Wątek plotkowy perfumowy:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 21:41   #31
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Witam się i ja
Dlaczego wycofali Fancy Jessici Simspon i jak ja teraz zasnę
__________________
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 21:46   #32
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez IwBond Pokaż wiadomość
Muszę i ja się tego nauczyć
Jakaś dziwna jestem. Szkoda mi sprzedać, nawet jak rzadko używam i coś nie do końca mi leży Wymienić - tak. Już mniejszy ból
Ja też nie lubię się rozstawać z flakonami. 100 razy zastanawiam się nad każdą czy aby na pewno chcę się pozbyć a i tak dopadło mnie nieszczęście ze sprzedałam zapach który znowu chcę - Santal majuscule jedyny chyba sandałowiec który mi odpowiadał gupia ja ...
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 22:14   #33
robinson
Zadomowienie
 
Avatar robinson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Kasia Tusk znajdzie chętnych na perfumy. Nie wróżę sukcesu, jeśli nawet próbek nie ma szansy dostać...
O jej perfumach przeczytałam tu na forum i nawet nie chciało mi sie pofatygować aby coś więcej poszukac w necie o nutach itp. dzis dzieki wklejonemu linkowi kliknęłam ale szczerze mówiąc nie rozbudziło to jakiejś mojej wielkiej ciekawości poznania zapachu, tak sobie pomyślałam że skoro perfumy Anji Rubik zupełnie mi w pamięć nie zapadły to jakiś wielkich oczekiwań po MLE nie mam (no i cena wybitnie zachęcająca nie jest). Chociaż oczywiście mogę się mylić i bardzo zdziwić a gdybym miała okazję przetestować z ciekawskiej natury bym se psiknęła wiadomo.

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię się rozstawać z flakonami. 100 razy zastanawiam się nad każdą czy aby na pewno chcę się pozbyć a i tak dopadło mnie nieszczęście ze sprzedałam zapach który znowu chcę - Santal majuscule jedyny chyba sandałowiec który mi odpowiadał gupia ja ...
Ja ostatnio miałam sytuację odwrotną, przeglądałam maile szukając informacji kiedy kupiłam pewne perfumy, znalazłam maila i przy okazji przejrzałam historię korespndencji ze Sprzedającą (bardzo sympatyczną osóbką swoją drogą) w tym mailu znalazłam info od tejże Sprzedającej czy przy okazji nie chciałabym kupić od niej L de Lolity bo ona już patrzeć nie może na nią i odda prawie za darmo...
Grzecznie podziękowałam (argumentacji nie przytoczę bo boję się linczu)

...

tego dnia już nic nie było w stanie poprawić mi humoru
__________________
Zapisz
robinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 23:08   #34
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Dlaczego wycofali Fancy Jessici Simspon i jak ja teraz zasnę
Na szczescie kupilam cala setke i mam zapas tez je uwielbiam w ogole dzieki nim polubilam gruszke w perfumach
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 23:54   #35
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez ganglion Pokaż wiadomość
Rilla82 wrzuciłą fajny temat o perfumach Kasi Tusk. Lista nut brzmi fajnie - gardenia i Iso.
Ale produkowane jako 30 ml za 239zł , normalnie jak za szanele
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=863691
Nieźle sobie liczy, ale może się obronią zapachowo
Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
W sumie to mam drugie konto na wizażu (od 11 lat, kiedy to zleciało ) z o wiele większą ilością postów, ale z pewnych względów założyłam nowe i z tamtego nie korzystam, teoretycznie więc mogłabym coś sprzedać, w praktyce grzecznie poczekam na 1 tys na obecnym koncie Nie dziwię się zasadom, jednak kupno na forum to ryzyko, więc jakieś minimalne zabezpieczenie musi być.

Ciekawe czy Kasia Tusk znajdzie chętnych na perfumy. Nie wróżę sukcesu, jeśli nawet próbek nie ma szansy dostać...
Jak się postarasz to szybko dobijesz do tego 1000 myślę, że te ograniczenia w jakimś stopniu gwarantują bezpieczeństwo zakupu.
Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię się rozstawać z flakonami. 100 razy zastanawiam się nad każdą czy aby na pewno chcę się pozbyć a i tak dopadło mnie nieszczęście ze sprzedałam zapach który znowu chcę - Santal majuscule jedyny chyba sandałowiec który mi odpowiadał gupia ja ...
Ja też sto razy analizuję, czy chcę coś zbyć a już szczególnie pod kątem dostępności czy też wycofania danego zapachu.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 07:46   #36
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Na dnie mam Mademoiselle, na dnie Oszczędzam jak mogę, ale trzeba się nastawić na wydatki w najbliższej przyszłości
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 07:55   #37
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 08:24   #38
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

witam się i ja

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Poczytałam Was i z tego wszystkiego właśnie kliknęłam setkę. Pomińmy fakt ,że chyba nie znam (przynajmniej nie kojarzę) tego zapachu


Mimo iż od jakiegoś czasu uparcie zaklinam wiosnę to zimowy krajobraz zastany dziś rano niesamowicie mnie zauroczył Fota robiona kuchennym oknem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160302_090400.jpg (209,5 KB, 32 załadowań)
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 08:59   #39
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
witam się i ja


Poczytałam Was i z tego wszystkiego właśnie kliknęłam setkę. Pomińmy fakt ,że chyba nie znam (przynajmniej nie kojarzę) tego zapachu


Mimo iż od jakiegoś czasu uparcie zaklinam wiosnę to zimowy krajobraz zastany dziś rano niesamowicie mnie zauroczył Fota robiona kuchennym oknem
Piękny widok. Choć ja osobiście śniegu nie cierpię...

Niech mi ktoś powie czemu Vanille Absolument L'Artisana nigdy nigdzie nie ma w dobrej cenie? :rycze -smarkam: Reszta(a przynajmniej znaczna część) jest, a VA nigdy.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:15   #40
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Piękny widok. Choć ja osobiście śniegu nie cierpię...

Niech mi ktoś powie czemu Vanille Absolument L'Artisana nigdy nigdzie nie ma w dobrej cenie? :rycze -smarkam: Reszta(a przynajmniej znaczna część) jest, a VA nigdy.
Bo bardzo Ci zależy, złośliwość rzeczy martwych, albo wycofane albo zadrogie : (
A ja się pożalę, że nikt mi nie chce dać Jimmiego Choo : (
I na dodatek muszę podliczyć ml i aż się boję, paskudny dzień, nawet ptyś z bitą śmietaną nie pomógł (wręcz zaszkodził bo mam nietolerancję laktozy)
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 10:07   #41
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 10:24   #42
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Witam się
Piękny krajobraz, mniej pięknie było dziś o 7.20 przed blokiem szorować auto z tego przymarzniętego śniegobłota dobrze że koło zera było, to jakoś szło
Ale teraz u mnie sloneczko, może się wreszcie zrobi wiosna
Ostatnio wzmoglam poszukiwania Tildy dyniowej, intryguje mnie od dluższego czasu a jakoś nie bylo okazji... a przed chwilą przeczytałam że teraz je nosi M. Kożuchowska i dalej chcę poznać, ale jakby mniej, podświadomie chyba nie chcę pachnieć jak celebrytka
__________________
dixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 10:36   #43
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Bo bardzo Ci zależy, złośliwość rzeczy martwych, albo wycofane albo zadrogie : (
A ja się pożalę, że nikt mi nie chce dać Jimmiego Choo : (
I na dodatek muszę podliczyć ml i aż się boję, paskudny dzień, nawet ptyś z bitą śmietaną nie pomógł (wręcz zaszkodził bo mam nietolerancję laktozy)
Ja właśnie po deserze jogurtowym. Też mam nietolerancję.
Dixi, daj znać jak ta Tilda, też jestem ciekawa.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 11:34   #44
IwBond
Wtajemniczenie
 
Avatar IwBond
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 900
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Hej

No piękny krajobraz (ale tylko zza okna)
Aga, wolałabym, żebyś zrobiła takie zdjęcie całe w zieleni i z temperaturką na zewnątrz między 25 a 30

Ale zleci. Ja nie wiem, czy wam też, ale mi tak czas zapirza, że nie wiem o co chodzi

A w temacie - jem serniczek na zimno z awokado i limonką
__________________



Szukam korka do Poisona 100 ml w starej wersji - owalny flakon
IwBond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 11:42   #45
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Witam

Wiecie może gdzie mogę kupić perfumetki ? Przydałyby mi się takie małe wersje do torebki żeby nie targać flakonów :p
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 12:53   #46
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Witam we wątku . I przyznaję, że to przez nowy wątek sprzedażowy - ech, trza dociągnąć do tego tysionca. Co do odlewek, to wszelkiego rodzaju atomizery są oczywiście na allegro, a stacjonarnie widuję w super pharm na półce z perfumami.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:16   #47
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Dziń dybry

w temacie Jimmiego Choo - wypuścili takie zestawy 3x15ml - może by tak zebrać trzy chętne (wiedźmy ) i rozebrać...?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:18   #48
LonelyDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 297
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cześć
Pozwólcie, że do Was dołączę. Ja również stałam się perfumową maniaczką, głównie dzięki wizażowym rozbiórkom... Marzy mi się już tyle flakonów, że masakra...
Niestety, moja studencka kieszeń skutecznie mnie odciąga od zakupów i na razie zazwyczaj poprzestaję na odlewkach. Chyba, że się zakocham, wtedy flakon musi być mój.

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Dlaczego wycofali Fancy Jessici Simspon i jak ja teraz zasnę

Naprawdę wycofują ten zapach? Jeśli tak, to muszę go gdzieś dorwać, bo mi się spodobał, ale mam tylko odlewkę
__________________
“The world is full of nice people. If you can’t find one, be one.”
LonelyDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:21   #49
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 16:35   #50
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość

Naprawdę wycofują ten zapach? Jeśli tak, to muszę go gdzieś dorwać, bo mi się spodobał, ale mam tylko odlewkę
O właśnie, też chciałam się o to zapytać - jesteście pewne, że Fancy zostanie wycofane? Na stronie J. Simpson perfumy dalej są dostępne, na basenotes też nie zauważyłam informacji o ich wycofaniu (Availability: In Production).
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:13   #51
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

No to i ja się przywitam. Zauważyłam, że pojawiam się tylko na rozbiórkach i nic poza tym

A przy okazji perfumoholizmu - muszę przestać kupować czarne/czerwone flakony. Bo dostałam ostrzeżenie, że górna półka w gablotce może nie wytrzymać kolejnej flaszki
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:31   #52
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Ja chętnie też dołączę <3

Co do Fancy, no to właśnie - to potwierdzone info? Wydaje mi się, że gdzieś by o tym było, a ani na F nie piszą ani nigdzie ja akurat jakiś czas temu wymieniłam się na Fancy w ciemno więc mam seteczkę, ale nie jest to mój ukochany zapach. z drugiej strony ma coś w sobie a przypadł mi w kolekcji akurat na czas, kiedy nieco odsunęłam się od słodziaków moich ukochanych, więc w sumie może kupię jeszcze 100 na zapas jakby mi się wróciło o ile to faktycznie potwierdzone

PS zna ktoś Fancy Girl?
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica

Edytowane przez zivit
Czas edycji: 2016-03-02 o 17:36
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:46   #53
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

No więc. Wczoraj tak o chciałam sobie zobaczyc ile kosztuje FANCY na ceneo, bo mam tylko 15 ml i się zakochałam, ale jak już wspomniała neyra, a kiedyś tam sobie kupię bo przecież tanie dostępne itp, ale zauważyłam że na ceneo są tylko Fancy night i te różne wersje typu I Fancy You a nie ma Fancy , na allegro tylko 1 aukcja gdzie koleś ma 5 flakonów, więc poszperałam i na jednym blogu perfumomaniaczki natrafiłam akurat na post, że Jessica Simspon zbuntowałą sie na koncern że dostaje grosze za swoje perfumy i rozwiązała umowę po co mam polować na setkę jak i tak go wycofali a zapach wuytzryma może tylko 5 lat boję się że jeszcze bardziej się zakocham i wtedy będe w takiej zapachowej desperacji że kupię za kosmiczną cenę ;( co zakocham się w jakimś zapachu to albo zreformulują albo wycofają, nie znam żadnego podobnego zapachu do fancy bon bon jest za drogi i nie trwały i to nie to
__________________
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:51   #54
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:51   #55
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Nie odniosę soe do kwestii czy Jessica zerwała umowę, ale rozbierąc zapachy z serii Fancy zauważyłam że one często znikają rozbierąc klasyczne Fancy prawie nigdzie nie mogłam dostać wersji Night, później odwrotnie. A przy I Fancy You widziałam dostępne tylko wersje Night i Girl
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:01   #56
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
No więc. Wczoraj tak o chciałam sobie zobaczyc ile kosztuje FANCY na ceneo, bo mam tylko 15 ml i się zakochałam, ale jak już wspomniała neyra, a kiedyś tam sobie kupię bo przecież tanie dostępne itp, ale zauważyłam że na ceneo są tylko Fancy night i te różne wersje typu I Fancy You a nie ma Fancy , na allegro tylko 1 aukcja gdzie koleś ma 5 flakonów, więc poszperałam i na jednym blogu perfumomaniaczki natrafiłam akurat na post, że Jessica Simspon zbuntowałą sie na koncern że dostaje grosze za swoje perfumy i rozwiązała umowę po co mam polować na setkę jak i tak go wycofali a zapach wuytzryma może tylko 5 lat boję się że jeszcze bardziej się zakocham i wtedy będe w takiej zapachowej desperacji że kupię za kosmiczną cenę ;( co zakocham się w jakimś zapachu to albo zreformulują albo wycofają, nie znam żadnego podobnego zapachu do fancy bon bon jest za drogi i nie trwały i to nie to
Jak coś to normalnie jest tester na iperfumy za około 50 zł

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No tak to jest... najbardziej stresują mnie nowe posty w wątku o wycofywanych zapachach. Za każdym razem boję się, że zobaczę info o którymś z moich ukochanych
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:04   #57
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

O wycofaniu Fancy mówiło się od dawna, zdaje się, że miało je zastąpić Fancy Girl...
Dla mnie bardzo podobne jest Amor Amor In a Flash, z tym, że na amorkowej(choć subtelnej) bazie i bez gruszki czy moreli.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:12   #58
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Jak coś to normalnie jest tester na iperfumy za około 50 zł
Teraz nie wiem czy robić zapasy czy na razie sobie odpuścić Dopiero przyleciała do mnie pierwsza 100 z wymiany, a oprócz niej mam 2 spore odlweki. Tylko co jeśli Fancy naprawdę ma zniknąć na dobre?


A zmieniając temat, czy ktokolwiek słyszał coś na temat Kenzo jeu d'Amour Elixir? Poluję na nie od jakiegoś czasu, kilka razy mignęły mi na e-glamour i w iperfumach, ale niestety nie zdążyłam kliknąć. Napisałam do wielu sklepów internetowych, niestety albo nie planowali ich dostawy albo nie wiedzieli czy jeszcze się pojawią. To była jakaś edycja limitowana? Jeśli tak to wielka szkoda, bo bardzo mi się spodobały. Teoretycznie są jeszcze w sephorze ale aż tak mi nie zależy żeby płacić za nie podwójną cenę
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:14   #59
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Aż poszłam po Fancy i spryskałam nadgarstki z tego wszystkiego.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:25   #60
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
Witam się
Piękny krajobraz, mniej pięknie było dziś o 7.20 przed blokiem szorować auto z tego przymarzniętego śniegobłota dobrze że koło zera było, to jakoś szło
Ale teraz u mnie sloneczko, może się wreszcie zrobi wiosna
Ostatnio wzmoglam poszukiwania Tildy dyniowej, intryguje mnie od dluższego czasu a jakoś nie bylo okazji... a przed chwilą przeczytałam że teraz je nosi M. Kożuchowska i dalej chcę poznać, ale jakby mniej, podświadomie chyba nie chcę pachnieć jak celebrytka
__________________
Chodzi Ci o Like This? Miałam wielkie oczekiwania co do tego zapachu, nakręciłam się strasznie, a jak kupiłam odlewkę to bardzo się zawiodłam zapach jest ładny, tego nie mogę mu odmówić, ale brakuje mi tego wow Ale jeśli jeszcze nie miałaś okazji - warto poznać

Cytat:
Napisane przez IwBond Pokaż wiadomość
Hej

No piękny krajobraz (ale tylko zza okna)
Aga, wolałabym, żebyś zrobiła takie zdjęcie całe w zieleni i z temperaturką na zewnątrz między 25 a 30

Ale zleci. Ja nie wiem, czy wam też, ale mi tak czas zapirza, że nie wiem o co chodzi

A w temacie - jem serniczek na zimno z awokado i limonką
Mi też czas leci jak szalony, luty to nie wiem gdzie się podział

A co to za sernik? Brzmi ciekawie
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."



Edytowane przez chouette_
Czas edycji: 2016-03-02 o 18:27
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 21:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.