Prezenty dla dziecka/ch³opiec - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Poka¿ wyniki sondy: Który plecak wybraæ?
Rekin 0 0%
Pies 2 100,00%
G³osuj±cy: 2. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-01, 11:06   #61
Pharoach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Widze ze duzo tutaj Mam, powiedzcie mi prosze od jakiego wieku dzieci moga jezdzic na lyzworolkach?
__________________
Nicht die Dinge sind positiv oder negativ,
sondern unsere Einstellung macht sie so.
Pharoach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-15, 08:35   #62
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2 797
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Mój w±tek "co na Chrzest?" zosta³ w³±czony do prezentów dla dziewczynek. Ale co kupiæ ch³opczykowi? Mam byc Chrzestn± bratanka i nie mam zielonego pojêcia co kupiæ..Widzê ¿e modne s± srebrne ³y¿eczki,ale jako¶ nie bardzo mi siê podoba taki prezent..Z dziewczynk± by³oby ³atwiej
Gosiurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-22, 01:32   #63
frenn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nikad
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Chrzest: "modne sa srebrne ³y¿eczki"
Jestem studentka, do dzieci to mi daleko, ale...
³y¿eczki?
modne?
Tyle kontrowersyjnych s³ów w tak krótkiej wypowiedzi...
My¶lê, ¿e je¶li rodzice maj± pieni±¿ki i ¶wietnie sobie radz±, to mo¿emy kupiæ jak±¶ pami±tkê (ja dosta³am ³añcuszek - do dzi¶ go mam), a je¶li rodzice potrzebuj± pomocy, to mo¿e najlepiej to z nimi uzgodniæ co by siê przyda³o (rzeczy dla maluszka s± bardzo drogie, wiêc pewnie nie obra¿± siê za chêæ pomocy)

Co do starszych dzieci...

Bajki s± jak najbardziej wskazane (pamiêtam, ¿e moimi g³ównymi przyjació³mi by³y ksi±¿ki). Skutek? W podstawówce, gdy inni czytali sylabami i pisali w zeszycie w linie, ja pisa³am w 'normalnym' i czyta³am p³ynnie. Istnieje te¿ ryzyko - ja nie zjad³am obiadu, je¶li mama nie czyta³a mi w tym czasie bajki Bajki na p³ytach - do s³uchania (uwielbia³am je)

Je¶li nie to grê planszow±, tak± która pozwoli na wspólne spêdzanie czasu rodziny (monopoly) albo tak±, która uczy przez zabawê (z pytaniami).

Ciastolina
LEGO - ja jestem dziewczynk± i z ¿alem serca oddawa³am mój karton lego dla dzieci w przedszkolu, gdy podros³am (jak dla mnie zabawka numer 1. Ja mia³am masê znaków drogowych, drzewek, ró¿ne ulice, które ³±czy³am i budowa³am ca³e miasto... Je¶li LEGO jest estetyczne, to nawet dziewczynka siê nim zainteresuje - ja mia³am np. m.in. przeszklon± restauracjê, w której by³y palmy i nawet papuga. LEGO rozwija wyobra¼niê, dziecko buduje swój w³asny ¶wiat, ustala w nim zasady - moi rodzice czasem dziecka nie mieli, tak mnie to wci±ga³o).

Pad³ przyk³ad rolki - rolki s± fajne i cool... I dziecko bêdzie z nich najbardziej zadowolone - ale czy o to tylko rodzicowi chodzi? Mi chodzi³oby zapewne o co¶ wiêcej... Z drugiej strony to sport, wiêc te¿ dobrze...

Puzzle (takie ambitne, ¿eby rodzic móg³ pomóc, oczywi¶cie na pocz±tek jaki¶ obrazek z elementami, a nie trudne krajobrazy, ¿eby nie zniechêciæ dzieciaczka). Pamiêtam, ¿e uk³ada³am z tat± w podstawówce puzzle 1000 elementów - ¶wietna zabawa, do dzi¶ kocham puzzle.

Rower + drugi dokupiæ sobie, ¿eby móc wybraæ siê na wspóln± wycieczkê?

Model do klejenia (dla ch³opca)
Zestaw do projektowania ubranek (dla dziewczynki
)

Kosz (do koszykówki) + zrobiæ plac do grania w kosza - je¶li mieszkamy w domku jednorodzinnym

Badminton / rakieta do tenisa / karnet na lekcje tenisa/p³ywania

Teleskop, ale to zale¿y od dziecka...
Sztalugi? Je¶li dziecko ³adnie maluje...

Nie chodzi o to, ¿eby zasypaæ dziecko fajnymi przedmiotami, których nie czuje... Wtedy stanie siê wszystko posiadaj±cym ma³ym egoist±...

Nale¿y przyjrzeæ siê swojemu dziecku, spróbowaæ okre¶liæ jego zainteresowania i w tym kierunku pomagaæ siê rozwijaæ (u mnie w domu nie zawsze wszystko by³o, takie czasy, ale rodzice je¶li widzieli, ¿e co¶ lubiê robiæ, to pomagali mi - my¶lê, ¿e w³a¶nie tak trzeba wychowaæ dziecko, ¿eby doceni³o warto¶æ pieni±dza i tych prezentów - jaki to dla nas wydatek, poprosiæ ¿eby siê zastanowi³o czy to na prawdê to o czym marzy - je¶li dziecko podsunie nam samo pomys³ na prezent, bo wszyscy inni ju¿ to maj±. Spytaæ za jaki¶ czas ponownie, ¿eby zrozumia³o, ¿e to dla nas wydatek, ¿eby potem szanowa³o ten przedmiot itp.) I je¶li chodzi o instrument muzyczny, to podpytaæ specjalisty jak wygl±daj± umiejêtno¶ci (najlepiej kupiæ instrument po kilkunastu dobrych lekcjach - w przypadku prezentu ¶wi±tecznego pewnie jest to utrudnione ze wzglêdu na ograniczenie czasowe). Je¶li to s³omiany zapa³, to mamy problem z g³owy. Je¶li za¶ widoki marne, to nie musimy od razu odmawiaæ zakupu instrumentu, mo¿emy po prostu kupiæ gorszy model na pocz±tek...

Starsze dzieci:

Je¶li mia³abym pieni±dze, to kupi³abym aparat, ale pod warunkiem, ¿e czu³abym, ¿e moje dziecko jest na tyle wra¿liwe, ¿e istnieje szansa, ¿e wykorzysta aparat do poszukiwania siebie, ¿e bêdzie ten aparat jego spojrzeniem na ¶wiat... Je¶li dziecko aparat ju¿ ma i siê tym interesuje, to jeszcze ³atwiej - dokupujemy obiektywy itp. Zestaw do ciemni?

Dobra ksi±¿ka. Je¶li dziecko jest starsze, to mo¿emy je czym¶ zainteresowaæ. Np. jaki¶ reporta¿, hm... o nlp itd.


I tak kupicie mp3 / nowego laptopa / nowa komórkê / fajne ubrania...

Edytowane przez frenn
Czas edycji: 2009-04-22 o 01:35
frenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-22, 09:20   #64
Æwirka
æwir æwir
 
Avatar Æwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 10 483
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Poka¿ wiadomo¶æ
Mój w±tek "co na Chrzest?" zosta³ w³±czony do prezentów dla dziewczynek. Ale co kupiæ ch³opczykowi? Mam byc Chrzestn± bratanka i nie mam zielonego pojêcia co kupiæ..Widzê ¿e modne s± srebrne ³y¿eczki,ale jako¶ nie bardzo mi siê podoba taki prezent..Z dziewczynk± by³oby ³atwiej
A to pytanie powinna¶ zadaæ w prezentach dla ch³opców
__________________
Moje ksi±¿ki na wymianê: KLIK!
Æwirka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 18:30   #65
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 18 103
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Przeczyta³am ca³y w±tek ¿eby mnie chocia¿ troszkê natchnê³o i zdecydowa³am siê na ciastolinê dla mojego chrze¶niaka (2,5 roczku). Tylko teraz b±d¼ tu m±dry i który zestaw wybraæ?
Mo¿ecie mi doradziæ?
http://www.allegro.pl/item630044726_...soria_pro.html

a mo¿e z tak± o¶miornic± albo lodziarni±?:con fused:
http://www.allegro.pl/item630079955_...by_gratis.html
http://www.allegro.pl/item628067723_...a_wysylka.html

my¶la³am o tym, ¿eby by³a te¿ jaka¶ wyciskarka, mo¿e to?
http://www.allegro.pl/item612628746_...ygus_wawa.html

A co my¶licie o takich puzlach?NAdaje siê?
http://www.allegro.pl/item626972465_...e_alfabet.html

Help

Edytowane przez SuLoVa
Czas edycji: 2009-05-14 o 18:46
SuLoVa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-23, 10:42   #66
Rowanberry tree
Raczkowanie
 
Avatar Rowanberry tree
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

W takim razie proszê o pomoc w sprawie prezentu dla ch³opca prawie pó³rocznego z okazji chrzcin. Dzieci±tko jest z "dalszej" rodziny (tzw. dziesiatej wody po kisielu) z któr± niedawno odnowili¶my kontakty.
__________________
Chcesz roz¶mieszyæ Pana Boga? Powiedz mu o swoich planach...
Rowanberry tree jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-23, 10:45   #67
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 13 145
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

moze mata edukacyjna? pieniazki? albo moze jakas mniejsza zabawka pobudzajaca rozwoj
lele jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 12:05   #68
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

polecam np na roczek fontanne z pileczkami, bardzo fajna zabaweczka! i prezent na bank bedzie trafiony
__________________
`Staro¶æ we wszystko wierzy.
Wiek ¶redni we wszystko w±tpi.
M³odo¶æ wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 16:52   #69
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 187
Prezent na chrziny od chrzestnej

Cze¶æ,
po raz pierwszy w ¿yciu bêdê chrzestn± i po raz pierwszy w ¿yciu bêdê na chrzcinach... W zwi±zku z tym wszelkie porady mile widziane.
Taq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 21:18   #70
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 8 016
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Prezent dla dziewczynki czy dla ch³opca??
Ja jak by³am chrzestn± to kupi³am mojej chrze¶nicy z³ote kolczyki..
Ostatnio byli¶my z T¿ na chrzcinach i on by³ chrzestnym to kupili¶my z³oty medalionik ale to te¿ dla dziewczynki
Anastazja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 01:43   #71
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Dla ch³opca.
Taq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 09:46   #72
miskawiska
Przyczajenie
 
Avatar miskawiska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

no wlasnie... co mozna kupic chlopcu? moj chlopak bedzie chrzestnym, co prawda uroczystosc dopiero w pazdzierniku, ale wole wczesniej zaczac dzialac i chcialabym podpowiedziec T¯ co kupic malemu Filipkowi... macie jakies propozycje?
miskawiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 10:29   #73
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 19 312
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

najlepiej zapytac rodzicow dziecka. Niektorzy zdecydowanie popieraja prezenty-pamiatki (lancuszki,kolczyki i inne takie) inni- pieniadze,wtedy mozna dokupic jakas ksiazeczke- pamiatke z zyczeniami (widzialam tez sliczne segregatory- w ktorych jest miejsce na zdjecia dzieci, mozna odrysowac stopki i raczki, wkleic zdjecia chrzestnych, rodzenstwa, wpisac wszystkie wazne daty-pierwszy zabek, pierwsze slowo itp.)

Matka chrzestna kupuje podobno ubranko do chrztu lub szatke, zas Chrzestny swiece.
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen


Edytowane przez brzydula_81
Czas edycji: 2009-08-03 o 10:30
brzydula_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 12:42   #74
miskawiska
Przyczajenie
 
Avatar miskawiska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

hm... bardzo podoba mi sie prezent z tym albumem. fajna pamiatka dla maluszka
miskawiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 14:52   #75
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Cytat:
Napisane przez Taq Poka¿ wiadomo¶æ
Dla ch³opca.
Ojjj znam ten problem. Od maja jestem chrzesn± i ju¿ przera¿a mnie ilo¶æ wydatków (szczególnie jak na studenck± kieszeñ). Wiadomo, ¿e dziewczynce ³atwiej jest co¶ i na chrzciny jak i na pó¼niejsze okazje kupiæ, bo samemu by³o siê ma³± ksiê¿niczk±
Osobi¶cie swojemu chrze¶niakowi kupi³am takie krzese³ko do jedzenia, które pó¼niej jak dziecko podro¶nie s³u¿y za osobny stolik + krzese³ko. Jest wieli wybór od drewnianych do plastikowych, od tañszych do dro¿szych. Przyk³adowy link:
http://allegro.pl/item700392398_krze...y.html#gallery
Zastanawia³am siê jeszcze nad tak± du¿± ramkê z glink± gdzie odciska siê r±czki i/lub nó¿ki niemowlaka. Moim zdaniem fajny prezent, ale wola³am daæ co¶ praktyczniejszego.

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Poka¿ wiadomo¶æ
Matka chrzestna kupuje podobno ubranko do chrztu lub szatke, zas Chrzestny swiece.
Te¿ spotka³am siê z podobnymi stwierdzeniem, ale jak zacze³am pytaæ kole¿anek co dawa³y na chrzciny czêsto chrzesna nie kupowa³a ubranka, ale co¶ innego, dlatego zawsze warto zapytaæ rodziców maleñstwa. Ja siê cieszê, ¿e moja kuzynka wymy¶li³a inny prezent ni¿ ubranko, bo nasze gusta siê zupe³nie ró¿ni±.
__________________
LUDZKA SI£A
WYRASTA ZE S£ABO¦CI

Edytowane przez panna kinia
Czas edycji: 2009-08-03 o 14:57
panna kinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 20:18   #76
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

W³a¶nie mam dylemat czy zdecydowaæ siê na co¶ praktycznego czy mo¿e raczej pami±tkowego... Z drugiej strony nie chcia³abym , aby mój prezent siê powieli³... Co s±dzicie o srebrnych, grawerownych smoczkach? £y¿eczki s± ju¿ tak oklepane.
Taq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 21:27   #77
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Cytat:
Napisane przez Taq Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mam dylemat czy zdecydowaæ siê na co¶ praktycznego czy mo¿e raczej pami±tkowego... Z drugiej strony nie chcia³abym , aby mój prezent siê powieli³... Co s±dzicie o srebrnych, grawerownych smoczkach? £y¿eczki s± ju¿ tak oklepane.
Równie¿ zastanawia³am siê nad srebrnym smoczkiem lub grzechotk± w któr± mo¿na w³o¿yæ pierwszy z±bek. Mimo, ¿e jest to uroczy prezent nie jest wogóle praktyczny. Przez lata bêdzie le¿a³ w szufladzie nie u¿ywany. Tak samo jak te wszystkie obrazki (zarówno te srebrne jak i inne) anio³ków czy innych takich. Takie prezenty s± po prostu nie praktyczne.
Najlepiej zapytaj rodziców dzieciaczka co by im siê przyda³o, co masz kupiæ. Czy rzeczywi¶cie ¿ycz± sobie ubranko czy wolna amerykanka? Spytaj te¿ czy musisz (ja nie musia³am) kupowaæ tzw. szatkê. Je¿eli rodzice nie zdeklaruj± siê co do prezentu to zawsze mo¿esz kupiæ jaki¶ ³añcuszek lub medalik. Chocia¿ takie rzeczy i tak dziecko dostanie na I komuniê, wiêc bêdzie mia³ tego od groma. Poza tym jak ju¿ nie masz absolutnie pomys³u, chêci czy czasu daj po prostu pieni±dze (tak jak zrobi³ chrzesny mojego chrze¶niaka). Przy ma³ym dziecku funduszy nigdy nie za wiele.
__________________
LUDZKA SI£A
WYRASTA ZE S£ABO¦CI
panna kinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-08, 22:17   #78
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 1 284
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Ja bym kupi³a:
- porz±dnie wydan± Bibliê
- ogromn±, piêknie ilustrowan± ksiêgê bajek
- ³añcuszek z pierwsz± literk± imienia
albo gad¿ecik w tym rodzaju http://www.allegro.pl/item706233717.html
alinab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-08, 22:26   #79
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomo¶ci: 6 410
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

ja mam 19 ale od 3 lat jetem chrzestna
na chrzciny kupi³am :

- ilustrowan± bibliê,
-z³ote kolczyki (s³oniki), bo to dziewczynka.
- fotelik do auta

i podkre¶lam to by³ tylko mój prezent na który zarobi³am, ¿eby nie by³o ¿e jestem a¿ tak bogata i da³am dziecku bo mam full pieni±¿ków.
zbiera³am przez pó³ roku na to.

fotelik praktyczna rzecz, bo rozmawia³am z rodzicami dziecka i stwierdzili ¿e siê przyda
__________________
ale cz³owiek mo¿e odczuwaæ nieszczê¶cie tylko do pewnego okre¶lonego stopnia, wszystko za¶, co przekracza jego wytrzyma³o¶æ, mo¿e cz³owieka ju¿ tylko zniszczyæ lub uczyniæ obojêtnym.
keeendy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 02:43   #80
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Mi ostatnio po g³owie chodzi elektroniczna niania...
Taq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-09, 20:32   #81
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 12 927
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Ja mojej chrze¶nicy kupi³am matê edukacyjn±, by³a bardzo zadowolona
__________________
iizabelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-09, 20:59   #82
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Ja nie jestem za kupowaniem medalików, kolczyków, czy Biblii. Kupi³abym co¶ w deseñ zabawki, maty edukacyjnej, zestawu ksi±¿eczek do k±pieli, bajek. Co¶, z czego bêdzie korzysta³o dziecko
Stromanthe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-12, 22:03   #83
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 819
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

£y¿eczki mo¿e i oklepane, ale sami z T¯ jego chrze¶nikowi w³a¶nie ³y¿eczke z grawerem kupili¶my do tego pami±tkowy album taki do opisywania ró¿nych momentów dzieciaczka i kasa do koperty. Bo babcia ma³ego zapytana o prezent zaznaczy³a ¿eby kupi co¶ razczej na pami±tke bo ma³y ma rok starszego brata i nie chc± nic praktycznego. Tak¿e lepiej zapytac jak nie wprost to mo¿e jak±¶ babcie?
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 19:33   #84
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Zapyta³am wprost (czy woli co¶ praktycznego czy pami±tkowego) i siostra stwierdzi³a, ¿e nie wie... :P Ja teraz tym bardziej ju¿ zg³upia³am i nie wiem co kupiæ. Wybiorê siê do DH Smyk, mo¿e co¶ znajdê.
I mam jeszcze jeden problem, a mianowicie, w co siê ubraæ.
Taq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 22:04   #85
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 819
Dot.: Prezent na chrziny od chrzestnej

Cytat:
Napisane przez Taq Poka¿ wiadomo¶æ
Zapyta³am wprost (czy woli co¶ praktycznego czy pami±tkowego) i siostra stwierdzi³a, ¿e nie wie... :P Ja teraz tym bardziej ju¿ zg³upia³am i nie wiem co kupiæ. Wybiorê siê do DH Smyk, mo¿e co¶ znajdê.
I mam jeszcze jeden problem, a mianowicie, w co siê ubraæ.
je¶li siostra nie wie to proponuje co¶ na pami±tkê i pieni±¿ki bêdzie i praktycznie i pai±tkowo.
Co do ubioru co¶ eleganckiego jaka¶ ma³a czarna i ¿akiet, albo jaki¶ kostium bym proponowa³a.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-24, 14:26   #86
progresywna
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 63
laptop na urodziny dla 10latka?

My¶licie, ¿e to dobry pomys³ kupiæ takiemu maluchowi laptop na urodziny?
Ch³opiec, o którym my¶lê bardzo szybko siê uczy, jest wrêcz ¿±dny wiedzy, wieæ taki 'gad¿et' zdecydowanie u³atwi³ by mu naukê i rozwijanie swoich pasji.
Przegl±da³am nawet z jego mam± oferty na swiatlaptopow.pl i maj± tam mnóstwo ofert z takimi ma³ymi, wrêcz zabawkowymi laptopami do 10cali.
Ale czy z drugiej strony nie lepiej wzi±æ sprzêt na raty i kupiæ co¶ wiêkszego, co starczy na lata?
Jak s±dzicie?
progresywna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-24, 14:31   #87
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: laptop na urodziny dla 10latka?

Ja dosta³am laptopa na moje 18 urodziny..
Ten 10-latek chyba jest baaaaaaaaaaardzo rozpieszczany..
Moim zdaniem lepiej mu zafundowaæ karnet na basen czy jakie¶ karate.. :|
a o laptopie pomy¶leæ jak trochê doro¶nie i bêdzie wiedzia³ do czego taki laptop POWINIEN s³u¿yæ :|
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-24, 16:17   #88
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pude³ka czekoladek :)
Wiadomo¶ci: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: laptop na urodziny dla 10latka?

Dok³adnie... Jak dziecko ma na razie komputer to i z niego mo¿e czerpaæ wiedzê...

Je¿eli jest rz±dny wiedzy to proponujê mo¿e jaki¶ kurs angielskiego w Londynie je¿eli dysponujesz wiêksz± kwot± (b±d¼ jego matka)?

Je¿eli nie to kurs angielskiego na p³ytach?
My¶lê ¿e siê przyda.
__________________
Najlepsze rzeczy przychodz± wtedy gdy najmniej siê ich spodziewamy Wiêc nie spodziewajmy siê ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-03, 17:09   #89
progresywna
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: laptop na urodziny dla 10latka?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;14415168]Ja dosta³am laptopa na moje 18 urodziny..
Ten 10-latek chyba jest baaaaaaaaaaardzo rozpieszczany..
Moim zdaniem lepiej mu zafundowaæ karnet na basen czy jakie¶ karate.. :|
a o laptopie pomy¶leæ jak trochê doro¶nie i bêdzie wiedzia³ do czego taki laptop POWINIEN s³u¿yæ :|[/QUOTE]

To nie jest kwestia rozpieszczania tylko (mo¿e to bêdzie zbyt odwa¿ne stwierdzenie) racjonalnego my¶lenia.
Im szybciej dzieciak zacznie obcowaæ z technologi± tym szybciej j± opanuje. A ci±gnie go w ta stronê, bo ju¿ teraz ciê¿ko go oderwaæ od stacjonarnego komputera. Ten czêsto jest zajêty przez rodziców, wiêc st±d pomys³ kupna mini notebooka np. hp na swiatlaptopow.pl, który swoj± drog± kosztuje mniej wiêcej tyle, co dobry rower.
S±dzê, ¿e lepiej ¿eby ch³opak spêdza³ czas wolny przed komputerem, który niew±tpliwie rozwinie jego zdolno¶ci, ni¿ wlepiony by³ w ekran telewizora, który jest raczej rozrywk± biern±.
Kursy angielskiego na p³ytach? ¦wietny pomys³. Pomy¶limy o tym. Dziêki
progresywna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-11, 00:16   #90
CinderellaGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Jejciu laptop to chyba jednak lekka przesada, Ma³y zacznie t³uc w gry komputerowe i przestanie wychodziæ na pole mo¿e lepiej jedn± z tych elektronicznych zabawek?
<ciach>
taki helikopter dla 10-latka to chyba fajny prezent...

Edytowane przez Æwirka
Czas edycji: 2009-10-30 o 08:58
CinderellaGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 10:53:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.