Brak orgazmu.. problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 19:31   #1
sisia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3

Brak orgazmu.. problem.


Witam!
Chciałabym prosić o pomoc, pierwszy raz biorę się na odwagę aby o tym napisać. Szukałam różnych, podobnych problemów u kobiet na forach ale nie identyfikuje się chyba z każdym. Otóż jak w tytule nigdy nie doświadczyłam orgazmu pochwowego (łechtaczkowy owszem przy ciężkich staraniach się faceta) mam 20 lat i nie to ze jestem niedoświadczona w tych spawach czy facet nieodpowiedni bo to wszystko jest na swoim miejscu. Wstydzę się iść do seksuologa bo nikomu nawet o tym nie mówiłam. Ciężko jest tak cały czas udawać orgazm i okłamywać faceta bo się wstydzę swojego problemu, z drugiej strony powiem mu i może nie być przyjemnie. Więc moje drogie może ktoś miał podobny problem i wie co doradzić. Nie jest to tak, że liczę na to że od ręki mój problem zniknie, ale wolałabym przeczytać kilka opinii zanim podejmę jakieś kroki o których w sumie nie mam pojęcia. Proszę o pomoc.
S.
sisia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:18   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Cytat:
Napisane przez sisia3 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym prosić o pomoc, pierwszy raz biorę się na odwagę aby o tym napisać. Szukałam różnych, podobnych problemów u kobiet na forach ale nie identyfikuje się chyba z każdym. Otóż jak w tytule nigdy nie doświadczyłam orgazmu pochwowego (łechtaczkowy owszem przy ciężkich staraniach się faceta) mam 20 lat i nie to ze jestem niedoświadczona w tych spawach czy facet nieodpowiedni bo to wszystko jest na swoim miejscu. Wstydzę się iść do seksuologa bo nikomu nawet o tym nie mówiłam. Ciężko jest tak cały czas udawać orgazm i okłamywać faceta bo się wstydzę swojego problemu, z drugiej strony powiem mu i może nie być przyjemnie. Więc moje drogie może ktoś miał podobny problem i wie co doradzić. Nie jest to tak, że liczę na to że od ręki mój problem zniknie, ale wolałabym przeczytać kilka opinii zanim podejmę jakieś kroki o których w sumie nie mam pojęcia. Proszę o pomoc.
S.
Po co udajesz orgazm? Przestań to robić, bo to nie ma najmniejszego sensu

I co masz na myśli pisząc „z drugiej strony powiem mu i może nie być przyjemnie”?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:25   #3
black lily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Przestań udawać i pogadaj z nim szczerze. On myśli, że wszystko jest ok i nic się samo nie zmieni... Jak mu powiesz jak sprawa wygląda to zrozumie i zrobi wszystko, żeby znaleźć sposób aby to zmienić Dla faceta jest bardzo ważna przyjemność kobiety, daj mu się wykazać
black lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:57   #4
aszc
Przyczajenie
 
Avatar aszc
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 21
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Nie każda kobieta przeżywa orgazm. Pochwowy jest bardzo rzadki. Jeśli przeżywasz orgazm w inny sposób z Tobą jest w 100% wszystko w porządku. Czasem potrzeba lat prób i błędów, by poznać tajemnice swojego ciała A przede wszystkim do tanga trzeba dwojga, porozmawiaj z partnerem. Wspólnie można o wiele więcej.. spróbować inaczej, wprowadzić coś nowego..aż w końcu się uda.

Pozdrawiam
aszc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:59   #5
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Nie widzę w tym nic dziwnego. Sama mam 20 lat, współżyję już 5 lat, swoje ciało znam całkiem nieźle, partner bardzo mnie kręci, kochamy się, a nie mam orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy. Dla mnie to normalne i nie świadczy, że jestem ułomna, tak ma tysiące kobiet. Co więcej mój TŻ o tym wie i sam uważa, że to normalne i nie ma nic do tego, że po wszystkim zaspokaja mnie paluszkiem.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:46   #6
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Przede wszystkim nie udawaj, bo tylko sobie szkodzisz. Może partner powinien zmienić trochę technikę, musicie popróbować rożnych pozycji, nie tylko podczas stosunku, ale też sexu oralnego. Ja mam 23 lata, orgazm pochwowy miałam zaledwie kilka razy, za to łechtaczkowy osiągam za każdym razem, ale praktycznie tylko w jednej pozycji. Partner "dopieszcza" mnie po stosunku, żebym i ja mogła osiągnąć orgazm. Nigdy orgazmu nie udawałam i nigdy tego nie zrobię, a rożnie na początku u mnie też z jego osiąganiem bywało Dojście do obecnego stanu wymagało dużo pracy nad sobą, obserwowania siebie i rozmowy.

Musisz poznać swoje ciało, musicie próbować co jest najlepsze, ale przede wszystkim rozmawiać. On na pewno zrozumie, ale rozmowa tu jest ważna, najważniejsza. Z czasem zorientujesz się co Ci sprawia największą przyjemność Póki będziesz udawała on niczego nie zmieni, bo po co zmieniać coś co działa i jest dobre...

Ćwicz sama, staraj się sama doprowadzić do orgazmu, a potem pokaż partnerowi jak ma to robić. Nie wstydź się, ciało i sex to nic wstydliwego. Fantazjuj podczas sexu, to baaaardzo pomaga czasem może jakiś film próbuj a z czasem przestaniesz mieć z tym problemy Przede wszystkim nie stresuj się tym, czasem tak jest, że ciężko o orgazm, to nic dziwnego postaraj się zapomnieć, że miałaś problemy, z czasem psychicznie też się odblokujesz, a wtedy będzie z górki Jeśli leżysz i myślisz, że "kurcze znowu nie mam orgazmu, muszę dobry moment wybrać żeby go udać" to na pewno go nie osiągniesz...

Wiem, że ciężej mówić gorzej wykonać, ale mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że to się da zrobić Otwórz się i wyluzuj Nie znasz jeszcze dobrze swojego ciała i masz pełne prawo "uczyć się na błędach" z czasem się nauczysz
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:39   #7
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Cytat:
Napisane przez sisia3 Pokaż wiadomość
Otóż jak w tytule nigdy nie doświadczyłam orgazmu pochwowego (łechtaczkowy owszem przy ciężkich staraniach się faceta) mam 20 lat
Mam prawie 30 i przestałam się tym przejmować parę lat temu. Nie doświadczyłam i nie sądzę żeby się to kiedyś stało, z różnych powodów. Uznałam że mój punkt G jest widać jakiś nieaktywny, za to punkt Ł, hoho
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 13:49   #8
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

ja mam prawie 23 lata, wspolzyje od prawie 3 (wciaz ten sam partner) a orgazmu zero;(.
ja juz nawet nie wierze ze kiedykolwiek bede go miala.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

aha ja nie mam żadnego orgazmu podczas stosunku, nigdy. ani P ani Ł.
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:55   #9
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
ja mam prawie 23 lata, wspolzyje od prawie 3 (wciaz ten sam partner) a orgazmu zero;(.
ja juz nawet nie wierze ze kiedykolwiek bede go miala.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

aha ja nie mam żadnego orgazmu podczas stosunku, nigdy. ani P ani Ł.
Praktycznie mam to samo.mam 20 lat a współżyje od roku więc jeszcze mam nadzieję że może niedługo się a nóż uda.
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:50   #10
LadyM25
Raczkowanie
 
Avatar LadyM25
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 241
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Emm... Może kup sobie wibrator ? Przynajmniej bedziesz wiedziała czy w ogóle masz szanse na orgazm pochwowy...
__________________
Start 56..55..54..53..52..51..50 Cel

Staram się zdrowo odzywiać
LadyM25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:29   #11
sisia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Dziewczyny na wstępie dziękuję za odp
Otóż ...
współżyję już od 5 lat nie tylko z jednym partnerem miało to miejsce i nie jest to również tak że się stresuję.. nie mam zahamowań żadnych co do pozycji to próbowałam przeróżne, przeróżne miejsca, filmy, wyobraźnia etc.. wszystko wszystko wszystko nawet wibrator... ale to na nic.. za Chiny nie mogę doprowadzić do orgazmu pochwowego..
Jeśli chodzi o mojego faceta to nie on tu stanowi problem, stara się, a ja nie chce po 1,5 roku związku mówić mu że udaje.. po prostu jakoś to tak z siebie wyszło, że udaje od początku.. wiem, przykre, ale nie uważam żeby to był problem partnera.. jeśli chodzi o poinf. go o tym, nie ma mowy.
Wracając do tematu czy ktoś z tego wyszedł ?
ehh....
sisia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 19:24   #12
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

hmmm a łechtaczkowy masz normalnie? jeśli tak to się nie przejmuj, możecie trenować stymulując punkt G palcem aż do osiągnięcia orgazmu i może z czasem się wyćwiczysz, ćwicz też mięśnie kegla, podobno pomagaorgazm pochwowy podobno u niektórych kobiet przychodzi z czasem, u innych po porodzie, u innych w ogóle Ja miałam dosłownie kilka razy w życiu i jakoś mnie to nie martwi ale też nigdy nie udawałam...zawsze problemy rozwiązywaliśmy rozmową, i teraz ćwiczymy orgazm pochwowy od czasu do czasu raz wyjdzie, raz nie, ale są postępy Ale chyba jednak partner musi wiedzieć żeby pomóc...do tego trzeba dwojga

Zabrnęłaś trochę w ślepy zaułek, oszukujesz partnera, jeśli teraz byś mu powiedziała na pewno mocno to przeżyje, jeśli nie to relacje intymne budujesz jednak na kłamstwie, a on Ci ufa...poza tym samej będzie Ci ciężko wypracować ten orgazm, ale może jest to możliwe.

Potrafię Cię zrozumieć, ciężko wybrnąć z czegoś takiego, zwłaszcza po takim czasie, sama nie wiem co bym zrobiła, ale wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłoby przyznanie się...chociaż wiem też jakie to trudne...
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:46   #13
sisia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Łechtaczkowy w sumie też nie przychodzi łatwo no ale jest.. co do stymulowania etc. to szczerze to w ogóle mi to nie sprawia przyjemności wręcz nawet drażni nie czuje żeby partner był we mnie dopóki nie poczuje go 'na końcu' i to bardziej zazwyczaj hmm boli ? chyba mogę tak to nazwać, ale jest to ból przyswajalny.
no żesz co mi jest... nie chce tego, niech sobie idzie . !!!!!
sisia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:41   #14
pepe24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

Cytat:
Napisane przez sisia3 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym prosić o pomoc, pierwszy raz biorę się na odwagę aby o tym napisać. Szukałam różnych, podobnych problemów u kobiet na forach ale nie identyfikuje się chyba z każdym. Otóż jak w tytule nigdy nie doświadczyłam orgazmu pochwowego (łechtaczkowy owszem przy ciężkich staraniach się faceta) mam 20 lat i nie to ze jestem niedoświadczona w tych spawach czy facet nieodpowiedni bo to wszystko jest na swoim miejscu. Wstydzę się iść do seksuologa bo nikomu nawet o tym nie mówiłam. Ciężko jest tak cały czas udawać orgazm i okłamywać faceta bo się wstydzę swojego problemu, z drugiej strony powiem mu i może nie być przyjemnie. Więc moje drogie może ktoś miał podobny problem i wie co doradzić. Nie jest to tak, że liczę na to że od ręki mój problem zniknie, ale wolałabym przeczytać kilka opinii zanim podejmę jakieś kroki o których w sumie nie mam pojęcia. Proszę o pomoc.
S.
po pierwsze - ciesz się, że masz łechtaczkowy, bo ja na razie nie miałam żadnego :/ ale czekam cierpliwie aż się wydarzy
po drugie - nie udawaj orgazmu !!!
po trzecie - rozmawiaj o tym z partnerem. ja ze swoim o tym rozmawiam. żeby osiągnąć orgazm trzeba mówić partnerowi o tym co nas pobudza, jakie pieszczoty, ruchy i pozycje lubimy. sam się przecież nie domyśli.
MOJA RADA --- nie udawać orgazmu, rozmawiać o tym szczerze z partnerem i poznawać swoje ciało na zasadzie prób i błędów
pepe24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 15:12   #15
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Brak orgazmu.. problem.

hej.. tez nigdy nie mialam pochwowego... lechtaczkowy mam tylko wtedy kiedy to ja dowodze na gorze ;D. inne pozycje są owszem, przyjemne i to bardzo, ale jakos w nich nie moge ;/ aś się uparła na ten pochwowy ;p
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.