Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-17, 22:11   #4711
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć, mam dosyć dziwną sytuację dotyczącą krążka.
Jestem długotrwałym użytkownikiem krążka Nuvaring. Dwa tygodnie temu przeszłam kurację kremami dopochwowymi i globulkami dopochwowymi (Gynazol, Gynoxin, Fluomizin). Dostałam informację od ginekologa że nie wpływają i nie oddziałują na krążek.
Minęło dwa tygodnie, dzisiaj uprawiałam seks i po stosunku wpadłam w paranoję co do tych kremów i globulek. Zaczęłam drugi raz czytać ulotki, przeglądać internet itd., w końcu wpadłam w panikę i wzięłam Ellaone bo na Gynazolu było coś o ryzyku uszkodzenia krążka dopochwowego i nagle już tak bardzo nie ufałam ginekologowi.



Jednocześnie dzisiaj był 1 dzień mojej przerwy od krążka, więc go wyjęłam zgodnie z planem. Na ulotce Ellaone jest napisane że jeśli zastosowało się go z innymi środkami antykoncepcyjnymi, to trzeba stosować prezerwatywy podczas każdego stosunku płciowego do czasu kolejnego cyklu miesiączkowego. Czy w moim wypadku będzie to aż to krwawienia z odstawienia którego spodziewam się za klika dni, czy powinnam się zabezpieczać cały następny miesiąc?
busch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 19:30   #4712
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej,

Wiem ze o plamieniach bylo juz sporo na tym watku ale czy ktoras z Was miala tak ze przy pierwszym ringu zalozonym w 1 dniu okresu pierwsze 2 tygodnie 0 plamien natomiast 3ci tydzien to juz krawienie a nie plamienie teraz od 2 dni wyjelam ringa i caly czas krawienie jak w najgorszym dniu okresu nie wiem czy w trakcie 7dmio dniowej przerwy skonczy sie krawienie czy nie ale zastanawiam sie czy to przelozy mi sie ze 2 gie i 3cie opakowanie bede wiecej krawic niz nie zwlaszcza w obliczu urlopu wiem ze plamienia sa normalne ale u mnie to faktycznie bardziej krawienia niz plamienia :/
Bede wdzieczna jesli ktos sie podzieli podobnymi doswiadczeniami
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:47   #4713
Monika1228
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć, czy jeśli spóźniłam się z włożeniem krążka po 7 dniowej przerwie (miałam włożyć w środę o 21.20 a włożyłam w czwartek o 6 rano), to mam go wyjąć za trzy tygodnie w czwartek czy tak jak zwykle w środę?
Monika1228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 17:55   #4714
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Monika1228 Pokaż wiadomość
Cześć, czy jeśli spóźniłam się z włożeniem krążka po 7 dniowej przerwie (miałam włożyć w środę o 21.20 a włożyłam w czwartek o 6 rano), to mam go wyjąć za trzy tygodnie w czwartek czy tak jak zwykle w środę?
Ja na wszelki wypadek wyjęłam w czwartek, żeby były pełne 3 tygodnie a od następnego cyklu znów zaczęłam od środy wieczorem.

Czy w waszych aptekach są dostępne jeszcze standardowe opakowania nuvaring? W żadnej aptece nie mogłam dostać i mówią, że nie ma już w hurtowniach. Jedynie dostępne są opakowania z aplikatorem. Różnica w cenie np. w superpharm za sztuki to zamiast 120zl to obecnie 190 -.- serio komuś brakowało aplikatora, że musieli je dorobić?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 17:57   #4715
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Ja na wszelki wypadek wyjęłam w czwartek, żeby były pełne 3 tygodnie a od następnego cyklu znów zaczęłam od środy wieczorem.

Czy w waszych aptekach są dostępne jeszcze standardowe opakowania nuvaring? W żadnej aptece nie mogłam dostać i mówią, że nie ma już w hurtowniach. Jedynie dostępne są opakowania z aplikatorem. Różnica w cenie np. w superpharm za sztuki to zamiast 120zl to obecnie 190 -.- serio komuś brakowało aplikatora, że musieli je dorobić?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy kupowałas? Ja ostatnio miesiąc temu i nie było mowy o żadnym aplikatorze
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 12:46   #4716
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

witajcie dziewczyny, wiem że to bardzo indywidualna sprawa ale ciekawość mnie zżera czy któraś z Was stosowała kiedyś NR i na jakiś czas odstawiła hormony żeby znów do nich wrócić?
kiedy po raz pierwszy brałam hormony miałam nieprzerwane krwawienie przez cały pierwszy cykl i zastanawiam się czy po kilkumiesiecznej przerwie czeka mnie to samo...
jestem tym szczerze mówiąc przerażona któraś z Was ma takie doświadczenia?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 16:15   #4717
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez HDaisy Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny, wiem że to bardzo indywidualna sprawa ale ciekawość mnie zżera czy któraś z Was stosowała kiedyś NR i na jakiś czas odstawiła hormony żeby znów do nich wrócić?
kiedy po raz pierwszy brałam hormony miałam nieprzerwane krwawienie przez cały pierwszy cykl i zastanawiam się czy po kilkumiesiecznej przerwie czeka mnie to samo...
jestem tym szczerze mówiąc przerażona któraś z Was ma takie doświadczenia?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja miałam po tabletkach, nieważne jakich, ciągle krwawienia. Odstawiłam i po kilku latch zaczęłam używać krążka i wszystko jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 00:47   #4718
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

przed wzięciem hormonów brałam duphaston od połowy cyklu przez 10 dni tak aby miesiączka się pojawiła. W pierwszy dzień włożyłam krążek - krwawienie z początku było średnie jeśli chodzi o obfitość, teraz mam wrażenie, że jest jej nadal tyle samo ale zabarwienie ma wręcz brunatne. Trwa to już 9 dni i zastanawiam się co z tym faktem dalej zrobić.

w poprzednim poście pisałam, że brałam hormony j przerwała branie na 8 miesięcy bo nie było takiej potrzeby żeby je stosować. Czy to normalne, że mój okres trwa już tak długo? Zaczynam być przerażona, że może tak być przez cały miesiąc aż do kolejnego krążka... Jakieś pomysły co mogę w takiej sytuacji zrobić?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 17:34   #4719
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny jestem w trakcie 1 przerwy no 1 krazku

Mam watpliwosci czy on w ogole dziala.

Czy nie trzeba go bylo jakos aktywowac? Skad wie ze jest w pochwie i ma wydzielac hormony?

W trakcie noszenia krazka czulam sie jak przed tabletkami. Duzo lepsze libido, duzo nawilzenia podczas stosunku. To mnie juz dziwilo.

Teraz podczas przerwy krwawic zaczelam juz po 12h od wyjecia krazka (na tabsach 3 dni)

3 dni odczuwalam silne bole brzucha i dzis jest 5 dzien a ja dalej nocno krwawie.

Na tabletkach zero bolu i okres 3-4 dni bardziej brudzacy niz obfity.

Mam wrazenie ze ten krazek nie dziala... jak to sprawdzic?
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 21:48   #4720
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w trakcie 1 przerwy no 1 krazku

Mam watpliwosci czy on w ogole dziala.

Czy nie trzeba go bylo jakos aktywowac? Skad wie ze jest w pochwie i ma wydzielac hormony?

W trakcie noszenia krazka czulam sie jak przed tabletkami. Duzo lepsze libido, duzo nawilzenia podczas stosunku. To mnie juz dziwilo.

Teraz podczas przerwy krwawic zaczelam juz po 12h od wyjecia krazka (na tabsach 3 dni)

3 dni odczuwalam silne bole brzucha i dzis jest 5 dzien a ja dalej nocno krwawie.

Na tabletkach zero bolu i okres 3-4 dni bardziej brudzacy niz obfity.

Mam wrazenie ze ten krazek nie dziala... jak to sprawdzic?
Na pewno działa, tylko inaczej na niego reagujesz. Możesz mieć większy okres, bo to mniejsza dawka hormonów niż tabletki. A krążek aktywuje się przed odpowiednią temperaturę, dlatego w aptece jest w lodówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 07:09   #4721
lejd
Raczkowanie
 
Avatar lejd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 71
GG do lejd
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny-juz kilka razy nie robiłam przerwy między krążkami, oczywiście nie często, i nigdy nie było żadnych problemów. Teraz mam drugi krążek i powinnam go wyjąć w piątek, lecz wczoraj miałam lekkie krwawienie, dzisiaj wygląda to jak okres (brzuch też mnie boli)..Krążek wyjąć normalnie w piątek? Dodam, że sobota-środa bralam antybiotyk.
lejd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 21:32   #4722
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wkurza mnie, że od paru miesięcy nie mogę dostać zwykłego opakowania, tylko są te z jakimś aplikatorem, przez co cena dużo wyższa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 16:20   #4723
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny, jak zwykle w stresie przychodzę po poradę. W dniu dzisiejszym planowo wyjęłam krążek - było na nim trochę krwi. Na tamponie też dopatrzyłam się lekkich śladów. Podbrzusze boli mnie jak przy okresie, natomiast czy jest możliwe by tak szybko rozpoczęło się krwawienie? Przyjmuję krążek już kilka lat i na ogół krwawienie mam 2-3 dnia od wyjęcia NR. Ostatnio miałam trochę stresów, ale miałam też bolesne piersi i martwię się czy na pewno wszystko jest ok...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 16:56   #4724
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak zwykle w stresie przychodzę po poradę. W dniu dzisiejszym planowo wyjęłam krążek - było na nim trochę krwi. Na tamponie też dopatrzyłam się lekkich śladów. Podbrzusze boli mnie jak przy okresie, natomiast czy jest możliwe by tak szybko rozpoczęło się krwawienie? Przyjmuję krążek już kilka lat i na ogół krwawienie mam 2-3 dnia od wyjęcia NR. Ostatnio miałam trochę stresów, ale miałam też bolesne piersi i martwię się czy na pewno wszystko jest ok...
Jest mozliwe. Moglas sie rownie dobrxe skaleczyc . Nie ma powodow do obaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 06:34   #4725
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dzięki za odpowiedź. Krwawienie/plamienie trwa nadal dzisiaj i raczej jest to krwawienie z odstawienia. Jestem tylko zaskoczona, że tak szybko przyszło, ale widocznie stres ma ogromny wpływ na organizm .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 07:57   #4726
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy jeśli wyciągnę krążek 3 dni wcześniej i kolejny założę po 7 dniach (czyli znowu 3 dni wcześniej), to z zabezpieczeniem będzie wszystko ok? Przy pigułkach było łatwiej z takimi kombinacjami. O dziwo w ulotce krażka jest tylko o skróceniu bądź braku przerwy
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 13:07   #4727
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy jeśli wyciągnę krążek 3 dni wcześniej i kolejny założę po 7 dniach (czyli znowu 3 dni wcześniej), to z zabezpieczeniem będzie wszystko ok? Przy pigułkach było łatwiej z takimi kombinacjami. O dziwo w ulotce krażka jest tylko o skróceniu bądź braku przerwy
Nie będzie ok. W ulotce jest wyraźna informacja, że krążek należy wyciągnąć dokładnie po 3 tygodniach. Można ten czas wydłużyć do 4 tygodni, ale nie skrócić - jeśli wyciągniesz wcześniej, działanie antykoncepcyjne będzie zaburzone.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 18:01   #4728
Czarna_1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dałam ciała
2 lata stosowałam tabletki, rok krążek. Nigdy nie zapomniałam przyjąć żadnej tabletki, ani zapomnieć o wyjęciu czy włożeniu krążka noooo i mam swój pierwszy raz
Co prawda mam apkę przypominającą o włożeniu i wyjęciu krążka, ale mimo niej zawsze pamiętałam sama z siebie. Wczoraj apka nie zadziała i moja głowa też nie. Powinnam włożyć nowy krążek o 22 a przypomniało mi się o nim dziś jakieś 15 minut temu. Złapałam za ulotkę w której przeczytałam, że mam jak najszybciej włożyć nowy krążek i przez pierwszy tydzień dodatkowo się zabezpieczać. Nie ma jednak nic o wyjęciu tego krążka. Rozumiem, że tu nic się nie zmienia i mam go wyjąć według starego czasu czyli za 3 tyg w środę?

Edytowane przez Czarna_1988
Czas edycji: 2018-08-23 o 21:04
Czarna_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 18:39   #4729
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wyjęłabym to pełnych dwóch tygodniach, a od następnego cyklu włożyła krążek tak jak poprzednio


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-26, 15:22   #4730
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarna_1988 Pokaż wiadomość
Dałam ciała
2 lata stosowałam tabletki, rok krążek. Nigdy nie zapomniałam przyjąć żadnej tabletki, ani zapomnieć o wyjęciu czy włożeniu krążka noooo i mam swój pierwszy raz
Co prawda mam apkę przypominającą o włożeniu i wyjęciu krążka, ale mimo niej zawsze pamiętałam sama z siebie. Wczoraj apka nie zadziała i moja głowa też nie. Powinnam włożyć nowy krążek o 22 a przypomniało mi się o nim dziś jakieś 15 minut temu. Złapałam za ulotkę w której przeczytałam, że mam jak najszybciej włożyć nowy krążek i przez pierwszy tydzień dodatkowo się zabezpieczać. Nie ma jednak nic o wyjęciu tego krążka. Rozumiem, że tu nic się nie zmienia i mam go wyjąć według starego czasu czyli za 3 tyg w środę?
Powinnaś wyjąć nowy krążek dokładnie po trzech tygodniach od jego włożenia, czyli według "nowej" rachuby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 16:28   #4731
magdallena96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć, wczoraj założyłam swój pierwszy krążek, wcześniej stosowałam tabletki Novynette. Próbowałam go włożyć najgłębiej jak tylko dałam radę, a rano chciałam sprawdzić czy nie wypadł mi. Był wyczuwalny przy wyjściu pochwy ale nie wystawał z niej. Spróbowałam go znowu wsunąć najgłębiej jak tylko mogę, nie wiem czy to ma znaczenie ale mam dość krótkie palce i mi to utrudnia. Cały czas próbuje wsunąć go najgłębiej jak tylko mogę, ale wysuwa się do wyjśćia. Może powinnam spróbować z aplikatorem.
Jak sobie z tym poradzić?! pomocy
magdallena96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 11:47   #4732
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez magdallena96 Pokaż wiadomość
Cześć, wczoraj założyłam swój pierwszy krążek, wcześniej stosowałam tabletki Novynette. Próbowałam go włożyć najgłębiej jak tylko dałam radę, a rano chciałam sprawdzić czy nie wypadł mi. Był wyczuwalny przy wyjściu pochwy ale nie wystawał z niej. Spróbowałam go znowu wsunąć najgłębiej jak tylko mogę, nie wiem czy to ma znaczenie ale mam dość krótkie palce i mi to utrudnia. Cały czas próbuje wsunąć go najgłębiej jak tylko mogę, ale wysuwa się do wyjśćia. Może powinnam spróbować z aplikatorem.
Jak sobie z tym poradzić?! pomocy
Skoro jest w srodku to wszystko ok przecież. Przeszkadza Ci jakoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:24   #4733
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Czy antybiotyk Klabax (clarithromycinum) obniża skuteczność krążka? W ulotce antybiotyku jak i krążka brak jest jakichkolwiek informacji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 14:05   #4734
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Niewiele jestem w stanie znaleźć informacji - stosowałyście Ginoring?
Latwo się zakłada, nie wysuwa się?

To mój pierwszy krążek i na razie myśl o noszeniu czegoś 3 tygodnie non stop w pochwie wydaje mi się dziwna, ale zobaczymy.

I jak to jest z tymi krązkami? Nie widzę dostępnego NuvaRingu, ale może tylko w internecie? Czy wycofany?

Które krążki Wam się najlepiej stosuje?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 17:31   #4735
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie widzę dostępnego NuvaRingu, ale może tylko w internecie? Czy wycofany?
Nadal w aptekach internetowych widzę, więc nie jest wycofany.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 08:33   #4736
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Niewiele jestem w stanie znaleźć informacji - stosowałyście Ginoring?
Latwo się zakłada, nie wysuwa się?

To mój pierwszy krążek i na razie myśl o noszeniu czegoś 3 tygodnie non stop w pochwie wydaje mi się dziwna, ale zobaczymy.

I jak to jest z tymi krązkami? Nie widzę dostępnego NuvaRingu, ale może tylko w internecie? Czy wycofany?

Które krążki Wam się najlepiej stosuje?
Ja stosowałam tylko NuvaRing i nigdy nie miałam z nim żadnych problemów.
Ostatni raz kupowałam stacjonarnie ok. 3 miesiące temu i nic nie wiem o tym by mieli wycofywać.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 17:20   #4737
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Ja stosowałam tylko NuvaRing i nigdy nie miałam z nim żadnych problemów.
Ostatni raz kupowałam stacjonarnie ok. 3 miesiące temu i nic nie wiem o tym by mieli wycofywać.
Ja kupowałam dwa tygodnie temu i też był.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 02:17   #4738
Marcela11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Czy odksztalcenie krazka Nuva Ring wplywa na jego skutecznosc?

Mam pytanie. Lekarz ginekolog podczas wizyty zalecil mi zwijania krazka antykoncepcyjnego Nuva Ring w „osemke“. Dzisiaj zauwazylam, ze krazek ten nie rozwinal sie w pochwie mimo, ze powinien i trwale sie odksztalcil. Nie da sie go powtornie doprowadzic do ksztaltu kola poniewaz samoczynnie sie on zwija w osemke. Czy taka sytuacja moze doprowadzic do tego, ze krazek nie bedzie dzialal lub bedzie mniej skuteczny? Dziekuje.
Marcela11111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 19:14   #4739
Justalke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Chyba faktycznie go wycofują. Dziś próbowałam kupić pani powiedziała że brakuje w hurtowniach. Zaproponowała mi za to zamiennik - Contraseton, używał ktoś?
Justalke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 20:33   #4740
magdallena96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej,
Wyjęłam dzisiaj mój drugi krążek i jestem trochę załamana.. Wszystkie prawie piszecie, że wasze libido się zwiększyło , a moje jest nadal zerowe czasami tez nawet nie mam ochoty się całować z partnerem. Wcześniej używałam tabletek i zauważyłam ze było przy nich ciupke lepiej. Czy tez tak miałyście ?i lepiej poczekać jeszcze 3 lub 4 cykl z Nuvaring?
Oraz gdy kochamy się z partnerem on twierdzi, ze go to uwiera i przeszkadza. Ostatnim razem wyjął nagle bo go strasznie porysowalo, któraś tez tak miala?
magdallena96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.