Zakończony Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Remington! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-24, 23:50   #121
panna_nikt01
Przyczajenie
 
Avatar panna_nikt01
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaż podpowiedzial mi, że kawę możemy wykorzystać nie tylko do picia: wymieszać z żelem pod prysznic i masować ciało, okrężnymi ruchami. Dodatkowo dodanie trochę olejku do ciała, oliwy z oliwek, czy oleju kokosowego sprawi, że skóra nie tylko pozbędzie się niepotrzebnej, zrogowaciałej, martwej warstwy, ale i będzie nawilżona, gładka oraz pachnąca. Minus – sprzątanie łazienki po kawie ale prz efektach to mały pikus <3
panna_nikt01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 06:26   #122
Sofii_1955
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Witajcie kochane kobietki,
na Wizaz.pl jestem w sumie od niedawna, a znalazłam się tutaj całkiem przypadkiem...
Pewnego razu szukałam informacji i porad na samodzielne przygotowanie maseczek. Takim cudem wyświetlił mi się Wiaz.pl i to z trickiem: jak samemu zrobić maseczkę w płacie (https://wizaz.pl/Pielegnacja/Maska-w-plachcie-DIY). Idealnie! Jako, że nie lubię przepłacać na jednorazowe maseczki, ale czasami też wolę sama poeksperymentować. Po przeczytaniu artykułu Matyldy Nowak-Jezierskiej podjęłam wyzwanie i do tej pory robię ją sama. Przygotowałam wszystkie składniki, bo akurat miałam w domu zieloną herbatę, żel aloesowy i chusteczki higieniczne. Zrobiłam wszystko zgodnie z wytycznymi, czyli zaparzyłam zieloną herbatę, wycięłam dziury na oczy, usta i nos, a następnie zamoczyłam w mieszance aloesu i herbaty. Nałożyłam maseczkę na twarz. Bomba!!! Uwielbiam, tego rodzaju pielęgnację, bo jest to dla mnie też ogromny relaks. Przez 10 min czułam się jak w niebie, a po zdjęciu maseczki jeszcze lepiej. Moja buzia była taka przyjemna w dotyku... delikatna i widocznie nawilżona. Maseczka jest idealna po całym dniu pracy, pozwala na zmniejszenie opuchlizny a przede wszystkim zniwelowanie zmęczenia. Po stosowaniu maseczki znikają wszelkiego rodzaju stany zapalne i zaczerwienienia. Czuję się rześko i świeżo. To najlepszy patent, trick na szybką regenerację i odprężenie skóry!!! Polecam.
Sofii_1955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 07:31   #123
niuska1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Najlepszy trik włosowy jaki odkrywałam na serwisie wizaż to użycie węgla aktywnego podczas mycia włosów!
Jeszcze nigdy nie były tak podniesione. Włosy pięknie wyglądają i są idealne ułożone i podniesione. Co trzeba zrobic ? : "Wystarczy, że do naszego szamponu dodamy jedną czarną tabletkę i tak podrasowanym produktem dokładnie umyjemy głowę. Węgiel usunie toksyny i sebum, pozwoli też pozbyć się ewentualnych pozostałości innych kosmetyków. Skalp zostanie dogłębnie oczyszczony, dzięki czemu zyskamy większe odbicie włosów u nasady i zarazem ich lepszą objętość."
Polecam !
niuska1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 07:46   #124
aczp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Nie pamiętam kiedy i nie pamiętam dokładnie gdzie, ale pamiętam, co przecyztałam i zrobiłam wielkie oczy... "wykończony makija z prysnąć lakierem do włosów i będzie utrwalony"... rany... pomyślałam... ale zapadło mi to w pamięć, pewnie dlatego, że wydawało mi się tak dziwne... wszak lakier to na włosy, a nawet na włosy go rzadko używam, bo moje włosy to bida z nędzą i nie chce ich dodatkowo obciążać...
Pierwszy raz to wypróbowałam, jak będac krótko po porodzie, hormony szalały, a ja marzyłam, żeby zaszaleć na parkiecie, tak aby cały make up, którym przykrywałam nieprzespane noce i plamy ciążowenie spłynął po jdenym tańcu...
No więc zrobiłam makijaż, przeżegnałam się, zamknęłam oczy i lekko rozpyliłam lakier nie tylko nad włosami, ale też nad twarzą...
Co dziwne, powieki dały się otworzyć, a mimika pozostała bez zmian...
Makijaż trzymał się zdecydowanie dłużej niż zwykle, więc cos w tym być musi ;-)
aczp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 07:50   #125
PaulinaJazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dla mnie super trikiem urodowym, o którym przeczytałam na wizażu są ćwiczenia izometryczne... nie trzeba iść na siłownię, wygospodarować specjalnego czasu, wystarczy odrobina chęci i dzięki tym ćwiczeniom moja pupa nie jest zupełnie płaska od ciągłego siedzenia a brzuch nie straszy oponką
PaulinaJazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 08:19   #126
AsiaSasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Jak wiele użytkowniczek Wizażu mogę powiedzieć, że nie sposób wyliczyć i wymienić wszystkie triki i hity urodowe które się przeczytało na portalu, ale najważniejsze są te które się zapamiętało i się stosuje. Moim najważniejszym dla mnie trikiem jest nawilżanie skóry twarzy przed nałożeniem podkładu/fluidu. Niby taki błahy element, szczególnie był dla mnie nie do uwierzenia, że to może pomóc w lepszym wyglądzie i samopoczuciu mojej skóry ponieważ mam mieszana skórę na twarzy i moją obsesją było jej zmatowienie co niestety bez wcześniejszego nawilżenia dawało straszny efekt , suche odstające skórki, słabo wchłaniający się podkład czy nawet krem bb latem. Całkiem przypadkiem gdzieś na Wizażu przeczytam o kremie nawilżającym przed makijażem , już byłam tak zrozpaczona wyglądem moje skóry wiec stwierdziłam,że nie mam już nic do stracenie najwyżej moja twarz będzie jeszcze bardziej tłusta hahah efekt był już po dwóch dniach zdecydowanie wygładzenie skóry i jej piękny i promienny wygląd dodatkowo okazało się, że na nawilżonej skórze lepiej trzyma się makijaż
Drugi mój hit urodowy z Wizażu jest również prosty i pewnie dla większości dziewczyn oczywisty, ale dla mnie niestety nie był i musiałam najpierw o tym przeczytać tu. Jest nim utrwalenie podkładu pudrem, tak , tak wiem zapytacie jak mogłaś tego nie wiedzieć przecież to takie oczywiste, że jak się przypudrujesz to makijaż będzie się dłużej trzymał, ale ja tego nie wiedziałam, do czasu swojej artykułu przeczytanego na Wizażu i tego jak otrzymałam puder w prezencie to sadziłam, ze ten kosmetyk jest wymysłem aby koncerny kosmetyczne miały dodatkową kasę z czego co tak naprawdę nic nie robi. Jednak się myliłam
AsiaSasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 08:56   #127
Magic71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój ulubiony trick urodowy poznany na Wizaz.pl jest najlepszy na świecie!
Naprawdę działa.
Mój trick to sposób na zachowanie objętości włosów. Sok z cytryny. Moje cienkie i oklapnięte włosy to uwielbiają! Wyciskam dwa dość duże cytrusy i przed myciem włosów, wcieram sok w skórę głowy. Można go rozpylić również z atomizera. Dokładnie masuję skórę głowy, bo w ten sposób poprawia się ukrwienie. Po upływie 20 minut, płuczę włosy letnią wodą i myję je szamponem. No i oczywiście odżywka, a potem maska. Rewolucja dla włosów, a efekt bombowy!
Magic71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 10:17   #128
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki Wizaz.pl poznałam wiele nowych trików urodowych wykorzystywanych przeze mnie do dnia dzisiejszego. Między innymi dowiedziałam się, że do skóry trądzikowej nie nadają się kosmetyki z alkoholem i że cerę taką powinnam oczyszczać i nawilżać, a nie przesuszać. Dowiedziałam się również jak pielęgnować całe ciało, żeby było gładkie i elastyczne przy użyciu domowego peelingu kawowego. Odkryłam dzięki Wam również to, że w pielęgnacji mniej znaczy więcej, a systematyczność daje ogromne efekty. Znalazłam tutaj wielokrotnie inspiracje odnośnie nowej fryzury, makijażu czy paznokci.

Jednak moim ulubionym trikiem, który ubóstwiam ponad niebiosa jest olejowanie włosów. Olejowanie odkryłam najpierw dzięki zamieszonemu na stronie Wizaz.pl artykułowi, a następnie pogłębiałam swoją wiedzę razem z innymi Wizażankami na wizażowym forum. Do dzisiaj stosuję ten prosty, tani zabieg, który sprawia, że włosy są wyjątkowo piękne. Dzięki Wam dowiedziałam się, że jest coś takiego jak porowatość włosów i jakiego oleju powinnam używać do moich kosmyków. Dowiedziałam się również jak taki zabieg powinien wyglądać i ile trwać. Razem z Wizażankami wymieniałyśmy się spostrzeżeniami i uwagami podczas szukania olejku idealnego. Wiem, że zawsze, gdy tutaj zaglądnę znajdę pomoc, dobrą radę i wsparcie! Dziękuję, że jesteś Wizaz.pl!
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 10:42   #129
Terazmarysia
Terazmarysia
 
Avatar Terazmarysia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Red face Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój ulubiony trik urodowy, który poznałam na Wizażu to oczywiście puder do twarzy z płatków owsianych! Mam bardzo tłustą skórę twarzy ze skłonnością do wyprysków i przez wiele lat nie udało mi się naleźć pudru idealnego. Kosmetyki drogeryjne kiepsko matują, a te z wyższej półki odstraszają swoimi cenami. Pudy bambusowe i ryżowe też jakoś po prostu mi nie odpowiadały i wtedy wypróbowałam ten trik! To chyba najtańszy puder na świecie i ma na pewno najkrótszy skład!

Czego potrzebujemy? Właściwie tylko płatków owsianych i blendera! Ewentualnie jeszcze białej glinki i suszonej lawendy, które zakupimy w drogeriach czy sklepach zielarskich, ewentualnie w serwisie aukcyjnym. Potem za pomocą blendera mielimy płatki owsiane na proszek. Dodajemy do tego rozdrobnioną suszoną lawendę i białą glinkę i gotowe! Tak, to już!

Biała glinka ma działanie oczyszczające i antybakteryjne, a taki puder to samo dobro dla naszej cery - zero silikonów, konserwantów czy chemii. Cenowo wychodzi też super tanio, bo płatki owsiane nie są zbyt drogim surowcem Nakładam go sporym pędzlem dla utrwalenia makijażu, trzymam w opakowaniu po starym sypkim pudrze.

To zdecydowanie mój ulubiony urodowy trick i polecam go każdemu!
__________________
What we think we become.
Terazmarysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 10:59   #130
kokolino
Przyczajenie
 
Avatar kokolino
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Pamiętam, jak kilka lat temu z niecierpliwością oczekiwałam Walentynek

Edytowane przez kokolino
Czas edycji: 2018-08-04 o 13:55
kokolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 12:33   #131
justka19870
Przyczajenie
 
Avatar justka19870
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moim ulubionym trikiem jest po prostu Wizaż.pl
Co kilka dni dowiaduję się tutaj czegoś nowego i ciekawego w sprawach urodowych. Nowe triki, trendy, sposoby aplikacji, kosmetyki, itd. Po prostu kopalnia wiedzy która na bieżąco dostarcza nowych pomysłów.
justka19870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 13:00   #132
bajka65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki wizażowi odkryłam mój sekretny tajnik urodowy jakim są kapsułki A + E z dermogala. Wcześniej nie kupowałam tego typu produktów, ale zachęcona opiniami postanowiłam spróbować. Od tej chwili kapsułki są u mnie zawsze pod ręką. Uwielbiam je za ich wielofunkcyjność. Nałożone na noc na twarz świetnie ją nawilżają, skóra jest po nich rozświetlona i wygląda zdrowo. Równie dobrze działają także na przesuszone stopy, dłonie i skórki wokół paznokci. Można też używać ich na końcówki włosów. Ale najlepszym ich zastosowaniem jakie odkryłam jest użycie ich na skórę bezpośrednio po depilacji. Koniec z podrażnioną skórą i czerwonymi kropkami. Ten trik zdecydowanie zrewolucjonizował moją pielęgnację, mam nadzieję, że Wam również się przyda
bajka65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 15:33   #133
Mikmal
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2018
 
Avatar Mikmal
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 7
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój sprawdzony trik urodowy, który wcieliłam w życie dzięki wizażowi....
Ooooo dużo by tutaj pisać. Wypada zacząć od stóp a skończyć na czubku głowy
Warto zacząć od początku. Jako aktywna wizażanka nauczyłam się czytać składy, przede wszystkim zaczęłam je czytać i zwracać na to uwagę. Stałam się świadomym konsumentem ... Uważnie obserwuję jak moja skóra zachowuje się po użyciu kosmetyku.
Dodatkowo jeśli mowa o szeroko pojętej pielęgnacji nie sposób pominąć włosów. Mój nowy i znacząco wpływający na stan moich włosów rytuał odżywiania na bazie naturalnych, domowych produktów przynosi z czasem coraz lepsze rezultaty. Żółtka jaj, oliwa z oliwek, naturalne wcierki itp <3
Schodząc w dół jeszcze nie tak dawno nie zwracałam szczególnej uwagi na etapowe oczyszczanie twarzy. Kiedyś wystarczał zwykły wacik z płynem i uważałam, że jest ok. Dzięki recenzjom innych użytkowniczek i ciekawym artykułom zagłębiałam się w temacie i obecnie stosuję wieloetapowy schemat oczyszczania i temat niedoskonałości został zażegnany.
Dziedzina nawilżania, regeneracji i odżywienia skóry to jest kopalnia wiedzy. Zarówno recenzje wizażanek pomagają w wyborze kosmetyków, dodatkowo artykuły redaktorek edukują.

Dzięki aktywności na wizażu czuję, że moje ciało jest dopieszczone od stóp do głów.
Dodatkowo jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami kosmetycznymi, trendami obecnie panującymi.
W gronie moich przyjaciółek czuję się samozwańczym ekspertem i nie rzadko jestem w stanie polecić przyjaciółce kosmetyk kolorowy jak i pielęgnacyjny który jest godny uwagi i wiem, że u niej się idealnie sprawdzi.
Na tym polega mój cały trik. Wiem co jest godne uwagi.
Mikmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 15:53   #134
olaa1188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Żabów
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Kocham Wizaż za to, że dzięki niemu poznaje jako pierwsza w moim towarzystwie wszystkie nowości kosmetyczne!
Zanim znajdę coś na półce w sklepie wizaż już wie na temat kosmetyku wszystko
Uwielbiam makijaż i czytam wszystko związane z tym tematem.
Pewnego dnia miałam okazję przeczytać artykuł na temat idealnego makijażu oka
Kolorowe cienie na powiekach były dla mnie utrapieniem, gdyż nie mogłam sobie z nimi poradzić Artykuł w jasny sposób dał mi wskazówki jak w prosty sposób radzić sobie z cieniami.
Trik jaki zapamiętałam to to aby przed wykonaniem makijażu oka nałożyć na powiekę odrobinę podkładu lub też korektor.
Dzięki temu cienie ładnie się trzymają i łatwiej jest je "ujarzmić " ;-)
Podczas popołudniowej kawki lubię sobie poczytać różne artykuły na temat makijażu, na pewno jeszcze nie raz zastosuje jakiś trik w swoim makijażu ;-)
olaa1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 17:50   #135
dastiinqa
Przyczajenie
 
Avatar dastiinqa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: TARNOWSKIE GÓRY
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój trik urodowy, który poznałam dzięki WIZAZ.PL - odzywki do włosów używać najlepiej na same końce,. a nie od nasady. Tak samo dowiedziałam się - dzięki recenzjom niektórych z Was, że powinno się włosy myte odżywką spłukiwać chłodną wodą, a nie ciepłą. Te dwa triki uratowały moje włosy i sprawiły, że są zdrowsze, a właściwości odżywki do włosów, dzięki nim zostały zachowane.
dastiinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 17:59   #136
izq_0982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moim ulubionym trikiem urodowym, który poznałam dzięki forum Wizaz.pl jest stosowanie olejku rycynowego, który ma wspaniałe właściwości. Olej rycynowy powoduje wzrost, pogrubienie a także przyciemnienie rzęs, ponadto chroni je przed łamaniem i wypadaniem . Aplikuje go codziennie na noc, a efekty są niesamowite! Z forum dowiedziałam się również, że olej rycynowy można stosować na włosy, aby były miękkie, odżywione i nawilżone, a także na brwi, blizny i infekcje skóry głowy dodatkowo kosztuje zaledwie kilka złotych. Polecam wszystkim!

Edytowane przez izq_0982
Czas edycji: 2018-07-25 o 18:01
izq_0982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 18:13   #137
DSabat
Przyczajenie
 
Avatar DSabat
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Bardzo długo zastanawiałam się co napisać w tym wątku. Każdego dnia przeglądając wizaż natrafialam na tyle tematów urodowych że każdy z nich jest inspiracją i nowym doświadczeniem👌👌
Choć zarejestrowałam się stosunkowo nie dawno(wstydek ze mnie&#128586swoją przygodę na portalu zaczynałam jako 17-latka czyli jakieś 10 lat temu gdy szukałam porad 😏 Wizaż to trendy, triki i pomysły urodowe no i oczywiście newsy z życia gwiazd 😍😍 A moim ulubionym trikiem urodowym i hitem była KAWA parzona 😂 he a mianowicie peling z fusów i owinięcie się streczem o tak długo szukałam skutecznego sposobu na moją skórkę pomarańczową i tak stałam się kolekcjonerką fusów po kawie☕☕ he ważne że to okazało sie być genialnym sposobem i pomagało a nadodatek jakie tanie bo kawę pije się codziennie 😂 wymieniać inspiracji mogę naprawdę dużo bo każdego dnia pojawia się coś godnego uwagi💪 Z ręką na sercu mogę to stwierdzić że WIZAŻ uzależnia 💕💕Portal tworzą ludzie z pasją, oby tak dalej oby niegdy nie brakowało pomyslow,porad i trikow abysmy mogły czerpać inspirację 100 Lat WIZAŻ
DSabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 18:59   #138
anjaax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój ulubiony trik urodowy, który poznałam dzięki Wizaz.pl to sposób na przetłuszczające się włosy. Zamiast suchego szamponu zaczęłam stosować zwykły talk kosmetyczny na moje włosy. Efekt jest naprawdę zadowalający! A dowiedziałam się o tym właśnie z naszego forum - jedna z Wizażanek postanowiła założyć nowy wątek i podzielić się z nami tym super trikiem, za co oczywiście jestem bardzo wdzięczna. Instrukcja jest prosta - wystarczy posypać włosy talkiem u nasady, wmasować go we włosy, odczekać chwilę i wyczesać go grzebieniem. Włosy wyglądają świeżo jak po umyciu! Myślę, że to fajna opcja dla osób, które często używają suchych szamponów, bo po talku można uzyskać jednakowy efekt. Przy okazji można trochę zaoszczędzić, bo talk to wydatek nie większy niż 10zł. Zdecydowanie mój hit, polecam!
anjaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 08:57   #139
ataga40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Uwielbiam stronę Wizaż, staram się zawsze być na bieżąco z kosmetycznymi nowinkami, lubię podpatrywać nowości w makijażu, a przede wszystkim podpowiedzi Wizażanek, jak krok po kroku zrobić perfekcyjny makijaż, który odmłodzi i doda blasku. Często sięgam na stronę Wizaż, kiedy popularny, kosmetyczny sklep Rossmann przygotowuje promocję na kosmetyki do makijażu, dzięki której mogę je kupić „za grosze”. Co wtedy robię?, otóż przeglądam recenzje innych dziewczyn, sprawdzam KWC (czyli kosmetyki wszechczasów) i lecę do sklepu „na łowy”. Tak stałam się właścicielką nowej linii kosmetyków Fit Me! Matte&Poreless Maybelline New York i na własnej skórze mogłam je przetestować, a że jestem kobietą, która właśnie skończyła 46 wiosen, dlatego staram się bardziej dbać o moją cerę fundując jej naturalne i delikatne składniki. Zauważyłam, że zaczęły pojawiać się na niej pierwsze oznaki starzenia, pierwsze zmarszczki, po słonecznym i gorącym lecie pozostały brzydkie przebarwienia, a cera jak u nastolatki boryka się z niedoskonałościami i krostkami. Nowa linia kosmetyków Fit Me! Matte&Poreless Maybelline New York daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa (którego kobieta bardzo potrzebuje) w postaci właściwości pielęgnujących i upiększających. Podkład FITme Matte+Poreless to produkt, który idealnie dopasował się do mojej cery, lubię takie podkłady, gdyż po nich moja twarz wygląda naturalnie, zdrowo bez brzydkich zacieków i z nierównym kolorytem. Podkład idealnie wtopił się w moją cerę, zakrył przebarwienia, a przy tym odmłodził. I najważniejsze, że nie sprawiał wrażenia „maski”, tylko nadał mojej cerze delikatności i lekkości. Uzupełnieniem podkładu jest puder FITme Matte+Poreless, który nadał mojej cerze matowego wykończenia, sprawił, że stała się ona gładka przez cały dzień, bez efektu „świecenia”. Nie mogłam zapomnieć również o korektorze FITme, bo niby taki mały i niepozorny, a mający tak wiele zalet i zastosowań przy codziennym makijażu. W moim przypadku korektor świetnie sprawdził się przy zakrywaniu cieni pod oczami, ale również przy tuszowaniu drobnych niedoskonałości czy plam posłonecznych. Dzięki kosmetykom Fit Me! Matte&Poreless Maybelline New Yorkmogę poczuć się pięknie przez cały dzień, niezależnie od pory roku. Produkty podkreślają moją urodę, cerze doda uroku, młodości i naturalności. Nie wyobrażam sobie również górskich wędrówek bez delikatnego makijażu, bez przypudrowania noska i zakrycia cieni pod oczami, dlatego dzięki kosmetykom Fit Me! Matte&Poreless Maybelline New York mogę zdobywać kolejne szczyty i podziwiać piękno krajobrazu, a przy tym czuć się kobietą piękną i spełnioną. Uważam, że trio od Meybelline New York powinna mieć w kosmetyczce każda kobieta.
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
ataga40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 10:22   #140
Maadlenn12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Na Wizażu jestem od niedawna. Jednak dostałam do przetestowania perełki zapachowe Lenora. Nie byłam pewna czy rzeczywiście będą działały tak jak jest to opisane na ulotce. Sprawdziłam to w prosty sposób. Moja córka ma sporo maskotek. Od czasu do czasu trzeba je przeprać. A wiem, że ona często nimi się bawi. Dlatego też wrzuciłam do pralki te maskotki razem z proszkiem i perełkami zapachowymi. Po wypraniu zapach był bardzo intensywny. Jednak bardziej interesowało mnie czy zapach rzeczywiście utrzyma się przez długi okres czasu. Okazało się, że TAK. Córka częściej bawi się pluszakami a ja czuję świeży zapach w jej pokoju. Od tego czasu perełki Lenora są podstawowym składnikiem naszego prania.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  perełki.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  20,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Maadlenn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 10:26   #141
f96910fb366bc2513f53d8cf6ef667952d4753cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moją największą zmorą od dawien dawna była przetłuszczająca i świecąca się skóra. Każdy podkład nie dość, że ważył mi się na twarzy, to po dosłownie pół godziny świeciłam niczym mała żaróweczka.

Jakiś czas temu, przeglądając tematy na wizażu, trafiłam na artykuł o balsamie po goleniu jako bazie pod pokład. Pomyślałam sobie, że ktoś chyba stroi sobie żarty, ale po chwili stwierdziłam, że nie zaszkodzi wypróbować. W końcu, jak mówi klasyk: jeśli coś jest głupie a działa, to nie jest głupie

Teraz mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam!! W końcu mogę nosić makijaż bez ciągłego poprawiania i matowienia mojej twarzy bibułkami, pudrem i innymi "pomocami" Przyznam szczerze, że oczywiście idealny mat nie utrzymuje się przez calutki dzień przy upałach +30 stopni, ale świecenie zdecydowanie się zmniejszyło, a trwałość podkładu znacznie poprawiła. Dodatkowo, co też nie jest bez znaczenia, na tę moją ukochaną "bazę" nie muszę wydawać nieziemsko dużej sumy i kupię ją praktycznie wszędzie

Same plusy, Dzięki wizaż.pl za świetny trik, który ułatwił mi życie! klask i:
f96910fb366bc2513f53d8cf6ef667952d4753cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 12:30   #142
Monika__29
Lailabodyscrub
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Radom, Polska
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Swoją przygodę z portalem wizaz.pl rozpoczęłam kilka lat temu. Na początku zaglądałam, żeby sprawdzić recenzję produktów, które kupiłam. Z czasem opinie wizażanek stały się dla mnie skarbnicą wiedzy o kosmetykach i nowościach na rynku. Później wszystko poszło już już gładko, artykuły na temat wybielania zębów węglem, ciekawe wzorki na paznokcie, porady kosmetyczne typu jak pozbyć się wągrów (Ziaja pasta oczyszczająca z liściem manuka), inspiracje na makijaż świąteczny i sylwestrowy, ciekawe fryzury na lato (Jak zrobić warkocz dobierany). Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, ponieważ portal jest pełen nowości kosmetycznych, inspiracji modowych, cudownych recenzji i co najważniejsze tworzą go miliony Polskich kobiet, pasjonujących się modą, makijażem, pielęgnacją. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, różnimy się stylem, poglądami, kolorem włosów i rodzajem cery. Znalazłyśmy wspólną przystań, wspólny język i łączymy się w jednym miejscu, jest nim portal wizaz.pl i to wszystko sprawia, że wracam tu codziennie, dzielę się z wami swoją opinią, korzystam z waszych porad. To jest mój jeden jedyny i najwspanialszy trik urodowy, czyli zaglądanie na wizaz.pl.:lov e:
Monika__29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 13:21   #143
Mania1295
Przyczajenie
 
Avatar Mania1295
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Na Wizaz.pl jestem od kilku miesięcy . Czytam dużo artykułów dotyczących moich ulubionych tematów, tj. pielęgnacja,uroda i kosmetyki Jakiś czas biorę udział w testowaniach kosmetyków
Bardzo się cieszę, że mogę w tym uczestniczyć-testować a także dodawać opinie w KWC
Trikiem...a w zasadzie trikami, które poznałam dzięki Wizaz.pl są DOMOWE MASECZKI DO SKÓRY SUCHEJ Jako nastolatka moja skóra na twarzy była bardzo sucha , ale dzięki temu artykułowi na Wizaz.pl poznałam bardzo fajne, tanie i skuteczne triki, aby moja skóra była odżywiona i nawilżona
Awokado,banan, żołtko,śmietana,siemie lniane i sok z cytryny - wczesniej nie miałam pojecia że z takich składników można zrobić różnorodne maseczki do twarzy
Jestem bardzo z nich zadowolona. Przynajmniej 3 razy w tygodniu robię sobię maseczkę z awokado/banana/siemienia lnianego dla poprawy mojej skóry

https://wizaz.pl/Pielegnacja/domowa-...e-lniane-banan
Mania1295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 14:15   #144
Sabina06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki Wizażowi poznałam bardzo wiele nowości w dziedzinie zdrowia,mody i urody. Mój ulubiony trik,który odkryłam dzięki Wizaż.pl to PASTA CUKROWA do depilacji.
Jest bardzo szybka w przygotowaniu,wystarczą 2 szklanki cukru ¼ szklanki soku z cytryny i ¼ szklanki wody.Początki "współpracy" z tą pastą były dla mnie trudne,alepo dojściu do wprawy efekty są dla mnie rewelacyjne.
Mam małe dzieci więc kolejny trick,który stosuję to zostawienie na noc w lodówce dwóch łyżek.Rano są one lodowate i takie właśnie przykładam na zmęczone oczy.
Również picie na czczo wody z cytryną zaczerpnęłam z Waszego portalu.

Poznałam również rewelacyjną szczotkę do włosów
Tangle Teezer,bez której nie wyobrażam sobie rozczesywania moich włosów. Takich trików i inspiracji,które zaczerpnęłam z Wizażu jest zdecydowanie więcej,a te,które wymieniłam
są moimi ulubionymi
Sabina06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 14:48   #145
doolary12
DOOLARY12
 
Avatar doolary12
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 25
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moj trick jaki poznałam dzięki forum na wizażu dotyczył włosomaniaczek. A tam poznałam ciekawe triki użycie najpierw odżywki, potem szamponu do włosów czyli na odwrót jak mówi producent. Włosy są o niebo lepsze. Masaż skóry głowy i włosów, nie tylko peelingiem, ale też opuszkami palców, pobudzenie krążenia i lepszy porost włosów. Na tłuste włosy wcieram mąkę by pozbyć się sebum, tani, łatwy sposób.
doolary12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 14:54   #146
Natashkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moja triki w pielęgnacji włosów poznane dzięki artykułom na wizażu oraz poradom wizażystek na forum od od A do Z:
A – arganowy olejek na końce
B – by były gładkie i błyszczące
C – czesanie i tylko TT używanie
D – dlatego już mi nie straszne włosów wypadanie
E – elastyczna sprężynka zamiast gumki
F – finezyjne nią wyczarowuje fryzurki
G – godzinne pod ręcznikiem olejowanie
H – humektantów również uzupełnianie
I – ilością składników nie daję się zwodzić
J – jakości tylko pozwalam się uwodzić
K – kosmyków przed gorącem ochrona
L – lokówka i prostownica została wyrzucona
M – myję przy użyciu łagodnego szamponu
N – najlepiej ziołowego lub z dodatkiem pantenolu
O – odżywka koniecznie po szamponie
P – piękną fryzurę mi da, jak w salonie
R – racjonalna dieta i odżywianie
S – soli mineralnych i witamin suplementowanie
T – troskliwe sprawdzanie kosmetycznych składników
U – unikanie SLS’ów i chemicznych zamienników
W – warkocz na noc dla zdrowia i wygody
Z – zapewniam, że warto podjąć te działania dla włosów urody!
Natashkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 15:52   #147
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Do: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Remingto

Cześć wszystkim,


wizaż to skarbnica porad urodowych, zdrowotnych, związkowych wszystkich... tutaj zawsze można zawsze znaleźć dobra radę, pocieszenie...
rok temu miałam ogromny problem z trądzikiem i wypadającymi włosami.
To właśnie tutaj polecono mi dwa znakomite preparaty benzacne, tani i bez recepty a efekty zachwycające. Natomiast polecana wcierka FARMONA JANTAR to cud, po kilku tygodniach stosowana w miejscach gdzie miałam zakola pojawił się meszek i baby hair, a teraz mam tam normalne, ciemne włosy i po zakolach nie ma śladu ten produkt odkryłam dzięki wizażankom i odmienił on moje włosy. Nie ma już prześwitów. Nawet fryzjer zauważył, ze mam mnóstw krótkich włosów przy czym obyło się bez wizyt u specjalistów i drogich terapii.
Ten trik ocalił moją fryzurę i mój portfel, za to kocham WIZAŻ
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 16:42   #148
kathrina180
Wtajemniczenie
 
Avatar kathrina180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolnośląskie, Ostroszowice
Wiadomości: 2 273
GG do kathrina180
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Odkąd jestem fanką Wizażu poznałam dużo bardzo fajnych trików urodowych Jedym z nich, takim ulubionym i bardzo użytecznym stał się trik, dzięki któremu moje perfumy trzymają się na moim ciele o wiele dłużej niż przed poznaniem właśnie tego triku. Dzięki Wizażowi wiem, że przed popsikaniem swojego ciała ulubionymi perfumami należy delikatnie posmarować te miejsca wazeliną lub tłustym kremem! Za pierwszym razem podchodziłam do tego dosyć sceptycznie i z uśmiechem, że pewnie jest to jakaś bujda Stało się jednak inaczej! Teraz wiem, że ten trik to w 100% pożyteczna sprawa i stosuję go codziennie. W końcu mogę cieszyć się zapachem swoich perfum przez cały dzień! Dziękuję Wizażu za tą radę
kathrina180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 16:54   #149
SabiRzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Jeśli chodzi o aktualny trik urodowy, który poznałam dzięki Wizaz.pl to na pewno wodoodporny eyeliner, który sprawdza się w 100%. Jestem nim zachwycona a chodzi tu o L'Oreal Super Liner Duo Bardzo lubię nieprzesadny i schludny makijaż, często miałam problem z rozmywającymi i kruszącymi kreskami- teraz znalazłam KWC zwłaszcza w letnie miesiące, czy w słońcu, czy w deszczu

Mam jeszcze wiele innych trików urodowych, za co bardzo dziękuję portalowi Wizaz.pl klask i:
SabiRzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 17:42   #150
blackpearl20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Po udanej akcji Amelii Bloomer, której rezultatem było wyzwolenie z obcisłych sukni na korzyść bufiastych pantalonów, przyszedł czas na Wizaż.pl, dzięki któremu przeprowadzono kolejną ogólnoświatową tajną operację pod kryptonimem „Kobiety nie gęsi. Zawsze i wszędzie pięknie wyglądają”. Cel – uświadomienie Paniom jak ważne jest dbanie o siebie i zapoznawanie ich z wszelkimi nowinkami z dziedziny urody. Powód - tymczasowe porzucenie niewiarygodnie niewygodnych domowych fartuszków i znalezienie odrobiny czasu dla siebie. Wizaż.pl stanowi dla mnie nieograniczone źródło ultra wygodnego stylu i klasy. Nie ma dziedziny, na które nie znalazłabym odpowiedzi. Szukając informacji o rzęsach pełnych objętości natrafiłam na artykuł o olejku rycynowym Teraz mam hipnotyzujące spojrzenie schowane za uwodzicielską, czarną kurtyną. To piękna oprawa oczu, która przyciąga wzrok jak tropikalny kwiat. Wystarczy jedno mrugnięcie, by oczarować każdego mężczyznę. To wisienka na torcie każdego makijażu. Tak prosty trik, a może zdziałać tak wiele. I takie są wszystkie triki na Wizaz.pl - dla współczesnych sufrażystek nie bojących się wyzwań. Emancypantka Basia
blackpearl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 01:25:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.