Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 11:00   #841
parabola1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez olkaM88 Pokaż wiadomość
Hej parabola1981 mam do Ciebie pytanie, moglabys mi cos powiedziec na temat tej szkoly na slubickiej?? A dokladnie chodzi mi o kreowanie wizerunku,wiesz moze cos na ten temat??

hej!!!moge Ci tylko tyle powiedzieć, że jak ja chodziłam to było beznadziejnie!!tak naprawde to nie mieliśmy zajęć ze stylizacji...zajęcia z wizażu odbywały się w normalnej sali(jak w podstawówce)zero warunków!!!mało kosmetyków,a jak już to przeterminowane,zdażały się też kosmetyki selektywnych firm,ale one były zamknięte pod kluczem!!jedyne co mi się podobały to zajęcia z mody,prowadziła fajna babka i fajnie wykładała i to by było na tyle
pozdrawiam.
parabola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 11:32   #842
aniatoya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 1
GG do aniatoya
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witajcie Dziewczyny !!

Mam pytanie czy któraś z Was planuje kurs I stopnia w London School of Make Up ? Ponoć w tej chwili zbierana jest grupa a zajęcia zaczną się mniej więcej za miesiąc.

A może jakaś krakowianka byłaby chętna na wspólne wyjazdy do Katowic ?

Pozdrawiam serdecznie !
aniatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:51   #843
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

niqska ja wplacilam do ręki Za takie rzeczy wole placic osobiscie niz przez internet
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:23   #844
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez aniatoya Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny !!

Mam pytanie czy któraś z Was planuje kurs I stopnia w London School of Make Up ? Ponoć w tej chwili zbierana jest grupa a zajęcia zaczną się mniej więcej za miesiąc.

A może jakaś krakowianka byłaby chętna na wspólne wyjazdy do Katowic ?

Pozdrawiam serdecznie !
ponoc droga jest ta w londynie szkola

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
niqska ja wplacilam do ręki Za takie rzeczy wole placic osobiscie niz przez internet
no ja niestety musialam ta druga droga
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:14   #845
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
A to Agatko na pewno miałaś zajęcia jak dzwoniłam wczoraj po 13 bo w trakcie rozmowy ze mną pani coś tam Wam tłumaczyła i częściowo rozmawiała ze mną a częściowo prowadziła zajęcia. I z tego co słyszałam nie jest tak lekko i prowadząca zajęcia wszystko tłumaczy nawet podczas rozmowy z kimś innym bardzo fajnie,że wszystko tak dobrze tłumaczy i najważniejsze dla niej są zajęcia
haha, no, to ja miałam zajęcia;] to jest obre, bo Ona często odbiera telefon, jak jeszcze nam cos tłumaczy i osoba dzwoniąca może sie zdziwic o co cho;] no 'le przynajmniej nie musi nagle przerywac gadania do nas, tylko najpierw skonczy z nami rozmawiac, a przy okazji sobie odbierze, zeby osoba nie przestala dzwonic
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:00   #846
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy możecie polecić jakieś studium czy szkołę makijażu w obrębie miast Szczecin - Poznań - Gdańsk, w której można uczyć się w weekendy? Byłabym wdzieczna za pomoc
Poznan- Beauty Art, ja sie tam wybieram wlasnie od wrzesnia
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:17   #847
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja mam jeszcze jedno pytanie co ze świadectwem ukończenia szkoły średniej? trzeba je zabrać ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy złożyć czy jak???
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 10:35   #848
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze jedno pytanie co ze świadectwem ukończenia szkoły średniej? trzeba je zabrać ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy złożyć czy jak???
hmm... szczerze mowiac, to ja chyba swojego jeszcze nie dałam...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:24   #849
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej Dziewczyny! bylam na rozmowie i w ogole suuuperrrr ale Pani zapytala mnie czy wole sie uczyc w sobote i niedziele czy w poniedzialek i wtorek. ja oczywiscie wole weekendy.ale jestem ciekawa jak wam bardziej pasuje i co odpowiedzialyscie bo jak to bedzie poniedzialek i wtorek to mi bedzie ciezko zalatwic wolne
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:36   #850
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja tez wole soboty i niedziele
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 00:07   #851
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! bylam na rozmowie i w ogole suuuperrrr ale Pani zapytala mnie czy wole sie uczyc w sobote i niedziele czy w poniedzialek i wtorek. ja oczywiscie wole weekendy.ale jestem ciekawa jak wam bardziej pasuje i co odpowiedzialyscie bo jak to bedzie poniedzialek i wtorek to mi bedzie ciezko zalatwic wolne
a dlaczego ma być poniedziałek i wtorek? przeciez sama wybierasz sobie tryb w jakim bedziesz sie uczyc...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 10:07   #852
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No ale ta kobieta namawiala na zajecia w trybie poniedzialkowo-wtorkowym
Ze niby predzej tak dadzą w pracy wolne, bo mogą kogos potrzebowac w weekend
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 23:01   #853
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

super argument. ja raczej bym patrzyła jak MI wygodniej i jak to bedzie w MOJEJ pracy i wtedy bym wybrala tryb. widocznie mają wiecej chetnych na zaoczne. 'le na siłe nikogo nie przydzielą przecież. także nie martwcie się.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:07   #854
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Jestem tego samego zdania co Ty
Wybrałam tryb zaoczny bo tak będzie mi wygodniej. Poza tym ona mowila, ze w razie czego mozna chyba potem jeszcze zmienic tryb.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:20   #855
PannaJoannaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja wybieram sie na tryb dzienny bo akurat tak mi w pracy będzie wygodniej jeszcze tylko czeka mnie rozmowa.

czytam od paru godzin forum w poszukiwaniu czegoś na temat rozmów które przeprowadzają. to prawda , że rozm,owa jest luźna a pytania sa w stylu 'czym sie interesujesz' ' co robisz w wolnym czasie' ?


Jestem dziewczyną przy kości. Zadbana cera paznokcie fryzura , ale martwi mnie to , że moge nie zostac przyjęta ze względu na te pare dodatkowych kilogramów. Mam się czym martwić?
__________________
..wejść na drzewo i patrzeć w niebo..
PannaJoannaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:49   #856
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez PannaJoannaG Pokaż wiadomość
ja wybieram sie na tryb dzienny bo akurat tak mi w pracy będzie wygodniej jeszcze tylko czeka mnie rozmowa.

czytam od paru godzin forum w poszukiwaniu czegoś na temat rozmów które przeprowadzają. to prawda , że rozm,owa jest luźna a pytania sa w stylu 'czym sie interesujesz' ' co robisz w wolnym czasie' ?


Jestem dziewczyną przy kości. Zadbana cera paznokcie fryzura , ale martwi mnie to , że moge nie zostac przyjęta ze względu na te pare dodatkowych kilogramów. Mam się czym martwić?
kobieto przeciez to nie jest agencja modelek to jest szkola ty idziesz tam sie czegos nauczyc watpie zeby oceniali kogos pod kontem wygladu. bedzie dobrze
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 16:22   #857
zoomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

STANOWCZO ODRADZAM SZKOLE FAM mieszczaca się w Warszawie na ulicy Senatorskiej 38!!!!
Postaram się dokladnie opisac sytuacje zaistniale w szkole, aby nikt nie popełnił takiego samego bledu jak ja i reszta moich koleżanek i nie wybral się przypadkiem do tej szkoly
. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali gruszki na wierzbie, mowili jak to ta szkola jest wspaniala i co tu się nie robi. Dostalam się- bylam przeszczesliwa …do czasu.
Na pierwszych zajeciach z makijazu wystawili wszystkie kosmetyki i tak było przez pierwszy tydzień. Dodam ze prawie wszystkie kosmetyki były przeterminowane, pomadki zjelczale a kredki tak zeschniete ze nie dalo się tym w ogole malowac. Po tyg wcisnęli nam kit ze szkola będzie wspolpracowala z firma MAC i ze trzeba kupic zestaw pedzli z kosmetykami o wartosi 1200 zl – OBOWIAZKOWO!!! Jak się pozniej okazalo szkola w ogole nie wspolpracowala z firma MAC- zrobili tylko jedno szkolenie gdzie pokazali nam tylko kosmetyki MACa i na tym się skończyło.
Po zakupie zestawu przestali nam dawac kosmetyki, nawet WACIKI I MLECZKO DO DEMAKIJAZU!! W umowie jest sprytnie napisane ze szkola zapewnia wszystkie kosmetyki kolorowe a podkladow juz nie dawali – a podklad to przeciez kolorowy kosmetyk!
Wystawili tylko pomadki w kolorze czerwieni a mialysmy wtedy akurat makijaz naturalny- ha ha!!
Była ostra klotnia , ale kosmetykow nie dali- powiedzieli ze kosmetyki daja wszystkie jak nauczyciel ma pokaz dla nas. Musialysmy prosić nauczyciela, żeby prosil o kosmetyki i caly czas mowic , ze ma pokaz, bo tak to nie miałybyśmy na czym pracowac.
Tak wyglada sprawa z kosmetykami i tak było prze cale 2 lata- ciagle prosby i klotnie.

Jeśli chodzi o program w szkole to polowy rzeczy nie przerobiłyśmy.
Jedyna dobra nauczycielka jest Pani od make up’u ,bo naprawde zna się na rzeczy i mysle ze przekazala nam tyle ile potrafila, ale obawiam się ze dlugo tez nie zabawi w tej szkole i wtedy to będzie katastrofa! Ale katastrofa to jest dopiero kobieta która uczy efektow specjalnych – ja się tylko modle ,żeby w tym roku szkola z nia nie wsplopracowala. Nie jest ona po zadnej szkole, uczyla się od jakiejs innej charakteryzatorki 30 lat temu, nie ma zielonego pojecia o efektach specjalnych- (wszystko chce robic tylko z latexu), o tym ze techniki charakteryzatorskie ida do przodu. Z reka na sercu mogę przysiadz ze cala elita charakteryzatorow i wizażystów poporstu się z niej smieje, bo bylam tego świadkiem. A ona sama twierdzila, ze w tej szkole placa jej tylko za siedzenie!!
Nie warto wierzyc w te bajki ze, ta szkola musi być prestizowa ,bo placi się a nia kupe pieniedzy ,bo az 850 zl. Ta szkola nie ma NIC wsolonego z prestizem , a to jak traktuje uczniow jest po prostu karygodne- trzeb było się o wszystko klocic bo inaczej nie dalo rady.
Wlascicielka szkoly, która mieszka w Nicei raczyla zaszczycic nas swoja obecnością tylko raz. Ogolnie jest beznadziejna, jakas taka rozkojarzona. Mowilysmy co nam się nie podoba- mówiła ze zmieni i nic się nie zmienilo. Widac zależało jej tylko na kasie, a nie na tym, żeby jej uczniowie byli dobrzy w tym zawodzie i wszystkiego się nauczyli.
Jeśli chodzi o dyplom to był wrecz zenujacy, wiem to ,bo bylam przy ocenie wszystkich prac. Ocenialy go osoby które nie mialy zielonego pojecia co maja oceniac- bo co aktor może wiedziec o makijazu??Niektore dziewczyny pokupowaly sobie wszystko gotowe i dostawaly maks .ilosc punktow , a te ktore pracowaly po 2 miesiace , robily odlewy, rzezby itp. dostawaly nizsza ocene. Ale o czym tu mowic, jak Ci ludzie ktorzy to oceniali nie wiedzieli nawet ,z czego to jest zrobione albo co to jest odlew pozytywowy??Byla tylko jedna 5 i 3 na 28 osob, a reszta same 4- także to tez bylo niesprawiedliwe, bo były dziewczyny które malowaly nawet na 6!!

Podsumowujac…jeśli ktos naprawde chcie się czegos nauczyc w tym zawodzie to naprawde w Polsce się nie nauczy. Najlepsze szkoly sa za granica- w USA czy w Londynie. I jeśli finanse pozwalaja na to zainwestowanie w nauke za granica to będzie najlepszy wybor!!
Placenie 850 zl miesięcznie w „super” szkole FAM rowna się z wyrzuceniem pieniędzy w bloto, albo tez na nowe ciuszki właścicielki J
Mysle ze pod tym co teraz napisałam podpisaly by się wszystkie moje koleżanki.
zoomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 16:25   #858
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Kurs wizażu- gdzie, za ile?

Hey Dziewczyny

Ostatnio wpadłam na pomysł ukończenia kursu wizażu- raczej dla siebie, choć nie wykluczam, że później chciałabym "dorobić" sobie na studiach, pracując jako wizażystka. Nie wiąże z tym jednak w szczególny sposób przyszłości.

Obecnie mieszkam w Zabrzu, jednak najprawdopodobniej od października będę mieszkała w Warszawie

Czy możecie poleic jakies kursy wizazu w tych okolicach? Nie musza to być najbardziej renomowane szkoły- tak jakmowilam, traktuje to bardziej na luzie. No i nie dysponuje zbyt wielka gotówka..

z góry dziekuję i pozdrawiam
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 19:31   #859
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez PannaJoannaG Pokaż wiadomość
ja wybieram sie na tryb dzienny bo akurat tak mi w pracy będzie wygodniej jeszcze tylko czeka mnie rozmowa.

czytam od paru godzin forum w poszukiwaniu czegoś na temat rozmów które przeprowadzają. to prawda , że rozm,owa jest luźna a pytania sa w stylu 'czym sie interesujesz' ' co robisz w wolnym czasie' ?


Jestem dziewczyną przy kości. Zadbana cera paznokcie fryzura , ale martwi mnie to , że moge nie zostac przyjęta ze względu na te pare dodatkowych kilogramów. Mam się czym martwić?
nie martw sie niczym, bo szkoła ta ma nauczyc, ze bez wzgledu na rozmiar mozna dobrze wyglądac. a u nas są dziewczyny w roznych rozmiarach i z roznymi problemami sylwetki. ale umiemy to zatuszowac, bo tego sie nauczylysmy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 09:50   #860
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja też mysle,ze nie powinnas sie martwic jak ja bylam na rozmowie to akurat jakas grupa miala zajecia i naprawde byly tam bardzo rozne osoby i wygladem i wiekiem takze nie ma tam zadnych ograniczen musisz tylko naprawde interesowac sie ta szkola i tyle
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:21   #861
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja moge potwoerdzic to co dziewczyny napisaly wyzej Jak bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, to akurat byla przerwa i widzialam wszystkie dziewczyny ktore mialy tam zajecia i na prawde byly one rozne. I tez mysle, ze ta szkola ma uczuc jak malowac - a to jak wygladamy to juz jest sprawa natury
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:25   #862
monia5761
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Potrzebna informacja

Hejka! mam takie pytanko, czy wiecie coś na temat kursów prowadzonych przez Europejską Szkołę stylizacji "SELECT" w wawie?
monia5761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 14:32   #863
wioletka3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Wiadomości: 4
GG do wioletka3
Dot.: Szkoła Makijażu i Stylizacji VISAGE białystok

hej mam pytanko dowiedzialas sie cos wiecej o tej szkole ? bo tez chcialabym sie tam zapisac ale dokladnie sama nie wiem... a na dodatek nie jestem z Białegostoku to nie mam dostepu do jakis nieoficjalnych informacji dlategtez bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje hehe a moze akurat spotkamy sie tam we wrzesniu :P pozdrawiam
wioletka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:15   #864
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja też ide na tryb zaoczny
Spotkamy sie we wrześniu
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 23:04   #865
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

wertusia trzeba by sie spotkac predzej (przed wrzesniem) i posiedziec i pogadac W celu zapoznania sie. Pozniej bedzie nam raźniej
Co o tym myslisz?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 23:41   #866
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja moge potwoerdzic to co dziewczyny napisaly wyzej Jak bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, to akurat byla przerwa i widzialam wszystkie dziewczyny ktore mialy tam zajecia i na prawde byly one rozne. I tez mysle, ze ta szkola ma uczuc jak malowac - a to jak wygladamy to juz jest sprawa natury
a kiedy byłaś na zajęciach? może to u mnie?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 01:11   #867
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Oj to juz bylo jakis czas temu Jakos w maju chyba
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 07:50   #868
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Szkoła Makijażu i Stylizacji VISAGE białystok

niestety nie dowiedziałam się :/ cięzko znalesc informacje na ten temat, dlatego miałam nadzieje, że ktos tutaj odpisze
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 10:37   #869
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Oj to juz bylo jakis czas temu Jakos w maju chyba
no no, ale chodziło mi o to, czy w weekend, czy w tygodniu;] chociaż w sumie jak nie pamietasz kiedy dokladnie, to tyż nie wiadomo, jaka grupa wtedy była, bo mam co dwa tygodnie a właściwie to miałam, bo w poniedziałek egzamin dyplomowy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 10:44   #870
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja wtedy byłam w niedziele
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.