szczotka do gęstych, długich włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-11, 17:57   #1
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483

szczotka do gęstych, długich włosów


Cześć!

Poszukuję szczotki do grubych, gęstych, długich, prostych włosów.
Ma to być prezent dla siostry, więc chciałabym, żeby było to coś porządnego.
Sama używam szczotki Tangle Tezeer, ale nie wiem czy sprawdzi się na takich włosach.

Zastanawiałam się nad szczotkami: Tangle Angel, Tangle Angel Xtreme lub szczotką z naturalnego włosia dzika.

Co sądzicie o tych produktach? Możecie polecić coś innego?
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 09:22   #2
majkejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: szczotka do gęstych, długich włosów

Hej odpowiadając na Twoje pytanie - a przerobiłam już wiele szczotek... Tangle Teezer oczywiście też. TT jest spoko, ale w mojej opinii nie do końca jest stworzony do bardziej wymagających włosów. To fajna, poręczna szczotka. Testowałam Tangle Angel, w wersji CLassic (to ta matowa, bardziej minimalistyczna) i Xtreme. U mnie dużo fajniej sprawdziłsię Classic - ma dość cienkie, ale gęste i precyzyjne ząbki - coś jak TT, ale dłuższe. Xtreme ma je grubsze i ogólnie jest większa, ale te z Classic jakby lepiej wnikały we włosy do dsamej nasady. No i jeśli szukasz czegoś na prezent, to Classic może być super - te szczoty są takie dizajnerskie, w ładnych pudełkach, więc tylko kokarda do tego i super
majkejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:38   #3
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: szczotka do gęstych, długich włosów

Cytat:
Napisane przez majkejt Pokaż wiadomość
Hej odpowiadając na Twoje pytanie - a przerobiłam już wiele szczotek... Tangle Teezer oczywiście też. TT jest spoko, ale w mojej opinii nie do końca jest stworzony do bardziej wymagających włosów. To fajna, poręczna szczotka. Testowałam Tangle Angel, w wersji CLassic (to ta matowa, bardziej minimalistyczna) i Xtreme. U mnie dużo fajniej sprawdziłsię Classic - ma dość cienkie, ale gęste i precyzyjne ząbki - coś jak TT, ale dłuższe. Xtreme ma je grubsze i ogólnie jest większa, ale te z Classic jakby lepiej wnikały we włosy do dsamej nasady. No i jeśli szukasz czegoś na prezent, to Classic może być super - te szczoty są takie dizajnerskie, w ładnych pudełkach, więc tylko kokarda do tego i super
Dziękuję za odpowiedź
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 14:23   #4
artemiida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 99
Dot.: szczotka do gęstych, długich włosów

też pomyślałam o Tangle Angel, a konkretnie o modelu Xtreme. On jest największy z nich wszystkich. Sprawdza się na gęstych i grubych włosach mojej przyjaciółki. jest z niej mega zadowolona
artemiida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:00   #5
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: szczotka do gęstych, długich włosów

A ja polecę szczotkę Wet Brush bez problemu rozczesuję nią zarówno mokre jak i suche włosy (ciężkie, grube i gęste, długość za łopatki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37263.jpg (28,0 KB, 2 załadowań)
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 16:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.