Jaki makijaż i czy to pasuje?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 14:57   #1
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355

Jaki makijaż i czy to pasuje??


mam 16 lat i w sobotę (12 styczeń) wybieram się na dyskotekę, mam zamiar się porządnie wyszaleć gdyż czeka mnie ciężki tydzień;/
idę w czerwonej (ciemnej) bluzce coś w stylu tuniki, jak to moja mama mówi "ciążowej" do tego czarne rurki i czarne balerinki
i mam w związku z tym takie pytania:
1. przede wszystkim czy to pasuje?? żebym nie poszła i się nie ośmieszyła...
2. chciałabym pomalować paznokcie ale nie mam pojęcia na jaki kolor...
3. czy i jak malować oczy i usta?? moja cera jest strasznie tłusta ( już po pół godzinie od umycia) do tego stosuję kremy przeciw trądzikowe co pomaga w tym przetłuszczaniu;/ no i mam blizny i przebarwienia, ale nie będę nakładać żadnych podkładów i pudrów bo po godzinie zabawy spłyną mi z twarzy tak więc...
pomóżcie abym nie wyglądała jak straszydło
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:14   #2
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Jaki makijaż i czy to pasuje??

strój jak najbardziej pasuje do tego dałabym czerwone paznokcie. a stosujesz jakieś kremy do tłustej cery? bo to mogłoby Ci pomóc, żeby podkład nie spłynął. bo najwięcej zależy od dobrego kremu. a jak i to nie pomaga, to może baza pod podkład? a co do reszty makijażu, to ja bym powiekę rozświetliła jakimś białym lub innym jaśniutkim, perłowym cieniem, na to czarna kreska kredką. wytuszuj mocno rzesy, a usta pomaluj błyszczykiem bezbarwnym lub jakimś innym, przy którym Twoje usta bedą mieć naturalny kolor.
mam nadzieje, ze moglam troche pomoc. w kazdym razie-udanej imprezy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:56   #3
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Jaki makijaż i czy to pasuje??

dzięki wielkie na pewno pomogłaś
nic z takich rzeczy nie stosuję ponieważ nie używam podkładów i pudrów w ogóle.... nie wiem może powinnam, ale jakoś wydaje mi się że przez nie dostanę wyprysków albo czegoś takiego a na drogie tzn lepsze mnie nie stać.... no może stać ale wolę wydać te pieniądze na coś innego
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:53   #4
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Jaki makijaż i czy to pasuje??

nie sądzę, żeby wyskoczyły Ci jakieś pryszcze, jeśli będziesz zmywać makijaż przed pójściem spać a co do bazy, to ponoć dobra jest Gosh'a. kosztuje ok 60zł. sama nie próbowałam jeszcze, 'le zamierzam kupić. a jest u Ciebie w mieście jakaś większa drogeria, gdzie można dostać te kosmetyki? wiem, że w Galerii Centrum są. bo może poprosiłabyś o próbke bazy. tylko tyle, żeby Ci na całą twarz starczyło. bo probki podkładów dają w takich drogeriach. z bazami nie próbowałam, 'le myslę, że tyż tak powinno być. choćby z tego powodu, żebyś sprawdziła, czy w ogóle ta baza będzie sie u Ciebie sprawdzać. i jakbyś wzięła tą próbkę, to mogłabyś użyć ją przed imprezą pod makijaż i byś wiedziała, czy inwestować w takie coś.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:57   #5
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Jaki makijaż i czy to pasuje??

no niestety mieszkam na takim zadupiu;/ ale w piątek jadę odebrać okulary więc postaram się wstąpić do jakiejś drogerii o ile mama jak zwykle nie będzie mnie ciągnęła do domu
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.