Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-13, 09:25   #1111
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

to jest jedna z lepszych firm pomagających w odchudzaniu, tylko wiadomo koszty też inne
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 15:40   #1112
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez DionizekRabel Pokaż wiadomość
to jest jedna z lepszych firm pomagających w odchudzaniu, tylko wiadomo koszty też inne
Podglądam od roku ten wątek,ale jakoś zbyt dużej prekwencji odchudzonych tu z NH nie ma (o czym świadczy liczba udzielających się na wątku), ludzie pojawiają się tu na krótko,w szale początkowego zachwytu spadkami....i znikają bez wieści.

Co dalej z nimi,może jest wątek stabilizacyjny,o którym nie wiem ?

I zastanawia mnie jedno,czy głównie kasa ludzi odstrasza,czy jednak małe efekty spadkowe na dłuższą metę....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 20:20   #1113
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Podglądam od roku ten wątek,ale jakoś zbyt dużej prekwencji odchudzonych tu z NH nie ma (o czym świadczy liczba udzielających się na wątku), ludzie pojawiają się tu na krótko,w szale początkowego zachwytu spadkami....i znikają bez wieści.

Co dalej z nimi,może jest wątek stabilizacyjny,o którym nie wiem ?

I zastanawia mnie jedno,czy głównie kasa ludzi odstrasza,czy jednak małe efekty spadkowe na dłuższą metę....
Ja tam jako stały weteran i bywalca w NH żyję
Moje wizyty w NH ograniczają się teraz do braku suplementów i comiesięcznych wizyt. Kolejna na początku sierpnia i ostatnia, bo z powodu wyjazdu kończę z nimi swoją przygodę, ale jak najbardziej z NH jestem zadowolona i będę ich polecać
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:39   #1114
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Ja tam jako stały weteran i bywalca w NH żyję
Moje wizyty w NH ograniczają się teraz do braku suplementów i comiesięcznych wizyt. Kolejna na początku sierpnia i ostatnia, bo z powodu wyjazdu kończę z nimi swoją przygodę, ale jak najbardziej z NH jestem zadowolona i będę ich polecać
No tak,zauważyłam ,że trwasz ,ale jakby nie patrzeć tworzysz nikły % "stabilnie zadowolonych"....co zatem z innymi ,których poznałam chocby zeszłego roku,kiedy sama z NH korzystałam .

Ogólnie też byłam zadwolona,bo choć wolniej chudłam (na taka opcję się dogadałam,by nie rujnować zbytnio budżetu portfelowego ),to mogłam cieszyć się ubiegłego lata stabilnymi spadkami.
Obecnie gorzej mi idzie działając na własną rękę,stale mam z jakieś 5 kg do zgubienia....i gorszą motywację ogólnie....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2015-07-16 o 12:14
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:09   #1115
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Obecnie gorzej mi idzie działając na własną rękę,stale mam z jakieś 5 kg do zgubienia....i gorszą motywację ogólnie....
U mnie tak samo... i tak się zastanawiam, co i jak, jak to będzie dalej.
Obiecałam sobie, że 60kg nie przekroczę, póki co mi się to udawało, bo na ostatnim ważeniu było 58kg coś, a niestety padła mi bateria w mojej wadze i muszę wreszcie się zmobilizować i nową iść kupić

Nie powiem, że ostatnio się zaniedbałam w kwestii żywieniowej i tylko od czasu do czasu zrobię sobie jakiś przepis z NH. Śniadanie I i II oraz podwieczorki dalej trzymam tak, jak wcześniej. Z obiadem i kolacją to jest też różnie, niestety. I jest wiele pokus- lody, sezon grillowy, do tego jakieś imprezy rodzinne i moi kochani przyszli teście, którzy mi podsyłają obiadki, ciasta i jak jestem u nich to 'muszę' jeść
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:19   #1116
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja niestety mam problem z piciem wody w ilości "dużej butli"dziennie.Skończyłam też z suplementami zastępczymi,bo one nie daja takich efektów jak te z NH,pozostaję przy zielonej herbacie i popijam napój z siemienia lnianego (to obecne wspomagacze).... ale 5 z przodu to nie lada wyczyn dla mnie
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2015-07-16 o 14:03 Powód: literówka
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:26   #1117
Ania_Dobrowolska
Przyczajenie
 
Avatar Ania_Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moje doświadczenie z natur house jest zupełnie inne. Pracowałam tam 2 lata jako handlowiec regionalny (na wielkopolske). Niby produkty spoko, ale mają problem wewnątrz firmy- mam na myśli tzw. zrównoważony rozwój w firmie. Tzn. uderzają głównie w odchudzanie i nic poza tym. Tylko to się liczy, a przecież trzeba mieć na uwadze również inne aspekty w firmie.. nie tylko pocisk na odchudzanie ludzi.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-23 o 11:17 Powód: link
Ania_Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 12:35   #1118
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam problem z piciem wody w ilości "dużej butli"dziennie.Skończyłam też z suplementami zastępczymi,bo one nie daja takich efektów jak te z NH,pozostaję przy zielonej herbacie i popijam napój z siemnienia lnianego (to obecne wspomagacze).... ale 5 z przodu to nie lada wyczyn dla mnie
Ja ogólnie mam problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie

U mnie ten moment 1x dziennie tabletka z karczocha, zazwyczaj przed obiadem. Niedawno mi się skończyła Garcinia Cambogia z apteki, którą brałam przed śniadaniem i muszę zobaczyć, co by tu nowego kupić..
Zamienniki z NH mam gdzieś wydrukowane, tylko standardowo brak czasu na cokolwiek

Ania_Dobrowolska, reklama na forum jest płatna
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 15:47   #1119
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Moja mama swojego czasu korzystała z usług NH. W sumie to wydała 400 zł w miesiąc. Schudła ale potem znowu przytyła. Bardzo kosztowny "interes" a w tych suplementach nie kryje się nic specjalnego. Wszystko można kupić w Internecie lub w aptece i to trzy razy taniej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:36   #1120
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja polecam. Choć wiem, że Naturhouse raczej nie ma dobrej opinii, ale wiecie..
jak sie nie przekonacie to niestety nie będziecie wiedzieć jak jest naprawdę.
Jak ktoś jest z Warszawy, to rekomenduję punkt przy Gdańskiej - super dietetyk tam przyjmuje.
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 07:20   #1121
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez natizadziorka Pokaż wiadomość
Ja polecam. Choć wiem, że Naturhouse raczej nie ma dobrej opinii, ale wiecie..
jak sie nie przekonacie to niestety nie będziecie wiedzieć jak jest naprawdę.
Jak ktoś jest z Warszawy, to rekomenduję punkt przy Gdańskiej - super dietetyk tam przyjmuje.
NH to firma,która zatrudnia ludzi głównie do rozprowadzania suplementów.....i to już kwestia wyboru, czy trafimy tam jeszcze na dietetyka służącego fachową wiedzą i podporą w odchudzaniu,czy jedynie na "sprzedawcę"suplement ów. Zatem warto popytać innych,którzy z takowych usług korzystali,ale trzeba też wiedzieć,że to poczatek drogi w odchudzaniu ,dużo trudniejsza jest ścieżka stabilizacji,czyli utrzymania wagi,bez efektu jo-jo.....bo tu nie chodzi jedynie o całkowity powrót do śmieciowego jedzenia.Sama widzę po sobie,że wystarczy zaniedbać picie wody lub dawkę codziennych warzyw/owoców i już waga wraca
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 12:56   #1122
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
NH to firma,która zatrudnia ludzi głównie do rozprowadzania suplementów.....i to już kwestia wyboru, czy trafimy tam jeszcze na dietetyka służącego fachową wiedzą i podporą w odchudzaniu,czy jedynie na "sprzedawcę"suplement ów. Zatem warto popytać innych,którzy z takowych usług korzystali,ale trzeba też wiedzieć,że to poczatek drogi w odchudzaniu ,dużo trudniejsza jest ścieżka stabilizacji,czyli utrzymania wagi,bez efektu jo-jo.....bo tu nie chodzi jedynie o całkowity powrót do śmieciowego jedzenia.Sama widzę po sobie,że wystarczy zaniedbać picie wody lub dawkę codziennych warzyw/owoców i już waga wraca
Zgadzam się! Kupa kasy wywalonej w błoto :/ Niestety.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 13:45   #1123
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Zgadzam się! Kupa kasy wywalonej w błoto :/ Niestety.
No może nie aż tak dosadnie,bo cząstka korzystających z NH (o czym można poczytać na wątku) miała szczęście trafić na fachowe wsparcie,i otrzymała oczekiwaną pomoc do chudniecia w postaci kontroli nawyków żywieniowych (pomijając już te "przymusowe"suplement y).

Ale mnie bardziej interesuje już etap stabilizacji....jak to wygląda,bo niewiele osób na tym etapie tu sie chce udzielać (tak jak na starcie,kiedy to kilogramy ładnie lecą ).??
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2015-07-18 o 13:47
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 15:50   #1124
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Osobiście miałam swoją "przygodę" do tej pory z dietą Dukana i NH.

Efekty podobne,w chudnięciu ok.7 kg w trzy miesiące (tyle potrzebowałam by uzyskać wynik wagi prawidłowej wg BMI).
W obu przypadkach były małe odstępstwa od zalecanego standardu diety,ale finasowo bardziej dostałam po kieszeni przy współpracy z NH.W pierwszej odstępstwa od diety,bo nie mogłam w pewnym już momencie patrzeć na jedynie chudy nabiał.W drugiej częste bieganie na wizyty i dotkliwy jak dla mnie wydatek na suplementy,do których nie chciałam zbytnio się przywiązywać.....

Nie wiem szczerze,czy dałabym sie przekonać ponownie na którąś z nich.... ale życzę powodzenia tym co mają pozytywniejsze odczucia...
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 00:40   #1125
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja byłam tylko na darmowym pomiarze. I nie zdecydowalabyn się na płacenie tyle pieniędzy. 150 zł na tydzień? Przeginka. Za 159 zł mam karnet open na siłownię. Schudłam juz 22 kg bez suplementów. I bez dietetyka. Po prostu jem mniej i ćwiczę.
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 08:09   #1126
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
Ja byłam tylko na darmowym pomiarze. I nie zdecydowalabyn się na płacenie tyle pieniędzy. 150 zł na tydzień? Przeginka. Za 159 zł mam karnet open na siłownię. Schudłam juz 22 kg bez suplementów. I bez dietetyka. Po prostu jem mniej i ćwiczę.
i co z tego, że tyle schudłaś, skoro dietę masz KOSZMARNĄ? przy takim jedzeniu jak prezentujesz możesz sobie zrobić spore niedobory + dorobić się jojo.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 09:57   #1127
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
i co z tego, że tyle schudłaś, skoro dietę masz KOSZMARNĄ? przy takim jedzeniu jak prezentujesz możesz sobie zrobić spore niedobory + dorobić się jojo.
Nie chce mi się szukać jej jadłospisów, ale NH też nie szasta kaloriami. Nie czarujmy się.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:13   #1128
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

wiem, że preferują raczej diety głodówkowe, bo przy nich są efekty odchudzania. tyle, że raczej bardziej dbają o to, co należy zjeść
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:37   #1129
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
wiem, że preferują raczej diety głodówkowe, bo przy nich są efekty odchudzania. tyle, że raczej bardziej dbają o to, co należy zjeść

Raczej tak. Do tego przy ćwiczeniach dokładane są węglowodany - kasze, ryż, makarony pełnoziarniste.

Ale jeśli chodzi o słowo głodówkowe - to ja najadam się śniadaniem, obiadem i kolacją Bo staram się jeść sporo jedzenia w tych posiłkach. I chudnę.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 10:47   #1130
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Raczej tak. Do tego przy ćwiczeniach dokładane są węglowodany - kasze, ryż, makarony pełnoziarniste.

Ale jeśli chodzi o słowo głodówkowe - to ja najadam się śniadaniem, obiadem i kolacją Bo staram się jeść sporo jedzenia w tych posiłkach. I chudnę.
U mnie dietetyczka nie dokładała węgli przy ćwiczeniach Pojawiały się bardzo sporadycznie i w symbolicznych ilościach.

A co do dbania co jeść, a czego nie jeść... To ja czasem głupiałam. Bo najpierw dawali rozpiskę z ogólnymi zasadami co jeść, czego nie jeść, jakie rzeczy z ograniczeniami; a później dawali jadłospisy z "zabronionymi" produktami lub w ilościach przewyższających ograniczenia Takie mało spójne to czasem było
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:10   #1131
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

to, że ktoś się najada nie znaczy, że według organizmu nie głoduje. najważniejszy jest bilans kaloryczny, a jak ktoś je poniżej swojego BMR to później może mieć solidne jojo. tak samo źle jest ograniczać węgle prawie do zera, bo ze względu na procesy biochemiczne w organizmie - będzie jojo. tak też działa dieta pana gacy - jak ktoś tylko zacznie bardziej normalnie jeść, bez diety wykluczającej to dosięga go ogromne jojo. i nawet nie dlatego, że wpieprza ogromne ilości kalorii.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:07   #1132
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

skazana_na_bluesa bo piszesz o odżywianiu organizmu a nie najadaniu się. I prawda. Można jeść dużo a kiepsko.

Krolowa Julianna u mnie opiekunka z NH pilnuje bardzo tego, czego jem. I dopiero - a jestem przed stabilizacją dała mi zupę z ziemniakami.
Mnie też pytała, czy ćwiczę, bo jeśli tak, to muszę to zgłosić to doda mi do obiadu węglowodanów.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:48   #1133
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

z tych diet, które ja pamiętam to i tak było ZA MAŁO węgli, szczególnie, że mój mózg musiał wydajnie pracować. ba, więcej miałam chyba fruktozy w posiłkach niż węglowodanów złożonych
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:04   #1134
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
i co z tego, że tyle schudłaś, skoro dietę masz KOSZMARNĄ? przy takim jedzeniu jak prezentujesz możesz sobie zrobić spore niedobory + dorobić się jojo.


Dietę mam ok. Jem to co wcześniej, tylko mniej.
I spokojnie, efektu jojo nie będzie
Dla mnie szkoda kasy na dietetyka. Za ułożenie diety i jakieś suplementy, które pewnie nic nie dają. A jeśli już miałabym iść do dietetyka to na pewno nie do NH - patrzyłam kiedyś to w dobrych przychodniach są tańsi
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:13   #1135
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

no i co z tego, że jesz połowę mniej? nie oznacza to z automatu, że jesz zdrowo. z tego co pamiętam to jesz owoce i kanapki. to nie jest zdrowa dieta, o czym ci pisałam w innym wątku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:24   #1136
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ale macie problem.
Każdy robi co uważa za słuszne. Jedni są zachwyceni z NH, inni jarają się dukanem a jeszcze inni dietą SB...
Pamiętajcie, że jesteśmy różni i na każdego działa co innego i różne schorzenia mamy.
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:57   #1137
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no i co z tego, że jesz połowę mniej? nie oznacza to z automatu, że jesz zdrowo. z tego co pamiętam to jesz owoce i kanapki. to nie jest zdrowa dieta, o czym ci pisałam w innym wątku.


jem też warzywa, jajka, piję czasami maślankę, płatki górskie z jogurtem naturalnym. zależy od dnia.
na ciepło w tygodniu raczej nic, w weekend robię zupę warzywną itp.
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:02   #1138
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja sobie dzień wcześniej przygotowuję warzywa (brokuły, kalafior, pieczarki), w sumie takie jakie mam pod ręką. Do tego kawałki kurczaka lub indyka. I tak wcinam na zimno. Czasami robię jakiś sos na bazie jogurtu. Nie wychodzi drogo, a jest zdrowo i pożywnie. Łatwo do pracy można przetransportować
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:21   #1139
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Ja sobie dzień wcześniej przygotowuję warzywa (brokuły, kalafior, pieczarki), w sumie takie jakie mam pod ręką. Do tego kawałki kurczaka lub indyka. I tak wcinam na zimno. Czasami robię jakiś sos na bazie jogurtu. Nie wychodzi drogo, a jest zdrowo i pożywnie. Łatwo do pracy można przetransportować


ja czasami jakąś sałatkę. ale raczej bez mięsa - nie lubię drobiu zawsze wolałam wieprzowinę lub wołowinę ogólnie u mnie z czasem ciężko - z domu wychodzę o 5.30 rano, wracam zazwyczaj ok 22 (po pracy idę na siłownię). Jak już wracam to do wanny i spać bo o 4.30 pobudka
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 11:15   #1140
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Ja sobie dzień wcześniej przygotowuję warzywa (brokuły, kalafior, pieczarki), w sumie takie jakie mam pod ręką. Do tego kawałki kurczaka lub indyka. I tak wcinam na zimno. Czasami robię jakiś sos na bazie jogurtu. Nie wychodzi drogo, a jest zdrowo i pożywnie. Łatwo do pracy można przetransportować
O właśnie sobie przypomniałam, że NH kwalifikuje pieczarki jako warzywa w tych swoich rozpiskach
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.