Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 18:48   #211
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To tak jak ja, tzn. spróbowałam dziś i żałuję. Jeszcze nie miałam takiego koloru. Odrosty są czekoladowe, takie jakie miały być, reszta czarna jak smoła.

Z Matrixa znam tylko SoColor. Może spytaj gościa co tym hadluje na allegro. http://www.allegro.pl/item129445706_...lor_60ml_.html

a ten so color jest fajny? właśnie szukam jakiejś farbki l'oreal albo matrixa, raczej profesjonalnych, bo z tych drogeryjnych l'oreli nie ma tekiego brązu, który bym akuart chciała
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:49   #212
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
a ten so color jest fajny? właśnie szukam jakiejś farbki l'oreal albo matrixa, raczej profesjonalnych, bo z tych drogeryjnych l'oreli nie ma tekiego brązu, który bym akuart chciała
Słyszałam, że tak, ale osobiście nie próbowałam. Durna, chciałam zaoszczędzić i kupiłam Wellaton.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:11   #213
slimka32
Przyczajenie
 
Avatar slimka32
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w takim razie po co podajesz adres mailowy? Podziel się wiedzą publicznie by wszystkie zainteresowane skorzystały

http://www.allegro.pl/item128457557_...na_do_wl_.html ponoć te są bardzo dobre i posiadają popielate odcienie
Dobrze masz racje. Jeśli tylko bede mogla podzielić sie swoja wiedza zrobie to na forum. Pozdrawiam slim32.
slimka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:33   #214
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że tak, ale osobiście nie próbowałam. Durna, chciałam zaoszczędzić i kupiłam Wellaton.

Ja chciałam zoszczędzić i kupiłam czekoladę z palette też mam czern na glowie, solidaryzuje sie z Tobą

a do tej Pani, która sprzedaję farbę matrixa wysłałam maila, ale na razie nie dostałam odpowiedzi. Jest też ColorSync na allegro, ale trudno tak kupić farbę bez zobaczenia na żywo kolorku na zdjęciu to trochę inaczej wygląda jednak..
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 21:33   #215
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Ja w tym tygodniu chcę użyć dekoloryzatora (sciagnac z wlosow kolor brązowy z czerwonymi odblaskami - brrr) i kupic ALCANTARĘ na allegro- myślę, że w moim przypadku średni blond ( popielaty) będzie odpowiedni, bo przecież mocno rozjaśnione włosy silniej przyjmują farbę i efektem są ciemniejsze kolory
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 09:44   #216
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Ag-nes, i jak, masz włosy w kolorze wklejonym przez Ciebie w poście 11(to Eva Longoria?)? Pytam, bo równiez zakochałam się w tym kolorze i jestem bardzo ciekawa efektów.
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 17:23   #217
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

up up tez chętnie sie dowiem Ag-nes w jakich kolorach jest ten baleyage
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 20:50   #218
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
chlodny-zimny braz-dla kogo?????

hmmm....tak sobie mysle dla jakigo radzaju urody pasuje chlodny i zimny braz. bo sama sie farbuje na braz ale nie wiem jaki i czy mi pasuje
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:09   #219
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: chlodny-zimny braz-dla kogo?????

swego czasu farbowałam włosy na taki zimny brąz i znajmoi twierdzili, że bardzo pasuje mi taki kolor
mam średnio jasną cerę(ale nie bladą) i jasnoniebieskie oczy
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:41   #220
evi_motylek
Raczkowanie
 
Avatar evi_motylek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 171
Dot.: chlodny-zimny braz-dla kogo?????

Emilcia_1616 jakimi farbami uzyskujesz taki na mase zimny odcien brązu zamierzam sie do farbowania wloskow na jakis zimny odcien tylko nie mam pomyslu na jakas farbe
evi_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:46   #221
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: chlodny-zimny braz-dla kogo?????

Tootsie, a czym farbowałaś?
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 15:54   #222
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: chlodny-zimny braz-dla kogo?????

farbuje wella sredni braz lub ciemny brazi kolor jest chlodnychyba
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:39   #223
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: chlodny-zimny braz-dla kogo?????

A jaka farba w kolorze zimny brąz trzyma się najdłużej i nie spiera na rudo?
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 19:09   #224
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: chlodny-zimny braz-dla kogo?????

wella walaton ja poszukiwalam bardzo dlugo takiej farbki i jestem z niej zachwycona naprawde polecam!!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:20   #225
Camill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

z Castingu moim zdaniem włosy sa w bardzo dobrym stanie... kied ja dałam jasny brąz na ciemny bląd po castingu również wyszedł mi taki średni brąz teraz sie wypłukał troche ale naprawde długo i mocno trzyma kolory lepiej mi sie trzymaja niż po farbach i naturalne odcienie... brazy ciemniejsze na poczatku ale to jak wszedzie pare myć i jest łądny naturalny odcień ja bynajmniej i moi znajomi sa zadowoleni kupiłam ostatnio noyer i włąsnie tak bardzo chciałąbym by ktoś o tym kolorze sie wypowiedział bo boje sie aby nie wyszedł wpadajacy w czerń...
w załaczniku jest własnie kolorek jasny brąz w świetle dziennym jest jasniejszy troche wchodzacy w mleczna czekoladę ale nie jest jasny! jest raczej średni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ha.JPG (57,1 KB, 57 załadowań)
Camill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:23   #226
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Odcień Włosów???

Mam kolor włosów brąz raczej jasny, włosy są farbowane i zawsze mam rude refleksy lub jakieś czerwonawe.Chciałabym miec kolor taki jak na załączonych zdjęciach.Fryzjer powiedział że powinnam szukać w blondach więc pomalowałam na ciemny popielaty blond i nadal odcień był ciepły.Czy znacie jakąś farbę dostępną w drogeriach lub farbę profesjonalną za pomocą której uzyskam taki kolor???
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 555.jpg (34,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c1h.jpg (87,0 KB, 29 załadowań)
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:31   #227
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Oscien Włosów???

Znam ten ból... Próbowałam już wielu farb, sklepowych i profesjonalnych, i nawet jeśli na początku kolor jest chłodny, to po kilku myciach ma ciepły połysk
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:53   #228
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Oscien Włosów???

Wizyta u dobrego fryzjera (znającego się na koloryzacji). Samemu lepiej nie eksperymentować, jeśli chcę się uzyskać określony efekt.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 12:03   #229
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Oscien Włosów???

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wizyta u dobrego fryzjera (znającego się na koloryzacji). Samemu lepiej nie eksperymentować, jeśli chcę się uzyskać określony efekt.
Robiłam koloryzację u fryzjera wielokrotnie ale bez oczekowanego efektu.Zapłaciłam dużo pieniędzy komuś kto sie na tym nie zna więc chyba zacznę szukać profesjonalisty w tej dziedzinie, tylko jak kogoś takiego znaleźć.Podejrzewam że w dużych miastach niekoniecznie w renomowanych salonach fryzjerskich pracują fryzjerzy z prawdziwego zdażenia.Jesli znacie kogoś takiego to proszę o namiary.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 12:09   #230
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Oscien Włosów???

Nie każdy fryzjer, który super ścina włosym, jest specjalistą od koloryzacji. I odwrotnie. Warto "zasięgnąć języka" u znajomych w sprawie fryzjera, ktyóry zna się właśnie na tym - na koloryzacji.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 12:17   #231
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Odcień Włosów???

Wedlug mnie Casting L'oreala odcien "jasny braz" (ktory jest ciemnym brazem) jest zimny, tzn ma żółtawy (złoty) a nie miedziany połysk. Ale jesli masz na wlosach poprzednia farbe z rudawym polyskiem to mysle ze bedzie przeswitywac... Ja tak mam, zawsze farbowalam L'orealem i bylam zadowolona, raz chcialam zaoszczedzic i spróbowalam szamponu Marion (tego co króloje na KWC) - tak sie uczepił na rudo moich wlosow, ze delikatny casting nie przykryl do konca tej rudosci... nigdy wiecej innej farby...

EDIT: zaznaczam ze nie wiem, jak sprawuje sie nowy casting...

Edytowane przez martiniątko
Czas edycji: 2007-06-02 o 12:22 Powód: dopisek
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 12:22   #232
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Dzewczyny Pomocy!!! Jak Uzyskać Zimny Odcień Włosów???

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Wedlug mnie Casting L'oreala odcien "jasny braz" (ktory jest ciemnym brazem) jest zimny, tzn ma żółtawy (złoty) a nie miedziany połysk. Ale jesli masz na wlosach poprzednia farbe z rudawym polyskiem to mysle ze bedzie przeswitywac... Ja tak mam, zawsze farbowalam L'orealem i bylam zadowolona, raz chcialam zaoszczedzic i spróbowalam szamponu Marion (tego co króloje na KWC) - tak sie uczepił na rudo moich wlosow, ze delikatny casting nie przykryl do konca tej rudosci... nigdy wiecej innej farby...
Ja własnie nie chce złotego połysku.Myslałam o Casting ale jasny brąz chyba byłby dla mnie za ciemnym kolorem.Może powinnam szukać w blondach.Dziekuję za podpowiedź.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 13:59   #233
ekade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 19
GG do ekade
Z ciemnego brązu (prawie czarny) na średni brąz. Da się?

Mam naturalny ciemny blond/jasny brąz, farbowane ostatnio na jakiś brąz taki czerwowany blee. A wczoraj pofarbowalam wloski kolorem 4.0 Majirel (to znaczy siostra mi farbowala) I teraz wyszedł mi sliczny, ale bardzo ciemny kolor, ciemny braz wpadajacy w czarny; jednolita czekolada - niestety za ciemna do mojej karnacji. Czy da się je jakoś rozjaśnić o 1-2 tony do średniego, zimnego brązu (bez ciepłego odcienia - nieładnie mi w ciepłych kolorach) Czy mogę użyć za kilka dni farbę Majirel jaśniejszą np nr 5.12 (maijrel havana - podobno zimny brąz) ? Czy będzie widać w ogóle efekt i ile proc. utleniacza?
ekade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 10:01   #234
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Z ciemnego brązu (prawie czarny) na średni brąz. Da się?

wątpię w to ,że zauważysz jakaś wieksza zmiane-pewnie wyjdzie ci tylko poswiata w wybranym kolorze... mozez poczekac troche az kolor sie spierze i wtedy nalozyc na to jakis jasniejszy odcien lub uzyc rozjasniacza jesli masz zdrowe wlosy
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 20:30   #235
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Jak pozbyć się rudości która została po brązowej farbie?

Mam problem z rudym odcieniem jaki został mi po uzytej pół roku temu brązowej farbie. Zawsze farbowalam L'orealem i mialam piekny naturalny odcień brązu bez rudości. Ale podkusiło mnie zeby zaoszczedzic na tanszej farbie - uzyłam Marion'a do 24 myć. Niby to szampon a nie farba, ale pozostał mi po nim rudy odcien, ktory, zdaje sie, wżarł sie w moje włosy na stałe... Co najgorsze, Loreal (Casting) nie pokrywa dobrze tego rudego i teraz na odrostach mam castingowy szatynowy brąz a na reszcie włosow brąz z przebłyskami rudego... Moze nie jest to bardzo duza roznica, ale wedlug mnie te rude wlosy wygladaja nienaturalnie - widac ze sa farbowane, a wczesniej mialam tak naturalny odcien ze nikt nie wiedzial ze sie farbuje...

Czy któraś z Was miała podobny problem i jakos pozbyła sie tego wżartego rudego? W moim przypadku dekoloryzacja albo przefarbowanie inna trwala farba nie wchodzi w rachube. W wakacje sprobuje chyba sie "wyprac" szamponem przeciwłupiezowym. Ale moze znacie jakieś lepsze sposoby? A jeśli nie, to który szampon przeciwłupieżowy polecacie?

(Przepraszam, jesli taki watek juz byl. Szukalam, ale nie znalazlam takiego, ktory odpowiadalby stricte na moje pytanie.)
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 20:53   #236
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Jak pozbyć się rudości która została po brązowej farbie?

ja tez tak mam. nie mam jakiejs ulubionej farby ale ostatnio robilam garnierem 100% najpierw czarny pozniej rudy, kupilam zwykla szamponetke w kolorze brazu i potrzymalam 10 minut rudosci znikly wiadomo ze wroca, wtedy sprubuje ten szampon co penelope reklamuje z loreala
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 11:04   #237
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Jak pozbyć się rudości która została po brązowej farbie?

Też tak miałam - kiedyś farbowałam włosy u fryzjera, różne odcienie brązu i po jakimś czasie zostawał rudy odcień. Moja mama miała tak samo. Od jakiegoś czasu mam naturalny kolor i mam wrażenie, że mają trochę rudawy odcień. Szamponetka pomaga, niestety doraźnie
midzikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:04   #238
frecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 56
Dot.: popielaty brąz ??

Cześć, dziewczyny.
Chcę was ostrzec przed farbą Londa popoielaty blond. Robilam ją kilka lat temu (ok. 6) na farbowane wlosy na kolor słoneczny blond z platynowymi blond pasemkami. Kolorek wyszedł piękny, b. ciemny popielaty blond, a na jaśniejszych pasemkach Z I E L O N Y !!!
frecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 21:35   #239
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: popielaty brąz ??

Loreal ma farby Majirel, wsrod ktorych mozna znalezc kolory: jasny zimny popielaty braz (5,71) i zimny popielaty braz(4,71) . Robilam oba odcienie (oczywiscie nie naraz i choc nie byly cieple to jednak ewidentnie zimne niestety tez nie... No ale ja oczekiwalam doslownego popielatego odcienia, wiec jak ktos oczekuje po prostu brazu to polecam
atena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:50   #240
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Jak pozbyć się rudości która została po brązowej farbie?

Hej Dziewczyny!

Pierwszy raz pisze na fryzjerskim! Podnosze watek dotyczacy rudości po farbowaniu! Od kilku latek miałam rozjaśniane włoski, ale ze względu na ich przeszuszenie postanowiłam przyciemnic! Za pierwszym razem zrobiłam to sama w domku, wybrałam naprawde ciemny braz "espresso" (nazwy farby niestety nie pamietam kupiłam ja w sklepie fryzjerskim), ale ponieważ się sprał całkowicie, chciałam go delikatnie ożywic, myślałam o karmelku albo jasnym ciepłym brazie. Poszłam więc do fryzjera i niestety po kilku myciach jestem ewidentnie ruda Nie lubie odcieniu rudości na włosach i chciałabym sie go pozbyc!

Szukam wiec naturalnych sposobów na jego wyeliminowanie! Czy naprawde pozostaje mi szamponetka lub kolejna wizyta u fryzjera? A może da sie cos innego z tym zrobic domowymi sposobami? Zazanczam, ze chciałabym miec ostatecznie jaks karmelkowy kolorek na głowie wiec nie usmiecha mi sie przyciemnianie!!!
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.