Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 19:18   #91
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Mi się nawet podoba salon Salsa w Tesco. W miare tani. Uratowiali moje wloski po nieudanym farbowaniu. Masa odzywek, nawilzaczy no i farba na wlasna odpowiedzialnosc. Kolorek mam nawet, nawet... Byl bardziej rudawy,a teraz juz zeszlo do sredniego blondu. Wiec nie jest zle jednak nie mam tak czesto 150zł. Za to za fajna fryzure na impreze zaplacilam 50zł Trzymala sie nawet nastepnego dnia, wiec zalezy co sie chce tam robic

Z tym ze przejde sie chyba na Dąbroszczaków Zobaczymy jak to bedzie )
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:48   #92
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja byłam dzisiaj w salonie na Dąbrowszczaków,tym koło restauracji chińskiej i nie jestem zadowolona.Cięcie jako tako,ale to jak ścięto mi grzywkę to już porażka.Nie pójdę tam drugi raz.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:18   #93
lajtway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez celashe Pokaż wiadomość
no to trzeba pomyslec o tym na Dabrowszcakow. Ja farbowalam sie u Rafala, który niedawno otworzyl swoj salon. Bylam bardzo zadowolona do czasu az zrobil mi rude wlosy. teraz nie moge miec polozonego zadnego chlodnego koloru bo wyjdzie zielen na glowie. A rudy pasuje mi jak piesc do nosa czy tez inaczej mowiac jak swini siodłoZałamka.
Mam takie pytanie- czy mówisz o tym Rafale, który wcześniej ścinał w Realu?
lajtway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 08:58   #94
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez lajtway Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie- czy mówisz o tym Rafale, który wcześniej ścinał w Realu?
Tak, właśnie o nim mówię. Jestem po samodzielnym farbowaniu - strasznie sie bałam- ale wyszlo duuuuzo lepiej niz jak wtedy kiedy on mnie farbował- a przynajmniej ostatnie 2 czy 3 razy. Mam troche bardziej ziemny odcien- farbowalam Lorealem Wbis Copenhaga czyli jasny blond popielaty- rownomiernie pokryl wloski- takze odrosty. Wlosy miekkie i blyszczace. jedno opakowanie starczylo na moje wlosy za lopatki- nie za geste ale tez nie piorka
Te farby co fryzjer rafal używa raczej nie sa wysokich lotow, szybko sie zmywaja. czytalam o tej firmie na forach fryzjerskich i tamtejsi fryzjerzy taze negatywnie sie o niej wypowiadali- szczegolnie wskazywali na krotka ich trwalosc na wlosch.
Teraz zastanawiam sie czy nie isc na strzyzenie do Matrackich skoro kolezanka wyzej napisala ze nie jest z Dabrowszczakow zadowolona- dzieki za info))
Slyszalam jeszcze cos dobrego o niejakiej p. Violi z salonu za Tesco ale nie Kenou czy jak to sie tam pisze tylko tego obok. Wiecie cos o niej?
Serdeczne pozdrowienia!
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:55   #95
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez celashe Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o nim mówię. Jestem po samodzielnym farbowaniu - strasznie sie bałam- ale wyszlo duuuuzo lepiej niz jak wtedy kiedy on mnie farbował- a przynajmniej ostatnie 2 czy 3 razy. Mam troche bardziej ziemny odcien- farbowalam Lorealem Wbis Copenhaga czyli jasny blond popielaty- rownomiernie pokryl wloski- takze odrosty. Wlosy miekkie i blyszczace. jedno opakowanie starczylo na moje wlosy za lopatki- nie za geste ale tez nie piorka
Te farby co fryzjer rafal używa raczej nie sa wysokich lotow, szybko sie zmywaja. czytalam o tej firmie na forach fryzjerskich i tamtejsi fryzjerzy taze negatywnie sie o niej wypowiadali- szczegolnie wskazywali na krotka ich trwalosc na wlosch.
Teraz zastanawiam sie czy nie isc na strzyzenie do Matrackich skoro kolezanka wyzej napisala ze nie jest z Dabrowszczakow zadowolona- dzieki za info))
Slyszalam jeszcze cos dobrego o niejakiej p. Violi z salonu za Tesco ale nie Kenou czy jak to sie tam pisze tylko tego obok. Wiecie cos o niej?
Serdeczne pozdrowienia!

no ja bylam u pani Wiolety i jestem bardzo zadowolona. Mnie akurat ta pani farbowala i bardzo ladnie to wyszlo Generalnie sadze ze w tesco jest przemila atmosfera, i bardzo dorbzy fryzjerzy
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:19   #96
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
no ja bylam u pani Wiolety i jestem bardzo zadowolona. Mnie akurat ta pani farbowala i bardzo ladnie to wyszlo Generalnie sadze ze w tesco jest przemila atmosfera, i bardzo dorbzy fryzjerzy
Ale mojej koleżnce chodziło chyba o salon nie 'w Tesco' cyli Salsa a 'za Tesco' to chyba nie o tym samym mowimy. ale zapytam sie jej i upewne.
Byłam u Matrackich. optycznie wyglada jakbym miala wiecej wlosow, dobrze sciete ale niestety najlepiej wygladaja jak sa dobrze wyprostowane a szkoda mi wlosow i czasu zeby codziennie je meczyc prostowaniem.Generalnie jestem zadowolona. zapłaciłam za strzyzenie (włosy długie, za łopatki) 65zł.
Nastepnym razem zdecyduje sie chyba na salon Kleinów na Kosciuszki
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:33   #97
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Dziewczyny, a gdzie znaleźć w Olsztynie dobrego fryzjera, który zna się na kręconych włosach?

Swojego czasu poszłam do jednego to połowe włosów zostawiłam w salonie, mimo mojego proszenie : 'nic z długości' :/
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 11:13   #98
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

A ja slyszalam ze na Dajtkach jest swietna fryzjerka() mowie fryzjerka a nie salon bo w tym salonie sa podobno 2 czy 3 panie i tylko jedna Pani Iza portafi scinac wlosy na prawde fajnie ) Slyszlama juz od wielu osob ze ta pani jest bardzo kreatywna, zawsze trzyma sie wymagań klientow ( jak mowisz ze zalezy Ci na dlugosci to tak jest i koniec ) po prostu zna sie na tym co robi Sama jeszcze tam nie bylam ale niedlugo sie wybieram i zobaczymy jakie beda efekty.
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:19   #99
margarita99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Pani Asia z salonu "Urszula" pracuje na ul. Dworcowej przy Horteksie w nowo otwartym salonie Studio Line.
margarita99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:27   #100
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

margarita99 z nieba mi spadłaś z tą informacją To akurat bliziutko mnie i właśnie miałam pytać o Wasze opinie o tym salonie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 21:21   #101
tylko na chwile
Rozeznanie
 
Avatar tylko na chwile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 679
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

ja moge się tez wypowiedzeć o kilku salonach

Matraccy
Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz
Salon Fryzjerski Szymona Wilczaka
to jak dla mnie "Mega Artyści" [ ] z wizją, która czasami zatyka
ale ich wybierałam do zmienienia fryzury-ścięcie
z kolei farbowanie robiłam w 2 salonach
osiedlowy salonik Joanna czy Asia na Likusach
i salon EWA na Zołnierskiej (polecem p. Mirkę)
Ceny względne
__________________
[vichy]192266[/vichy]












być aktywną




tylko na chwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 17:24   #102
lajtway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Celashe dzięki za odp. Mi właściwie bardziej chodzi o ścinanie, bo nie farbuję włosów. Podobało Ci się ścięcie u Rafała? i gdzie on ma ten salon?
Dziewczyny czy możecie polecić konkretny salon Matrackich? Zastanawiam się czy się tam nie wybrać tylko ewentualnie nie wiem, który salon wybrać a cena ścięcia jest dość wysoka...

Edytowane przez lajtway
Czas edycji: 2009-03-17 o 17:26
lajtway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:43   #103
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Rafał ma salon na Likusach ul. Wedkarska (chyba nr domu 98) od ulicy widac reklame. Ale po tym jak bylam u Matrackich (p. Radek) to myślę, że nie ścina on dobrze- bez techniki, która powoduje optyczne zwiekszenie ilości włosów. Polecam Ci Matrackich pomimo dużej różnicy w cenie- Rafał brał chyba 25-30 zł za ścięcie (ale głowy nie daję bo już dokładnie nie pamiętam) a Matraccy 65 za włosy długie- ale warto- tym bardziej, że przy włosach długich nie trzeba za często chodzic do fryzjera na ścinanie.Co innego z farbowaniemDla zainteresowanych napiszę, że pofarbowałam się ostatnio (już po raz 2gi nie w salonie) Lorealem Recital Preference kolor VIKING. Włosy są super!Pokrywa jednolicie także odrosty, trochę rozjaśnia włosy i nie niszczy bardziej niż farby fryzjerskie + dodana jest fantastyczna odżywka, która starczy na 6-8 razy. Pomyślec, że tyle lat chodziłam do fryzjera na farbowanie a skutki były różne...Baleyage- wiadomo, samemu sie nie zrobi- ale 1 kolor i owszem.
Ale się rozpisałam!!!O rany- ale miło podzielic się z innymi swoimi doświaczeniami w tak istatnych sprawach dla kobiety))

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

A, dodam jeszcze, że p. Radek ścina w salonie Matrackich znajdującym sie przy Ratuszu, tam gdzie kiedyś był Empik. Ale myślę, że każdy inny też będzie dobrze ścinał.Osobiście uważam, że faceci są lepszymi fryzjerami
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 09:24   #104
olsztynianka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
OLSZTYN Starówka - u Lucyny - dobry fryzjer??

Witam, mam pytanie odnośnie salonu fryzjerskiego, ktory miesci się na olsztynskiej Starówce w Domu Rzemiosła (o ile dobrze kojarze nazwe salonu - "u Lucyny").
Czy wiecie cos na ten temat? Pracują tam zdolni fryzjerzy/fryzjerki?
Kogo mozecie polecic z tego salonu?
Ja slyszalam dobra opinię o pani o imieniu Agnieszka ale osobiscie jeszcze nie sprawdziłam ile w tym prawdy... macie moze jakies info o tejże pani?
Chciałabym skorzystac z usług tego salonu ale najpierw postanowiłam zasięgnąc porady tutaj
Z góry dzięki za odpowiedzi!
olsztynianka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:23   #105
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Hej !!
A czy ktoras z Was byla w Salonie Fryzjerskim "Point " Krasickiego (Carrefour )???
Slyszalam ze tam takze jest mila obsluga i super scinaja..Niedlugo mam zamiar zmienic fryzurke i wlasnie mialam tam isc sie obciac,ale moze Wy mi jeszcze poradzicie? Pozdrawiam
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:34   #106
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja byłam w Point 3 razy ale 3 lata temu- i nie byłam zadowolona, bo:
1. za I razem dziewczyna pofarbowala mi wlosy tak, że wyszły zielone
2. za II razem babka ładnie mnie zcięłą ale była niemiła i zrobiła mi awanturę, że nie przyjmie mi mojej karty stałego klienta czy jak się to nazywało bo wydany był w salonie Point ale w innym miejscu!!!a co z tego skoro to jedna siec i jeden właściciel?a tym bardziej, że rozmawałam z włascicielem i mówił mi że jest owa karta wszędzie uznawana- no i na dodatek tego dnia cos im sie popsuło i spłukiwała mi włosu zimną wodą, którą z jakiegoś innego miejsca przynosili, masakra- warunki były fatalne
3. za III razem facet miał mi podciąc koncówki bo zapuszczałam włosy a obciał mi ich duuuzo i brzydko

Uważaj na Pawłą bo on lubi bardzo dziwacznie obcinac, bardzo awangardowo. kolezance zgolil calu pas wlosow chyba niechcacy i powiedzial ze tak jest ładnie

Dodam, że to było ze 3 lata temu- może się coś zmienilo od tamtej pory- i pewnie sa inni fryzjerzy- ale na pewno dalej pracuje tam Paweł awangardzista
pozdrawiam!!!

Edytowane przez celashe
Czas edycji: 2009-04-06 o 13:38
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 00:29   #107
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

a byl ktos u fryzjera na kortowie? :P obcinaja w miare sensownie? ;>
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 02:42   #108
frenn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nikad
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Alek (mistrz fryzjerstwa)

Miał salon na starym mieście, od strony podwórka (do znalezienia, wystarczy popytać... Z tym, ze dawno to było, ale myślę ze jeszcze prosperują

Bierze troszkę więcej niż inni, ale gdy mnie ściął, to nie musiałam układać włosów. Moja mama od wieków walczyła z "gniazdem". Po ścięciu przez Alka problemu już nie było).

W zakładzie pracują tez inne osoby, m.in. jego żona. Warto jednak uprzeć się, żeby to on ścinał, a nie nikt inny.

Gdy byłam w salonie, to widzialam autografy Kory i innych artystow - mysle, ze ma więc wyrobioną markę.
frenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:12   #109
katariiina
Przyczajenie
 
Avatar katariiina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

dziewczynki pomocy!!!
jestem tu nowa, a mam umówioną wizytę w Prestige na rogu ulic Kopernika i Mazurskiej, ale nic nie wiem o tym salonie. przekopałam ten wątek, ale żadna z Was nie wspomina o nim... wybierając akurat to miejsce zasugerowałam się bliskością od mego miejsca zamieszkania oraz faktem, że mój chłopak strzyże tam włosy i jest zadowolony...
aha, włosy chcę ściąc i zrobić baleyage. trochę przeraziła mnie cena, bo o ile dobrze zrozumiałam to pasma w dwóch kolorach wyniosą mnie ok. 150 zł. do tego obcięcie, no i nie wiem czy tamta cena ujmuje fakt, że mam obecnie włosy długie (chcę skrócić do półdługich). cholerka nie wiem co zrobić, a w sumie zależy mi na czasie, bo obecny wygląd moich włosów wprawia mnie w stan wnerwienia :/
jeśli któraś z Was korzystała - proszę o opinie
katariiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 14:45   #110
malgos741
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

idź do mojej fryzjerki polecam....tel.0-663-123-844

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

na wilczyńskiego 6 lok.208 fajnie ścinają tel.663-123-844
malgos741 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:50   #111
katariiina
Przyczajenie
 
Avatar katariiina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

dzięki za namiar a jak to wygląda cenowo?
aczkolwiek poszłam do tego salonu, gdzie byłam umówiona i jestem zadowolona. kolorki zostały fajnie dobrane, włosy mam ścięte również tak, jak mi się podoba. dziś z rana je umyłam, przy układaniu nie uzyskałam może takiego efektu jak po zejściu z fotela... ale jak będę miała więcej czasu to mogę się pobawić w bardziej finezyjne układanie na co dzień wystarczy suszarka i okrągła szczotka. 150 zł zapłaciłam za całość
katariiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:27   #112
Miranda27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Mam zamiar za około 2 tygodnie wybrać się do fryzjera, żeby nieco zmienić swój wygląd. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o Matrackich, ale trochę boję się ceny. Orientujecie się może ile może kosztować mnie ścięcie z ułożeniem włosów do łopatek? A gdybym chciała do tego dodać jakiś pojedynczy element w innym kolorze? To dla mnie bardzo ważne informacje, poza tym jak dużo wcześniej należy się umawiać?
Miranda27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:11   #113
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez Miranda27 Pokaż wiadomość
Mam zamiar za około 2 tygodnie wybrać się do fryzjera, żeby nieco zmienić swój wygląd. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o Matrackich, ale trochę boję się ceny. Orientujecie się może ile może kosztować mnie ścięcie z ułożeniem włosów do łopatek? A gdybym chciała do tego dodać jakiś pojedynczy element w innym kolorze? To dla mnie bardzo ważne informacje, poza tym jak dużo wcześniej należy się umawiać?
Tak jak pisałam wcześniej- ściecie wlosow dlugich 65 zł.Ile farbowanie to do konca nie wiem- najlatwiej to zadzwonic i sie zapytac zwyczajnie.ale mniej niz 140 - 150 zł to nie wyniesie na pewno.A z umawianiem sie- do Andrzeja na dlugo wczesniej - nawet z miesiac przed- a do innych na pewno znajdzie sie jakis wczesniejszy termin.ja np bylam strzyzona w ten sam dzien co dzwonilam.
pozdrawiam
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:03   #114
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów - Olsztyn.

Na Allegro można wpisać przedłużanie włosów Olsztyn i wyskakują różne wyniki.
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...

Edytowane przez MHS
Czas edycji: 2010-02-13 o 11:39
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 12:42   #115
ciapstick
Przyczajenie
 
Avatar ciapstick
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja z czystym sumieniem polecam salonik "Glamour" na Limanowskiego Wszystkie Panie strzygą, farbują znakomicie, atmosfera w salonie też jest bardzo miła. Z Paniami zawsze można się dobrze dogadać i zrobią Ci na głowie dokładnie to co chcesz a jak poprosisz o poradę to ją otrzymasz Oczywiście najbardziej polecam Kochaną Panią Kasię, Pani ma po prostu magię z rękach, nawet włosy lepiej rosną po strzyżeniu u niej Ceny też nie są wygórowane, ale za to jakość usług najlepsza. Ja Mama i Siostra strzyżemy się tam od lat. Farbowanko też.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
A ja slyszalam ze na Dajtkach jest swietna fryzjerka() mowie fryzjerka a nie salon bo w tym salonie sa podobno 2 czy 3 panie i tylko jedna Pani Iza portafi scinac wlosy na prawde fajnie ) Slyszlama juz od wielu osob ze ta pani jest bardzo kreatywna, zawsze trzyma sie wymagań klientow ( jak mowisz ze zalezy Ci na dlugosci to tak jest i koniec ) po prostu zna sie na tym co robi Sama jeszcze tam nie bylam ale niedlugo sie wybieram i zobaczymy jakie beda efekty.

Ja miałam nieszczęście raz strzyc się u tej Pani i farbować. Miałam włosy lekko za ramiona i takie miały pozostać. Tymczasem Pani nagle obcięła mi włosy przy policzku, byłam w takim szoku, że po prostu do tej pory nie mogę tego przeżyć. Z tyłu zrobiła mi coś w stylu kasku i wystających spod spodu prostych włosów i w szkole śmieli się ze mnie, że mam włosy na penisa ścięte bo to dosłownie tak wyglądało. Nie wiem dlaczego tak obcięła mi włosy mimo że rozmawiałyśmy wcześniej i wyraźnie powiedziałam z długości co najwyżej centymetr...A to były walentynki...płakałam 3 dni i 3 dni non stop chodziłam w czapce nawet spałam, potem miałam bóle głowy ale to niestety taki był wielki szok. Potem poszłam do mojego sprawdzonego fryzjera ( bo do Pani Izy poszłam na prośbę bliskiej osoby bo znajoma podobno dobra- taaaa) i musiała miec zupełnie krótkie, bo tylko w ten sposób mogłam się tego pozbyć...Za to nigdy nie zawiodłam się w "Glamour". A strzygę się tam już pare lat.
ciapstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 20:36   #116
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez ciapstick Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem polecam salonik "Glamour" na Limanowskiego Wszystkie Panie strzygą, farbują znakomicie, atmosfera w salonie też jest bardzo miła. Z Paniami zawsze można się dobrze dogadać i zrobią Ci na głowie dokładnie to co chcesz a jak poprosisz o poradę to ją otrzymasz Oczywiście najbardziej polecam Kochaną Panią Kasię, Pani ma po prostu magię z rękach, nawet włosy lepiej rosną po strzyżeniu u niej Ceny też nie są wygórowane, ale za to jakość usług najlepsza. Ja Mama i Siostra strzyżemy się tam od lat. Farbowanko też.
A ile w tym salonie biorą mniej wiecej za farbowanie i ścięcie? Bo ja juz tam kiedyś byłam, ale za bardzo zadowolona nie bylam. Moze jutro przejde i zapytam się o tą panią Kasię.
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:31   #117
ciapstick
Przyczajenie
 
Avatar ciapstick
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja kiedyś byłam u Pani Kasi i płaciłam 13o zł, ale ja ściągałam wtedy czarny kolor i miałam nakładany brązowy. Pytałam się wtedy ile ściecie do tego kosztuje a Pani powiedziała, że to już gratis jest. Powiem Ci byłam wczoraj i ładny cennik wywiesili tuż przy wejściu,a le zawsze lepiej dopytac, bo może wyjdzie coś taniej itd.
ciapstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:59   #118
niszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Witam!
Czy ktoś może się orientuje w jakim salonie można obecnie znaleźć Panią Mariole, która pracowała wcześniej w salonie Matrckich na Starym Mieście?
niszaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 17:39   #119
mmarta132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez monika1001 Pokaż wiadomość
Hej !!
A czy ktoras z Was byla w Salonie Fryzjerskim "Point " Krasickiego (Carrefour )???
Slyszalam ze tam takze jest mila obsluga i super scinaja..Niedlugo mam zamiar zmienic fryzurke i wlasnie mialam tam isc sie obciac,ale moze Wy mi jeszcze poradzicie? Pozdrawiam
Ja tam chodzę już od kilku lat i jestem zadowolona. Chodzę do Eweliny.
mmarta132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:09   #120
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Gdzie moglabym isc na dekoloryzacje i nakladanie farby braz? Znacie jakies dobre salony gdzie ten zabieg zostanie przeprowadzony w miare profesjonalnie tak ze nie zrobi mi z wlosow totalnego siana?
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.