Ile 'psików' i gdzie, czyli o testowaniu i noszeniu perfum - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-29, 07:42   #31
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez elve
ja mam procedurę
najpierw obwąchuje flakon. jeśli nie zapala mi się czerwone światełko - psikam na nadgarstek. jesli mam jakiekolwiek wątpliwości - papierek. jeśli zapach na papierku przejdzie test pozytywnie, przy następnej wizycie jest dopuszczany na nadgarstek. jeśli się podoba na nadgarstku - walczę o próbkę, bo perfumy potrafią zupełnie inaczej na mnie żyć i "działać" w zależności od miejsca aplikacji. jeśli nie wywalczę próbki (co na szczęście rzadko się zdarza), nieelegancko psikam dekolt czy szyję przy następnej wizycie (oczywiście nic innego wtedy na sobie nie mam, coby test był miarodajny) i w ten sposób "obnoszę" się z zapachem.
przy stosowaniu tej procedury ilość strzałów niecelnych ograniczyła sie do minimum

Wszystko identycznie Ja muszę zapach wypróbować na szyi, bo wiele z nich działa migrenogennie i wolę nie ryzykować Chociaż ostatnio tak mi się spodobała Theorema na nadgarstku, że testu "szyjnego" nie zrobiłam Na szczęście wszystko jest OK
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 08:23   #32
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez elve
ja mam procedurę
najpierw obwąchuje flakon. jeśli nie zapala mi się czerwone światełko - psikam na nadgarstek. jesli mam jakiekolwiek wątpliwości - papierek. jeśli zapach na papierku przejdzie test pozytywnie, przy następnej wizycie jest dopuszczany na nadgarstek. jeśli się podoba na nadgarstku - walczę o próbkę, bo perfumy potrafią zupełnie inaczej na mnie żyć i "działać" w zależności od miejsca aplikacji. jeśli nie wywalczę próbki (co na szczęście rzadko się zdarza), nieelegancko psikam dekolt czy szyję przy następnej wizycie (oczywiście nic innego wtedy na sobie nie mam, coby test był miarodajny) i w ten sposób "obnoszę" się z zapachem.
przy stosowaniu tej procedury ilość strzałów niecelnych ograniczyła sie do minimum
Ja stosuję tę samą procedurę .

I jestem bardzo szczęśliwa, że nie mam skłonności do migreny, na którą skarży się wiele dziewczyn. Reaguję natomiast na niektóre zapachy (niekoniecznie perfumy) "wątrobowo" - mam dziwny ból brzucha i mdłości .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 08:35   #33
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez elve
ja mam procedurę
najpierw obwąchuje flakon. jeśli nie zapala mi się czerwone światełko - psikam na nadgarstek. jesli mam jakiekolwiek wątpliwości - papierek. jeśli zapach na papierku przejdzie test pozytywnie, przy następnej wizycie jest dopuszczany na nadgarstek. jeśli się podoba na nadgarstku - walczę o próbkę, bo perfumy potrafią zupełnie inaczej na mnie żyć i "działać" w zależności od miejsca aplikacji. jeśli nie wywalczę próbki (co na szczęście rzadko się zdarza), nieelegancko psikam dekolt czy szyję przy następnej wizycie (oczywiście nic innego wtedy na sobie nie mam, coby test był miarodajny) i w ten sposób "obnoszę" się z zapachem.
przy stosowaniu tej procedury ilość strzałów niecelnych ograniczyła sie do minimum
Elve najładniej to opisała. Ja jednak wprowadzam do tej całej procedury jedną własna innowację - tzn. pierwsze testowanie na skórze odbywa się nie na nadgarstku, ale na skórze po wewnetrznej stronie łokcia. Głownie dlatego, że będąc posiadaczką 3 kotów i psa, bardzo często myję ręce, a ciągłe pilnowanie, żeby zapach nie spłukał mi się z nadgarstka doprowadza mnie do szału. Niestety, ciężko jest tak testować w sezonie zimowym, dlatego wtedy, ilekroć coś mi się spodoba, walczę o próbkę
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:08   #34
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Jak testujecie perfumy?

Ja wielokrotnie (w różnych dniach) próbuję zapach spryskując nim nadgarstek. Moje zakupy zawsze uważam za udane, jednak perfumy choćby najpiękniejsze szybko mi się nudzą. Czy ja kiedyś wykażę się choć odrobiną stałości w perfumiarskich uczuciach? Mam nadzieję, że tak, bo do tej pory ta sztuka udała mi się zaledwie dwa razy
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 13:41   #35
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Ja w ogole "chodze" kolo zapachu czasami nawet przez kilka miesiecy. Podobnie jak inne Wizazanki zaczynam od obwachiwania flakonu, potem papierki i skora w zaleznosci od zainteresowania. Co do pocierania skory - zgadza sie, ze sie nie powinno, czytalam, ze pocieranie wrecz "warzy" zapach. Natomiast co do nadgarstkow - to zgadzam sie z Hybris, ze to kiepskie miejsce - zapach bardzo szybko sie z niego zmywa i znika, wiec tez testuje wyzej. Ale ostatnio w ogole zauwazylam, ze najlepiej testuje mi sie wcale nie na wewnetrznej skorze rak, tylko na zewnetrznej, tej z wloskami. Zapach rownoczesnie przylega do skory i delikatnie sie nad nia unosi, a do tego dzieki wloskom "siedzi" niewiarygodnie dlugo i moge go do woli obwachiwac nawet do poznej nocy!
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 14:22   #36
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez Szumak
Ale ostatnio w ogole zauwazylam, ze najlepiej testuje mi sie wcale nie na wewnetrznej skorze rak, tylko na zewnetrznej, tej z wloskami. Zapach rownoczesnie przylega do skory i delikatnie sie nad nia unosi, a do tego dzieki wloskom "siedzi" niewiarygodnie dlugo i moge go do woli obwachiwac nawet do poznej nocy!
Szumak - do tego to trzeba mieć włoski
A tak z innej beczki to chcę zwrócić uwagę na poruszony już temat "objętości psików" w testerach.
Toż to zgroza!!! Chlust z wiadra to przy tym kropelka i niestety testowanie na papierku może się skończyć niemiłą niespodziewanką w przypadku nietrafionego zapachu, który trafi tam gdzie nie powinien... Dziś miałam "przyjemność" z Knowing EL - ociekające i klejące dłonie i panika w co wytrzeć - na szczęscie byłam w Douglasie w Starym Browarze i czym predzej poleciałam domywac paluchy w miejscowej toalecie...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 14:54   #37
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Jak testujecie perfumy?

ja niestety- albo stety nie cierpie psikac sie niczym w perfumeriach.Jesli cos mnie zainteresuje- " z korka" jak ja to mowie- prosze o probke.Gorzej jesli jestem np gdzies przejazdem, lub na wolnoclowce- wtedy kupuje najczesciej.. albo cos co znam, albo cos co mnie zainteresuje skladem i flakonem.
Poprostu nie cierpie- po 1. wyperfumowanych nadgarstkow( tak jeszcze te atomizery- psikaja prawie doslownie" litrami ") po drugie trace zdolnosc rozrozniania zapachow po 2-3 tescie..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 21:22   #38
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez alraune
Ja najpierw pryskam na papierek - i sprawdzam czy w perfumach jest w ogóle ocś ciekawego - jeśli coś mnie zaintryguje to spryskuję nadgarstek, ale ostatnio przy testowaniu Myqueen robiłam gimnastykę, bo na nadgarstkach miałam już Smoka - więc psiknęłam zgiecie łokcia.
Tego psikania szyi czy dekoltu dla estu nie polecam, bo z tego co wiem, to przy takiej bliskości nos się szybko przyzwyczaja i po prostu po jakimś czasie przestaje się zapach czuć...
hmm Alraune, mowisz o Pocałunku Smoka Cartier'a? Bo widzę, że jesteś tak jak ja z Poznania, a ja długo szukałam tego zapachu w naszym mieście i nie znalazłam. Dopiero jak byłam w Berlinie miałam okazję go powąchać, no ale mniejsza o to. W każdym razie tak sobie pomyślałam - skoro znalazłaś te perfumy w Poznaniu - to moze masz jakieś spawdzone perfumerie gdzie mają perfumy rzadko spotykane, mało znane itp.? Byłabym bardzo wdzieczna za jakies sugestie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 21:33   #39
machmachita
Przyczajenie
 
Avatar machmachita
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Ja zawsze testuję najpierw na papierku, zazwyczaj zabieram te papierki do domu i zapachy, które przeszły ten test pomyślnie testuję na nadgarstku przy następnej wizycie w perfumerii. Często zdarza mi sie testować zapachy na grzbiecie dłoni, bo nadgarstki często mam już poperfumowane, natomiast na wierzchu dłoni zapachy trzymaja sie nieźle, może dlatego, że często w ciagu dnia nawilżam je kremem. Tylko wtedy dziwnie wyglądam wąchajac dłoń, trochę jakbym wycierała nos ręką...
machmachita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 22:22   #40
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Ja mam narazie tylko probkę z allegro Joey :/ Nadal się zastanawiam nad kupnem, bo lubemyu pachnie jak czarne Haribo.... a ja i tak muszę utrzymać pion w trakcie wyśmiewania sie z mojej fryzury - mixu nabijania sie z fryzury i zapachu chyba nie zniosę - a co do perfumerii to Smok jest na pewno w internetowym Pedecie www. pedet.pl - Luby kupowal ostatnio Summer Water L'eau d'Issey i wszystko przebieglo super sprawnie....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 10:55   #41
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez alraune
Ja mam narazie tylko probkę z allegro Joey :/ Nadal się zastanawiam nad kupnem, bo lubemyu pachnie jak czarne Haribo.... a ja i tak muszę utrzymać pion w trakcie wyśmiewania sie z mojej fryzury - mixu nabijania sie z fryzury i zapachu chyba nie zniosę - a co do perfumerii to Smok jest na pewno w internetowym Pedecie www. pedet.pl - Luby kupowal ostatnio Summer Water L'eau d'Issey i wszystko przebieglo super sprawnie....
dzieki za adres,ale chodzilo mi o perfumerie realne, nie internetowe, bo w nich nie mozna powąchać przed kupnem,ani przetestować
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 22:56   #42
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Moze to dziwne pytanie, ale ciekawa jestem czy mozna stwierdzic jak prawidlowo testowac perfumy? Jak to najczesciej robicie? Pryskacie nadgarstek czy papierki? A moze zlewacie sie cale z gory na dol? Ja nigdy tego ostatniego nie praktykuje, bo wydaje mi sie to nietaktem, ale ostatnio przymierzam sie do jednego zapachu i jako, ze uzywajac perfum, zawsze pryskam tez szyje, zatsnawiam sie czy moglabym tak zrobic w perfumerii? Mysle, ze wtedy byloby mi latwiej ocenic, czy zniose dany zapach na sobie.
Ja testuje zapachy na sobie Pracuje w drogerii z dosc duzym asortymentem perfum i poprostu codziennie inaczej pachne Ktory mi przypadnie na maxa do gustu.... kupuje
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 20:26   #43
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Ja rowniez jak wiekszosc z was testuje perfumy na nadgarstku. Z gimnastyk nadgarstki + lokcie sie juz wyleczylam A tak à propos zlewania sie w perfumerii od gory do dolu, to jest to bardzo popularne we francuskich perfumeriach. Francuzki lubia sie zlewac, ale najdziwniejsze jest to, ze hostessy po zapytaniu czy chcesz wyprobowac zapach na sobie, psikaja cie od gory do dolu (szczegolnie w sephorach). Jak ognia unikam zatem konfrontacji z hostessami
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 22:06   #44
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Nie będę oryginalna,na papierku a potem po wstępnej selekcji na nadgarstku.No czasami jeszcze spryskuję się w okoliczach szyi ale to musi być zapach naprawdę wyjątkowy.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:24   #45
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Wink Dot.: Jak testujecie perfumy?

A ja mam całkiem inną metodę
Przy każdej wizycie w perfumerii testuję naraz 6 zapachów: wierzchy i spody dłoni plus nadgarstki... Zdarza się że jeden z tych 6 rzuca mnie na kolana i tak szczęśliwie odkryłam m.in. Shalimara i Intense Bossa
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 11:38   #46
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Cytat:
Napisane przez tanzanit
A ja jestem ryzykant. Na papierek, czasem kilka razy a potem kupuje jak mi sie cos spodoba. Nie lubie sie psykac po nadgarstkach bo potem mi sie wszystko miesza, a niedaj Boze jak sie czlowiek psiknie jakims straszydlem to potem meka caly dzien...
o taaaaak, pamietam jak psiknelam na lapke eau de vert bvlgari myslalam, ze padne malo sie nie udusilam a kilkukrotne mycie rak nic nie pomoglo
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:48   #47
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Pierwsze podejście na korek Jak mi sie spodoba na papierek. jak na papierku wypadna oki to prosze w Sephorze o próbke przy okazji jakiś zakupów. Jak nie jest to Sephora gdzie próbki daja to na nadgarstek (ale tego dnia nie psikam sie innymi perfumami).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:55   #48
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Jak testujecie perfumy?

w podejsciu tzw. "na korek" srednio sie sugerujeczasem (jak mam taka mozliwosc)czytam opisy nut zapachowych,czesto w sklepach probuje na blotterku ale najbardziej jednak ufam probkom na wlasnej skorze i to kilkakrotnie,do tej pory owszem zdarzyly mi sie dwa udane !!!kupna w ciemno ale w wiekszosci po przetestowaniu ,gdy zapragnelam danego zapachu- dokladnie znajac go w kontakcie ze mna
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:53   #49
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Podobnie jak Elve, Smoczyca najpierw wącham perfumy z flakonika, po pomyślnym przejściu pierwszego testu spryskuję blotter i ten ląduje w kieszeniach płaszcza. Wariant drugi, jesli zapach wybitnie mnie zauroczy ląduje od razu na nadgarstku, tak było m.in. z City Glam, Max Marą i NR. Testy nadgarstkowe mnie nigdy nie zawiodły
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 21:40   #50
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Dzis doszlam do wniosku, ze najlepsza metoda testowania jest po prostu posiadanie probki. I do duzej, takiej 2 ml z psikaczem Otoz po jednym tescie wydaje mi sie, ze sie zakochalam, potem kupuje i co? Rozczarowanie A tak... oszczedzam czas i pieniadze
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:32   #51
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jak testujecie perfumy?

u mnie to zawsze troche trwa... przewaznie na poczatku psikam na papierek... caly dzien potem wacham ... i czesto na drugi dzien...
przy nastepnej okazji spryskam sobie nadgarstek i tu zalrzy gdy mi sie spodoba to przy nastepnej wizycie kupie... gdy nie jestem przekonana to tak potrafie kilka razy do tego podchodzic... az przewaznie odpuszczam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:45   #52
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Pierwsze podejście "na korek" albo opis na wybadanie gruntu pod nogami. Zresztą wszystko niucham, cokolwiek wezmę do łapy . Potem blotter i 1.albo mnie coś zauroczy od razu i wtedy psikam na nadgarstek,2. albo dopiero po jakimś czasie - wtedy ciekawi mnie jak zapach rozwija się na skórze, 3.albo nie testuję na skórze wcale. Nie zdarzyło mi się wypsikać czymś na szyję, a powinnam, bo tam się zazwyczaj perfumuję (za uszami i na dekold). A sprawia to wielką różnicę, dlatego, ze perfumując się na szyi zapach mamy cały czas pod nosem, czujemy go nieustannie i bardzo ważne, zeby zapach nam spasował. Będę musiała to kiedyś wdrożyć, chociaż nigdy nie widziałam nikogo, ktoby tak testował zapachy w perfumerii.
Z wyjątkiem jednej pani-ekspedientki w Rossmannie . Poprosiłam o perfumy do testu, a ona psiknęła na blotter, powąchała sama, wręczyła mi go, po czym nerwowo wykonała przy mnie dobrych kilka psików na siebie.... Wiocha!! Śmiać mi się chciało
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:13   #53
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Jak testujecie perfumy?

najpierw niucham korek - jak nie ma nut "odrzucających" psikam nadgarstki i wierzchy dłoni, zupełnie pomijam papierki, bo moim zdaniem całkowicie wypaczają odbiór zapachu, staram się też mieć dostęp do toalety żeby szybko zmyć zapach, który z początku jawił się jako niewinny ale po czasie okazał się być killerem
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 20:07   #54
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak testujecie perfumy?

Też stosuję popularną metodę:
1. korek/flakon -> jak się spodoba, to
2. papierek -> jak się spodoba, to
3. nadgarstek, łokieć, co popadnie -> jak się spodoba, to
4. próbka -> naturalną koleją rzeczy:
5. bicie się z myślami -> i tradycyjnie
6. naciąganie TŻ lub rodziców na kupno :P
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:06   #55
SzS
Przyczajenie
 
Avatar SzS
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Talking Gdzie perfumować ??

Siema, to znoów ja :P
Mam do was pytanie, w jakich miejscach najlepiej się psikać perfumami ... na ciele, na ubrania ... ?? wiecie, chodzi mi o to aby zapach długo przetrwał i tym samym nieźle się rozchodził Może to i idiotyczne pytanie, ale co mi tam - wiem że wyrozumiałe jesteście
SzS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:14   #56
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Gdzie perfumować ??

Zgięcia łokci,szyja na tętnicach,nadgarstki po wewnętrznej stronie,pod kolanami(hm...pominęłam coś?)- jednym słowem tam,gdzie czuć puls,bo dzięki temu skóra się rozgrzewa i zapach się rozchodzi

Edit:zapomniałam o włosach.Można psiknąć na szczotkę i przeczesać włosy lub prosto na włosy
__________________


Edytowane przez Nemezja
Czas edycji: 2006-05-23 o 20:25
Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:20   #57
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Gdzie perfumować ??

dokładnie

ja się trochę do tych "zasad" nie stosuję bo lubię psikać perfumem przed siebie i wchodzić w niego jak w obłok
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:50   #58
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Gdzie perfumować ??

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
dokładnie

ja się trochę do tych "zasad" nie stosuję bo lubię psikać perfumem przed siebie i wchodzić w niego jak w obłok
Czyli po amerykańsku

A kto to powiedział, Coco Chanel? że powinno się perfumować miejsca, w które chce się być całowaną ?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:37   #59
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: Gdzie perfumować ??

Cytat:
Napisane przez Edyta
Czyli po amerykańsku

A kto to powiedział, Coco Chanel? że powinno się perfumować miejsca, w które chce się być całowaną ?
wole nie ryzykować
(zboczuch ze mnie )
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:41   #60
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: Gdzie perfumować ??

Nie lubie perfumowac miejsc tych 'ciepłych' blisko twarzy bo wtedy zapach staje się dla mnei zbyt uciązliwy i po paru godzinach zaczynam się do neigo przyzwyczjac, mysle ze juz uleciał i psikam sie na nowo tym sposobem zabijajac otoczenie. Ja spryskuje tylko ręwawy bluzki, rąbek spódnicy i w zgięcach kolan. Wtedy delikatny zapach rozchodzi sie przy każdym moim ruchu.
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-05 14:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.