Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-04, 11:29   #181
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 282
Dot.: Fitness Biskupin Wroc³aw kto do³±czy??

Witajcie,
mam pytanie o Bodyfit na Pretficza. jak jest z miejscami? Tzn. bardzo ciê¿ko kupiæ karnet i dosstaæ siê na zajêcia? Jakie zajêcia polecacie? Bo mam tam bardzo blisko i to miejsce by³oby dla mnie idealne. Bêdê wdziêczna za jakie¶ info.
koniarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-05, 13:27   #182
Ciasteczkowa dama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

To zale¿y na jakie zajêcia chcesz chodziæ i na jakie godziny. Tradycyjnie najbardziej oblegane s± zajêcia wieczorne i te wzmacniaj±ce(shape,abt,ce llustop). Najgorzej jest na 20 i 21, raczej spokojnie od 16 do 19 godziny. Ale jeszcze jest po¶wi±tecznie, wiêc dopiero dziewczyny zaczn± siê budziæ ze snu zimowego w lutym i marcu, wtedy na wszystkich zajêciach i w ka¿dym klubie jest masakra!!!
Ciasteczkowa dama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-06, 07:29   #183
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Fitness Biskupin Wroc³aw kto do³±czy??

Ja by³am tam kilka razy na zajêciach i naprawdê podziwiam dziewczyny które tam chodz±, sztanie to klatki bark pryszniców... jakby cofn±c siê do poczatku lat 90tych....
Mieszkam w okolicy i chcia³am w koncu zaczac gdzie¶ chodziæ, okolice Fat-u. Ma kto¶ mo¿e ochotê na towarzystwo na zajêciach??
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-06, 09:25   #184
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: Fitness Biskupin Wroc³aw kto do³±czy??

2 lata temu bywalam na pretficza i sa tam prysznice. 2 sztuki, w szatni, 2 w sterfie saun. rzeczywiscie jest malo miejsca i jak wychodzi ekipa po zajeciach to musi byc niezla wspolpraca zeby moc sobie usiasc, ale da sie przezyc.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-06, 14:15   #185
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dlatego ja chodzê na si³owniê i nigdy nie przychodzê ani nie wychodzê o pe³nych godzinach, ¿eby unikn±æ t³umu æwicz±cego na sali. Mam wtedy luz bluz
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-06, 20:21   #186
aniadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny mo¿ecie poleciæ jaki¶ fitness na Kar³owicach? Teraz zaczynam tam prace i by³oby to dla mnie idealne miejsce. Dotychczas chodzi³am na Pretficza i bardzo by³am zadowolona. Z góry dziêki za informacje.
aniadzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 15:16   #187
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja znowu zaczê³am chodziæ do Aquaparku i nie z tego wzgledu, ¿e lansiarski klub tylko dlatego, ¿e korzystam tylko i wy³±cznie z si³owni i potrzebujê klubu gdzie nie bêdê musia³a p³aciæ dodatkowo za rozpisanie treningów. P³acê 1200z³ za rok wiêc wychodzi po 100z³ korzystam tylko rano. Bardzo mi³a obs³uga.
psheniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 19:55   #188
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

psheniczka - a jak frekwencja?
ja tez najchetniej chodzilabym gdzies indziej, ale innego klubu w granicach 20 min piechot± od domku nie mam (no dobra - mam, Spartan na Spiskiej, ale nie podoba mi sie tam).

tylko, ze ty - silownia, a ja glownie fitness - ale moze widzisz ile dziewczyn bywa na zajeciach?

i jeszcze jedno. czy w ramach karnetu masz tez wstep na fitness w arkadach? czytalam ze przy wykupieniu czlonkostwa w arkadach masz tez wstep do aquaparku, a czy w 2 strone to dziala?
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-21, 12:04   #189
ana2307
Przyczajenie
 
Avatar ana2307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

witam wizazanki
jestem nowa na forum
mam powazne pytanie
poszukujê dziewczyny która tak jak ja chcia³aby schudn±æ
mieszkam w okolicy magnolii i chcia³abym zacz±æ chodziæ na jakie¶ zajêcia ale kompletnie siê w tym nie orientujê...mo¿e znajdê tutaj kogo¶ kto ma ten sam problem i zechce chodziæ tam razem ze mn±
poza tym czekam na wasze opinie na temat klubów w tej okolicy
pozdrawiam gor±co
ana2307 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-21, 19:43   #190
KALAI
Raczkowanie
 
Avatar KALAI
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny mam pytanie, czy która¶ chodzi mo¿e do Arkad na fitness?
Widzia³am ze maja Pump (chyba tak to sie nazywa³o) æwiczenia grupowe ze sztanga, by³ kto¶?
__________________
Be the best version of you.
KALAI jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 21:47   #191
justys181990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja mieszkam kolo pasazu grunwaldzkiego, ktos wie czy w okolicy jest jakis ciekawy fitness club?
justys181990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 15:08   #192
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Jak oceniacie REDECO? Mogê kupiæ karnet miesiêczny ca³odniowy za 150z³ (na pewno wchodzi w to: basen, si³ownia, fitness, sauna). Nie wiem tylko czy jest sens. Baaardzo d³ugo nie æwiczy³am. Pewnie przez pierwsze miesi±ce w grê wchodzi³yby tylko æwiczenia na poziomie podstawowym (my¶la³am o /step?/ fat burningu lub ABT).. Co o tym my¶licie? Podoba mi siê to, ¿e po fitnessie mog³abym pój¶æ na basen czy do sauny siê zrelaksowaæ.. Chcia³abym zacz±æ chodziæ od marca, 2-3 razy w tyg. (np. 2x fitness, po nim na pó³ godz. basen dla relaksu + powiedzmy 1x basen-1h dla æwiczeñ, mo¿e jeszcze czasem sauna, zobaczy³abym jak w rzeczywisto¶ci by to wychodzi³o).

Ile kg mogê zrzuciæ dziêki takiemu "po³±czeniu" miesiêcznie? Tak mniej wiêcej. Chcia³abym pozbyæ siê 5-8 kg (nie od razu). Ale g³ównym celem jest poprawienie kondycji, waga przy okazji.
Biorê pod uwagê jeszcze Active Fitness Club. Zainteresowa³ mnie karnet karnet "3x zajêcia tygodniowo (12 wej¶æ) 130 z³ - do wyboru: 2 h sauny lub 10 minut solarium". Jednak ten basen w Redeco

Pozdrawiam
pati172003 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-08, 15:24   #193
Madziaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej Zainteresowa³am siê tym karnetem w Redeco i chyba ¼le przeczytalas neistety Karnet na fitness za 149 z³ uprawnia tylko do darmwoego wej¶cia na saunê, nie ma niestety comba pt "fitness + sauna + si³ownia + basen"...
Madziaa87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-09, 00:15   #194
justys181990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

a gdzie mniej wiêcej jest to radeco?
justys181990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-09, 08:02   #195
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Madziaa87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Zainteresowa³am siê tym karnetem w Redeco i chyba ¼le przeczytalas neistety Karnet na fitness za 149 z³ uprawnia tylko do darmwoego wej¶cia na saunê, nie ma niestety comba pt "fitness + sauna + si³ownia + basen"...
Wiem, dlatego napisa³am, ¿e mogê go kupiæ za 150 czy 149 z³ [bez ¿adnych przekrêtów i nie "na lewo"].

justys181990
REDECO jest na Nowym Dworze (ul. Rogowska 52 A).
pati172003 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-13, 09:05   #196
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e która¶ chêtna na wspólny fitness w okolicach Biskupina? Dopiero zaczynam i nie mam kondycji, jestem kompletnie nieskoordynowana Dlatego chêtnie pochodzi³abym z kim¶, tak¿e pocz±tkuj±cym My¶la³am o fitness centrum Biskupin, zna kto¶? I jeszcze Willa Parkowa ma zni¿ki dla studentów - bo cena ma dla mnie znaczenie Interesuj± mnie wieczory, ewentualnie weekendy A wspólne chodzenie to chyba wiêksza motywacja dla leniucha, no nie?
Hej! ja te¿ jestem z Biskupina i sie zastanawiam gdzie by siê tu w koñcu wybraæ na ten fitness... A ty co wybra³a¶? Ja na Biskupin Fitness chodzi³am na si³ownie, która jest s³aba.... ale mo¿e fitness maj± lepszy....
bossygirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-18, 21:00   #197
justys181990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja wczoraj pierwszy raz bylam na fitnessie i jestem bardzo zadowolona w lutym jest promocja i za karnet-10 wejsc zaplacilam 72zl to na przeciwko kredki i olówka nad alibi. jest bardzo ró¿norodny wybór zajêc polecam
justys181990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 10:01   #198
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witajcie, ja zaczê³am chodziæ do Spartana na Lubiñsk± (okolice TGG/Legnicka). Jako, ¿e jestem studentk± naby³am karnet w baaardzo dobrej cenie, bo za 80z³ /miesi±c. W tym mam si³ownie i zajêcia fitness do 15 od poniedzia³ku do czwartku, a w pi±tek, sobotê i niedzielê - ca³y dzieñ.

Mogê podzieliæ siê swoj± opini±. Mianowicie: wieczorami jest du¿o ludzi na si³ce i momentami a¿ nieprzyjemnie siê æwiczy, bo trzeba czekaæ na maszyny, ale je¶li przyjdzie siê z rana do 12 to jest luzik.
Druga, fajna rzecz: INSTRUKTOR. A tak powaznie, to zaimponowa³o mi to, ¿e wesz³am tam pierwszy raz - na ¶wie¿aka, a instruktor bardzo powa¿nie mnie potraktowa³, pogada³ ze mn± i rozpisa³ plan æwiczeñ. Dziêki temu nie muszê chodziæ w tych godzinach, w których on urzêduje...

Kolejna sprawa, to fakt, ¿e du¿o babek jest, nie ma zbt wielu "klasycznych karków z suplementami" i generalnie nikt na nikogo nie patrzy, nie ¶mieje siê, a w razie problemów - zawsze znajdzie siê kto¶ chêtny do pomocy (je¶li nie ma instruktora, oczywi¶cie).

Je¶li chodzi o zajêcia fitness, to na razie by³am na jednych i to do¶æ hardcore'owych, bo na Power Bar - to takie æwiczenia ze sztang±. Wybieram siê jeszcze na Spinning, ale podobno jest tam ostro.

Zajêcia odbywaj± siê przy max. 12 osobach, co jest odpowiednie na tê salê. Akurat na tych, na których by³am æwiczy³o w sumie 6 osób - atmosfera fajna, mo¿na po¿artowaæ a pani instruktorka bacznie nas obserwowa³a, czy nie robimy czego¶ ¼le i w razie Wu zaraz korygowa³a b³êdy (wiadomo, przy æwiczeniach z obci±¿eniem, nie ma ¿artów).

Muszê przyznaæ, ¿e jestem bardzo zadowolona i nabra³am chêci do æwiczeñ fizycznych (nigdy takie zjawisko nie wystêpowa³o u mnie).
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-10, 12:38   #199
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ponowiê pytanie:
Cytat:
Napisane przez pati172003 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak oceniacie REDECO?
Chodzi tam która¶ z Was?
pati172003 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 17:03   #200
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez justys181990 Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj pierwszy raz bylam na fitnessie i jestem bardzo zadowolona w lutym jest promocja i za karnet-10 wejsc zaplacilam 72zl to na przeciwko kredki i olówka nad alibi. jest bardzo ró¿norodny wybór zajêc polecam
Miejscówa bardzo mi odpowiada Mo¿esz jak±¶ nazw± zapodaæ?

W³a¶nie dzisiaj z kole¿ank± podjê³y¶my decyzjê, ¿e chcemy gdzie¶ i¶æ. Wiêc teraz przekopujê google ¿eby posprawdzaæ oferty i robiê rozeznanie. Co¶ ciekawego w okolicy Sienkiewicza/Wyszyñskiego jest mo¿e?
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 19:18   #201
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroc³aw i okolice
Wiadomo¶ci: 6 594
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chodzê na Pretficza.
Potwierdzam - warunki w szatniach raczej nie za bardzo... ale za to mi³a atmosfera (i mi dojazd pasuje).
Chodzê na cycling i tam polecam instruktorkê Sabinê, za to odradzam Ewê.
(Sabina prowadzi zajêcia ciekawie, lec± nie wiadomo kiedy, s± urozmaicone, jest sympatyczna i troszczy siê o æwicz±ce ca³y czas - czy ok, czy rower nie lata, czy dobrze ustawiony. Ewa ma monotonne zajecia, bardzo monotonne. Sama nie jest za bardzo nimi zainteresowana - jak i æwicz±cymi)
primavera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 21:23   #202
nizza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez bossygirl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! ja te¿ jestem z Biskupina i sie zastanawiam gdzie by siê tu w koñcu wybraæ na ten fitness... A ty co wybra³a¶? Ja na Biskupin Fitness chodzi³am na si³ownie, która jest s³aba.... ale mo¿e fitness maj± lepszy....
Ja tam chodzê. Co prawda nigdy nie by³am w innym klubie, ale jak dla mnie za t± cenê jest super. Minus - coraz wiêcej kobiet tam chodzi, wiêc s± zajêcia, np jaki¶ shape o 19, na którym jest stanowczo za du¿o ludzi. Ale ostatnie zajêcia s± np o 21 i tam ju¿ raczej bez t³oku, tak samo rano.
nizza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-12, 09:07   #203
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A ile kosztuje karnet w tym Biskupinie? Bo chyba na stronie co¶ nie dzia³a bo nie wy¶wietla siê cennik...
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-12, 15:33   #204
nizza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez ewka_609 Poka¿ wiadomo¶æ
A ile kosztuje karnet w tym Biskupinie? Bo chyba na stronie co¶ nie dzia³a bo nie wy¶wietla siê cennik...

W zak³adce "zajêcia" s± ceny karnetów, tylko bez uwzglêdnionych zni¿ek (a jest np studencka)
nizza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-12, 19:51   #205
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez nizza Poka¿ wiadomo¶æ
W zak³adce "zajêcia" s± ceny karnetów, tylko bez uwzglêdnionych zni¿ek (a jest np studencka)
O Jezu, no ¶lepa, ¶lepa jestem

Dziêki
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-12, 22:44   #206
justys181990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez ewka_609 Poka¿ wiadomo¶æ
Miejscówa bardzo mi odpowiada Mo¿esz jak±¶ nazw± zapodaæ?

W³a¶nie dzisiaj z kole¿ank± podjê³y¶my decyzjê, ¿e chcemy gdzie¶ i¶æ. Wiêc teraz przekopujê google ¿eby posprawdzaæ oferty i robiê rozeznanie. Co¶ ciekawego w okolicy Sienkiewicza/Wyszyñskiego jest mo¿e?
ja chodze na grunwaldzk± to jest ko³o sienkiewicza nad alibi teraz ceny s± trochê wy¿sze np za 12wejsc 108 zl,ale moim zdaniem to i tak nie¼le to jestb w solarium Hawana. pozdrawiam
justys181990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-13, 12:54   #207
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 879
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Chyba jak za 12 wej¶æ to cena w miarê rozs±dna, patrz±c na inne Ale chyba im stronê zawirusowa³o...
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 10:44   #208
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej. Zapomnia³am Wam napisaæ... Wczoraj w Spartanie by³ dzieñ otwarty. Mo¿na by³o wej¶æ na si³kê i zajêcia ca³kowicie za darmo, a do tego masa gratisów - napojów i ¿arcia (wszystko oczywi¶cie zdrowego) i jakie¶ pomiary masy cia³a, tkanki t³uszcozwej i takie tam (nie wiem, nie by³am na tym).

Kurcze i karnety dla nie-studentów by³y tañsze. Ale mi g³upio...

Jak czytam 108z³ za 12 wej¶æ to fajnie nawet, ale gdzie tam do mojego 80 bez limitu... Obiecuje nastepnym razem wam napisac o drzwiach otwartych!
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-25, 19:39   #209
pasja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

W koñcu otworzyli Fitness klub na Popowicach i ju¿ nie musze je¼dziæ 30 minut do innego klubu.
Klub nazywa sie Finezja Fitness i ma przyzwoite ceny, poki co godziny tylko popo³udniowe ,ale planuj± poszerzyc oferte. Mi³a atmosfera i mo¿na dostac rabaty jak sie troche poprosi bo fajna obs³uga
Klub mie¶ci siê na ulicy Bialowieskiej 20 A, troche ciêzko tam trafiæ, wiêc proponuje szukaæ du¿ego pomarañczowego biurowca przy Legnickiej - to tam jest ten Fitness.
pasja1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-30, 19:48   #210
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zaro¶la xD
Wiadomo¶ci: 7 245
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny mam pytanie, czy która¶ chodzi mo¿e do Bellissima Club na Wawrzyniaka? Planujê i¶æ tam na fitness i si³owniê i chcia³abym poznaæ opinie
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.