Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-15, 07:25   #241
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie, ¿e napiszê te¿ jestem strasznie ciekawa

¬le siê wyrazi³am - kupi³ sobie oraz mi (osobne). Karnety s± imienne i jemu ju¿ cyknêli fotkê jak p³aci³ za nie - mi pewnie cykn± przy pierwszej wizycie.

Aaaa co do ilo¶ci ludzi to jest nowy klub wiêc podejrzewam, ¿e nie bêdzie tragedii. Zw³aszcza ¿e bum na fitnesskluby jest marzec-maj i w lipcu to ju¿ s± ludzie gdzie¶ indziej pozapisywani. Kiedy¶ chodzi³am do Arkad i w lutym przeci±gi a dopiero marzec / kwiecieñ siê zaczê³o. I zale¿y od pory dnia ale w Arkadach jest tak du¿a ta si³ownia ¿e spokojnie siê æwiczy³o (i instruktorzy bajka!! )
Ja te¿ chodzi³am do Arkad i te¿ bardzo mi siê podoba³o, ale by³ jeden mankament, przez który musia³am zwiaæ stamt±d Mianowicie mia³am specjalny karnet dla pracowników biurowca przy arkadach(99z³) wiêc super, ale wej¶æ na zajêcia mog³am dopiero pó¼nym wieczorem albo bladym ¶witem. Rano nie zwlecze mnie z ³ó¿ka nic dos³ownie, a wieczorem by³am ju¿ takim zdechlakiem, ¿e nic nie by³o mnie wstanie wyci±gn±æ z domu i tak 99z³ praktycznie posz³ow b³oto... ale si³ownia baaardzo fajna (lepsza by³a chyba tylko w Gimansionie na Czystej- swoj± drog±- szkoda, ¿e zamknêli - kocha³am ten klubik). Wracaj±c do si³ki w Arkadach- chcia³am siê nawet pokusiæ na karnet open, ¿eby tu¿ po pracy pój¶æ sobie powyciskaæ, ale cena zwali³a mnie z nóg- ok 230 z³!!! Przecie¿ to rozbój w bia³y dzieñ- jakby powiedzia³a moja babcia

Ciekawa jestem waszych opinii o Purelife! Chocia¿ w zasadzie juz zadecydowa³am, ¿e zapisujê sie od 1 sierpnia. Sk³oni³ mnie do tego widok mojago brzucha dzis rano w lustrze Chryste... Jakbym wrzuci³a tu foto to administrator forum zablokowa³by mi konto

Aha, zauwa¿y³am jeszcze jedno. jak chodzi³am swego czasu do w/w Gymnasiono to pracowa³o tam dwóch ¶wietnych instruktorów- Bartek i Marcin. Zauwa¿y³am, ¿e ich imiona pojawi³y siê w rozpisce Purelife. Mo¿e to zbieg okoliczno¶ci, ale mam nadziejê, ¿e to oni
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-15, 12:08   #242
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

karnet open w arkadach kosztuje ok 170 zl, a nie 230.

wypelnilam formularz na stronie pure i jeszcze tego samego dnia zadzwonila mila pani z zaproszeniem na ogladanie klubu. karnet open kosztuje 120 z³ do konca miesi±ca (przy czym mozna zaczac chodzic od wrzesnia, a zaplacic teraz - od sierpnia maja zdrozec).

to naprawdê dobra cena, ale wi±¿e mnie czlonkostwo w aquaparku (do lutego).
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-15, 12:33   #243
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Renoma: PURELIFE

Do koñca lipca 120 z³, a do koñca czerwca kosztowa³ 99z³. :/

Mogê wam powiedzieæ, ¿e np. na ¶rodku si³owni ustawiony jest sprzêt w kó³ko i w okre¶lonych godzinach przychodzi tam instruktor i kto chce, ten siada, a nastêpnie zaczyna trening obwodowy. Fajna sprawa.

Karnet Open jest na si³owniê, nie ma w nim zajêæ. Sala do æwiczeñ spora, ale ludzie z si³owni widz±, co i jak, bo oddziela jednych od drugich tylko szyba.
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-15, 14:25   #244
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez anka.d Poka¿ wiadomo¶æ
karnet open w arkadach kosztuje ok 170 zl, a nie 230.

wypelnilam formularz na stronie pure i jeszcze tego samego dnia zadzwonila mila pani z zaproszeniem na ogladanie klubu. karnet open kosztuje 120 z³ do konca miesi±ca (przy czym mozna zaczac chodzic od wrzesnia, a zaplacic teraz - od sierpnia maja zdrozec).

to naprawdê dobra cena, ale wi±¿e mnie czlonkostwo w aquaparku (do lutego).
to co¶ siê chyba zmieni³o, bo jestem pewna, ze karnet kosztuje ponad 200 z³ ( w tym si³ka, fitness, cycling itp.)

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
Renoma: PURELIFE

Do koñca lipca 120 z³, a do koñca czerwca kosztowa³ 99z³. :/

Mogê wam powiedzieæ, ¿e np. na ¶rodku si³owni ustawiony jest sprzêt w kó³ko i w okre¶lonych godzinach przychodzi tam instruktor i kto chce, ten siada, a nastêpnie zaczyna trening obwodowy. Fajna sprawa.

Karnet Open jest na si³owniê, nie ma w nim zajêæ. Sala do æwiczeñ spora, ale ludzie z si³owni widz±, co i jak, bo oddziela jednych od drugich tylko szyba.
Hmm... Tydzieñ temu rozmawia³am z jedna babeczk± z klubu i ona mi powiedzai³a, ze mog± mi zaproponowaæ dwa cz³onkostwa:

1. Karnet na si³owniê - 99z³/ miesi±c - ale cz³onkostwo roczne- kasê co miesi±c ¶ciagaj± z konta

2. Karnet OPEN (si³ka, fitness, cycling) - 125z³/miesi±c _cz³onkostwo równie¿ roczne

Przy zakupie obu karnetów podpisuje sie umowê, która nie mo¿e ulec zmianie w czasie jej trwania (o to najbardziej siê martwi³am).

Nie wiedzia³am, ¿e od 1 sierpnia karnety dro¿ej±!!! Nikt mi tego nie powiedzia³ (cwaniaczki!). Dobrze, ¿e to napisa³a¶- kupiê karnet jeszcze w lipcu, a bêdê chodziæ od sierpnia.

Arta, a jak oceniasz poziom zajêæ? Jacy s± instruktorzy? Podoba Ci sie generalnie?
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-15, 17:27   #245
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

jesli chodzi o cene w arkadach to coz... jestem PRAWIE pewna.

prawie bo znikn±³ cennik ze strony (niedawno jeszcze byl) a jak kupowalam karnet (luty) to w arkadach i w aquaparku ceny byly te same (to ta sama firma). teraz ceny sie zmienily - w aquaparku wycofali karnet za 179 zl w którym w cenie byla silownia, wszelkie rodzaje zajec i sauna bez ograniczen) - zostal tylko karnet z sauna 200 min/mies za bodajze 169 z³.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 22:09   #246
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Karolinitka - ja niestety nie wiem nic wiêcej, gdy¿ na t± si³owniê chodzi moja przyjació³ka i to od niej mam wszelakie info, którymi siê tu dzielê.

Ona nie chodzi na zajêcia, ma karnet na sam± si³kê i mówi³a, ¿e jest du¿a sala, a æwiczyæ mo¿e chyba tylko 15 osób, a zajêæ jest sporo (z reszt± imponuj±co wygl±da rozk³ad na ich stronce)...

A co do tego cz³onkostwa rocznego, to podobno da siê to obej¶æ - je¶li Ci siê znudzi, mo¿esz odst±piæ swoje cz³onkostwo innej osobie, która bêdzie p³aci³a Twoj± stawkê, czyli powiedzmy te 125z³ miesiêcznie, a nie np. 160 (jak podejrzewam szybko ceny podskocz±).

Je¶li by¶ chcia³a wiedzieæ wiêcej, pisz, wo³aj, mogê siê wypytaæ.
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-22, 09:19   #247
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
Karolinitka - ja niestety nie wiem nic wiêcej, gdy¿ na t± si³owniê chodzi moja przyjació³ka i to od niej mam wszelakie info, którymi siê tu dzielê.

Ona nie chodzi na zajêcia, ma karnet na sam± si³kê i mówi³a, ¿e jest du¿a sala, a æwiczyæ mo¿e chyba tylko 15 osób, a zajêæ jest sporo (z reszt± imponuj±co wygl±da rozk³ad na ich stronce)...

A co do tego cz³onkostwa rocznego, to podobno da siê to obej¶æ - je¶li Ci siê znudzi, mo¿esz odst±piæ swoje cz³onkostwo innej osobie, która bêdzie p³aci³a Twoj± stawkê, czyli powiedzmy te 125z³ miesiêcznie, a nie np. 160 (jak podejrzewam szybko ceny podskocz±).

Je¶li by¶ chcia³a wiedzieæ wiêcej, pisz, wo³aj, mogê siê wypytaæ.
Arta, dziêki za odpowied¼!! bardzo mnie ucieszy³a¶ tym info o cz³onkostwie. jaego w sumie boje sie najbardziej, bo nie wiem czy by³abym w stanie przywi±zaæ siê do jednego klubu. Zwykle zmieniam je co kilka miesiêcy. jako¶ nie lubie popadaæ w rutynê Dzisiaj wybieram siê do PureExpress kupiæ karnet. Zaczynam od 1 sierpnia, a karnet musze kupiæ juz teraz, bo dzi¶ w nocy wyje¿d¿am na wakacje i wracam dopiero z a 2 tygodnie, a boje siê, ¿e jak bêde chcia³a kupiæ karnet w sierpniu to bêdzie juz dro¿szy (jak sama sugerujesz).

Juz nied³uga bêde sie z wami dzieli³a moimi wra¿eniami
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 21:08   #248
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

no to czekamy z niecierpliwo¶ci±...

jak wrócisz daj znaæ, czy p³aci³a¶ jak±¶ op³atê dziwn±, ok. 150z³? (w³a¶nie co¶ mi mignê³o ko³o uszu o tym). No i jestem ciekawa wra¿eñ po samych æwiczeniach tam
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-23, 07:45   #249
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej. Dziewczyny co do PURE w Renonie, to by³am tam i fakt jest du¿e, i robi wra¿enie. Cena jest w porz±dku bo 125z³, ale oprócz tego trzeba zap³aciæ albo 240 albo 150. Kobieta która mnie oprowadza³a mowi³a mi ¿e dzisiaj jest ostatni dzieñ promocji na te 150, do tego dodaj± jeszcze dwa terningi personalne. Generalnie jest to op³ata cz³onkowska. 240 to natomiast jest op³ata bez promocji czyli jkabym zdecydowa³a siê na roczn± umowê w innym terminie. Kto¶ siê tam zapisuje?

A co chodzi z tym karnetem w Arkadach?
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-27, 09:50   #250
19Kasia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

nieop³acona reklama

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-07-27 o 21:50 Powód: nieoplacona reklama
19Kasia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-31, 23:48   #251
martynika71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej Dziewczyny!
Mam do oddania karnet na 11 miesiêcy do nowo otwartej klubo-si³owni 'Pure' we Wroc³awiu (w Renomie), bez op³at administracyjnych itd. KOszt miesiêczny to 125 zl. Karnet obejmuje wszystko co mozliwe- si³ownie, rózne ciekawe zajêcia fitnes prowadzone przez sympatyczne trenerki i trenerów, dostep do internetu, solarium itp. Wszystkie sprzêty s± nowe, najwy¿szej jako¶ci. Mili ludzie, mi³a atmosfera. Dodatkowo mo¿na korzystaæ z karnetu w innych miastach.

Ja niestety musze zrezygnowac ze wzgledu na wyjazd za granice. Umowe podpisalam pod koniec maja, czyli placilam tylko 125 z³ za lipiec, bez zadnych op³at dodatkowych i administracyjnych.
Chodzi jedynie o przepisanie mojej umowy na nazwisko osoby zainteresowanej.
Gdyby która¶ z Was byla zainteresowana lub miala jakies pytania, prosze o kontakt na kom 695 833 661 lub gg 7310698 o ka¿dej porze dnia.
martynika71 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 15:47   #252
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Mia³am napisaæ o wra¿eniach, wiêc piszê.

Pure Fitness w Renomie jest bardzo fajny (brzmi to prawie jak jakie¶ has³o reklamowe). Generalnie jest tam wszystko dla ka¿dego. Przede wszystkim si³ownia jest na maksa rozbudowana - pod ka¿dym wzglêdem tzn, ¿e sama w sobie jest ogromna, a do tego jest ca³e mnóstwo sprzetu. To co podoba mi siê tam najbardziej to chyba taki k±cik dla pañ, gdzie stoi zbiór maszyn na których kobiety najchêtniej æwicz±. Czyli osobna powierzchnia dla miê¶niaków, osobna dla kobiet. Poza tym jest od groma bie¿ni, rowerków i orbitreków.
Co do zajêæ fitness to my¶le, ¿e to jest ich najmocniejszy punkt, bo maj± ¶wietnych prowadz±cych (na szczególn± uwagê zas³uguje Iwona) i naprawdê mnóstwo zajêæ do wyboru. Oczywi¶cie jak w ka¿dym szanuj±cym siê fitness klubie jest podzia³ na trzy grupy zajêæ tj. fitness, mental i cycling.
Szatnia te¿ jest OK, toalety czy¶ciutkie, wiele natrysków i mnóstwo przestrzeni. Maj± nawet deskê do prasowani i ¿elazko ajkby co¶ sie pogniot³o w szafce (chocia¿ to ma³o prawdopodobne, bo w ka¿dej szafce s± dwa wieszaki).
Najwiêksz± jednak zalet± tego klubu jest to, ¿e chodzi tam bardzo ma³o osób. Pewnie dlatego, ¿e mamy wakacje i klub jest nowy. Nie ma póki co zapisów na zajêcia i zwykle jest ma³a grupka.
Minusem, który przychodzi mi na my¶l to kiepska (niemal nies³yszalna muzyka) i ma³e telewizorki na ¶cianach (nie wiem w ogóle po co).

Aha, kupi³am karnet w lipcu, wiêc op³ata manipulacyjna wynosi³a 150 z³. w której mie¶ci³y siê 2 treningi personalne. Jeden ju¿ za mn±. Fachowo i zgodnie z tym co zak³ada³am

generalnie profesjonalnie i tak jak oczekiwa³am. zobaczymy jak bêdzie dalej.
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-13, 00:33   #253
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez pasja1 Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu otworzyli Fitness klub na Popowicach i ju¿ nie musze je¼dziæ 30 minut do innego klubu.
Klub nazywa sie Finezja Fitness i ma przyzwoite ceny, poki co godziny tylko popo³udniowe ,ale planuj± poszerzyc oferte. Mi³a atmosfera i mo¿na dostac rabaty jak sie troche poprosi bo fajna obs³uga
Klub mie¶ci siê na ulicy Bialowieskiej 20 A, troche ciêzko tam trafiæ, wiêc proponuje szukaæ du¿ego pomarañczowego biurowca przy Legnickiej - to tam jest ten Fitness.
Czy która¶ z Was mo¿e powiedzieæ co¶ wiêcej na temat klubu Finezja Fitness? Jest w mojej okolicy i siê zastanawiam nad kupieniem karnetu
By³ kto¶? Warto siê tam przej¶æ?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-14, 21:23   #254
Marta GO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Rzeczywi¶cie, na Bia³owieskiej jest fitness, ale ja przesz³am siê raz do ca³kiem nowego FantasticBody na Legnickiej dos³ownie po drugiej stronie ulicy, ko³o ma³ej Petry Gyros, i tak ju¿ zosta³am. Jest tam ¶wietna, kameralna atmosfera, i - uwaga! jest te¿ si³ownia, sauna i rolletic, tak¿e jest w czym wybieraæ. Jak tam idê, to zostajê 2-3 godziny, tym bardziej, ¿e honoruj± Multisport i Benefit
Marta GO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-15, 09:47   #255
pasja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Te¿ by³am w Fantastic Body - strona rzeczywi¶cie zachêca, bo oferuj± sale fitness, si³ownia, rolletic. W rzeczywisto¶ci czeka³am ponad tydzieñ zeby pojsc na zajêcia bo ca³y czas by³y odwo³ywane z powodu braku wystarczajacej liczby osób. Salka jest malutka max na 6 osób. Przyrz±dów na si³owni jest kilka a ceny wysokie. Ja od poczatku otwarcia chodze do Finezja Fitness i chwale sobie ten klub na pewno za dobr± kadre instruktorks± i niskie ceny. Akceptuj± równiez karte Multisport.
pasja1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-15, 11:05   #256
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez pasja1 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ by³am w Fantastic Body - strona rzeczywi¶cie zachêca, bo oferuj± sale fitness, si³ownia, rolletic. W rzeczywisto¶ci czeka³am ponad tydzieñ zeby pojsc na zajêcia bo ca³y czas by³y odwo³ywane z powodu braku wystarczajacej liczby osób. Salka jest malutka max na 6 osób. Przyrz±dów na si³owni jest kilka a ceny wysokie. Ja od poczatku otwarcia chodze do Finezja Fitness i chwale sobie ten klub na pewno za dobr± kadre instruktorks± i niskie ceny. Akceptuj± równiez karte Multisport.
A mo¿esz napisaæ co¶ wiêcej o salach, instruktorach, grupkach æwiczeniowych i konkretnych zajêciach? Zajêcia zawsze siê odbywaj±? Jak z poziomem zaawansowania? By³abym bardzo wdziêczna
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-16, 08:51   #257
Marta GO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

to dziwne, ja w fantastic body trafi³am na grupy, które odbywaj± siê regularnie od pocz±tku - shape, pilates, zumba. Zale¿y, kto co lubi
Marta GO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-16, 09:01   #258
nadstan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej dziewczyny,
tak sobie czytam wasze opinie, ale mysle ze wiele zalezy od tego gdzie sie mieszka. ja akurat mieszkam w okolicy grunwaldu i kiedys chodzilam do hawany, ale bardziej z koniecznosci (blisko) niz ze szczerej checi. Ale w koncu dosc niedaleko powstal nowy klub, willa parkowa, tylko na razie malo babek tam chodzi, dlatego chcialabym was dziewczyny namowic! bo czasem jestem sama na zajeciach, zazwyczaj jest po kilka osob. moze za malo ludzi wie o tym miejscu, a instruktorki sa dwie i obie sa naprawde fajne. pozdrawiam!!!
nadstan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-18, 11:23   #259
pasja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

W Finezja zajêcia zawsze siê odbywaj±, nawet jak przyjd± 2 Panie. Sale maj± jedn±, ale jest wiele przyrz±dów i instruktorki wykorzytuj± je w zajêciach. Grupy zaawanasowania z 3 gwiazdkami s± naprawde intensywne wiêc je¶li chcesz dac sobie wycisk to polecam.
pasja1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 14:14   #260
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez pasja1 Poka¿ wiadomo¶æ
W Finezja zajêcia zawsze siê odbywaj±, nawet jak przyjd± 2 Panie. Sale maj± jedn±, ale jest wiele przyrz±dów i instruktorki wykorzytuj± je w zajêciach. Grupy zaawanasowania z 3 gwiazdkami s± naprawde intensywne wiêc je¶li chcesz dac sobie wycisk to polecam.
Nie no, nie chcê pa¶æ po 5 minutach æwiczeñ Bardziej chodzi mi o grupy * lub **
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 13:52   #261
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witam wszystkich
Czy która¶ z was ma jakie¶ do¶wiadczenia i fitnessem we Wroclawskim Centrum Spa? Bo ja w³a¶nie szukam sobie jakiegos klubu który by mi pasowa³, a ka¿dy oprócz tego ma jaki¶ haczyk. A tu i dojazd dobry, i ceny w porz±dku, i wybór zajêæ... Tylko na zdjeciach widzê ¿e sala jaka¶ taka stara wiêc mam pewne obawy. Je¶li która¶ z was tam chodzi³a to by³abym bardzo wdziêczna za podzielenie sie wra¿eniamy
__________________
czarna kawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 14:07   #262
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja zamieni³am ostatnio si³owniê w Bodyfit na Spartana.
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 18:18   #263
eta35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

witam Was dziewczyny
Czêsto tu do was zagl±da³am i w koñcu zdecydowa³am siê zarejestrowaæ

Mo¿e która¶ by siê zdecydowa³a na fitness/ si³ownie w centrum miasta, gdzie¶ za rozs±dne jak na studencki bud¿et pieni±dze. Razem zawsze ra¼niej a i motywacja lepsza.
Mo¿e jakie¶ sugestie co do miejsca? Bo tak tu namiesza³y¶cie, ¿e ciê¿ko siê po³apaæ :P
eta35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 20:33   #264
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ dziewczynki!
Planujê od pa¼dziernika kupiæ karnet na jak±¶ si³owniê/fitness. Mieszkam na Gaju i zastanawiam siê jakie miejsce wybraæ. Nie ukrywam, ¿e zale¿y mi na tym, ¿ebym mia³a blisko do si³owni. Poza tym studiujê dziennie i jednocze¶nie pracujê, wiêc bli¿sza jestem si³owni ze wzglêdu na brak regularnych przerw od zajêæ. Co by¶cie mi poleci³y?
monique 90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-25, 18:29   #265
MargoBe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej dziewczyny!

Mam do odsprzedania karnet do klubu fitness „Pure”. Koszt to 125,- z³ miesiêcznie. Karnet jest wa¿ny do czerwca 2011 roku i obejmuje nieograniczony dostêp do si³owni oraz zajêæ grupowych (m.in. tanecznych, indoor cyclingu, jukari (!) itp.). Ka¿da znajdzie co¶ dla siebie

Sprzêtu na si³owni jest du¿o, jest on nowy. Zajêcia areobowe prowadzone przez bardzo sympatycznych trenerów.

Oprócz tego w klubie mo¿na skorzystaæ z internetu, a tak¿e wypo¿yczyæ filmy na dvd.

Ja muszê zrezygnowac za wzglêdu na przeprowadzkê do innego miasta


Je¶li która¶ z was by³aby zainteresowana karnetem proszê o kontakt na adres erb1001@gmail.com
MargoBe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-25, 19:36   #266
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 10 225
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Po wakacjach mam te¿ zamiar potestowaæ klub Finezja Fitness z Bia³owieskiej
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2013-02-14 o 09:55
aktogimka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 12:33   #267
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

aktogimka - ¶wietna stronka! Dziêki za linka
monique 90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-01, 19:35   #268
chinga26
Raczkowanie
 
Avatar chinga26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ dziewczyny, odst±pie karnet do Pure w renomie od pa¼dziernika 2010. Op³ata miesiêczna to 125 z³, karnet jest zarówno na si³ownie jak i na wszelkie zajêcia fitness - abt, step, jukari, salsa, oraz wiele wiele innych. Cz³onkostwo jest do czerwca 2011 r.

Zainteresowanych proszê o kontakt
chinga26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-14, 08:07   #269
Lovely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ! zamierzam zapisaæ siê na fitnessik, najbli¿ej mam do FATU do Active Fitness...ale wiadomo samej to tak nieciekawie W zwi±zku z tym szukam chêtnej kole¿anki..na fitness i si³ownie. na pocz±tek my¶le o karnecie miesiêcznym- z tego co widze na str to 90z³(2 wej¶cia tygodniowo na fitness i 4 wej¶cia na si³ke gratis). 5% zni¿ki dla studentów.

Czy jest która¶ z was zainteresowana? razem ra¼niej
czekam na odp
Pozdrawiam
Marta
Lovely jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-15, 08:44   #270
olisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrrro.
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

hej dziewczyny!
jestem tu nowa, ale my¶lê, ¿e mogê siê w tym w±tku przydac jak nikt. od dwóch lat chodzi³am na ró¿ne aerbiki, ale w lutym tego roku postanowi³am wzi±c siê za siebie i zrzucic trochê zbêdnych kilogramów przy czym obieca³am sobie, ¿e tym razem odk³adam w k±t nieskuteczne diety i biorê siê za porz±dne. w zwi±zku z tym, ¿e od tego czasu zmienia³am miejsce zamieszkania trzy razy uda³o mi siê obada praktycznie wiêkszo¶c fitnessclubów i si³owni w mie¶cie

przde wszystkim powinny¶cie siê zastanowic czy interesuje was tylko fitness czy tak¿e si³ownia-to zale¿y od tego czy chcecie rze¼bic cia³o czy zrzucac t³uszczyk, bo do zrzucania fitness nie wystarczy na pewno.

generalnie osobi¶cie uwa¿am, ze je¿eli chodzi o zajêcia fitness to najlepsze odbywaj± siê w klubie bodyfit (ulica pretficza)- intensywne treningi, bardzo mi³e instruktorki, ciekawe choreografie, fajna cena na studenck± kieszeñ. tam z si³owni± troszkê gorzej bo dostêpne tylko dwie bie¿nie i g³ównymi bywalcami tacy bardzo napakowani panowie.. ja chodzê tam teraz, bo mam nabli¿ej i generalnie jestem zadowolona.

na grabiszyñskiej ko³o fatu zajêcia te¿ s± ciekawe, s³ownia nie wiem, chodzi³am tam dosy krótko bo by³o zbyt daleko.

bardzo gor±co mogê polecic si³owniê w galerii dominikañskiej, super atmosfera, bardzo fajni trenerzy, rozpisuj± wam trening dostosowany do waszych celów i mo¿liwo¶ci, tani karnet.. chodzi³am tam najd³u¿ej i by³am bardzo zadowolona, ale teraz pokomplikowa³ mi siê dojazd nietety:/aa ale je¶li chodzi o fitness to jak dla mnie zajêcia by³y zbyt proste, tzn. ma³o intensywne, bardziej mêczy³am siê na wf w liceum.

arkady i aquapark to ta sama siec, sprzêt super bardzo dobry dla babeczek bo mo¿na du¿o aerobów usktueczniac, trochê klimatu nie ma jak dla mnie i czêsto instruktorzy nie maj± czasu ¿eby cz³owiekowi pomóc.

w purze by³am tylko raz, pracuje tam mój znajomy instruktor.. klub robi ogromne wra¿enie, bardzo ekskluzywny, sprzêt z najwy¿szej pó³ki, tylko ja siê tam czu³am jak w supermarkecie trochê.. fitness ok, du¿e sale, du¿o przyborów. generalnie mam postanowienie, ze jak kieszeñ pozwoli to mo¿e kiedy¶ siê zdecydujê..chwilowo przera¿a mnie samo c¿³onkowstwo za 15o z³. plus do tego osobno karnet..

aa i jeszcze ten na ferio gaju, tam by³am tylko raz- ca³kiem fajnie, zaoferowano mi karnet w ca³kiem przystêpnej cenie, spr¿êt do biegania maj± super.

zasadniczo dziewczyno ka¿dy z tych klubów praktycznie oferuje pierwsze wej¶cie za darmo lub za jakies ma³e pieni±dze, dltego zanim co¶ wybierzecie dobrze jest przekonac siê najpierw czy wam to odpowiada. w razie czego pytajcie-chêtnie pomogê je¶li bêdê mog³a
olisz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.