Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 21:18   #2401
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
moze najpierw sama jedz i mu to pokaz, a potem daj jemu, wtedy bedzie wiedzial o co chodzi pewnie
dawalm mu do buzki i sobie lizal, a potem do raczki zeby sam sobie trzymal, ale i tak nie zajarzyl
wczesniej probowalam to tez z chrupkami kukurydzianymi, ale tez nie wie co z tym zrobic, jak ja mu trzymam to sobie memla
moze jeszcze nie dorosl do takich rarytasow, albo taki leniuch

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość
jagna fajne 2 kółka : ) też mam niebieski rower, jeszcze ani razu nim nie jezdziłam, w zeszłym roku go wygrałam
rzeczywiscie roweryk fajny
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:20   #2402
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość
jagna fajne 2 kółka : ) też mam niebieski rower, jeszcze ani razu nim nie jezdziłam, w zeszłym roku go wygrałam
a gdzie i jak wygrałaś?

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
oooo to to!!! a poza tym nie mają powodu żeby na Ciebie się złościć! no chyba że któremuś coś nagadałaś
no właśnie nie
chyba że nagadałam, ale nie wiem o tym bo wg mnie nie nagadałam
po.pie.rdo.lo.ne to

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
P.S. A gdzie Dzika??? Usprawiedliwiała się że Jej nie będzie
bunga albo szyje
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:21   #2403
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Odp: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Jagnna to nieciekawa sytuacja, szwagier powinien udostępnić swoj samochód
Najgorsze, ze Wy sie przez to klocicie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:30   #2404
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Jagnna to nieciekawa sytuacja, szwagier powinien udostępnić swoj samochód
Najgorsze, ze Wy sie przez to klocicie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiesz u nas jest ogólnie spaprana sytuacja na stopie wewnątrzrodzinnej, i może tato nie chce go prosić o to nie mam kurde pojęcia, weź zrozum chłopów
Szwagier ogólnie ma hopla na pkcie swoich aut. Poprzednia jego fura miała bardziej czysty silnik, niż ja wnętrze auta fakt, że ja samochodowy syfiarz, no ale prosze cie...
A na wku.rw M składa się kilka czynników, i wcale mu się nie dziwię że jest zły. Tym bardziej, że ostatnio tak wypada, że my jesteśmy dupy do bicia, a moja siostra oczko w głowie. No ale cóż.. takie zycie.
Aaaa.. nie ważne. Wygadałam się wam, przeszło mi, zrobiłam tztowi herbate i jemu też przeszło. Teraz musze ojca ugłaskać
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."



Edytowane przez jagnna
Czas edycji: 2013-06-09 o 21:33
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:35   #2405
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czy można do Was dołączyć? Przyznam, że podczytuję Was od jakiegoś czasu...
Jestem Aneta - mama Zosi ur. 30.11.2012 i Kacperka ur. 13.10.2008.


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Moja najczęściej mówi coś w stylu tatatatata. Nie mogłaby mamamamama?
mój ani tatata ani mamama
ale za to babcia chodzi dumna bo przecież babababa ciągle woła


dzionek fajny, Jan grzeczny
u rodzinki super , pogoda dopisała
najlepsza babcia męża (91 lat) - Jan podobny do mamusi, tak samo ładny

i szef w końcu zadzwonił że na pół etatu im potrzeba
i niby ok bo póki co nic nie mam na oku...i niby ok bo nadal z Janem bym dużo czasu spędzała
ale, ale - nie wiem jak my sobie w sumie poradzimy z mniejszą kasą
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:49   #2406
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość



mój ani tatata ani mamama
ale za to babcia chodzi dumna bo przecież babababa ciągle woła


dzionek fajny, Jan grzeczny
u rodzinki super , pogoda dopisała
najlepsza babcia męża (91 lat) - Jan podobny do mamusi, tak samo ładny

i szef w końcu zadzwonił że na pół etatu im potrzeba
i niby ok bo póki co nic nie mam na oku...i niby ok bo nadal z Janem bym dużo czasu spędzała
ale, ale - nie wiem jak my sobie w sumie poradzimy z mniejszą kasą
u nas jest tylko dadadadada

wiesz, zawsze w miedzyczasie mozesz czegos lepszego szukac

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

ide spac, dobranoc dziewuszki
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 23:22   #2407
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
i szef w końcu zadzwonił że na pół etatu im potrzeba
i niby ok bo póki co nic nie mam na oku...i niby ok bo nadal z Janem bym dużo czasu spędzała
ale, ale - nie wiem jak my sobie w sumie poradzimy z mniejszą kasą
hmm.. z tego co wiem (ale mogę się mylic) po macierzyńskim wracasz na to samo lub równorzędne stanowisko. Chyba że sama zawnioskujesz o mniejszy wymiar etatu, to się mają zgodzić. Jak chcą mieć kogoś na pół etatu- niech zmniejszą temu kolesiowi co jest za ciebie sobie zatrudniony. O!

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

Ale siara
ide spać.
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 08:03   #2408
1qwert
Raczkowanie
 
Avatar 1qwert
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
hmm.. z tego co wiem (ale mogę się mylic) po macierzyńskim wracasz na to samo lub równorzędne stanowisko. Chyba że sama zawnioskujesz o mniejszy wymiar etatu, to się mają zgodzić. Jak chcą mieć kogoś na pół etatu- niech zmniejszą temu kolesiowi co jest za ciebie sobie zatrudniony. O!
tak właśnie jest, ja bym sie nie zgadzała na powrót na pól etetu chyba że ci to pasuje, przepisy są po twojej stronie

Cytat:
Napisane przez missbarbara Pokaż wiadomość
Witam się w ten beznadziejny słoneczny wieczór
Mikuś śpi sobie smacznie od 19tej a jego mamusia wygrzebała z garderoby kartony z ciuchami do pracy
OŚWIADCZAM ZE KOŃCZĘ Z BONITKAMI
w połowę sukienek, spódnic i koszul się nie mieszczę
niestety mam to samo i 3 tyg. żeby to ogarnąć a raczej mój tłuszcz bo nie bede miała w czym do pracy chodzić

a tak wogóle to cześć w ten wietrzny dzień
chciałam sie poskarżyć ze ktos mi popsuł dziecko
cały weekend marudził i piszczał cisza była tylko kiedy spał mam nadzieje ze to chwilowe
1qwert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:04   #2409
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

dobry

troszke dzis pospalam
Tomek przyszedl rano i nie mogl mnie dobudzic, w koncu na mnie usiadl i zaczal gryzc moj nos
no musialam otworzyc oczy, jego siostra byla bardziej twarda i dalej sobie chrapala

sloneczka dzis nie mamy, w nocy przyszla burza i teraz wsio mokre
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:17   #2410
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość

wiesz, zawsze w miedzyczasie mozesz czegos lepszego szukac
Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
hmm.. z tego co wiem (ale mogę się mylic) po macierzyńskim wracasz na to samo lub równorzędne stanowisko. Chyba że sama zawnioskujesz o mniejszy wymiar etatu, to się mają zgodzić. Jak chcą mieć kogoś na pół etatu- niech zmniejszą temu kolesiowi co jest za ciebie sobie zatrudniony.
ja to wszystko wiem ale jak z kolei wrócę na cały to mi połowę wypłaty zeżre opiekunka i zostanie mi tyle ile bym miała na pół etatu
i tak źle i tak niedobrze
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:42   #2411
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez 1qwert Pokaż wiadomość
a tak wogóle to cześć w ten wietrzny dzień
chciałam sie poskarżyć ze ktos mi popsuł dziecko
cały weekend marudził i piszczał cisza była tylko kiedy spał mam nadzieje ze to chwilowe
no u mnie tez wieje

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Tomek przyszedl rano i nie mogl mnie dobudzic, w koncu na mnie usiadl i zaczal gryzc moj nos
o matko spruciula z tego Tomusia

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
i tak źle i tak niedobrze
aa bo ty bys chciala kase po staremu i prace na pół etatu

Jestem dziś samotną matką, bo tż pojechał do Częstochowy. Mam dziś ostatnią rehabę, mam nadzieje ze po tej serii mi ta ręka przejdzie.
A poza tym to szarosc, marazm i nuda
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 08:52   #2412
1qwert
Raczkowanie
 
Avatar 1qwert
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 34
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
no u mnie tez wieje
dziwne nie?

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
aa bo ty bys chciala kase po staremu i prace na pół etatu
o ja też bym tak chciała

kciuki żeby z reką było ok

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
dobry

troszke dzis pospalam
Tomek przyszedl rano i nie mogl mnie dobudzic, w koncu na mnie usiadl i zaczal gryzc moj nos
no musialam otworzyc oczy, jego siostra byla bardziej twarda i dalej sobie chrapala

sloneczka dzis nie mamy, w nocy przyszla burza i teraz wsio mokre
pomysłowy Tomeczek
1qwert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:55   #2413
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Chyba się właśnie pokłóciłam z tztem
Jest na mnie zły jak diabli i nawet żarcik o lodzie nie pomógł- jest źle. Poszło o udostępnienie jutro jego auta mojemu ojcu. Trzeba mu przewieźć jakieś tam jego sprzęty na robote (jest budowlańcem), i chce to zrobić tżtowym, choć mój szwagier ma kombiaka. Tato twierdzi, że tztowe jest lepiej pakowne. A M się wku.rwił że jego autem się wozi każdy złom, a szwagrowy będzie tylko stał i błyszczał. Bo tak de facto jest. Kupili se volvo ( ) jak miał się rodzić siostrzeniec, zamontowali w nim fotelik, i szwagier jeździ nim 4km tam i z powrotem do pracy, a siostra z wózkiem albo na nogach, albo autobusem. Chore to wg mnie, ale nie moja piaskownica, nie moje zabawki, nie komentuje. Tak czy inaczej M się wpienił, a mi się teraz obrywa od obu. Bo tato oczywiście zapytał o to auto mnie, ja mu powiedziałam jaka jest sytuacja, potem poleciałam do M i go jednak przekonałam I teraz tato jest zły, że musi nas PROSIĆ, a M jest zły, bo j.w.
Kur.wa nie będę się nast razem mieszać, niech sie dogadują między sobą, dorośli ludzie w końcu niby
Masz rację niech chłopy same się dogadują

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
P.S. A gdzie Dzika??? Usprawiedliwiała się że Jej nie będzie
Chyba nie

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja to wszystko wiem ale jak z kolei wrócę na cały to mi połowę wypłaty zeżre opiekunka i zostanie mi tyle ile bym miała na pół etatu
i tak źle i tak niedobrze
Przy połowie etatu masz mniejszy urlop, mniejszą emeryturę, bo niższe składki. No i potem może być problem z powrotem na cały etat, ale z drugiej strony więcej czasu dla dziecka. Eh... trudna decyzja.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:55   #2414
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Hej!

Ale brzydka pogoda Nic mi się nie chce przez nią...

I jeszcze dzięki dziewczynom na fb dowiedziałam się, że nasz fotelik Maxi Cosi powinien mieć daszek przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy wmontowany Sprawdziłam i kurde nie mamy :/ Zadzwoniłam do sklepu i kazali przyjechać, to dadzą nam daszek. Tylko że kupowaliśmy go w Lublinie, więc musimy czekać aż pojedziemy do rodziców.
Taaa fotelik kupiliśmy we wrześniu A ja dzisiaj pierwszy raz na oczy instrukcję do niego widziałam
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:57   #2415
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzionek fajny, Jan grzeczny
u rodzinki super , pogoda dopisała
najlepsza babcia męża (91 lat) - Jan podobny do mamusi, tak samo ładny

i szef w końcu zadzwonił że na pół etatu im potrzeba
i niby ok bo póki co nic nie mam na oku...i niby ok bo nadal z Janem bym dużo czasu spędzała
ale, ale - nie wiem jak my sobie w sumie poradzimy z mniejszą kasą

to idź na to pół i szukaj sobie czegoś innego w międzyczasie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
hmm.. z tego co wiem (ale mogę się mylic) po macierzyńskim wracasz na to samo lub równorzędne stanowisko. Chyba że sama zawnioskujesz o mniejszy wymiar etatu, to się mają zgodzić. Jak chcą mieć kogoś na pół etatu- niech zmniejszą temu kolesiowi co jest za ciebie sobie zatrudniony. O!
potwierdzam

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja to wszystko wiem ale jak z kolei wrócę na cały to mi połowę wypłaty zeżre opiekunka i zostanie mi tyle ile bym miała na pół etatu
i tak źle i tak niedobrze
echh nie dogodzisz Kobicie
a na pół etatu jak wrócisz to kto się zajmie Janem?

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
aa bo ty bys chciala kase po staremu i prace na pół etatu
aaaa cwaniara też tak bym chciała

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Jestem dziś samotną matką, bo tż pojechał do Częstochowy. Mam dziś ostatnią rehabę, mam nadzieje ze po tej serii mi ta ręka przejdzie.
A poza tym to szarosc, marazm i nuda
ja prawie non stop samotna matka, tylko na papierze nie. Chyba się przejdę do UM spytać o zasiłki dla takich jak ja
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:05   #2416
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Witam się po nieobecności jednodniowej, odnotowanej ku mej radości, co w mej interpretacji oznacza, że ktoś mnie tu jednak lubi Tłumaczyć się będę poniżej, jako że se pocytowałam. Coś mi też zeżarło z tych cytatów no ale trudno.

Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość
mój synek to mały cygan, idzie do wszystkich i do wszystkich się uśmiecha... ale mojej teściowej, a swojej babci coś chyba nie lubi. co ją widzi to ryk i to taki, że później się zanosi i oddechu aż złapać nie może... na początku tak nie miał, ale ostatnie 3-4 razy jak ją widzi to tak to się kończy... aż mi się żal robi...nie cierpię jak on tak płacze. i nie mam pojęcia dlaczego tak reaguje. nigdy nie lubiłam chodzić do teściów, teraz przestaję to lubić jeszcze bardziej... : (
Poznał się chłop i tyle
A tak swoją drogą to Ewa kiedyś tak miała na dziadka. Wiemy, że go lubi i chętnie z nim wychodzi ale zdarzyło jej się ryczeć godzinę na jego widok albo robić podkówkę jak tylko się do niej zbliżał. W końcu przechodzi po jakimś czasie. Myślę, że to może być kwestia jakiejś fazy rozwoju u naszych dzieci i minie z czasem. A póki co możesz mieć pretekst żeby nie jeździć do teściowej

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość
w ogole to dalam dzis Czarusiowi pietke od chleba, ale on tylko zlapal w raczke i nia machal i jakos nie zajarzyl, ze to sie do buzi wklada
Ja wczoraj dałam Ewie skrawek ciasta do pizzy, jako że chleba białego w domu nie mamy. Pierwsze podejście - krzywa mina, drugie podejście - coś nawet pomemłała ale bez szału. W związku z jakimkolwiek zainteresowaniem zakupię dzisiaj biały chleb do testów

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Jak tam Warszawianki? Pływała któraś pontonem na trasie toruńskiej?
U nas było takie oberwanie chmury, że woda z ulicy była na poziomie chodnika, czyli w sensie, że mniej więcej po kostki Mamy takie rondko tuż pod domem to śmiało można by kajakiem po nim pływać. I był mega grad - zrobiłam nawet fotkę - potem Wam wrzucę.

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Chyba się właśnie pokłóciłam z tztem
Jest na mnie zły jak diabli i nawet żarcik o lodzie nie pomógł- jest źle. Poszło o udostępnienie jutro jego auta mojemu ojcu. Trzeba mu przewieźć jakieś tam jego sprzęty na robote (jest budowlańcem), i chce to zrobić tżtowym, choć mój szwagier ma kombiaka. Tato twierdzi, że tztowe jest lepiej pakowne. A M się wku.rwił że jego autem się wozi każdy złom, a szwagrowy będzie tylko stał i błyszczał. Bo tak de facto jest. Kupili se volvo ( ) jak miał się rodzić siostrzeniec, zamontowali w nim fotelik, i szwagier jeździ nim 4km tam i z powrotem do pracy, a siostra z wózkiem albo na nogach, albo autobusem. Chore to wg mnie, ale nie moja piaskownica, nie moje zabawki, nie komentuje. Tak czy inaczej M się wpienił, a mi się teraz obrywa od obu. Bo tato oczywiście zapytał o to auto mnie, ja mu powiedziałam jaka jest sytuacja, potem poleciałam do M i go jednak przekonałam I teraz tato jest zły, że musi nas PROSIĆ, a M jest zły, bo j.w.
Kur.wa nie będę się nast razem mieszać, niech sie dogadują między sobą, dorośli ludzie w końcu niby
Polecam to co wytłuszczone. Koniec kropka.
U nas tż często się miesza w sprawy nie dotyczące jego samego a potem są pretensje do garbatego.

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
P.S. A gdzie Dzika??? Usprawiedliwiała się że Jej nie będzie
Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
bunga albo szyje
No z tym bunganiem to naprawdę fantazja ułańska
Melduję, że całą niedzielę szyłam. Czułam się jakbym wróciła na etat Ale dobrze. Trza coś robić żeby zarobić. Tż walczy z moją stroną i się jara, bo on lubi takie programistyczno-komputerowe sprawy i jakoś tak Wam powiem, że dzięki temu w naszym związku wreszcie normalnie. Uszyłam 3 kolczyki, z czego w jednym mi się sznurki pomyliły co zauważyłam jak skończyłam (zły odcień) a ten jeden bez pary ma srakowate kolory ale chuk, może znajdzie jakiegoś srakowatego właściciela Potem Wam foty rzuce.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
i szef w końcu zadzwonił że na pół etatu im potrzeba
i niby ok bo póki co nic nie mam na oku...i niby ok bo nadal z Janem bym dużo czasu spędzała
ale, ale - nie wiem jak my sobie w sumie poradzimy z mniejszą kasą
Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
hmm.. z tego co wiem (ale mogę się mylic) po macierzyńskim wracasz na to samo lub równorzędne stanowisko. Chyba że sama zawnioskujesz o mniejszy wymiar etatu, to się mają zgodzić. Jak chcą mieć kogoś na pół etatu- niech zmniejszą temu kolesiowi co jest za ciebie sobie zatrudniony. O!
Cytat:
Napisane przez 1qwert Pokaż wiadomość
tak właśnie jest, ja bym sie nie zgadzała na powrót na pól etetu chyba że ci to pasuje, przepisy są po twojej stronie
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja to wszystko wiem ale jak z kolei wrócę na cały to mi połowę wypłaty zeżre opiekunka i zostanie mi tyle ile bym miała na pół etatu
i tak źle i tak niedobrze
Miałam dorzucić coś od siebie ale wyczerpałyście temat


Jeszcze tylko dodam, że wczoraj ekspediowałam tżta na kanapę, bo pił piwo i śmierdział i spałyśmy do 10 a dzisiaj niestety pobudka przed 6:30 ale o dziwo oddałam Ewkę tżtowi jak się szykował do pracy i dospałam jeszcze do 8 Dziecko mam dzisiaj trochę marudne, nowość Lecimy do urzędu miasta zawiesić moją działalność od jutra, a dzisiaj kończy mi się macierzyński I do rossmana po kleiczki. 2 dni przerwy były - dzisiaj spróbujemy ziemniaczka z marchewką w towarzystwie kleiku.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:11   #2417
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
aaa nie wyspałam się poszłam spać po 24 bo czekałam na męża, nie doczekałam się, mlody obudził się o 1, patrzę na tel która godz a tam 5 nieodebranych połąćzeń od męża, zostawił klucze w aucie, a auto pod pracą (mieli jakieś tam lecie szkoły) i nie mógł sie do domu dostać, ale jak oddzwoniłam to już wracał z kluczami a później Adaś jeszcze się chyba ze 3 razy obudził i o 5.40 chciał wstawać to Go cycem zatkałam i chwilę jeszcze podrzemaliśmy
To się chłopak przeszedł
Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czy można do Was dołączyć? Przyznam, że podczytuję Was od jakiegoś czasu...
Jestem Aneta - mama Zosi ur. 30.11.2012 i Kacperka ur. 13.10.2008.
Hej
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:14   #2418
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

aa bo ty bys chciala kase po staremu i prace na pół etatu
Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość

Przy połowie etatu masz mniejszy urlop, mniejszą emeryturę, bo niższe składki. No i potem może być problem z powrotem na cały etat, ale z drugiej strony więcej czasu dla dziecka. Eh... trudna decyzja.
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość


echh nie dogodzisz Kobicie
a na pół etatu jak wrócisz to kto się zajmie Janem?
wiem, wiem smęcę
ale wiecie dopiero to do mnie wszystko dociera
że teraz mniej kasiory będzie i trzeba jakoś zaciskać pasa

Ma_majka z Janem jak pół etatu to zostaje moja mama więc chociaż w tym temacie spokojna jestem

chyba faktycznie pójdę na pół, może jakoś dociągniemy aż Jan skończy chociaż z roczek i wtedy na cały poszukam
może się uda coś takiego żeby mi sensowna kwota została po opłaceniu opiekunki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:15   #2419
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wiem, wiem smęcę
ale wiecie dopiero to do mnie wszystko dociera
że teraz mniej kasiory będzie i trzeba jakoś zaciskać pasa

Ma_majka z Janem jak pół etatu to zostaje moja mama więc chociaż w tym temacie spokojna jestem

chyba faktycznie pójdę na pół, może jakoś dociągniemy aż Jan skończy chociaż z roczek i wtedy na cały poszukam
może się uda coś takiego żeby mi sensowna kwota została po opłaceniu opiekunki
To o której będziesz teraz kończyła pracę, jak na pół etatu?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 09:19   #2420
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
To o której będziesz teraz kończyła pracę, jak na pół etatu?
to wszystko musimy dopiero dogadać w jakich godzinach miałabym pracować
no i muszę zagadać żeby Fundusz Pracy mi płacili co bym nie została z niczym jakby im przyszło do głowy mnie zwolnić
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:19   #2421
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
aa bo ty bys chciala kase po staremu i prace na pół etatu
Z formalnego punktu widzenia, jakby pracodawca miał ochotę, to w tą stronę nikt mu nie zabroni Kiedyś obsługiwałam taką firmę, gdzie babka po powrocie z macierzyńskiego zmniejszyła etat do 7/8 i nadal dostawała tą samą kasę. A zarabiała dużo więc różnica byłaby spora

Kciuki za łapę!

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
I jeszcze dzięki dziewczynom na fb dowiedziałam się, że nasz fotelik Maxi Cosi powinien mieć daszek przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy wmontowany Sprawdziłam i kurde nie mamy :/ Zadzwoniłam do sklepu i kazali przyjechać, to dadzą nam daszek. Tylko że kupowaliśmy go w Lublinie, więc musimy czekać aż pojedziemy do rodziców.
A u nas z kolei fotelik stracił te gumki od daszka i nie ma go jak zakładać. Edzio odgryzł

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
a prawie non stop samotna matka, tylko na papierze nie. Chyba się przejdę do UM spytać o zasiłki dla takich jak ja



Ku pokrzepieniu serc powiem Wam, że przytyłam 1,5kg więc moja waga do zbicia to obecnie 22,5 kg
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:22   #2422
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Z formalnego punktu widzenia, jakby pracodawca miał ochotę, to w tą stronę nikt mu nie zabroni
otóż to aczkolwiek złudne nadzieje
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:32   #2423
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Witam się po nieobecności jednodniowej, odnotowanej ku mej radości, co w mej interpretacji oznacza, że ktoś mnie tu jednak lubi Tłumaczyć się będę poniżej, jako że se pocytowałam. Coś mi też zeżarło z tych cytatów no ale trudno.
a kto pierwszy się o Ciebie upomniał?? no kto?

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
No z tym bunganiem to naprawdę fantazja ułańska
Melduję, że całą niedzielę szyłam. Czułam się jakbym wróciła na etat Ale dobrze. Trza coś robić żeby zarobić. Tż walczy z moją stroną i się jara, bo on lubi takie programistyczno-komputerowe sprawy i jakoś tak Wam powiem, że dzięki temu w naszym związku wreszcie normalnie. Uszyłam 3 kolczyki, z czego w jednym mi się sznurki pomyliły co zauważyłam jak skończyłam (zły odcień) a ten jeden bez pary ma srakowate kolory ale chuk, może znajdzie jakiegoś srakowatego właściciela Potem Wam foty rzuce.
no to czekamy z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
To się chłopak przeszedł
oj tam, nie miał tak daleko

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wiem, wiem smęcę
ale wiecie dopiero to do mnie wszystko dociera
że teraz mniej kasiory będzie i trzeba jakoś zaciskać pasa

Ma_majka z Janem jak pół etatu to zostaje moja mama więc chociaż w tym temacie spokojna jestem

chyba faktycznie pójdę na pół, może jakoś dociągniemy aż Jan skończy chociaż z roczek i wtedy na cały poszukam
może się uda coś takiego żeby mi sensowna kwota została po opłaceniu opiekunki
to jest chyba najlepsze wyjście

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Ku pokrzepieniu serc powiem Wam, że przytyłam 1,5kg więc moja waga do zbicia to obecnie 22,5 kg
ojojku a to czemu się pizzą opychasz

ja za to wbiłam się w 2 pary spodni sprzed ciąży ale, uwaga - słowo "wbiłam sie" jest tu kluczowe no i wyglądam, jak to któraś pięknie kiedyś określiła, jak pół dupy zza krzaka no ale sam fakt że zaczynam w coś się mieścić jest pocieszający
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:39   #2424
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość


ja za to wbiłam się w 2 pary spodni sprzed ciąży ale, uwaga - słowo "wbiłam sie" jest tu kluczowe no i wyglądam, jak to któraś pięknie kiedyś określiła, jak pół dupy zza krzaka no ale sam fakt że zaczynam w coś się mieścić jest pocieszający
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:39   #2425
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość

ja za to wbiłam się w 2 pary spodni sprzed ciąży ale, uwaga - słowo "wbiłam sie" jest tu kluczowe no i wyglądam, jak to któraś pięknie kiedyś określiła, jak pół dupy zza krzaka no ale sam fakt że zaczynam w coś się mieścić jest pocieszający


ja sie wczoraj tez wbilam w spodnie ale sprzed ciazy z Tomkiem
ledwo sie dopielam i nad spodniami me cialko pieknie wyplynelo:brzyda l:
takze nosic nie bede ich
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:53   #2426
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i muszę zagadać żeby Fundusz Pracy mi płacili co bym nie została z niczym jakby im przyszło do głowy mnie zwolnić
FP na etacie to się chyba płaci zawsze, czy się mylę?

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
otóż to aczkolwiek złudne nadzieje
Nadzieja umiera ostatnia

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
a kto pierwszy się o Ciebie upomniał?? no kto?



Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ojojku a to czemu się pizzą opychasz
Bo nie było czasu na gotowanie
Ale ale. Nie wiem czy widziałyście ale wczoraj była Chodakowska w Uwadze i tż się napalił jak szczerbaty na suchary, że on się będzie jeszcze bardziej zajmował dzieckiem po powrocie z pracy, żebym ja mogła ćwiczyć Chodakowską i być piękna i szczupła tak jak ona

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ja za to wbiłam się w 2 pary spodni sprzed ciąży ale, uwaga - słowo "wbiłam sie" jest tu kluczowe no i wyglądam, jak to któraś pięknie kiedyś określiła, jak pół dupy zza krzaka no ale sam fakt że zaczynam w coś się mieścić jest pocieszający
Tu nie o wyglądanie chodzi a o mieszczenie się


Uwaga zdjęcia.
Kolczyki plus grad plus poczytaj mi mamo, bo Majka się kiedyś prosiła o zdjęcie matki z córką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kukuryku.jpg (105,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0236.jpg (39,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0229.jpg (49,9 KB, 45 załadowań)
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:55   #2427
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
FP na etacie to się chyba płaci zawsze, czy się mylę?
pracodawca ma obowiązek płacić jeśli zarabia się minimum najniższą krajową
a pół etatu to na pewno będzie mniej niż najniższa więc obowiązku nie ma
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:56   #2428
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Czesc moje kochane dziewuszki ..
Jestesmy po chrzcinach...dzięki bogu, bo juz mialam tego wszystkiego serdecznie dosc. Niestety z moją tesciową nie da się zorganizowac niczego na luzie, w spokoju. Wprowadza taką atmosfere, że cały czas nerwówka ,wsyzscy się ze wszystkim kłócą i wogóle....mam dość....powtórzę się.. ale niecierpię tej kobiety....fałszywe babsko wszystko robiące na pokaz...
Zdjęcia jakies pokazę, ale jak dostanę od fotografa, bo tak wszystko szybko się toczyło, ze nawet nie porobiliśmy swoim aparatem zadnych zdjęc
Ogólnie to mam jakiegoś doła po tym weekendzie ,nie wiem dlaczego, nic mi się nie chcę, i jakas jestem do d.u.p.y..
No... ale Adasiek póki co święty, popłakiwal trochę na chrzcie ale jak polali mu głowę wodą to się uspokoił, spodobało mu się to Recę mnie do dzis bolą, bo się go nanosiłam trochę.
Idę teraz na spacer, póki burzy zadnej nie ma, do popoludnia..papa
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 10:01   #2429
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
pracodawca ma obowiązek płacić jeśli zarabia się minimum najniższą krajową
a pół etatu to na pewno będzie mniej niż najniższa więc obowiązku nie ma
O widzisz... Mówiłam, że wypadłam z obiegu i dzwoni ale nie wiadomo gdzie i co

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
Czesc moje kochane dziewuszki ..
Jestesmy po chrzcinach...dzięki bogu, bo juz mialam tego wszystkiego serdecznie dosc. Niestety z moją tesciową nie da się zorganizowac niczego na luzie, w spokoju. Wprowadza taką atmosfere, że cały czas nerwówka ,wsyzscy się ze wszystkim kłócą i wogóle....mam dość....powtórzę się.. ale niecierpię tej kobiety....fałszywe babsko wszystko robiące na pokaz...
Zdjęcia jakies pokazę, ale jak dostanę od fotografa, bo tak wszystko szybko się toczyło, ze nawet nie porobiliśmy swoim aparatem zadnych zdjęc
Ogólnie to mam jakiegoś doła po tym weekendzie ,nie wiem dlaczego, nic mi się nie chcę, i jakas jestem do d.u.p.y..
No... ale Adasiek póki co święty, popłakiwal trochę na chrzcie ale jak polali mu głowę wodą to się uspokoił, spodobało mu się to Recę mnie do dzis bolą, bo się go nanosiłam trochę.
Idę teraz na spacer, póki burzy zadnej nie ma, do popoludnia..papa
Dobrze, że już po!
Odetchniesz sobie na spokojnie i będzie tylko z górki
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 10:02   #2430
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


Uwaga zdjęcia.
Kolczyki plus grad plus poczytaj mi mamo, bo Majka się kiedyś prosiła o zdjęcie matki z córką
Dzika to Ty na tym zdjeciu?? I Tyś gruba niby?? gdzie to 22,5 kilo nadwagi??
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.