KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Vaseline Cocoa Radiant, Total Moisture Body Lotion (Nawilżający balsam do ciała z wyciągiem z kakao)

4,5 na 519 opinii

Kupi ponownie: 79% osób
    miodowatwarz
    4 kwietnia 2015 o 12:36
    5 / 5
    to jest dokładnie to co lubię!
    Balsam w zupełności zaspokaja moje oczekiwania. Jest jednej z fajniejszych kosmetyków jakie używam. Polecam wszystkim! +dogłębnie nawilża skórę +odżywia i regeneruje +ma piękny, kakaowy, słodziutki zapach (skóra pachnie później czekoladowo!) +jest bardzo wydajny +konsystencja jest gęsta, cudownie pielęgnuje suche i zmęczone ciało +balsam używam też do masażu +niska cena Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kasiaunkiewicz
    10 lutego 2016 o 15:24
    Super kosmetyk
    Świetny balsam dla osób , które nie znoszą uczucia lepkości i tłustości po nałożeniu kosmetyku. Jestem nim zachwycona, nie dostrzegam żadnych minusów po tak długim czasie użytkowania. Balsam ma piękny , kakaowy zapach , wchłania się chwilę po aplikacji (dawał radę nawet w największe letnie upały ), skóra jest miękka , gładka i pachnąca . Nawilżenie nie jest moze fenomenalne , ale dla mnie wystarczające. Minusem może być jedynie cena , ale w promocjach nie jest już tak źle :) Używam tego produktu od: 7,5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

ForgottenByWorld
    17 października 2015 o 10:24
    3 / 5
    Szału nie ma
    Przyciągnęła mnie do niego rossmannowska promocja. Wtedy to była nowość na półkach, wielki powrót, a nóż widelec spróbuję. Sam zapach na początku był fajny, natomiast po posmarowaniu ciała cały czas się na nim utrzymuje, staje się bardziej intensywny i może być męczący. Pozostawia tłusty film na skórze, ciężkie wchłanianie. Używam go albo na noc albo w wolny dzień. Moja cena wyniosła około 10 zł, więcej bym za to nie dała. Nawilżenie całkiem przyzwoite. Rozprowadzanie kosmetyku jest fajne, nie jest ani za tępy ani się nie leje. Używam go tyle czasu i nie mogę go wykończyć. Raczej nie kupię go ponownie, może w innej wersji zapachowej. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1, 200 ml
    Używa produktu od:miesiąc

Elsa_93
    19 sierpnia 2015 o 8:08
    3 / 5
    Przyzwoite nawilżenie, zapach starego kakaowca
    Podobnie jak pozostałe dziewczyny zwrócę uwagę najpierw na mały wizażowy psikus. Kosmetyk nie jest zdecydowanie "zapomnianym", w sklepach jest, jego opakowanie wygląda inaczej niż na zamieszczonym zdjęciu. Tyle tytułem wstępu. Swoje opakowanie tego kosmetyku dostałam w którymś z kosmetycznych pudełek. Nie pamiętam już, czy to było beGlossy, ShnyBox, czy JoyBox. Ucieszyłam się jednak, że przyszła do mnie wersja kakaowa, bo przyznam szczerze, że uwielbiam zapach kakaa w kosmetykach. Pojemność 200ml bardzo mi odpowiada, bo mam pewność, że produkt nie znudzi mi się zanim go zużyję do końca. Opakowanie wygodne, zamknięcie na klik. Zapach niby kakaowy, ale coś mi w nim jednak nie gra. Dla mnie to zapach zleżałych, nie pierwszej już świeżości nasion kakaowca. Balsam lekki, trochę lejący z kolorze lekko brązowym. Nie wchłania się zbyt szybko i to jego duży minus. Kiedy w kilkanaście minut chcemy założyć ubranie na nasmarowane ciało musimy liczyć się z tym, że kosmetyk zacznie nam zbierać się w zgięciach kolan i łokci tworząc ciemne grudki, przez co - mimo iż wykąpane, wypachnione i wysmarowane - sprawiamy wrażenie zwyczajnie brudnych. Kosmetyk zawiera w sobie drobinki wazeliny, ale spokojnie - nie oblepia ciała. Nawilżenie jest całkiem okej. Nie powali oczywiście w przypadku stosowania na skórę suchą, ale ogólnie, stosując doraźnie, spisuje się całkiem w porządku. Nakładany na skórę po goleniu nie podrażnia jej. Skóra po jego użyciu jest gładka i miękka. Zapach dość szybko ulatnia się z ciała (i dzięki bogu!). Nie kosztuje majątku, można spróbować. Ja sama raczej już tej wersji zapachowej nie kupię, ale chętnie skuszę się na inne. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze
    Używa produktu od:nie określono

annatestuje
    23 czerwca 2015 o 10:11
    5 / 5
    piękny zapach i super nawilżenie
    Odkryłam go przez przypadek w Anglii i całe szczęście jest już dostępny w Polsce. Piękny zapach - dość trwały, ale nie męczący. Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę, która staje się miękka i gładka. Dobrze się wchłania i nie brudzi. Mój ulubiony balsam. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 4 duże, jak nie więcej
    Używa produktu od:rok lub dłużej