kremy pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-23, 18:13   #1
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106

Kremy pod oczy-których nikt nie ocenił (jeszcze)


Mam pytanie do 30 + , jeśli któraś z was używała poniższych kremów pod oczy , to niech się podzieli informacją czego się można spodziewać:
1)oceanic AA Plus Reti+ Vit – bioaktywny krem do cery dojrzałej
link: http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...cc4ab8dd655918
2) Pollena-Ewa- energizujace serum pod oczy
link: http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...cc4ab8dd655918
3) Eris , seria Lirene krem chlorofilowy o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym
link: http://www.eris.pl/kosmetyki_produkt.php?id=884&ids=26

Zastanawiam się nad którymś z powyższych, ale na wizażu nikt ich nie ocenił. Ciekawe dlaczego,skoro tysiące kobiet podobno tu trafia.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 18:34   #2
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Kremy pod oczy-których nikt nie ocenił (jeszcze)

Eris napewno jest nieocenione bo to nowosc
krem pod ozy oceniasz po ok miesiacu a poza tym jak ktos juz jakis ma to czeka az mu sie skonczy
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 20:04   #3
beretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 6
Re: Kremy pod oczy-których nikt nie ocenił (jeszcze)

Siemanko ! Zużyłam już trzeci słoiczek kremu pod oczy AA Plus Oceanic Reti + Vit. Kremik jest lekki, nie uczula, jak to na kremy AA przystało. Ale żadnych specjalnych efektów nie zauważyłam poza nawilżeniem. Mam wątpliwości co do działanie przeciwzmarszczkowego...? ?. W każdym razie teraz kupiłam kremik Fito Citrus Oceanic AA, może ten będzie lepszy?? Pozdrawiam
ola l. napisał(a):
> Mam pytanie do 30 + , jeśli któraś z was używała poniższych kremów pod oczy , to niech się podzieli informacją czego się można spodziewać:
> 1)oceanic AA Plus Reti+ Vit – bioaktywny krem do cery dojrzałej
> link: http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...cc4ab8dd655918
> 2) Pollena-Ewa- energizujace serum pod oczy
> link: http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...cc4ab8dd655918
> 3) Eris , seria Lirene krem chlorofilowy o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym
> link: http://www.eris.pl/kosmetyki_produkt.php?id=884&ids=26
>
> Zastanawiam się nad którymś z powyższych, ale na wizażu nikt ich nie ocenił. Ciekawe dlaczego,skoro tysiące kobiet podobno tu trafia.
beretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 16:44   #4
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Re: Kremy pod oczy-których nikt nie ocenił (jeszcze)

Dzięki dobra kobieto. Jak przetestujesz Fito Citrusa- daj znać- bo chyba też go nikt nie ocenił.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 18:53   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: Kremy pod oczy-których nikt nie ocenił (jeszcze)

Ja też używałam AA Plus Reti+ Vit Oceanic pod oczy. Jest lekki, łatwo sie wchłania, nie podrażnia i nie uczula, ale jeden słoiczek, to za mało żeby potwierdzić jego przeciwzmarszczkowe działanie, bo retinol potrzebuje więcej czasu. A więcej czasu mu nie dałam, bo nie nie mam szczególnego zaufania do kremów z tym składnikiem pakowanych w słoiki i dlatego przeniosłam się na Ysteal, a teraz przymierzam się do Erisu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 16:09   #6
Eowin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
Smile Kremy pod oczy - Który najlepszy?

Półki w drogeriach aż uginają się pod ciężarem szeregów kremów przeciwzmarszczkowych, wygładzających, maskujacych cienie dzięki swym "zbawczym" składnikom...
Mam na myśli oczywiście kremy przeznaczone do użytku w okolicach oczu. Przejrzałam KWC i mam mętlik w głowie. Oceny kosmetyków niesamowicie się kontrastują, więc zwracam się bezpośrednio z prośbą do was:
Chcę zrobić prezent mojej Mamie w postaci specyfiku, który usunie jej ''kurze łapki", a jego cena jest łagodna w stosunku do kieszenie 15 latki.
Moja Mama faworyzuje jednemu z kremów - Nivea Visage Q10 Plus
Zastanawiam się czy, którakolwiek z was miała do czynienia z tym cudeńkiem i napisze tutaj szczerą ocenę i poradę. Niestety nie ufam chwytom marketingowym firmy Nivea, w, której to relamach występują dziewczęta 20 letnie z wręcz nienaturalnie gładkimi, alabastrowymi cerami i gloryfikują swym cudnym uśmiechem i czarującym spojrzeniem wszystkie produkty.
Proszę, dopomóżcie mi, gdyż doprawdy mam poważny dylemat. Liczę na was
Eowin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 18:31   #7
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy pod oczy - Który najlepszy?

witaj ! z twojej wypowiedzi wnioskuje ze to ma byc krem dla dojrzalej kobiety... ja jestem przed 30 i uzywam serii iwostin przeciwzmarszkowej. to kosmetyki apteczne wyprodukowane w polsce i moim zdaniem sa naprawde dobre. w dodatku cena jest atrakcyjna ( pod oczy ok 40 zl ).
nie wiem jedynie czy okaza sie wytarczajaca silne dla kobiety po czterdziestce...
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 21:23   #8
Goska W
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy pod oczy - Który najlepszy?

Kupiłam niedawno krem z Avonu na likwidacje cieni i wygładzenie i normalnie działa -cieni nie mam a i zmarszczki sie wygładziły.Stosuje go od miesiąca.Działa.Pa.
Goska W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:41   #9
ilonamajewska@o2.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Cool kremy pod oczy

..nie wiem ..jakiego kremu pod oczy uzywac ...zaczynaj mi sie robic zmarszczki ..ale nie wiem czy juz moge uzywac kremow przeciw zmarszckowych ..czy sa wogole takie ponizej 25 roku zycia..?hmm...bo ja nigdzie nie widzialam
ilonamajewska@o2.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:08   #10
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: kremy pod oczy

Z tego co wiem, to Ziaja ma fajne kremy pod oczy, z różnych serii, i kilka jest takich mniej "aktywnych", które mogą nadawać się do młodej skóry, m.in. z serii 100% pielęgnacji...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:37   #11
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: kremy pod oczy

Ja polecam żele świetlikowe np z dodatkiem babki lancetowatej...
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 16:42   #12
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: kremy pod oczy

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Ja polecam żele świetlikowe np z dodatkiem babki lancetowatej...
tylko, że świetlik działa chyba głównie na opuchnięcia i podrażnienia, a nie na zmarszczki... na początki zmarszczek to trzeba nawilżać i uelastyczniać
poza tym na świetlika nie da sie nałożyć makijażu niestety - przynajmniej u mnie było to niemożliwe, bo żel świetlikowy zostawiał wyraźną warstewkę, która uniemożliwiała równomierne rozłożenie podkładu
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:00   #13
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: kremy pod oczy

Żele świetlikowe super nawilżają i napinają skórę, bynajmniej u mnie

Wnioskuję, że autorka ma poniżej 25 lat, na kremy typowo przeciwzmarszczkowe chyba za wcześnie....no chyba, że ktoś ma tendencje i wyraźne kurze łapki
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 18:06   #14
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: kremy pod oczy

ja mam 20 lat i pod oczy stosuję nanobazę - bardzo tłusty i bardzo odżywczy krem, idealny na pierwsze zmarszczki i delikatną, przesuszoną skóre wokół oczu.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:17   #15
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: kremy pod oczy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
tylko, że świetlik działa chyba głównie na opuchnięcia i podrażnienia, a nie na zmarszczki... na początki zmarszczek to trzeba nawilżać i uelastyczniać
poza tym na świetlika nie da sie nałożyć makijażu niestety - przynajmniej u mnie było to niemożliwe, bo żel świetlikowy zostawiał wyraźną warstewkę, która uniemożliwiała równomierne rozłożenie podkładu
Masz rację-nałożenie makijażu na ten żel również i u mnie jest niemożliwe. Ziaja produkuje dużo kremów pod oczy, z tego co pamiętam to ma też kilka w swojej ofercie dla każdego przedziału wiekowego. Można znaleźć jakiś nawilżający, uelastyczniający.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:51   #16
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kremy pod oczy

Jest przyjemny krem pod oczy AA Oceanic. Jest nawilżający, łatwo się wchłania,a skóra jest po nim lekko jaśniejsza. W KWC jest tu - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ki-na-noc.html

Dla mnie bardzo dużym plusem jest nawilżenie i usuwanie opuchlizny, bo tego na razie głównie szukam + szybkie wchłanianie. Kilka minut po nałożeniu można bez problemu nałożyć makijaż i nic się złego nie dzieje
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:12   #17
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: kremy pod oczy

żele ze świetlika jakoś na moje zmarchy przy oczach nie pomagają, ale podłączę się pewnie pod ten kremik z AA. A co do make-upu: nie mam problemów z nałożeniem makijażu na żelik (używam flosleku), ale może to kwestia skóry.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:38   #18
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: kremy pod oczy

ja nie mam zmarszczek pod oczami (jeszcze ), ale używam właśnie 100% pielęgnacji Zaji - on naprawdę nie jest jakiś super aktywny i mega przeciwzmarszczkowy, więc myślę, że z powodzeniem 20 latka może go stosować (taki trochę mocniejszy z Ziaji to jest jakiś tam witaminowy)

ja być może powinnam mieć właśnie jakiś mocniejszy, profilaktycznie, ale mi się nie chciało do tej pory szukać - tyle, że moja mama dostaje "spazmów" jak słyszy, że ja kremu dla dzieci używam, że niby wkrótce będę pomarszczona jak rodzynek he he
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 07:54   #19
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: kremy pod oczy

Mam 21 lat i właśnie 'kurze łapki'. Do tej pory używałam kremów pod oczy nawilżających, ale zmarszczki robią się coraz wyraźniejsze Myślę, że owinnam używać już kremów dla 25-30latek, bo dopiero te mają jakieś działanie przeciwzmarszczkowe, ale mam pewne obawy, nie chcę przedobrzyć. Reszta buzi jest ok, tylko te oczy...Doradźcie proszę, co powinnam wybrać.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 08:46   #20
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: kremy pod oczy

Hm no to najwyraźniej zależy od cery i predyspozycji rodzinnych. Ja mam 24 lata i mi świetliki świetnie służą...Predyspozycji do zmarszczek nie mam. Moja mama ma 61 lat a twarz 40 latki Moja babacia też tak miała. One nigdy się nie malowały a ja minimalnie. I generalnie jestem zdania: im mniej tym lepiej. Bardzo lubie kupować kolorowe kosmetyki ale używam sporadycznie.

A co myślicie o tłustych kremach pod oczy? Taki zwykłych Bambino albo Nivea...? A może maść z wit A?

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2007-11-06 o 08:48 Powód: :)
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 20:57   #21
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: kremy pod oczy

Podbijam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 07:18   #22
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: kremy pod oczy

Ja moge polecic krem pod oczy Zeptera Swiss Nature. Jestem alergiczka i niewiele kremow nie powoduje u mnie podraznien. Ten jest idealny- wygladza i nawilza skore wokol oczu
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 16:50   #23
cyklamenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Kremy pod oczy

Witam!!
Chcialabym sie spytac jaki krem bylby dla mnie dobray Mam 22 lata i chcialabym uzywac jakiegos kremu pod oczy stosunkowo nie drogiego a dobrego. Pod oczami mam takie niewielkie zmarszczki ale mysle ze od smiania bo bardzo duzo sie smieje Bylabym wdzieczna za polecenie rowniez kremu do twarzy odpowiedniego do mojego wieku. sadze ze moja skora twarzy jest mieszana gdyz na czole i na brodzie czesto mi sie "swieci" a na policzkach nie. A i jeszcze czesto mam kolo ust i nosa sucha skore. Bede wdzieczna za odp.
Pozdrawiam
cyklamenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 17:05   #24
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Kremy pod oczy

polecam skorzystanie z WYSZUKIWARKI. Informacji o kremach pod oczy jest od groma!
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 17:17   #25
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Kremy pod oczy

Jest ogromna ilość kremów pod oczy, a jeszcze więcej do twarzy dla osób w Twoim wieku i o twoim typie cery. Silent Witch ma rację - skorzystaj z wyszukiwarki, bo w tym wątku każda z nas będzie polecała coś innego i w efekcie będzie ci jeszcze trudniej wybrać :japończyk: pozdrawiam
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:44   #26
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question kremy pod oczy a wiek

Zacznę od tego, że mam 18 lat. Na codzień używam podkładu i z tej okazji chciałam zafundować mojej skórze pod oczami jakąś kurację. Dodam jeszcze, ze mam podkówki, wory pod oczami, tak się domyślam, że to może za mało snu.
Czy krem pod oczy w moim wieku to dobry pomysł ? jakiś konkretnie polecacie ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 07:25   #27
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: kremy pod oczy a wiek

oczywiście, że to dobry pomysł - to czy stosować krem pod oczy, zależy nie od twojego wieku, ale stanu i potrzeb skóry. przejrzyj sobie KWC - na pewno znajdziesz tam cos dla siebie ja z własnego doświadczenia mogę ci polecić krem pod oczy Avene do skóry wrażliwej - świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia i nawilża.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 09:07   #28
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: kremy pod oczy a wiek

na KWC znalazłam coś takiego:
Oceanic, AA Prestige Eye Lift 20+, Żel intensywnie nawilżający do skóry wokół oczu

tylko te 20+
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 09:13   #29
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: kremy pod oczy a wiek

Przedziały wiekowe są tylko orientacyjne. Jeśli uważasz że twoja skóra pod oczami potrzebuje nawilżenia to śmiało używaj.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 18:26   #30
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: kremy pod oczy a wiek

Ja bym nie zwracała tak wielkiej uwagi na ten wiek napisany na opakowaniu. Osobiście używam kremu pod oczy z napisem 25+ a lat mam 20 Krzywdy mi nie zrobił, natomiast liczy się to czy działa. Chociaż wiadomo - jakiś mocno liftingujących bym nie używała na teraz, postawiłabym raczej na coś ziołowego, łagodzącego. Szczególnie, że Twoim problemem nie są chyba zmarszczki tylko przemęczenie.

Na worki pod oczami spróbuj oprócz kremu zimnych okładów oraz ziół

PS: Za to tym żelem to mnie zainteresowałaś - może nawet go wypróbuję jak wykończę poprzedni
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.