Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 19:51   #691
salomeja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

sigurros cocorico bianka!!! - ale farmazony walnęłyście !
Skoro taka lipa - to czego DURNE nie przerwałyście?
:P
SIO !


Do tych co się wybierają; IDŹCIE i nawet się nie zastanawiajcie. U nas w grupie są Dziewczyny, które uczyły się wcześniej w innych szkołach - i z tej są bardzo zadowolone !
Kosmetyków czasami brakuje -ale nie z powodu niedopatrzenia czy skąpienia - a z takiego, że pomiędzy zajęciami odbywa sie wiele imprez, w których Uczennice biorą udział - i chcąc nie chcąc kosmetyki są niekiedy szybciej zużywane.
Na ściance ogłoszeniowej - wisi od września KARTKA, na którą można wpisywać kosmetyki - których dostrzegamy brak lub na których chciałybyśmy pracować - jakoś nie widziałam tam - INNYCH KREMÓW, INNYCH KREDEK, INNYCH TUSZÓW niż są.
ZIAJA to firma, na którą wiele moich koleżanek - alergiczek, jako jedyną firmę - nie ma uczuleń.
A pryszczy też żadna nie złapała - pędzle są czyszczone po każdych zajęciach a zresztą można przynosić własne pędzle - nawet własną modelkę niepryszczatą można przynieść-przywieźć-przyciągnąć ;-)))

Trzy WIELKIE PRYSZCZE zobaczyłam dzisiaj - tutaj
sigurros cocorico i bianka :P


Polecam szczerze
Bunia :P

PS> i nie jestem podstawiona ani kasy za to nie dostanę :P)

Dobrego czasu i przemyślanych decyzji Dziewuszki ! )))
Cium.
salomeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:18   #692
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
ja nie pamiętam kiedy jechałam na rozmowę do AW 'le to było jakoś w wakacje, więc późno i mnie przyjęli. i nie byłam jedyną, która wtedy przyjechała. 'le wiem, że z każdym semestrem jest coraz więcej chętnych i coraz wcześniej brakuje miejsc. normalnie to bym sadziła, że jesli przyjedziesz pod koniec maja, to nie będzie problemu. 'le teraz to nie wiem jak jest. może zapytaj czy duzo osób sie już zgłosiło, bo nie wiesz, czy zdążysz się jeszcze załapać, jak przyjedziesz. jak będziesz się orientować i kontaktować, to później pewnie Cię skojarzą i będziesz miała łatwiej się dostac bo będą wiedziec, ze nie obudziłas sie na ostatnią chwilę.
dzieki za wskazówke
może się wyrwe żeby jechać 16 maja :P
szkoda że w tym kwestionariuszu ni ema jeszcze mojego rocznika bo by nie było problemu.
Pozdrawiam
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:36   #693
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

To jak mam ukończone juz L.O to moge wysylac kwestionariusz?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:46   #694
lifka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
GG do lifka
Dot.: SZKOLY< KURSY WIZAZU I STYLIZACJI

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
A możecie polecić mojej koleżance jakąś dobrą szkołę wizażu w Gdańsku?

Ja się wybieram we wrześniu do pomorskiego studium sztuk wizualnych w Gdyni (może nie Gdańsk ale blisko), strona pssw.pl . Oferta wydaje mi się całkiem fajna i zachęcająca. Pierwszy rok wizaż i stylizacja a drugi charakteryzacja. Myślę, że szkoła jest sprawdzona, znalazłam parę osób na naszej klasie podpytałam się co i jak i otrzymałam same pozytywne opinie
__________________
lifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:28   #695
sigurros89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
NIe pisze sama ze sobą weszłam pierwszy raz na forum,bo szukam dobrej szkoły charakteryzacji,ale to co przeczytałam to mi włosy zdębiały!!
moje odpowiedzi tyczyły sie "cocorico i sigurros89"dziewczyny czy wy prawde piszecie??jesteście tego pewne?ja z chęcią się z wami spotkam i porozmawiam,nie jestem osobą fikcyjną!!!
to czy innym osobom się podoba czy też nie, nie spowoduje iż zmienię zdanie na temat Akademii Wizażu, a tym bardziej nie widzę powodu, zeby spotykać sie z kimś kto wytłumaczy mi to osobiście (doprawdy ciekawa sugestia, cokolwiek miałoby znaczyć owe spotkanie i jaki byłby jego cel). niestety nie podobało mi się tam, nie wiem jak jest teraz, nie wydaje mi się by zmiana siedziby wpłynęła na zmianę mentalności. współczuję wszystkim, którzy dali się naciągnąć
sigurros89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:39   #696
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Moze nie chodzilas regularnie na zajecia a teraz narzekasz ;]
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:26   #697
cocorico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Trzy WIELKIE PRYSZCZE zobaczyłam dzisiaj - tutaj
sigurros cocorico i bianka :P
Możesz mnie nazywać jak chcesz, wisi mi to
ja swoją opinię przedstawiłam
Każdy zrobi z nią, to co chce, w końcu to ani moja kasa ani czas.
Ja mam czyste sumienie - bo ostrzegałam.
cocorico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 12:51   #698
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No i wysłałam formularz zgłoszeniowy . Zastanawiałam się wysłać czy nie wysłać ale do jakiejś szkoły pójść trzeba a to mnie interesuje i będzie raczej miłe i pożyteczne Iilu ciekawych ludzi poznam
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:55   #699
parabola1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

siguross89!!!może Ci się nie podobać ta szkoła,można to zrozumieć,ale pisać takie bzdury na jej temat to szczyt wszystkiego!!nie wiem jaki masz w tym cel i mało mnie to interesuje,ale stuknij sie w swoją makówke i pomyśl troszke!!!a co do spotkania to byłam ciekawa czy podejmiesz wyzwanie i powiesz mi to prosto w oczy,ale widze że pękasz!!narty!!!
parabola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 00:48   #700
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Błagam, niech mi któraś z was odpowie... Czy jak juz mam ukonczone Liceum to moge juz wyslac formularz zgłoszeniowy?
I trzeba od razu wplacac wpisowe? Czy mozna narazie sam formularz?

BŁAGAM O ODPOWIEDŹ!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:59   #701
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Błagam, niech mi któraś z was odpowie... Czy jak juz mam ukonczone Liceum to moge juz wyslac formularz zgłoszeniowy?
I trzeba od razu wplacac wpisowe? Czy mozna narazie sam formularz?

BŁAGAM O ODPOWIEDŹ!

Też wlasnie nie wiem ...

Ja napisalam do nich maila, że dopiero bede pisać mature i takie tam .. i czy mogę przyjechać w połowie maja na rozmowe kwalifikacyjną i zapłacić osobiście, a pozniej moja mama by doniosła dokumenty (bo ja wyjezdzam na 3 miesiace). I pani powiedziala,ze nie ma problemu.

Tylko ,ze teraz nie wiem ... Tam potrzebna jest zdana matura czy wystarczy tylko zdane liceum ?

I niech ktos powie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 09:21   #702
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No ja wasnie tez chce wiedziec Bo jesli juz mozna wysylac formularze to ja bym wyslala, ale musze wiedziec co i jak
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:37   #703
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

raczej chyba tylko ukonczone liceum trzeba miec. bo moja kumpela nie ma zdanej matury, a jest w tej szkole. i jesli macie miec dopiero mature to mozecie wyslac formularz, bo w sumie szkole juz skonczona macie.
wpisowe to ja dopiero po rozmowie kwalifikacyjnej wplacałam. bo musze wiedziec, czy sie dostalam, nie?
co do rozmowy, to sie nie bojcie. babki chcą sprawdzic jakimi jestescie osobami. czy interesujecie sie tym, co jest w profilu szkoly, ktore chca nauczyc sie czegos tylko dla siebie, a ktore dla zawodu. no i na jakie os. wyglądacie-czy da sie z Wami wspolpracowac, czy moze jestescie konfliktowe, albo w ogole nie zainteresowane tematem.
aha, a na rozmowe nie wchodzi sie pojedynczo, tylko wszystkie, ktore są danego dnia. przynajmniej u mnie tak było.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:38   #704
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Błagam, niech mi któraś z was odpowie... Czy jak juz mam ukonczone Liceum to moge juz wyslac formularz zgłoszeniowy?
I trzeba od razu wplacac wpisowe? Czy mozna narazie sam formularz?

BŁAGAM O ODPOWIEDŹ!
Wystarczy ze masz swiadectwo ukonczeniowe szkole srednia
wyślij formularz a oni się umówią z toba na rozmowe tak mi sie wydaje
a wpisowe hmm sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Też wlasnie nie wiem ...

Ja napisalam do nich maila, że dopiero bede pisać mature i takie tam .. i czy mogę przyjechać w połowie maja na rozmowe kwalifikacyjną i zapłacić osobiście, a pozniej moja mama by doniosła dokumenty (bo ja wyjezdzam na 3 miesiace). I pani powiedziala,ze nie ma problemu.

Tylko ,ze teraz nie wiem ... Tam potrzebna jest zdana matura czy wystarczy tylko zdane liceum ?

I niech ktos powie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna
ja tez pisze w tym roku mature
formularza nie oge wysłać bo nie ma mojego rocznika
wiec jade 16 maja do Wrocławia aaa 17 pojde na rozmowe

z tego co mi pisała ta pani to poprostu oni pogadaja z toba na tematy luźne typu czym sie interesujesz
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 12:34   #705
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja juz sie nie mogę doczekać a to jeszcze tyle czasu do rozpoczecia
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:43   #706
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
A ja juz sie nie mogę doczekać a to jeszcze tyle czasu do rozpoczecia

Ja też sie nie mogę doczekac


A Ty chcesz chodzic w weekendy?
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 15:39   #707
minakszi
Przyczajenie
 
Avatar minakszi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Question Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

czesc dziewczynki, wlasnie szukam na necie jakiegos rozwiazania na to co ze soba zrobic, do jakiej szkoly sie zapisac!!moglaby mi Ktoras z was napisac cos o tej francuskiej szkoly wizazu i stylizacji(albo o jakiej innej w okregu katowic, slaska)!!czy jest to w miare dobra szkola i naprawde czegos mozna sie tam nauczyc??

zastanawiam sie tez czy po takim jednorocznym lub dwuletnim kursie faktycznie mozna znalesc jakas dobra prace i jak myslicie po czym łatwiej po stylizacji czy po wizazu bo ja mysle o styliazji ale sama nie wiem czego tak naprawde chce w sumie harakteryzacja tez jest niczego sobie
minakszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 23:20   #708
kate771
Raczkowanie
 
Avatar kate771
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
GG do kate771
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez minakszi Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki, wlasnie szukam na necie jakiegos rozwiazania na to co ze soba zrobic, do jakiej szkoly sie zapisac!!moglaby mi Ktoras z was napisac cos o tej francuskiej szkoly wizazu i stylizacji(albo o jakiej innej w okregu katowic, slaska)!!czy jest to w miare dobra szkola i naprawde czegos mozna sie tam nauczyc??

zastanawiam sie tez czy po takim jednorocznym lub dwuletnim kursie faktycznie mozna znalesc jakas dobra prace i jak myslicie po czym łatwiej po stylizacji czy po wizazu bo ja mysle o styliazji ale sama nie wiem czego tak naprawde chce w sumie harakteryzacja tez jest niczego sobie

hej kolezanko,ja nie jestem co prawda z okolic o jakie pytasz,ale powiem Ci jedno:wizaz,stylizacja,ch arakteryzacja to 3 calkiem rozne bajki i Ty sama tak naprawde musisz wiedziec co Cie interesuje.A charakteryzacja to juz calkiem ciezki kawalek chleba.....ja robie roczna szkole wizazu we wrocku i powiem Ci ze mozna sie wiele nauczyc,ale w sumie tak naprawde to wszystko zalezy od Ciebie,od twojego zaangazowania w to co robisz i czego sie uczysz
kate771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:14   #709
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Ja też sie nie mogę doczekac


A Ty chcesz chodzic w weekendy?
No ja muszę w weekendy bo w tygodniu pracuje
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 12:13   #710
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
No ja muszę w weekendy bo w tygodniu pracuje

No ja tak samo
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:25   #711
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wciąż czekam na konkretne informacje i subiektywne oceny krakowskich szkół...
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:45   #712
minakszi
Przyczajenie
 
Avatar minakszi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Question Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

czy mogla bym mi ktoras udzielic jakichs informacji o szkole makijazu artis Anny Brozdy i francuskiej szkole makijazu i stylizacji w KAtowicach, zastananawim sie nad wzborem jednej z nich i nie wiem ktora jest lepsza, w ktorej jest wiecej praktzk mozliwosci po ukonczeniu!!
minakszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 22:35   #713
=^.^=
Raczkowanie
 
Avatar =^.^=
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 250
GG do =^.^=
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wszystkie mowicie o szkolach nastawionych na wizaz, a czy ktoras z was zna szkole nastawiona bardziej na stylizację i kreowanie wizerunku w okolicach Poznania? a co sadzicie o szkolach policealnych typu Profesja, Zak itp?
__________________
musicofthenight
=^.^= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 09:11   #714
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Poszukuję szkoły wizażu!!!

A moje zdanie jest takie, że lepiej na początku jest iść na kurs bo osoba która w ogóle nie ma o tym pojęcia i nagle to wszystko pozna może nie będzie chciała się tego uczyć... i straci dajmy na to te kilka dni i 1000zł a nie rok i kilkanaście tysięcy. Tak samo np. ja ucząc się jeszcze w technikum nie mogę iść do policealnej dlatego jeśli ktoś uczy się w szkole średniej niech najpierw idzie na kurs a dopiero później jak mu się spodoba uda się do szkoły
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:59   #715
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja mam jeszcze jedno pytanie do AGATkA_eSZ bo z tego co widzę ona najbardziej orientuje sie co i jak w Akademii Wizażu moje pytanie dotyczy praktyk.Na stronie jest wzmianka,że są one obowiązkowe ale jestem ciekawa jak one wyglądają ponieważ ja pracuje jak będę mogła odbyć praktyki???
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:42   #716
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze jedno pytanie do AGATkA_eSZ bo z tego co widzę ona najbardziej orientuje sie co i jak w Akademii Wizażu moje pytanie dotyczy praktyk.Na stronie jest wzmianka,że są one obowiązkowe ale jestem ciekawa jak one wyglądają ponieważ ja pracuje jak będę mogła odbyć praktyki???
praktyki nie są obowiązkowe. aczkolwiek może lepiej beda patrzec na Ciebie przy egzaminie? nie wiem. praktyki mozesz robic albo z nauczycielką, albo z dziewczyna, która skonczyła tą szkole. z pierwsza to nie wiem jak jest, bo nie malowałam, 'le chyba w tygodniu. a z drugą to zazwyczaj w tygodniu, czasem w weekendy. wiec albo bys musiala wziąć wolne na jakis dzien, albo moze bedzie akurat praktyka w weekend. ja mialam praktyki z dziewczyna, ktora juz skonczyla tą szkole. w Galerii Centrum na stoisku Gosha. babki przychodza, interesują sie produktami, a przy okazji mozna jakas zlapac na malowanie z naszą nauczycielką to pewnie jest tak samo, ze babki przychodzą i przy okazji mozna je pomalowac. albo umowione są na konkretna godzine. teraz mamy okazje same stanąć gdzies w drogerii i same [same!:P] malowac klientki.
tak wiec jak mowilam, praktyki nie są obowiązkowe. 'le jesli na nie nie chodzisz, to wazne, zebys w domu ćwiczyła. 'le sądze, ze raz przydałoby sie pójsc na praktyki, bo wtedy sie poznaje co to kontakt z klientem, jak to jest jak sie maluje obcą osobę i jak z nią rozmawiać.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:34   #717
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Kurcze to ja moge miec maly problem z tymi praktykami. Bo jak bede pracowac w tygodniu to nikt nie da mi w srodku tygodnia wolnego dnia zebym poszla malowac babki :/

A czy takie praktyki np. w Goshu są platne. Czy dostaje sie jakies pieniazki za praktyki? Tak jak np. w szkolach zawodowych?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:44   #718
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Kurcze to ja moge miec maly problem z tymi praktykami. Bo jak bede pracowac w tygodniu to nikt nie da mi w srodku tygodnia wolnego dnia zebym poszla malowac babki :/

A czy takie praktyki np. w Goshu są platne. Czy dostaje sie jakies pieniazki za praktyki? Tak jak np. w szkolach zawodowych?
no niestety nie dostaje sie kasy tylko to nie są tyż takie praktyki, ze dostaje sie jakis swistek, albo dzienniczek praktyk. to w sumie jest tak, ze dają Ci cynk kiedy malują w drogeriach i czy ktoś chce w ten dzien przyjsc. u tej dziewczyny w Goshu maluje sie zazwyczaj od 13:30 do 18:30. ona jest tam jakoś 2 razy w tygodniu. nie wiem, jak u nauczycielki.
a co do dnia wolnego, to mysle, ze jeden na cały rok moglabys dostac bo hajnie jakbys choc raz poszła na praktyki, zebys w ogole zobaczyła jak to wygląda.
bo po za tym to nie jest obowiązkowe. tylko to, że im więcej sie maluje tym lepiej dla naszego warsztatu. 'le jak ktoś na prawde nie ma jak pojsc na praktyki to powinien malowac w domu, itp. sam stwarzać sobie warunki.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:07   #719
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No wlasnie chodzi o to, ze ja chcialabym jak najczesciej byc na praktykach bo chce malowac jak najlepiej No i wiadomo - oswoic sie z tym wszystkim. Nauczyc sie rozmawiac z obcymi kobietami i bez stresowo je malowac. To juz byloby cos
Moze uda mi sie znaleźć we Wro prace taka, zebym mogla pojawiac sie na praktykach bo strasznie mi na tym zalezy.
A jednak cwiczenia w domu to juz nie to samo, bo tam nikt mi nie podpowie, nie poprawi itd...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:26   #720
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No wlasnie chodzi o to, ze ja chcialabym jak najczesciej byc na praktykach bo chce malowac jak najlepiej No i wiadomo - oswoic sie z tym wszystkim. Nauczyc sie rozmawiac z obcymi kobietami i bez stresowo je malowac. To juz byloby cos
Moze uda mi sie znaleźć we Wro prace taka, zebym mogla pojawiac sie na praktykach bo strasznie mi na tym zalezy.
A jednak cwiczenia w domu to juz nie to samo, bo tam nikt mi nie podpowie, nie poprawi itd...
no tyz prawda. 'le jesli nie masz mozliwosci to nie masz wyjscia. tzn niektore maja wyjscie, bo nie robią nic ja oprocz praktyk, maluje tyz w domu no i robie portfolio. juz mi sie uzbierało troche sesji zdjeciowych.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.