Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-06, 22:14   #2551
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja to chyba muszę wziąć sie porządnie za fitness. Wczoraj widziałam na FB swoje zdjęcie i skin fat jak nic
Chodze też do kosmetyczki na kwasy i jak na razie bomba.


Na skórę suchą polecam serum z babuszki Agafi do 35 lat. Naprawdę świetnie nawilża. Z podkładów to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html Jest świetny dla suchej skóry.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 22:42   #2552
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone przepisy na pierniczki? Podzielcie się
Ja dzisiaj robiłam z tego przepisu: http://www.mojewypieki.com/przepis/p...zki-przepis-ii
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 20:40   #2553
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Kusi mnie by w tym roku pierwszy raz pierniki zrobić ale boje się, że nie wyjdą
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 20:44   #2554
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Kusi mnie by w tym roku pierwszy raz pierniki zrobić ale boje się, że nie wyjdą
Ja już upieklam pierwszy raz w życiu z pomocą babci ale zrobilam

wogole to hej laseczki
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 21:12   #2555
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Kusi mnie by w tym roku pierwszy raz pierniki zrobić ale boje się, że nie wyjdą
Ja raz w życiu robiłam i właśnie nie wyszły Wszystkim później miękną, a moje były twarde jak kamień, zęby sobie można było na tym połamać
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 23:43   #2556
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Żeby zmiękły trzeba je wsadzić do pudełka/woreczka i wrzucić do środka sporo skórek z jabłka czy pomarańczy trzeba też to co jakiś czas sprawdzać czy się przypadkiem nie zepsuły bo różnie z tym bywa. I gwarantuje wam, że pierniczki będą miękkie Ja układam pierniki w takim opakowaniu prostokątnym do przechowywania ciast, pod spod wrzucam skórki, pomiędzy ciastka i na górę
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 09:48   #2557
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja pierniczki robię z takiego przepisu
Składniki : 1/2kg mąki, 1/4kg miodu, 1/4kg cukru, 5dag masła lub margaryny, 2 łyżeczki sody oczyszczonej, 2 jajka , 1 łyżka przyprawy do piernika.
Przygotowanie: mąkę mieszamy z sodą . W garnku rozgrzewamy masło, miód i przyprawę do piernika ( masa powinna być gorąca na granicy wrzenia). Taką gorącą masę wlewamy do mąki i mieszamy. Jak trochę ostygnie należy dodać cukier i jajka. Wyrobić ciasto łyżka, pózniej rekami. W razie potrzeby dodać mąkę, ciasto powinno być dość twarde ( ale nie jakoś mega ) piec w temperaturze 180-200 stopni przez 10-15 minut. Ja u siebie piekę tak Max 10 minut bo pózniej to się już podpiekaja
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 16:58   #2558
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Żeby zmiękły trzeba je wsadzić do pudełka/woreczka i wrzucić do środka sporo skórek z jabłka czy pomarańczy trzeba też to co jakiś czas sprawdzać czy się przypadkiem nie zepsuły bo różnie z tym bywa. I gwarantuje wam, że pierniczki będą miękkie Ja układam pierniki w takim opakowaniu prostokątnym do przechowywania ciast, pod spod wrzucam skórki, pomiędzy ciastka i na górę
Kurcze, jestem przekonana, że kładłam je wśród suszonych jabłek To dlatego? Coś mi się chyba pomerdało wtedy
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:00   #2559
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja też daje kawałki jabłek albo skórki od pomarańczy czy mandarynek i zawsze robią się miękkie. Polukrowane pierniczki szybciej miękną także to kolejny sposób. Ciekawi mnie jeszcze tradycyjny piernik staropolski, ale teraz już chyba za późno na jego wykonanie. Robiłyście kiedyś?
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:35   #2560
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A można najpierw polukrować i wrzucić do pudełka ze skórkami czy trzeba najpierw poczekać zmiękną?
Podobnie jak Izzie, tradycyjne pierniczki mi nie zmiękły, ale wtedy nie wiedziałam, że trzeba je położyć z owocami A w tamtym roku robiłam wersję "szybko mięknących" (dosłownie 2 dni), więc nie trzeba się było tak bawić. Jednak zależałoby mi na takich typowych...
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 00:54   #2561
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ja też daje kawałki jabłek albo skórki od pomarańczy czy mandarynek i zawsze robią się miękkie. Polukrowane pierniczki szybciej miękną także to kolejny sposób. Ciekawi mnie jeszcze tradycyjny piernik staropolski, ale teraz już chyba za późno na jego wykonanie. Robiłyście kiedyś?

To taki piernik dojrzewający? bo chciałam spróbować tego http://smak-zdrowia.blogspot.com/201...ajacy.html?m=1 ale teraz mi przypomniałaś i chyba już za późno. Ale moja mama co roku robi piernika który jest miękki i pyszny wiec przeżyje

Vinga bardO możliwe, że suszone jabłka nie pomogły zmięknąć
Co do lukrowania, to nie wiem ja zawsze gdzieś bliżej świąt zdobie
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2014-12-09 o 00:56
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 14:25   #2562
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A można najpierw polukrować i wrzucić do pudełka ze skórkami czy trzeba najpierw poczekać zmiękną?
Podobnie jak Izzie, tradycyjne pierniczki mi nie zmiękły, ale wtedy nie wiedziałam, że trzeba je położyć z owocami A w tamtym roku robiłam wersję "szybko mięknących" (dosłownie 2 dni), więc nie trzeba się było tak bawić. Jednak zależałoby mi na takich typowych...
Najpierw się lukruje, bo tak szybciej zmiękną Pierniczki możesz jeszcze zrobić. Ja chyba będę robić jeszcze jedną porcje, bo zostało mi miodu. A mój TŻ podbiera te co ostatnio zrobiłam i może za dużo nie zostać. Tylko teraz zrobiłabym jakieś grubsze, może okrągłe. Coś poszukam
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:31   #2563
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja się pierw TŻta zapytam zy wgl będzie jadł pierniki, bo kiedyś coś chyba mówił, że nie lubi a sama przecież wszystkich nie zjem
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 17:40   #2564
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Ja się pierw TŻta zapytam zy wgl będzie jadł pierniki, bo kiedyś coś chyba mówił, że nie lubi a sama przecież wszystkich nie zjem
ja nie wiem w czym masz problem
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 18:38   #2565
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
ja nie wiem w czym masz problem
Dokładnie Zresztą zawsze można się podzielić z przyjaciółmi/rodziną
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:31   #2566
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

@na, a jak tam izotek? Zaczęłaś już?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 14:13   #2567
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Honey, wiem że masz problemy z naczynkami jeśli chodzi o twarz, a jak jest u Ciebie z nogami? Pytam, bo się dziś przeraziłam jak po bieganiu "wylazły" mi naczynka na udzie Na szczęście po kilku godzinach zeszło, ale zastanawiam się czy znasz jakiś dobry balsam do ciała wzmacniający naczynka? Lekko się przeraziłam, że mi tak zostanie i na następny raz chcę jakoś skórę zabezpieczyć Legginsy mam ocieplane, specjalnie na takie chłodniejsze dni, więc zakładanie dodatkowej warstwy odzieży mija się z celem.

Dziewczyny, w weekend zrobiłam pierniki i trochę miałam problemy z... lukrem Najpierw zrobiłam z cukru pudru + soku z cytryny, fajny był całkiem, ale chciałam bardziej nasycony bielą, więc następną porcję zrobiłam z ubitych białek + cukier puder + ciutkę cytryny, no i było tak sztywne, że nie sposób było to przepuścić przez rękaw i w końcu naciapałam całe pierniki i posypałam różnymi kolorowymi badziewiami. A zatem: jak robicie lukier ? I jeszcze mi powiedzcie jak to jest, że niektórzy mają niebieski/różowy lukier
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 15:46   #2568
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
@na, a jak tam izotek? Zaczęłaś już?
Dzisiaj byłam u pani dermatolog i mam receptę, jutro wykupię bo chcę kilka aptek odwiedzić - ceny się sporo różnią
Do tego muszę wprowadzić w swoje nawyki żywieniowe dietę śródziemnomorską mam minimalnie podwyższony cholesterol ( może tak być przy mojej niedoczynności tarczycy) ale te leki jeszcze bardziej go mogą podwyższyć więc mam uważać
Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Honey, wiem że masz problemy z naczynkami jeśli chodzi o twarz, a jak jest u Ciebie z nogami? Pytam, bo się dziś przeraziłam jak po bieganiu "wylazły" mi naczynka na udzie Na szczęście po kilku godzinach zeszło, ale zastanawiam się czy znasz jakiś dobry balsam do ciała wzmacniający naczynka? Lekko się przeraziłam, że mi tak zostanie i na następny raz chcę jakoś skórę zabezpieczyć Legginsy mam ocieplane, specjalnie na takie chłodniejsze dni, więc zakładanie dodatkowej warstwy odzieży mija się z celem.

Dziewczyny, w weekend zrobiłam pierniki i trochę miałam problemy z... lukrem Najpierw zrobiłam z cukru pudru + soku z cytryny, fajny był całkiem, ale chciałam bardziej nasycony bielą, więc następną porcję zrobiłam z ubitych białek + cukier puder + ciutkę cytryny, no i było tak sztywne, że nie sposób było to przepuścić przez rękaw i w końcu naciapałam całe pierniki i posypałam różnymi kolorowymi badziewiami. A zatem: jak robicie lukier ? I jeszcze mi powiedzcie jak to jest, że niektórzy mają niebieski/różowy lukier
Vinga na naczynka polecam żurawinę suszoną można śmiało podjadać w ciągu dnia
Co do lukru ja zawsze robiłam z cukru pudru i soku z cytryny lub wody. Kolorowy lukier to nic innego niż dodane barwniki spożywcze Teraz w sklepach są dostępne, nawet w biedronce z dr.oetker bodajże. Kupisz też gotowe pisaki lukrowe za jakieś 5 zł z tej firmy
Moja mama gdzieś ostatnio wyszukała lukier królewski, podobno nim się ładnie zdobi ale nie wiem bo jeszcze nie próbowałam. W środę będę do pierników siadać to poszukam przepisu i przetestuję
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 16:36   #2569
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
ja nie wiem w czym masz problem
Bo się najem pierników a potem tyłek rośnie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Honey, wiem że masz problemy z naczynkami jeśli chodzi o twarz, a jak jest u Ciebie z nogami? Pytam, bo się dziś przeraziłam jak po bieganiu "wylazły" mi naczynka na udzie Na szczęście po kilku godzinach zeszło, ale zastanawiam się czy znasz jakiś dobry balsam do ciała wzmacniający naczynka? Lekko się przeraziłam, że mi tak zostanie i na następny raz chcę jakoś skórę zabezpieczyć Legginsy mam ocieplane, specjalnie na takie chłodniejsze dni, więc zakładanie dodatkowej warstwy odzieży mija się z celem.

Dziewczyny, w weekend zrobiłam pierniki i trochę miałam problemy z... lukrem Najpierw zrobiłam z cukru pudru + soku z cytryny, fajny był całkiem, ale chciałam bardziej nasycony bielą, więc następną porcję zrobiłam z ubitych białek + cukier puder + ciutkę cytryny, no i było tak sztywne, że nie sposób było to przepuścić przez rękaw i w końcu naciapałam całe pierniki i posypałam różnymi kolorowymi badziewiami. A zatem: jak robicie lukier ? I jeszcze mi powiedzcie jak to jest, że niektórzy mają niebieski/różowy lukier
Co do naczynek na nogach to ich nie posiadam jedynie właśnie na twarzy, ale myślę, że w jakiejś dobrej aptece powinnaś coś znaleźć Chyba, że od wewnątrz czyli jakieś tabletki z rutyną i wit C

A co do kolorowego lukru to są dostępne w sklepach w różnych kolorach ja kiedyś miałam takie pisaki lukrowe i można było nimi pisać i różne ślaczki robić
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 18:50   #2570
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u pani dermatolog i mam receptę, jutro wykupię bo chcę kilka aptek odwiedzić - ceny się sporo różnią
Do tego muszę wprowadzić w swoje nawyki żywieniowe dietę śródziemnomorską mam minimalnie podwyższony cholesterol ( może tak być przy mojej niedoczynności tarczycy) ale te leki jeszcze bardziej go mogą podwyższyć więc mam uważać

Vinga na naczynka polecam żurawinę suszoną można śmiało podjadać w ciągu dnia
Co do lukru ja zawsze robiłam z cukru pudru i soku z cytryny lub wody. Kolorowy lukier to nic innego niż dodane barwniki spożywcze Teraz w sklepach są dostępne, nawet w biedronce z dr.oetker bodajże. Kupisz też gotowe pisaki lukrowe za jakieś 5 zł z tej firmy
Moja mama gdzieś ostatnio wyszukała lukier królewski, podobno nim się ładnie zdobi ale nie wiem bo jeszcze nie próbowałam. W środę będę do pierników siadać to poszukam przepisu i przetestuję
Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Bo się najem pierników a potem tyłek rośnie



Co do naczynek na nogach to ich nie posiadam jedynie właśnie na twarzy, ale myślę, że w jakiejś dobrej aptece powinnaś coś znaleźć Chyba, że od wewnątrz czyli jakieś tabletki z rutyną i wit C

A co do kolorowego lukru to są dostępne w sklepach w różnych kolorach ja kiedyś miałam takie pisaki lukrowe i można było nimi pisać i różne ślaczki robić
Dzięki za rady
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:18   #2571
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Vinga, kupiłam krem do twarzy z AA który polecałaś, mam nadzieję, że się spisze ! Posmarowałam nim twarz jakiś czas temu i dość tłusta mi się teraz zrobiła, ale to dobrze Widziałam jeszcze niebieską serię typowo nawilżającą, pewnie też przetestuję. No i cena kremu fajna jakieś 14 zł zapłaciłam w rossmanie bez promocji
Kupiłam jeszcze balsam z Vaseline i jest o wiele lepszy niż nivea, ziaja itp.
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:52
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:41   #2572
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Fakt, krem jest śmiesznie tani Ja się nim smaruję na noc i rano mam fajną, gładką skórę. Nie mam pojęcia jak to jest z inną serią, ale wiem, że np. tego złotego też są chyba z dwa czy trzy rodzaje i u mnie się sprawdza ten z napisem 24h. W każdym razie za te pieniądze można próbować
Mówisz o tym balsamie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...m-z-kakao.html ?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:50   #2573
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Fakt, krem jest śmiesznie tani Ja się nim smaruję na noc i rano mam fajną, gładką skórę. Nie mam pojęcia jak to jest z inną serią, ale wiem, że np. tego złotego też są chyba z dwa czy trzy rodzaje i u mnie się sprawdza ten z napisem 24h. W każdym razie za te pieniądze można próbować
Mówisz o tym balsamie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...m-z-kakao.html ?
Wzięłam dokładnie ten co recenzowałaś w KWC i widziałam, że faktycznie obok stały bardzo podobne kremy.
Balsam mam dokładnie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ed-repair.html i jak na chwilę obecną widzę różnicę, bo po każdym innym balsamie moja skóra była zaraz znowu sucha
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 06:00   #2574
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Chętnie przetestuje ten balsam który polecasz moja skóra to wiór ...
Tak poza tym macie już prezenty dla bliskich?
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:39   #2575
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Imy warto wypróbować Rano dalej miałam uczucie ze mam cos na skórze, że nie jest sucha więc nie musiałam się znowu balsamować. Skóra miękka i przyjemna w dotyku
Po kremie do twarzy tez świetna skóra ! Jak na razie jestem zadowolona

Co do prezentów to ja jestem w lesie..muszę coś ogarnąć, a nie mam pomysłu
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 10:56   #2576
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Wzięłam dokładnie ten co recenzowałaś w KWC i widziałam, że faktycznie obok stały bardzo podobne kremy.
Balsam mam dokładnie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ed-repair.html i jak na chwilę obecną widzę różnicę, bo po każdym innym balsamie moja skóra była zaraz znowu sucha

Dzięki, jak się odkuje ze świątecznych prezentów to sobie kupię

Imy, moa siostra juz dostała ode mnie prezent na Mikołajki Nike air force 1 low holo Za to dostałam od niej torbę na fitness
Tata dostał trzymak na telefon do auta bo miał urodziny
Ale jeszcze nie wiem co z TŻ.
A Ty już kupiłaś ?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 08:32   #2577
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Tak kupiłam TŻ fajna myszke do laptop ale nie działa i musze odsyłać
Siostra dostanie fajny tusz i szminkę oraz kochany futerkowy termofor
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 08:47   #2578
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Tak kupiłam TŻ fajna myszke do laptop ale nie działa i musze odsyłać
Siostra dostanie fajny tusz i szminkę oraz kochany futerkowy termofor
Aha :/ To oby zdążyli Ci przesłać nową
Uwielbiam futerkowy termofor

Ja już wiem co kupię TŻ, wczoraj mierzył świetnie spodnie, ale ich nie kupił, bo mu było szkoda kasy przed świętami, więc dzisiaj się wybieram po nie
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:59   #2579
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

O dziwo poczta teraz działa ekspresowo! Przynajmniej mi się tak trafiło brałam kuriera48 z poczty , paczka nadana w poniedziałek powinna być w środę, a już we wtorek była u mnie kurierzy nawet w soboty teraz paczki dostarczają do 13, tyle mają roboty ;p

Ja muszę dzisiaj z Tż pogadać co chce, bo jak wcześniej z nim rozmawiałam to nic nie chciał, albo ewentualnie inny samochód Jak tak dalej będzie to po prostu podjedziemy po świętach do galerii, on sobie cos wybierze, ja tez i będzie spokój :p

Macie jakiś sprawdzony delikatny szampon ? Kupiłam z babydream ale nie wiem ile go zniosę, bo myjąc włosy przypomnialam sobie jak on je plącze i jest jakis taki "tępy"
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:52   #2580
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
O dziwo poczta teraz działa ekspresowo! Przynajmniej mi się tak trafiło brałam kuriera48 z poczty , paczka nadana w poniedziałek powinna być w środę, a już we wtorek była u mnie kurierzy nawet w soboty teraz paczki dostarczają do 13, tyle mają roboty ;p

Ja muszę dzisiaj z Tż pogadać co chce, bo jak wcześniej z nim rozmawiałam to nic nie chciał, albo ewentualnie inny samochód Jak tak dalej będzie to po prostu podjedziemy po świętach do galerii, on sobie cos wybierze, ja tez i będzie spokój :p

Macie jakiś sprawdzony delikatny szampon ? Kupiłam z babydream ale nie wiem ile go zniosę, bo myjąc włosy przypomnialam sobie jak on je plącze i jest jakis taki "tępy"
Samochód
Co do zakupów w galerii, to przynajmniej każdy będzie zadowolony My w sumie też tak czasami robimy

Daj spokój, babydream u mnie powodował łupież i musiałam go stosować naprzemiennie z innymi szamponami, bo inaczej miałam po prostu białą głowę...
Nie wiem na jakim poziomie delikatności szukasz Ja aktualnie używam Cece Keratin, nie jest tak słaba jak babydream, ale też nie jest mocna, ogólnie stosuje ją od połowy września i jestem zadowolona Raz na jakiś czas tylko sobie ziołowym szamponem muszę włosy umyć, ale to dlatego, że lubuję się w silikonowych odżywkach czy serach
A poza tym to może te rosyjskie kosmetyki, których np. używa Respiro ? Planeta Organica?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 21:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.