Wywołanie okresu domowym sposobem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 15:36   #31
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Najlepszy sposob na wywolanie okresu to wizyta u ginekologa, ktory po badaniach przepisze odpowiedni lek.
Wtedy jest bezpiecznie, bo pod kontrola lekarza.

A z takich domowych rad na wywolanie okresu to u mnie sprawdza sie sam seks.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:10   #32
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Nie kwestionujac zadnej z wypowiedzi które zostały napisane, tylko drobne informacje.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
(...)Przecież ciepła kąpiel nie wywoła poronienia (...)
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Bzdura. Wyobraź sobie, ze kobieta w ciąży wchodzi do ciepłej kąpieli i roni? Przecież to obłęd.
Może nie wygląda to tak jak opisałaś.

Ciepła woda nie wywoła. Ale kąpiele nie są wskazane jak się jest w ciąży. No a poza tym pojęcie ciepła dla rożnych osób jest inne. Np. dla Mnie ciepła to taka około 36 stopni a dla mojej koleżanki ciepła kąpiel to taka po której wychodzi się różowym jak prosiaczek (a mnie jak włożyłam łapę do wanny z ta wodą to oparzyła i miałam mocno zaczerwienioną).
Zbyt ciepła kąpiel może być przyczyna krwotoku a co za tym idzie możliwości poronienia. Dawniej znachorki jako domową metodę pozbycia się niechcianej ciąży zalecały nasiadówki nad gorąca wodą.

Ogolnie w sprawie wywoływania okresu: aspiryny, polopiryny, nospy czy wino OK ale z tymi kąpielami (gorącymi) trzeba bardzo uważać zarówno jak się wywołać chce okres jak i złagodzić bóle okresowe jak już się pojawi. Wcale nie jest za trudno o to by woda była ciut za gorąca i dostać krwotoku. I to nie jest tak ze jak dotąd ich się nie miało to się nie trafią.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:20   #33
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Nie kwestionujac zadnej z wypowiedzi które zostały napisane, tylko drobne informacje.





Może nie wygląda to tak jak opisałaś.

Ciepła woda nie wywoła. Ale kąpiele nie są wskazane jak się jest w ciąży. No a poza tym pojęcie ciepła dla rożnych osób jest inne. Np. dla Mnie ciepła to taka około 36 stopni a dla mojej koleżanki ciepła kąpiel to taka po której wychodzi się różowym jak prosiaczek (a mnie jak włożyłam łapę do wanny z ta wodą to oparzyła i miałam mocno zaczerwienioną).
Zbyt ciepła kąpiel może być przyczyna krwotoku a co za tym idzie możliwości poronienia. Dawniej znachorki jako domową metodę pozbycia się niechcianej ciąży zalecały nasiadówki nad gorąca wodą.

Ogolnie w sprawie wywoływania okresu: aspiryny, polopiryny, nospy czy wino OK ale z tymi kąpielami (gorącymi) trzeba bardzo uważać zarówno jak się wywołać chce okres jak i złagodzić bóle okresowe jak już się pojawi. Wcale nie jest za trudno o to by woda była ciut za gorąca i dostać krwotoku. I to nie jest tak ze jak dotąd ich się nie miało to się nie trafią.
Dlatego ja cały czas podkreślam CIEPŁA, nie gorąca. Chodzi o to, że moim zdaniem kąpiele gorące mogą być wręcz niezdrowe, wypróbowałam i np. przy niskim ciśnieniu można zasłabnąć i ja ich nie polecm. Raczej ciepła kąpiel, trochę relaksu. Jeśli okres ma przyjść (a tu wynikało, ze tak, bo test negatywny), to przyjdzie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 19:05   #34
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Tak zbaczając trochę z tematu Może mi powiedzieć właścicelka termoforu, gdzie można taki kupić i w jakiej cenie? Chciałabym mieć swój własny, a tak męczę się z kablami od poduszki elektrycznej.
termofor kupisz w każdej aptece za paręnaście złotych
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:46   #35
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny. Mam taki maly problem iz martwie sie troszke czy nie jestem w ciazy, a w sumie watpie bo zabezpieczylismy sie prezerwatywa i nie pekła (sprawdzalismy) powinnam dostac okres około 3 lutego i go nie widac do dzis Sa oznaki np. lekki bol podbrzusza , wypryski na twarzy (przed okresem mam ich wiecej) . Wiec moje pytanie brzmi czy mozna jakos domowym sposobem wywołac okres ? Slyszalam ze gorąca woda, i czerwone wino czy cos . Ale niewiem czy to prawda. Prosze o szybka jakas odpowiedz. Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam was
Kwiat malwy czarnej do kupienia w sklepie zielarskim. W smaku ochydne, ale skuteczne. Wypraktykowalam na sobie, gdy opóźniała mi się miesiączka.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:21   #36
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ogolnie w sprawie wywoływania okresu: aspiryny, polopiryny, nospy czy wino OK ale z tymi kąpielami (gorącymi) trzeba bardzo uważać zarówno jak się wywołać chce okres jak i złagodzić bóle okresowe jak już się pojawi. Wcale nie jest za trudno o to by woda była ciut za gorąca i dostać krwotoku. I to nie jest tak ze jak dotąd ich się nie miało to się nie trafią.
Teraz się tak zastanawiam, bo kiedy podczas okresu używam elektrycznej poduszki na brzuch, to przez nieodpowiednio wysoką temperaturę też mogę dostać krwotoku? Przyznam się, że ciężko jest mi na jednym konkretnym stopniu dopasować temperaturę optymalną i często jest tak, że mam cały różowy brzuch od tego.

Jeszcze odnośnie wypowiedzi jagi_2001, to sex chyba ma jakieś magiczne właściwości, bo czasami jak robiłam to z chłopakiem dzień przed okresem, to mniej mnie bolał brzuch, ale to może kwestia przypadku
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:58   #37
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Teraz się tak zastanawiam, bo kiedy podczas okresu używam elektrycznej poduszki na brzuch, to przez nieodpowiednio wysoką temperaturę też mogę dostać krwotoku? Przyznam się, że ciężko jest mi na jednym konkretnym stopniu dopasować temperaturę optymalną i często jest tak, że mam cały różowy brzuch od tego.

Jeszcze odnośnie wypowiedzi jagi_2001, to sex chyba ma jakieś magiczne właściwości, bo czasami jak robiłam to z chłopakiem dzień przed okresem, to mniej mnie bolał brzuch, ale to może kwestia przypadku
1. Niestety tak choć rzadziej niż przy gorących kąpielach bo działa sie tylko miejscowo a nie na całe ciało. Krwotok jest powodowany zbyt dużym ciśnieniem i pękaniem naczyń krwionośnych przy ogólnym ogrzaniu organizmu jest o to łatwiej niż przy miejscowym. A skoro piszesz ze masz różowy brzuch po niej to ja bym się obawiała dodatkowo o to czy ta poduszka nie może zrobić się czasem niebezpieczna od strony elektrycznej itp. Poduszka elektryczna jeżeli jest zgodna z wymogami Norm Polskich nie powinna się nagrzewać bardziej niż do 45 stopni. 45 stopni jest maksymalna temperatura jaka przy zdrowej osobie i zdrowej skórze jest bezpieczna.

2. Nie to nie przypadek. Podczas seksu po pierwsze wydzielają się endorfiny które działają podobnie jak narkotyki na organizm powodując "rozluźnienie" i "euforyczny" stan (stad także to cudowne błogie samopoczucie oraz taki głęboki, błogi i dobry sen po igraszkach). No i seks ogólnie rozluźnia, w tym także napięte i "skurczone" mięśnie dróg rodnych które występują przed lub w trakcie okresu.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 22:11   #38
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
1. Niestety tak choć rzadziej niż przy gorących kąpielach bo działa sie tylko miejscowo a nie na całe ciało. Krwotok jest powodowany zbyt dużym ciśnieniem i pękaniem naczyń krwionośnych przy ogólnym ogrzaniu organizmu jest o to łatwiej niż przy miejscowym. A skoro piszesz ze masz różowy brzuch po niej to ja bym się obawiała dodatkowo o to czy ta poduszka nie może zrobić się czasem niebezpieczna od strony elektrycznej itp. Poduszka elektryczna jeżeli jest zgodna z wymogami Norm Polskich nie powinna się nagrzewać bardziej niż do 45 stopni. 45 stopni jest maksymalna temperatura jaka przy zdrowej osobie i zdrowej skórze jest bezpieczna.

2. Nie to nie przypadek. Podczas seksu po pierwsze wydzielają się endorfiny które działają podobnie jak narkotyki na organizm powodując "rozluźnienie" i "euforyczny" stan (stad także to cudowne błogie samopoczucie oraz taki głęboki, błogi i dobry sen po igraszkach). No i seks ogólnie rozluźnia, w tym także napięte i "skurczone" mięśnie dróg rodnych które występują przed lub w trakcie okresu.
Jestem zachwycona tym, co napisałaś Powiem chłopakowi na co ma się przygotować A z tym pękaniem naczyć krwionośnych, to chyba nic dobrego?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 22:28   #39
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Wink Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

dzieki wam dziewczyny za wszystkie odpowiedzi zaraz wskakuje do CIEPŁEJ wody i wezne polopiryne albo aspiryne a jak nie bedzie to nospe. Brzuch mnie pobolewa troche, wiec okres powinien byc a nie widac go 3majcie kciuki zeby przyszedl i zeby bylo ok Pozdrowionka i milych snow
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 08:49   #40
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona tym, co napisałaś Powiem chłopakowi na co ma się przygotować A z tym pękaniem naczyć krwionośnych, to chyba nic dobrego?
Oczywiście ze pękanie naczynek nie jest pozytywne. Dlatego tak bardzo trzeba uważać by się za bardzo nie przegrzewać. No i oczywiście to nie jest tak ze jak się odrobinkę przegrzeje to odrazu bach! i krwotok. Bardzo czesto podczas okresu nawet nie nie wie ze w wyniku ciepłych okładów mogło popękać kilka dodatkowych naczynek. Poprostu normalnie obserwuje się to jako ciut bardziej wzmożoną misiaczkę. No ale czasami bywa ze może sie przydarzyć ze tak poważniej popękają i krwawienie jest dość obfite.
Co do chłopaka i seksu to życzę udanych igraszek. Igraszki są dobre na wszystko.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 11:07   #41
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Oczywiście ze pękanie naczynek nie jest pozytywne. Dlatego tak bardzo trzeba uważać by się za bardzo nie przegrzewać. No i oczywiście to nie jest tak ze jak się odrobinkę przegrzeje to odrazu bach! i krwotok. Bardzo czesto podczas okresu nawet nie nie wie ze w wyniku ciepłych okładów mogło popękać kilka dodatkowych naczynek. Poprostu normalnie obserwuje się to jako ciut bardziej wzmożoną misiaczkę. No ale czasami bywa ze może sie przydarzyć ze tak poważniej popękają i krwawienie jest dość obfite.
Co do chłopaka i seksu to życzę udanych igraszek. Igraszki są dobre na wszystko.
Dzięki Eenax będę uważać z poduszką, choć mi krwotok raczej nie grozi, bo ostatnio mam naprawdę bardzo skąpe okresy. Z tymi igraszkami, to bez kitu są dobre na wszystko
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 21:41   #42
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

czerwona malwa
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:00   #43
efelinka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

w moim przypadku gorąca kąpiel wywoluje okres do 2 dni ;] wiec moze warto sie troche popluskac w cieplutkiej wodzie :P szczególnie "wymocz" okolice podbrzusza
efelinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:38   #44
sandra007
Przyczajenie
 
Avatar sandra007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

jszcze raz wracam do tematu... w sumie jest stary ale moze ktos mi odp... no wiec ja mam straszne problemy z okresem... moje okresy pamietam doskonale z calego ubieglego roku poniewaz byly bardzo dlugie (przeszlo 100 dni, napstepny to samo-przeszko100 dni, nastepny 56 dni a ostatni tylko 24 nie)... teraz jestem w 21 dniu cyklu i nie mam okresu i nawet nic nie czuje zeby okres sie zblizal.... w ciazy na 100% nie jestem... czy moge wyprobowac z polopiryna i kapiela czy i tak to raczej nie pomoze?? kiedy najlepiej tak zrobic?? kiedy sie zaczyna czuc nadchodzacy okres a jednak nadal nic nie ma czy mozna jak nie ma okresu i nie czuje sie ze nadchodzi?? jesli nie czuje okresu jeszcze jakie jest prawdopodobienstwo ze tabletki i kapiel pomoga?? z gory dziekuje za odp
sandra007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:26   #45
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez sandra007 Pokaż wiadomość
jszcze raz wracam do tematu... w sumie jest stary ale moze ktos mi odp... no wiec ja mam straszne problemy z okresem... moje okresy pamietam doskonale z calego ubieglego roku poniewaz byly bardzo dlugie (przeszlo 100 dni, napstepny to samo-przeszko100 dni, nastepny 56 dni a ostatni tylko 24 nie)... teraz jestem w 21 dniu cyklu i nie mam okresu i nawet nic nie czuje zeby okres sie zblizal.... w ciazy na 100% nie jestem... czy moge wyprobowac z polopiryna i kapiela czy i tak to raczej nie pomoze?? kiedy najlepiej tak zrobic?? kiedy sie zaczyna czuc nadchodzacy okres a jednak nadal nic nie ma czy mozna jak nie ma okresu i nie czuje sie ze nadchodzi?? jesli nie czuje okresu jeszcze jakie jest prawdopodobienstwo ze tabletki i kapiel pomoga?? z gory dziekuje za odp
Idz do lekarza, nie baw sie z kapielami. Mozesz miec powazne zaburzenia hormonalne.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:47   #46
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez sandra007 Pokaż wiadomość
jszcze raz wracam do tematu... w sumie jest stary ale moze ktos mi odp... no wiec ja mam straszne problemy z okresem... moje okresy pamietam doskonale z calego ubieglego roku poniewaz byly bardzo dlugie (przeszlo 100 dni, napstepny to samo-przeszko100 dni, nastepny 56 dni a ostatni tylko 24 nie)... teraz jestem w 21 dniu cyklu i nie mam okresu i nawet nic nie czuje zeby okres sie zblizal.... w ciazy na 100% nie jestem... czy moge wyprobowac z polopiryna i kapiela czy i tak to raczej nie pomoze?? kiedy najlepiej tak zrobic?? kiedy sie zaczyna czuc nadchodzacy okres a jednak nadal nic nie ma czy mozna jak nie ma okresu i nie czuje sie ze nadchodzi?? jesli nie czuje okresu jeszcze jakie jest prawdopodobienstwo ze tabletki i kapiel pomoga?? z gory dziekuje za odp
Idz lepiej do gina
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:16   #47
sandra007
Przyczajenie
 
Avatar sandra007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

wisz tylko ze ja mieszkam w uk i niestety tutaj z pomoca to ciezko... do lekarzy chodze od roku i wlasciwie bez zmian :/ a z okresem to oni na to ze baturalna sprawa ze moze sie tak zdazyc !!!! :/ NATURALNA??!! jak patrze na tych lekarzy to samam moge byc tez lekarzem :/
sandra007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:35   #48
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez sandra007 Pokaż wiadomość
wisz tylko ze ja mieszkam w uk i niestety tutaj z pomoca to ciezko... do lekarzy chodze od roku i wlasciwie bez zmian :/ a z okresem to oni na to ze baturalna sprawa ze moze sie tak zdazyc !!!! :/ NATURALNA??!! jak patrze na tych lekarzy to samam moge byc tez lekarzem :/
Ale bywasz w Polsce? Jak tak to napisz maila, do mamy/taty, albo zadzwon i powiedz zeby Cie zapisali do lekarza w terminie w ktorym bedziesz w PL. Jak sie boi lekarza, to nie znajdzie sie wyjscia.
Albo zajrzyj do emigrantek z UK na plotkowym i popros o pomoc, moze ktoras zna dobrego ginekologa z Twojej okolicy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 21:37   #49
asiula0422
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Też mam ten problem.ale...ciąży nie ma i okresu też nie ma.piszecie że po polopirynie można niby dostać.to jak wytłumaczyć fakt że jak jestem chora to biorę polopirynę trzy razy dziennie po 2 i wieczorem robię wrzątek w wannie .a jakoś okresu wcześniej przez to nie dostaję?skoro to działa to przy każdej chorobie powinnam dostać tak?może mi to ktoś wyjaśnić?
asiula0422 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 22:01   #50
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez asiula0422 Pokaż wiadomość
Też mam ten problem.ale...ciąży nie ma i okresu też nie ma.piszecie że po polopirynie można niby dostać.to jak wytłumaczyć fakt że jak jestem chora to biorę polopirynę trzy razy dziennie po 2 i wieczorem robię wrzątek w wannie .a jakoś okresu wcześniej przez to nie dostaję?skoro to działa to przy każdej chorobie powinnam dostać tak?może mi to ktoś wyjaśnić?
no wlasnie - jestes chora, wiec okres moze sie wtedy przesunac
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:46   #51
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Po przeczytaniu nagłówka, wyobraziłam sobie jakieś magiczne rytuały szamanów, skakanie wokół ogniska, czy coś. :P
asiula0422 jesteś chora jak piszesz, nie eksperymentuj z wrzątkiem w wannie bo stracisz przytomność czy inne nieszczęście się stanie. Różne choroby, różne objawy, różne terminy okresu
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:57   #52
aquana2607
Raczkowanie
 
Avatar aquana2607
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
GG do aquana2607
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Paranoja, jak się to czyta. Polopiryna i aspiryna brana bez przyczyny?!
Kąpiele na wywołanie okresu?!

okres nie przychodzi = coś się dzieje = wizyta u ginekologa

A nie eksperymenty!!!
__________________
“Death is a natural part of life. Rejoice for those around you who transform into the Force. Mourn them do not. Miss them do not. Attachment leads to jealously. The shadow of greed, that is.”

“Train yourself to let go of everything you fear to lose.”

aquana2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:41   #53
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Mi pomaga.. seks
W każdym razie na mnie działa. W przeciwieństwie do gorącej kąpieli czy jakichś ogólnodostępnych tabletek.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:07   #54
ata88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Hej dziewczyny!
Ja wczoraj zażyłam 2 polopiryny weszłam do wanny z bardzo gorącą wodą i co...i nic @ jak nie było tak nie ma, a mam poważniejszy problem bo nie mam jej już ponad 6 miesięcy. Nie jestem w ciąży 3 testy robione: 2 płytkowe (ujemne) i 1 z krwi bhcg wynik 0,121 mlU/mL czyli ujemny. Jutro do ginekologa, bo co mam zrobić?
ata88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:32   #55
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez ata88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja wczoraj zażyłam 2 polopiryny weszłam do wanny z bardzo gorącą wodą i co...i nic @ jak nie było tak nie ma, a mam poważniejszy problem bo nie mam jej już ponad 6 miesięcy. Nie jestem w ciąży 3 testy robione: 2 płytkowe (ujemne) i 1 z krwi bhcg wynik 0,121 mlU/mL czyli ujemny. Jutro do ginekologa, bo co mam zrobić?
W takim wypadku tylko ginekolog!!
Żadne kąpiele czy aspiryny
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:25   #56
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Slyszalam o tej aspirynie,goracej wodzie...ale to mi nie pomagalo...moj sposob i jak dla mnie skuteczny w 100% - pieszczoty ze swoim misiem...,wtedy rozkurczaja sie miesnie...i przychodzi okres
kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:14   #57
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez ata88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja wczoraj zażyłam 2 polopiryny weszłam do wanny z bardzo gorącą wodą i co...i nic @ jak nie było tak nie ma, a mam poważniejszy problem bo nie mam jej już ponad 6 miesięcy. Nie jestem w ciąży 3 testy robione: 2 płytkowe (ujemne) i 1 z krwi bhcg wynik 0,121 mlU/mL czyli ujemny. Jutro do ginekologa, bo co mam zrobić?
brak mi slow.
no tak, co masz zrobic? to, co powinnas byla zrobic kilka miesiecy temu...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:26   #58
Dziubulek
Raczkowanie
 
Avatar Dziubulek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

moze i wyda wam sie to glupie, ale na mnie dziala sex porostu, jak okres mi sie spoznia i sie troszke pokocham i rozluznie to albo tego samego dnia albo dzien pozniej pojawia sie okres, moze i to tylko zbieg okolicznosci ale dziala
Dziubulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:31   #59
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Dziubulek Pokaż wiadomość
moze i wyda wam sie to glupie, ale na mnie dziala sex porostu, jak okres mi sie spoznia i sie troszke pokocham i rozluznie to albo tego samego dnia albo dzien pozniej pojawia sie okres, moze i to tylko zbieg okolicznosci ale dziala
Mi też kiedyś pomógł, więc coś w tym jest ;]
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:42   #60
ata88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Byłam wczoraj u gina. Wszystko ze mną w porządku cytologia ok, w ciąży nie jestem ale dostałam lek provera na wywołanie tej @ . No zobaczymy, a innym dziewczynom radze nie stosowac domowego sposobu polopiryna czy aspiryna, bo to nie pomaga i jest totalną glupotą. Takie jest teraz moje zdanie.
ata88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 21:47:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.