Wypadające włosy cz. IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 09:57   #4411
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez marcheweczka188 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś już czasu.. ale postanowiłam napisać. Włosy wypadają mi od jakiegoś czasu (pół roku
) ale od 2 miesięcy dopiero zaczęłam zwracać na to większą uwagę, tracę około 100 włosów dziennie..) Dwa tygodnie temu byłam u dermatologa, zlecił mi badania morfologii krwi, TSH, Tesstosteron, SHBG i DHS-04) wszystkie badania wyszły w normie. Chociaż SHBG mam niskie, ale jednak w normie tzn mam: 31,90 a norma (19,80; 155,20).
Już sama nie wiem co mam myśleć, wykonać dodatkowe badania?
Dermatolog powiedziała że jeżeli te badania wyjdą w normie to zaprasza na badanie włosa(trichogram) oraz przepisała suplement diety Novophane, dodatkowo wcieram joanne rzepa, kuracja wzmacniająca.
Proszę dajcie znać cokolwiek..
Hej, powinnaś przejść się jednak do endokrynologa, najlepiej połączenie gin/edo. Na moje oko masz za niskie SHGB, mi endo mówiła, że powinno być wyższe, ale też masz za mało badań zrobionych. Nie napisałaś, czy coś się dzieje ze skórą. Tak czy inaczej moim zdaniem powinnaś odwiedzić endo jeśli to wypadanie faktycznie trwa dłużej niż 2 miesiące. A trichogram niech Ci zrobi Brałam Novophane, mają dobry skład.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:17   #4412
marcheweczka188
Raczkowanie
 
Avatar marcheweczka188
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 42
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

skóra chyba ok, trochę walczę z łupieżem suchym...
Przestarszyłaś mnie tym niby za niskim SHBG... najbardziej boje się androgennego.. ale nikt w rodzinie nie miał...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Trichogram wykonam za ok. miesiąc(brak miejsc)
ale iść przed trichogramem do endo?
marcheweczka188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:24   #4413
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez marcheweczka188 Pokaż wiadomość
skóra chyba ok, trochę walczę z łupieżem suchym...
Przestarszyłaś mnie tym niby za niskim SHBG... najbardziej boje się androgennego.. ale nikt w rodzinie nie miał...
Oj ale Ty się nie przejmuj! Powinno być wyższe, ale nie znasz innych hormonów. Samo SHGB nie wiem czy o czymś świadczy jeśli reszta jest w normie. Nie stresuj się na zapas
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:01   #4414
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

mastiff , ja jestem z Wro, mogłabym prosić o kontakt do tego dermatologa?

Dziewczyny, napisałyście mi, że zabieg i znieczulenie które dostałam mogło mieć wpływ na wypadanie, ale jak długo to może trwać? Bo trwa już ponad miesiąc i żadnej poprawy nie widać, włosy wychodzą garściami, mam wrażenie, że została już połowa. Załączam zdjęcia jak to wygląda i ile włosów wyciągnęłam dziś po myciu, a zaznaczam, że ścięłam ostatnio włosy i są długości za ucho tylko. Bardzo proszę o jakiekolwiek sugestie, jakieś badania, preparaty, cokolwiek mogłoby zahamować to wypadanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klab.jpg (68,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bok.jpg (136,6 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srodek.jpg (117,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czubek.jpg (162,0 KB, 71 załadowań)
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:08   #4415
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez luiza_laura Pokaż wiadomość
mastiff , ja jestem z Wro, mogłabym prosić o kontakt do tego dermatologa?

Dziewczyny, napisałyście mi, że zabieg i znieczulenie które dostałam mogło mieć wpływ na wypadanie, ale jak długo to może trwać? Bo trwa już ponad miesiąc i żadnej poprawy nie widać, włosy wychodzą garściami, mam wrażenie, że została już połowa. Załączam zdjęcia jak to wygląda i ile włosów wyciągnęłam dziś po myciu, a zaznaczam, że ścięłam ostatnio włosy i są długości za ucho tylko. Bardzo proszę o jakiekolwiek sugestie, jakieś badania, preparaty, cokolwiek mogłoby zahamować to wypadanie.
Słuchaj, jeśli chcesz mogę Ci wysłać na pryw tak jak dziewczynom, ale one maja problemy ze skórą. W takim przypadku jak masz Ty teraz, to ja nie wiem czy jest sens. Już mówię dlaczego: ona mi pomogła przy ŁZS kiedy to właśnie dermatolog pomaga, ale teraz kiedy sytuacja jest unormowana, zleca mi jak każdy Loxon czy Alpicrt i wizytę u endokrynologa. Boję się, że w Twoim przypadku może być podobnie Nie chciałabym, żebyś wywaliła kasę, a dostaniesz "zestaw podstawowy".
Jak dla mnie masz telogen po zabiegu, a on trochę trwa. Podobno dobrym preparatem jest Vitaminer zielony, ma dobry bogaty skład.
Kiedy miałaś zabieg i jaki czas po nim zaczęły Ci lecieć włosy?
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:17   #4416
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

mastiff dziękuję bardzo za odpowiedź!
skoro uważasz, że nie ma sensu, to dziękuję, a uważasz, że powinnam zacząć stosować alpicort? dostałam receptę od dermatolog, ale tak jak pisałam, ona mi nawet nie obejrzała głowy, więc nie jestem przekonana.

zabieg miałam 6 marca, dostałam zastrzyki ze znieczuleniem miejscowym w 3 miejscach. po zabiegu przez kilka dni nie mogłam myć włosów, umyłam pierwszy raz 10 marca i wtedy już było bardzo dużo włosów w wannie i od wtedy zaczęłam widzieć jak dużo mi ich leci w ciągu dnia, a każde mycie to efekt jak na zdjęciu, a nawet gorzej, gdyż wcześniej miałam znacznie dłuższe włosy.
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:14   #4417
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja obciełam i nie miało to wpływu...
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 06:19   #4418
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Luiza Laura wydaje mi się, że po zabiegu włosy będą Ci wypadać jeszcze jakiś czas ale możesz pobudzić je do wzrostu. Ja przy talogenie od dermatologa dostałam revalid na 2 miesiące a następnie biotynę, kolagen i zestaw witamin. W sumie od 3 miesięcy mam kurację i efekt jest bardzo ładny. Widać dużo małych, rosnących włosków i co najważniejsze te małe nie wypadają i rosną coraz grubsze. Do tego myłam włosy szamponem novoxidyl i wcierałam płyn novoxidyl w skórę głowy. Później derma zmieniła mi ten zestaw na dermene. Szamponów nie mogę polecić w 100 % bo niszczą włosy i są naszpikowane parabenami i sls. Na dniach chcę je wymienić na szampon ziołowy (rosyjski). Jakiś czas temu znalazłam nawet zamiennik dla revalidu w niższej cenie ale musiałabym poszukać na allegro . Witaminy mogą być pomocne na początek.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:30   #4419
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Obcinanie włosów nic nie daje
U mnie cały czas standardowo wypada max 40 włosów łącznie (mycie,suszenie). Oczywiście dermatolog mówi ,że to norma,ale jak widzę,ze przedziałek mi się rozszerza, no to nie jest dobrze.Resztę hormonów muszę zrobić,ale u mnie problem z dotarciem do laboratorium ,nie uśmiecha mi się za bardzo targanie najmniejszej córy po przychodniach razem ze mną
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:38   #4420
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez empressofshadows Pokaż wiadomość
Obcinanie włosów nic nie daje
U mnie cały czas standardowo wypada max 40 włosów łącznie (mycie,suszenie). Oczywiście dermatolog mówi ,że to norma,ale jak widzę,ze przedziałek mi się rozszerza, no to nie jest dobrze.Resztę hormonów muszę zrobić,ale u mnie problem z dotarciem do laboratorium ,nie uśmiecha mi się za bardzo targanie najmniejszej córy po przychodniach razem ze mną
Bo oni czasami się tak zafiksują, że powinna wypadać 100ka włosów, wiec mniej to już zupełnie nie problem? Trzeba im uświadomić, że nie odrastają.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:44   #4421
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

mastiff
Oni twierdzą,że norma jest 100-150
Dobrze ,że u mnie odrastają,ale mimo wszystko,sama wiesz jak to jest ,jak widzisz wszędzie swoje włosy.
Ja się cały czas zastanawiam co u mnie może mieć wpływ na to wypadanie,może mam źle dobrane tabletki antykoncepcyjne ,no nie wiem.Jakiś czas temu stres silny i odchudzanie wchodziło w rachubę,ale teraz to już troszkę za długo to trwa
A powiedz mi ,bo Ty na pewno będziesz wiedzieć,czy 12 dc mogę zrobić badanie na jakiś z hormonów?Czy w grę wchodzą tylko 3 ,7 i 8 ,a potem 21dc?

Edytowane przez empressofshadows
Czas edycji: 2013-04-10 o 13:23
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 17:21   #4422
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Empress a kiedy rodziłaś? Mi po porodzie tez włosy wypadały jek szalone. Po pierwszym trwało to jakiś miesiąc może dłużej ale miałam łyse zakola i linia czoła cofnęła się o ok 1,5 cm. Potem zaczęły odrastać. Po drugim porodzie wypadało ich mniej i krócej to trwało ale powtórzyło się w ciągu roku 3x i efekt końcowy był gorszy. Nadal wypadają ale na szczęście rosną nowe.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:50   #4423
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

s_pinka
Dla mnie to byłaby nowość jeśli chodzi o wypadanie włosów po porodzie.Jak urodziłam pierwszą córkę nic nie działo się z moimi włosami,natomiast po drugim porodzie włosy zaczęły mi wypadać po około 10 miesiącach,więc nie wiem czy poród mogę powiązać z przyczynami wypadaniaJedyne co przychodzi mi do głowy to to,że po urodzeniu pierwszej córki nie brałam antyków,a przy drugiej córce od razu po 6 tygodniach od porodu dostałam okres i przy okazji zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne(najpierw Azalia,potem chyba od razu był Kontracept i tak go ciągnę od tego czasu i zastanawiam sie czy nie od niego moje problemy z włosami:rolleye s:

Edytowane przez empressofshadows
Czas edycji: 2013-04-10 o 17:53
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 22:05   #4424
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

empress 10 miesięcy po porodzie to faktycznie trochę późno, żeby można powiedzieć, że to po ciąży. Mi zaczęły wypadać po prawie roku. Ciąża jest obciążeniem dla organizmu i w sumie nie ma się co dziwić.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:22   #4425
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

s_pinka , dziękuję za podzielenie się Twoim sposobem
Nic innego mi nie pozostaje jak kombinować, ale dobrze wiedzieć, co się sprawdza u innych.
Mnie zawsze wypadało sporo włosów i jakoś się nie przejmowałam, bo rosło dużo nowych. Ale teraz samo mycie (codziennie) to ok. 200 włosów plus to co leci przez cały dzień, a muszę zbierać je z siebie co chwilę. Z Waszych odpowiedzi wnioskuję, że wypadania nie jestem w stanie zmniejszyć i muszę to przeczekać, oby szybko odrosły
Jem vitapil, piję pokrzywę i skrzyp, myję na razie dermeną, nakładam maskę biovax i domową z żółtka, zamówiłam wcierkę jantar i chyba kupię ten novoxidyl.
Pozdrawiam!
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:39   #4426
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

luiza_laura
Ja używam Novoxidylu,bo tak zaleciła mi dermatolog,ale nie zauważyłam,aby zmniejszyło mi się dzięki temu szamponowi wypadanie .Bynajmniej po Novoxidylu moja pani doktor zaleca jeszcze właśnie Dermenę,ale raczej poleca ten pierwszy ,bo zawiera lek.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 07:34   #4427
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Epmressofshadows moja poleciła mi dokładnie tak samo . Może to ta sama lekarka ;p.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:44   #4428
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

s_pinka
Chyba nie,ale daleko od siebie nie mieszkamy,dzieli nas ze 100km
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:27   #4429
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Za mało napisałaś troszę. To co wywnioskował endo może mieć związek z włosami, tylko pytanie co: tarczyca, hormony płciowe? Nieregularnie miesiączkujesz, to już sygnał. Łupież tłusty może być objawem zapalenie skóry, wywołanym nierównowagą hormonalną, bądź być bez związku, np. zła pielęgnacja. Jeśli masz łupież tłusty powinnaś iść do dermatologa. Poczytaj trochę o ŁZS: tak, od tego włosy lecą i to mocno. Zwłaszcza przy łupieżu tłustym. Jeśli masz już jakieś wyniki badań, wklej, popatrzymy
Wyniki tarczycy i morfologii gdzieś zapodziałam,ale wszystko było w najlepszym porządku. Jeśli chodzi o żelazo to norma chyba była od 50 -120 (nie jestem pewna),a ja miałam 48,ale już uzupełniłam braki.
Hormonów płciowych nie badałam, zastanawiałam się czy mogę mieć po tacie łysienie androgenowe ,ale na razie skupię się na tym łupieżu. Stosowałam Zoxin Med,ale mi nie pomógł,więc liczę na Nizoral. Dziękuję za informacje o ŁZS,za tydzień pojadę do dermatologa.
Ten Mercilon ma mi pomóc w unormowaniu cyklu menstruacyjnego i ogółem hormonów,ale póki co mój organizm źle na niego reaguje. Bóle piersi,ciągle chodzę jakaś taka przybita i wysypało mi twarz.
Żałuję,że tak późno zareagowałam,bo sraciłam zbyt wiele włosów
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 15:11   #4430
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Zrobiłam dziś zdj włosów.. I to co mi wypada dziennie-oczywiście tylko to co wypadło podczas spłukiwania szamponu.. ( po wyschnięciu nie udało mi sie zebrać kłaków. )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0618.jpg (65,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0619.jpg (65,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0660.jpg (96,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0658.jpg (113,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0631.jpg (114,3 KB, 62 załadowań)
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2013-04-15 o 15:14
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 15:19   #4431
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj kucyka.jpg (56,9 KB, 64 załadowań)
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:46   #4432
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Czy na miejsce włosów które wypadną rosną nowe? Czy nie ma szans ? Bo ja mam taki cieniutki kucyk już Widzę nowe włosy już niektóre mają po 5 cm ale nie jest ich nie wiadomo ile ;/
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:55   #4433
candelabra
Raczkowanie
 
Avatar candelabra
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dzamatasi, masz gęste włosy i gruby kucyk. Co prawda z sitka dużo wyjełaś, ale do łysiejącej jeszcze długa droga.
A u mnie Loxon chyba coś podziałał, bo są nowe anteny, ale dalej lecą.
candelabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:14   #4434
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

dzamatasi
U mnie włosy wyglądają podobnie jak Twoje.
Ja z sitka takich kłębków nie wyciągam(max 10),ale jak wysychają to wtedy pełno leci.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:22   #4435
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

dzamatasi jakbym widziała swoje włosy. Też mam gęste włosy ale wyraźnie przerzedzone. U mnie na szczęście odrastają nowe ale ich kondycja jest słaba.

Lalita z reguły w miejsce starych wyrastają nowe ale jeśli stan jest patologiczny to wzrost może być zahamowany i trzeba je pomóc.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:56   #4436
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja używam teraz odżywki Jantar czytałam o niej bardzo dużo pozytywnych opinii mam nadzieję, że ona mi pomoże, oby bo mi nic nie pomaga nawet specyfiki przepisane przez dermatologa ;/
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:06   #4437
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lalita1995 Pokaż wiadomość
Ja używam teraz odżywki Jantar czytałam o niej bardzo dużo pozytywnych opinii mam nadzieję, że ona mi pomoże, oby bo mi nic nie pomaga nawet specyfiki przepisane przez dermatologa ;/
Też używałam Jantara -rok temu na początku wypadania włosów. , ale niestety nic nie pomógł.. Mam wrażenie ,że też zepsułam sobie skórę głowy przez odżywki ,które nakładałam..

Ale mam nadzieję ,że choć Tobie pomoże- w końcu tyle dziewczynom pomógł.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 23:30   #4438
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Hej dziewczyny

Niestety muszę dołączyć do Waszego grona i tego niewdzięcznego wątku.
Od okolo miesiąca silnie wypadają mi włosy.
Wiem co jest jego przyczyną - moja głupia, beznadziejna dieta a właściwie głodówka. Okres także mi się zatrzymał. Powiedzcie co mam robić? Do jakiego lekarza się wybrać?Dermatolog, trycholog, ginekolog?
Jestem spanikowana, zawsze miałam grube i lśniące włosy.
Sama jestem sobie winna no ale trzeba walczyć o zdrowie i cieszyć się, że zmądrzałam.
Liczę na Wasze odpowiedzi! Pozdrawiam
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 00:45   #4439
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lalita1995 Pokaż wiadomość
Ja używam teraz odżywki Jantar czytałam o niej bardzo dużo pozytywnych opinii mam nadzieję, że ona mi pomoże, oby bo mi nic nie pomaga nawet specyfiki przepisane przez dermatologa ;/
Ja też czytałam mnóstwo pozytywnych opinii, ale chyba reaguję pokrzywką na propylene glycol, który jest na 2 miejscu w składzie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 04:05   #4440
anshe
Raczkowanie
 
Avatar anshe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 341
Odp: Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
pinacoladko truj grzyba z nami! Ja przy tak ostrym zapaleniu skóry też przeszłam na dietę i znowu na nią wracam. Spróbuj zrobić sobie peeling skóry głowy kawą z miodem (podobno powinna być zaparzona). A jak umyjesz włosy nałóż na jakiś czas gluta z siemienia lnianego a później go zmyj. Mi ostatnio coś takiego dosyć mocno pomogło. U dermatologa nie dawaj sobie wcisnąć czegoś typu Alpicort czy Loxon, tylko mów co się dzieje ze skórą. 9/10 dermatologów to debile, ale może trafisz na tego właściwego w końcu. Masz dokładnie teraz to co ja miałam 5 lat temu, więc wiem przez co przechodzisz. Musisz zaleczyć stan zapalny, ale na tym się nie skończy.
Racja Ci dermatolodzy to nieporozumienie. Ja problemy ze skóra głowy mam od dziecka. W niektórych okresach życia objawy nasilaly sie. Raz dermatolog mi pomogl,jak chodzilam do podstawowki,dostalam mikstury robione w aptece,pomoglo na 3 lata. Potem doswiadczenia z lekarzami zle!a nazwiska tamtego lekarza nie pamietam. Wizaz mi pomogl,bo dziewczyny maja wieksza wiedze niz niejeden dermatolog. Mi bardzo pomogla dieta,bardzo musze uwazac czym myje wlosy. W pewnym momencie byl dramat,wlosy lecialy mi z glowy.w calym mieszkaniu byly moje wlosy a na glowie skorupa ktos by pomyslal ze zadniedbalam sprawe a tu nic nie pomagalo
__________________
anshe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.