27 sierpień początkiem idealnej wagi :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 10:09   #1
Rozstrojona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Wink

27 sierpień początkiem idealnej wagi :)


Witam wszystkie dziewczyny
Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam zakładając nowy wątek. Chciałabym rozpocząć walkę z niepotrzebnymi kilogramami. Walkę od dziś, od teraz, od dzisiejszego poranka. Wierzę, że pisanie tutaj, pogaduchy z Wami, wymiana spostrzeżeń i rad pomoże nam w lepszej motywacji i kontroli
Mój wzrost : 165 cm waga 57 kg cel 50 kg zaburzone proporcje : od góry do pasa szczuplutka.. niżej mocno zaokrąglona
Obecnie na studiach (24 lata) przybyło tu i ówdzie, najprzyjemniejszą wagę miałam w liceum 50 kg, chciałabym do niej wrócić Tym samym poprawic komfort życia, zyskać ładniejszą cerę i zdrowe włosy. Myślę że odpowiednia dietka na prawdę może wszystko zmienić - na lepsze. No więc do dzieła !!! Kto ze mną ?
Rozstrojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:15   #2
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez Rozstrojona Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny
Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam zakładając nowy wątek. Chciałabym rozpocząć walkę z niepotrzebnymi kilogramami. Walkę od dziś, od teraz, od dzisiejszego poranka. Wierzę, że pisanie tutaj, pogaduchy z Wami, wymiana spostrzeżeń i rad pomoże nam w lepszej motywacji i kontroli
Mój wzrost : 165 cm waga 57 kg cel 50 kg zaburzone proporcje : od góry do pasa szczuplutka.. niżej mocno zaokrąglona
Obecnie na studiach (24 lata) przybyło tu i ówdzie, najprzyjemniejszą wagę miałam w liceum 50 kg, chciałabym do niej wrócić Tym samym poprawic komfort życia, zyskać ładniejszą cerę i zdrowe włosy. Myślę że odpowiednia dietka na prawdę może wszystko zmienić - na lepsze. No więc do dzieła !!! Kto ze mną ?

fajny wątek!
Jestem nieco młodsza, ponieważ mam 16 lat. Mój wzrost to ok 169/170 a ważę 61 kg. Chciałabym trochę schudnąć, najbardziej z brzucha i ud. Kiedyś nie jadłam tyle, ale teraz mam wieczne napady głodu. Non stop. Choć uprawiam sporty : tenis ziemny, piłka nożna, kolarstwo, siatkówka, też biegałam (lenistwo..)
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:47   #3
BrillanteAstro5
Zakorzenienie
 
Avatar BrillanteAstro5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16 103
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Zapraszamy do nas https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639046

Możesz liczyć na nasze wsparcie w walce o zbędne kg
__________________
Jesteś moim wszystkim.
P
05.09.15
BrillanteAstro5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:53   #4
Malena222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Hej Laski!
Jestem z Wami. Mam ambitny plan zrzucenia 8 kg! Ale... potrzebuję mega wsparcia!!!! Generalnie sporo ćwiczę i mam takie ubite ciało, ale wcale nie jest go mniej Marzę, żeby trochę się zmniejszyć. Mam nadzieję, ze z Wami pojdzie mi lepiej! Razem wystrzelimy w kosmos dodatkowe centymetry i nadmiar tłuszczu!!!
Malena222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 14:04   #5
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

hej będę zaglądać do Was.

walczę ze zbędnymi kilogramami już długo... od 2 tyg nieco zmieniłam nawyki żywieniowe z nadzieją że od nowa coś ruszy , bo miałam spory przestój ... od dziś postanowiłam wdrożyć w życie najwięskzy plan- REGULARNE ĆWICZENIA zaczęłam od 8min stretch+ 8min buns, Mel B na posladki i skalpel
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 14:25   #6
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Damy radę. Tylko.. moim problemem jest to, że non stop chcę jeść!
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:05   #7
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Hej,ja się dołączę ja jestem bardzo niska 156cm,i ważę 50kg,mój cel 45 bo przy takiej wadze czułam się najlepiej,najbardziej chodzi mi o brzuch i biodra ćwiczę,robię brzuszki,piję yerba mate dla zabicia mojego wilczego apetytu ale mimo wszystko potrzebuję motywacji tak jak summerparadise cąły czas chce mi się jeść
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 15:16   #8
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Hej,ja się dołączę ja jestem bardzo niska 156cm,i ważę 50kg,mój cel 45 bo przy takiej wadze czułam się najlepiej,najbardziej chodzi mi o brzuch i biodra ćwiczę,robię brzuszki,piję yerba mate dla zabicia mojego wilczego apetytu ale mimo wszystko potrzebuję motywacji tak jak summerparadise cąły czas chce mi się jeść
zamieszkajmy razem i jedzmy
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:17   #9
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez summerparadise Pokaż wiadomość
zamieszkajmy razem i jedzmy
hehe jedzmy i tyjmy ale poważnie cały czas jestem głodna kiedyś tak samo jak Ty jadłam mniej,byłam chudsza,teraz wszystko się zmieniło nie wiem dlaczego:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-08-27 o 15:19
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:34   #10
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
hehe jedzmy i tyjmy ale poważnie cały czas jestem głodna kiedyś tak samo jak Ty jadłam mniej,byłam chudsza,teraz wszystko się zmieniło nie wiem dlaczego:/
mam to samo.
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:37   #11
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

dlatego trzeba bardzo dokładnie rozplanowywać posiłki, żeby nie czuć glodu pomiedzy nimi. dobrze dobrany jadłospis i regularne godziny jedzeina sprawiają że człowiek oducza się podjadania na poczatku nie jest łatwo, reka sięga po slodkości itd (zalezy co jest czyją słabością) ale z czasem jest coraz lepiej!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 15:45   #12
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

To i ja się przyłączę, dzień dobry Do końca roku chciałabym zrzucić 10 kg, czy mi się uda... Oby!
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:17   #13
shiny
Raczkowanie
 
Avatar shiny
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

To i ja się z chęcią przyłączę Ja już jestem na diecie jakiś czas i chudnę sobie powoli, ale ostatnio jakoś spadła mi motywacja i waga stoi w miejscu... W tygodniu dietka idzie mi nawet ładnie, ćwiczę i się trzymam ale jak przychodzi weekend i przyjeżdża TŻ to jest masakra...
__________________

shiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:24   #14
Kaija
Przyczajenie
 
Avatar Kaija
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

No to może i ja się skuszę na udział w tym wątku Wprawdzie już od jakiegoś czasu walczę z wagą, ale dzisiaj miałam moment załamania i byłam już bliska powrotu do starych nawyków. Może rzeczywiście w kupie raźniej Ze znajomymi i rodziną pogadać się już nie da, bo mają (z resztą słusznie) dosyć mojej paplaniny o dietach i ćwiczeniach.
Kaija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:40   #15
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
To i ja się przyłączę, dzień dobry Do końca roku chciałabym zrzucić 10 kg, czy mi się uda... Oby!
10 kg w 18 tygodni - powinno się udać, ja mam podobny plan Powodzenia dziewczyny!
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:30   #16
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
10 kg w 18 tygodni - powinno się udać, ja mam podobny plan Powodzenia dziewczyny!
No ja myślę, jako że wykluczam wszystkie słodycze oprócz gorzkiej czekolady i smażone żarcie, i ogólnie szeroko pojęte niezdrowe. Jednak jestem realistką, na pewno będą jakieś małe grzeszki - a to gorszy dzień, a to urodziny, a to piwko... Ale nie za często

Damy radę
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 23:22   #17
Fluo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 184
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cześć dziewczyny
I ja się do Was przyłączę jeśli pozwolicie Nie przeszkadza mi jakoś szczególnie moja waga, natomiast jakiś czas temu zauważyłam boczki Głównym celem jest pozbycie się ich, natomiast jak zrzucę parę kilo również będę bardzo zadowolona Przede wszystkim postaram się wykluczyć wszelkie słodkości, a na ich miejsce wstawić owoce i warzywka. Do tego woda zamiast tych słodzonych paści. I co najważniejsze mniejsze posiłki, a częściej
__________________
56<57<58<59<60<61<62<63<64<65


* Łapki precz od buzi!

22.08.2012 - drożdżopijaczka
Fluo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 23:57   #18
Ray_of_sunshine
Przyczajenie
 
Avatar Ray_of_sunshine
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 28
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Fajnie, że zaczynacie w tym samym dniu, co ja
Zaraszam na mój blog- możecie obserwować postępy.Zmiany dotyczyć będą nie tylko diety, ale ogólnie sposobu życia. Zapraszam http://change-themselves.blogspot.com/
Ray_of_sunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:34   #19
shiny
Raczkowanie
 
Avatar shiny
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

No to jest nas trochę, pewnie jeszcze ktoś dołączy więc wsparcia nie powinno nam zabraknąć Ja wczoraj zaczęłam od razu z grubej rury i oprócz ładnej dietki zaliczyłam 40 min rowerka stacjonarnego i 40 min pływania na basenie A od września rusza znowu aerobik w moim mieście więc mam zamiar się zapisać A jak Wam idzie?
__________________

shiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 07:48   #20
Rozstrojona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Dziewczyny !
Nawet nie wiecie jak długo się naszukałam opcji żeby móc wysłać odpowiedź na własny wątek.. aj trochę techniki i juz problemy
Cieszę się, że nas tak przybyło. Nas niech przybywa a kilogramów niech ubywa
U mnie z dietką jest ciężko, ale to tylko do środy
Mam pracę, która wymaga ode mnie smakowania nowych potraw, w związku z tym nawet jak zaczynam ładnie dzień, z dietką i ćwiczeniami, w pracy nagle przychodzi mi jeść przez godzinę, różniaste rzeczy, każdej co prawda po odrobinkę, ale niezła mieszanka się wtedy robi i żołądek głupieje. W środę moj ostatni dzień i wtedy zacznę na ostro, póki co staram się bardzo ograniczyć porcje jedzenia w domu i ćwiczyć. Lubię biegać, robię brzuszki i przerzuciłam się na rower jako transport do pracy i z powrotem wiec nie jest źle. Mimo tego w wakacje ( to tylko 2 miesiące) przez pracę przytyłam 3 kg. Dziś waga pokazała nie 56,4 jak ostatnio a 56,7.. wiecie jak sie wtedy odechciewa czegokolwiek ? trzyma mnie jedynie myśl że w środę będę mogła jeść po swojemu. Póki co dzień zaczął się mało przyjemnie

Śniadanie : płatki z mlekiem i orzechami + zielona herbatka z pigwą.

Mam nadzieję, że u Was przyjemniej, że lekkie śniadanie zjedzone i szykujecie się do jakiegoś treningu
Wspierajmy się ! Potrzebujemy siebie i damy radę. Już niedługo wszystkie zaczniemy się chwalić swoimi sukcesami ! Dobrze, ze jeszcze optymizm we mnie nie wygasł :P
Miłego fitt dnia !!
Rozstrojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:09   #21
Kaija
Przyczajenie
 
Avatar Kaija
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Muszę się przyznać, że do niedawna jedzenie śniadań stanowiło dla mnie ogromny problem, ale teraz kiedy ostatni posiłek staram się zjadać w okolicach godziny 18, to rano jestem już tak głodna, że nie ma opcji żebym odmówiła sobie pysznego (oczywiście dietetycznego) śniadanka. Poza tym mój dzien zaczynam od kręcenia hula-hoop, co od niedawna jest dla mnie uzależnieniem. Niby nie spala tyle kalorii, co inne ćwiczenia, ale jako ogromna zwolenniczka sportu uważam, że każda forma aktywności fizycznej jest dobra i każdy może coś dla siebie znaleźć, w zależności od tego ile ma czasu w ciągu dnia. Byle tylko nie utknąć przed telewizorem i użalać się nad tym że tu i tam mnie za dużo.
Kaija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:37   #22
Rozstrojona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Uruchamiam suwaczek w ramach mojego podpisu. A raczej mam nadzieję, że sie uruchomi
Zróbcie też swoje, będziemy oglądać z przyjemnością jakie robimy boeskie postępy !!
Rozstrojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:49   #23
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

ja dziś dzień zaczęłam od porcji owoców z suszoną żurawiną
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:36   #24
shiny
Raczkowanie
 
Avatar shiny
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Cytat:
Napisane przez Rozstrojona Pokaż wiadomość
U mnie z dietką jest ciężko, ale to tylko do środy
Mam pracę, która wymaga ode mnie smakowania nowych potraw, w związku z tym nawet jak zaczynam ładnie dzień, z dietką i ćwiczeniami, w pracy nagle przychodzi mi jeść przez godzinę, różniaste rzeczy, każdej co prawda po odrobinkę, ale niezła mieszanka się wtedy robi i żołądek głupieje.
A co to za praca jeśli można spytać? Brzmi ciekawie, ale na pewno nie jest dobra dla figury

Ja na śniadanie miałam owsiankę z jogurtem, jabłkiem i malinami W ogóle owsianka to u mnie bardzo częste śniadanie, a jakie pyszne
Moim sposobem na utratę kg jest zdrowe odżywianie, 5 posiłków dziennie bez głodzenia się i do tego ruch. Wcześniej w ogóle nie ćwiczyłam tylko stosowałam jakieś głupie diety i teraz widzę jakie to było niemądre... Nie ma sensu iść na łatwiznę
__________________

shiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:25   #25
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam razową bułkę z serem białym i papryką, a na obiad ugotowałam sobie kubek kaszy jęczmiennej z mlekiem. Ćwiczenia zostawiam na wieczór, jako że mniej więcej do 13 jestem jak zombie, wszystko robię na automacie
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:12   #26
Ray_of_sunshine
Przyczajenie
 
Avatar Ray_of_sunshine
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 28
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Również zaczynam swoją walkę od wczoraj.
Zapraszam na bloga
__________________
Zapraszam do mojego bloga
o zmianie swojego życia ogólnie (coś o prokrastrynacji, odchudzaniu, samorozwoju itd).
Ray_of_sunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:48   #27
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

8min stretch + 8min buns i Mel B na pośladki za mną
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:56   #28
Kaija
Przyczajenie
 
Avatar Kaija
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

No i godzina ćwiczeń za mną Niestety jutrzejszy dzień nie będzie sprzyjać takiej samokontroli, ale mimo to mam nadzieję, że nie dam się sprowadzić na zła drogę.
Kaija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:59   #29
shiny
Raczkowanie
 
Avatar shiny
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Ja dziś zaliczyłam 40 min rowerka stacjonarnego, trochę mnie nudzi takie jeżdżenie ale włączam sobie tv albo muzykę i jakoś daję radę. Na kolację zjadłam jajecznicę na mleku, bez tłuszczu i koniec jedzenia na dziś
Trzymajcie się
__________________

shiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:23   #30
Rozstrojona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: 27 sierpień początkiem idealnej wagi :)

Shiny - jestem na stażu jako technolog żywności, ale dzis ostatni dzień bo wracam na ostatni rok studiów. Wstyd sie przyznać, ze studiuje sie żywienie a ma sie problem z utrzymaniem wagi. Wiesz, ja znam wszystkie zasady, układałam nie raz dietki, tyle że odkąd tam pracuje żołądek przybrał rozmiary balona i mogę jeść i jeść i jeść.. a zasady wpajane na studiach jakoś się ulotniły. Ale jak mówię, dzis zjem z pracownikami pożegnalne kaloryczne ciacho i to będzie koniec !

Wczoraj jeszcze pobiegałam 30 min około 9 rano. Jak jadłam ? jak zwykle.. wstyd przyznać..

Dzisiejsze śniadanie: płatki owsiane + zielona herbata z pigwą

Też kocham płatki owsiane.. muszę je jakoś urozmaicić żeby się nie znudziło, dodatek jabłuszek brzmi nieźle, albo malin o ile jeszcze je gdzieś znajdę.

Eldo_rado - tą suszoną żurawinę kupujesz normalnie porcjowaną w sklepie czy jak ? Może ona z owsianką była by smaczna ?

Ambaje -poćwiczone wczoraj ?
Jakie ćwiczenia praktykujecie w domowym zaciszu ? ja od czasu do czasu 8abs, muszę wprowadzić je na stałe do mojego grafiku, codziennie rano lub wieczorem.
Eldo_rado te ćwiczenia : Mel B dają radę? Czy lepsze jest to 8 abs ? muszę to sprawdzić ! :P

Zastanawiam się jeszcze, czy nie byłoby rozsądnie od jutra zacząć 2 dni oczyszczania, wiem że powinno trwać dłużej, ale nie mam póki co do tego predyspozycji czasowych, potrzeba mi cały czas siły na naukę (poprawka we wrześniu) oraz na ćwiczenia i inne tego typu rzeczy. Dlatego może 2 dni, same warzywa, owoce, nabiał i woda.. zero tłuszczy, klusek, chleba, kawy itd. Może któraś z Was robiła kiedyś sobie takie oczyszczenie?

Mocno pozdrawiam, życzę udanego fitness dnia ! Do popisania !
Rozstrojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.