Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-22, 09:41   #541
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Od kilku dni coś mnie "nosi". Coś bym zjadła (ale zapasy nie wzbogaciły się o to właściwe COŚ), gdzieś bym pojechała (ale nie ma gdzie), coś bym kupiła, ale takiego super hiper okazyjnego, w mega promocji... Chyba brakuje mi tego dreszczyku emocji, mój instynkt łowcy czuję się zaniedbany...
Ale wreszcie zmotywowałam się i wymieniłam zaworek w spłuczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 09:57   #542
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Chciałam Was zapytać czy się suplementujecie przeciwstarzeniowo i z jakim efektem ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:03   #543
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chciałam Was zapytać czy się suplementujecie przeciwstarzeniowo i z jakim efektem ?
Myślałam o tym ostatnio ale jakoś nic nie czytałam w temacie. Kiedyś wpadła mi w oko reklama Kolagenu w tabletkach że to właśnie przeciwstarzeniowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:22   #544
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Od kilku dni coś mnie "nosi". Coś bym zjadła (ale zapasy nie wzbogaciły się o to właściwe COŚ), gdzieś bym pojechała (ale nie ma gdzie), coś bym kupiła, ale takiego super hiper okazyjnego, w mega promocji... Chyba brakuje mi tego dreszczyku emocji, mój instynkt łowcy czuję się zaniedbany...
Ale wreszcie zmotywowałam się i wymieniłam zaworek w spłuczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może to było to COŚ
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:33   #545
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Bry [1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87774012]Wzajemnie


Jeszcze nie oddali, aż 14 dni mają na zwrot (). Ale bardzo się cieszę, że obyło się bez sporów, przepychanek i wmawiania, że 'pudry nie mają daty przydatności' - jak się kiedyś zdarzało. Przynajmniej wzięli to na klatę, a kwota spora. Czekam na przelew.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------




Dokładnie. Też sobie tego po prostu nie umiem wyborazić. Na bank będę w tym mdlała latem. Fatalnie znoszę upały, a tu jeszcze z maską chodzić ?
No way !

Zresztą myślę, że na lato odpuszczą te wymogi. Ogólnie ja się gubię w tych pokrętnych tłumaczeniach ministra zdrowia - w lutym kpił z noszących maski i twierdził, że to nic nie daje, teraz każe w tym chodzić i to nie wiadomo jak długo Nie wspominając o szefie GISu, który kazał sobie wkładać lód do majtek, a nie panikować na temat jakiegoś wirusa - po czym zamknęli cały kraj na ponad miesiąc.

Śmieszne i żałosne jednocześnie.[/QUOTE]No ja też się gubię w ich logice. Było 3 zarażonych na krzyż to zamknęli cały kraj a teraz jak codziennie coraz więcej przypadków to otwierają ? Za głupia na to jestem i już sama nie wiem czy mi wolno na spacer czy nie wolno bo chyba niby wolno ale mam w domu siedzieć to już nie wiem sama
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
tez nie mam weny...w dodatku 2-3 kilo wiecej na liczniku

Parcia nie mam ....tylko paluszki swedza.....

na juz potrzebuje micel...no ale albo Lidl albo 1 Garniel z olejem do wyboru jest obok. Kiszka straszna. niech juz poluzuja restrykcje...samolot do PL by sie tez przydal....
Mi by się przydał samolot do Hiszpanii ale za to się zmotywowalam na tym home office i od miesiąca codziennie się uczę włoskiego, bo to moje marzenie go umieć i przypominam sobie niemiecki. 9 lat w szkole się go uczyłam a potem wyparłam z pamięci (jakoś nie umiem się przekonać do tego języka. No nie brzmi mi on mi język musi ładnie brzmieć , melodyjnie włoski , hiszpański - cudowne, ang - da się przeżyć , niemiecki, francuski i wszystkie te skandynawskie - nie nie ! Ale zmobilizowałam się bo jednak trochę życia na ten dojczlandzki poświęciłam to se chociaż w CV wpisze znajomość podstawową
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Od kilku dni coś mnie "nosi". Coś bym zjadła (ale zapasy nie wzbogaciły się o to właściwe COŚ), gdzieś bym pojechała (ale nie ma gdzie), coś bym kupiła, ale takiego super hiper okazyjnego, w mega promocji... Chyba brakuje mi tego dreszczyku emocji, mój instynkt łowcy czuję się zaniedbany...
Ale wreszcie zmotywowałam się i wymieniłam zaworek w spłuczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak tak ostatnio miałam to się wzięłam za sprzątanie największych zakątków szafek do których nie zaglądałam z 5 lat ale po godzinie mi na szczęście przeszło i wrzuciłam prawie wszystko spowrotem za spłuczkę :l
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chciałam Was zapytać czy się suplementujecie przeciwstarzeniowo i z jakim efektem ?
Moim zdaniem takie suple to pic na wodę i wyciągnie kasy - zdrowe odżywianie zastąpi prawie wszystkie suple no chyba że ktoś jest chory i musi suplementowac np żelazo czy inne takie, do tego dużo wody, mało stresu, mało opalania i makeupu (podkładów i innych pudrów), dobra pielęgnacja i to daje najlepszy efekt przynajmniej u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2020-04-22 o 11:14
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:04   #546
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

wloski jest super ale trudny, ciezko mi sie brnie, tez probuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:13   #547
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wloski jest super ale trudny, ciezko mi sie brnie, tez probuje

no jest dość trudny wbrew pozorom, mi się wydawał łatwiutki ale im dalej w las tym więcej drzew zupełnie odwrotnie niż w angielskim - tam jak już czlowiek załapie kilka czasów i "kondiszionale" to potem już coraz prościej i tylko słówka wkuwać a tu zupełnie na odwrót ale w szkole się uczyłam łaciny 3 lata i jednak gramatyka podobna do tej łacińskiej wiec jakoś brnę do przodu powoli
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 12:42   #548
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
może to było to COŚ
Chyba nie, bo dalej mnie nosi...
Trzeba coś wymyślić.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Bry No ja też się gubię w ich logice. Było 3 zarażonych na krzyż to zamknęli cały kraj a teraz jak codziennie coraz więcej przypadków to otwierają ? Za głupia na to jestem i już sama nie wiem czy mi wolno na spacer czy nie wolno bo chyba niby wolno ale mam w domu siedzieć to już nie wiem sama Mi by się przydał samolot do Hiszpanii ale za to się zmotywowalam na tym home office i od miesiąca codziennie się uczę włoskiego, bo to moje marzenie go umieć i przypominam sobie niemiecki. 9 lat w szkole się go uczyłam a potem wyparłam z pamięci (jakoś nie umiem się przekonać do tego języka. No nie brzmi mi on mi język musi ładnie brzmieć , melodyjnie włoski , hiszpański - cudowne, ang - da się przeżyć , niemiecki, francuski i wszystkie te skandynawskie - nie nie ! Ale zmobilizowałam się bo jednak trochę życia na ten dojczlandzki poświęciłam to se chociaż w CV wpisze znajomość podstawową jak tak ostatnio miałam to się wzięłam za sprzątanie największych zakątków szafek do których nie zaglądałam z 5 lat ale po godzinie mi na szczęście przeszło i wrzuciłam prawie wszystko spowrotem za spłuczkę :lMoim zdaniem takie suple to pic na wodę i wyciągnie kasy - zdrowe odżywianie zastąpi prawie wszystkie suple no chyba że ktoś jest chory i musi suplementowac np żelazo czy inne takie, do tego dużo wody, mało stresu, mało opalania i makeupu (podkładów i innych pudrów), dobra pielęgnacja i to daje najlepszy efekt przynajmniej u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam myślę, że oni na siłę będą chcieli przepchnąć wybory, więc pozorują w miarę bezpieczną i kontrolowaną sytuację.

Szafki mam już dawno ogarnięte, nawet wywalać nie mam co. Jedynie letnie rzeczy wyjąć, ale to jeszcze za wcześnie.
A, muszę jeszcze raz zawoskować blat i to tyle z listy ważnych rzeczy do zrobienia...


W ogrodzie jest ich jeszcze trochę, ale dziś jest zbyt zimno i wietrzenie, żeby mnie to twgo skłonić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 14:49   #549
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Potrzebuję pomocy. Muszę zareklamować buty, które zepsuły się po 18 miesiącach (no dobra, zaczęły trochę wcześniej, ale dopiero teraz uniemożliwia mi to korzystanie z nich). Kojarzy mi się, że przez okres dwóch lat (chyba) produkt powinien spełniać swoje funkcje cz y coś w tym stylu. Jak to napisać, żeby nie zlali mnie na dzień dobry i na co się powołać? Gwarancja? Rękojmia? Jeszcze coś innego?
W sumie to pierwszy raz coś muszę reklamować i czuję się jak ziecko we mgle, a nie chce się z nimi bujać nie wiadomo jak długo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 15:40   #550
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chciałam Was zapytać czy się suplementujecie przeciwstarzeniowo i z jakim efektem ?
ja osobiscie nie / chociaz kiedys bralam multiwitaminy namietnie nieswiadoma zupelnie / poniewaz:

* rynek suplementow nie jest rynkiem badanym wszerz i wzdluz a tym samym bezpiecznym.
* suplementacja nie zastapi zdrowej diety
* producenci moga wciskac kazdy kit i nic im nie zrobisz poza tym ze sie dasz zlapac na marketing
* suplementy nie posiadaja zadnych!!! badan ktore by potwierdzaly ich dzialanie!!!!
* mozna sobie zaszkodzic z nadmiarem, kumulacja badz wzajemnym negatywnym oddzialywaniem niektorych skladnikow.

CZyli jak najbardziej zdrowa dieta, owoce, warzywa, zbilansowane posilki a tego typu dodatki niekoniecznie , chyba ze na rekonwalescencji po chorobie lekarz zaleci cos i bedzie sie dokladnie badac poziomy stezen w organizmie danych pierwiastkow.

To moja opinia i kazdy na wybor , uwazam ze zamiast paczki tabletek warto zadbac aby w domu np. zawsze byly swieze warzywa i owoce za te pieniadze, chociazby dobre polskie jablka.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Myślałam o tym ostatnio ale jakoś nic nie czytałam w temacie. Kiedyś wpadła mi w oko reklama Kolagenu w tabletkach że to właśnie przeciwstarzeniowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gdzies byl ciekawy filmik na YT odnosnie suplementacji kolagenem. Wychodzilo tam ze po licznych testach klinicznych nie jest do konca pewne czy kolagen trafia do skory czy po drodze wchlania sie /rozklada zbyt szybko. Warto poszukac.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

[QUOTE=amyz;87777715]Bry No ja też się gubię w ich logice. Było 3 zarażonych na krzyż to zamknęli cały kraj a teraz jak codziennie coraz więcej przypadków to otwierają ? Za głupia na to jestem i już sama nie wiem czy mi wolno na spacer czy nie wolno bo chyba niby wolno ale mam w domu siedzieć to już nie wiem sama

Mi by się przydał samolot do Hiszpanii ale za to się zmotywowalam na tym home office i od miesiąca codziennie się uczę włoskiego, bo to moje marzenie go umieć i przypominam sobie niemiecki. 9 lat w szkole się go uczyłam a potem wyparłam z pamięci (jakoś nie umiem się przekonać do tego języka. No nie brzmi mi on mi język musi ładnie brzmieć , melodyjnie włoski , hiszpański - cudowne, ang - da się przeżyć , niemiecki, francuski i wszystkie te skandynawskie - nie nie ! Ale zmobilizowałam się bo jednak trochę życia na ten dojczlandzki poświęciłam to se chociaż w CV wpisze znajomość podstawową :hahaha


: jak tak ostatnio miałam to się wzięłam za sprzątanie największych zakątków szafek do których nie zaglądałam z 5 lat ale po godzinie mi na szczęście przeszło i wrzuciłam prawie wszystko spowrotem za spłuczkę :


Moim zdaniem takie suple to pic na wodę i wyciągnie kasy - zdrowe odżywianie zastąpi prawie wszystkie suple no chyba że ktoś jest chory i musi suplementowac np żelazo czy inne takie, do tego dużo wody, mało stresu, mało opalania i makeupu (podkładów i innych pudrów), dobra pielęgnacja i to daje najlepszy efekt przynajmniej u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOT


zgadzam sie co do suplementacji i opalania!! co do mejka to ja nie mam takie cery jak Ty wiec musze podrasowac zawsze....
chociaz ostatnio mam BB ktory calkiem fajny jest, kolor boski i nawet ok sie nosi.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wloski jest super ale trudny, ciezko mi sie brnie, tez probuje
Jak juz poznasz Wloski to z hiszpanskim z gorki bedzie
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 16:13   #551
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada,
Jaki to BB?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 17:33   #552
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Cansada,
Jaki to BB?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dokladnie ten


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...am-spf-35.html

Tylko to jest BB krem z filtrem, wiec cera ladnie wyglada ale on nie daje krycia jak podklad. jasny bez, wiec czesto dokladam minimalna ilosc bronzera u mnie aby ozywic twarz bo ja nie opalam sie. koszt smieszny 20 zeta na promo w Hebe , kupilam bo mi brakowalo niecale 20 aby na promo sie zalapac jakies. Tybka bardzo wygodna na wyjazdy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 18:16   #553
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dokladnie ten


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...am-spf-35.html

Tylko to jest BB krem z filtrem, wiec cera ladnie wyglada ale on nie daje krycia jak podklad. jasny bez, wiec czesto dokladam minimalna ilosc bronzera u mnie aby ozywic twarz bo ja nie opalam sie. koszt smieszny 20 zeta na promo w Hebe , kupilam bo mi brakowalo niecale 20 aby na promo sie zalapac jakies. Tybka bardzo wygodna na wyjazdy.
Dzięki, ja W tej chwili używam CC Erborian, bardzo go lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 18:55   #554
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dzięki, ja W tej chwili używam CC Erborian, bardzo go lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam kiedys miniaka cc erborian. Ale pamietam kolor byl duzo za ciemny wiec uzywalam tylko sporadycznie I nie bylam w stanie okreslic sie do tego kremu. Kolor przeslonil wszystko! One maja kilka kolorow czy Ja taka blada jestem?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 18:58   #555
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja mialam kiedys miniaka cc erborian. Ale pamietam kolor byl duzo za ciemny wiec uzywalam tylko sporadycznie I nie bylam w stanie okreslic sie do tego kremu. Kolor przeslonil wszystko! One maja kilka kolorow czy Ja taka blada jestem?
Mają kilka. Standardowa miniatura jest niestety bardzo ciemna, ale sam krem u mnie wyglądał super. Pamiętam, że z tego powodu kupiłam mini najjaśniejszego i on miał chyba znikome krycie i już nie robił takiego fajnego efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:10   #556
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mają kilka. Standardowa miniatura jest niestety bardzo ciemna, ale sam krem u mnie wyglądał super. Pamiętam, że z tego powodu kupiłam mini najjaśniejszego i on miał chyba znikome krycie i już nie robił takiego fajnego efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To Ja pewnie mialam ta ciemna miniature. Skutecznie sie zniechecilam.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:40   #557
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chciałam Was zapytać czy się suplementujecie przeciwstarzeniowo i z jakim efektem ?
Nie,
tylko piwo piję od czasu do czasu i chleb na drożdżach wpierniczam...dużo chleba czego skutkiem jest rozrost masy. No i kudłata się zrobiłam.

Trolle, impreza trwa.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Myślałam o tym ostatnio ale jakoś nic nie czytałam w temacie. Kiedyś wpadła mi w oko reklama Kolagenu w tabletkach że to właśnie przeciwstarzeniowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Galaretę też lubię. Dobrze na stawy robi, nic nie strzyka.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Takiego Grzegorza znalazłam w otchłani YT. Paczajta
https://www.youtube.com/channel/UCgI...OmkYXz9bpPj5xQ
Zakręcony typ.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:50   #558
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nie,
tylko piwo piję od czasu do czasu i chleb na drożdżach wpierniczam...dużo chleba czego skutkiem jest rozrost masy. No i kudłata się zrobiłam.

Trolle, impreza trwa.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



Galaretę też lubię. Dobrze na stawy robi, nic nie strzyka.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Takiego Grzegorza znalazłam w otchłani YT. Paczajta
https://www.youtube.com/channel/UCgI...OmkYXz9bpPj5xQ
Zakręcony typ.
Z tych antystresowych to Ja wino zazwyczaj czyli polifenole!!! Dzis wybitnie gin z tonikiem ale dorzucilam cranberries bo cytryny brak....


Zmeczona jestem strasznie I czekam na zachod slonca ale cos nie chce zza chmur wyjsc dzis.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-04-22 o 19:51
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:52   #559
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jak dla mnie to te Erboriany są ciemne, nawet te jasne i jakieś takie czerwone (utleniają się na czerwień) bez względu na to czy to CC czy BB. Ale dobrze leżą, nie ściągają, naprawdę komfortowo się nosi (nooo ale tylko w zaciszu domowym, szybko przemykając pomiędzy kątami).
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 19:53   #560
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Od kilku dni coś mnie "nosi". Coś bym zjadła (ale zapasy nie wzbogaciły się o to właściwe COŚ), gdzieś bym pojechała (ale nie ma gdzie), coś bym kupiła, ale takiego super hiper okazyjnego, w mega promocji... Chyba brakuje mi tego dreszczyku emocji, mój instynkt łowcy czuję się zaniedbany...
Ale wreszcie zmotywowałam się i wymieniłam zaworek w spłuczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kciuki zebys znalazła COS i za spłuczke

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Bry No ja też się gubię w ich logice. Było 3 zarażonych na krzyż to zamknęli cały kraj a teraz jak codziennie coraz więcej przypadków to otwierają ? Za głupia na to jestem i już sama nie wiem czy mi wolno na spacer czy nie wolno bo chyba niby wolno ale mam w domu siedzieć to już nie wiem sama Mi by się przydał samolot do Hiszpanii ale za to się zmotywowalam na tym home office i od miesiąca codziennie się uczę włoskiego, bo to moje marzenie go umieć i przypominam sobie niemiecki. 9 lat w szkole się go uczyłam a potem wyparłam z pamięci (jakoś nie umiem się przekonać do tego języka. No nie brzmi mi on mi język musi ładnie brzmieć , melodyjnie włoski , hiszpański - cudowne, ang - da się przeżyć , niemiecki, francuski i wszystkie te skandynawskie - nie nie ! Ale zmobilizowałam się bo jednak trochę życia na ten dojczlandzki poświęciłam to se chociaż w CV wpisze znajomość podstawową jak tak ostatnio miałam to się wzięłam za sprzątanie największych zakątków szafek do których nie zaglądałam z 5 lat ale po godzinie mi na szczęście przeszło i wrzuciłam prawie wszystko spowrotem za spłuczkę :lMoim zdaniem takie suple to pic na wodę i wyciągnie kasy - zdrowe odżywianie zastąpi prawie wszystkie suple no chyba że ktoś jest chory i musi suplementowac np żelazo czy inne takie, do tego dużo wody, mało stresu, mało opalania i makeupu (podkładów i innych pudrów), dobra pielęgnacja i to daje najlepszy efekt przynajmniej u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

za nauke

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no jest dość trudny wbrew pozorom, mi się wydawał łatwiutki ale im dalej w las tym więcej drzew zupełnie odwrotnie niż w angielskim - tam jak już czlowiek załapie kilka czasów i "kondiszionale" to potem już coraz prościej i tylko słówka wkuwać a tu zupełnie na odwrót ale w szkole się uczyłam łaciny 3 lata i jednak gramatyka podobna do tej łacińskiej wiec jakoś brnę do przodu powoli

ja miałam na studiach łacine - jako jezyk było zabawnie - tłumaczylismy zdania typu: lekarz weterynarii leczy chora małpe ale słowka były potem potzrebne
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 20:08   #561
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Z tych antystresowych to Ja wino zazwyczaj czyli polifenole!!! Dzis wybitnie gin z tonikiem ale dorzucilam cranberries bo cytryny brak....


Zmeczona jestem strasznie I czekam na zachod slonca ale cos nie chce zza chmur wyjsc dzis.
Polifenole to ja też lubię ale to już tak od święta, zwłaszcza w porze zimowej.
Po brzeczkę częściej sięgam, ale wciąż z rozwagą, najczęściej w porze letniej.

Ogólnie to mało piję, więcej gadam.

Porządnym człowiekiem jestem.
Spokojnym, opanowanym.
Godnym zaufania.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Kilaneczka
Ja tam wiem czego Ci trzeba
https://www.youtube.com/watch?v=iDQgDg-8Wx4

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość



ja miałam na studiach łacine - jako jezyk było zabawnie - tłumaczylismy zdania typu: lekarz weterynarii leczy chora małpe ale słowka były potem potzrebne
Powiem Wam jedno, im więcej lat z Miśkiem tym łacina lepsza.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 21:40   #562
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to te Erboriany są ciemne, nawet te jasne i jakieś takie czerwone (utleniają się na czerwień) bez względu na to czy to CC czy BB. Ale dobrze leżą, nie ściągają, naprawdę komfortowo się nosi (nooo ale tylko w zaciszu domowym, szybko przemykając pomiędzy kątami).
ten co mialam erborian utlenial sie na pomaranczowa cegle....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 21:45   #563
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Polifenole to ja też lubię ale to już tak od święta, zwłaszcza w porze zimowej.
Po brzeczkę częściej sięgam, ale wciąż z rozwagą, najczęściej w porze letniej.

Ogólnie to mało piję, więcej gadam.

Porządnym człowiekiem jestem.
Spokojnym, opanowanym.
Godnym zaufania.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Kilaneczka
Ja tam wiem czego Ci trzeba
https://www.youtube.com/watch?v=iDQgDg-8Wx4

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



Powiem Wam jedno, im więcej lat z Miśkiem tym łacina lepsza.



Ja to sobie lubie sypnac lacina czasem..... ze studiowania laciny za to pamietam niewiele. jednak zyciowe doswiadczenia najlepsze!

Dobra wiadmosc, kanary za kilka dni na 99% poluzuja restrykcje,. rodzic z dzieckiem do 14 roku zycia bedzie mogl wyjsc na spacer----co prawda niektore portale donosza ze tylko 1 km od domu no ale juz jest nadzieja. Oraz ze dla uprawiajacych sport zostana wyznaczone godziny pomiedzy 6 rano a 9 rano. CZyli moje wylegiwanie sie zostanie ukrocone
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 22:42   #564
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
[/B]


Ja to sobie lubie sypnac lacina czasem..... ze studiowania laciny za to pamietam niewiele. jednak zyciowe doswiadczenia najlepsze!

Dobra wiadmosc, kanary za kilka dni na 99% poluzuja restrykcje,. rodzic z dzieckiem do 14 roku zycia bedzie mogl wyjsc na spacer----co prawda niektore portale donosza ze tylko 1 km od domu no ale juz jest nadzieja. Oraz ze dla uprawiajacych sport zostana wyznaczone godziny pomiedzy 6 rano a 9 rano. CZyli moje wylegiwanie sie zostanie ukrocone
W Niemczech w maju będzie można pójść do fryzjera, ale tylko na strzyżenie, farbowanie zakazane

[QUOTE=AnulaQa;87780069]Polifenole to ja też lubię ale to już tak od święta, zwłaszcza w porze zimowej.
Po brzeczkę częściej sięgam, ale wciąż z rozwagą, najczęściej w porze letniej.

Ogólnie to mało piję, więcej gadam.

Porządnym człowiekiem jestem.
Spokojnym, opanowanym.
Godnym zaufania.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Kilaneczka
Ja tam wiem czego Ci trzeba
https://www.youtube.com/watch?v=iDQgDg-8Wx4

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



Powiem Wam jedno, im więcej lat z Miśkiem tym łacina lepsza. [/QUOTE}

U mnie podobnie

Kid Ja też suplementów nie stosuję, bardzo rzadko magnez, poza tym nawet witamin nie kupuję w tabletkach
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 06:30   #565
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny, ja piszę o Erborianie CC tym w zielonej tubce. On redukuje zaczerwienienie. Kolor ma jasny, nie utlenia się, nie ciemnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On w tubce ma kolor zielony dopiero na twarzy zmienię się w beż
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2020-04-23 o 06:32
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 06:39   #566
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzisiaj mijają 2 tygodnie, odkąd po zabiegu sterylizacji odszedł mój pies...
Moja perełka była z nami 5 miesięcy.
Naprawdę nie wiem, co się dzieje. Nie wierzę w pecha, ale chyba zacznę...
30.11.2018 - PanKejk
5.11.2019 - Molly
01.12.2019 - Howard
9.04.2020 - Mia

Zobaczcie, jak krótki to czas. Moje serce jest w milionie kawałków.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 07:22   #567
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oktawiaaa

Tulę baaaaardzo mocno.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 07:26   #568
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja osobiscie nie / chociaz kiedys bralam multiwitaminy namietnie nieswiadoma zupelnie / poniewaz:

* rynek suplementow nie jest rynkiem badanym wszerz i wzdluz a tym samym bezpiecznym.
* suplementacja nie zastapi zdrowej diety
* producenci moga wciskac kazdy kit i nic im nie zrobisz poza tym ze sie dasz zlapac na marketing
* suplementy nie posiadaja zadnych!!! badan ktore by potwierdzaly ich dzialanie!!!!
* mozna sobie zaszkodzic z nadmiarem, kumulacja badz wzajemnym negatywnym oddzialywaniem niektorych skladnikow.

CZyli jak najbardziej zdrowa dieta, owoce, warzywa, zbilansowane posilki a tego typu dodatki niekoniecznie , chyba ze na rekonwalescencji po chorobie lekarz zaleci cos i bedzie sie dokladnie badac poziomy stezen w organizmie danych pierwiastkow.

To moja opinia i kazdy na wybor , uwazam ze zamiast paczki tabletek warto zadbac aby w domu np. zawsze byly swieze warzywa i owoce za te pieniadze, chociazby dobre polskie jablka.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------


Jak juz poznasz Wloski to z hiszpanskim z gorki bedzie

zgadzam się w calości! nie ma co przepłacać, lepiej sobie kupić coś dobrego do jedzenia zamiast tabletek np czekoladę zamiast magnezu



ja liczę na to że ze znajomością Włoskiego to i Hiszpański i Portugalski mi łatwiej wejdą


Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dzięki, ja W tej chwili używam CC Erborian, bardzo go lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oo ja też! ten czerwony CC na zaczerwienienia jest mega! najlepszy CC jaki miałam, wszystkie chanele się moga schować


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość

za nauke



ja miałam na studiach łacine - jako jezyk było zabawnie - tłumaczylismy zdania typu: lekarz weterynarii leczy chora małpe ale słowka były potem potzrebne

no ja bylam na humanie w liceum i nas na łacinie katowali jakimiś dziełami Cezara czy innych filozofów


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
[/B]


Ja to sobie lubie sypnac lacina czasem..... ze studiowania laciny za to pamietam niewiele. jednak zyciowe doswiadczenia najlepsze!

Dobra wiadmosc, kanary za kilka dni na 99% poluzuja restrykcje,. rodzic z dzieckiem do 14 roku zycia bedzie mogl wyjsc na spacer----co prawda niektore portale donosza ze tylko 1 km od domu no ale juz jest nadzieja. Oraz ze dla uprawiajacych sport zostana wyznaczone godziny pomiedzy 6 rano a 9 rano. CZyli moje wylegiwanie sie zostanie ukrocone

oo super! wreszcie coś się zmienia na plus
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 07:28   #569
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj mijają 2 tygodnie, odkąd po zabiegu sterylizacji odszedł mój pies...
Moja perełka była z nami 5 miesięcy.
Naprawdę nie wiem, co się dzieje. Nie wierzę w pecha, ale chyba zacznę...
30.11.2018 - PanKejk
5.11.2019 - Molly
01.12.2019 - Howard
9.04.2020 - Mia

Zobaczcie, jak krótki to czas. Moje serce jest w milionie kawałków.

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 07:28   #570
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja piszę o Erborianie CC tym w zielonej tubce. On redukuje zaczerwienienie. Kolor ma jasny, nie utlenia się, nie ciemnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On w tubce ma kolor zielony dopiero na twarzy zmienię się w beż
Miałam kilka miniaturek Erborianów część z boxa a część nawet nie wiem skąd, ten w zielonej tubce faktycznie najlepszy (na pierwszy rzut oka), jasny, dosyć kryjący, lekko satynowy, choć w dalszym ciągu nie wtapiał się kolorystycznie w skórę i po kilku minutach wybijał na czerwień (taki raczek posłoneczny). Być może zależy to od ph skóry, wyjściowego kolorytu, warunków atmosferycznych, lub diety.
Pieprzę jak jest.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.