Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klimacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 20:11   #1
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Question

Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klimacie


jak w tytule + mam roczego szkaraba i tone obowiazków jednak znalazłam czas na wiele wizyt w perfumeriach (Toruń nie ma ich tak wiele) mój nos też nie jest w stanie znieść aż tyle zapachów .. oczarowana jestem nadal cinema i dla mnie zimowym Dolce Vita (na razie za drogie muszę kupowac pieluchy )ostatnie perfumy to długo na lato baby doll i euphoria w czasie ciąży teraz po nie mogę patrzec ani nan BD ani na Euphorię szukam czegoś chyba na podobę tych Cinemy i DV
Flower by kenzo i jadore - ostatnie próbki to całkwiecie nie mój styl ... to samo np codziene zapachy typu avon
chciałabym cos nie za drogiego na codzień czy ja za wymagajaca jestem ze mile panie w perfumeriach nie umieją mi doradzić a poza tym mam wrazenie że mamy bardzo słaby asortyment ...

czytam WAS dść długo i jestem zachwycona Waszą wiedzą więc proszę Was o jakieś rady, sugestie
- dziekuję!!!!!
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:52   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Moze sprobuj Desnuda Ungaro - piekna, stonowana, absolutnie nie przeslodzona i cudownie rozwijajaca sie z kwiatowymi nutami wanilia tylko nie jestem pewna, czy jest w polskich perfumeriach ale moze cos mi sie pomerdalo

dodatkowo flakonik ma taki maly bajerek - mozesz aplikowac zapach za pomoca dolaczanego pedzelka-mazidelka i poczuc sie jak prawdziwa ksiezniczka osobiscie tej metody aplikacji nie testowalam, ale kiedys bede w koncu musiala

+ na Allegro mozna ja dostac w baaardzo korzystnej cenie

http://www.allegro.pl/item432130048_...123_f_vat.html

http://www.allegro.pl/item433901185_...ja_unikat.html
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:41   #3
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

ja też lubię DV i Cinema i idąc tropem moich upodobań mam dlaCiebie propozycje do przetestowania:

jeśli ma być niedrogo, to przychodzi mi do głowy Dune Diora (jest jeszcze promocja w Superpharmie) - to zach,który jest ze mną od lat obok DV
Le Baiser du Dragon edp Cartiera -na allegro w dobrych cenach - a to z kolei moje ostatnie odkrycie
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:31   #4
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Bardzo dziękuję Wam za propozycje idę wąchać
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 04:47   #5
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Może L'Instant Guerlain lub Amarige Mariage Givenchy
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:39   #6
Arvena
Przyczajenie
 
Avatar Arvena
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Dla mnie takim zapachem jest Burberry Brit. Ciepły, gruszkowy, potem lekko migdałowy, wreszcie drzewny, ale nadal w jakiś sposób otulający, nie ma w nim nic suchego. Nawet te drzewne nuty są czymś osłodzone. Jeden z ulubieńców - dopóki nie poznałam Cinemy. Bo ta mnie uwiodła zupełnie herbacianą nutą, której w niej być nie powinno. Żadna bergamotka, żaden earl grey, czysta czarna herbata. A potem jest już słodko - najpierw faktycznie jedna nuta wybija się na pierwszy plan (ta piwonia? to jedyny moment, kiedy wolę Cinemę wokół siebie i nie mam potrzeby podejrzanego trzymania nosa jak najbliżej nadgarstka), potem tracę orientację - ale ta herbata cały czas jest w tle i dlatego nie mogę się od tego zapachu uwolnić. Tak się nad Cinemą rozwodzę, bo zastanawiam się, jakiego podobieństwa szukasz - na mnie te perfumy są jednak słodsze niż Brit. Brit jest przy tym bardziej dyskretny, trzyma się blisko skóry (ale może to kwestia tego, że mam EDT). Cinema nie jest może jakoś bardzo ogoniasta, ale jednak tworzy taki obłoczek wokół.
Arvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:41   #7
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

A może Elle YSL ? klimat trochę podobny do Cinema.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 11:17   #8
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Ja też uwielbiam Cinema i DV,podobnie jak Małgosia791 proponuję Ci Amarige Mariage. Przepiękne i baaaaaaaaaaaaardzo trwałe.
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:27   #9
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

a ja polecam organzę givenchy :-D
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:24   #10
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Zgadzam się z obiema Małgosiami Amarige Mariage może Ci się spodobać - jest w podobnym klimacie, co DV i Cinema.

Może przetestuj jeszcze Sensi, Truth, Burberry London (stare), klasyczną Organzę, Casmir, Desnuda, Love in Paris, Champs Elysees, Sensations, Style i Stylessence.
Tyle na szybko przyszło mi do głowy
niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:07   #11
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Pierwsze co mi przyszło do głowy - Gloria Cacharel. Tylko ona niestety nie jest już dostępna w perfumeriach. Tak samo Cristobal
A z Avonu testowałaś Extraordinary? Bo on też taki ciepły, słodki jest. A może Brit Red? Allure Chanel?
Po testach czekamy na relację czy coś CI wpadło w nos
Dodam, że jeśli zależy Ci na rozsądnej cenie, to zaglądnij np. do Super-Pharm. Tam mają ciekawe promocje na niektóre zapachy
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 20:08   #12
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: Help mądre nosy lubię cinema i DolceVita nikt nie potrafi dobrać mi w tym klima

Moja propozycja to Max Mara (prostokątny przezroczysty flakonik). Słodki, ciepły, w sam raz na jesienne dni. I na Wizażu wyczytałam, że podobny do Cinemy. Choć akurat na mojej skórze to podobieństwo okazało się bardzo ulotne
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.