Hiszpania - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 21:58   #121
chicamadritista
Przyczajenie
 
Avatar chicamadritista
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Hiszpania

Osobiście polecam Kadyks, plaże w tamtej okolicy są przecudowne!! Spróbuj poszukać w internecie czegoś np. o plaży Bolonia, po prostu piękna! Jeśli chcesz wypocząć, poopalać się a przy okazji może skoczyć pozwiedzać do Kadyksu (okropnie brzmi to polskie tłumaczenie :P) to miejsce powinno być idealne.



----------------------------------------------------------------------------
zapraszam wszystkich zakochanych w Hiszpanii i Ameryce Południowej!
-------> https://www.facebook.com/mialmaespanola
chicamadritista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 12:20   #122
wladyslaw123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Hiszpania ale gdzie? DORADZCIE

Ja wynajmowałem miesiąc temu apartament na wybrzeżu Costa Blanca przez costainvest.com i wszystkim serdecznie polecam. Mają bardzo ciekawe oferty z widokiem na morze
wladyslaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:28   #123
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Hiszpania ale gdzie? DORADZCIE

chciałam odświeżyć trochę wątek, bo mam pytanie - jaka jest temperatura wieczorami na Costa Brava - czy jest na tyle ciepło, by chodzić w bluzkach na szelkach, czy raczej trzeba mieć bluzę? byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź, bo lecę w sobotę i jutro muszę się pakować
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2014-07-24 o 13:30
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:05   #124
kmitzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Błagam tylko nie używajcie Booking.com. Jest to platforma, która zjada pieniądze, które płacicie za wynajem hotelu lub wynajem! Często ceny są o bardzo zawyżane, żeby opłacało się hotelarzom wystawić tam ogłoszenie.

Ze swojej strony polecam wynająć jakieś mieszkanie na własną rękę i polecieć jakimś tanim lotem. Na prawdę taniej wyjdzie, a chwila poszukiwań za tańszym miejscem jest na prawdę warta. Ja kiedyś znalazłam apartament na tej stronie: xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-09 o 15:29 Powód: reklama, sprzedaż mieszkań
kmitzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 11:53   #125
barolinabed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Hiszpania to idealne miejsce na świetne wakacje.
Tanie wakacje, hmmm
najtaniej będzie jeśli wynajmiecie mieszkanie może od jakiś znajomych, lub znajonych znajomych, którzy mają własne mieszkanie w tym kraju. Teraz tyle Polaków swoje nieruchomości w Hiszpanii, że może trafi się ciekawa okazja.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-09 o 15:27 Powód: link
barolinabed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 20:29   #126
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez barolinabed Pokaż wiadomość
Hiszpania to idealne miejsce na świetne wakacje.
Tanie wakacje, hmmm
najtaniej będzie jeśli wynajmiecie mieszkanie może od jakiś znajomych, lub znajonych znajomych, którzy mają własne mieszkanie w tym kraju. Teraz tyle Polaków swoje nieruchomości w Hiszpanii, że może trafi się ciekawa okazja.

reklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-09 o 15:27 Powód: link w cytacie
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 18:45   #127
kasiadorsz
Raczkowanie
 
Avatar kasiadorsz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 55
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Chce ze swoim chlopakiem pojechac w tym roku na wakacje do Hiszpani. Szukalam roznych ofert ale sa cholernie drogie. Chodzi mi o jakis tani hotel, pokoj dla dwoch osob, obojetnie w jakim miejscu ale oczywiscie nad morzem. Moze byc nawet bez wyzywienia albo ajkies sniadania tylko. Chodzi mi o cos taniego bo nam nie potrzebne sa jakies luksusy i tak wiekszosc czasu bedziemy spedzac nad morzem. Jezeli macie jakies oferty albo bylyscie gdzies w Hiszpanii gdzie nie bylo drogo to bardzo prosze o odpowiedz Z gory dziekuje i pozdrawiam
perla moja siostra z narzeczonym była w zeszłym roku w Hiszpanii. Byli w hoteli Falmingo Oasis jak oglądałam zdjęcia to wyglądało to całkiem całkiem. Zerknij sobie może Ci się spodoba ta lokalizacja https://www.fostertravel.pl/hotele/h...lamingo-oasis/ to Costa Blanca - Benidorm. Mogę dopytać ile zapłacili za dwie osoby.
__________________
Mój Blog http://hobbysiowo.blogspot.com
kasiadorsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 07:17   #128
konwaliowa_eu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 306
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Czym najtaniej dostać się do Hiszpanii z większego miasta w Polsce?
konwaliowa_eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:21   #129
kasiabrzuska
Przyczajenie
 
Avatar kasiabrzuska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Gdzieś kiedyś widziałam taki portal w którym można było wymieniać się mieszkaniami z ludźmi z całego kraju. Nie wiem czy istnieje taki z mieszkaniami ale na pewno można u kogoś wynająć np.: pokój. To wtedy można zaoszczędzić (prawie) majątek To bardzo opłacalne.
kasiabrzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:58   #130
lesiok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez kasiabrzuska Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś widziałam taki portal w którym można było wymieniać się mieszkaniami z ludźmi z całego kraju. Nie wiem czy istnieje taki z mieszkaniami ale na pewno można u kogoś wynająć np.: pokój. To wtedy można zaoszczędzić (prawie) majątek To bardzo opłacalne.
Ładnie to napisałaś ;p Troszeczkę się pogubiłaś.
To istnieje i funkcjonuje nadal. Teraz można zaleście aplikację dla autostopowiczów. Czy funkcjonuje prawidłowo? Nie mam pojęcia.
A ponad to był kiedyś artykuł w gazecie na temat wymiany mieszkań.
Np.: ludzie z angli zamieniali się z niemcami, na mieszkania. Nic nie opłacali po prostu jeden dał dom drugi mieszkanie. I przez 2 tygodnie zwiedzali, pobliskie okolice. To było o tyle ciekawe iż autor podał w wątpliwość intencji któreś ze stron. I wyszło na to, że mogliśmy zostać oszukani. I przyjechać na miejsce i nie zastać opisanego wcześniej mieszkania. A osoba z która weszliśmy w okład okradała w tym czasie nasze mieszkanie ;p
lesiok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 00:40   #131
kasiabrzuska
Przyczajenie
 
Avatar kasiabrzuska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Kiedyś jak pracowałam w pzu to był koleś który autostopem zwiedził pół europy. Z tego co mówił osoby które go brały. Były zazwyczaj przyjaźnie nastawione. Według niego najmilsi ludzie są w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Czechach i Holandii. Swoją drogą czy podróż na auto stopa nie wydaje się niebezpieczna?
kasiabrzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 13:48   #132
lesiok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez kasiabrzuska Pokaż wiadomość
Kiedyś jak pracowałam w pzu to był koleś który autostopem zwiedził pół europy. Z tego co mówił osoby które go brały. Były zazwyczaj przyjaźnie nastawione. Według niego najmilsi ludzie są w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Czechach i Holandii. Swoją drogą czy podróż na auto stopa nie wydaje się niebezpieczna?
Wiele osób zwiedza autostopem świat. To przyjemny rodzaj podróży, bo mniej kosztowny. ale proszę poczytaj ile opnie ludzi na ten temat. Na jakimś blogu dziewczyna napisała, że przez 14 godzin nie mogła złapać stopa. Bo ludzie nie chcieli jej podwieść. Albo po prost przejeżdżali obok. Nie każdy jest chętny przewieść obcą osobę. Czytałem, że w Rumuni w nocy ludzi rzucali pod koła siano ubrane w spodnie czapkę i bluzkę. Kiedy koleś wysiadał zobaczyć co się stało to dostawał w łeb. I okradali mu tira. To było bardzo częste przypadki.
lesiok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 18:57   #133
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez konwaliowa_eu Pokaż wiadomość
Czym najtaniej dostać się do Hiszpanii z większego miasta w Polsce?
Samolotem, polując wcześniej na tanie loty.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiabrzuska Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś widziałam taki portal w którym można było wymieniać się mieszkaniami z ludźmi z całego kraju. Nie wiem czy istnieje taki z mieszkaniami ale na pewno można u kogoś wynająć np.: pokój. To wtedy można zaoszczędzić (prawie) majątek To bardzo opłacalne.
airbnb, wimdu, booking- tam można poszukać.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 13:12   #134
kasiabrzuska
Przyczajenie
 
Avatar kasiabrzuska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Samolotem, polując wcześniej na tanie loty.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



airbnb, wimdu, booking- tam można poszukać.

Wielkie dzięki nie pamiętałam własnie jaki to był. Ale z tego co widzę to jest ich kilka. Ja słyszałam o tylko jednym ;/ Jestem nie doinformowana.
kasiabrzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:28   #135
lesiok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Cytat:
Napisane przez kasiabrzuska Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki nie pamiętałam własnie jaki to był. Ale z tego co widzę to jest ich kilka. Ja słyszałam o tylko jednym ;/ Jestem nie doinformowana.
Bywa maleńka. Nie każdy ma informację na każdy temat ;]
lesiok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 13:57   #136
kasiabrzuska
Przyczajenie
 
Avatar kasiabrzuska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Ale wolała bym być na bierząco z news-ami.
To poprawia mi samopoczucie.
kasiabrzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:26   #137
lesiok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Tanie wakacje w Hiszpanii???

Ja znam osoby które jeżdżą do hiszpanii na wakacje busami.
po prostu wychodzi im taniej,. Nie mam pojęcia czemu nie samolotem. . . . Może to przez to, że na postojach też mogą trochę poziwedzać. Nie mam na to odpoiwedzi. Po co gnieść się w autobusie przez kilka godzin. . . A samolotem (140 złotych ?) bziuu i już na miejscu. A jak są na miejscu to wynajmują auto np: taka iberiahome. I jeżdżą sobie. Z tego co wiem to biorą ze sobą namiot. I nie płacą za hotel. A jak już mają się gdzieś zatrzymać to biorą ten najtańszy.
lesiok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 15:11   #138
kasiabrzuska
Przyczajenie
 
Avatar kasiabrzuska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Hiszpania

A ja słyszałam o ludziach co sprzedawali samochód i wyruszali w podróż
Więc to nic nowego, tylko takich ludzi co potrafią postawić wszystko na jedną kartę jest bardzo niewielu.
kasiabrzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:38   #139
Sandra345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 25
Dot.: Hiszpania

Trochę bym się bała jechać za pierwszym razem do obcego kraju stopem, ale jak ktoś był kilka krotnie to czemu nie?
Sandra345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 09:18   #140
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Hiszpania

Może mi podpowiecie i pomożecie jakie miasto w Hiszpanii wybrać na 1 msc do życia jeśli zależy mi:

1) zwiedzanie w okolicach ładnych miasteczek / miast / gór / wzniesień na trekking
2) żyć w mieście w którym wieczorami coś się dzieje, są puby, są ludzie, a nie jest opustoszałe jak w horrorze

3) super gdyby były ścieżki rowerowe
4) super gdyby było nad wybrzeżem albo w odległości do 2h autem od wybrzeża


Polecicie coś?
Co Was np zachwyciło lub bardzo się spodobało, jaki rejon?
Nie znam wogóle Hiszpanii.


Z góry dzięki za pomoc



Mieszkałam 3 mce we Włoszech i od paru dni jestem w Lizbonie w Portugalii (łącznie w Portugalii zostajemy na 3 mce) i jestem załamana... Nie wiem co ludzie widzą w Lizbonie (tu jest tak miejsko, surowo, parę tylko ładnych kolorowych uliczek, reszta taka nijaka i bez "duszy"), ale to może po Włoszech już mnie nic nie zachwyci? Szukam pięknych miejsc. Tutaj w wątku opisałam czemu odradzam Lizbonę gdyby kogoś to dziwiło PORTUGALIA -jakie wrażenie, Wizażanko?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 10:15   #141
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Hiszpania

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Może mi podpowiecie i pomożecie jakie miasto w Hiszpanii wybrać na 1 msc do życia jeśli zależy mi:

1) zwiedzanie w okolicach ładnych miasteczek / miast / gór / wzniesień na trekking
2) żyć w mieście w którym wieczorami coś się dzieje, są puby, są ludzie, a nie jest opustoszałe jak w horrorze

3) super gdyby były ścieżki rowerowe
4) super gdyby było nad wybrzeżem albo w odległości do 2h autem od wybrzeża


Polecicie coś?
Co Was np zachwyciło lub bardzo się spodobało, jaki rejon?
Nie znam wogóle Hiszpanii.


Z góry dzięki za pomoc



Mieszkałam 3 mce we Włoszech i od paru dni jestem w Lizbonie w Portugalii (łącznie w Portugalii zostajemy na 3 mce) i jestem załamana... Nie wiem co ludzie widzą w Lizbonie (tu jest tak miejsko, surowo, parę tylko ładnych kolorowych uliczek, reszta taka nijaka i bez "duszy"), ale to może po Włoszech już mnie nic nie zachwyci? Szukam pięknych miejsc. Tutaj w wątku opisałam czemu odradzam Lizbonę gdyby kogoś to dziwiło PORTUGALIA -jakie wrażenie, Wizażanko?
Barcelona?
Ma dobre połączenia i drogowe i kolejowe, można zwiedzać miasteczka przy wybrzezu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 11:22   #142
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Hiszpania

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Może mi podpowiecie i pomożecie jakie miasto w Hiszpanii wybrać na 1 msc do życia jeśli zależy mi:

1) zwiedzanie w okolicach ładnych miasteczek / miast / gór / wzniesień na trekking
2) żyć w mieście w którym wieczorami coś się dzieje, są puby, są ludzie, a nie jest opustoszałe jak w horrorze

3) super gdyby były ścieżki rowerowe
4) super gdyby było nad wybrzeżem albo w odległości do 2h autem od wybrzeża


Polecicie coś?
Co Was np zachwyciło lub bardzo się spodobało, jaki rejon?
Nie znam wogóle Hiszpanii.


Z góry dzięki za pomoc



Mieszkałam 3 mce we Włoszech i od paru dni jestem w Lizbonie w Portugalii (łącznie w Portugalii zostajemy na 3 mce) i jestem załamana... Nie wiem co ludzie widzą w Lizbonie (tu jest tak miejsko, surowo, parę tylko ładnych kolorowych uliczek, reszta taka nijaka i bez "duszy"), ale to może po Włoszech już mnie nic nie zachwyci? Szukam pięknych miejsc. Tutaj w wątku opisałam czemu odradzam Lizbonę gdyby kogoś to dziwiło PORTUGALIA -jakie wrażenie, Wizażanko?
Dla mnie Barcelona to nr 1. Nad morzem, jedt co zwiedzać, jedt gdzie pójść na zakupy, a La Rambla tętni życiem i w dzień i w nocy.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 11:28   #143
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Hiszpania

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Barcelona?
Ma dobre połączenia i drogowe i kolejowe, można zwiedzać miasteczka przy wybrzezu.
Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Dla mnie Barcelona to nr 1. Nad morzem, jedt co zwiedzać, jedt gdzie pójść na zakupy, a La Rambla tętni życiem i w dzień i w nocy.
dzięki Dziewczyny
zastanawiam się czy nie jest za bardzo miejska i tłoczna, tj jestem z Warszawy i chciałabym zmienić klimat a w Lizbonie jest tak zwyczajnie, jest parę ładnych uliczek ale czuję się tu jak w Warszawie, tyle że z różnicą że jest 3x drożej i wokół język portugalski i angieslki.

I boję się czy w Barcelonie nie jest podobnie, że jak pojadę do innego miasta to zobaczę że ma ono klimat, duszę, piękną naturę 15 min jazdy autem z miasteczka...

nie wiem, nigdy nie byłam w Barcelonie, a widzę że Lizbona mnie moooocno rozczarowała po Włoszech gdzie było klimatycznie, zielono, piękna natura, plaże
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-13, 08:39   #144
rudrafroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 4
Dot.: Hiszpania

Tanie i sprawdzone biuro podróży - https://wakacje.pl Polecam .Kompetentna szybka obsługa.Dokumenty podróży w terminie.Informacja o zmianie terminy lotu podana odpowiednio szybko. Rezydentka na miejscu, miła kompetentna. Transfer bez spóźnienia. Opieka rezydenta na lotnisku przy wylocie. Dzięki dobrej obsłudze ,urlop minął sympatycznie i spokojnie.

Edytowane przez rudrafroo
Czas edycji: 2022-02-26 o 06:04
rudrafroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-13 09:39:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.