nie znaczy ze sie trzeba trzymać tego wątpliwego " standardu" Winietki sa juz od lat i ludzie sie przyzwyczaja że to jest teraz standard .

. Moze jak jest przyjecie na 20 osób to mozna sobie darowac winietki no i wiadomo że jak sa stoły po kilka osób to można przypisac tyko do stołów - ale tak to powinno sie pomyśleć o gościach o zadbac o te żeby siedzieli w odpowiednim miejscu, razem w parze , obok kogos kogo znaja -niedopilnowanie tego o dla mnie jedno z wiekszych faux pas i nie zadbanie ze storny PM o gosci

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Znam doskonale swoją rodzinę, znam też znajomych i wiedzieliśmy, że żadnej walki o miejsc czy rzucania torebkami nie będzie.
Myślę, że dużo zależy od Waszych gości, powinnaś wiedzieć czy umieją się zachować czy są burakami.

Dlatego właśnie winietki sa stosowane na oficjalanych przyjeciach np dyplomatycznych - bo książeta politycy i abasodorowie to buraki które sie nie potrafia zachowac .Ale polecałaś naprawde

Dobrze że nie robili z siebie "buraków" za to ty się nie wykazalaś nie dbajac o swoich gosci

Nie o to chodzi czy bedzie rzucanie torebkami czy przepychanie Na wesalach na których byłam nie było rzucania torebkami nie żadengo buractwa ale i tak było nieprzyjemne wrażenie jakby sie było na wigilii podstawówce a nie na weselu (zreszta nie tylko z pwodu braku przypisanych miejsca ale to juz inny temat) . Poza tym nie każdy zna swoja rodzine -niektórzy maja rodzine rozrzuconą po całym świecie widuje sie rzadko -w ogóle co to ma do rzeczy ? To nie chodzi o gości ale o młodych -albo ida na łatwizne albo chca sie postarac.Zwłaszcza że czasem przyszłe PM potrafia godiznami rozwazać gatunkiem kwiatków do bukietu czy innymi detalami swojego stroju a nad tak kluczową dla gości sprawą szkoda czasu ?
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:06   #21
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jak ktoś ma jasnowidzów w rodzinie to inna sprawa.

To już nawet nie chodzi o to, że ktoś będzie jak burak leciał żeby zająć miejsca - tylko ludzie się tak podzielą, że często zostaną pojedyncze miejsca, przez co niektórzy siadają pośród ludzi, których nie znają. I potem jest cyrk z przesiadaniem itp.
Na szczęście nie mam w rodzinie jasnowidzów. Wyraźnie napisałam jak było to podzielone i dlatego nikt nie miał problemu.

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Jak sie robi biesiade -popijawe pt " a jakosi to bedzie" i "ważne żeby ino co jeść mieli i duzo wódki" to nie trzeba .Jak sie robi wesele na jakims poziomie to to wyznaczanie miejsca dla gosci to podstawowy OBOWIĄZEK gospodarzy.Kiedyś sie to zostawiało starośocie dzis sie robi winietki ale tak jest to przyjęte i to że przez ostatnie kilkadziesiat lat mielismy biesiady-popijawy robione bylejak i ludzie sie do tego przyzwyczaili nie znaczy ze sie trzeba trzymać tego wątpliwego " standardu" Winietki sa juz od lat i ludzie sie przyzwyczaja że to jest teraz standard .

. Moze jak jest przyjecie na 20 osób to mozna sobie darowac winietki no i wiadomo że jak sa stoły po kilka osób to można przypisac tyko do stołów - ale tak to powinno sie pomyśleć o gościach o zadbac o te żeby siedzieli w odpowiednim miejscu, razem w parze , obok kogos kogo znaja -niedopilnowanie tego o dla mnie jedno z wiekszych faux pas i nie zadbanie ze storny PM o gosci



Dlatego właśnie winietki sa stosowane na oficjalanych przyjeciach np dyplomatycznych - bo książeta politycy i abasodorowie to buraki które sie nie potrafia zachowac .Ale polecałaś naprawde

Dobrze że nie robili z siebie "buraków" za to ty się nie wykazalaś nie dbajac o swoich gosci

Nie o to chodzi czy bedzie rzucanie torebkami czy przepychanie Na wesalach na których byłam nie było rzucania torebkami nie żadengo buractwa ale i tak było nieprzyjemne wrażenie jakby sie było na wigilii podstawówce a nie na weselu (zreszta nie tylko z pwodu braku przypisanych miejsca ale to juz inny temat) . Poza tym nie każdy zna swoja rodzine -niektórzy maja rodzine rozrzuconą po całym świecie widuje sie rzadko -w ogóle co to ma do rzeczy ? To nie chodzi o gości ale o młodych -albo ida na łatwizne albo chca sie postarac.Zwłaszcza że czasem przyszłe PM potrafia godiznami rozwazać gatunkiem kwiatków do bukietu czy innymi detalami swojego stroju a nad tak kluczową dla gości sprawą szkoda czasu ?
No to teraz poleciałaś już po całości. Od kiedy brak winietek to niedbanie o gości? hahah przezabawne.

Opisujecie w taki sposób walki o krzesła, rzucanie torebkami, rezerwacja marynarkami, wchodzenia na salę zanim PM się zjawi, że przykro mi ale tak zachowują się buraki a nie kulturalni ludzi. U mnie byli na szczęście Ci drudzy więc wiedziałam, że obejdzie się bez winietek i uwierz nikt nie czuł się jak na wigilii w podstawówce.

I kwestia winietek lub ich braku to nie kwestia postarania się lub nie tylko indywidualnego wyboru, no ale tak na forum nie można mieć swojego zdania.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:51   #22
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Na szczęście nie mam w rodzinie jasnowidzów. Wyraźnie napisałam jak było to podzielone i dlatego nikt nie miał problemu.
Troszkę sama sobie zaprzeczasz, bo jednak podzieliłaś gości i z góry przypisałaś kto przy którym stole siedzi, bez winietek ale ustaliłaś to.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 19:10   #23
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Winietki czy nie?

W takim razie zapytam Was co zrobić w sytuacji, kiedy goście nie chcą winietek ?
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:52   #24
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Figa634 Pokaż wiadomość
W takim razie zapytam Was co zrobić w sytuacji, kiedy goście nie chcą winietek ?
A to gości wesele czy młodych ?
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 22:30   #25
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Troszkę sama sobie zaprzeczasz, bo jednak podzieliłaś gości i z góry przypisałaś kto przy którym stole siedzi, bez winietek ale ustaliłaś to.
Nie widzę tu zaprzeczenia bo przecież pisałam to od początku, nie było winietek były natomiast 3 stoły odpowiednio podzielone.
Przy każdym stole była kartka
stół 1-rodzina Pani Młodej
stół 2-znajomi i przyjaciele
stół 3-rodzina Pana Młodego/
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 09:06   #26
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Winietki czy nie?

Zainsynuowałaś, że winietki są koniecznie jak się ma za gości buraków, którzy biją się o miejsce przy stolikach, sama usadzając swoich gości przy konkretnych stołach...
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 10:35   #27
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Figa634 Pokaż wiadomość
W takim razie zapytam Was co zrobić w sytuacji, kiedy goście nie chcą winietek ?
Mnie by to niezbyt akurat obchodziło moje wesele i ja decyduję co gdzie i jak
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 10:44   #28
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Winietki czy nie?

my będziemy mieć przyporządkowanie osób do stolików. myślę że to w zupełności wystarczy. będziemy mieć ok 100-120 osób i stoliki okrągłe po 10 osób więc te 10 osób już powinno umieć się dogadać i rozsadzić
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 11:05   #29
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Winietki czy nie?

U nas będą winietki , właśnie wczoraj je robiliśmy
Byłam na 1 weselu bezwinietkowym (były tylko przy stoliku młodych) i to była masakra, musieliśmy prosić o przystawienie jednego nakrycia i krzesła bo kolega nie miał gdzie usiąść, a jedna ze znajomych par siedziała gdzieś daleko od nas, na samym początku był wspomniany "bieg do stolików" ( w wykonaniu rodziny PM ) co było dość żenujące moim zdaniem .... W życiu bym nie odwaliła takiej kichy na własnym weselu Gdybym miała okrągłe stoły to bym przypisała gości do stolików, ale mam w literę "U" więc musza być winietki
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 18:32   #30
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Winietki czy nie?

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
A to gości wesele czy młodych ?
Cytat:
Napisane przez Sindel Pokaż wiadomość
Mnie by to niezbyt akurat obchodziło moje wesele i ja decyduję co gdzie i jak
A to goście na czyimś weselu mają czuć się źle ?
Dziwią mnie trochę wasze wypowiedzi
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-11 12:00:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.