Psy - cz. V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-08, 18:47   #4651
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Psy - cz. V

Pies: wykapany, podsuszony, rozczesany, uszy wyczyszczone, wlosy na buzce i uszach podciete.
Wlascicielka psa: wykonczona
Podloga mieszkania: bardzo mokra i wszedzie wlosy

Pies nawet calkiem grzeczny, tylko probuje lizac nozyczki jak go obcinam i nie daje sobie ani rozczesac ani podciac wlosow na lapkach (jakies zakonczenia nerwowe?). Efekt: krzywe podciecie, ale co tam, to nie pies wystawowy.
Pies po skonczonym zabiegu domagal sie smaczkow
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 18:49   #4652
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Psy nie lubią dotykania po łapach.
Orih, czy Tobie działają nowe posty i dzisiejsze posty??
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 19:10   #4653
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Psy - cz. V

Nowe dzialajaj aktualnie, dzisiejsze nie, ale np.
wczoraj mi przez praktycznie caly dzien nie dzialalo. Wchodze teraz na strone glowna forum i potem np. na intymnie zeby zobaczyc nowe posty, bo juz mnie to wieczne niedzialanie denerwuje.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 06:39   #4654
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy - cz. V

Zmieniłam psu karme znowu. Licze na cud, ze na tej cos schudnie. Pomieszalam jej nowa ze stara. I wiecie co robi ta żmija? Wybiera sama nowa karme i je, a stara wyrzuca obok miski, albo po prostu ja omija... Stara jej cos nie smakowala, żeby zjadla musialam zalewac jej woda. Za to w nowej widać zakochana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 07:06   #4655
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Zmieniłam psu karme znowu. Licze na cud, ze na tej cos schudnie. Pomieszalam jej nowa ze stara. I wiecie co robi ta żmija? Wybiera sama nowa karme i je, a stara wyrzuca obok miski, albo po prostu ja omija... Stara jej cos nie smakowala, żeby zjadla musialam zalewac jej woda. Za to w nowej widać zakochana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaka teraz karme dajesz?

Ja od kiedy daje select gold sensitive w puszkach to nareszcie przytyl, a futerko jest takie lsniace i mieciutkie jak misiu w reklamie kokolino.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 08:14   #4656
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ale dlaczego śpi na twardych deskach?? 😈 nu, nu, nu. Niedobra pani. Biednego pieska na podłodze trzyma.

wysłane telepatycznie
Nie wiem czemu tam lubi, ma miejsce u mnie na kanapie a idzie tam 😊 w nocy w domu też często śpi pod łóżkiem, zamiast na legowisku, czy w łóżku z nami. Dopiero po pierwszym rannym siku ładuje się do wyrka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 12:14   #4657
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Alez mi dal Misio popalic dzis w nocy. Nie wiem dlaczego ale cos go brzuch zaczal bolec, nie zrobil kupy, naciagalo go, nie mogl zwymiotowac, mimo tego, ze nazarl sie trawy... Poza tym byl calkiem normalny, czyli doszlam do wniosku, ze to nic owaznego. No ale. Delikatne masowanie brzuszka, siedzenie obok psa i obserwacja i oczywiscie mysli "zrob kupe, zrob kupe, moze byc na dywan, ale zrob" O 23.00 poszlismy na spacer, lazilismy prawie dwie godziny i alleluja! Prawie sie poplakalam nad tym kupskiem z radosci W nocy wstawalam i sprawdzalam czy wszystko ok.
I teraz ja ledwo zyje a pies odsypia
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-09, 13:01   #4658
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Luba. Zaparcie miał?
Znam to. Człowiek zamiast spać to nad psem siedzi. A potem człowiek zombie A pies odpoczywa 😆

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 13:09   #4659
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Psy - cz. V

Witajcie! Podczytuje ten wątek już od jakiegoś czasu, ale ze nic nowego nie wniose do tematu to się nie udzielalam😉
Teraz zwracam się do Was z takim problemem, może jakieś mądre głowy mi doradza 😊
Za niedługo powiększy nam się rodzina, a moja piesa to prawdziwa księżniczka, na dodatek nie przypadająca za dziećmi. Macie jakieś sposoby żeby zaakceptowala dzidzie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 13:45   #4660
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Za niedługo powiększy nam się rodzina, a moja piesa to prawdziwa księżniczka, na dodatek nie przypadająca za dziećmi. Macie jakieś sposoby żeby zaakceptowala dzidzie?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a masz już wózek, łóżeczko? musisz ją zacząć już przyzwyczajać do tych rzeczy, uczyć jak ma wobec nich się zachowywać, jak spacerować przy wózku (żeby np. pod koła się nie ładowała tylko szła z jednej strony). zrób sobie taki tobołek przypominający małe dziecko i "zajmuj się" nim jak dzieckiem, noś na rękach, ucz suczkę jak ma się zachowywać jak tobołek nosisz, ćwicz z nią komendy mając tobołek na rękach. te ćwiczenia z tobołkiem to i dla niej i dla Ciebie, bo teraz na spokojnie to wszystko przeanalizujesz, zobaczysz jak się sunia zachowuje i nad czym trzeba popracować.

jeśli do tej pory spała z wami w łóżku to zastanów się, czy łóżko jest na tyle duże, żeby bezkonfliktowo pomieścić waszą czwórkę. jeśli masz co do tego wątpliwości to lepiej zacząć sukę przyzwyczajać już teraz do tego, ze na łóżko nie wchodzi, a nie od razu po pojawieniu się dziecka. warto też uczyć ją, że nie zawsze jesteś na każde zawołanie

po porodzie niech Twój facet przynosi jej pieluszki z zapachem dziecka, niech się z tym zapachem oswaja. przed waszym przyjściem ze szpitala niech wyjdzie z nią na długi spacer, ta żeby suczka była zmęczona. postaraj się, żebyście przyszli na spokojnie, sami, bez całej masy cioć, wujków, dziadków i innych tłumów, które mogą dodatkowo stresować sukę. jeśli nie jest to możliwe to lepiej, żeby na ten czas jej w domu nie było, tak żeby jej pierwsze spotkanie z dzieckiem było na spokojnie.

bardzo dużo chwal jak tylko suńka zachowa się odpowiednio, nie żałuj nagród. ona musi skojarzyć pojawienie się dziecka pozytywnie, tak żeby widziała w tym korzyść dla siebie. to będzie bardzo trudny czas, ale jeszcze gorzej będzie jak zacznie się raczkowanie. dlatego musicie to mądrze wszystko przeprowadzić, tak żeby potem tragedii nie było. jeśli masz jakieś wątpliwości, jeśli są jakieś problemy, z którymi sobie nie radzicie to naprawdę lepiej wybrać się do szkoleniowca już teraz, bo psica może sobie dzieci nie lubić, ale to jedno konkretne musi przynajmniej tolerować.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 14:38   #4661
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Luba. Zaparcie miał?
Znam to. Człowiek zamiast spać to nad psem siedzi. A potem człowiek zombie A pies odpoczywa 😆

wysłane telepatycznie
No jakas niestrawnosc, bo i na wymioty go naciagalo. Nie wiem co to bylo i po czym, ale nerwy mialam jak postronki, bo juz oczywiscie mialam w glowie skret zoladka itd.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-09, 14:38   #4662
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Psy - cz. V

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;7699783 6]a masz już wózek, łóżeczko? musisz ją zacząć już przyzwyczajać do tych rzeczy, uczyć jak ma wobec nich się zachowywać, jak spacerować przy wózku (żeby np. pod koła się nie ładowała tylko szła z jednej strony). zrób sobie taki tobołek przypominający małe dziecko i "zajmuj się" nim jak dzieckiem, noś na rękach, ucz suczkę jak ma się zachowywać jak tobołek nosisz, ćwicz z nią komendy mając tobołek na rękach. te ćwiczenia z tobołkiem to i dla niej i dla Ciebie, bo teraz na spokojnie to wszystko przeanalizujesz, zobaczysz jak się sunia zachowuje i nad czym trzeba popracować.

jeśli do tej pory spała z wami w łóżku to zastanów się, czy łóżko jest na tyle duże, żeby bezkonfliktowo pomieścić waszą czwórkę. jeśli masz co do tego wątpliwości to lepiej zacząć sukę przyzwyczajać już teraz do tego, ze na łóżko nie wchodzi, a nie od razu po pojawieniu się dziecka. warto też uczyć ją, że nie zawsze jesteś na każde zawołanie

po porodzie niech Twój facet przynosi jej pieluszki z zapachem dziecka, niech się z tym zapachem oswaja. przed waszym przyjściem ze szpitala niech wyjdzie z nią na długi spacer, ta żeby suczka była zmęczona. postaraj się, żebyście przyszli na spokojnie, sami, bez całej masy cioć, wujków, dziadków i innych tłumów, które mogą dodatkowo stresować sukę. jeśli nie jest to możliwe to lepiej, żeby na ten czas jej w domu nie było, tak żeby jej pierwsze spotkanie z dzieckiem było na spokojnie.

bardzo dużo chwal jak tylko suńka zachowa się odpowiednio, nie żałuj nagród. ona musi skojarzyć pojawienie się dziecka pozytywnie, tak żeby widziała w tym korzyść dla siebie. to będzie bardzo trudny czas, ale jeszcze gorzej będzie jak zacznie się raczkowanie. dlatego musicie to mądrze wszystko przeprowadzić, tak żeby potem tragedii nie było. jeśli masz jakieś wątpliwości, jeśli są jakieś problemy, z którymi sobie nie radzicie to naprawdę lepiej wybrać się do szkoleniowca już teraz, bo psica może sobie dzieci nie lubić, ale to jedno konkretne musi przynajmniej tolerować.[/QUOTE]
Wózka się boi póki co, śpi w swoim legowisku, tłumów po wyjściu ze szpitala nie przewiduje😉
Chodzila na szkolenie swego czasu, bo to spaniel z charakterkiem, jak będzie źle to spróbujemy ze specjalista.
Dzięki bardzo za rady😊Zaraz wyciagne rożek i będę się nim opiekowac😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 18:03   #4663
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Psy - cz. V

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;7699783 6]a masz już wózek, łóżeczko? musisz ją zacząć już przyzwyczajać do tych rzeczy, uczyć jak ma wobec nich się zachowywać, jak spacerować przy wózku (żeby np. pod koła się nie ładowała tylko szła z jednej strony). zrób sobie taki tobołek przypominający małe dziecko i "zajmuj się" nim jak dzieckiem, noś na rękach, ucz suczkę jak ma się zachowywać jak tobołek nosisz, ćwicz z nią komendy mając tobołek na rękach. te ćwiczenia z tobołkiem to i dla niej i dla Ciebie, bo teraz na spokojnie to wszystko przeanalizujesz, zobaczysz jak się sunia zachowuje i nad czym trzeba popracować.

jeśli do tej pory spała z wami w łóżku to zastanów się, czy łóżko jest na tyle duże, żeby bezkonfliktowo pomieścić waszą czwórkę. jeśli masz co do tego wątpliwości to lepiej zacząć sukę przyzwyczajać już teraz do tego, ze na łóżko nie wchodzi, a nie od razu po pojawieniu się dziecka. warto też uczyć ją, że nie zawsze jesteś na każde zawołanie

po porodzie niech Twój facet przynosi jej pieluszki z zapachem dziecka, niech się z tym zapachem oswaja. przed waszym przyjściem ze szpitala niech wyjdzie z nią na długi spacer, ta żeby suczka była zmęczona. postaraj się, żebyście przyszli na spokojnie, sami, bez całej masy cioć, wujków, dziadków i innych tłumów, które mogą dodatkowo stresować sukę. jeśli nie jest to możliwe to lepiej, żeby na ten czas jej w domu nie było, tak żeby jej pierwsze spotkanie z dzieckiem było na spokojnie.

bardzo dużo chwal jak tylko suńka zachowa się odpowiednio, nie żałuj nagród. ona musi skojarzyć pojawienie się dziecka pozytywnie, tak żeby widziała w tym korzyść dla siebie. to będzie bardzo trudny czas, ale jeszcze gorzej będzie jak zacznie się raczkowanie. dlatego musicie to mądrze wszystko przeprowadzić, tak żeby potem tragedii nie było. jeśli masz jakieś wątpliwości, jeśli są jakieś problemy, z którymi sobie nie radzicie to naprawdę lepiej wybrać się do szkoleniowca już teraz, bo psica może sobie dzieci nie lubić, ale to jedno konkretne musi przynajmniej tolerować.[/QUOTE]
O dzięki, mi też się przydadzą te rady. Też będziemy mieć niedługo dzidzię a Zuzia póki co szczeka jak ruszamy wózek. Ehhh mam jeszcze niecałe 3 miesiące do porodu. Musimy jakoś ogarnąć to wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 18:44   #4664
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

Miały kiedyś wasze psy jakieś odczyny zapalne w miejscu szczepienia? Dzisiaj rano szczepiłam psy (taka szczepionka jak zwykle) i najstarszej właśnie wyskoczyła taka biała krosta na skórze. Musi ją to swędzieć, bo zwraca na to uwagę cały czas. Wylewa sie z niej płyn/ropa? To nie jest takie zgrubienie jak się czasami robi, tylko malutka kropka z czymś białym.
Zastanawiam sie co z tym zrobić, szukać jutro jakiegoś weta czy poczekać do poniedziałku. Widziałyście kiedyś coś takiego?;(
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 19:38   #4665
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Nie szłabym do weta jeśli pies się czuję dobrze i zachowuje normalnie. Popsikaj to coś octaniseptem i obserwuj. Jak się spaskudzi albo pies będzie nieswój to pójdziesz do weta. Jeśli nie ma pogorszenia, to ja czekam około tygodnia z takimi rzeczami. Potem idę do lekarza jeśli się nie poprawia

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 07:46   #4666
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie szłabym do weta jeśli pies się czuję dobrze i zachowuje normalnie. Popsikaj to coś octaniseptem i obserwuj. Jak się spaskudzi albo pies będzie nieswój to pójdziesz do weta. Jeśli nie ma pogorszenia, to ja czekam około tygodnia z takimi rzeczami. Potem idę do lekarza jeśli się nie poprawia

wysłane telepatycznie
Dzięki Spryskałam na noc i dzisiaj sie to wysuszyło troche. To pewnie zwykły odczyn zapalny po szczepieniu, ale zdziwiło mnie to, ze ją to tak bolało wczoraj.
Panikuje przy niej strasznie bo jak ma 12 lat to ja juz w kazdej plamce na skórze widze cos strasznego i sie sama nakrecam.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 21:25   #4667
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Psy - cz. V

Musze sie juz powoli zastanowic nad ubrankami dla pieska, ostatnio padalo przez 2 doby bez przerwy i to byl horror. Na co zwrocic uwage? Chcialabym kupic taka pelerynke, zeby przez 10 minut spaceru na deszczu nie robil sie totalnie mokry, i jakis sweterek na chlody. Pewnie musi byc jakies wyciecie, zeby spokojnie mogl sie wysiusiac. Na co jeszcze patrzec? Polecacie jakies sklepy internetowe?

inga21, jak moj pies dostawal szczepionke, to przez 2 dni nie mozna bylo go zlapac za pupke nawet trzymajac go na rekach, od razu piszczal.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 08:41   #4668
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Psy - cz. V

Gdzie kupujecie oleje dla psów? Sklep rybny, czy u weterynarza? Chce kupic swoim łososiowy(polecany był tutaj, bo pytalam kiedyś)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 09:25   #4669
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

przez internet, nie dostaniesz w Przemyślu ani u weta ani w żadnym sklepie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 11:21   #4670
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
przez internet, nie dostaniesz w Przemyślu ani u weta ani w żadnym sklepie.
A no ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 12:58   #4671
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7702874 1]Musze sie juz powoli zastanowic nad ubrankami dla pieska, ostatnio padalo przez 2 doby bez przerwy i to byl horror. Na co zwrocic uwage? Chcialabym kupic taka pelerynke, zeby przez 10 minut spaceru na deszczu nie robil sie totalnie mokry, i jakis sweterek na chlody. Pewnie musi byc jakies wyciecie, zeby spokojnie mogl sie wysiusiac. Na co jeszcze patrzec? Polecacie jakies sklepy internetowe?

inga21, jak moj pies dostawal szczepionke, to przez 2 dni nie mozna bylo go zlapac za pupke nawet trzymajac go na rekach, od razu piszczal.[/QUOTE]
O ja od tamtego roku też zaczęłam siedziec w temacie ubranek. Moja 12 letnia panna w deszcz i przez zimę wymaga docieplenia na wyjścia.
My mamy teraz jedno - polar od środka, na zewnątrz zwykły materiał i bardzo nie polecam. o ile psu jest ciepło to przemaka tragicznie i schnie pół dnia (na mróz okej, ale na śnieg/deszcz dramat). teraz poluję na coś ciepłego i nieprzemakalnego w jednym. Jak dla mnie najważniejszy jest sposób zapinania (rzepy u nas wystarczyły na 2 tygodnie, później musiałam doszywać takie 'zapinki'), oprócz tego materiał na zewnątrz nieprzemakalny no i od środka coś ciepłego w miarę. U nas jeszcze nie sprawdza się wszystko co ma kaptur, psu na łeb spada, oczy zakrywa i pół wyjścia jest 'mamo ratuj'.
Tez nie znalazłam jeszcze idealnego, ale szukam intensywnie.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie oleje dla psów? Sklep rybny, czy u weterynarza? Chce kupic swoim łososiowy(polecany był tutaj, bo pytalam kiedyś)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez internet Stacjonarnie nigdzie nie mogłam dostać.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 13:41   #4672
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

To ja z kolei szukam czegos nieprzemakalnego ale nie cieplego.
Z tym, ze sie zastanawiam jeszcze, czy moj pies tego naprawde potrzebuje.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 14:44   #4673
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
To ja z kolei szukam czegos nieprzemakalnego ale nie cieplego.
Z tym, ze sie zastanawiam jeszcze, czy moj pies tego naprawde potrzebuje.
Są takie peleryny cienkie jak dla ludzi, ale nie wiem czy to się sprawdza. U mnie na 4 psy jedna musi mieć, bo nawet jak jest ciepło ale pada to z jej sierscia jest tragedia. Popada rano, ona ma wilgotną sierść i jak jej nie wysusze suszarka to wieczorem dalej ma wilgotna... a reszta żyje bez i nie przeszkadza im deszcz.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 15:01   #4674
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Są takie peleryny cienkie jak dla ludzi, ale nie wiem czy to się sprawdza. U mnie na 4 psy jedna musi mieć, bo nawet jak jest ciepło ale pada to z jej sierscia jest tragedia. Popada rano, ona ma wilgotną sierść i jak jej nie wysusze suszarka to wieczorem dalej ma wilgotna... a reszta żyje bez i nie przeszkadza im deszcz.
No wlasnie w tym "problem", ze to mnie przeszkadza mokra siersc mojego psa, pies ma to w nosie.
I sie zastanawiam czy dla wlasnego widzimisie zakladac mu jakas pelernke, a domyslam sie, ze wygodniej mu bez pelerynki niz z nia. Na razie doszlam do wniosku, ze szkoda psa "meczyc"
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 15:17   #4675
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy - cz. V

ja mam ochotę na coś w ten deseń: https://www.pelna-miska.pl/pl/p/Hurt...zarazolta/6214 bo o ile mokra sierść mi nie przeszkadza, tak wiecznie upiaszczone, ubłocone łapy i podwozie już tak. chociaż znając życie to mojemu byłoby w tym za gorąco. noi ta cena...
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 21:29   #4676
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Psy - cz. V

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;7704616 6]ja mam ochotę na coś w ten deseń: https://www.pelna-miska.pl/pl/p/Hurt...zarazolta/6214 bo o ile mokra sierść mi nie przeszkadza, tak wiecznie upiaszczone, ubłocone łapy i podwozie już tak. chociaż znając życie to mojemu byłoby w tym za gorąco. noi ta cena...[/QUOTE]

Wlasnie miałam pisać o hurttach mi tez sie podobają strasznie, ale moje psy w ogole nie marzną, Szuba uwielbia szaleć w każda pogodę i po kazdym spacerze sama parkuje pod wanna natomiast z Peanutem mieszkamy w takim miejscu gdzie deszczu jest mało. Jedynie zastanawiam sie nad kupieniem mu na zimne poranki/wieczory jakiegoś sweterka bo jednak ma króciutka sierść i nie lubi chodzic wtedy nawet na siku. Jest o wiele bardziej delikatny niz Szuba, jak to kazdy facet Ale u nas zimniejsze poranki zdarzają sie jedynie miesiąc w roku takze tragedii nie ma
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 21:58   #4677
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Psy - cz. V

Tak rozmawiacie o ubraniach elf psów to po czym poznać że potrzeba?

Wiadomo jak się trzęsie pies to mu zimno, u mojej nie zauważyłam tego . W marcu jak do nas trafiła to była malutka więc chwilą na dwór i do domu, a teraz chętnie by biegała cały dzień. Nawet teraz jak pada to nie chciała iść do domu.

Ciekawa jestem zimy i chłodnych dni jak to będzie z psem...



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:06   #4678
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Tak rozmawiacie o ubraniach elf psów to po czym poznać że potrzeba?

Wiadomo jak się trzęsie pies to mu zimno, u mojej nie zauważyłam tego . W marcu jak do nas trafiła to była malutka więc chwilą na dwór i do domu, a teraz chętnie by biegała cały dzień. Nawet teraz jak pada to nie chciała iść do domu.

Ciekawa jestem zimy i chłodnych dni jak to będzie z psem...



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Wydaje mi się że pies który nie ma sierści z podszerstkiem a ma włosy to może dużo bardziej marznac więc można myśleć o cieplejszym ubranku dla psa. Mój ma ciepłe futro i ciągle mu gorąco, jak jest powyżej +10 stopni to już sapie, jak jest temperatura ok.0 stopni to mu najbardziej pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:11   #4679
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Psy - cz. V

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;77060196]Wydaje mi się że pies który nie ma sierści z podszerstkiem a ma włosy to może dużo bardziej marznac więc można myśleć o cieplejszym ubranku dla psa. Mój ma ciepłe futro i ciągle mu gorąco, jak jest powyżej +10 stopni to już sapie, jak jest temperatura ok.0 stopni to mu najbardziej pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokladnie, brak podszerstka sprawia ze pies marznie.
Jak moj york wraca po deszczu to ma tak przemoczone wlosy jakbym ja umyla wlosy i tak sobie siedziala. No mi tez byloby zimno dlatego chce cos nieprzemakalnego zeby chociaz plecki byly suche.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:13   #4680
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie oleje dla psów? Sklep rybny, czy u weterynarza? Chce kupic swoim łososiowy(polecany był tutaj, bo pytalam kiedyś)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja daje swojemu łososiowy , kupiłam przez internet w zooplusie bodajże, firmy nie pamiętam ,psu nie smakuje za bardzo ,zawsze nieufnie wącha polaną nim karmę ,zanim zje. Używamy trzy miesiące ,spaktakularnych efektów nie widzę, wcześniej też miał lśniącą sierść, liczyłam ,że nie będzie tak wyłaziła ale jest bez zmian.
A propos macie jakiś sposób ,żeby usunąć sierść z kocy? Mam takie szare z ikei,non stop zmieniam, piorę raz w tygodniu ,czasem częściej ale te nawbijane beaglowe igiełki nadal pozostają.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-02 20:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.