Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 18:31   #1
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831

Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)


Witam
Nie znalazłam żadnego wątku dotyczącego tej deskorolki więc pozwoliłam sobie założyć

Tak jak w temacie . Czy któraś z Wizażanek posiada to cudo ? Jak się na tym jeździ ?

Ciepło się robi, wakacje coraz bliżej i chciałoby się jakoś aktywnie spędzać ten czas na świeżym powietrzu A jeszcze się przy tym kondycji nabierze I przychodzą mi do głowy różne dziwne rzeczy m.in zakup właśnie tej deskorolki Może się nie zabiję

Tak więc jeśli któraś z Was miała jakąkolwiek styczność z tym sprzętem to bardzo prosiłabym o opinie .

Z góry dziękuję
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:45   #2
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

Nie posiadam, ale miałam przyjemnosc kilka razy "jezdzic". Trudno to nazwac jada, ale frajda była niezła
Rzeczywiscie mozna jechac tak, by nie musiec sie odpychac (umozliwia to konstrukcja deski). Ale nie posiadłam umiejetnosci

Jesli lubisz taka "nieopanowana" na poczatku zabawe, to bedzie swietna.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:17   #3
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

Dzięki bardzo za opinię

Właśnie dziś ją kupiłam teraz tylko czekać na przesyłkę i mam nadzieję, że w długi weekend sobie na niej pojeżdżę
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:29   #4
tarantata
Raczkowanie
 
Avatar tarantata
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 418
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

zdaj KONIECZNIE relacje!!! bardzo mi sie podoba pewnie tez zakupie niedlugo!
__________________
zapuszczam! cel: 70 cm, jest: 59 cm
team v-cut!
tarantata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:25   #5
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

Po dłuuuugim czasie oczekiwania wreszcie dotarło do mnie to cudo Powiem tak , że na razie to jest masakra ;D Ale jeszcze się nie połamałam , nie wywaliłam, ŻYJE!! Sądząc po cenie, nalepce pod spodem 'made in china' oraz braku jakichkolwiek umiejętności jazdy deska długo nie pociągnie ale myślę, że na naukę jest w sam raz jak nauczę się jeździć kupię coś porządniejszego ^^
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:36   #6
settii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

ja kupiłem 10 dni temu i młody zajeżdża ją na śmierć.
To całkiem sprytne urządzenie nie pozwala dziecku być w bezruchu
wtedy z niego spadnie, mnie to cieszy gdyż mały trochę przytył po
zimie (pewnie przez siedzenie przed komputerem) a teraz to spali.
Przed zakupem rozglądałem się żeby nie kupić dziecku podróby i
znalazłem oryginalną drewnianą Hudorę w markecie Selgros
settii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:34   #7
stiria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

Hej,
Właśnie czekam na przesyłkę. Zajawiłam się, gdy kumpela chwaliła, że to świetne ćwiczenie. Rzeczywiście nieźle pracują bioderka ;-) Ja się zdecydowałam kupić deskę Street Surfing. Jest polski sklep internetowy. Droższa niż podróby ale z tego co czytałam warto zainwestować.

Edytowane przez stiria
Czas edycji: 2013-01-03 o 15:36
stiria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 13:18   #8
Awitomik
Przyczajenie
 
Avatar Awitomik
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Deskorolka waveboard , czy któraś z Was ją ma ? :)

Polecam każdemu tą formę aktywnego spędzania czasu Waveboardy są u nas jeszcze stosunkowo mało popularne, ale myślę, że jeszcze przyjdzie na nie czas, bo u nas wszystko objawia się ze sporym opóźnieniem w stosunku do Stanów, a nawet do krajów zachodnich. Niska popularność to dla potencjalnych nabywców same korzyści Markowe waveboardy są u nas bardzo tanie w porównaniu do cen amerykańskich.

Polecam deski firm takich jak: Razor, The Wave, JD Bug, Hudora. Oryginały można rozpoznać po markowych pudełkach, instrukcjach, a też często załączona jest do nich płytka DVD z instruktażem. Należy wystrzegać się chińskiego badziewia, bo słaba jakość wykonania = w tym przypadku z większym niebezpieczeństwem. Te z Decathlona też nie grzeszą jakością, a na dodatek są drogie. Na Allegro wszystko poniżej 100 zł to deski słabej jakości. W przypadku chęci zakupu po okazyjnej cenie należy wykazać się odrobiną cierpliwości, bo okazje się trafiają. Często można tanio wyrwać deskę niewiele używaną. Ludzie kupują, bo się napalą, albo też dostaną w prezencie po czym stwierdzają, że to nie dla nich i sprzęt ląduje na Allegro

Jest kilka różnych technik jazdy, ale generalnie można stwierdzić, że jazda na waveboardzie aktywuje mięśnie nóg, pośladków, a jazda szybka dodatkowo zmusza do intensywnej pracy mięśnie brzucha i międzyżebrowe.

Nauka przebiega sprawnie i bezboleśnie o ile nauczymy się wcześniej bezpiecznego upadania lub awaryjnego zeskakiwania z deski (hamulców brak) Osoba dla, której sport to nic nowego powinna załapać tzw. bakcyla w pół godziny, a później już tylko trening i wypracowywanie swojego własnego stylu jazdy. Kiedy już masz deskę dobrze opanowaną to jazda naprawdę przypomina snowboard!

PS Jakby co to jeżdżę w Krakowie na Błoniach i służę instruktażem (oczywiście bezpłatnym).

Edytowane przez Awitomik
Czas edycji: 2013-08-28 o 13:23
Awitomik jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.