Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 19:58   #991
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurcze bardziej mi sie oplaca kupic te wlasnie pudry z everyminerals.. ale trafic teraz w odcien
Moze ktoras z Was wczesniej stosowala badz stosuje Maxfactor lp 106 lub kapke jasniejszy lub revlon custom creations 030 light/medium i moze porownac do ktoregos pudru?

Mysle nad Beige light tan.. no ale nie wiem. Musze zrobic sobie chyba fotke w swietle dziennym bez makijazu moze mi pomozecie z wyborem.
ja mam ten podklad ( w odstawce juz zreszta) a z lancoma 03 bieige jakis tam

powinnas wybrac pomiedzy beige ligh tan, buff flairy summer a buff neutral beige, zreszta mozesz 3 probki wziasc podkladow darmowe

ale fotę rób
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 20:30   #992
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Bo jest makijażystką i lubi? Chociaż jakbym taką miała to bym się nie malowała

Za $34 (chociaż zwykle mniej ze względu na częste rabaty) można mieć 6 produktów + próbki + gratisy jeśli aktualnie jakieś są. $34 x 3zł = 102zł + przesyłka
Ja i tak bym miała placone z Anglii funtami to jeszcze inny przelicznik. Acha, a pedzel to moze byc ten baby za chyba 6$ ?

szkoda ze tam gdzie chce zamowic pudry ten sam pedzel kosztuje chyba kolo 10$ :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 21:00   #993
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko, to jak z wymianą? Wysłałam Tobie pw
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:17   #994
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Chyba jednak się udało Dostałam maila z moim zamówieniem oraz w moim koncie status zamówienia: oczekiwanie.
Pozauje tez Total: $4.60. Więc chyba jednak za przesyłkę muszę zapłacić. Myślałam, że to też darmo
Probki sa za darmo ale za przesylke niestety sie placi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:53   #995
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Probki sa za darmo ale za przesylke niestety sie placi
Dzięki za potwierdzenie. Nic trzeba będzie zapłacić. Pozdrawiam
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:05   #996
natasia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej, mam pytanie do doświadczonych użytkowniczek EDM, jakie są możliwe formy płatności? Tzn, czy mogę zrobić przelew? jak najłatwiej jest zapłacić za kosmetyki? jestem w tym temacie kompletnie zielona, a juz zdecydowałam ze coś zamówię z góry dziękuję za odpowiedź
natasia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:37   #997
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez natasia333 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do doświadczonych użytkowniczek EDM, jakie są możliwe formy płatności? Tzn, czy mogę zrobić przelew? jak najłatwiej jest zapłacić za kosmetyki? jestem w tym temacie kompletnie zielona, a juz zdecydowałam ze coś zamówię z góry dziękuję za odpowiedź
Możesz zapłacic karta kredytową, lub paypal, przeczytaj pierwszy post w tym wątku, jak coś będzie niejasne to pytaj. Jeslibyś kompletnie nie miala jak zapłacić to ktos Ci moze pomoc zamowic. Powodzenia
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 13:19   #998
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Skoro już muszę zapłacić za przesyłkę darmowych próbek to stwierdziłam że domówię sobie pędzel kabuki krótki Tylko jak robię zamówienie to znowu wyświetla mi się opłata za nową przesyłkę. Czy jest jakiś sposób żeby mi połączyli oby dwa zamówienia i żebym mogła zapłacić za przesyłkę tylko raz
Proszę pomóżcie
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:41   #999
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

doszły do mnie próbeczki, niecałe 2 tyg
róż snuggle cudowny!!! napiszę więcej jak dokładniej przetestuję.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:27   #1000
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Skoro już muszę zapłacić za przesyłkę darmowych próbek to stwierdziłam że domówię sobie pędzel kabuki krótki Tylko jak robię zamówienie to znowu wyświetla mi się opłata za nową przesyłkę. Czy jest jakiś sposób żeby mi połączyli oby dwa zamówienia i żebym mogła zapłacić za przesyłkę tylko raz
Proszę pomóżcie
czy oplacilas pierwsze zamowienie ?
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:14   #1001
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Skoro już muszę zapłacić za przesyłkę darmowych próbek to stwierdziłam że domówię sobie pędzel kabuki krótki Tylko jak robię zamówienie to znowu wyświetla mi się opłata za nową przesyłkę. Czy jest jakiś sposób żeby mi połączyli oby dwa zamówienia i żebym mogła zapłacić za przesyłkę tylko raz
Proszę pomóżcie
Bo pierwsze zamówienie jest już zakończone i czekają teraz na zapłatę. Jak chcesz pędzle to musisz zrobić nowe zamówienie i wziąć pędzle + zestaw darmowych próbek.
Ja nie zapłacisz za pierwsze zamówienie, to możliwe że Ci je anulują sami, chociaż ja bym proponowała wysłać im krótkiego maila z prośbą o anulowanie zamówienie nr ..... .

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
doszły do mnie próbeczki, niecałe 2 tyg
róż snuggle cudowny!!! napiszę więcej jak dokładniej przetestuję.
Oh tak Snuggle jest też ostatnio moim ulubionym różem EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 20:37   #1002
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bo pierwsze zamówienie jest już zakończone i czekają teraz na zapłatę. Jak chcesz pędzle to musisz zrobić nowe zamówienie i wziąć pędzle + zestaw darmowych próbek.
Ja nie zapłacisz za pierwsze zamówienie, to możliwe że Ci je anulują sami, chociaż ja bym proponowała wysłać im krótkiego maila z prośbą o anulowanie zamówienie nr ..... .
Bardzo dziękuję za dobre rady, nie wiedziałam jak to rozwiązać.
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 15:58   #1003
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jestem oczarowana moimi małymi próbeczkami EDM! Nakładałam na razie na sucho Sandy Fair jest jakby stworzony do mojego koloru cery.
To wszytsko dzięki Wam, inaczej nigdy bym nie odkryła EDM! Dziękuję!!!

Długo nosiłam się z zamiarem inwestycji w dobre pędzle do makijażu, a że babcia zapałała potrzebą zrobienia nie-niespodzianki na święta- zamówiłam zestaw za $34

z 4 pędzlami
(kabuki do powiek- świetnie że jest duży, będzie idealny do matowego beżu na całą powiekę,
do cieni zwykły,
duży kabuki
i ten do podkładu)
podkładem buff fairly light neutral
i pudrem Start to Finish Fair (szkoda, ze nie ma już silk dust, bo bardzo mnie kusił dopóki nie odkryłam ze został wycofany...)

do tego nie odmówiłam sobie zestawu próbek (
Olive-Olive Fair,
Beige-Sunkissed Fair,
Buff-Light Neutral,
Nick Nack
oraz Intensive Concealer Light).

Żeby dostać gratisy po 5%rabacie aby przekroczyć próg $34 dorzuciłam cień rare silk, matowy (czy to taki neutralny beż? anyone?)
Głównie skusiły mnie Wasze opinie o pędzlach, że są takie miękkie i rzeczywiście wychodzą relatywnie niedrogo w porównaniu z TBS. Zacieram rączki czekając na wigilię.

ps. Jakby się szykowało jakieś zamówinie zbiorowe ja się podpinam na 100%

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:12
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 18:46   #1004
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Jestem oczarowana moimi małymi próbeczkami EDM! Nakładałam na razie na sucho Fairly Light Neutral jest jakby stworzony do mojego koloru cery.
To wszytsko dzięki Wam, inaczej nigdy bym nie odkryła EDM! Dziękuję!!!

Długo nosiłam się z zamiarem inwestycji w dobre pędzle do makijażu, a że babcia zapałała potrzebą zrobienia nie-niespodzianki na święta- zamówiłam zestaw za $34

z 4 pędzlami
(kabuki do powiek- świetnie że jest duży, będzie idealny do matowego beżu na całą powiekę,
do cieni zwykły,
duży kabuki
i ten do podkładu)
podkładem buff fairly light neutral
i pudrem Start to Finish Fair (szkoda, ze nie ma już silk dust, bo bardzo mnie kusił dopóki nie odkryłam ze został wycofany...)

do tego nie odmówiłam sobie zestawu próbek (
Olive-Olive Fair,
Beige-Sunkissed Fair,
Buff-Light Neutral,
Nick Nack
oraz Intensive Concealer Light).

Żeby dostać gratisy po 5%rabacie aby przekroczyć próg $34 dorzuciłam cień rare silk, matowy (czy to taki neutralny beż? anyone?)
Głównie skusiły mnie Wasze opinie o pędzlach, że są takie miękkie i rzeczywiście wychodzą relatywnie niedrogo w porównaniu z TBS. Zacieram rączki czekając na wigilię.

ps. Jakby się szykowało jakieś zamówinie zbiorowe ja się podpinam na 100%
Ja mam rare silk i jestem bardzo bardzo zadowolona - kolor jasny beż blady bez różu, świetnie wygląda jako cień bazowy, jest matowy ale nie tępy. Ja generalnie używam pereł, wyjątek czynię praktycznie tylko właśnie dla rare silka.
Bierz, jak Ci nie podpasuję chętnie się z Tobą wymienię za niego, mam kilka nietrafionych kolorów podkładów
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 19:07   #1005
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

http://iamgrape1119.blogspot.com/200...s-blushes.html
Bardzo fajne zdjęcia, wysoka rozdzielczość.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 20:18   #1006
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
http://iamgrape1119.blogspot.com/200...s-blushes.html
Bardzo fajne zdjęcia, wysoka rozdzielczość.
jaki nick nack jest jasny! (a może autorka ma ciemną karnację?)
Ciekawe jaki da efekt na buźce.
a zdjęcia rzeczywiście super, dziewczyna się napracowała

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja mam rare silk i jestem bardzo bardzo zadowolona - kolor jasny beż blady bez różu, świetnie wygląda jako cień bazowy, jest matowy ale nie tępy. Ja generalnie używam pereł, wyjątek czynię praktycznie tylko właśnie dla rare silka.
Bierz, jak Ci nie podpasuję chętnie się z Tobą wymienię za niego, mam kilka nietrafionych kolorów podkładów
chciałam właśnie cień bazowy, zobaczymy jak dojdzie paczuszka
jakie są kolorki tych nietrafionych podkładów?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:28   #1007
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jaki nick nack jest jasny! (a może autorka ma ciemną karnację?)
Ciekawe jaki da efekt na buźce.
a zdjęcia rzeczywiście super, dziewczyna się napracowała



chciałam właśnie cień bazowy, zobaczymy jak dojdzie paczuszka
jakie są kolorki tych nietrafionych podkładów?
Sandy Fair - za jasny (i szaroróżowy na mnie), i 3 za ciemne Light Olive, Light Medium i Beige Neutral - te 2 ostatnie za pomaranczowe, Olive powinnam brać Fair teraz to widzę (już czeka w koszyczku).
Używam Fawn, teraz jak lekko zbladłam to z domieszką Linen.
A odnośnie innych wrażeń z użytkowania - mam też te sypkie pudry i muszę uznać ,że są bardzo uniwersalne pod względem kolorystycznym - mi pasuje i Fair i Sunlight. Planuję przesypać do tych sprytnych pojemników, w które pakowali gratisowe róże, bo jakoś nie mogę sobie poradzić z aplikowaniem różu w ten sposób, wychodzi mi ruska baba
A i rozkleił mi się duży kabuki (fakt, że często prany) - ale butapren nie takie rzeczy skleja...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 23:12   #1008
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Sandy Fair - za jasny (i szaroróżowy na mnie), i 3 za ciemne Light Olive, Light Medium i Beige Neutral - te 2 ostatnie za pomaranczowe, Olive powinnam brać Fair teraz to widzę (już czeka w koszyczku).
Używam Fawn, teraz jak lekko zbladłam to z domieszką Linen.
A odnośnie innych wrażeń z użytkowania - mam też te sypkie pudry i muszę uznać ,że są bardzo uniwersalne pod względem kolorystycznym - mi pasuje i Fair i Sunlight. Planuję przesypać do tych sprytnych pojemników, w które pakowali gratisowe róże, bo jakoś nie mogę sobie poradzić z aplikowaniem różu w ten sposób, wychodzi mi ruska baba
A i rozkleił mi się duży kabuki (fakt, że często prany) - ale butapren nie takie rzeczy skleja...
Czytałam, że jak zrobisz mu zdjęcie i im wyślesz to Ci przyślą nowy (gwarancja). Może google potwierdzi :P.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 08:13   #1009
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Czytałam, że jak zrobisz mu zdjęcie i im wyślesz to Ci przyślą nowy (gwarancja). Może google potwierdzi :P.
Dzięki za radę , wiem że jest jakiś wątek na ichniejszym forum ale nawet nie czytałam - jestem małym majsterkowiczem (najlepsze puzzle to skręcanie mebli) więc sobie skleiłam.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 09:25   #1010
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Sandy Fair - za jasny (i szaroróżowy na mnie), i 3 za ciemne Light Olive, Light Medium i Beige Neutral - te 2 ostatnie za pomaranczowe, Olive powinnam brać Fair teraz to widzę (już czeka w koszyczku).
Używam Fawn, teraz jak lekko zbladłam to z domieszką Linen.
A odnośnie innych wrażeń z użytkowania - mam też te sypkie pudry i muszę uznać ,że są bardzo uniwersalne pod względem kolorystycznym - mi pasuje i Fair i Sunlight. Planuję przesypać do tych sprytnych pojemników, w które pakowali gratisowe róże, bo jakoś nie mogę sobie poradzić z aplikowaniem różu w ten sposób, wychodzi mi ruska baba
A i rozkleił mi się duży kabuki (fakt, że często prany) - ale butapren nie takie rzeczy skleja...
Sandy Fair rzeczywiście jest szaro-różowawy, mi najlepiej podpasował fairly light neutral, już jest shipped
Olive fair leci jako próbeczka, on rzeczywiście ma zielone odcienie? Może poardzi sobie z chronicznym czerwienieniem się.
A czy sypki puder (Fair) dobrze matuje? Nadaje kolor?

też czytałam o tym, że wysyłają nowy pędzel po przesłaniu zdjęcia zniszczonego, myślę ze warto spróbować!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:58   #1011
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Sandy Fair rzeczywiście jest szaro-różowawy, mi najlepiej podpasował fairly light neutral, już jest shipped
Olive fair leci jako próbeczka, on rzeczywiście ma zielone odcienie? Może poardzi sobie z chronicznym czerwienieniem się.
A czy sypki puder (Fair) dobrze matuje? Nadaje kolor?

też czytałam o tym, że wysyłają nowy pędzel po przesłaniu zdjęcia zniszczonego, myślę ze warto spróbować!
Olive Fair nie ma zielonego odcienia, jest jasnożółty. W opakowaniu wygląda identycznie jak Golden Fair.
Na mojej twarzy efekt jednak jest odrobinkę inny, Golden Fair jest trochę bardziej żółty, a Olive Fair wygląda na mnie tak jasnobiszkoptowo, dlatego ten drugi wolę minimalnie bardziej.

A o jaki puder Fair Ci chodzi? Bo jest ich kilka.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-07 o 11:07 Powód: dopiska
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:29   #1012
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Olive Fair nie ma zielonego odcienia, jest jasnożółty. W opakowaniu wygląda identycznie jak Golden Fair.
Na mojej twarzy efekt jednak jest odrobinkę inny, Golden Fair jest trochę bardziej żółty, a Olive Fair wygląda na mnie tak jasnobiszkoptowo, dlatego ten drugi wolę minimalnie bardziej.

A o jaki puder Fair Ci chodzi? Bo jest ich kilka.

pisałam o start to finish fair
jeśli mam jasną cerę z odcieniami różu to jakie odcienie podkładów zamaskują ją do beżu?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:39   #1013
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pisałam o start to finish fair
jeśli mam jasną cerę z odcieniami różu to jakie odcienie podkładów zamaskują ją do beżu?
Beige-Sunkissed Fair, Buff-Light Neutral- te co zamowilas to bedą do tego dobre, mam tez buff perfect i jest to jasny neutralny bez - na stronce wyglada na znacznie ciemniejszy (dla mnie za jasny wiec bede sie go pozbywac). Piękny beż bez zoltego to buff beige neutral i buff flairy summer ale dla jasnych cer moze byc ciut zbyt ciemny i o dziwo dla beżowej karnacji multitasking jest fajny.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 12:18   #1014
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Beige-Sunkissed Fair, Buff-Light Neutral- te co zamowilas to bedą do tego dobre, mam tez buff perfect i jest to jasny neutralny bez - na stronce wyglada na znacznie ciemniejszy (dla mnie za jasny wiec bede sie go pozbywac). Piękny beż bez zoltego to buff beige neutral i buff flairy summer ale dla jasnych cer moze byc ciut zbyt ciemny i o dziwo dla beżowej karnacji multitasking jest fajny.
dziękuję za odpowiedź, cieszę się że dobrze strzelałam
strasznie dużo tych kolorów!!!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:55   #1015
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pisałam o start to finish fair
Matuje naprawdę nieźle, ale pełnego matu na cały dzień nim nie uzyskasz. U mnie potrzebne są poprawki po jakiś 6-7 godzinach. Z EDM lepszy w matowieniu jest puder Silk Dust, ale jego już nie kupisz. Ja szukam pudru, który da mat na cały dzień, bo czasem poprawki w ciągu dnia są technicznie niemożliwe.
Moi faworyci do przetestowania to puder transparentny Kryolanu i Silica Powder z Coastal Scents.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:30   #1016
Agusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Z zapartym tchem obserwuję ten wątek i jestem zachwycona minerałami EM. Mam zamiar zrobić zamówienie w niedalekiej przyszłości, jednak mam problem z doborem koloru podkładu. Czy któraś z dziewczyn używała podkładu Normateint Vichy kolor NUDE i może go przyrównać do jakiegoś koloru EM ?? Tak w przybliżeniu, bo i tak zamówię kilka kolorków, aby dobrać kolor idealnie( w miarę możliwości ) Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedż Aaaa i oczywiście wilekie dzięki dla Założycielki wątku
Agusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:42   #1017
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Z tego co widzę w internecie to tan kolor to sredni beż. Łatwiej będzie jesłi napiszesz stopien jasnosci skóry i odcień bo na edm jasne kolory są naprawdę bardzo jasniutkie , a moze zdjęcie kawałeczka chociaz buźki??
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:49   #1018
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek Pokaż wiadomość
Witam Z zapartym tchem obserwuję ten wątek i jestem zachwycona minerałami EM. Mam zamiar zrobić zamówienie w niedalekiej przyszłości, jednak mam problem z doborem koloru podkładu. Czy któraś z dziewczyn używała podkładu Normateint Vichy kolor NUDE i może go przyrównać do jakiegoś koloru EM ?? Tak w przybliżeniu, bo i tak zamówię kilka kolorków, aby dobrać kolor idealnie( w miarę możliwości ) Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedż Aaaa i oczywiście wilekie dzięki dla Założycielki wątku
Ja używałam tego Normateinta, nawet go chyba zrecenzowałam... w lecie ( i na wiosnę) 25 (nude), na zimę mieszałam z opal czyli z 15 w proporcji 2:1 - a mój kolor to Fawn, w zimie z jaśniejszą domieszką (ja dodaję Linen). Pomyśl też o Golden fair albo Olive fair (olive light jest dla mnie zbyt ciemny) - oba jasne w tonacjach żółtych, ciepłych. Korektor polecam Intensive light- też piękny jasny żółtawy kolor, świetnie dobrany do Fawn.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:23   #1019
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Matuje naprawdę nieźle, ale pełnego matu na cały dzień nim nie uzyskasz. U mnie potrzebne są poprawki po jakiś 6-7 godzinach. Z EDM lepszy w matowieniu jest puder Silk Dust, ale jego już nie kupisz. Ja szukam pudru, który da mat na cały dzień, bo czasem poprawki w ciągu dnia są technicznie niemożliwe.
Moi faworyci do przetestowania to puder transparentny Kryolanu i Silica Powder z Coastal Scents.
na 100% macie mi nie zależy, zwłaszcza że bardzo sie nie błyszczę powinno być ok.
Zwłaszcza że minerały niepowinny wysuszyć, a specyfiki matujące zazwyczaj pozostawiały mi wiór na buzi.
dzięki za wskazówki
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:33   #1020
Agusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja używałam tego Normateinta, nawet go chyba zrecenzowałam... w lecie ( i na wiosnę) 25 (nude), na zimę mieszałam z opal czyli z 15 w proporcji 2:1 - a mój kolor to Fawn, w zimie z jaśniejszą domieszką (ja dodaję Linen). Pomyśl też o Golden fair albo Olive fair (olive light jest dla mnie zbyt ciemny) - oba jasne w tonacjach żółtych, ciepłych. Korektor polecam Intensive light- też piękny jasny żółtawy kolor, świetnie dobrany do Fawn.
Bardzo dziękuję za wskazówki
Agusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.