Co powiecie na blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 00:21   #1
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_

Co powiecie na blond?


Witam,
Długo farbuję włosy na czarno i po prostu już mi się znudziły. Chciałabym coś zmienić a mianowicie pomyślałam o kolorze włosów Wpadł mi do głowy blondzik (tak, tak ja wiem będzie z tym masa kłopotów ale jeśli będe pewna że będe wyglądać ok jestem w stanie to znieść ) Chciałabym taki jasny bardzo np. jaki ma Christina Aguilera, miałam już bardzo jasne włosy ale byłam młodziutka i wydaje mi się że twarz już się troche zmieniła od tamtego czasu. Miałam też brąz ale jakoś nie wydawałam się sobie w tym kolorze jakoś szczególnie atrakcyjna. Tak więc raczej interesuje mnie konkratnie bardzo jasny blond, co o tym sądzicie? Wiem, że mam ciemne oczka ale pamiętam jak kiedyś miałam jasne chwalili ten kontrast Pod uwagę biorę też taki karmelkowy (wiecie chyba o czym mówię). Dołączam fotkę w czarnych i czekam na opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00079kadr.jpg (60,6 KB, 112 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:41   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Co powiecie na blond?

szczerze? w jasniutkim blondzie będziesz wyglądała bardzo pospolicie Więc szkoda katowania włosów dekoloryzacją i systematycznym rozjaśnianiem odrostów

Jasny brąz, karmel czy orzech laskowy to kolory, które powinny ci pasowac
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:55   #3
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Co powiecie na blond?

Jak bierzesz pod uwage blond i karmel to ja bym polecala Ci raczej ta druga opcje.Moim zdaniem bardziej Ci bedzie pasowac . Pozdrawiam
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:43   #4
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Co powiecie na blond?

Jesli chodzi o kontrast oczu z wlosami to moze to wygladac ladnie bo sama tak mialam .

Ale na twoim miejscu nie katowalabym wlosow zabiegami dekoloryzacji bo moze sie okazac ze jak uzyskasz ten blad to bedziesz prawie lysa ,wiem co mowie. A puzniej cieko odratowac wlosy po takich katuszach.

Moim zdaniem w czerni Ci bardzo ladnie ,wiec niewiem skad ten pomysl z blondem ...Moze lepiej zmien styl ubierania ??
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:25   #5
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Co powiecie na blond?

jasniutki blond jest przepiekny wiec jesli masz ochote to sobie zrobpozdrawiam
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:26   #6
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Co powiecie na blond?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
isKraMc, w sumie sobie się też podobam w czarnym ale mam go już tyle czasu że naszła mnie ogromna chęć zmiany I chyba zmiana czegokolwiek innego niż kolor włosów nie zadowoli mnie, bo właśnie jestem po przedłużaniu włosów i zmianie fryzurki i dalej myślę o tym kolorze
Milablondi79, kolor owszem, jest ładny ale pytaniem jest to, czy mnie będzie pasował i czy po przejściu tych wszystkich "katuszy" z dekoloryzacją będę wyglądać korzystniej bo nie chciałabym zniszczyć sobie włosów tak drastycznym rozjaśnianiem po czym stwierdzić, że jednak trzeba było zostać przy czarnym Nie wiem chodzi mi po głowie bardzo ta zmiana koloru, nawet już nie farbuję od kilku farbowań czernią tylko na razie ciemnym brązem ale zobaczymy czy się w końcu zdecyduję
__________________
Marzenia się spełniają!!!

Edytowane przez Martysia_
Czas edycji: 2009-01-30 o 23:57
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:49   #7
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Co powiecie na blond?

Jesli masz obawy może najpierw zdecyduj sie na jasne pasemka, z czasem rób ich wiecej - unikniesz szoku.

Ja całe życie miałm blond włosy, również zapragnełam zmiany, fryzjerka zaproponowała mi ciemne wlosy ale z jasnymi refleksami (unikniecie szoku). Jednakze pierwszy raz w zyciu ciemne wlosy i tak doprowadzily do szoku, miałam rózne zdanie na temat swego nowego wyglądu, generalnie znajomym sie podobała maja radykalna zmiana, ja miałam mieszane uczucia... Obecnie ciesze sie ze zmiany

Powodzonka

Edytowane przez HAMALIELKA
Czas edycji: 2009-01-30 o 23:51
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 12:25   #8
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Co powiecie na blond?

Lepiej pozostan przy ciemnych wlosach, w blondzie sobie Ciebie nie wyobrazam.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:59   #9
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Co powiecie na blond?

HAMALIELKA, tak czy inaczej jeśli bym rozjaśniała to metodą pasemkową bo nie chce żeby mi włosy wyszły Ale jeśli byłby bezpieczny sposób na drastyczną zmianę koloru to ja się nie boję, jak byłam młodsza też z jaśniutkiego blondu położyłam od razu czerń (troszkę pierw czułam się jak w peruce ale początkowo związywałam włosy i nie było tak źle, to bardziej chyba był szok dla ludzi nie dla mnie )
poziomkakj, sęk w tym, że jak kieeeedyś miałam blond włosy i pytałam ludzi o czarny to odpowiadali nie zmieniaj absolutnie sobie Ciebie nie wyobrażam Tobie pasują jasne włosy... I co? zmieniłam i nie pożałowałam, ogólnie w ciemnych czuje się dobrze tylko ja tak nie lubie monotonii, nie wiem chyba co kilka lat nachodzi mnie ochota na drastyczne zmiany Tylko tak jak wspominałam w pierwszym poście to, że 4 lata temu dobrze było mi w blond (nie wiem czy lepiej zdania znajomych były podzielone) to nie znaczy że teraz będzie zwłaszcza że wtedy to był okres dojrzewania to pewnie buzia się zmieniła.
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 19:37   #10
gosixa09
Raczkowanie
 
Avatar gosixa09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 90
Dot.: Co powiecie na blond?

Nie odradzam, nie lepiej byłoby zrobić np. drobne czerwone pasemka?? Tylko do tego trzeba dobrego fryzjera. Każdy potrzebuje czasem zmiany ale z takiego koloru na blond to szkoda włosów, zwłaszcza że z blondem to dużo problemów, ciągłe odrosty, suche włosy itd ja mam blond i chętnie bym się zamieniła z tobą Moja koleżanka też się uparła kiedyś że chce być blondynką każdy jej odradzał i uparła się bardzo się zawiodła, rozjaśnianie takich ciemnych włosów tak aby ich mocno nie zniszczyć i aby uzyskać dobry efekt to proces bardzo długotrwały.
gosixa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.