Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-15, 20:06   #4531
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Kama, a w Twojej przychodni prywatnej nie przyjmował gastroeneterolog? Pytam, bo skoro płacisz za prywatną opiekę zdrowotną, to powinni Ci takie testy porobić w ramach usług. Przynajmniej w mojej tak jest - ide do lekarza z problemem, dostaje skierowanie, i za jakiekolwiek testy i badania nie płace juz nic. Trochę inaczej ma się sprawa z dentystą, bo mój pakiet chyba tylko obejmuje higienistę stomatologicznego i przeglądy, a inne usługi dentystyczne mam ze zniżką 20%.

Tak czy inaczej - porobisz, znajdziesz przyczynę, warto dla zdrowia

Pani_R, ładny kolor. LaMary, Twój również - nie ma tragedii

Za 2 tygodnie już Wielkanoc . Co roku robię tradycyjną, polską sałatke, a jej zapach i wygląd to koszmar dla mojego TŻ.

Nie miałam dzisiaj niewiadomo jak dużo pracy, a i tak czuję się zmęczona - czyżby przesilenie wiosenne?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 21:09   #4532
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Ale mnie wkurzył taki "nowy znajomy", z którym nie wiązałam żadnych planów, ale dobrze się rozmawiało. Facet ma tendencje do postrzegania kobiety jako tej słabej, słodkiej trzpiotki, którą się trzeba zaopiekować, uratować, pokierować nią. Obcy dla mnie chłop i wysyła mi buziaczki, skraca dystans, wymyśla jakieś zdrobnienia. Dałam znać, że sobie nie życzę, bo do pani w banku by się tak nie zwracał, a ten swoje, że to z sympatii, bo ja rzekomo taka drobna jestem Gdzieś w powietrzu wisiało "ale Ty się słodko denerwujesz". Unieważnienie pod płaszczykiem sympatii, nie no super Niech wraca na drzewo. To ten co na spotkaniu kilka tygodni temu dyktował mi jak mam zarządzać finansami...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 21:31   #4533
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde, ja sie lecze prywatnie, ale nei w konkretnej przychodni, nie mam zadnego pakietu, bo rzadko choruje. Do specjalistow jezdze do szczecina, badania robiłam u siebie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 03:44   #4534
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Witam Piekne Panie

No, no, ciekawy watek

Mnie osobiscie jest kompletnie obojetne, co kto nosi, duze logo, male logo, jesli im sie to podoba i sa szczesliwi, dobrze sie w tym czuja, niech sobie nosza co lubia i chca Mnie to w ogole nie przeszkadza i wrecz nie zwracam na to uwagi i nie zastanawiam sie, czy ktos jest noworyszem, bo ma duze logo wszedzie dookola. moze lubi duze logo? Zreszta o gustach sie nie dyskutuje...Ja sama wole male i tak, owszem, glownie ubieram sie u RL(od lat, bo to bardzo dobra jakosciowo marka), ale mam male logo(czyli to chyba to lepsze harhar ), badz, nie ma wcale loga, no, ale gdybym lubila duze logo, to bym sobie kupila, bez wzgledu na to, co ktos sobie pomysli, bo by mi nawet nie przyszlo na mysl, ze ktos moze rozmyslac nad rozmiarem mojego logo i do ktorej grupy spolecznej mnie przypisze W dodatku bede sie upierac, ze jednak sa tacy, ktorzy cos kupuja, bo im sie to po prostu podoba, bo dobrze w tym wygladaja, bo dobrze sie w tym czuja, nie dla lansu, bo nawet by sobie nie pomysleli, ze to moze byc lans nie wszyscy zwracaja uwage na innych i na to jakie moga wywrzec wrazenie na nich

A LV ma b. ladne niektore torebki (imo) na monogramie swiat sie nie konczy, damier azur czy damier ebene sa cudne(imo), chociaz taka pochette metis reverse jest tez calkiem mrrr (imo )

Anyzku mam nadzieje,z e wszystko ok!

Kamlisa kciuki!!

Aussie jak Rodzice po szczepionce?

PaniR kciuki za Rysia
A wlosy b. ladne, u LaMary tez, nie wiem, czego cchecie??

Natomiast ja mam teraz niebiesko szare, kupilam taka zachwalana maske, zeby zniwelowac miedziany odcien, pewnie za dlugo trzymalam, ehhh.

Na szczescie moje okulary diora (oryginalne i z malym logo ) doszly i sa cudne i poprawily mi humor po wlosach

Pozdrawiam i slodkich snow u nas zmiana czasu, wiec nie moge zasnac, jutro rano znow bede nieprzytomna
Papa
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 10:37   #4535
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Od rana robię za taksówkę Byłam na 8:00 z córką u ortodonty. Aż za Wisłą. Co dziwne, znam swoje miasto prawie jak własną kieszeń, a tej części miasta za Wisłą wcale. A wracając do ortodonty nakreślono mi koszty aparatu ortodontycznego... dobrze, że siedziałam chociaż po wyartykułowaniu przez lekarza ceny za 1,5 roku noszenia (aparat+wizyty+zdjęcie aparatu) doznałam tak silnego szoku że uniosłam się z wrażenia na krześle. Uniosłam też brwi... Odniosłam słabe ale jednak odniosłam wrażenie, że jedna brew zareagowała szybciej i gwałtowniej I to nie był tik nerwowy hehe... Muszę teraz wyciszyć moją rozpacz, oswoić i przetrawić rzeczywistość i rzucić okiem w wolnej chwili w lusterko...skąd taka reakcja mojej jednej brwi... czyżby ewaluowała po botoksie
Oczywiście, z grzeczności nie zrobię użytku z wulgaryzmów chociaż soczyste przymiotniki same cisną mi się na usta...

Na razie kawa z ciasteczkiem bez tych pustych kalorii kawa się nie liczy

Cinderella, Reign cudowne jesteście dziewczyny, że mnie tak pocieszacie Wiem jednak swoje a włosy niebiesko-szare to chyba nadal w trendach?
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 11:53   #4536
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Od rana robię za taksówkę Byłam na 8:00 z córką u ortodonty. Aż za Wisłą. Co dziwne, znam swoje miasto prawie jak własną kieszeń, a tej części miasta za Wisłą wcale. A wracając do ortodonty nakreślono mi koszty aparatu ortodontycznego... dobrze, że siedziałam chociaż po wyartykułowaniu przez lekarza ceny za 1,5 roku noszenia (aparat+wizyty+zdjęcie aparatu) doznałam tak silnego szoku że uniosłam się z wrażenia na krześle. Uniosłam też brwi... Odniosłam słabe ale jednak odniosłam wrażenie, że jedna brew zareagowała szybciej i gwałtowniej I to nie był tik nerwowy hehe... Muszę teraz wyciszyć moją rozpacz, oswoić i przetrawić rzeczywistość i rzucić okiem w wolnej chwili w lusterko...skąd taka reakcja mojej jednej brwi... czyżby ewaluowała po botoksie

Oczywiście, z grzeczności nie zrobię użytku z wulgaryzmów chociaż soczyste przymiotniki same cisną mi się na usta...



Na razie kawa z ciasteczkiem bez tych pustych kalorii kawa się nie liczy



Cinderella, Reign cudowne jesteście dziewczyny, że mnie tak pocieszacie Wiem jednak swoje a włosy niebiesko-szare to chyba nadal w trendach?
Witaj w klubie kochana chociaż u mnie jeszcze ok 1,5 tys i się wypisujemy

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 14:17   #4537
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dziewczyny, ani jedna ani druga nie wygladaja imo zle w nowych kolorach wlosow. Tak to w zyciu jest, ze czasem sie nie uda Reign, odzywka tez powinna sie dosc szybko zmyc.

U nas od 12. kwietnia zycie ma zaczac wracac do normy i w zwiazku z tym jestem regularnie bombardowana marketingowymi mailami, ktore sugeruja, ze wiekszosc z nas sie koszmarnie zapuscila. Promocje na odzywki regenerujace wlosy, samoopalajace specyfiki, maski do twarzy i wielkie odliczanie. Tylko miesiac, zeby znowu zaczac wygladac jak czlowiek! Smieszy mnie jak marketingowcy podlapuja nastroj w narodzie. Wczoraj nawet zrobilam zdjecia swoich wlosow od tylu, zeby oszacowac spustoszenia poczynione przez lockdowny i ocenic jak bardzo desperacko potrzebuje fryzjera. Dobrze nie jest...

LaMary, bardzo rozumiem Twoj szok. Pamietam jak wrocilam z konsultacji odnosnie implantow i musialam wziac tabletki uspokajajace, bo serio myslalam, ze dostane zawalu po uslyszeniu ceny.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-16, 14:41   #4538
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Ja się już oswoiłam z kosztorysem dla moich zębów... A to wersja wyłącznie estetyczno-zachowawcza, bez leczenia ortodontycznego, bo jakby to zebrać razem, to fajne auto by było... Przeliczam to tak, że zęby kosztują tyle co plastyka u topowego chirurga, do którego kolejka jest na dwa lata do przodu.

Ava wzięłam sobie Twoja sugestię o krótkim trenczu, takiej hybrydzie z kurtką i faktycznie dla niskich to jest lepsza opcja. Nie mogę już tamtego anulować, ale pewnie oddam do sklepu, a szukam czegoś krótszego. To chyba mocno brytyjski krój.

A newslettery i reklamy - ło matko. Jakby wygląd był głównym problemem siedzenia przez rok w zamknięciu

Reign jesteś niedoścignionym wzorem wyrozumiałości i tolerancji Może kiedyś dojdę do takiego poziomu, bo wiem nieraz, że "wychodzi ze mnie Polak".

U mnie koszmar kupowania butów odcinek 384732. Mam w salonie dwa gigantyczne pudła z Zalando, a w nich z 15 par do odesłania. Wrażliwa, szeroka w palcach, wąska w pięcie i bardzo krótka stopa z płaskim ścięgnem Achillesa


Ehhh prawdopodobnie nas w czwartek zamykają
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-03-16 o 15:04
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 15:07   #4539
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

O butach nawet nie zaczynaj. Tylko ze akurat uważam, ze to producenci szaleją z rozmarowka. Często w multibrandowych sklepach przymierzam prewencyjnie różne marki, żeby w razie czego znać swój rozmiar. Nosze od 36 do 38, ruletka.

Drugie najgorsze do kupowania online są jeansy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 16:01   #4540
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

A to mnie nic nie daje, bo w tej samej marce np rozne modele maja rozna tegosc Spodnie właśnie biorę z Zary skinny flare dwa rozmiary, bo nawet sklepowy automat nie potrafi mi doradzić pokazując prawdopodobieństwo 51 do 49
W27 potrafi być o 5-6cm za wąskie, albo ... za duże. A dobierz jeszcze kształt nogawki, bo raz flare są szerokie, a raz przewężone w kolanie. Tak samo straight są albo luźne, albo obcisłe w całych udach No i oni potrafią mieć w zależności od koloru różne rozmiary, jak każda marka zresztą, tylko Zalando chociaż informuje "zawyżone/zaniżone/true to size"
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 16:49   #4541
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Reign jesteś niedoścignionym wzorem wyrozumiałości i tolerancji Może kiedyś dojdę do takiego poziomu, bo wiem nieraz, że "wychodzi ze mnie Polak".

Dziekuje ale nie wiem, czy zasluzylam, bo tez nie zawsze do konca jestem wyrozumiala. Brzydkiego zapachu I brudu nie moglabym przeskoczyc no I jeszcze jak tak siezastanawiam, to musze jednak byc uczciwa I dodac, ze jednak troche zwracam uwage, jak ktos jest ladnie ubrany, w jakims fajnym garniturze ( nie musi byc zaraz od Prady ale zeby dobrze lezal), ladnie pachnie, to milo popatrzec. Z kolei od brudasa w przepoconych ciuchach, to juz wrecz mnie odrzuca, I wstydzilabym sie z taka osoba pokazac ( wiem, to brzydko z mojej strony)no ale jesli on/ ona dobrze sie z tym czuje, to w sumie nic mi do tego, byle z daleka ode mnie. Takze , podsumowujac, moja tolerancja tez ma swoje granice
I bardzo daleko mi do ideau

Pozdrawiam z pracy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-16, 17:01   #4542
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Marjolka - poszukaj dobrego osteopaty i spróbuj się konsekwentnie rehabilitować. Polecam jogę - jeśli już będziesz wiedziała jakie ćwiczenia są dla Ciebie dozwolone.
Dircik a jestes w stanie kogos polecic?
Wczoraj kolega przyszedl i zrobil ten najtrudniejszy gazon. Wiec jedno z głowy. Nawet nie zażyczył sobie milionów za tą robote. Na zdjęciu gazon na róże Scent from Heaven. Musial byc wysoki bo od poludnia to miejsce zacienia budynek gospodarczy ktory dodatkowo ma na dachu panele fotowoltaiczne
A ja dalej niepelnospawna...zeby Wasze dobre slowa były leczące to bym fruwala. Jaka szkoda ze tak nie jest..received_457343405577805.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 17:50   #4543
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Mariolka wiem o czym mówisz Kręgosłup może dać w kość. Koniecznie musisz iść do dobrego rehabilitanta. No i musosz nauczyć się jak wykonywać prace w ogrodzie bez narażania kręgosłupa. Jak przykucnąć i jak potem wstać, jak się schylić itd. Niby wszyscy widlemy co i jak, a tak naprawdę 95% z nas robi to w praktyce nieprawidłowo

Biedny Rysio... Jak to dobrze, że na te ostatnie lata ma cienie P. R.

Ależ u mnie wiało i lało całą noc. Teraz jakby spokojniej, tylko ten deszcz... Dobrze, że zdecydowałam się pobiegać wczoraj
Mam nadzieję, że chociaż przestanie padać. Inaczej zamiast spaceru czeka na mnie deska do prasowania

Kamlisa, żadnych z tych badań nie mialam.
Ciekawe czy coś wykryją... Wszyscy w koło trąbią, że zdrowie zaczyna się i kończy w jelitach. Oby ci pomogli.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Ausie a moze Ty wiesz jakie pozycjesa dobre do prac w ogrodzie? Powiem szczerze ze u nas jrdyny masazysta ktory mi pomagal juz nie daje rady mnie naprawic. I nikt mi zadnych cwiczen nie proponowal...

Pani Robotto psy tez maja az takie problemy?? Wiem ze wydziwaczone rasy ( jamnik) to mają standartowo problemy z kregoslupem. Ale onki? Taka przeciez normalnie zbydowana sylwetka..

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ten mój doktor od botoksu to się zawsze nagada, nagada, że tak się nie da, ze to, że tamto... a później efekt jest fantastyczny.
Niemniej co do ME... policzyłam ile mnie wychodzi żuchwa i podbródek rocznie, i będę myślała o chirurgicznych implantach, bo koszt obu operacji wróci się w 4 lata. To jest niestety okolica, która bardzo pracuje i kwas mi znika w 5-6 mcy

Używam do twarzy ostatnio peelingu Mokosh https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-do-ciala.html Jest mocny - do ciała, dłoni, a ja twarz również lubię i mogę mocno ścierać (a nawet muszę), więc ideał. Obudziłam się dzisiaj z jedwabną w dotyku skórą. Dawno takiej nie miałam. Teraz maseczka złuszczająca, druga detoksykująca i zaraz rzucam przeciwzmarszczkową, a na to jakaś kołderka. Na dekolcie siedzi kwas.

Miszka w tej chwili tylko mieszkaniami na wynajem i zbieram sie do regularnej dodatkowej pracy, bo wydaję więcej niż zarabiam, a czasu mam sporo wolnego Poza tym jednak chciałabym celować powoli w dom i działkę. Pandemia nauczyła mnie, że coraz mniej korzystam z dóbr miejskich. 4-5x w mcu max, a brakuje mi natury i oddechu. Żyję w betonowej dżungli.
Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
P.Robot co skutecznego polecasz na siuśki psa?


Gdzie Anyż???
Zapach sikow psich zabija jakikolwiek plyn do higieny intymnej. To mi polecila kolezanka jak mialam szczenieta. Wtedy dzialalo. Mysle ze teraz tez dziala. Uzywalam Facelle.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 20:59   #4544
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam że zacznę bez owijania w bawełnę ale po: 1. rozbawiło mnie pogrubione zdanie: brzydkie ale modne...i właściwie to zdanie powinno być puentą Nieważne że brzydkie ważne że modne i...wszystko w temacie

2. A czy to ważne, co kto lubi, skoro go stać niech kupuje, co komu w duszy gra osobiście nie mam odwagi nikomu w portfel zaglądać. Takie rozmowy są wg mnie krzywdzące i jednocześnie chyba sposobem na poprawienie własnego samopoczucia. A niech sobie kobiety noszą/kupują może upragnione LV tudzież Gucci byleby to nie były podróbki. Bo taniość to siostra tandety
Nie robimy sobie tego
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja w większości kupuję w lumpeksach. I jest to dla mnie wyjście idealne. Wybieram ciuchy dobrej jakości i płacę za nie grosze
Gosiy ja tez sporo kupuje uzywanych ubran. Mzm ,,oko" i nie musze specjalnie starannie przegladac wieszakow zeby trafic na ubrania doskonalej jakosci i nawet firmowe. Jako przyklad moge pidC kupuone wiele kat temu kapcie Ugu za smuesxne pieniadze. Z naturalnego futra sluza mi już wele zim. I najczesciej trafiam w second handach na nowe rzeczy. Ostatnie moje poliwanie to kaszmirowy sweterek i jedwabne 2 bluzeczk oraz spodniczka z jedwabnej satyny. Mam faze na naturalny jedwabJPEG_20210316_215600_5244977058166901886.jpgJPEG_20210316_215645_4297809406520097779.jpgJPEG_20210316_215721_6527470356699607062.jpgJPEG_20210316_215826_3028598082634027857.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 21:12   #4545
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88578221]Haha



Dziewczyny, zgadzam się z Wami. Takie obnoszenie się z logami marek kojarzy mi się bardzo z nuworyszami.[/QUOTE]

Ja tez nigdy tego nie znosilam. Jak juz cos mam na bluzce to albo moją bizuterię albo kwiatek malowany, czy kolorowa papuga czy inny wesoły wzor. A nie logo, choćby najlepszej firmy. Snobką nigdy nie bylam. Lecz dobrej jakosci ubrania lubie. Ale bez wielgachnego napisu z nazwa firmy. Zdecydowanie wybiore bez nazwy firmy.

Ale nie mam zwyczaju krytykowac glosn9 czyjegos gustu. Bo sama nie wiem czy mam dobry gust. Jedynie moge poeiedziec ze tskue ubranie lub taki czy inny styl ubiersnua nue podoba mi sie albo ja tego nie ubiore. Ale czy to znaczy ze ten stul ubioru jest brzydki? Nie wiem. Nigdy nie śmiałabym uznać ze to ,,moje" jest lepsze niż to ,,cudze".
Zresztą cudzy styl ubioru jest po prostu cudzy. Komuś to się podoba? I super. Mnuevto nie przeszkadza. Mam całkiem sensowna znajomą której styl ubioru przyprawia mnie o ból zębow. Ale jej to pasuje. I poza tym jest dziewczyna ok. To czy ja mam ją prostować i wpasowywać w moj, dość samarytanski styl ubioru? Nie-przestałaby wtedy być sobą. Jej to pasuje. To ja w jej stylu ubierania byłabym smieszna.

Dziewczyny....kiedy w koncu bedzie ta cholerna wiosna???? Zgubiła droge do nas??? Zmarzlzm dzis okropnie jak wybrslam sie fo optyka zeby ostatecznie ustalić moc szkieł...cholender-do czytania 3.5 i 4.75....starosc nie radosc.....

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2021-03-16 o 21:46
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 21:32   #4546
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Mamy Karchera,mamy piorący odkurzacz,a pomimo starań ja nadał czułam.
Mężowi kazałam wąchać na leżąco-to spojrzał na mnie jak na niepełnosprytną
Kupiłam nowe dywany.
Te i tak były juz nadszarpnięte zębami Sary ,więc nabyłam sznurkowe,podgumowane.


Z butów mam ciutek orginałów ,ale są to przyziemne marki typu M.Kors,Guess,CK,Fendi i Versace (no te może mniej przyziemne)
Z tych samych firm parę koszulek , torebek i portfeli..

Dupy nie urywa moja kolekcja,ale są to wyselekcjonowane rzeczy .
Klapek mam sporo a i tak nosze najchętniej latem moje puszki i do nich nie markową ,szmacianą torebkę.
Kozaki Fendi ,ani razu jeszcze nie miałam ubrane,a są piękne..
Kozaki Guess przepiękne na nodze,och i ach po założeniu,nadają sie tylko do stania w nich,bo chodzic jest nie sposób.Tak zle wyprofilowane.
Lepiej juz jest ze szpilkami i nawet wygodne są kalosze...

Obecnie noszę kozaki typu workery,z kieszeniami,na grubej podeszwie,za psie pieniądze i te są najwygodniejszymi butami jakie w życiu miałam..


Marjolka

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-03-17 o 08:26
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-16, 22:43   #4547
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Ja opękałam całą jesień i zimę w zamszowych podróbkach Emu z Reserved z wyprzedaży za 59,90. Wyjsciowo mam markowe Ugg - i jedne, i drugie sa identycznie ciepłe - ile by nie było na dworze, nie zakładam skarpetek. Przepiorę i na przyszły rok codziennych psich wędrówek będą dalej idealne. Do tego są jak łapcie. Założyłam po nich sieciówkowe bikery i juz są na kupce do sprzedania. No ciężko się będzie przestawić na coś, co nie jest mięciutkim bamboszkiem.
Próbuję dopasować sobie jakieś wodoodporne, wysokie retro śniegowce, ale z tym idzie mi jak z kaloszami... zaczęłam szukać w październiku, mamy marzec Wtedy kupiłam cokolwiek, byle nie mieć trzy razy dziennie stawu w butach, ale to cokolwiek jest wyłącznie do spodni i grubych skarpet, bo drze kostki do krwi, a wcale nie było w cenie gumofilców z Biedronki. Na lato mam całe trzy pary płaskich sandałków - każda ze skazą na czubku z pierwszego spaceru. Zawsze nowy but muszę zawadzić o coś, bo go jeszcze nie czuję. Jak znam siebie, 90% wyjść opękam w jednych, tych, które mogę wsuwać bez wiązania. Z chęcią przeszłam w obcasach na mule - wygodne, wsuwane i dobrze siedzą na stopie. Chora się robię jak muszę walczyć z tymi mini klamerkami przy sandałkach.

A co do profilowania... były takie piękne a'la jeździeckie kalosze RL, które kosztowały 600 albo nawet 800zł, a miały skopaną podeszwę i kant obcasa wbijal sie w stopę. Cała partia, bo miałam dwa rozmiary do przymiarki i w obu to samo. Próbowałam wkładki, podpietki - a gdzie tam.


Ehh ostatni tydzień sypialam po 4-5 godzin i dziś jak mnie zmogło, tak cały dzień trochę jestem, trochę mnie nie ma. Po południu padłam, ale nawet nie wiem do końca, czy właściwie zasnęłam. To było takie coś pomiedzy. Nie zrobiłam kompletnie nic, boli mnie gardło na dodatek i plecy.

A propos wieku, który wciąż się posuwa... od kilku tygodni nie chowam soluxa, bo albo solux, albo przeciwbólowe, a to tylko mięśnie pleców. Przeciwbólowe i tak codziennie idą na migrenę i już mam podrażniony żołądek.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-03-16 o 22:48
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-17, 09:09   #4548
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

P.Robot nie fajnie jak boli


W punkt :

Tęsknię za normalnością. Za ciepłem bez maski, za słońcem, które nieśmiało pokazuje twarz.
Tęsknię za wiosną i coraz mocniej wypatruję kwiatów.

Za ludźmi tęsknię. Tymi w przydrożnych kawiarniach... I za radosnym gwarem stolików przy wiosennych ulicach.
Za uśmiechem dzieci.

Tak bardzo brakuje mi przestrzeni, w której człowiek.
Brakuje mi spacerów na zwyczajną/niezwyczajną kawę, bezpiecznych oddechów.

Podróży w znane i nieznane...


Nie zapowiada się na lepsze...

Rozważają lockdown na całą Polskę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-17, 09:24   #4549
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nie zapowiada się na lepsze...

Rozważają lockdown na całą Polskę
Na to się zapowiada. Pewnie do Świąt Wielkanocy, albo i nawet przez Święta.

Mi wczoraj stuknęła rocznica - dokładnie 16 marca rok temu zaczęłam prace z domu. Są plusy i minusy. Do minusów już się częsciowo przyzwyczaiłam - brakuje mi kontaktu z ludzmi i bycia bardziej aktywną na co dzień, ale jest to do przeżycia.

Dzień dobry
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-17, 09:48   #4550
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Chwila wolnego wiec się przywitam.


Dzień dobry. Ja tez tęsknię za normalnością. Jeszcze po cudownym weekendzie ze znajomymi to dopiero tęsknota się zdwoiła

W weekend wybieramy się na rowerową wycieczkę ze znajomymi. Musimy podjechać autem z rowerami w pewien rejon bedzie też piknik o ile pogoda bedzie

A teraz zmykam pracować bo wczoraj się obijałam...

Miłego dnia!
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-17, 11:16   #4551
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię te wysuwane kredki Benefita, a ich wydajność jest oszałamiająca. Nie pamiętam od kiedy mam swoją, a końca nie widać.

Kama wiem o niedoborach, tyle że ja od około 2 lat mocno sumplementuję witaminę D, i to lek nie suple. W dodatku jem zdrowo, dużo się ruszam, regularnie jestem na dużym powietrzu. No przyznam, że zrobiłam to badanie dlatego, że bałam się, że może nam nadmiar, a tu niespodzianka xD. A z innej beczki - u mnie po szczepieniu dają karteczkę do portfela, pamiętam że pisałaś, że u Ciebie nic? Czy to chodziło, że w epacjencie nic nie masz?



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Musze zerknac na te kredki, bo zazwyczaj kupuje z Benefita albo pomade z pedzelkiem, albo mascare do brwi. Kredek chyba jeszcze nie mialam, albo mialam i nie pamietam Ale skusilyscie mnie wydajnoscia. Najbardziej niewydajnym produktem do brwi byla kredka automatyczna Elizabeth Arden - ona mi starczyla na okolo 2 tygodnie codziennego uzywania, to jakis rekord musi byc

Te torebki Goyard w ogole mi sie nie podobaja, w ogole wiekszosc torebek high end mi sie nie podoba.
Gdybym miala sobie jakas kupic, to chyba postawilabym na Celine.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-17, 12:32   #4552
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Lockdown, ale kościoły w pełni otwarte, bo tradycja

Dzień dobry z kawą i paczką. Juz widzę, że płaszczyk RL wraca... to nie beż tylko taupe, sinawy taki, chłodny odcień.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-17, 12:34   #4553
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Lockdown, ale kościoły w pełni otwarte, bo tradycja

Dzień dobry z kawą i paczką. Juz widzę, że płaszczyk RL wraca... to nie beż tylko taupe, sinawy taki, chłodny odcień.
Szkoda, bo model bardzo ladny.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-17, 15:15   #4554
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dokąd zmierzamy
https://touspolska.pl/produkty/akces...IaAiBgEALw_wcB

Kasztanka fajny, ale i tak za duzy na mnie. Biust ok, a talia zmiescilaby jeszcze duży brzuch
Za to trafiłam świetne spodnie i bluzki:
https://www.peek-cloppenburg.pl/laur...?size=1001%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/laur...?size=1001%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/laur...?size=1001%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/toni...0/?size=36%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/chri...4/?size=36%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/toni...8/?size=36%2C0

W zasadzie to tregginsy, ale leżą jak marzenie. W końcu coś, co nie jest klasycznymi spodniami "5 kieszeni" z jeansu czy sztruksu jakie noszę od 7 roku życia, ani cygaretkami, w których wyglądam po prostu źle.

Cena tych Toni jest dość wysoka, a i tak jest jeszcze dodatkowe - 25% , ale to jest ten rodzaj ciucha, który leży jak od krawcowej, więc szkodą wizerunkową byłoby nie kupić.

A bluzeczki identyczne jak RL mam z C&A za 1/2 tej ceny, ale w zupełnie innych kolorach. Podobne (z rękawkiem 3/4) miał też Esprit, ale wychodzą cenowo dokładnie tak samo. Mam wszystkie wymienione
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 09:10   #4555
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Musze zerknac na te kredki, bo zazwyczaj kupuje z Benefita albo pomade z pedzelkiem, albo mascare do brwi. Kredek chyba jeszcze nie mialam, albo mialam i nie pamietam Ale skusilyscie mnie wydajnoscia. Najbardziej niewydajnym produktem do brwi byla kredka automatyczna Elizabeth Arden - ona mi starczyla na okolo 2 tygodnie codziennego uzywania, to jakis rekord musi byc
2 tygodnie? Chyba rzeczywiscie rekord swiata.
Tez popatrze na Benefit, chociaz moim najwiekszym problem zawsze jest kolor. W wiekszosci firm brazy sa cieple, co na mnie automatycznie wyglada rudo Jak dotad tylko Dior i Hourglass okazaly sie wystarczajaco zimne.
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dokąd zmierzamy
https://touspolska.pl/produkty/akces...IaAiBgEALw_wcB

Kasztanka fajny, ale i tak za duzy na mnie. Biust ok, a talia zmiescilaby jeszcze duży brzuch
Za to trafiłam świetne spodnie i bluzki:
https://www.peek-cloppenburg.pl/laur...?size=1001%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/laur...?size=1001%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/laur...?size=1001%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/toni...0/?size=36%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/chri...4/?size=36%2C0
https://www.peek-cloppenburg.pl/toni...8/?size=36%2C0

W zasadzie to tregginsy, ale leżą jak marzenie. W końcu coś, co nie jest klasycznymi spodniami "5 kieszeni" z jeansu czy sztruksu jakie noszę od 7 roku życia, ani cygaretkami, w których wyglądam po prostu źle.

Cena tych Toni jest dość wysoka, a i tak jest jeszcze dodatkowe - 25% , ale to jest ten rodzaj ciucha, który leży jak od krawcowej, więc szkodą wizerunkową byłoby nie kupić.

A bluzeczki identyczne jak RL mam z C&A za 1/2 tej ceny, ale w zupełnie innych kolorach. Podobne (z rękawkiem 3/4) miał też Esprit, ale wychodzą cenowo dokładnie tak samo. Mam wszystkie wymienione
Pierwszy raz slysze okreslenie tregginsy. Ale bardzo fajne, praktyczne zakupy.

Ja przy porannej kawie rozbilam dzis bank. Wypatrzylam promocje na Alaie i w zwiazku z tym kupilam 2 pary butow, sukienke i spodniczke. Z jednej strony wydalam duzo za duzo, a z drugiej % byl spory. I teraz troche sie czuje winna, a troche jak zwyciezca
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 10:06   #4556
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Tez ostatnio poszalalam z zakupami ciuchowymi i planuje w niedziele kupic jeszcze pare rzeczy

A co do maseczki Tous, to u nas wiekszosc firm odziezowych produkuje swoje maseczki, nie dziwi mnie to.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 13:25   #4557
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

U nas funkcjonuje treggins i jeggins. Ciężko mi się zazwyczaj połapać co jest co Znalazłam taką definicję "Tregginsy mają imitować spodnie - pojawiają się na nich guziki, szlufki, zamki i kieszenie - jednak są wykonane z rozciągliwego materiału. Jegginsy to natomiast legginsy imitujące spodnie jeansowe. "

Ava pokażesz łupy?
Ty pewnie będziesz wiedziała - to model Diora, ale ni cholery nie mogę znaleźć nazwy, a bardzo mi sie podobają... https://lh3.googleusercontent.com/pr...3ewn0nE4VshDLo

Ja kupiłam wczoraj na prezent shoppera Gino Rossi za 120zł z prawie 400,- Nie mój kolor, ale żal było nie brać, likwidowali sklep. I dla siebie wyhaczyłam dwie pary retro sneakersów, drugie za grosz. Szukałam jakichś do "biegania", które zagralyby z dzwonami, bo wszystkie mam w klimatach 80's, 90's i pasują jak świni siodło.
https://ccc.eu/pl/damskie/buty/polbu...6-era-03-camel
https://ccc.eu/pl/damskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-wi16-era-03-bialy

Było 20 min na zakupy, więc zaraz idę na spokojnie popatrzeć czy coś ciekawego zostało...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-03-18 o 13:51
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 14:02   #4558
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Dzień dobry
Byłam dzisiaj na usg. Kubuś ma już 1229 gram

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 15:23   #4559
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Gosia, jak słodko! Cieszę się, ze wszystko przebiega bezproblemowo.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U nas funkcjonuje treggins i jeggins. Ciężko mi się zazwyczaj połapać co jest co Znalazłam taką definicję "Tregginsy mają imitować spodnie - pojawiają się na nich guziki, szlufki, zamki i kieszenie - jednak są wykonane z rozciągliwego materiału. Jegginsy to natomiast legginsy imitujące spodnie jeansowe. "

Ava pokażesz łupy?
Ty pewnie będziesz wiedziała - to model Diora, ale ni cholery nie mogę znaleźć nazwy, a bardzo mi sie podobają... https://lh3.googleusercontent.com/pr...3ewn0nE4VshDLo

Ja kupiłam wczoraj na prezent shoppera Gino Rossi za 120zł z prawie 400,- Nie mój kolor, ale żal było nie brać, likwidowali sklep. I dla siebie wyhaczyłam dwie pary retro sneakersów, drugie za grosz. Szukałam jakichś do "biegania", które zagralyby z dzwonami, bo wszystkie mam w klimatach 80's, 90's i pasują jak świni siodło.
https://ccc.eu/pl/damskie/buty/polbu...6-era-03-camel
https://ccc.eu/pl/damskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-wi16-era-03-bialy

Było 20 min na zakupy, więc zaraz idę na spokojnie popatrzeć czy coś ciekawego zostało...
Nie wiem czy te definicje dużo mi rozjaśniły. Wyglada na to, ze wszystko musi mieć swoje nazwy.

Trochę się nie znam na optycznych oprawkach. Często to są zupełnie inne ramki niż w słonecznych. Ładne są, takie delikatne.

Najgorsze są właśnie te promocje „żal nie brac”. Kupiłam trzecia pare tych samych szpilek, tym razem w czerwieni. £350 z £790, żal nie brac, wiadomo. Tak sobie myśle, ze jedne mam z metalicznej skory, drugie z weluru, a te są zamszowe. Różnorodność jest? Jest.

Skórzane botki się zawsze przydadzą. Sukienkę chciałam we wzory, bo nosze jednokolorowe stroje do znudzenia, a spódnica wydała mi się mega praktyczna. Nie mogę podlinkować, wyprzedaż była prywatna.
IMG_1616080815.323935.jpg
IMG_1616080829.497603.jpgIMG_1616080840.904879.jpgIMG_1616080855.404868.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-18, 16:02   #4560
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Super buty. Ja właśnie celowałam w brązowe, ale zniżka była przy 2 parach, a białe... białe trampki to ja kolekcjonuje

Zobaczcie te kolejkę. Z 70 osób przede mną i ze 20 za mną...

IMG_0811.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 11:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.