Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blondu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 15:05   #1
kochampieski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Unhappy

Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blondu?


Chciałabym zejść z ciemnego koloru do blondu, włosy farbowałam szamponem koloryzującym jakieś 3 razy na ciemną czekoladę. Czy jeśli zdejmę kolor lub rozjaśnię włosy to uda mi się uzyskać blond? Miał ktoś taką sytuację?
kochampieski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:15   #2
agataia91
Przyczajenie
 
Avatar agataia91
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

Na pewno się da , ale uważam , że to się nie opłaca . Włosy dostaną mocnego kopa i będą później zniszczone . Lepiej stopniowo je zacząć rozjaśniać , np. pasemkami , wolniej , ale lepiej .
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez agataia91
Czas edycji: 2017-05-04 o 21:43
agataia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:23   #3
kochampieski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

Słyszałam o tej metodzie, ale nie jestem przekonana, poniewaz nie wygląda to dobrze na ciemnych włosach. Mam grubę i gęste włosy. Kilkukrotnie je farbowałam, dwa razy rozjaśniałam rok temu i nic im nie było, nie są i nie były zniszczone. Chciałabym rozjaśnic je lub zdjąć kolor odrazu, ponieważ ten, który mam teraz mi nie odpowiada, a jesli coś zmieniam to chcę zrobić to odrazu, a nie stopniowo. Moja mama ma tez takie włosy jak ja i miała robioną dekoloryzację, nie zniszczyło to jej włosów,lecz nie zmieniała ona koloru aż w takim stopniu. Uda się mi zejść do mojego upragnionego blondu? Nie użyłam farby z amoniakiem, tylko szamponu...
kochampieski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:43   #4
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

Cytat:
Napisane przez kochampieski Pokaż wiadomość
Słyszałam o tej metodzie, ale nie jestem przekonana, poniewaz nie wygląda to dobrze na ciemnych włosach. Mam grubę i gęste włosy. Kilkukrotnie je farbowałam, dwa razy rozjaśniałam rok temu i nic im nie było, nie są i nie były zniszczone. Chciałabym rozjaśnic je lub zdjąć kolor odrazu, ponieważ ten, który mam teraz mi nie odpowiada, a jesli coś zmieniam to chcę zrobić to odrazu, a nie stopniowo. Moja mama ma tez takie włosy jak ja i miała robioną dekoloryzację, nie zniszczyło to jej włosów,lecz nie zmieniała ona koloru aż w takim stopniu. Uda się mi zejść do mojego upragnionego blondu? Nie użyłam farby z amoniakiem, tylko szamponu...

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:40   #5
Mary685
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 37
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

Da się ale moim zdaniem lepiej zrobić to na kilku etapów, wtedy nie zniszczysz włosów.
Mary685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 10:49   #6
burtonka
Raczkowanie
 
Avatar burtonka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 78
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

da się, ale jak masz możliwość to skorzystaj z olaplexu, bo mogą Ci sporo podupaść na kondycji ja schodziłam z ciemnego brązu do blondu w jeden dzień i to nie było zbyt mądre

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

ew. dekoloryzator, jeśli farbowałaś naturalne to powinno Ci ładnie zejść do natury
burtonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:45   #7
kochampieski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

Ide do fryzjera wiec myślę, że mają tam profesjonalne komsmetyki.
kochampieski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 01:19   #8
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Czy da się za jedna wizyta u fryzjera zejśc z ciemnej czekolady do ciemnego blo

Myślę, że bedzie ciezko to wszystko zrobić podczas jedenj wizyty, ale mogę się mylić
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 02:19:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.