rasizm, nietolerancja, dyskryminacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 22:56   #31
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: rasizm, nietolerancja, dyskryminacja

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie zrozumiec przyczyn dla ktorych ludzie zywia taka nienawisc w stosunku do wszystkiego, co inne.
ja zawsze keidy spotkam osobę otwarcie przyznająca się do rasizmu pytam dlaczego ma takie przekonania. niestety do tej pory dowiedziałam sie tylko że:
no bo oni są gorsi,
niech sobie żyją ale zdala ode mnie,
bo moj tata tez tak uważa,
bo w filmach widać że murzyni są nieuczciwi

To są autentyczne cytaty. Nie jestem w stanie pojąć tego toku myslenia.


Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Homofobia nie jest lękiem przed odmienna orientacja seksualna, fakt ze sie homoseksualizmu nie akceptuje nie oznacza ze jest sie nietolerancyjnym.
Racja. Bo właśnie z homoseksualizmem jest ten problem, że mało kto zdaje sobie sprawę że tolerancja nie oznacza przytakiwania i zgadzania się na wszystko. Jeśli nie popieram takiego stylu życia to nie znaczy że nie mogę go tolerować..
A wydaje mi się że teraz każdy kto sprzeciwia się niektórym zachowaniom np homoseksualnym ma od razu rpzypiętą łatkę "nietolerancyjny i zacofany"
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 23:03   #32
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: rasizm, nietolerancja, dyskryminacja

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Wiem bo mieszkalam tam prawie rok .
Ja tez

Jak dla mnie przyklad Niderlandow swiadczy o "drugiej stronie" calego problemu - o tym, ze spoleczenstwo mieszane etnicznie, to cale multi-kulti, po prostu zle dziala w praktyce. W momencie gdy pojawia sie wystarczajaco duza liczba osob danej nacji, przestaja sie asymilowac i nieraz probuja narzucic "gospodarzom" swoje wlasne normy. Przez to, ze glownie dotyczy to osob z zupelnie innego kregu kulturowego niz Europa, szok jest tym wiekszy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:16   #33
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: rasizm, nietolerancja, dyskryminacja

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
francja,uk -tam juz nie ma bialych ,nawpuszczali ciemnych kazdej masci to teraz maja ,musza udawac tolerancyjnych.
oprocz prezydenta i jego chyba wloskiej zony
Prawda jest taka, ze Muzulmanie maja duzo dzieci. Stopniowo zmieniaja sie zatem proporcje w spoleczenstwie. Jak bylam w szpitalu to na korytarzu spotykalam prawie same Muzulmanki. Z jedna przez jeden dzien lezalam w tej samej sali. Nie mowila po dunsku, tlumaczem byl jej malzonek. Zawziety bardzo. Pielegniarki powiedzialy mu wieczorem, ze na noc zostac nie moze, a on na to, ze nigdzie nie idzie. I faktycznie, kiedy obudzilam sie rano i szlam na sniadanie, on spal na krzesle, miedzy lozkiem malzonki i lozeczkiem z ich dopiero co urodzonym synkiem. Na krok nie odstepowal ani malzonki, ani dziecka.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 14:31   #34
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: rasizm, nietolerancja, dyskryminacja

Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" jest niczym więcej niż bandą lewaków którzy czekają na rządowe dotacje do walki z "faszyzmem". Są tak radykalni, że PZPN zawiesił z nimi współpracę. Co ich interesuje co wywieszają kibice? Dla nich nawet przekreślony Sierp i Młot jest znakiem faszystowskim.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 15:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.