Rozstanie z facetem, część XL. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-09, 14:13   #1501
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Tak się dzisiaj szwendam po internetach i cyk, przypomniało mi się o tym miejscu
Mam nadzieję, że u 'starej gwardii' wszystko dobrze, a nowym dziewczynom życzę dużo siły!
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siemasz siostra!

Jakoś powoli sie klaruje, niedługo mija 4 miesiące. Jest ciężko ale na szczęście mam wsparcie.

A co u ciebie? Jak tam pan patafian?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 17:28   #1502
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Tak się dzisiaj szwendam po internetach i cyk, przypomniało mi się o tym miejscu
Mam nadzieję, że u 'starej gwardii' wszystko dobrze, a nowym dziewczynom życzę dużo siły!
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opowiadaj co u Ciebie!
Ja pomału wychodze na prostą z myślami itd. Czas ogarnac reszte rzeczy ktore przez ten rok zaniedbalam.
Dlugo mi zeszlo ale ciesze sie ze jestem juz w tym punkcie. Jakbym sie spod ziemi wygrzebala. Serio dotknelam dna rozpaczy itd. Ale to juz za mna. Czas pomalu ruszyc do przodu.
A Ty jak tam? Jak z patafianem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 19:19   #1503
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Tak się dzisiaj szwendam po internetach i cyk, przypomniało mi się o tym miejscu
Mam nadzieję, że u 'starej gwardii' wszystko dobrze, a nowym dziewczynom życzę dużo siły!
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej
Ja powoli wychodzę na prostą. Żyję normalnie. Ostatnio był dzień, że w ogóle o byłym nie pomyślałam. Taki mój mały sukces. Potrafię się już nawet szczerze śmiać i uśmiechać.

A jak u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 20:42   #1504
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Eh.. chciałabym Wam dziewczyny napisac coś 'krzepiącego', ale niestety u mnie happy endu nie było.
Z patafianem, nie wyszło. A tylko pomogło utwierdzić mnie w przekonaniu, że nadal kocham exa.
I już nie wierzę, ze to kiedyś minie.
Książkowy, beznadziejny przypadek
Dobrze, ze u Was dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:33   #1505
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Eh.. chciałabym Wam dziewczyny napisac coś 'krzepiącego', ale niestety u mnie happy endu nie było.
Z patafianem, nie wyszło. A tylko pomogło utwierdzić mnie w przekonaniu, że nadal kocham exa.
I już nie wierzę, ze to kiedyś minie.
Książkowy, beznadziejny przypadek
Dobrze, ze u Was dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dzis wyjatkowo kiepski dzien i liczyłam ze wpadniesz tu z jakas cudowna pokrzepiajaca historia z happy endem a tu klops ;(

Beznadziejny przypadek? High five! Witam w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:40   #1506
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Mam dzis wyjatkowo kiepski dzien i liczyłam ze wpadniesz tu z jakas cudowna pokrzepiajaca historia z happy endem a tu klops ;(

Beznadziejny przypadek? High five! Witam w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwierz kochana, że bardzo chciałam..
Myślałam, ze jak wrócę tutaj po kilku miesiącach, to z jakąs 'allelują'.
Ale co Wam tu będę bajki pisać.. do kitu jest, po prostu. Nie wierzę już w cuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:56   #1507
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Uwierz kochana, że bardzo chciałam..
Myślałam, ze jak wrócę tutaj po kilku miesiącach, to z jakąs 'allelują'.
Ale co Wam tu będę bajki pisać.. do kitu jest, po prostu. Nie wierzę już w cuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem... nie badz surowa dla siebie. Wszystkie to znamy. Tez chcialabym dodać jakas super wiadomość, dac Wam nadzieje. Niestety nie moge.

Jest ciezko.

Nie ma cudów. Życie nie jest fair. Próbowałam naprawiać swiat liczac ze jakas sprawiedliwość istnieje i ze wróci karma. Nie wrocila...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 22:07   #1508
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Rozumiem... nie badz surowa dla siebie. Wszystkie to znamy. Tez chcialabym dodać jakas super wiadomość, dac Wam nadzieje. Niestety nie moge.

Jest ciezko.

Nie ma cudów. Życie nie jest fair. Próbowałam naprawiać swiat liczac ze jakas sprawiedliwość istnieje i ze wróci karma. Nie wrocila...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w karmę to ja nigdy nie wierzyłam. Zbyt wiele znam historii, gdzie to właśnie ta skrzywdzona strona dostawała do końca zycia po tylku, a ta druga żyła jak pączek w maśle..
Zresztą, ja nikomu źle nie życzę. Wyrównania krzywd też nie oczekuję. Chciałam być po prostu szczęśliwa..
A w międzyczasie przeżyłam kolejną rodzinną tragedie, posypało mi się zdrowie, nowa znajomość okazała się totalnym niewypałem, straciłam przyjaciela.. eh
A ex, no cóż.. spotyka się z dziewczyną, przy której podobno zrozumiał ile dla niego znaczę i dlatego zdecydowal się wrócić.
Także.. piękne to życie, jak diabli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 22:11   #1509
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
A w karmę to ja nigdy nie wierzyłam. Zbyt wiele znam historii, gdzie to właśnie ta skrzywdzona strona dostawała do końca zycia po tylku, a ta druga żyła jak pączek w maśle..
Zresztą, ja nikomu źle nie życzę. Wyrównania krzywd też nie oczekuję. Chciałam być po prostu szczęśliwa..
A w międzyczasie przeżyłam kolejną rodzinną tragedie, posypało mi się zdrowie, nowa znajomość okazała się totalnym niewypałem, straciłam przyjaciela.. eh
A ex, no cóż.. spotyka się z dziewczyną, przy której podobno zrozumiał ile dla niego znaczę i dlatego zdecydowal się wrócić.
Także.. piękne to życie, jak diabli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez w nia nie wierzę ale jakoś próbowałam walczyc, ze moje jednak dobro wraca... nie wróciło heh.

Ja tez nikomu zle nie zycze. Po prostu chcialabym byc szczesliwa.

U mnie znow na okolo samo szczescie. Sluby, narodziny. A ja czuje sie taka totalnie bezwartosciowa dla swiata...

Czyli ze co... walczy o powrót do Ciebie czy dalej z nia tkwi...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 22:14   #1510
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Tez w nia nie wierzę ale jakoś próbowałam walczyc, ze moje jednak dobro wraca... nie wróciło heh.

Ja tez nikomu zle nie zycze. Po prostu chcialabym byc szczesliwa.

U mnie znow na okolo samo szczescie. Sluby, narodziny. A ja czuje sie taka totalnie bezwartosciowa dla swiata...

Czyli ze co... walczy o powrót do Ciebie czy dalej z nia tkwi...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie. Spotyka się z dziewczyną, którą poznał przed tym, jak chciał wrócić do mnie.
I wiesz, 'przy niej zrozumialem, ze tylko ty sie liczysz' bla bla

Przykro mi mała, myslalam ze jak tu przyjde, to żadnej z Was już tutaj nie spotkam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 22:22   #1511
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Nie, nie. Spotyka się z dziewczyną, którą poznał przed tym, jak chciał wrócić do mnie.
I wiesz, 'przy niej zrozumialem, ze tylko ty sie liczysz' bla bla

Przykro mi mała, myslalam ze jak tu przyjde, to żadnej z Was już tutaj nie spotkam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co oni maja w glowie... po co...? Po co takie coś w ogole mowic....albo jestes jedyna i rzuca wszystko i walczy albo niech nie jesteś i odcina się totalnie...

Jestes ostania osoba jaka spodziewalam się tu spotkac. Dawalas nam tyle sily i slow rozsądku. Mialam nadzieje ze zycie Ci wynagrodzilo to wszystko...

Trudne to wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 22:25   #1512
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Co oni maja w glowie... po co...? Po co takie coś w ogole mowic....albo jestes jedyna i rzuca wszystko i walczy albo niech nie jesteś i odcina się totalnie...

Jestes ostania osoba jaka spodziewalam się tu spotkac. Dawalas nam tyle sily i slow rozsądku. Mialam nadzieje ze zycie Ci wynagrodzilo to wszystko...

Trudne to wszystko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, nie zrozumiałysmy sie.
On sie TERAZ spotyka z dziewczyną, z którą sie spotykał WCZESNIEJ. Przed tym, jak podjął decyzję o powrocie do mnie. Bo podobno wtedy zrozumiał, że tylko ja i nikt inny.
Wróciliśmy do siebie, zostawił mnie znowu i teraz odświeżyl kontakt z nią. Bo i ona jest po jakimś tam rozstaniu.
Pojemajesz?
Swoją drogą, wybuchłam tu śmiechem, bo to faktycznie brzmi jak telenowela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 22:45   #1513
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Kochana, nie zrozumiałysmy sie.
On sie TERAZ spotyka z dziewczyną, z którą sie spotykał WCZESNIEJ. Przed tym, jak podjął decyzję o powrocie do mnie. Bo podobno wtedy zrozumiał, że tylko ja i nikt inny.
Wróciliśmy do siebie, zostawił mnie znowu i teraz odświeżyl kontakt z nią. Bo i ona jest po jakimś tam rozstaniu.
Pojemajesz?
Swoją drogą, wybuchłam tu śmiechem, bo to faktycznie brzmi jak telenowela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak haha teraz rozumiem. Czasem ciezko sie odnaleźć w tej naszej modzie na sukces. Ja juz nawet ostatnio myslalam by książkę napisac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 22:46   #1514
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Tak haha teraz rozumiem. Czasem ciezko sie odnaleźć w tej naszej modzie na sukces. Ja juz nawet ostatnio myslalam by książkę napisac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u Ciebie były jakieś próby kontaktu z jego strony? Czy cisza absolutna odkąd stąd zwiałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 23:00   #1515
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
A u Ciebie były jakieś próby kontaktu z jego strony? Czy cisza absolutna odkąd stąd zwiałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byla telenowela na 2 sezony. Choc zal to mówić. Wstyd mi az heh...

Błagam nie oceniajcie... Dziś potrzebuje by ktoś tylko powiedzial ze bedzie ok. Ze mam po co walczyć o siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 23:03   #1516
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Byla telenowela na 2 sezony. Choc zal to mówić. Wstyd mi az heh...

Błagam nie oceniajcie... Dziś potrzebuje by ktoś tylko powiedzial ze bedzie ok. Ze mam po co walczyć o siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem ostatnią osobą, która bedzie roszczyć sobie jakiekolwiek prawa do oceniania Ciebie
Bejb, moja telenowela trwa 6 lat, haha

Walcz. O siebie zawsze warto.
Zresztą, jakkolwiek beznadziejnie by nie było, to w sumie niewiadomo co będzie jutro..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 23:07   #1517
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Jestem ostatnią osobą, która bedzie roszczyć sobie jakiekolwiek prawa do oceniania Ciebie
Bejb, moja telenowela trwa 6 lat, haha

Walcz. O siebie zawsze warto.
Zresztą, jakkolwiek beznadziejnie by nie było, to w sumie niewiadomo co będzie jutro..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co sie stalo. Czuje się jak pierwszego dnia tego koszmaru... bylo juz tak dobrze a dzis znowu dno...

Nie chce ani 1 dnia dluzej tkwić w tym. Ten człowiek to psychol. Zrobie wszystko by sie uwolnić...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 23:12   #1518
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Nie wiem co sie stalo. Czuje się jak pierwszego dnia tego koszmaru... bylo juz tak dobrze a dzis znowu dno...

Nie chce ani 1 dnia dluzej tkwić w tym. Ten człowiek to psychol. Zrobie wszystko by sie uwolnić...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż tak źle?
Wiesz, tak sobie myśle, ze wspólnym mianownikiem tych wszystkich beznadziejnych historii, jak moja czy Twoja, jest ten kontakt wlasnie. Zrywanie, odswiezanie, wracanie, walkowanie od nowa. Tutaj chyba tkwi największy problem.
Bo myślę, że gdybyśmy potrafily raz na zawsze zamknąć te drzwi, to może nie za miesiąc, może nawet nie za rok.. ale kiedyś, W KOŃCU, byśmy ten spokój odnalazły.
Minął już chyba rok jak się tutaj poznalysmy. Zobacz ile dziewczyn zniknęło..
Zgadnij dlaczego my wciąż tutaj wracamy -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez InsaneLa
Czas edycji: 2019-06-10 o 23:13
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 20:21   #1519
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Aż tak źle?
Wiesz, tak sobie myśle, ze wspólnym mianownikiem tych wszystkich beznadziejnych historii, jak moja czy Twoja, jest ten kontakt wlasnie. Zrywanie, odswiezanie, wracanie, walkowanie od nowa. Tutaj chyba tkwi największy problem.
Bo myślę, że gdybyśmy potrafily raz na zawsze zamknąć te drzwi, to może nie za miesiąc, może nawet nie za rok.. ale kiedyś, W KOŃCU, byśmy ten spokój odnalazły.
Minął już chyba rok jak się tutaj poznalysmy. Zobacz ile dziewczyn zniknęło..
Zgadnij dlaczego my wciąż tutaj wracamy -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie masz racje.

Juz sie opanowalam heh. Jest lepiej moze to tylko chwilowy kryzys- oby.

10 krokow do przodu. 4 do tylu. A teraz znowu 4 do przodu.

Walcze

Mój temat ma inne podloze tez. Ale przepracuje je na terapii bo utrudnia mi to zycie na każdej płaszczyźnie. Czas to naprawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 20:49   #1520
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Pewnie masz racje.

Juz sie opanowalam heh. Jest lepiej moze to tylko chwilowy kryzys- oby.

10 krokow do przodu. 4 do tylu. A teraz znowu 4 do przodu.

Walcze

Mój temat ma inne podloze tez. Ale przepracuje je na terapii bo utrudnia mi to zycie na każdej płaszczyźnie. Czas to naprawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje, że wszystko Ci się poukłada.
Zasługujesz na to, co najlepsze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 21:23   #1521
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

A ja mam doła od soboty. Ostatnie pół roku mojego życia to mega porażka. Nie dość, że dopuściłam do swego serca palanta, który próbował mnie wykorzystać i oszukiwał to jeszcze nie mogę znaleźć nowej pracy. Szukam intensywnie od 1.5 miesiąca i nic. Do tego od soboty myślę o palancie. Nie wiem czemu tak nagle.

Marzę o tym by być szczęśliwa i mieć to wszystko już za sobą. By nie myśleć i wyrzucić go z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 08:07   #1522
biotechnoloszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Muszę do Was dołączyć. Nie do końca jeszcze nie wiem czy stety czy niestety.
Rozstalismy sie wczoraj, chociaż przeczuwałam to od dłuższego czasu. Miałam związane z tym sny. Z facetem ostatnio widziałam się wczoraj, kłamał, co 5 minut nie wiedział czy chce być ze mna czy nie aż w końcu po paru godzinach oznajmił m w wiadomości ze się rozstajemy. Właściwie to była dobra decyzja, bo nikt mnie tak nie upokorzył jak wczoraj on.
W ostatnią środę zapłaciliśmy za wakacje, w piątek (dzień przez rozstaniem) kupowaliśmy bilety na pociąg. Teraz zostałam z wakacjami sama. Trochę boje się tej samotności ale postanowiłam, że za 4 tygodnie jadę w pojedynkę do Zakopanego na tydzień. Nikt mi nie będzie mówił, że wstaje za wcześnie, że dużo chodzę itp. Jednak bardzo się obawiam, że będę tam samotna bo w końcu mieliśmy być tam razem i się dobrze bawić. no ale coż... zamierzać bawić się sama ze sobą bardzo dobrze
biotechnoloszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 11:02   #1523
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Niedawno miałam urodziny. Dowiedziałam się że mój eks przespał się z kimś właśnie wtedy. Dotarło do mnie. W końcu do mnie dotarło... 4 miesiące i dopiero zaczyna docierać że już nigdy go nie będzie... Znajomi mówią, na starą miłość najlepsza jest nowa, weź kogoś poznaj itd. Założyłam tindera, umówiłam się z kimś ale wątpię że z tego coś wyjdzie. Chociaż wyjdę z domu... Chociaż na chwilę nie będę o tym myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 22:00   #1524
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Ja dzisiaj po raz pierwszy od rozstania, czyli jakieś 9 miesięcy, umówiłam się na spotkanie z facetem. Z Tindera. Ale wiecie chciałam iść, żeby się przełamać i w ogóle jakoś ruszyć do przodu. I godzine przed spotkaniem napisałam do gościa czy wszystko aktualne, a on, że coś mu wypadło w pracy i czy możemy spotkać się później albo w ogóle w niedzielę.... zrozumialabym gdyby sam z siebie mnie poinformowal, że musi popracować dłużej, ale gdybym nie zapytała to pewnie by się w ogóle nie odezwał. No i napisałam mu tylko, że straciłam ochotę na spotkanie. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ale gość nie uszanowal mojego czasu, bo przecież mogłam zaplanować sobie coś innego i kurczę zawalił już na samym początku, a wystarczylaby krótka wiadomosc i bym się nie wkurzyła, a tak.... No nie wiem tak się chciałam wygadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kropeczka999
Czas edycji: 2019-06-18 o 22:01
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 17:00   #1525
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po raz pierwszy od rozstania, czyli jakieś 9 miesięcy, umówiłam się na spotkanie z facetem. Z Tindera. Ale wiecie chciałam iść, żeby się przełamać i w ogóle jakoś ruszyć do przodu. I godzine przed spotkaniem napisałam do gościa czy wszystko aktualne, a on, że coś mu wypadło w pracy i czy możemy spotkać się później albo w ogóle w niedzielę.... zrozumialabym gdyby sam z siebie mnie poinformowal, że musi popracować dłużej, ale gdybym nie zapytała to pewnie by się w ogóle nie odezwał. No i napisałam mu tylko, że straciłam ochotę na spotkanie. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ale gość nie uszanowal mojego czasu, bo przecież mogłam zaplanować sobie coś innego i kurczę zawalił już na samym początku, a wystarczylaby krótka wiadomosc i bym się nie wkurzyła, a tak.... No nie wiem tak się chciałam wygadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ex tak robił. Umawial się, a potem ja musiałam się dopytywać czy aktualne. Nie szanował mojego czasu. Także odpuść, nie warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:01   #1526
annn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 327
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Dziewczyny, czy to normalne że facet z którym byłam jakiś czas i rozstalismy się głównie przez jego interesowanie się innymi, tzn skupianie uwagi oglądanie się, teraz gdy chce do mnie wrócić idzie sobie z koleżanka na wesele? Zaprosiła go już jakiś czas temu, w czasie naszej przerwy ale mi z tym zle, wolalabym zeby tam nie szedł i myślałam że sam podejmie taką decyzję skoro niby chce naprawiać swoje poprzednie błędy pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:08   #1527
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez annn_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to normalne że facet z którym byłam jakiś czas i rozstalismy się głównie przez jego interesowanie się innymi, tzn skupianie uwagi oglądanie się, teraz gdy chce do mnie wrócić idzie sobie z koleżanka na wesele? Zaprosiła go już jakiś czas temu, w czasie naszej przerwy ale mi z tym zle, wolalabym zeby tam nie szedł i myślałam że sam podejmie taką decyzję skoro niby chce naprawiać swoje poprzednie błędy pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olej gościa. Tacy faceci się nie zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:11   #1528
annn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 327
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez naughty hell Pokaż wiadomość
Olej gościa. Tacy faceci się nie zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A myślałam że to ja przesadzam
To podobno jakaś jego dobra kolezanka z dzieciństwa, a przyjaciółka jego siostry więc głupio mu odwołać... No ale kurczę to czyje samopoczucie jest dla niego ważniejsze? Chyba gdyby chciał to wymyślilby nawet że nie wiem złamał nogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:13   #1529
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez annn_ Pokaż wiadomość
A myślałam że to ja przesadzam
To podobno jakaś jego dobra kolezanka z dzieciństwa, a przyjaciółka jego siostry więc głupio mu odwołać... No ale kurczę to czyje samopoczucie jest dla niego ważniejsze? Chyba gdyby chciał to wymyślilby nawet że nie wiem złamał nogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, może pójście na wesele w takiej sytuacji nie jest złe samo w sobie. Bardziej myślę że, że jak się oglądał za laskami to będzie dalej. Powinnaś go olać i iść dalej. Szukać bardziej wartościowych facetów. Ale to moje zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 18:21   #1530
annn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 327
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez naughty hell Pokaż wiadomość
Nie, może pójście na wesele w takiej sytuacji nie jest złe samo w sobie. Bardziej myślę że, że jak się oglądał za laskami to będzie dalej. Powinnaś go olać i iść dalej. Szukać bardziej wartościowych facetów. Ale to moje zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mi bardziej chodziło o to wesele w kontekście całego rozstania. Zostawiłam go po kolejnym okazaniu zainteresowania innej gdy ja byłam obok. To jak on teraz może olewac mnie znowu dla innej?
Btw dziękuję za odpowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-06 20:33:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.